NIESAMOWITY WEEKEND ROCZNIKA 2011!

W sobotę 22.06 rocznik Trenera Bartosza Kozaka udał się do Chełmka na finałowy zjazd „Ekstraligi Talentów”. Nasi adepci rozegrali 9 spotkań podczas których zaprezentowali się rewelacyjnie. Sześć z nich zwyciężyli, raz zremisowali i dwa razy schodzili z boiska pokonani.

vs MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2:1

Ogromne zaangażowanie które towarzyszyło podczas rozgrywek opłaciło się gdyż nasza drużyna zajęła drugie miejsce w całej ekstralidze ulegając tylko zespołowi z Zabrza, gorszym wynikiem w bezpośrednim spotkaniu.
Najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Dawid Kożuch. Na uwagę zasługuje fakt iż podczas przedostatniego zjazdu w Chełmku (19.05) Dawid również został królem strzelców turnieju a nasza ekipa nie miała wówczas sobie równych i zajęła pierwsze miejsce nie przegrywając ani jednego spotkania.

Skład U8: Gargula Oskar, Kożuch Dawid, Majcher Alan, Janus Fabian, Stanek Mikołaj, Szymonik Karol, Kaczka Wojciech, Poręba Karol.

Niedziele rocznik 2011 spędził w Wielogłowach uczestnicząc w III edycji turnieju „Wielogłowy Cup”. Grupa została podzielona na dwie drużyny: Sandecje I oraz Sandecje II.

Fazę grupową Sandecja I zakończyła na pierwszym miejscu zdobywając komplet punktów. Sandecja II dzięki trzem wygranym oraz jednym remisie również zdobyła pierwsze miejsce w swojej grupie, więc po fazie grupowej obydwa nasze zespoły trafiły do Ligi Mistrzów. Emocji i pięknych goli było co nie miara – ostatecznie Sandecja I wygrała turniej, a Sandecja II zajęła trzecie miejsce!!

Sandecja I: Gargula Oskar, Kaczka Wojciech, Kożuch Dawid, Majcher Alan, Michalik Nikodem, Poręba Karol, Sekuła Jakub, Stanek Mikołaj, Szymonik Karol.
Sandecja II: Owca Krzysztof, Potoczek Bartłomiej, Urlik Nikodem, Zabrzeński Adrian, Ciurka Oliwier, Janus Fabian, Salamon Aleksander, Zon Jakub, Zych Jakub.