Sandecja Nowy Sącz 3 – 2 Karpaty Krosno

Bramki: Kołodziej Kacper, Oleksy Wojciech, Janczy Jakub

Skład: Sierota Kacper, Chlipała Jan, Ciastoń Rafał, Skoczeń Jakub,Kołodziej Kacper, Sławecki Mateusz, Kuźma Jan, Ziemnik Łukasz, Janczy Jakub, Zygmunt Szymon, Oleksy Wojciech.

Weszli: Kusiak Karol, Sandera Oliwier.

Mecz bardzo dobrze  ułożył się dla Sandecji, gdzie po 15 minutach  prowadziła już 2 – 0 po główce Kacpra Kołodzieja i rzucie karnym Wojciecha Oleksego. Niestety w dalszej części meczu po dwóch indywidualnych błędach naszych zawodników goście doprowadzili do remisu. W drugiej połowie ambitnie grający gospodarze strzelili jeszcze jedną bramkę (Jakub Janczy) ale to nie wystarczyło do awansu (pierwszy mecz przegrany 1:4).” – skomentował trener Marek Zagórski.

Baraż o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Rewanż

Sandecja Nowy Sącz 2 – 1 BKS Lublin

Bramki: Kubiela Daniel, Jarzębak Kacper

Skład: Studencki Kacper, Ziemnik Arkadiusz, Dominik Faltyn, Hubert Michałczak, Palacz Michał, Jarzębak Kacper, Żarnowski Kamil, Jaworski Jakub, Kubiela Daniel , Sikora Andrzej, Talar Kacper.

Weszli: Olchawa Dominik, Bogdanowicz Grzegorz, Proszek Maciej, Jarzębak Marcin, Jarzębiak Mateusz, Kamiński Filip.

Trener Robert Święs – „Drużyna  BKS-u Lublin w całym dwu-meczu postawiła nam bardzo ciężkie warunki co sprawiło że do ostatniej minuty musieliśmy pracować na końcowy sukces. Mieliśmy kilka założeń na te dwa mecze i drużyna wywiązała się z nich wzorowo. Jestem pełen podziwu dla swoich zawodników jak znieśli presje meczu o tak dużej randze.  Świetnie organizowaliśmy się do defensywy w której byliśmy zwarci i blisko siebie co na pewno nie ułatwiało zadania gościom, otwieraliśmy grę od tyłu, utrzymywaliśmy się przy piłce mimo bardzo wysokiego pressingu rywali. Wszystkie trzy bramki zdobyliśmy po mądrej grze w defensywie i szybkim przejściu z obrony do ataku a tam świetnie spisywał się w naszych szeregach Daniel Kubiela, który dwukrotnie wytrzymał ciśnienie i wygrał  swoje pojedynki sam na sam z bramkarzem drużyny BKS-u. Brawo Drużyna!!!”