4. miejsce na turnieju API CUP

W dniach 20-22 września zawodnicy z rocznika 2012, wzięli udział w popularnym i mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju API CUP Zakopane.

Nasi reprezentanci rozpoczęli zmagania w piątek w grupie C, rywalizując z: Football Kids Kijów, Bumerang Wrocław, AP Champions Brzesko, Mineralni Krynica Zdrój i Akademia Profi Sport Duda. Bilans piątkowych rozgrywek to dwa remisy i trzy zwycięstwa, który dał pierwsze miejsce w grupie i awans do „Ligi Mistrzów”.

W sobotę i niedzielę podopieczni trenera Bulzaka rozegrali w sumie siedem meczów z najlepszymi drużynami, które przybyły do Zakopanego. Ostatecznie reprezentanci Akademii Sandecja zakończyli zmagania na wysokim czwartym miejscu. W turnieju udział wzięły, aż dwadzieścia cztery drużyny. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Lokomotiv Kijów.

Warto zaznaczyć, że najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik naszej Akademii – Owca Krzysztof, który w przed ostatnim meczu turnieju nabawił się kontuzji kolana. Krzysztof, serdecznie Ci gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Akademia Sandecja U-8: Adamek Alan, Krzemień Franciszek, Białogłowicz Szymon, Gadzina Nikodem, Nowak Jakub, Owca Krzysztof, Mochnacki Zakir, Wielosik Krzysztof, Matusik Dawid, Kruczek Kacper, Jasiński Krzysztof, Żuchowski Michał.