Bellsport Cup w Zakopanem

W miniony weekend nasi podopieczny, którzy występują w II Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych pewnie pokonali tarnowską Unię (3:1). Teraz poprzeczka trudności idzie zdecydowanie wyżej, bowiem wystąpią oni w turnieju BellSport Cup!

Będzie to już piąta edycja zmagań na Api Arenie. Z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Świadczą o tym chociażby marki zespołów jakie biorą w nich udział. W zeszłym roku tryumfowało amerykańskie Chicago Fire, a podium uzupełnili Pogoń Szczecin oraz bułgarskie Beroe Stara Zagora.

Teraz oprócz podopiecznych trenera Roberta Święsa w zawodach wystartują: Legia Warszawa, Stal Rzeszów, Pogoń Szczecin, FK AS Trenčín (Słowacja), BE-1 NFA (Litwa), Royal Antwerp FC (Belgia), Chicago Fire (USA), Śląsk Wrocław, Escola Varsovia, Baník Ostrawa (Czechy), Pallokerho-35 (Finlandia), SBV Excelsior (Holandia) oraz TOP 54 Biała Podlaska.

– W Zakopanem zagrają same uznane marki nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Bardzo cieszy fakt, iż weźmiemy udział w tym turnieju i już nie możemy się doczekać. Jest to znakomita okazja do zdobywania kolejnych doświadczeń – powiedział szkoleniowiec drużyny U-16.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do stolicy polskich Tatr i dopingowania adeptów naszej Akademii. Z pewnością dostarczą nam oni wiele emocji oraz radości.

Szczegółowy harmonogram zawodów jest dostępny –> TUTAJ