Rocznik 2013 na turnieju w Jaśle

W rozegranym, w niedzielę (tj. 3.11.2019 r.), w Jaśle turnieju rocznika 2013 bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna U-7, prowadzona przez trenera Tomasza Szczepańskiego.

Zawody były sprawnie przeprowadzone, a rywale pokazali wysoki poziom, co zmusiło podopiecznych naszej Akademii do maksymalnego zaangażowania i walki o każdą piłkę. Turniej odbył się bez klasyfikacji, a jego głównym założeniem była sportowa rywalizacja w duchu fair play i dobrej zabawy. Brawa dla wszystkich zawodników. którzy nagrodzeni zostali medalami oraz okazałym pucharem. Cieszy, że sześciu chłopaków podzieliło się łupem bramkowym, jak również stopniowe przyswajanie zasad i przepisów podczas rywalizacji. Najlepszym zawodnikiem „Biało-czarnych” został wybrany Michał Zagórski.

Specjalnie podziękowania należą się kierownik drużyny Pani Annie Pych za opiekę i animacje przygotowane dla zawodników oraz dla Rodziców za ich kulturalny i głośny doping.

Akademia Sandecja U-7: Pych, Ciszewski, Furtak, Cichy, Szczygieł, Ruchała, Leśniak, Kuruc, Janusz, Bochenek, Potoniec, Zagórski.

Wyniki
Akademia Sandecja U-7 – Unia Tarnów 2:2 (Zagórski, Furtak),
Akademia Sandecja U-7 – Glinik Gorlice 2:1 (Zagórski, Cichy),
Akademia Sandecja U-7 – Goal NS 3:1 (Potoniec, Leśniak, Zagórski),
Akademia Sandecja U-7 – AP Westovia Tarnów 2:1 (Ruchała, Furtak),
Akademia Sandecja U-7 – AP Sanok 1:0 (Zagórski),
Akademia Sandecja U-7 – AP Jasło 0:2,
Akademia Sandecja U-7 – GKS 6 Jasło 2:0 (Leśniak, Bochenek).