Trzech zawodników podpisało profesjonalne kontrakty z Klubem!

Kolejni młodzi zawodnicy Akademii Sandecja podpisali swoje pierwsze profesjonalne kontrakty z naszym Klubem. Są to Jakub Niemas, Grzegorz Król oraz Arkadiusz Fryzowicz. Warto dodać, iż wszyscy należą do grupy TOP TALENT.

Pierwszy z wymienionych jest wychowankiem „Biało-czarnych”, który przeszedł wszystkie szczeble szkolenia naszej Akademii. Drugi w Nowym Sączu trenuje od ponad dwóch lat, ale swoją przygodę z piłką nożną zaczynał w KS-ie Tymbark. Ostatni pierwsze kroki w futbolowym świecie stawiał postawił w Galicji Nowy Sącz, a przy Kilińskiego 47 szkoli się od sześciu lat.

Wymienieni zawodnicy w Akademii byli podopiecznymi dwóch szkoleniowców – Marka Zagórskiego oraz Roberta Kubieli. Obecnie trenują w IV-ligowych rezerwach naszego klubu pod okiem trenera Mateusza Dwojaka i wraz z nimi przygotowują się do rundy wiosennej.

Jakub, Grzegorz, Arkadiusz serdecznie gratulujemy i wierzymy, że wasz talent, a także ciężka praca pozwolą Wam niedługo zadebiutować w barwach pierwszej drużyny. Jednocześnie mamy nadzieję, iż podpisanie kontraktów z kolejnymi podopiecznymi Akademii Sandecja jest tylko kwestią czasu.