Ruszyły rozgrywki CLJ U-15 oraz Ligi Makroregionalnej U-19

Ze zmiennym szczęściem rundę wiosenną rozpoczęli zawodnicy młodzieżowych drużyn Sandecji Nowy Sącz.

Centralna Liga Juniorów U-15

W pierwszej połowie Sandecja prezentowała się gorzej od swojego rywala, który wygrywał sporo pojedynków 1 na 1. Po zmianie stron „Biało-czarni” zagrali agresywniej w odbiorze, mieli bardzo dobrą okazję na zdobycie gola kontaktowego przy stanie 3:1, niestety nie udało się dogonić dobrze dysponowanych gospodarzy.

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 4:1 (2:0)
Bramka:
F.Kamiński.
Sandecja: M.Janicki – K.Łatka (60′ K.Mędlarski), O.Sadowski, P.Kowalik, K.Łatka (70′ W.Karpiel), B.Pogwizd (75′ J.Łomnicki), M. Jarzębiak (65′ M.Badura), E.Pienkus, S.Hobot (55′ J.Fraczek), F.Kamiński, R.Pawłowski.

Liga Makroregionalna U-19

Drużyna Sandecji U-19 spotkała się na inaugurację rundy wiosennej Ligi Makroregionalnej z Resovią Rzeszów. W pierwszej odsłonie Sandecja dyktowała warunki, jednak nieskuteczność nie pozwoliła na zdobycie większej ilości bramek. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali Sebastian Wąchała oraz Patryk Orlof. Po zmianie stron mecz się wyrównał i oba zespoły miały szansę na zgarnięcie kompletu punktów. Na wyróżnienie zasłużyli Piotr Bryja, zdobywca dwóch goli oraz Szymon Tokarz, który zaliczył kilka dobrych interwencji. W następnym meczu Sandecja podejmie Siarkę Tarnobrzeg, która w pierwszym meczy ograła Garbarnię Kraków 2:0.

Resovia Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)
Bramki:
P.Bryja x2.
Sandecja: Tokarz – Niemas, Leśniak, Chlipała – Fryzowicz, Zygmunt, Orlof (58′ Zych), Żołądź, Bryja (78′ Oleksy) – Kuzera (73′ Kusiak), Wąchała.