U-15 Akademia Sandecja – Korona Kielce 1:1
Bramka: 53′ Tokarczyk (Rosiek)

Centralna Liga Juniorów

Skład: Skład: Ulrik, Rutecki, Kowalik, Tokarczyk, Rosiek, Piskor, Nowak, Kupczak, Igor Maślanka, Laskosz, Stróżak – Tokarz, Szabla, Wokacz, Salamon, Marcin Maślanka, Zygmunt, Krawczyk.

Mecz został rozegrany na głównej płycie przy Kilińskiego dodając prestiżu temu pojedynkowi. Oba zespoły przystąpiły do tego meczu mocno skoncentrowane realizując swoje założenia w walce o prymat grupy „D” CLJ U15. W pierwszej części spotkania nasz zespół tworzył ciekawe akcje jednak brakowało większej determinacji w decydujących momentach aby otworzyć wynik spotkania. Zespół Korony zagrażał naszej bramce wyprowadzając groźne kontrataki oraz po SFG. Pomimo naszej przewagi w tej części meczu w doliczonym czasie gry po stracie piłki w środku pola (w naszej ocenie nieodgwizdanym rzucie wolnym) przyjezdni zdobyli bramkę. W drugiej części meczu od początku ruszyliśmy do odrabiania strat i w 53 minucie zdobyliśmy gola wyrównującego, po dośrodkowaniu Piotra Rośka skutecznie zamknął akcję Kuba Tokarczyk pakując futbolówkę do siatki. W ostatnich 20 minutach po dokonaniu zmian, tempo meczu znacznie spadło, a sprawa wyniku była bardzo otwarta po akcjach w obu kierunkach. Ostatecznie remis w tym meczu trzeba uznać za sprawiedliwy choć przyjęliśmy go z dużym niedosytem. Jednak jak się później okazało niespodziankę sprawił zespół TOP 54 Biała Podlaska remisując w tym samym stosunku 1:1 z faworyzowaną Wisła Kraków i dzięki temu nadal utrzymaliśmy pozycję lidera.

Gratulacje dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie w tym meczu. Teraz czeka nas bardzo intensywny tydzień z dwoma meczami wyjazdowymi w Białej Podlaskiej z TOP 54 oraz w Lublinie z BKS zakończył trener Jerzy Czernecki