U-7 (rocznik 2014)
AKTUALNOŚCI

PLAN NA MIESIĄC STYCZEŃ-LUTY

 

17.01.2021 ( bus godzina 11:00) – MINI TURNIEJ W SZALOWEJ

30.01.2021 -TURNIEJ W KRAKOWIE

13.02.2021 -TURNIEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

27.02.2021 -TURNIEJ W KRAKOWIE

 

 

 

 

 

PLAN OBOZU STACJONARNEGO NOWY SĄCZ Rocznik 2014 (11.01 – 15.01.2021)

Koszt: ok.300 zł (uzależnione od liczby uczestników)

 

 

Poniedziałek 8:15- Zbiórka IV LO

8:30 – 9:45 – Trening IV LO

10:00 – 10:30- Przerwa obiadowa

10:45 -12:15- Jumpmania

12:15- Odbiór Jumpmania

Wtorek  

8:15- Zbiórka IV LO

8:30 – 9:45 – Trening IV LO

10:00 – 10:30- Przerwa obiadowa

11:15 -12:45- Boulder Zone

12:45- Odbiór Boulder Zone

Środa  

8:15- Zbiórka IV LO

8:30 – 9:45 – Trening IV LO

10:00 – 10:30- Przerwa obiadowa

10:30 – 12:30- Sparing

12:30- Odbiór IV LO

Czwartek  

8:15- Zbiórka IV LO

8:30 – 9:45 – Trening IV LO

10:15 -12:00 – Kibice Razem i Przerwa obiadowa

12:00- Odbiór Ośrodek Kibice Razem

Piątek  

8:15- Zbiórka IV LO

8:30 – 9:45 – Trening IV LO

10:00 – 10:30- Obiad

10:40-12:10– Dexters Team

12:10- Odbiór Dexters Team

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN OBOZU STACJONARNEGO NOWY SĄCZ Rocznik 2014 (27.07 – 31.07.2020)

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
9:00 Zbiórka, przedstawienie planu i regulaminu obozu Zbiórka, przedstawienie planu dnia i treningu Zbiórka, przedstawienie planu dnia i treningu Zbiórka, przedstawienie planu dnia i treningu Zbiórka, przedstawienie planu dnia i treningu
9:30 Trening Trening Trening Trening Trening
11:00 Przejście do restauracji „Maja” Przejście do restauracji „Maja” Przejście do restauracji „Maja”

 

Przejście do restauracji „Maja” Przejście do restauracji „Maja”
12:00 Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad
13:00 Odpoczynek, zajęcia integracyjne Odpoczynek, zajęcia integracyjne Odpoczynek, zajęcia integracyjne Odpoczynek, zajęcia integracyjne Odpoczynek, zajęcia integracyjne
14:00 Przejazd do parku trampolin „Jumpmania” Przejazd do Bulder zone Przejście do Bajkoland Przejście do Dexter Team Sparing z …
16:00 Odbiór w Parku trampolin Odbiór w Bulder zone Odbiór w Bajkoland Odbiór w Dexter Team Odbiór pod stadionem Sandecji

 

 

Koszt: 350 zł

 

 

❗️❗️❗️Stanowisko Akademii w sprawie organizacji obozów letnich 2020❗️❗️❗️

Szanowni Państwo !

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd RP w czego następstwie sytuacja materialna rodzin naszych podopiecznych znacznie uległa pogorszeniu oraz wielu innych obiektywnych argumentów w bieżącym roku rezygnujemy z organizacji obozów letnich w formie wyjazdowej. Sytuacja jest dynamiczna, lecz mocno wierzymy, że młodzieżowe rozgrywki jesienne rozpoczną się zgodnie z planem. Na obecną chwilę cieszymy się z możliwości powrotu do zajęć z naszymi zespołami na zielonej murawie. Jesteśmy przekonani, że w piłce młodzieżowej najważniejszy jest rozwój i ciągłe podnoszenie umiejętności, co z wielką przyjemnością możemy realizować z naszymi zawodnikami. Jednym ze stałych i bardzo ważnych elementów naszych planów szkolenia są i były cyklicznie organizowane obozy. W tym roku również nie chcemy całkiem zrezygnować z tego przywileju skumulowanego okresu pracy a zarazem integracji i wypoczynku. Chcielibyśmy w zależności od rozwoju sytuacji i dopuszczonych możliwości, zorganizować dla naszych podopiecznych obozy w formie stacjonarnej. Na ten moment ciężko mówić o konkretach, będziemy pracować nad odpowiednim przygotowaniem takich obozów i w możliwie najszybszym terminie poinformujemy Państwa w tej sprawie. Pomimo takiej formy planowanych zgrupowań stacjonarnych z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury sportowej i możliwości organizacyjnych chcielibyśmy aby obozy były atrakcyjne o jak najniższych kosztach, żeby wszyscy zawodnicy mieli możliwość wzięcia w nich udziału. Życzymy całej „biało-czarnej Rodzinie” dużo zdrowia w tym trudnym czasie !

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademia Sandecja

KOMUNIKAT z dn. 04.05.20 – wznowienie treningów

POBIERZ plan treningowy

REGUŁY DOTYCZĄCE ZACHOWAŃ OBOWIĄZUJĄCYCH PRZED I PO TRENINGU ORAZ OGÓLNE ZASADY POSTĘPOWANIA W AKADEMII SANDECJA (od 5 maja 2020r.do odwołania)

Szanowni Państwo, drodzy zawodnicy!

Wracamy do wspólnych treningów, lecz w nieco innej rzeczywistości, dlatego bardzo proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami które wchodzą w życie wraz z podjęciem treningów w poszczególnych drużynach Akademii Sandecja.

Od 05.05.2020 wracają do treningu w 6-osobowych grupach zawodnicy z kategorii JUNIOR – ŻAK, natomiast nasze SKRZATY wracają do treningów od 13.05.2020.

Na stronie internetowej a także w poszczególnych zakładkach roczników dostępny jest szczegółowy harmonogram treningów na cały miesiąc maj. 


I – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZED TRENINGIEM:
1.W Treningu może uczestniczyć tylko zawodnik który dostarczył oświadczenie covid19, zawodnika na trening należy przywieźć punktualnie.,
2. Zawodnika należy przyprowadzić w wyznaczoną strefę zbiórki (rodzic/opiekun i zawodnik powinni mieć zasłonięte usta oraz nos).
3. Po przyprowadzeniu zawodnika do strefy zbiórki, rodzic/opiekun zabiera zakrycie twarzy zawodnika i oddala się od wyznaczonej strefy.
4. Przed treningiem zawodnik musi zdezynfekować ręce  (środek do dezynfekcji który zapewnia AKADEMIA SANDECJA będzie dostępny w strefie zbiórki).
5. Zabronione jest zwyczajowe powitanie się poprzez kontakt dłoni.
6. Po spełnieniu powyższych punktów, trener odbiera zawodników ze strefy zbiórki. Trening trwa  od 45 do 60 minut , przerwa między poszczególnymi jednostkami musi wynosić 15 minut.
II  – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PO TRENINGU:
1. Po zakończeniu zajęć trener odsyła pojedynczo zawodników do strefy zbiórki.
2. Zawodnik w strefie zbiórki obowiązkowo dokonuje dezynfekcji rąk.
3. Rodzic/opiekun odbiera zawodnika ze strefy zbiórki, uprzednio udostępniając mu zakrycie twarzy, po czym niezwłocznie opuszcza  wraz z zawodnikiem strefę zbiórki.
III –  OGÓLNE ZASADY POSTĘPOWANIA:
1. Przed zajęciami, trener informuje zawodników o zasadach bezpieczeństwa.
2. Zawodnicy biorą udział w treningu bez maseczek (czyt. zakrycia ust i nosa).
3. Zawodnik na zajęcia przyjeżdża już przebrany w strój sportowy (szatnie na obiektach nie będą dostępne).
4. W przypadku wcześniejszego przyjazdu na trening należy zaczekać, aż wcześniejsza grupa zakończy zajęcia i oddali się od obiektu.
5. Swoją wodę zawodnicy zostawiają w miejscu wskazanym przez trenera (przyniesiona przez zawodnika woda, jest tylko i wyłącznie do jego dyspozycji).
6. Rodzice/opiekunowie mają zakaz grupowania się na obiekcie.
7. Przed i po każdych zajęciach sprzęt będzie dezynfekowany.
8. W zajęciach może wziąć udział maksymalnie 6 zawodników plus trener.
9. Osoby, które zaobserwowały u siebie objawy, mogące mieć związek z koronawirusem lub też miały kontakt z osobą/osobami, u których zachodzi podejrzenie zachorowania na ww. wirusa, powinny ten fakt zgłosić telefonicznie bądź mailowo trenerowi prowadzącemu grupę najpóźniej w dniu treningu. 10. Nieobecność zawodnika na treningu obowiązkowo przekazujemy Trenerowi prowadzącemu najpóźniej na 2 godziny przed planowanym treningiem.
11. Zawodnicy, bądź rodzice, którzy nie będą przestrzegali wprowadzonych zasad będą zawieszani w treningach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA : Ważny komunikat!

Szanowni Rodzice i drodzy zawodnicy Akademii Sandecja!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dotyczącą wirusa o potocznej nazwie „koronowirus”, Akademia Sandecja w trosce o zdrowie naszych zawodników oraz ich najbliższych od dnia dzisiejszego tj. 11.03.2020 do dnia 27.03.2020 odwołuje wszystkie zajęcia treningowe :

Od dnia 11.03.2020 roku do dnia 27.03.2020 – zostają odwołane wszystkie zajęcia w rocznikach 2010 -2015.

Jeżeli pojawią się jakieś nowe wytyczne oraz informacje niezwłocznie o wszystkim Państwa poinformujemy, dlatego bardzo prosimy o baczne śledzenie naszej strony oraz profilu na FB.

Oczywiście w tym wszystkim zalecamy zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku.

Ze sportowym pozdrowieniem

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademii Sandecja

 

 

 

TURNIEJ SANDECJA WINTER CUP 2020

 

PODZIAŁ NA ZESPOŁY:

 

SANDECJA 1 ( ZBIÓRKA 8:20, ŻÓŁTE STROJE, CZARNE GETRY,OBUWIE HALOWE)

SZYMONIK, WRÓBEL, POMIETŁO, WIERNY, KOCZENASZ , JEŻ, SZKARŁAT

 

SANDECJA 2 ( ZBIÓRKA 8:20, BIAŁE STROJE, BIAŁE GETRY, OBUWIE HALOWE)

BIENIEK, BIERNAT, BOŻEK, KRZEMIEŃ, KOSZKUL, KUMOR-SICIARZ, WĄSIK

 

SANDECJA 3 ( ZBIÓRKA 12:00, BIAŁE STROJE, BIAŁE GETRY, OBUWIE HALOWE )

CISZEWSKI, SŁABY, TWARDOWSKI, MIREK, SOCHA, JANUSZ, ZAGÓRSKI

 

 

 

 

PLAN OBOZU DOCHODZENIOWEGO 5-7.02.2020 r.

 

 

Koszt: 200 zł

Zgłoszenia do 21.01.2020 r.

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ

 

 

Środa

5.02.2020

 

Czwartek

6.02.2020

 

Piątek

7.02.2020

11:00-12:30 Trening hala GIM nr 5 Trening hala GIM nr 5 Trening hala GIM nr 5
13:00-13:45 OBIAD RESTAURACJA „MAJA” OBIAD RESTAURACJA „MAJA” OBIAD RESTAURACJA „MAJA”
14:30-16:00 BAJKOLAND 3 KORONY

 

ODBIÓR DZIECKA

JUMPMANIA

 

ODBIÓR DZIECKA

OŚRODEK KIBICE RAZEM

SANDECJA

 

ODBIÓR DZIECKA

 

 

 

 

 

 

 

9.09.2019 r.

UWAGA!!!

 

Bardzo proszę wszystkich rodziców zawodników z rocznika 2014 i młodsi, aby od miesiąca
września TYLKO i WYŁĄCZNIE wszystkie płatności przesyłali na niżej podany numer konta:

Nazwa rachunku: Rocznik 2014

Numer 80 1050 1722 1000 0090 8069 2594

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA!!!

 

 

Drodzy  Rodzice.

 

W związku z ciągłym rozwojem naszej Akademii oraz nieustającym podnoszeniem standardów szkolenia tak jak to już było zapowiedziane kilka miesięcy temu od 1 września 2019 roku miesięczna opłata będzie wynosiła 100zł, natomiast jednorazowa opłata wpisowego 200  zł.

Zniżki dla osób które posiadają dwoję lub więcej dzieci w Akademii będą przedstawiały się następująco:

  1. 100 zł – pierwsze dziecko
  2. 50 zł – drugie dziecko
  3. 25 zł – trzecie dziecko

Miesięczna składka nadal pozostaje płatna do 10 dnia każdego przez pełne 12 miesięcy w roku.

W związku ze zmianą opłat bardzo prosimy o pobranie, podpisanie i dostarczenie na najbliższe zajęcia treningowe aktualnych Regulaminów Akademii Sandecja.

 

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademii Sandecja

 

 

 

 

 

 

Instrukcja jak zarejestrować dziecko do progamu certyfikacji szkółek

 

 

 

 

 

 

Instrukcja jak zarejestrować dziecko do progamu certyfikacji szkółek

 

Aby zarejestrować dziecko należy wejść na stronę www.laczynaspilka.pl i postępować zgodnie z instrukcją.

Jeżeli nie posiadasz konta na portalu LaczyNasPilka.pl, kliknij w przycisk „Zarejestruj się”

  • W celu utworzenia swojego konta na portalu LaczyNasPilka.pl, wypełnij dane formularza rejestracyjnego oraz zaznacz wymagane zgody, a następnie kliknij w przycisk „Zarejestruj się”
  • Kolejnym zadaniem jest weryfikacja adresu e-mail. W tym celu, wejdź na swoją skrzynkę e-mail którą wskazałeś w formularzu rejestracyjnym
  • Po zalogowaniu na swoją skrzynkę mailową, znajdź w skrzynce odbiorczej maila weryfikującego, a następnie kliknij w „Link do weryfikacji adresu e-mail”
  • Po wykonaniu poprzedniego kroku, w nowej karcie otworzy Ci się ekran z informacją o Regulaminie serwisów internetowych Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zapoznaj się z nim i zaznacz akceptację regulaminu, a następnie kliknij przycisk „Dalej”
  • Twoje konto na Portalu LaczyNasPilka.pl zostało utworzone

 

 

 

  • Pierwszy krok rejestracji zawodnika w oddziale szkółki piłkarskiej to zalogowanie się lub rejestracja konta rodzica na Portalu LaczyNasPilka.pl. Szczegóły logowania oraz tworzenia nowego konta zostały opisane w kroku 1
  • Po zalogowaniu się lub po zarejestrowaniu konta rodzica, kliknij w przycisk „Zostań zawodnikiem” w profilu „DLA ZAWODNIKÓW”
  • Kliknij w przycisk „Rejestracja” w kafelku „Profile powiązane dzieci”
  • Uzupełnij formularz danych osobowych rodzica, a następnie kliknij w przycisk „Przejdź dalej”
  • Kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularza rejestracyjnego dziecka, a następnie kliknięcie w przycisk „Zarejestruj”
  • Po zarejestrowaniu profilu dziecka, kliknij w przycisk „Profil zawodnika”
  • W profilu zawodnika, kliknij w przycisk „Nowy wniosek” znajdujący się pod hasłem „Złóż wniosek o potwierdzenie w szkółce”
  • W formularzu rejestracji w szkółce piłkarskiej, wybierz oddział szkółki piłkarskiej, wstaw zdjęcie profilowe dziecka, uzupełnij dane adresowe oraz kontaktowe, zaznacz wymagane zgody, a następnie kliknij w przycisk „Zarejestruj”
  • Udało się zarejestrować zawodnika w oddziale szkółki piłkarskiej. Status złożonego wniosku możesz śledzić w profilu zawodnika

 

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Bartłomiej Cisowski

TEL. 664-007-701

e-mail: bcisowski30@wp.pl

 

KIEROWNIK

Justyna Mirek

TEL. 500-860-182

e-mail: justynka 11995@tlen.pl

PLAN ZAJĘĆ

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

19.10(wtorek) 16:00-17:15 Grupa Czarna, Przetakówka, żółte stroje

 19.10( wtorek) 17:00-18:15 Grupa Biała, Przetakówka, żółte stroje

21.10(czwartek) 16:00-17:15 Grupa Czarna, Przetakówka, biało-czarne stroje

21.10(czwartek) 17:00-18:15 Grupa Biała, Przetakówka, biało-czarne stroje

    23.10( sobota) – Turniej Krosno

 

 

 

KADRA

KADRA

GRUPA BIAŁA

  1. Bożek Ernest
  2. Ciszewski Patryk
  3. Mirek Adam
  4. Janusz Jakub
  5. Kumor-Siciarz Franciszek
  6. Słaby Antoni
  7. Szymonik Marcel
  8. Twardowski Szymon
  9. Wąsik Jakub
  10. Wróbel Nikodem
  11. Poręba Leon
  12. Cichy Piotr
  13. Maślanka Oskar
  14. Knapik Antoni
  15. Małek Antoni
  16. Maciuszek Jan

GRUPA CZARNA

  1. Bieniek Kacper
  2. Krzemień Jan
  3. Jeż Bartłomiej
  4. Kucia Karol
  5. Stawiarz Miłosz
  6. Wierny Igor
  7. Wąsowicz Adam
  8. Potoczek Tymoteusz
  9. Wójsik Paweł
  10. Nowobilski Mateusz
  11. Gaweł Kacper
  12. Połomski Kacper
  13. Bodziony Tymoteusz
  14.                 Kunicki Filip
  15.                 Zbozień Filip
  16.                 Malinowski Mikołaj
BADANIA

Biernat Bartosz- d0 15.08.2020

Ciszewski Patryk – do 2.09.2020

Jeż Bartłomiej – do 11.07.2020

Krzemień Jan- do 11.08.2020

Musz Jakub – w trakcie

Mirek Adam- do 7.12.2019

Słaby Antoni- do 18.07.2020

Socha Miłosz- w trakcie

Szymonik Marcel- w trakcie

Twardowski Szymon- d0 15.08.2020

Wierny Igor- do 24.04.2020

Wąsik Jakub- d0 3.07.2020

 

OSIĄGNIĘCIA GRUPY

BRAK INFORMACJI

TURNIEJE/ROZGRYWKI

EKSTRALIGA W CHEŁMKU (2-3.10.2021)

Gramy sobota i niedziela

Kadra

  1. Janusz Jakub
  2. Maślanka Oskar
  3. Twardowski Szymon
  4. Słaby Antoni
  5. Knapik Antoni
  6. Ciszewski Patryk
  7. Bożek Ernest
  8. Cichy Piotr
  9. Zagórski Michał

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka:  8:00 MOSIR ( basen)

Miejsce: Chełmek koło Oświęcimia

Sprzęt: biało- niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt: 160 (transport dwa dni+ wpisowe)

 

 

Turniej Aserek Cup w Gorlicach( 26.09)

Kadra

  1. Słaby  Antoni
  2. Mirek Adam
  3. Janusz Jakub
  4. Wąsik Jakub
  5. Poręba Leon
  6. Bożek Ernest
  7. Kumor-Siciarz Franciszek
  8. Wróbel Nikodem
  9. Wierny Igor
  10. Wąsowicz Adam
  11. Potoczek Tymoteusz
  12. Maciuszek Jan
  13. Ciszewski Patryk
  14. Połomski Kacper
  15. Jeż Bartłomiej
  16. Bodziony Tymoteusz
  17. Stawiarz Miłosz
  18. Kucia Karol
  19. Bieniek Kacper

Zbiórka:  8:50 MOSIR ( basen)

Miejsce: Gorlice

Sprzęt: biało- niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt: 50zł (transport+ wpisowe)

 

 

SPARING W Grybowie(22.09.2021)

Kadra:

Ciszewski, Słaby, Kumor-Siciarz, Wąsowicz, Wierny, Wąsik, Krzemień, Maciuszek, Potoczek,Bieniek, Jeż, Kucia, Janusz, Maślanka, Bożek, Bodziony, Połomski

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 16:50 MOSiR( basen)

Miejsce: hala w Grybowie 

Sprzęt: biało-niebieskie  stroje, białe getry, ochraniacze, buty halowe, dres akademii, prowiant.

 Koszt: 20zl

Turniej Cutline Cup w Szalowej( 18-19.09)

Gramy w sobotę i niedzielę

Kadra

  1. Słaby  Antoni
  2. Mirek Adam
  3. Janusz Jakub
  4. Maślanka Oskar
  5. Wąsik Jakub
  6. Poręba Leon
  7. Knapik Antoni
  8. Szymonik Ma
  9. Bożek Ernest
  10. Cichy Piotr
  11. Kumor-Siciarz Franciszek
  12. Wróbel Nikodem
  13. Krzemień Jan
  14. Stawiarz Miłosz
  15. Wierny Igor
  16. Wąsowicz Adam
  17. Potoczek Tymoteusz
  18. Wójsik Paweł
  19. Maciuszek Jan

Zbiórka:  7:15 MOSIR ( basen)

Miejsce: Szalowa

Sprzęt: biało- niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt:80zł (transport+ wpisowe)

EKSTRALIGA W CHEŁMKU ( 11.09.2022)

Kadra

  1. Mirek Adam
  2. Janusz Jakub
  3. Kumor-Siciarz Franciszek
  4. Maślanka Oskar
  5. Twardowski Szymon
  6. Poręba Leon
  7. Knapik Antoni
  8. Ciszewski Patryk
  9. Bożek Ernest
  10. Cichy Piotr

Zbiórka:  9:00 MOSIR ( basen)

Miejsce: Chełmek koło Oświęcimia

Sprzęt: biało- niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt:120 (transport+ wpisowe)

SPARING W STRÓŻACH (8.09.2021)

Kadra:

Ciszewski, Słaby, Kumor-Siciarz, Wąsowicz, Szymonik, Wierny, Wąsik, Wójsik, Krzemień, Maciuszek, Wróbel, Potoczek, Stawiarz, Bieniek

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 17:10 MOSiR( basen)

Miejsce: Boisko Stróże

Sprzęt: biało-niebieskie  stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

 Koszt: 20zl

 

DUNAJEC SUMMER CUP (15.08.2021)

  1. Bożek Ernest
  2. Ciszewski Patryk
  3. Mirek Adam
  4. Janusz Jakub
  5. Słaby Antoni
  6. Szymonik Marcel
  7. Twardowski Szymon
  8. Wróbel Nikodem
  9. Poręba Leon
  10. Cichy Piotr
  11. Maślanka Oskar
  12. Krzemień Jan
  13. Wierny Igor
  14. Wójsik Paweł
  15. Maciuszek Jan

 

Zbiórka: 9:00 obiekty PWSZ IKF, ul. Kościuszki 1, Nowy Sącz, planowane zakończenie około 13:00

Miejsce: PWSZ IKF ul.Kościuszki 1, Nowy Sącz

Sprzęt: biało-niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, prowiant.

 Koszt: 50 zł 

KINDERLIGA W KRAKOWIE( 12.06.2021)

Kadra:

Ciszewski, Janusz, Mirek, Słaby, Twardowski, Kumor-Siciarz, Bożek,Cichy, Wąsowicz, Szymonik, Poręba, Wierny, Wójsik, Krzemień, Maciuszek

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 7:10 Sandecja, planowany powrót około 14:15

Miejsce: Centrum Sportu Parkowa

Sprzęt: biało-niebieskie  stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

 Koszt: 40zl

APMT LIMANOWA CUP ( 26.06.2021)

Kadra:

Janusz, Mirek, Słaby, Twardowski, Kumor-Siciarz, Bożek, Cichy,Wróbel, Wąsik, Szymonik, Poręba, Wierny, Wójsik, Krzemień,

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 8:30 Sandecja, planowany powrót około 13:30

Miejsce: stadion Płomień Limanowa

Sprzęt: czarno-białe  stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

 Koszt: 70zł

KINDERLIGA W KRAKOWIE( 12.06.2021)

Kadra:

Ciszewski, Janusz, Mirek, Słaby, Twardowski, Kumor-Siciarz, Bożek,Cichy, Wąsowicz, Szymonik, Poręba, Wierny, Wójsik, Krzemień, Maciuszek

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 7:10 Sandecja, planowany powrót około 14:15

Miejsce: Centrum Sportu Parkowa

Sprzęt: biało-niebieskie  stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

 Koszt: 40zl

TURNIEJ W KRAKOWIE( 22.05.2021)

Kadra:

  1. Krzemień Jan,
  2. Bieniek Kacper
  3. Szkarłat Szymon
  4. Kucia Karol,
  5. Stawiarz Miłosz,
  6. Wierny Igor,
  7. Wąsowicz Adam,
  8. Tymoteusz Potoczek,
  9. Paweł Wójsik
  10. Wróbel Nikodem,
  11. Szymonik Marcel
  12. Maciuszek Jan
  13. Ciszewski Patryk
  14. Jeż Bartłomiej
  15. Wąsik Jakub

Zbiórka:  7:30 Sandecja, planowany powrót około 14:00

Miejsce: Centrum Sportu Parkowa, Kraków

Sprzęt: biało-niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt: 40 zł (transport)

EKSTRALIGA W CHEŁMKU ( 23.05.2021)

Kadra

  1. Mirek Adam
  2. Janusz Jakub
  3. Kumor-Siciarz Franciszek
  4. Słaby Antoni
  5. Twardowski Szymon
  6. Poręba Leon
  7. Zagórski Michał
  8. Bożek Ernest

Zbiórka:  11:15 Sandecja, planowany powrót około 19:15

Miejsce: Chełmek koło Oświęcimia

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt:100 (transport+ wpisowe)

KINDERLIGA W KRAKOWIE( 8.05.2021)

Kadra:

Ciszewski, Janusz, Mirek, Zagórski, Słaby, Twardowski, Wąsik, Kumor-Siciarz, Bożek, Wąsowicz, Szymonik, Poręba, Wierny, Wójsik, Krzemień

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 8:00 Sandecja, planowany powrót około 14:15

Miejsce: Centrum Sportu Parkowa

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt:  40(transport+ wpisowe od drużyny)

EKSTRALIGA W CHEŁMKU ( 25.04.2021)

Kadra:

  1. Ciszewski Patryk
  2. Mirek Adam
  3. Janusz Jakub
  4. Kumor-Siciarz Franciszek
  5. Słaby Antoni
  6. Twardowski Szymon
  7. Poręba Leon
  8. Zagórski Michał

Zbiórka: 8:20 Sandecja, planowany powrót około 18:00

Miejsce: Chełmek koło Oświęcimia

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt:80 (transport+ wpisowe)

TURNIEJ W KRAKOWIE( 24.04.2021)

Kadra:

  1. Bieniek Kacper,
  2. Krzemień Jan,
  3. Kucia Karol,
  4. Szkarłat Szymon,
  5. Stawiarz Miłosz,
  6. Wierny Igor,
  7. Wąsowicz Adam,
  8. Tymoteusz Potoczek,
  9. Paweł Wójsik,
  10. Bożek Ernest,
  11. Wróbel Nikodem,
  12. Szymonik Marcel,
  13. Wąsik Jakub

Zbiórka: 6:50 Sandecja, planowany powrót około 14:00

Miejsce: Centrum Sportu Parkowa, Kraków

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, prowiant.

Koszt: 80 zł (transport+ wpisowe)

KINDERLIGA W KRAKOWIE( 27.02.2021)

Kadra:

Ciszewski, Janusz, Mirek, Zagórski, Słaby, Twardowski, Wąsik, Kumor-Siciarz, Bożek, Wróbel, Wąsowicz, Szymonik, Poręba, Potoczek, Wierny, Cichy

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 6:30 Sandecja, planowany powrót około 14:15

Miejsce: Mała hala Tauron Areny

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, halówki, dres akademii, prowiant.

Koszt: 30 zł (transport)

 

 

 

KINDERLIGA W KRAKOWIE( 30.01.2021)

Kadra:

Ciszewski, Janusz, Mirek, Słaby, Twardowski, Wąsik, Kumor-Siciarz, Bożek, Wróbel, Krzemień, Szymonik, Wąsowicz, Stawiarz, Wierny, Cichy

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 6:45 Sandecja, planowany powrót około 14:00

Miejsce: Mała hala Tauron Areny

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, halówki, dres akademii, prowiant.

Koszt: 70 zł (wpisowe + transport)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) do 28.01.2021 godzina 19:00

MINI TURNIEJ W SZALOWEJ 17.01.2021

KADRA: Janusz, Mirek, Słaby, Zagórski, Bożek, Cichy, Krzemień, Szymonik, Jeż, Bieniek, Wróbel, Kucia, Wąsik, Potoczek, Wierny

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 10:55 Sandecja

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, terma góra i dół, czapka, rękawiczki, komin, prowiant.

Koszt: 25 zł ( transport+ wpisowe)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) d0 14.11.2020 godzina 20:00

 

 

 

 

TURNIEJ W ŁUKOWICY:(2.01.2021)

Kadra:

Zespół: Ciszewski, Janusz, Mirek, Słaby, Twardowski, Wąsik, Zagórski, Kumor-Siciarz

Zespół: Bożek, Potoczek, Krzemień, Szymonik, Poręba, Wąsowicz, Stawiarz, Wierny

W sytuacji nieobecności jednego z zawodników, do kadry zostaną powołani kolejni.

Zbiórka: 8:00 Sandecja, planowany powrót około 17:00

Sprzęt: czarno-białe stroje, białe getry, ochraniacze, halówki, dres akademii( kto posiada), prowiant.

Koszt: 40 zł (wpisowe + transport)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) do 31.12.2020 godzina 19:00

 

 

 

 

 

SPARING W KRAKOWIE:(12.12.2020)

Kadra: wszyscy zawodnicy

Zbiórka: 8:25 Sandecja, planowany powrót około 14:00

Sprzęt: biało-niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii( kto posiada), czapka, rękawiczki, komin, prowiant.

Koszt: 30 zł ( transport)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) do 9.12.2020 godzina 19:00

 

 

 

 

TURNIEJ W SZALOWEJ 11.11.2020

KADRA:

Zespół 1

Ciszewski, Janusz, Mirek, Słaby, Twardowski, Wąsik, Zagórski

Zespół 2

Bożek, Cichy, Krzemień, Szymonik, Poręba, Wąsowicz, Wróbel, Wierny

Zbiórka: 8:50 Sandecja, planowany powrót około 14:00

Sprzęt: biało-niebieskie, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii( kto posiada), prowiant.

Koszt: 45 zł ( transport+ wpisowe)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) d0 9.11.2020 godzina 20:00

 

 

 

Turniej Błyskawiczny w Krakowie (20.06.2020) r.

Zespół Biały:

  1. Bożek Ernest
  2. Ciszewski Patryk
  3. Mirek Adam
  4. Krzemień Jan
  5.  Magiera Mateusz
  6. Biernat Bartosz
  7. Kumor-Siciarz Franciszek
  8. Szkarłat Szymon
  9. Wierny Igor

Zespół Żółty:

  1. Bieniek Kacper
  2. Słaby Antoni
  3. Twardowski Szymon
  4. Wąsik Jakub
  5. Wróbel Nikodem
  6. Szymonik Marcel
  7. Stawiarz Miłosz
  8. Wąsowicz Adam
  9. Jeż Bartłomiej

 

Zbiórka: 7:10 Sandecja, planowany powrót około 14:30

Sprzęt: biało-niebieskie lub żółte stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii( kto posiada), prowiant.

Koszt: 60-80 zł ( transport+ wpisowe, zależne od liczby osób)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) d0 15.06.2020 godzina 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

TURNIEJ KAJET CUP(23.02.2020)

 

ZBIÓRKA: 7:20 stadion Sandecja, planowany powrót 15:30

SPRZĘT: stroje, getry, ochraniacze, halowki, dres akademii,prowiant.

KADRA: wszyscy zawodnicy rocznika 2014

Koszt: 50 zł

 

PODZIAŁ NA ZESPOŁY:

SANDECJA (białe stroje, białe getry): Bożek, Ciszewski, Słaby, Twardowski, Wąsik, Zagórski, Wróbel, Szymonik

SANDECJA (żółte stroje, czarne getry): Bieniek, Biernat, Kumor-Siciarz, Koczenasz, Koszkul, Krzemień, Pomietło, Szkarłat,Wierny, Wąsowicz

 

 

 

 

TURNIEJ OZPN(31.12.2019r.)

 

Zbiorka: 7:40 do 14:00 hala w Barcicach

Sprzęt: biało-niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, halowki, dres akademii,prowiant.

Kadra: wszyscy zawodnicy rocznika 2014

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) do 18.12.2019

 

 

 

 

Turniej Błyskawiczny w Krakowie (30.11.2019) r.

Kadra:

  1. Bieniek Kacper
  2. Bożek Ernest
  3. Ciszewski Patryk
  4. Janusz Jakub
  5. Mirek Adam
  6. Słaby Antoni
  7. Socha Miłosz
  8. Twardowski Szymon
  9. Wróbel Nikodem
  10. Zagórski Michał

Zbiórka: 11:15 Sandecja, planowany powrót około 18:15

Sprzęt: biało-niebieskie stroje, białe getry, ochraniacze, korki, dres akademii, odzież termiczna, prowiant.

Koszt: 75zl od osoby ( transport+ wpisowe)

Potwierdzenie udziału u trenera(SMS) d0 25.11.2019