Unia Tarnów II – U-14 AKADEMIA SANDECJA II 1:1

Bramki: Jaworski

Kadra: Florek, Leśniak, Orłowski, Piszczek, Dudek, Najduch, Cisoń, Polański, Tomasiak, Kosiński, Jaworski, Ogorzałek, Palacz, Koral, Szczurowski, Pyrcioch

Trampkarz Liga Wojewódzka

Czwartkowy mecz na boisku w Tarnowie remisujemy z drużyna Unii Tarnów 2006/2007 1:1. Pierwsza połówka obfitowała w dużo składnych akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony.  W pierwszym kwadransie zawodnicy drużyny przeciwnej prezentowali się lepiej od naszej drużyny i po jednej z indywidualnych akcji z bocznego sektora strzelają bramkę. Dobra reakcja naszej drużyny i zaczynamy kontrolować mecz. W drugiej połowie strzałem z dystansu zza pola karnego Mateusz Jaworski wyrównuje spotkanie. Cieszy postawa Naszych zawodników  w drugiej połowie meczu pod względem kultury gry  i tworzenia sytuacji strzeleckich.  Zdominowaliśmy drugie 40 minut, szkoda że nie wykorzystujemy rzutu karnego oraz wielu klarownych sytuacji które powinny się zamienić na bramki. Pozostaje bardzo duży niedosyt, musimy być bardziej konkretni w działaniach boiskowych. Następny mecz już w sobotę o godzinie 17:00 z drużyna Hutnika 2006 w Krakowie zakończył trener Arkadiusz Sajdak.