Remis z „góralami”

Podhale Nowy Targ – Sandeja Nowy Sącz  1:1 Bramki: 11′ Arkadiusz Orzeł Skład: MIchalski, Ziemnik, Michałczak, Jarzębiak, Palacz, Żarnowski, Talar, Koszyk (75′ Sikora),(85′) Pawłowski , Kubiela( 75′ Kamiński), Orzeł. Trener Robert Święs

I Liga Wojewódzka Junior Młodszy

Przez kompilacje błędów w naszej obronie już w drugiej minucie straciliśmy bramkę. Jednak bardzo szybko oczyściliśmy  głowy i z minuty na minutę  zaczynaliśmy przejmować kontrolę nad tym meczem, co przyniosło oczekiwany efekt w postaci braki, autorstwa Arkadiusza Orła. Na przerwę powinniśmy schodzić z większym dorobkiem bramkowym, bo znakomitych okazji nie wykorzystał Orzeł a piłka po strzale Palacza wylądowała na poprzeczce. Druga połowa w pierwszych kilkunastu minutach wyglądała bardzo podobnie do pierwszej, jednak gdzieś od 70′ minuty  mecz bardzo się otworzył. Widać było że żadnej z drużyn, remis nie satysfakcjonował. Mieliśmy kila 100% sytuacji po strzałach Orła, Koszyka, Kubieli i Michałczaka. Szkoda że nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, ale trzeba też uczciwie przyznać że szczęście również było i z nami.  Zawodnicy z Nowego Targu, także mieli swoje  sytuacje na zdobycia gola.

Pozostaje niedosyt ale bardzo szanujemy ten remis, bo drużyna z Podhala to bardzo solidna ekipa dodał trener Robert Święs