CLJ U-15 Akademia Sandecja wygrywa 3:0 i przywozi 3 pkt z Zamościa

Hetman Zamość – Akademia Sandecja  0:3
Bramki : Nowak x2, Wokacz.

Skład wyjściowy : Ulrik, Szabla, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Maślanka I, Nowak, Laskosz,Piskor, Kupczak, Stróżak

Zmiany: Wokacz, Hrabczak, Piszczek, Maślanka M, Salamon, Krawczyk

Gospodarze od początku spotkania próbowali grać wysoko co po wyjściu z pod pressingu przełożyło się na kilka dogodnych sytuacji bramkowych, jednak skuteczności naszych zawodników zawodziła. Z czasem Sandecja przejęła kontrole spychając rywala na własną połowę stwarzając sobie dalsze sytuacja bramkowe. W pierwszej połowie jednak nie zobaczyliśmy goli. W drugiej odsłonie zaczęliśmy nacierać na bramkę Hetmana z jeszcze większą determinacją. Wreszcie w 46 min po uderzeniu z rzutu wolnego z około 25 metrów Arkadiusz Nowak otworzył wynik spotkania. Przewaga naszego zespołu była coraz bardziej widoczna. W 65 min po składnej akcji na 2:0 podwyższył Kacper Wokacz, a w 78 min na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Nowak ponownie wykonując rzut wolny. Oprócz zdobytych bramek w drugiej połowie mieliśmy jeszcze kilka okazji które powinniśmy zamienić na gole.

W grze naszej drużyny widać było nerwowość, a kilka elementów nadal wymaga poprawy. W tygodniu będziemy pracować aby jakość naszych poczynań boiskowych w kolejnym meczu była jeszcze lepsza – dodaje trener.