Drużyna U-14 najlepsza w turnieju Respect Cup

Drużyna U-14 z naszej Akademii wzięła ostatnio udział w turnieju RESPECT CUP, który był rozgrywany w Szalowej. „Biało-czarni” okazali się bezkonkurencyjni i pewnie tryumfowali w całych zawodach.

W piątek i sobotę nasi młodzi podopieczni rozgrywali mecze w fazie grupowej. Ich rywalami były następujące zespoły – Stal Rzeszów, Akademia Respekt, Champion Kijów, Podhale Nowy Targ, Hutnik Kraków. Dzień później, w fazie pucharowej mierzyli się z Beniaminkiem Krosno, DJUSZ-15 Kijów, a także Oranje Konin.

Wszystkim chłopcom należą się ogromne brawa za podejście i zaangażowanie podczas turnieju w Szalowej. Najważniejszym założeniem była odważna gra w każdym meczu. Efektem dobrej gry ofensywnej było dwadzieścia strzelonych bramek przy straconych pięciu.  Wracamy do treningów i skupiamy się na jeszcze cięższej pracy by zawodnicy mieli jak najlepsze warunki do rozwoju. Podziękowania należą się dla organizatorów turnieju oraz w szczególności rodzicom – powiedział trener Arkadiusz Sajdak.

Indywidualne wyróżnienie w drużynie otrzymał Arkadiusz Nowak.

Komplet wyników naszej Akademii
Akademia Sandecja U-14 – Stal Rzeszów 2:0 (Mateusz Stróżak, Michał Piszczek),
Akademia Sandecja U-14 – Akademia Respect 2:2 (Kacper Wokacz, Jakub Tokarczyk),
Akademia Sandecja U-14 – Champion Kijów 0:1,
Akademia Sandecja U-14 – Podhale Nowy Targ 6:0 (Krzysztof Piskor, Igor Maślanka, Patryk Kupczak, Piotr Rosiek, Mateusz Stróżak, Arkadiusz Nowak),
Akademia Sandecja U-14 – Hutnik Kraków 2:1 (Arkadiusz Nowak, Maciej Pazdan),
Akademia Sandecja U-14 – Beniaminek Krosno 2:0 (Igor Maślanka, Krzysztof Piskor),
Akademia Sandecja U-14 – DJUSZ-15 Kijów 2:0 (Adrian Salamon, Krzysztof Piskor),
Akademia Sandecja U-14 – Oranje Konin 4:1 (Arkadiusz Nowak, Maślanka Igor x3)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Akademia Sandecja
2. Oranje Konin
3. Stal Rzeszów
4. DJUSZ-15 Kijów
5. Akademia Respect
6. Champion Kijów
7. Beniaminek Profbud Krosno
8. MOSiR Mińsk Mazowiecki
9. Podhale Nowy Targ
10. Champion Kijów II
11. Hutnik Kraków
12. Progres Warszawa

Akademii Sandecja U-14: Jakub Urlik, Michał Piszczek, Kacper Laskosz, Marcin Maślanka, Patryk Kupczak, Maciej Pazdan, Piotr Rosiek, Mateusz Rutecki, Mateusz Stróżak, Krzysztof Piskor, Piotr Kowalik, Konrad Tokarz, Adrian Salamon, Konrad Krzyżak, Kacper Wokacz, Arkadiusz Nowak, Igor Maślanka, Jakub Tokarczyk, Fabian Krawczyk.