Orlęta Kielce – U-19 Akademia Sandecj 0:7
Bramki: 7 Salamon, 12 Zych, 19 Dzięgiel, 22 Salamon, 71 Zych,
80 Adamczyk, 87 Zych.

Makroregionalna Liga Juniorów Starszych

Mecz z drużyną z Kielc roztrzygnął się po 20 minutach, kiedy to nasz zespół prowadził już 4:0. Od początku spotkania zdominowaliśmy przeciwnika grając wysokim pressingiem, co zaowocowało stworzeniem kilku sytuacji bramkowych, z których w początkowej fazie meczu wykorzystaliśmy cztery. Widać było u zawodników dużą chęć do gry po dłuższej przerwie w rozgrywkach. W drugiej połowie długo przyszło nam czekać na kolejne gole, jednak nasza przewaga nad rywalem i kontrola nad wydarzeniami boiskowymi nadal była widoczna.

Cieszy dobra skuteczność zespołu. W kolejnym meczu znowu czeka nas wyjazd do Kielc. Tym razem naszym rywalem będzie zespół Korony i cały mikro cykl będzie poświęcony na przygotowanie się do tego meczu zaznaczają trenerzy naszego zespołu Jacek Ruchała i Marek Zagórski.