Rozpoczynamy walkę o Mistrza Polski w CLJ U-15

Drużyna U15 (rocznik 2006) już dziś udała się w podróż do odległego Zamościa.
Tam swoje rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów rozpoczyna w najbliższą niedzielę o godz. 14.30 z beniaminkiem ligi, zespołem AMSPN Hetmanem Zamość. 

Cieszymy się, że rozgrywki ruszają, przez ostatnie dwa miesiące solidnie przygotowywaliśmy się na ten moment. Warunki pogodowe nie zapowiadają się najlepiej ale my koncentrujemy się na naszych założeniach i realizacji zadań bo to są rzeczy na, które mamy wpływ. Chcemy dobrze rozpocząć ligę, choć zadajemy sobie sprawę z jakości zespołu gospodarzy. Liga w rundzie wiosennej na pewno będzie bardziej wyrównana i spodziewam się kilku niespodzianek wynikowych. My jako zespół chcemy powalczyć podobnie jak na jesieni o podium, jednak najistotniejszy jest indywidualny rozwój naszych zawodników na co będziemy zwracać szczególną uwagę. – wyjaśnił Trener Jerzy Czernecki

Oprócz naszego zespołu oraz najbliższego rywala Hetmana Zamość w rozgrywkach grupy D uczestniczą: Wisła Kraków, Korona Kielce, Cracovia Kraków, BKS Lublin, TOP 54 Biała Podlaska i Unia Tarnów.
Najlepsza drużyna powalczy o Mistrza Polski.