INFORMACJA O WSTRZYMANIU ROZGRYWEK ORAZ TRENINGÓW

✅ Późnym wieczorem 25 marca br. w „Dzienniku Ustaw „pojawiło się rozporządzenie Rady Ministrów (poz. 546) zmieniające rozporządzenie z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z którego wynika, iż wykreślone zostało z rozporządzania współzawodnictwo dzieci i młodzieży, w związku z czym Polski Związek Piłki Nożnej oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej zawieszają rozgrywki młodzieżowe na wszystkich szczeblach od 27 marca do 9 kwietnia.

✅ Z rozporządzenia wynika, iż jesteśmy zmuszeni zawiesić zajęcia treningowe w naszej Akademii w wyżej wymienionym okresie.

✅ W związku z zaistniałą sytuacją, do wszystkich zawodników naszej Akademii zostanę wysłane szczegółowe plany treningu w warunkach domowych, obejmujące swoim zakresem tematykę piłkarską, przygotowanie motoryczne oraz prewencje urazów w atrakcyjnej formie multimedialnej .

✅ Podkreślamy, że zdrowie naszych młodych zawodników jest najważniejsze, a o dalszych decyzjach będziemy informować w osobnych komunikatach.