Dobry start rocznika 2004 po przerwie

U-17 Akademia Sandecja – Profi Zielonki 2:0 (51′) Żarnowski Kamil, (70′) Pawłowski Radosław

I Liga Wojewódzka Junior Młodszy

Skład: MIchalski, Ziemnik, Michałczak, Jarzębiak, Palacz(80′ Faltyn), Żarnowski, Talar, Koszyk (85′ Sikora), Proszek( 19′ Pawłowski), Kubiela( 80′ Kamiński), Orzeł ( 87′ Jarzębak).

Po dłuższej przerwie związanej z pandemią, na boisku w Piątkowej  pojawili się również nasi Juniorzy Młodsi. Zawodnicy Biało – czarnych mierzyli się z zespołem Profi Zielonki i finalnie mecz rozstrzygnęli w stosunku 2-0 na swoją korzyść.

Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Po mimo znacznej przewagi nie potrafiliśmy tego udokumentować bramkami. Jeszcze w pierwszej połowie kontuzji doznał nasz zawodnik Maciej Proszek i od tego momentu nasi zawodnicy myślami byli gdzie indziej. W przerwie padło parę mocniejszych słów i na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani co przyniosło nam korzyść w postaci dwóch zdobytych bramek. W 51′ minucie przepięknym uderzeniem z dystansu popisał się Kamil Żarnowski, natomiast  20′ minut później znakomitą  asystę zanotował  Hubert Michałczak z czego skorzystał Radosław Pawłowski i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi drużyny gości.

Zwycięstwo chcieli byśmy zadedykować kontuzjowanemu Maćkowi !!! Z niecierpliwością czekamy na jego powrót na boisko – powiedział trener Robert Święs w imieniu Swoim i całej drużyny.