Pogrom bieniaminka

Centralna Liga Juniorów U-15

U-15 Akademia Sandecja – Hetman Zamość 6:0

Paweł: Bramki: Kowal 9′ (Rutecki), Rutecki 17′ (Kupczak), Maślanka 24′ (Nowak), Kupczak 26′ (Piskor), Kupczak 33′ (Nowak), Rutecki 66′ (Nowak)

Skład: Ulrik, Rutecki, Kowalik, Tokarczyk, Rosiek, Piskor, Nowak, Kupczak, Igor Maślanka, Laskosz, Stróżak – Tokarz, Szabla, Wokacz,Piszczek, Marcin Maślanka, Hrabczak, Krawczyk

Od początku spotkania narzuciliśmy swoje warunki gry uzyskując dużą przewagę. Wynik spotkani otworzył w 9 minucie Piotr Kowalik wykańczając stały fragmencie gry. Kolejne bramki budowały pewność poczynań boiskowych naszego zespołu, a wynik do przerwy 5:0 był odzwierciedleniem dominacji nad beniaminkiem z Zamościa. Po przerwie nadal tworzyliśmy wiele dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, jednak zawodziła skuteczność, to wpłynęło na zdobycie tylko jednej bramki w tej części meczu. Widać było u naszych zawodników dużą chęć do gry i zaangażowanie  po wznowieniu rozgrywek. Gratuluje chłopakom dobrego meczu. Już od poniedziałku będziemy się przygotowywać do kolejnego meczu z Koroną Kielce zakończył trener Jerzy Czernecki.