Drużyna U-6 na Turnieju Błyskawicznym

W sobotę (30.11.2019 r.) odbył się Turniej Błyskawiczny dla zawodników z rocznika 2014 i młodszych. W zawodach uczestniczyło siedem zespołów – KS Clepardia Kraków, AP Wieliczka, AP CanPack Okocimski Brzesko, KSPN Pogoń Kraków, KS Kabel Kraków, AP Proszowianka I, AP Proszowianka II oraz Akademia Sandecja.

W czasie turnieju każda drużyna rozegrała siedem spotkań, w których byliśmy świadkami wielu bramek i dryblingów. Dzięki grze na czterech boiskach równocześnie, po trzech zawodników na boisku (bez bramkarzy), mogliśmy obserwować jak wiele radości i nauki przynosi zawodnikom próba strzelenia gola, konieczność minięcia rywali i oddanie strzału.

Dla naszych podopiecznych, jak również rodziców był to pierwszy turniej. Cieszy, że młodzi adepci Akademii Sandecja kończąc zawody byli uśmiechnięci i zadowoleni, gdyż głównym ich celem była nauka poprzez dużą ilość gry, bez niepotrzebnych przerw, a wszystkiemu towarzyszyła przy tym przede wszystkim dobra zabawa. Mimo niewielu lat, u wielu zawodników było widać już wysokie umiejętności, także życzymy powodzenia w dalszym rozwoju piłkarskim i cieszenia się z uprawiania piłki nożnej.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za wspólnie spędzony czas na turnieju.