Akademia Sandecja przywozi 3 punkty z Brzeska

Okocimski Brzesko – U-17 Akademia Sandecja 0:2 Bramki: 22′ Arkadiusz Orzeł, 77′ Koszyk Konrad

Junior Młodszy Liga Wojewódzka

Skład: MIchalski (80′ Studencki), Ziemnik, Michałczak, Jarzębiak, Faltyn(75′ Palacz), Żarnowski, Talar(75′ Sikora), Koszyk (80′ Jarzębak), Pawłowski, Kamiński(80′ Kubiela), Orzeł.

Trener Robert Święs – Od samego początku przejęliśmy inicjatywę, stwarzając sobie mnóstwo dogodnych sytuacji. Niestety nasza dyspozycja strzelecka w tym dniu nie stała na wysokim poziomie i w pierwszej połowie udało się nam tylko raz pokonać bramkarza drużyny gości za sprawą Arkadiusza Orła. Druga połowa miała identyczny przebieg jak pierwsza. Znowu stwarzamy sobie wiele dogodnych sytuacji ale piłka do siatki wpada tylko raz po znakomitym dośrodkowania Ziemnika do piłki dopadł Koszyk i strzałem z głowy ustalił wynik końcowy. W środę gramy już kolejny mecz i musimy mocno popracować nad zachowaniami  w polu karnym w fazie finalizacji, aby w tym dniu nasza skuteczność była na optymalnym poziomie.