U-14 AKADEMIA SANDECJA II – Okocimski Brzesko 2:3
Bramki;  Kosiński, Orłowski.

Trampkarz Liga Wojewódzka

Kadra: Florek, Proszek, Orłowski, Piszczek, Macałka, Najduch, Cisoń, Polański, Tomasiak, Kosiński, Jaworski, Plata, Palacz, Koral, Szczurowski.

Konsekwentnie staramy się grać w piłkę krótkimi podaniami i budować akcje. Powinniśmy być jednak bardziej dokładni i skuteczni w sytuacjach strzeleckich które tworzymy.  W pierwszej połowie przeciwnicy wychodzą z kontratakiem dwa razy z czego zdobywają 2 bramki. Drugą połowę rozpoczynamy od straty bramki. Cieszy postawa drużyny w ostatnich 30 minutach. Przy wyniku 0-3 zaczynamy kontrolować mecz i tworzymy coraz więcej sytuacji strzeleckich. Zdobywamy dwie bramki jednak pozostaję duży niedosyt. Przebieg spotkania nie odzwierciedla wyniku meczu. Musimy wyciągnąć wnioski i pracować dalej by dobrze przeciwstawić się grze bezpośredniej przeciwnika podsumował trener Arkadiusz Sajdak.

Następny mecz już w niedziele z Unia Tarnów w Nowym Sączu.