Remis z lokalnym rywalem

Biegoniczanka Nowy Sącz – U-11 AKADEMIA SANDECJA III 1:1

Bramki: Jakub Groń

Młodzik Liga Okręgowa

Skład wyjściowy Sandecji  Szarata Dawid , Lorek Kryspin , Olchawa Maciej,  Groń Jakub, Jaworski Jan,, Obrzut Karol, Olejarz Hubert, Odroniec Nikodem, Mrozowski Szymon.

Na zmiany wchodzili. Oleksy Dawid, Ociepka Krzysztof, Kliś Szymon, Pomietło Jakub, Michalik Filip , Piechura Dominik, Fraczek Mateusz, Klimczak Kamil.

Spotkanie bardzo podobne do wcześniejszego meczu z Popradem. Bardzo dobra gra począwszy od otwarcia i dalej w ataku pozycyjnym ,bo przez większą cześć spotkania tak właśnie graliśmy. Dużo składnych kombinacyjnych akcji, i bramka Kuby Gronia (stadiony świata) zdobyta z rzutu wolnego z odległości blisko 30 metrów, w stylu którego nie powstydził by się jeden z największych fachowców takich sytuacji, pamiętny Juninho Pernambucano. Rywal nie pozostawał nam jednak dłużny i atakował groźnymi kontrami, oraz wysokim pressingiem. Właśnie pressing spowodował, że przy wyprowadzaniu piłki z naszej połowy przytrafił nam się błąd, który przeciwnik bezlitośnie wykorzystał , zdobywając bramkę. Do końca spotkania trwała wymiana ciosów, ale żadnemu zespołowi nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki, i finalnie mecz zakończył się podziałem punków zaznaczył trener Adam Ciastoń