Kolejne zwycięstwo U-19

U-19 AKADEMIA SANDECJA I – Garbarnia Kraków 4 :1

Bramki: Salamon x2, Oleksy, Chlipała

Makroregionalna Liga Juniorów

Trenerzy Marek Zagórski i Jacek Ruchała – z zespołem Garbarni spotkaliśmy się drugi raz w odstępie czterech dni. Dzisiejszy mecz przypominał ten rozegrany w ostatnią sobotę w Krakowie zarówno pod względem przebiegu jak i wyniku. Po wysokim zwycięstwie w Krakowie ( 5:1) wyszliśmy na boisko mało skoncentrowani. Wykorzystali to nasi rywale i przy naszej biernej postawie już w pierwszej akcji meczu wyszli na prowadzenie. W tej części spotkania nie graliśmy najlepiej i na przerwę schodziliśmy ze stratą jednej bramki. W szatni powiedzieliśmy sobie kilka męskich słów i ustaliliśmy strategię na drugą połowę. Zespół zaczął realizować założenia i zaczęliśmy dominować nad przeciwnikiem. Na efekty naszej dobrej gry nie trzeba było długo czekać. Strzeliliśmy cztery bramki i po końcowym gwizdku cieszyliśmy się z wygranej. W najbliższą sobotę zagramy z Resovią i zrobimy wszystko, aby dopisać kolejne trzy punkty do naszego dorobku