Kolejne zwycięstwo rocznika 2008

U-13 AKADEMIA SANDECJA I – Limanovia Limanowa 2:1

Bramki: Piotr Zakrzewski, Mikołaj Opyd

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Sowa Igor, 8. Śmietana Szymon , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Piskor Maciej , 11. Grabczyk Adam , 12. Opyd Mikołaj 13. Biskup Karol 14. Obrzut Oskar, 15. Szewczyk Maciej

Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. Dobra, szybka kombinacyjna gra pozwoliła nam stworzyć sobie dużo dogodnych sytuacji z których wykorzystaliśmy tylko dwie. Graliśmy tak jak sobie zakładaliśmy, próbując utrzymywać się długo przy piłce, gry 1×1, tworzenie przewagi. W drugiej połowie po ok 10min wkradło się zbyt duże rozluźnienie co zaczęli wykorzystywać goście tworząc groźniejsze sytuacje choć swoje bardzo dobre mieliśmy również. Mecz kończy się wynikiem 2-1 a my dalej musimy ostro trenować i podnosić umiejętności zakończył trener Michał Jawczak.