Turniej Profbud Krosno

W minioną sobotę podopieczni naszej Akademii z drużyny U-7 wzięli udział w turnieju Profbud, który został rozegrany w Krośnie.

Sobotni zawody potwierdziły, że przed wszystkimi naszymi małymi piłkarzami jeszcze masa pracy. Podopiecznym trenera Tomasza Szczepańskiego nie można zarzucić braku chęci i zaangażowania, ale  umiejętności piłkarskie – w zderzeniu z kilkoma zespołami – okazały się zbyt małe. Grupa do  której trafiliśmy była bardzo wymagająca (dwie ekipy z niej zagrały finał – przyp. red.).

Powrót do domu bez medali – które zwykle wisiały w poprzednich zawodach na szyjach „Biało-czarnych” – był  niełatwy, ale powinien być impulsem do dalszego doskonalenia rzemiosła piłkarskiego. Traktujemy ten turniej jako bardzo surową, ale cenną lekcje.

Na koniec chcieliśmy podziękować Panu Marcinowi Bocheńskiemu, który podczas zawodów pełnił rolę kierownika, Panu Kierowcy za bezpieczną jazdę oraz Rodzicom; oni zawsze są z drużyną na dobre i na złe.

WYNIKI
Stal Mielec – Akademia Sandecja U-7 6:1 (Skrzypiec),
Beniaminek Krosno – Akademia Sandecja U-7 0:7 (Klimczak x3, Ciszewski x2, Furtak, Szczygieł) ,
Beniaminek II Krosno – Akademia Sandecja U-7 4:3 (Klimczak x2, Furtak),
Lech Poznań – Akademia Sandejca U-7 6:0,
Akademia Sandecja U-7 – JKS Jarosław 1:2 (Ciszewski),
Akademia Sandecja U-7 – AP Miasto Piastowe 5:3 (Furtak x2, Szczygieł x2, Klimczak).

Akademia Sandecja U-7: Bocheński Jakub, Ciszewski Bartosz, Furtak Bartłomiej, Irzyk Bartosz, Janusz Jakub, Kuc Jan, Klimczak Jakub, Ruchała Alex, Skrzypiec Mikołaj, Szczygieł Niko.