Minimalna porażka w meczu z Limanovią

U-14 AKADEMIA SANDECJA – Limanovia Limanowa 1:2

Skład- Ostapczuk, Dudek, Orłowski, Proszek, Ogorzałek, Polański, Krzyżak, Oleksy, Pyrcioch, Baran, Smajdor – Starosta, Obrzut, Szewczyk, Górka.

Trampkarz Liga Regionalna

Mecz dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny. Pierwsza część pierwszej połowy to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Bardzo dobra gra, udokumentowana bramką na 1-0 Pyrciocha. Okazje do podwyższenia dorobku strzeleckiego były, lecz w końcowej fazie finalizacji zawodziła skuteczność. Z biegiem czasu do głosu dochodzi zespół gości, jeszcze przed przerwą zdążyli wyrównać stan meczu. Druga odsłona spotkania to przewaga zespołu z Limanowej, choć długo skutecznie broniliśmy się przed stratą bramki to zespół przyjezdnych zdobył bramkę chwilę przed końcowym gwizdkiem.

Brawo dla zespołu za walkę do końca zakończył trener Jakub Czernecki.