Kolejna drużyna najlepsza w Chełmku

W rozegranych w Chełmku eliminacjach Ekstraligi Talentów rocznika 2010 z bardzo dobrej strony zaprezentował się ekipa naszej Akademii. W ośmiu rozegranych spotkaniach nasi zawodnicy odnieśli siedem zwycięstw i raz schodzili z boiska pokonani.

Tą pierwszą a zarazem ostatnią porażką był mecz inauguracyjny z zespołem Unii Oświęcim, gdzie delikatnie mówiąc naszą postawą na boisku „nie rzuciliśmy na kolana” dość liczonego grona naszych kibiców. Na szczęście później było już tylko lepiej i po zwycięstwach z MUKP Dąbrovia Górnicza, Stadion Śląski Chorzów, Cracovią, Słowikiem Olkusz, Pogonią Kraków, Fablokiem Chrzanów i w decydującym o wygranej w całym turnieju, spotkaniu z Lukam 2010 mogliśmy się cieszyć z końcowego triumfu. Prestiżową nagrodą dla najlepszego zawodnika całego turnieju zostałam uhonorowany zawodnik naszej Akademii Szymon Mrozowski. Wielkie Gratulacje!

Akademia Sandecja U-10: Dawid Szarata, Kryspin Lorek, Szymon Mrozowski, Dawid Oleksy, Jakub Groń, Jan Jaworski, Maciej Olchawa, Jakub Pomietło, Karol Obrzut, Franciszek Sroka, Konrad Groń.