Sandecja za mocna dla Bochni

U-14 Akademia Sandecja II – MOSIR Bochnia 4:1 Bramki; Koral, Kosiński, Plata, Jaworski.

Kadra: Florek, Proszek, Orłowski, Piszczek, Macałka, Najduch, Dudek, Cisoń, Polański, Tomasiak, Kosiński, Jaworski, Plata, Palacz, Koral, Szczurowski

Trampkarz Liga Wojewódzka

Niedzielny mecz na boisku przy ulicy Kilińskiego 47 wygrywamy z drużyna Bochni 2006 4:1. Pierwsza połowa nie wyglądała zbyt dobrze pod względem budowania gry, zawodnicy naszej drużyny byli niedokładni w swoich działaniach przez co nie stworzyliśmy zbyt dużo sytuacji podbramkowych. Przeciwnik starał się grać bardzo bezpośrednio, wrzucając górne piłki za plecy naszych obrońców z czym nie do końca sobie radziliśmy i tracimy bramkę na 1:1. W drugiej połowie jesteśmy bardziej zdeterminowani, tworzymy bardzo dużo sytuacji strzeleckich, które zamieniają się na bramki.
Cieszy wygrana i postawa chłopaków w drugiej połowie meczu. Cały czas pracujemy, mamy swoje założenia i chcemy je realizować. Musimy być zdecydowanie bardziej konkretni w swoich działaniach. Najbliższy mecz już w czwartek z drużyna z Brzeska.