Tradycja CUP

W najbliższy weekend na bocznych boiskach przy Kilińskiego 47 odbędzie się turniej Tradycja CUP. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zmagania będą trwały od 8:00 do 16:00.

W zmaganiach wezmą udział 24 zespoły. Wśród nich są: Akademia Sandecja, Czornomorec Odessa (Ukraina), Lokomotiv Kijów (Ukraina), Karpaty Lwów (Ukraina), Łódzki KS, Znicz Pruszków, Raków Częstochowa, Rekord Bielsko-Biała, Akademia Piłkarska Reissa, UKS SMS Przemyśl, DAP Dębica, JKS Jarosław, FC Wrocław Academy, Skra Częstochowa, AP 11 Legionowo, KS Zakopane, SK Hranice (Czechy), KS Lubań Łużyce, KSPN Pogoń Kraków, AP Nowa Proszowianka, AP VIVIO Krosno, Sokoliki Stary Sącz, Mineralni Krynica oraz APMT.

W pierwszej fazie, która odbędzie się w sobotę, zespoły zostały podzielone na trzy grupy. Tam grać będą systemem każdy z każdym. Następnie, w niedzielę, będzie miała miejsce faza pucharowa.

Jednocześnie będą to eliminacje do SOKOLIK CUP. Miejsce w tych elitarnych, międzynarodowych zawodach zapewni sobie tryumfator weekendowych zawodów. Tak więc jest o co walczyć!