U-14 AKADEMIA SANDECJA II – Unia Tarnów II 2:1

Bramki; Szczurowski x2

Kadra: Florek, Leśniak, Orłowski, Piszczek, Macałka, Najduch, Cisoń, Polański, Tomasiak, Kosiński, Jaworski, Plata, Palacz, Koral, Szczurowski

Trampkarz Liga Wojewódzka

Bardzo wyrównany mecz, zarówno nasza drużyna jak i zespół Unii Tarnów chciał grać w piłkę. Bardzo mało gry bezpośredniej stworzyło dobre widowisko. Pierwsza połówka obfitowała w dużo składnych akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony. W 25 minucie w sytuacji z bocznej strefy boiska Jakub Plata wchodzi w pole karne i zostaje sfaulowany przez bramkarza. Do rzuty karnego podchodzi Kuba Szczurowski  i pewnie go wykonuje. W drugiej połowie tracimy bramkę lecz bardzo szybko reagujemy i z rzutu karnego ponownie strzałem w prawa stronę zdobywa gola  Kuba Szczurowski.
W tym meczu nasza determinacja i chęć wygranej była na wysokim poziomie. Byliśmy bardziej konkretni w działaniach boiskowych od drużyny przeciwnej i wygrywamy mecz.  Przy lepszej skuteczności mogliśmy jeszcze podwyższyć wynik. Każdy z chłopców zostawił bardzo dużo zdrowia. Kontuzji po zderzeniu z bramkarzem nabawił się Kuba Plata. Wszyscy czekamy na na powrót Kuby na boisko.
Najbliższy mecz z drużyna Unii Tarnów już w czwartek o godzinie 15:00 na boisku w Tarnowie.