3 punkty zostają w Tarnowie

U-13 Tarnovia Tarnów – U-13 Akademia Sandecja 1-0 ( 1-0 )

Trampkarz Liga Wojewódzka

Skład: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Kosal Szymon , 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10.Biskup Karol , 11. Zakrzewski Piotr, 12.Piskor Maciej , 13. Grabczyk Adam , 14. Opyd Mikołaj

Mecz rozpoczął się od śmiałych ataków gospodarzy. Powoli wchodziliśmy w mecz, nerwowo, grając dużo niedokładnych piłek co napędzało przewagę gospodarzy. Po ok 15 min kiedy opanowaliśmy sytuacje na boisku to my nadawaliśmy ton grze. Stworzyliśmy kilka klarownych sytuacji, których nie udało się zamienić na bramkę. Był to czas naszej przewagi gdzie wydawało się, że bramka dla nas wisiała w powietrzu. Niestety na koniec pierwszej połowy to gospodarze po rzucie rożnym zdobywają bramkę. Druga połowa to nasza lekka przewaga w grze, na pewno stworzyliśmy dużo sytuacji pod bramką gospodarzy lecz nie udało się nic wykorzystać.

Rozegraliśmy dobry mecz, dobrze grając w piłkę, niestety wracamy na tarczy. Już we środę kolejny mecz przed nami oraz kolejne treningi aby podnosić swoje umiejętności zaznaczył trener Michał Jawczak.