Kolejne zwycięstwo w lidze rocznika 2004

U-17 Akademia Sandecja – Podhale Nowy Targ 3:0

Bramki: Kubiela 15′, Żarnowski 75′, Faltyn 87′

Junior Młodszy Liga Wojewódzka

Skład: MIchalski , Ziemnik, Michałczak, Jarzębiak,  Palacz (85′ Żołnowski), Żarnowski, Talar, Koszyk (70′ Sikora), Pawłowski (80′ Faltyn), Kubiela (70’Kamiński), Orzeł(85′ Jarzębiak)

Trener Robert Święs – Pierwsze 15-20 minut bardzo dobre w naszym wykonaniu. Wysoki pressing pozwolił nam mocno zdominować Podhale i kontrolować mecz. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych ale piłka w pierwszych 45 min. wpadła do bramki tylko raz za sprawą Daniela Kubieli, który wykończył znakomitą indywidualną akcję Arkadiusza Ziemnika. Druga połowa natomiast była bardzo rwana, głównie toczyła się w obrębie faz przejściowych. Cały czas dążyliśmy do zdobycia kolejnej bramki i uspokojenia meczu. Udało nam się to w 75′ minucie meczu, faulowany w polu karnym był Kamiński a rzut karny  pewnie wykorzystał Żarnowski. Wynik spotkania 87″ minucie ustalił Dominik Faltyn, który zamkną znakomitą indywidualną akcję Kacpra Talara.