,,CUTLINE CUP ROCZNIKA 2010”

W ostatni weekend Akademia Sandecja U-11 miała  przyjemność wziąć  udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju Cutline Cup. W zmaganiach udział wzięły 2 ekipy rocznika 2010 akademii, które w ciągu dwóch dni zmagań rozegrały łącznie 14 spotkań.
Organizacja turnieju mówiąc potocznie została,, dopięta na ostatni guzik”, dzięki czemu wszystko odbywało się szybko i sprawnie. Oba nasze zespoły pokazały się z bardzo mocnej strony piłkarskiej i pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.
Pierwsza z ekip w ciągu dwudniowych zmagań finalnie zajęła 7 miejsce w grupie platynowej (najwyższej), natomiast druga 3 miejsca w grupie złotej.


Jako trener jestem bardzo zbudowany postawą i zaangażowaniem naszych chłopaków i dobrze wiem że każdy z nich włożył maksimum wysiłku w każde spotkanie. Nie wszystkie mecze udało się wygrać, ale taki jest sport, a szczególnie piłka nożna, i dlatego tylko wytrwali  sportowcy osiągają pułap mistrzowski, czego wszystkim naszym podopiecznym z całego serca serdecznie życzę.
Duże słowa uznania, także dla naszych młodszych kolegów z rocznika 2011 Dawida Kożucha i Wojtka Kaczki , za rewelacyjny występ, poparty pięknymi bramkami i wsparcie naszej ekipy w turnieju podsumował trener Adam Ciastoń.

Sandecja wystąpiła w składzie

Ekipa 1. Szarata, Olchawa, Jaworski, Mrozowski, Obrzut, Lorek, Groń, Olejarz, Odroniec, Piechura

Ekipa 2. Michalik, Wojsław, Pomietło, Fraczek, Klimczak, Pajor, Ociepka, Oleksy, Macias, Kożuch, Kaczka.