U-10 (rocznik 2011)
Aktualności

NUMER KONTA ROCZNIKA 2011

Fundacja Akademia Sandecja

50109018380000000147380282

Santander Bank Polska S.A.

Tytułem: Imię Nazwisko zawodnika, rocznik, opłacany miesiąc, trener prowadzący

np: Jan Kowalski, 2011, luty, tr. Kozak

 

Obóz Stacjonarny w Nowym Sączu

Data: 11.01 – 15.01 (Poniedziałek – Piątek)

Koszt: ok. 300 zł

Plan Obozu 

Rzeczy do zabrania na poszczególne dni:

Poniedziałek:

-Stroje biało niebieskie, białe getry, polary, spodnie od czarnego dresu

-Halówki, zwykłe buty, Plecak

-Maseczki, Rollery, Gumy

– czapki, rękawiczki, kominy

Wtorek:

– Stroje żółte, czarne getry, polary, spodnie od czarnego dresu

-halówki, Korki,  zwykłe buty, Plecak

– Maseczki, czapki, rękawiczki, kominy

Środa:

Wyjazd do krosna:

– Stroje biało czarne, białe getry, polary, spodnie od czarnego dresu

-Korki, zwykłe buty, Plecak

Pozostali:

-Stroje biało niebieskie, białe getry, polary

-Halówki, zwykłe buty, Plecak

Czwartek:

– Stroje żółte, czarne getry, skarpetki antypoślizgowe Jumpmanii (kto ma), spodnie od czarnego dresu

– Halówki, zwykłe buty, Plecak

– Maseczki, czapki, rękawiczki, kominy

Piątek:

Wyjazd do Szalowej

– Stroje biało czarne, białe getry, polary, spodnie od czarnego dresu

-Korki, zwykłe buty, Plecak

-Maseczki, czapki, rękawiczki, kominy


Kilka informacji organizacyjnych na najbliższy okres (21.10.2020):

  • W okresie zimowym będziemy trenować wg następującego harmonogramu:

Poniedziałek: 18:45 – 20:15 – Hala IV Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna

Środa: 16:30 – 18:00 – Hala IV Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna

Piątek: 16:00 – 17:30 – Orlik Jezuici

  • W listopadzie przeprowadzone zostaną testy sprawnościowe
  • Od grudnia planowane są zmiany w kadrze zespołu ze względu na wymogi certyfikacji PZPN, kadra zespołu może liczyć maksymalnie 24 zawodników. Czynnikami które mają wpływ na decyzję trenera są nie tylko aktualne umiejętności piłkarskie zawodnika ale również jego frekwencja, zachowanie i zaangażowanie podczas treningu.
  • W najbliższych miesiącach będziemy uczestniczyć w „Lidze Respect ” pod balonem w Szalowej. Zjazdy będą odbywać się co dwa tygodnie w czwartki. Podjąłem decyzję o zgłoszeniu dwóch zespołów. Wpisowe na jeden zespół wynosi 900 zł i obejmuje 5 zjazdów ligowych plus jeden turniejowy. Koszt transportu do Szalowej to 250 zł ( jeżeli będziemy dalej w czerwonej strefie koszt wzrośnie do około 400zł ponieważ będziemy musieli jechać autobusem z zachowaniem 50 procent miejsc ) Z tego względu wpisowe podzielone na ilość uczestników zbierzemy przed startem ligi, a pieniądze na transport będą zbierane przed wyjazdem na każdy zjazd. Drużynowych pieniędzy posiadamy 100 złotych (są to pieniądze które zostały z wyjazdów do Rożnowa i Szalowej). Zostaną one przeznaczone na wpisowe do ligi.
  • Na państwa maila na początku przyszłego tygodnia prześlę kartę uzupełnienia treningu na miesiąc listopad ( podobna do tej którą wykonywaliśmy podczas lockdownu). Nowością są ćwiczenia z rollerami więc jeżeli ktoś chciałby je zakupić możemy zrobić wspólne zamówienie  (około 40 zł).
  • Bardzo proszę o wiadomość zwrotną do soboty (24.10.2020) z informacjami Czy zawodnik będzie uczestniczył w lidze w Szalowej oraz czy dołączyć do zamówienia rollera.
  • W razie pytań proszę o kontakt.

Obóz Stacjonarny w Nowym Sączu

Data: 10.08 – 14.08 (Poniedziałek – Piątek)

Miejsce: Stadion Sandecji ul. Kilińskiego 47

Koszt: 350 zł

Płatne gotówką u Pani Kierownik Eweliny

Dokumenty:

ZGODA RODZICÓW ZAWODNIKA

Plan Obozu 

Godziny i atrakcje mogą ulec zmianie.

Woda jest zapewniona na każdy dzień, proszę zabrać tylko bidony.

Rzeczy do zabrania na poszczególne dni:

Poniedziałek:

-Stroje biało niebieskie, białe getry

-Korki, zwykłe buty, Plecak

-Maseczki, Chusty, bidony, Skarpety antypoślizgowe Jumpmania do Parku Trampolin (Kto ma)

Wtorek:

– Stroje żółte, czarne getry

-Korki, zwykłe buty, Plecak

– Maseczki, Chusty, bidony

Środa:

– Stroje biało czarne, białe getry

-Korki, zwykłe buty, Plecak

-Maseczki, Chusty, bidony

Czwartek:

– Stroje żółte, czarne getry

– Korki, zwykłe buty, Plecak

– Maseczki, Chusty, bidony

Piątek:

– Stroje biało niebieskie, białe getry

-Korki, zwykłe buty, Plecak

-Maseczki, chusty, bidony


Obóz Zimowy w Rytrze

Data: 3.02 – 7.02 (Poniedziałek – Piątek)

Miejsce: Dom Wypoczynkowy „Relaks” w Rytrze

http://www.dwrelaks.pl/

Koszt: 420 zł/os

I RATA – 250 zł do 31.12.2019 roku
II RATA – reszta kwoty do 23.01.2020 roku

Potwierdzenie smsem do trenera najpóźniej do 31.12.2019 !

Dokumenty:

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

Regulamin Obozu Piłkarskiego

Zgoda medyczna

Zgoda rodziców 

Plan Obozu:

Rzeczy do wzięcia:

Sprzęt treningowy:

  • komplety strojów treningowych: , żółty, biało-niebieski, biało – czarny,
  • białe i czarne getry
  • obuwie piłkarskie (na halę i sztuczną nawierzchnię), ochraniacze
  • dres akademii
  • skakanka
  • bidon
  • plecak

Pozostałe rzeczy:

  • kurtka zimowa
  • odzież termo aktywna, komin, czapka, rękawiczki
  • bielizna, przybory toaletowe
  • klapki, 2 ręczniki, czepek, kąpielówki, okulary
  • spodnie narciarskie, jabłuszko do zjeżdżania ( jak będzie śnieg)

Inne:

  • dokumenty tożsamości (legitymacja lub dowód osobisty)
  • Gry planszowe, karty itp.
  • można  zabrać telefony komórkowe , ale będą one zdeponowane  u trenera i  dostępne  w wyznaczonym czasie

  Nie zabieramy:

  • Słodyczy, coli, napojów gazowanych, chipsów itp. (jeżeli u kogoś zostaną znalezione zabieram i oddaje po obozie)
  • Pieniędzy (jeżeli ktoś chce dać, wpłaca określoną kwotę trenerowi przed obozem)

Wyprowadzanie zawodników podczas meczu 1 ligi Sandecja – Chrobry Głogów (28.09)

Kadra:

  1. Mastalerz Kacper
  2. Michalik Nikodem
  3. Obrzut Mikołaj
  4. Poręba Karol
  5. Potoczek Bartłomiej
  6. Radzik Filip
  7. Salamon Aleksander
  8. Sekuła Jakub
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol
  11. Urlik Nikodem
  12. Zoń Jakub
  13. Zych Jakub

Wyprowadzanie zawodników podczas meczu 1 ligi Sandecja – GKS Jastrzębie

Kadra:

  1. Ciurka Oliwier
  2. Gargula Oskar
  3. Janus Fabian
  4. Kaczka Wojciech
  5. Kowalik Łukasz
  6. Kożuch Dawid
  7. Lasyk Jakub
  8. Majcher Alan
  9. Michalik Nikodem
  10. Obrzut Mikołaj
  11. Owca Krzysztof
  12. Poręba Karol
  13. Potoczek Bartłomiej

Tak jak w zeszłym sezonie, podzieliłem drużynę alfabetycznie na dwie grupy aby każdy miał możliwość wyprowadzania zawodników. Druga grupa będzie wyprowadzała podczas meczu z Chrobrym Głogów 28.09.

Proszę być ubranym w biało niebieskie stroje i czarne dresy Akademii. Jeżeli kogoś nie będzie, proszę o informację SMS.


  1. Szanowni Rodzice.
    Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ),
    zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili –
    Żaki 2012 – Robert Bulzak, Żaki 2011 – Bartosz Kozak, Orliki 2010 – Adam Ciastoń, Orliki 2009 –
    Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne
    prowadzone pod okiem dwóch Trenerów.
    Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy
    Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne
    zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam
    Ciastoń.
    Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych
    bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie
    zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i
    usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe.
    Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w
    grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu
    umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik.
    Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ
    informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne
    funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii.
    Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych
    najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych
    podopiecznych jest dla nas najważniejsze.
Trenerzy prowadzący

TRENER PROWADZĄCY

Bartosz Kozak 

Tel. 791-077-165

e-mail – kozi12345@gmail.com 

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Ewelina Szymonik

Tel. 604 794 110

e-mail – emolek21@interia.pl

Plan zajęć

Harmonogram zajęć (26.07 – 1.08)

Wtorek (27.07) Boisko Przetakówka

17:00 – 19:00 – Stroje białe

Środa (28.07) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (30.07) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (21.06 – 27.06)

Poniedziałek (21.06) – Boisko Przetakówka –  Ostatni mecz 1 ligi Okręgowej Orlika vs Helena Nowy Sącz + Turniej w Siatkonogę

17:30 – Wszyscy zawodnicy (stroje biało czarne + ochraniacze)

Wtorek (22.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Środa (23.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (25.06) Boisko Przetakówka – Zakończenie sezonu

16:00 – 20:00 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (14.06 – 20.06)

Poniedziałek (14.06) – Nowy Sącz- 9 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Biegoniczanka Nowy Sącz  (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Środa (16.06) Witowice Dolne – Sparing z Victorią (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

17:15 – Stroje białe

Czwartek (17.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (18.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Sobota – Niedziela (19-20.06) Turniej Cutline Cup w Szalowej (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

 

Harmonogram zajęć (7.06 – 13.06)

Poniedziałek (7.06) – Rytro- 8 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Poprad Rytro I (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Wtorek (8.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 17:40 – Stroje białe

Środa (9.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (11.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Niedziela (13.06)  Możliwy Sparing  (informacja w tygodniu)


Harmonogram zajęć (31.05 – 6.06)

Poniedziałek (31.05) –  Boisko Przetakówka- 7 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Piątkovia Łęg (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Wtorek (1.06) Boisko Przetakówka – Turniej 3vs3

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Środa (2.06) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (4.06) Sparing vs Girona FC (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek, Sobota i Niedziela (4,5,6.06)  Turniej Sokolika (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (24.05 – 30.05)

Poniedziałek (25.05) –  Rytro – 6 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Poprad Rytro II(kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Wtorek (26.05) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Środa (27.05) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (29.05)  Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Sobota (30.05)  Boisko Przetakówka

Sparing vs Beniaminek Krosno

Zbiórka godzina 10:30, wszyscy zawodnicy ( stroje biało czarne)


Harmonogram zajęć (17.05 – 23.05)

Wtorek (18.05) Boisko Przetakówka

17:00 – 19:00 – Stroje białe

Środa (19.05) Boisko Przetakówka

16:00 – 17:40 – Stroje żółte

18:00 – 19:30 – Sparing z Futbol Podegrodzie (szczegóły i kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (20.05)  Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe

Sobota i Niedziela (22-23.05) – Turniej w Wieliczce (szczegóły i kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (10.05 – 15.05)

Poniedziałek (10.05) – Boisko Przetakówka – 4 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika vs BAP (kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Wtorek (11.05) Boisko Przetakówka

17:15 – 19:15 – Stroje białe

Środa (12.05) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (14.05)  Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (3.05 – 9.05)

Wtorek (4.05) Boisko Przetakówka

17:00 – 19:00 – Stroje białe

Środa (5.05) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (7.05)  Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – stroje białe

Sobota – Niedziela (8.05-9.05) – Ekstraliga Talentów w Chełmku (kadra i szczegóły w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

 


Harmonogram zajęć (26.04 – 2.05)

Poniedziałek (26.04) – Boisko Przetakówka – 3 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika vs Dąbrovia

(kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Wtorek (27.04) Boisko Przetakówka

17:00 – 19:00 – Stroje białe

Środa (28.04) Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (30.04)  Boisko Przetakówka

16:00 – 18:00 – stroje białe

Sobota (1.05) – Boisko Przetakówka

Sparing – Informacje we Wtorek


Harmonogram zajęć (19.04 – 25.04)

Wtorek (20.04) Orlik Jezuici

17:30 – 19:00 – Stroje białe, polary

Środa (21.04) Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje żółte

Piątek (23.04)  Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – stroje białe

Sobota – Niedziela (24.04-25.03) – Eliminacje do Sokolika (kadra i szczegóły w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Poniedziałek (26.04) – Boisko Przetakówka – 3 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika vs Dąbrovia

(kadra w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (22.03 – 28.03)

Poniedziałek (22.03) Hala IV LO – trening dla chętnych (Turniej w siatkonogę)

18:30 – 20:15 – stroje białe

Wtorek (23.03) Orlik Jezuici

17:30 – 19:00 – Stroje białe, polary + Gumy oporowe

Środa (24.03) w zależności od pogody hala IV LO ul. Nadbrzeżna lub Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje żółte

Piątek (26.03)  Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – stroje białe

Sobota – Niedziela (27.03-28.03) – Sparingi z Borussią Dortmund i GKS Tychy + Ekstraliga Talentów (kadra i szczegóły w  zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (15.03 – 21.03)

Poniedziałek (15.03) Hala IV LO – trening dla chętnych

18:45 – 20:15 – stroje białe

Wtorek (16.03) Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe, polary

Środa (17.03) w zależności od pogody hala IV LO ul. Nadbrzeżna lub Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje żółte

Piątek (19.03)  Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – stroje białe

Sobota (20.03) Turniej w Limanowej (Kadra i informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (8.03 – 14.03)

Wtorek (9.03) Orlik Jezuici

17:40 – 19:00 – Stroje białe, polary

Środa (10.03) Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje żółte

Piątek (12.03)  Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (1.03 – 7.03)

Wtorek (2.03) Orlik Jezuici – Przed treningiem Spotkanie w sprawie klasy sportowej

17:40 – 19:00 – Stroje białe, polary

Środa (3.03) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:00 – 17:30 – Sparing z Dunajcem Nowy Sącz (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

17:30 – 19:30 – Trening – stroje żółte – pozostali

Czwartek (4.03) Sparing z Dunajcem Nowy Sącz (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (5.03)  Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – stroje białe

Sobota, Niedziela (6 – 7.03) Turniej w Szalowej (Kadra i informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (22.02 – 28.02)

Poniedziałek (22.02) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

17:30 – 18:50 – Stroje białe + Gumy oporowe

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Janus Fabian
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Poręba Hubert
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Sumara Filip
  11. Zych Jakub

18:50 – 20:10 – Stroje białe + Gumy oporowe

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kęska Kamil
  5. Kożuch Dawid
  6. Majcher Alan
  7. Maślanka Michał
  8. Michalik Nikodem
  9. Mrózek Oliwier
  10. Poręba Karol
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Sekuła Jakub
  14. Stanek Mikołaj
  15. Szymonik Karol

Środa (24.02) Sparing z Heleną Nowy Sącz

15:50 – 17:30 – (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

19:00 – 20:45 – Trening na Orliku w Chełmcu – Stroje żółte (pozostali)

Piątek (26.02)  Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – stroje białe, polary

Sobota (27.02) Możliwy sparing – informacja w tygodniu


Harmonogram zajęć (15.02 – 21.02)

Poniedziałek (15.02) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:30 – 20:15  – Stroje białe

Środa (17.02) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:00 – 19:30 – Stroje żółte

Piątek (19.02) Zależy od warunków – informacja w tygodniu

Sobota (20.02) Turniej w Krakowie (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (8.02 – 14.02)

Poniedziałek (8.02) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:40 – 20:15  – Stroje białe

Środa (10.02) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (12.02) Trening pod Balonem w Szalowej

15:40 – wyjazd busem spod stadionu Sandecji

Niedziela (14.02) Sparing z Cracovią Kraków (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (1.02 – 7.02)

Poniedziałek (1.02)

Sparing z Lechią Gdańsk w Zakopanem (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

7:30 – zbiórka pod stadionem Sandecji

Hala IV LO ul. Nadbrzeżna (pozostali zawodnicy)

18:40 – 20:15  – Stroje białe

Środa (3.02) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:00 – 18:00 – Stroje żółte

Czwartek (4.02) Sparing z Dunajcem Nowy Sącz (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Hala w Piątkowej

18:00 – 19:30

Piątek (5.02) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe, polary


Harmonogram zajęć (25.01 – 31.01)

Poniedziałek (25.01) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:30 – 20:15  – Stroje białe + Gumy oporowe

Wtorek (26.01) – Orlik Jezuici – Trening dla chętnych – Jak warunki pozwolą (info we wtorek w godz. do południowych)

17:30 – 19:00 – Stroje żółte, polary

Środa (27.01) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:15 – 18:00 – Stroje żółte + Gumy oporowe

Piątek (29.01) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe, polary

Sobota (30.01) – Sparing z AP Vivio Karpaty Krosno (Kadra i szczegóły w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

11:45 – Zbiórka pod stadionem Sandecji


Harmonogram zajęć (18.01 – 24.01)

Poniedziałek (18.01) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:40 – 20:15  – Stroje białe

Wtorek (19.01) – Orlik Jezuici – Jak warunki pozwolą (info we wtorek w godz. do południowych)

17:30 – 19:00 – Stroje żółte, polary

Środa (20.01) Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:15 – 18:00 – Stroje żółte

Piątek (22.01) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe, polary


Harmonogram zajęć (4.01 – 10.01)

Poniedziałek (4.01) – Park trampolin JUMPMANIA

16:45 – 18:30  – Stroje białe, maseczki, Skarpetki Jumpmania (kto posiada)

Koszt 30zł (+5zł – kto nie ma skarpetek)

Wtorek (5.01) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje żółte, polary

Piątek (8.01) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe, polary

Sobota (9.01) – Stadion Sandecji – Zdjęcia do Kalendarza 

11:00 – Dres Akademii (spodnie i bluza), polary, ortaliony


Harmonogram zajęć (21.12 – 27.12)

Poniedziałek (21.12) – Boisko ze sztuczną trawą Barcice

15:30 – Wyjazd Busem spod stadionu Sandecji, powrót ok. 18:30/40 – polary

Wtorek (22.12) – Możliwe zakończenie ligi w Szalowej 2011 – Informacja w Poniedziałek

Środa (23.12) – Możliwe zakończenie ligi w Szalowej 2010 – Informacja w Poniedziałek

Przerwa Świąteczna – 23.12.2020 – 4.01.2020


Harmonogram zajęć (14.12 – 20.12)

Poniedziałek (14.12) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:40 – 20:15  – Stroje białe

Wtorek (15.12) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna – ZDJĘCIA DO KALENDARZA + TESTY SZYBKOŚCIOWE NA FOTOKOMÓRKACH

17:20 – 18:20 – Stroje białe

Środa (16.12) –  w zależności od pogody

Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:15 – 18:00 – Stroje żółte

lub

Orlik Jezuici

17:30 – 19:00 – stroje żółte

Czwartek (17.12) – Liga Respect r. 2010 w Szalowej

ok. 16:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (18.12) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (7.12 – 13.12)

Poniedziałek (7.12) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna – Mikołajki

18:40 – 20:15  – Stroje białe

Wtorek (8.12) – Orlik Jezuici – Dodatkowy trening dla chętnych

17:30 – 19:00 – Stroje żółte

Środa (9.12) –  w zależności od pogody

Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:15 – 18:00 – Stroje żółte

lub

Orlik Jezuici

17:30 – 19:00 – stroje żółte

Czwartek (10.12) – Liga Respect  w Szalowej

ok. 16:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (11.12) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe

Sobota (12.12) – Turniej w Gorlicach (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

ok. 7:15 – Zbiórka pod stadionem Sandecji

Niedziela (13.12) – Turniej w Łukowicy – (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

ok. 7:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji


Harmonogram zajęć (30.11 – 6.12)

Poniedziałek (30.11) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:45 – 20:15  – Stroje białe

Środa (2.12) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:15 – 18:00 – Stroje żółte

Czwartek (3.12) – Liga Respect r. 2010 w Szalowej

ok. 16:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (4.12) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe

Niedziela (6.12) – Sparingi pod balonem w Szalowej – Informacja w tygodniu

ok. 17:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (23.11 – 29.11)

Poniedziałek (23.11) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:45 – 20:15 (30) – Stroje białe

Środa (25.11)

Sparing z Dunajcem Nowy Sącz (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

16:30 – 18:00 – Stroje biało czarne

Trening Orlik Jezuici (pozostali zawodnicy)

15:45 – 17:30 – Stroje żółte

Czwartek (26.11) – Liga Respect  w Szalowej

16:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (27.11) – Orlik Jezuici

15:oo – 16:00 – Testy Biegowe do Narodowej Bazy Talentów

16:00 – 17:30 – Trening – Stroje białe

Niedziela (29.11) – Sparing z Mam Talent Limanowa, Polonia Kraków i Pcimianka Pcim (zawodnicy nie powołani na czwartkową ligę)

11:40 – Zbiórka na stadionie Płomienia w Limanowej – Stroje biało czarne


Harmonogram zajęć (16.11 – 22.11)

Poniedziałek (16.11) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:45 – 20:15 – Stroje białe

Środa (18.11) – Orlik Jezuici (zawodnicy nie powołani na sparing)

15:45- 17:30 – Stroje żółte

Sparing z Gol Podegrodzie

17:10 – Zbiórka na orliku w Podegrodziu (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Czwartek (19.11) – Liga Respect r. 2010 w Szalowej

ok. 16:30 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (20.11) – Orlik Jezuici

15:45 – 17:30 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (9.11 – 15.11)

Poniedziałek (9.11) – Hala IV LO ul. Nadbrzeżna

18:45 – 20:15 – Stroje białe

Wtorek (10.11) – Orlik Jezuici

19:00- 20:30 – Stroje żółte

Czwartek (12.11) – Liga Respect w Szalowej

ok. 17:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (13.11) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe

Sobota (14.11) –  Możliwy sparing, godziny dopołudniowe Orlik Jezuici (zawodnicy nie powołani na czwartkową ligę)


Harmonogram zajęć (2.11 – 8.11)

Wtorek (3.11) – Orlik Jezuici

17:30- 19:00 – Stroje białe

Środa (4.10) – Orlik Jezuici

17:30 – 19:00 – Stroje żółte

Czwartek (5.11) – Liga Respect r. 2010 w Szalowej

ok. 17:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki- w poniedziałek)

Piątek (6.11) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe

Sobota (7.11) –  Okręgowa Liga Orlików (r.2010 i młodsi) z Biegoniczanką

11:30 – Zbiórka na stadionie Biegoniczanki (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki – w poniedziałek)

Niedziela (8.11) –  Ekstraliga Talentów w Chełmku

ok. 9:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki – w poniedziałek)


Harmonogram zajęć (26.10 – 1.11)

Wtorek (27.10) – Orlik Jezuici

16:00- 17:30 – Stroje białe

Środa (28.10) – Orlik Jezuici

17:30 – 19:00 – Stroje żółte

Czwartek (29.10)

9 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (r.2010 i młodsi) z Beskidzka Akademia Piłkarską

15:30 – Zbiórka na Orliku w Grybowie (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Liga Respect w Szalowej

16:40 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (30.10) – Sparing z Futbol Podegrodzie

17:40 – Zbiórka na Orliku w Podegrodziu (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Sobota (31.10) – Sparing ze Stalą Rzeszów

10:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (19.10 – 25.10)

Wtorek (20.10) – Orlik Jezuici

17:20- 19:00 – Stroje białe

Środa (21.10) – Boisko Przetakówka

16:00 – 17:45 – Stroje żółte

Czwartek (22.10) – 8 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (r.2010 i młodsi) z Budowlani Jazowsko

16:00 – Zbiórka na boisku Przetakówki (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki – we wtorek)

Piątek (23.10) – Orlik Jezuici

16:00 – 17:30 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (12.10 – 18.10)

Wtorek (13.10) – Boisko Przetakówka

17:15- 19:00 – Stroje białe

Środa (14.10) – Turniej Eliminacyjny „CCC Tournament” w Rzeszowie

10:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (Kadra i informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Czwartek (15.10) – 7 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (r.2010 i młodsi) z Helena Nowy Sącz

16:00 – Zbiórka na stadionie Heleny  (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (16.10) – Boisko Przetakówka

16:00 – 17:45 – Stroje żółte

Sobota – Niedziela (17.10, 18.10) – Turniej „Respect Cup” w Szalowej

Godziny poranne – Zbiórka pod balonem w Szalowej (Kadra i informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (5.10 – 11.10)

Wtorek (6.10) – Boisko Przetakówka

17:15- 19:00 – Stroje białe

Środa (7.10) – 6 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (r.2010 i młodsi) z AP Estima Wielogłowy

16:50 – Zbiórka na stadionie w Wielogłowach (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (9.10) – Boisko Przetakówka

16:00 – 17:45 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (28.09 – 4.10)

Poniedziałek (28.09) – 5 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (r.2010 i młodsi)

15:45 – Zbiórka pod stadionem Sandecji na mecz z Zawisza Rożnów (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Wtorek (29.09) – Boisko Przetakówka

17:15- 19:00 – Stroje białe

Środa (30.09) – Boisko Przetakówka

16:00 – 17:45 – Stroje żółte

Piątek (2.10) – Boisko Przetakówka

16:15 – 18:00 – Stroje białe

Niedziela (4.10) – Sparing z Cracovią i Zagłębiem Sosnowiec

8:30 – Zbiórka pod stadionem Sandecji (informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (21.09 – 27.09)

Wtorek (22.09) – Boisko Przetakówka

17:30- 19:15 – Stroje białe

Środa (23.09) – Boisko Przetakówka

17:30 – 19:15 – Stroje żółte

Czwartek (24.09) 

16:45 – Zbiórka na mecz Ligi Okręgowej Orlików z Popradem Rytro (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

18:50 – Wyjazd na turniej API w Zakopanem (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (25.09) – Boisko Przetakówka

16:00 – 17:30 – Stroje białe

Poniedziałek (28.09) – 5 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

15:45 – Zbiórka pod stadionem Sandecji na mecz z Zawisza Rożnow (Kadra w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (14.09 – 20.09)

Wtorek (15.09) – Boisko Przetakówka

17:15- 19:00 – Stroje białe

Środa (16.09) – Boisko Przetakówka

16:00 – 17:45 – Stroje żółte

Piątek (18.09) – Boisko Przetakówka

17:15 – 19:00 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (7.09 – 13.09)

Wtorek (8.09) – Boisko Przetakówka

17:00- 18:45 – Stroje białe

Środa (9.09) – Boisko Przetakówka

17:00 – 18:45 – Stroje żółte

Czwartek (10.09) – Stadion Piątkovii Łęg

2 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (11.09) – Boisko Przetakówka

17:00 – 18:45 – Stroje białe

Sobota i Niedziela (12.09 – 13.09) – Turniej Eliminacyjny do Sokolika w Stróżach (informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)


Harmonogram zajęć (31.08 – 6.09)

Wtorek (1.09) – Boisko Przetakówka

16:15 – 18:00 – Stroje białe

Środa (2.09) – Boisko Przetakówka (zawodnicy nie powołani na czwartkowy mecz)

17:00 – 18:45 – Stroje żółte

Czwartek (3.09) – Boisko Przetakówka

1 kolejka Okręgowej Ligi Orlików (informacje w zakładce Turnieje/Rozgrywki)

Piątek (4.09) – Boisko Przetakówka

17:00 – 18:45 – Stroje białe


Harmonogram zajęć (24.08 – 30.08)

Poniedziałek (24.08) – Boisko Przetakówka

16:15 – 18:00 – Stroje białe

Środa (26.08) – Boisko Przetakówka

17:15 – 19:00 – Stroje żółte

Piątek (28.08) – Boisko Przetakówka

17:15 – 19:00 – Stroje białe

Niedziela (30.08) – Turniej „Estima Cup” w Wielogłowach (kadra i szczegóły w zakładce „Turnieje/Rozgrywki”)

9:40 – Stroje biało czarne

 

 

 

 

 

Podział na grupy w zakładce „Kadra”

Proszę o zgłaszanie nieobecności na treningu smsem.

Kadra

KADRA ROCZNIKA 2011

  1. Bocheński Jan
  2. Ciurka Oliwier
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Gargula Oskar
  6. Janus Fabian
  7. Kaczka Wojciech
  8. Kantor Oskar
  9. Kęska Kamil
  10. Kożuch Dawid
  11. Lipertowicz Michał
  12. Majcher Alan
  13. Maślanka Michał
  14. Michalik Nikodem
  15. Mrózek Oliwier
  16. Poręba Karol
  17. Poręba Hubert
  18. Potoczek Bartłomiej
  19. Radzik Filip
  20. Ruman Kacper
  21. Salamon Aleksander
  22. Sekuła Jakub
  23. Stanek Mikołaj
  24. Sumara Filip
  25. Szymonik Karol
  26. Zych Jakub

 

 

 

                

1.Ciurka Oliwier                    2.Gargula Oskar                    3. Adam Głąbiński

 

        

4.Głód Eryk                          5.Janus Fabian                      6.Kaczka Wojciech

 

                                                    

7.Lasyk Jakub                        8.Łęczycki Szymon              9.Michalik Nikodem

 

                

10.Obrzut Mikołaj                  11.Owca Krzysztof                 12.Poręba Karol

 

                

13.Potoczek Bartłomiej         14.Salamon Aleksander         15.Sekuła Jakub

 

       

16.Stanek Mikołaj                 17.Szymonik Karol                   18.Tokarczyk Fabian

 

                

19.Urbańczyk Kacper           20.Urlik Nikodem                    21.Zabrzeński Adrian

 

        

22.Zoń Jakub                       23. Zych Jakub

 

 

Badania

 

   LP   Nazwisko i imię  Data ważności badania
     1  Ciurka Oliwier 21.05.2019
     2  Gargula Oskar 21.05.2019
     3  Głąbiński Adam 21.05.2019
     4  Janus Fabian 21.05.2019
     5  Kaczka Wojciech 21.05.2019
     6  Kowalik Łukasz 21.05.2019
     7  Lasyk Jakub 21.05.2019
     8  Majcher Alan 31.03.2019
     9  Michalik Nikodem 21.05.2019
    10  Obrzut Mikołaj 21.05.2019
    11  Owca Krzysztof 21.05.2019
    12  Poręba Karol 21.05.2019
    13  Potoczek Bartłomiej 21.05.2019
    14 Radzik Filip 29.06.2019
    15  Salamon Aleksander 05.01.2019
    16  Sekuła Jakub 21.05.2019
    17  Stanek Mikołaj 21.05.2019
    18  Szymonik Karol 21.05.2019
    19  Tokarczyk Fabian 21.05.2019
    20  Urlik Nikodem 21.03.2020
    21  Zabrzeński Adrian 21.05.2019
    22  Zoń Jakub 21.05.2019
    23  Zych Jakub 21.05.2019

 

Osiągnięcia grupy
             Data            Nazwa / Miejscowość
   27.11.2016 – 26.03.2017    Halowa Liga Skrzatów, Dunajec Nowy Sącz
   06.05.2017 – 01.10.2017    Beskidzka Liga Skrzatów Football Academy
   27.05.2017    Turniej z okacji Dnia Dziecka, Limanowa
   17.06.2017    Górczańska Cup, Łukowica
   26.11.2017    Turniej „Piłkarskie nadzieje” , Cmolas
   07.01.2018    Turniej w Łukowicy
   28.01.2018    J&J Spotr Center Cup Rocznika 2011, Kraków
   04.02.2018    Kajet Cup , Mordarka
   11.03.2018    Turniej w Dobrej
   17.03.2018    Turniej w Limanowej
   25.03.2018   „Bełchatów Cup 2018” , Bełchatów

 

 

Turnieje/Rozgrywki

HARMONOGRAM TURNIEJÓW/SPARINGÓW

SEZON 2020/2021

Podane daty i godziny mogą ulec zmianie

STYCZEŃ 2021

13.01.2021 (Środa) – 9:00 – Krosno – Sparingi z SMS Resovią Rzeszów i Beniaminkiem Krosno   

15.01.2021  (Piątek)– 15:30 – Szalowa – Sparing z APN Sportowiec Modlniczka   

30.01.2021 (Sobota) – ok. 13:00 – Szalowa – Sparing z AP Vivio Karpaty Krosno   

LUTY 2021

1.02.2021 (Poniedziałek) – 10:00 – Zakopane – Sparing z Lechią Gdańsk 

14.02.2021  (Niedziela) – Kraków – Sparing z Cracovią Kraków 

20.02.2021  (Sobota) – Kraków – Turniej ” Go Cracow Resort Cup” 

MARZEC 2021

6.03. – 7.03.2021  (Sobota – Niedziela)- Szalowa – Turniej „Cutline Cup” 

20.03.2021  (Sobota) – Limanowa – Turniej „APMT CUP ”  χ

27.03. – 28.03.2021  (Sobota – Niedziela) – Chełmek- Sparingi z Akademią Borussia Dortmund i GKS Tychy + Ekstraliga Talentów χ

KWIECIEŃ 2021

9.04. – 11.04.2021 (Piątek – Niedziela)- Zakopane – Turniej „API Cup” χ

17.04. lub 18.04.2021 (Sobota lub Niedziela )– Nowy Sącz – Sparing z Pogoń Kraków χ

24.04 – 25.04 (Sobota – Niedziela) – Stróże – Eliminacje do Sokolika

26.04 – (Poniedziałek) – Boisko Przetakówka – 3 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika vs Dąbrovia

MAJ 2021

1.05 lub 3.05 -(Sobota lub poniedziałek) – Nowy Sącz – Sparing vs APN Sportowiec Modlniczka

8.05 – 9.05 – (Sobota – Niedziela) – Chełmek – Ekstraliga Talentów

10.05 (Poniedziałek) – Boisko Przetakówka – 4 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Beskidzka

22.05 – 23.05.2021 (Sobota – Niedziela) – Wieliczka – Eliminacje do „Salt Mine Cup”

24.05 (Poniedziałek) – Rytro – 6 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Poprad Rytro II 

29.05 – (Sobota) – Nowy Sącz – Sparing vs Beniaminek Krosno 

31.05 (Poniedziałek) – Boisko Przetakówka – 7 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Piątkovia Łęg 

CZERWIEC 2021

5.06. – 6.06.2021 (Sobota – Niedziela)- Stary Sącz – „Turniej Sokolika” 

7.06 (Poniedziałek) – Rytro – 8 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Poprad Rytro I 

13.06 (Niedziela) – Sparing vs Wisła Kraków 

14.06 (Poniedziałek) – Boisko Przetakówka – 9 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Biegoniczanka 

19.06 – 20.06. 2021 (Sobota – Niedziela) – Szalowa – „Cutline Cup” 

Termin do ustalenia – Boisko Przetakówka – 1 kolejka 1 ligi Okręgowej Orlika vs Helena Nowy Sącz 

LIPIEC 2021

23.07. (Piątek) – Szalowa – Sparing vs SMS Przemyśl

SIERPIEŃ 2021

7.08-8.08 (Sobota, Niedziela) – Gorlice – TLC CUP

18.08 (Środa) lub 19.08 (Czwartek) – Krosno – Sparingi vs Stal Rzeszów, Beniaminek Krosno, APN Sportowiec Modlniczka

21.08 (Sobota) – Nowy Sącz – Dunajec Summer Cup

22.08 – 29.08 (Niedziela-Niedziela) – Muszyna – Obóz letni

30.08 (Poniedziałek) – Barcice – Sparing vs Korona Kielce

WRZESIEŃ 2021

18.09 – 19.09 (Sobota, Niedziela) – Szalowa – Cutline Cup

25.09. – 26.09 (Sobota – Niedziela)- Kielce – Turniej „Trzuskawica Cup”

LISTOPAD 2021

5.11 – 8.11 (Piątek – Niedziela) – Zakopane – API CUP


Piątek (23.07) – Sparing vs SMS Przemyśl w Szalowej

Kadra:

  1. Bocheński Jan
  2. Chochorowski Jakub
  3. Filip Mikołaj
  4. Gargula Oskar
  5. Głębocki Jan
  6. Kaczka Wojciech
  7. Kożuch Dawid
  8. Majcher Alan
  9. Michalik Nikodem
  10. Mrózek Oliwier
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Stanek Mikołaj
  14. Szymonik Karol

Piątek: 8:40 – Zbiórka pod stadionem Sandecji, powrót około 12:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, białe czapki

Koszt: ok. 20zł


 Sobota, Niedziela (19.-20.06) – Turniej „Cutline Cup” w Szalowej

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Mrózek Oliwier
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Ruman Kacper
  11. Szymonik Karol

Sobota: 7:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji, powrót około 13:10

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, odzież termiczna

Niedziela: 2 dzień rozgrywek – uzależniony od sobotnich wyników

Koszt: Podany w tygodniu


Środa (16.06) – Witowice Dolne – Sparing vs Victoria

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Ciurka Oliwier
  3. Janus Fabian
  4. Frączek Karol
  5. Figurski Kamil
  6. Kantor Oskar
  7. Lipertowicz Michał
  8. Poręba Hubert
  9. Sekuła Jakub
  10. Stanek Mikołaj
  11. Sumara Filip
  12. Zych Jakub

Zbiórka:  17:15 – na stadionie Victorii w Witowicach Dolnych

Sprzęt: Biało niebieskie, białe getry, korki, polar, ochraniacze


Poniedziałek (14.06) – Boisko Przetakówka – 9 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika  vs Biegoniczanka

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Mrózek Oliwier
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Ruman Kacper

Zbiórka:  15:30 -Boisko Przetakówka

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ochraniacze, dokument tożsamości


Poniedziałek (24.05) – Rytro – 8 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika  vs Poprad Rytro I

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Janus Fabian
  3. Gargula Oskar
  4. Frączek Karol
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Maślanka Michał
  8. Poręba Karol
  9. Ruman Kacper
  10. Radzik Filip
  11. Stanek Mikołaj
  12. Sumara Filip
  13. Zych Jakub

Zbiórka:  15:40 – pod stadionem Sandecji

Koszt: 25 zł ( transport)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ochraniacze, dokument tożsamości


Piątek, Sobota, Niedziela (4,5,6.06) – Turniej Sokolilka

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Mrózek Oliwier
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Ruman Kacper
  11. Szymonik Karol

Piątek: 17:10 – Zbiórka pod stadionem Sandecji, wyjazd na przemarsz i ceremonie otwarcia

Sprzęt: Czarne Spodnie od dresu, białe  getry, polary

Sobota: 13:40 – Zbiórka na stadionie Sokoła w Starym Sączu – 1 dzień rozgrywek

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, odzież termiczna

Niedziela: 2 dzień rozgrywek – uzależniony od sobotnich wyników

Koszt: 70 zł


Piątek (4.06) – Stadion Sandecji – Sparing vs Girona F.C

Kadra:

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Janus Fabian
  4. Kaczka Wojciech
  5. Kożuch Dawid
  6. Majcher Alan
  7. Maślanka Michał
  8. Michalik Nikodem
  9. Mrózek Oliwier
  10. Poręba Karol
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Stanek Mikołaj
  14. Sumara Filip
  15. Szymonik Karol

Zbiórka: Godz. Podana w tyg.

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, odzież termiczna,


Poniedziałek (31.05) – Boisko Przetakówka – 7 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika  vs Piątkovia Łęg

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Ciurka Oliwier
  3. Janus Fabian
  4. Frączek Karol
  5. Figurski Kamil
  6. Kantor Oskar
  7. Kęska Kamil
  8. Lipertowicz Michał
  9. Poręba Hubert
  10. Poręba Karol
  11. Stanek Mikołaj
  12. Sumara Filip
  13. Zych Jakub

Zbiórka:  16:00 – Boisko Przetakówka

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ochraniacze, dokument tożsamości


Poniedziałek (24.05) – Rytro – 6 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika  vs Poprad Rytro II

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Kęska Kamil
  7. Lipertowicz Michał
  8. Poręba Hubert
  9. Poręba Karol
  10. Stanek Mikołaj
  11. Sumara Filip
  12. Zych Jakub

Zbiórka:  16:50 – pod stadionem Sandecji

Koszt: 25 zł ( transport)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ochraniacze, dokument tożsamości


Sobota – Niedziela (22-23.05) – WieliczkaEliminacje do „Salt Mine Cup”

Kadra:

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Janus Fabian
  4. Kaczka Wojciech
  5. Kożuch Dawid
  6. Majcher Alan
  7. Maślanka Michał
  8. Michalik Nikodem
  9. Mrózek Oliwier
  10. Poręba Karol
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Stanek Mikołaj
  14. Szymonik Karol

Zbiórka: Sobota – ok.6:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji, Niedziela -ok. 13:00 zbiórka pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, odzież termiczna,

Koszt: podany w tygodniu


 

Środa (19.05) – Sparing z Futbol Podegrodzie

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Kantor Oskar
  5. Kęska Kamil
  6. Lipertowicz Michał
  7. Poręba Hubert
  8. Sumara Filip
  9. Zych Jakub

Zbiórka:  18:00 – Orlik Podegrodzie

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar


Poniedziałek (10.05) – Boisko Przetakówka – 4 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika vs Beskidzka

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Frączek Karol
  3. Gargula Oskar
  4. Janus Fabian
  5. Kaczka Wojciech
  6. Kęska Kamil
  7. Kożuch Dawid
  8. Lipertowicz Michał
  9. Maślanka Michał
  10. Mrózek Oliwier
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Stanek Mikołaj
  14. Sumara Filip
  15. Szymonik Karol

Zbiórka:  16:00 – Boisko Przetakówka

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ochraniacze, dokument tożsamości


Sobota – Niedziela (8-9.05) – ChełmekEkstraliga Talentów

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Radzik Filip
  8. Ruman Kacper
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: Sobota – ok.9:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji, Niedziela – Godzina powrotu uzależniona od sobotnich wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, rollery, odzież termiczna, plecaki

Koszt: ok. 250 zł (Nocleg, wyżywienie(obiadokolacja,śniadanie,obiad), wpisowe, transport)


Poniedziałek (26.04) – Boisko Przetakówka – 3 kolejka – 1 ligi Okręgowej Orlika vs Dąbrovia

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Janus Fabian
  4. Kęska Kamil
  5. Lipertowicz Michał
  6. Maślanka Michał
  7. Michalik Nikodem
  8. Poręba Karol
  9. Ruman Kacper
  10. Sekuła Jakub
  11. Stanek Mikołaj
  12. Sumara Filip
  13. Szymonik Karol
  14. Zych Jakub

Zbiórka:  17:20 – Boisko Przetakówka

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ochraniacze, dokument tożsamości


Sobota i Niedziela (24  i 25.04.2021) – Stróze – Eliminacje do Sokolika

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Mrózek Oliwier
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: Sobota – 13:20 – Stadion Akademii Kolejarz w Stróżach, Niedziela – Godzina zbiórki uzależniona od sobotnich wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary

Koszt: ok. 60 zł (Wpisowe)


Sparingi z Akademią Borussia Dortmund i GKS Tychy + Ekstraliga Talentów – Sobota i Niedziela (27  i 28.03.2021)

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kożuch Dawid
  5. Majcher Alan
  6. Maślanka Michał
  7. Michalik Nikodem
  8. Mrózek Oliwier
  9. Poręba Karol
  10. Radzik Filip
  11. Ruman Kacper
  12. Stanek Mikołaj
  13. Szymonik Karol

Zbiórka: Wyjazd Sobota ok. 8:00 spod stadionu Sandecji. Powrót Niedziela ok. 15:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, czapki, rękawiczki, Rollery

Koszt: ok. 220 zł (Nocleg, Pełne wyżywienie, Transport, Wpisowe)


Turniej APMT CUP Limanowa – Sobota (20.03.2021)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Janus Fabian
  5. Kantor Oskar
  6. Kęska Kamil
  7. Lipertowicz Michał
  8. Poręba Hubert
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Sumara Filip
  12. Zych Jakub

Zbiórka:  ok. 8:40 Hala w Limanowej, przewidywane zakończenie ok. 16:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, halówki, polar

Koszt: ok. 40 zł (wpisowe)


Turniej Cutline Cup – Sobota i Niedziela (6 i 7.03.2021)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Mrózek Oliwier
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Ruman Kacper
  11. Stanek Mikołaj
  12. Szymonik Karol

Zbiórka: Sobota: 7:00 Pod stadionem Sandecji. Transport do ustalenia Bus lub transport własny (Powrót około 13:30)

Niedziela: Uzależnione od sobotnich wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, czapki, rękawiczki, termy

Koszt: 55 zł (Wpisowe) lub 95 zł (Wpisowe + Transport)


Sparing z Dunajcem Nowy Sącz – Czwartek (4.03.2021)

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kęska Kamil
  5. Kożuch Dawid
  6. Majcher Alan
  7. Maślanka Michał
  8. Michalik Nikodem
  9. Mrózek Oliwier
  10. Poręba Karol
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Stanek Mikołaj
  14. Sekuła Jakub
  15. Szymonik Karol

Zbiórka: Boisko PWSZ ul. Kościuszki 1. Godzina –  informacja w tygodniu

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, czapki, rękawiczki


Sparing z Dunajcem Nowy Sącz – Środa (3.03.2021)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Janus Fabian
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Poręba Hubert
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Sumara Filip
  11. Zych Jakub

Zbiórka:  15:50 Hala IV LO Nadbrzeżna

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, halówki,


Sparing z Heleną Nowy Sącz – Środa (24.02.2021)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Janus Fabian
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Poręba Hubert
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Zych Jakub

Zbiórka:  15:50 Hala w Świniarsku

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, halówki, polar


Turniej Go Cracow Resort Cup – Sobota (20.02.2021)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Mrózek Oliwier
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: 6:40 Pod stadionem Sandecji (powrót około 18:00)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, czapki, rękawiczki, termy

Koszt: 70 zł (Transport + Obiad)


Sparing z Cracovią Kraków – Niedziela (14.02.2021)

Kadra: 

  1. Bocheński Jan
  2. Gargula Oskar
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kęska Kamil
  5. Kożuch Dawid
  6. Majcher Alan
  7. Maślanka Michał
  8. Michalik Nikodem
  9. Mrózek Oliwier
  10. Poręba Karol
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Stanek Mikołaj
  14. Szymonik Karol

Zbiórka: 14:50 Pod stadionem Sandecji (powrót około 20:30)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, czapki, rękawiczki

Koszt: 40 zł (transport + wynajem balonu)


Sparing z Dunajcem Nowy Sącz – Czwartek (4.02.2021)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Janus Fabian
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Poręba Hubert
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Zych Jakub

Zbiórka:  17:55 Hala SP w Piątkowej

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, halówki, polar


Sparing z Lechią Gdańsk – Poniedziałek (1.02.2021)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Sekuła Jakub
  10. Stanek Mikołaj
  11. Sumara Filip
  12. Szymonik Karol

Zbiórka: 7:30 Pod stadionem Sandecji (powrót około 15:00)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polary, czapki, rękawiczki


Sparing z AP Vivio Karpaty Krosno – Sobota (30.01.2021)

Kadra: 

  1. Frączek Karol
  2. Gargula Oskar
  3. Janus Fabian
  4. Kaczka Wojciech
  5. Kęska Kamil
  6. Kożuch Dawid
  7. Majcher Alan
  8. Maślanka Michał
  9. Michalik Nikodem
  10. Poręba Karol
  11. Radzik Filip
  12. Ruman Kacper
  13. Sekuła Jakub
  14. Stanek Mikołaj
  15. Sumara Filip
  16. Szymonik Karol

(Pozostałych ośmiu zawodników – Sparing w przyszłym tygodniu z Dunajcem)

Zbiórka: 11:45 Pod stadionem Sandecji (powrót po 16:00)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki,

Koszt: 35zl (transport + wynajem balonu)


Sparing z APN Sportowiec Modlniczka – Piątek (15.01.2021)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Gargula Oskar
  4. Janus Fabian
  5. Kaczka Wojciech
  6. Kantor Oskar
  7. Kożuch Dawid
  8. Lipertowicz Michał
  9. Majcher Alan
  10. Maślanka Michał
  11. Michalik Nikodem
  12. Poręba Hubert
  13. Potoczek Bartłomiej
  14. Radzik Filip
  15. Ruman Kacper
  16. Salamon Aleksander
  17. Sekuła Jakub
  18. Stanek Mikołaj
  19. Szymonik Karol

Zbiórka:   13:00 Pod stadionem Sandecji

14:30 – 16:00 – Sparing

16:00 – Obiad

ok. 17:30 Powrót

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polar


Sparingi z Resovią Rzeszów i Beniaminkiem Krosno – Środa (13.01.2021)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: 6:50 pod stadionem Sandecji

9:00 – 11:00 – Sparing z Resovią Rzeszów

11:00 – Obiad

12:00 – 14:00 – Sparing z Beniaminkiem Krosno

ok. 16:00 Powrót

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar


Liga Respect r. 2010 – Środa (23.12.2020)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: 16:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar

Kosztok. 30zł


Liga Respect w Szalowej 2011 – Wtorek (22.12.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Gargula Oskar
  5. Janus Fabian
  6. Kaczka Wojciech
  7. Kantor Oskar
  8. Kęska Kamil
  9. Kożuch Dawid
  10. Lipertowicz Michał
  11. Majcher Alan
  12. Maślanka Michał
  13. Michalik Nikodem
  14. Poręba Karol
  15. Poręba Hubert
  16. Potoczek Bartłomiej
  17. Radzik Filip
  18. Ruman Kacper
  19. Salamon Aleksander
  20. Sekuła Jakub
  21. Stanek Mikołaj
  22. Sumara Filip
  23. Szymonik Karol
  24. Zych Jakub

Zbiórka:  16:30 – Pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, korki, polar

Koszt: ok. 20 zł (Bus)


Liga Respect r. 2010 – Czwartek (17.12.2020)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 16:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, polar, ortalion

Kosztok. 30zł


Turniej w Łukowicy – Niedziela (13.12.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Gargula Oskar
  5. Janus Fabian
  6. Kantor Oskar
  7. Kęska Kamil
  8. Lipertowicz Michał
  9. Michalik Nikodem
  10. Poręba Hubert
  11. Potoczek Bartłomiej
  12. Salamon Aleksander
  13. Sekuła Jakub
  14. Stanek Mikołaj
  15. Sumara Filip
  16. Zych Jakub

Zbiórka: ok. 7:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres akademii,

Kosztok. 50 zł


Turniej w Gorlicach r. 2010 -Sobota (12.12.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Maślanka Michał
  5. Poręba Karol
  6. Radzik Filip
  7. Ruman Kacper
  8. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 7:15 pod stadionem Sandecji, planowany powrót ok.15:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, Halówki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 60 zł


Liga Respect w Szalowej – Czwartek (10.12.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Poręba Hubert
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Sumara Filip
  12. Zych Jakub

Zbiórka: ok. 16:00 – Pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii, ortalion

Koszt: ok. 30 zł (Bus)


Sparingi z Tarnovia, APMT Limanowa, Estima Wielogłowy pod balonem w Szalowej – Niedziela (6.12.2020)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Janus Fabian
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kożuch Dawid
  5. Majcher Alan
  6. Maślanka Michał
  7. Michalik Nikodem
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Ruman Kacper
  11. Stanek Mikołaj
  12. Sumara Filip
  13. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 17:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 30 zł


Liga Respect r. 2010 – Czwartek (3.12.2020)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 16:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 30zł


Sparing z Dunajcem Nowy Sącz – Środa (25.11.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Kantor Oskar
  5. Lipertowicz Michał
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Poręba Hubert
  8. Salamon Aleksander
  9. Sekuła Jakub
  10. Zych Jakub

Zbiórka: 16:30 – 18:00 Hala IV LO

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry


Liga Respect w Szalowej – Czwartek (26.11.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Poręba Hubert
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Sumara Filip
  12. Zych Jakub

Zbiórka: 16:00 – Pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii, ortalion

Koszt: ok. 30 zł (Bus)


Sparing z Gol Podegrodzie – Środa (18.11.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Poręba Hubert
  8. Salamon Aleksander
  9. Sumara Filip
  10. Zych Jakub

Zbiórka: 17:10 -Orlik w Podegrodziu

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii, ortalion


Liga Respect r. 2010 – Czwartek (19.11.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Maślanka Michał
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Ruman Kacper
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 16:30 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 30zł


Liga Respect w Szalowej – Czwartek (12.11.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Poręba Hubert
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Zych Jakub

Zbiórka: ok. 17:00 – Pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii, ortalion

Koszt:  30 zł (Bus)


Ekstraliga Talentów – Chełmek – Niedziela (8.11.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kęska Kamil
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: 9:00 pod stadionem Sandecji, planowany powrtót około 20:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 120zł (wpisowe, transport, obiad)


3 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Biegoniczanka – Sobota (7.11.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Poręba Karol
  8. Salamon Aleksander
  9. Sekuła Jakub
  10. Stanek Mikołaj
  11. Sumara Filip
  12. Zych Jakub

Zbiórka: 11:30 – Stadion Biegoniczanki

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, ochraniacze, dres akademii, ortalion, dokument tożsamości


Liga Respect r. 2010 – Czwartek (5.11.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Maślanka Michał
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Ruman Kacper
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 17:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 30zł


Sparing ze Stalą Rzeszów Sobota (31.10.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kęska Kamil
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: 10:00 pod stadionem Sandecji, planowany powrót około 18:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 70zł


Sparing z Futbol Podegrodzie – Piątek (30.10.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Poręba Hubert
  8. Salamon Aleksander
  9. Sekuła Jakub
  10. Sumara Filip
  11. Zych Jakub

Zbiórka: 17:40 – Orlik w Podegrodziu

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii, ortalion


Liga Respect w Szalowej – Czwartek (29.10.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Lipertowicz Michał
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Poręba Hubert
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Zych Jakub

Zbiórka: 16:40 – Pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii, ortalion

Koszt:  35 zł (Bus)


9 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Beskidzka Akademia Piłkarska  – Czwartek (29.10.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Maślanka Michał
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Ruman Kacper
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: 15:30 – Orlik w Grybowie

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, ochraniacze, dokument tożsamości, dres akademii, ortalion


8 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Budowlani Jazowsko – Czwartek (22.10.2020)

Kadra: 

  1. Frączek Karol
  2. Janus Fabian
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kożuch Dawid
  5. Majcher Alan
  6. Maślanka Michał
  7. Michalik Nikodem
  8. Poręba Karol
  9. Potoczek Bartłomiej
  10. Radzik Filip
  11. Ruman Kacper
  12. Sekuła Jakub
  13. Sumara Filip
  14. Szymonik Karol

Zbiórka: 15:30 – Przetakówka

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, ochraniacze, dokument tożsamości, dres akademii, ortalion


Turniej „Respect Cup” – Szalowa – Sobota, Niedziela(17-18.10)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Maślanka Michał
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Ruman Kacper
  9. Sumara Filip
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: Sobota – Godziny poranne, Niedziela – uzależnione od sobotnich wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 40zł

(w tym wpisowe, 2x obiad)


7 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Helena Nowy Sącz – Czwartek (16.10.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Frączek Karol
  4. Figurski Kamil
  5. Kantor Oskar
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Poręba Karol
  8. Salamon Aleksander
  9. Sekuła Jakub
  10. Sumara Filip
  11. Zych Jakub

Zbiórka: 16:00- Stadion Heleny Nowy Sącz ul.Starowiejska

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, ochraniacze, dokument tożsamości


Turniej Eliminacyjny „CCC Tournament” – Rzeszów (15.10)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kęska Kamil
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Szymonik Karol

Zbiórka: 10:00 pod Stadionem Sandecji, powrót około 21:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe i czarne getry, korki, dres akademii, ortalion

Kosztok. 125 zł

(w tym wpisowe, transport.obiad)


6 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs AP Estima Wielogłowy – Środa (7.10.2020)

Kadra: 

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kęska Kamil
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Stanek Mikołaj
  10. Ruman Kacper
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: 16:50 na stadionie w Wielogłowach

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii


Sparing z Cracovią i Zagłębiem Sosnowiec 4.10.2020 (Niedziela)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kęska Kamil
  4. Kożuch Dawid
  5. Majcher Alan
  6. Maślanka Michał
  7. Michalik Nikodem
  8. Poręba Karol
  9. Potoczek Bartłomiej
  10. Radzik Filip
  11. Sekuła Jakub
  12. Stanek Mikołaj
  13. Ruman Kacper
  14. Sumara Filip
  15. Szymonik Karol

Zbiórka: 8:30 pod stadionem Sandecji, powrót około 15:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe  getry, dres akademii,

Kosztok. 45 zł


5 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Zawisza Rożnów – Poniedziałek (28.09.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Kantor Oskar
  5. Michalik Nikodem
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Salamon Aleksander
  8. Sekuła Jakub
  9. Sumara Filip
  10. Stanek Mikołaj
  11. Zych Jakub

Zbiórka: 15:45- Zbiórka pod stadionem Sandecji, powrót około godziny 18:45

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, ochraniacze, dokument tożsamości

Koszt: ok. 30 zł (bus)


4 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Poprad Rytro – Czwartek (24.09.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Kantor Oskar
  5. Michalik Nikodem
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Salamon Aleksander
  8. Sekuła Jakub
  9. Sumara Filip
  10. Stanek Mikołaj
  11. Zych Jakub

Zbiórka: 16:45- Przetakówka

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, ochraniacze, dokument tożsamości


API CUP – Zakopane – (24.09 – 27.09)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kęska Kamil
  4. Kożuch Dawid
  5. Majcher Alan
  6. Maślanka Michał
  7. Michalik Nikodem
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Ruman Kacper
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: Czwartek 18:50 pod stadionem Sandecji

Powrót w niedzielę ok. 17

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe i czarne getry, korki, chusty, dres akademii, ortalion, plecak, biało niebieskie stroje

Kosztok. 390 zł  – w przypadku wyjazdu w czwartek

(w tym wpisowe, pełne wyżywienie, noclegi, transport, wycieczka na Gubałówkę)


2 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Piątkovia Łęg (9.09.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Janus Fabian
  5. Kantor Oskar
  6. Kęska Kamil
  7. Lipertowicz Michał
  8. Michalik Nikodem
  9. Poręba Karol
  10. Potoczek Bartłomiej
  11. Sekuła Jakub

Zbiórka: 15:30- na stadionie Piątkovii Łęg

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dokument tożsamości


 


Turniej Eliminacyjny do Sokolika – Stróże – (12.09 – 13.09)

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Maślanka Michał
  6. Michalik Nikodem
  7. Poręba Karol
  8. Radzik Filip
  9. Ruman Kacper
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol

Zbiórka: Sobota – 13:00 –  Stadion w Stróżach (Stróże 735), Zaczynamy obiadem, pierwszy mecz 14:20, zakończenie pierwszego dnia ok. 18:30

Zbiórka w niedziele uzależniona od sobotnich wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, chusty, dres akademii

Koszt: ok. 50 zł (w tym wpisowe + 2 obiady)


1 kolejka Okręgowej Ligi Orlika (r.2010 i młodsi)

Sandecja vs Barciczanka Barcice

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Janus Fabian
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kęska Kamil
  5. Kożuch Dawid
  6. Majcher Alan
  7. Michalik Nikodem
  8. Poręba Karol
  9. Radzik Filip
  10. Sekuła Jakub
  11. Stanek Mikołaj
  12. Szymonik Karol

Zbiórka: 15:30- na stadionie Przetakówki

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dokument tożsamości


Turniej „Estima Cup”  w Wielogłowach (30.08.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Figurski Kamil
  4. Gargula Oskar
  5. Janus Fabian
  6. Kaczka Wojciech
  7. Kęska Kamil
  8. Kożuch Dawid
  9. Lipertowicz Michał
  10. Majcher Alan
  11. Mastalerz Kacper
  12. Michalik Nikodem
  13. Oskar Kantor
  14. Poręba Karol
  15. Potoczek Bartłomiej
  16. Radzik Filip
  17. Ruman Kacper
  18. Sekuła Jakub
  19. Stanek Mikołaj
  20. Szymonik Karol

Zbiórka: 9:40- na stadionie Dąbrovii w Wielogłowach, planowane zakończenie około 15:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki

Koszt: ok. 40 zł


Sparing z Biegoniczanką – Czwartek (20.08.2020)

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Frączek Karol
  3. Gargula Oskar
  4. Janus Fabian
  5. Kaczka Wojciech
  6. Kożuch Dawid
  7. Lipertowicz Michał
  8. Majcher Alan
  9. Michalik Nikodem
  10. Oskar Kantor
  11. Poręba Karol
  12. Potoczek Bartłomiej
  13. Radzik Filip
  14. Sekuła Jakub
  15. Stanek Mikołaj
  16. Szymonik Karol

Zbiórka: 16:25 – na stadionie Biegoniczanki

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki

 

Sparing z Kolejarzem Stróże – Środa (29.07.2020)

Kadra: 

  • Ciurka Oliwier
  • Jurczyk Alan
  • Frączek Karol
  • Figurski Kamil
  • Janus Fabian
  • Kosiba Marcel
  • Lipertowicz Michał
  • Mastalerz Kacper
  • Michalik Nikodem
  • Poręba Karol
  • Potoczek Bartłomiej
  • Sekuła Jakub
  • Oskar ??

Zbiórka: 16:40 – na stadionie Akademii Kolejarz Stróże (Stróże 735)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki

Sparing z Pogonią Kraków – Czwartek (30.07.2020)

Kadra: 

  • Gargula Oskar
  • Janus Fabian
  • Kaczka Wojciech
  • Kożuch Dawid
  • Majcher Alan
  • Michalik Nikodem
  • Poręba Karol
  • Sekuła Jakub
  • Stanek Mikołaj
  • Szymonik Karol

Zbiórka: 15:50 – na stadionie Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki

Koszt: ok. 25 zł

Turniej „Kolejarz Cup” r. 2010 w Stróżach – Niedziela (2.08)

Kadra: 

  • Gargula Oskar
  • Kaczka Wojciech
  • Kożuch Dawid
  • Majcher Alan
  • Michalik Nikodem
  • Poręba Karol
  • Radzik Filip
  • Sekuła Jakub
  • Stanek Mikołaj
  • Szymonik Karol

Zbiórka: ?? – na stadionie Akademii Kolejarz Stróże (Stróże 735)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, klubowy bidon, korki

Koszt: ok. 25zł

Sparing z UKS Sokoliki Stary Sącz 15.07.2020

Kadra: 

  • Frączek Karol
  • Gargula Oskar
  • Janus Fabian
  • Kaczka Wojciech
  • Kożuch Dawid
  • Majcher Alan
  • Michalik Nikodem
  • Poręba Karol
  • Potoczek Bartłomiej
  • Radzik Filip
  • Sekuła Jakub
  • Szymonik Karol

Zbiórka: 16:35 – na stadionie w Starym Sączu ul. Witosa (najlepiej dojechać od ulicy Partyzantów)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, klubowy bidon, korki


HARMONOGRAM TURNIEJÓW/SPARINGÓW

SEZON 2019/2020

15.07.2020 (Środa) – 17:00 – Stary Sącz – Sparing z UKS Sokoliki Stary Sącz

30.07.2020  (Czwartek)– 17:00 – Powroźnik – Sparing z KSPN Pogoń Kraków

31.07.2020 (Piątek) 17:30 – Przetakówka – Trening Otwarty – Test mecz

SIERPIEŃ 2020

2.08.2020 (Niedziela) – Stróże – Turniej Kolejarz Cup r. 2010

10.08 – 14.08 (Poniedziałek – Piątek) – Stadion Sandecji – OBÓZ STACJONARNY

30.08.2020 (Niedziela) – Wielogłowy – Turniej Estima Cup

WRZESIEŃ 2020

12.09 – 13.09 (Sobota – Niedziela) – Stróże – Turniej Eliminacyjny do Sokolika

25.09 – 27.09 (Piątek – Niedziela)– Zakopane – API CUP

PAŹDZIERNIK 2020

4.10 (Niedziela) – Kraków – Trójmecz z Cracovią Kraków i Zagłębiem Sosnowiec

14.10 (Środa) – Rzeszów – Turniej Eliminacyjny CCC Tournament

17.10 – 18.10 (Sobota – Niedziela) – Szalowa – Respect CUP

LISTOPAD 2020

8.11 – (Niedziela) Chełmek – Ekstraliga Talentów

OKRĘGOWA LIGA ORLIKA (r.2010 i młodsi)

Terminarz -Runda Jesienna

1 kolejka

3.09 (czwartek) – 16:00 – Stadion Przetakówka – vs Barciczanka Barcice

2 kolejka

10.09 (czwartek) – 16:00 – vs Piątkovia Łęg

3 kolejka

Data i godzina w ustaleniu vs Biegoniczanka

4 kolejka

24.09 (czwartek) – 17:30 – Stadion Przetakówka vs Poprad Rytro

5 kolejka

28.09 (poniedziałek) – 17:00 – Rożnów – vs Zawisza Rożnów

6 kolejka

7.10 (środa) – 17:30 – Wielogłowy – vs Dąbrovia

7 kolejka

15.10 (czwartek) – 16:30 – vs Helena Nowy Sącz

8 kolejka

22.10 (czwartek) – 16:00 – Stadion Przetakówka – vs Budowlani Jazowsko

9 kolejka

29.10 (czwartek) – 16:00 – Grybów – vs Beskidzka Akademia Piłkarska

HARMONOGRAM TURNIEJÓW/SPARINGÓW

SEZON 2019/2020

LIPIEC 2019

27.07 (Sobota) – Nieciecza – Sparing z Termalica Bruk Bet Nieciecza

SIERPIEŃ 2019

2.08 (Piątek) – Poręba WielkaSparing z Wisłą Kraków (Grupa Biała + Fabian Janus)

24.08 (Sobota) – Krosno – „ORLEN Beniaminek Krosno Cup” (kadra 9 osób)

31.08 (Sobota) – Kamienica – „GORCE Cup” (kadra 9 osób)

WRZESIEŃ 2019

8.09. (Niedziela) – Chełmek – „Ekstraliga Talentów”

PAŹDZIERNIK 2019

3.10 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

4.10 – 6.10 (Piątek – Niedziela) – Zakopane – „API CUP” (Kadra 10 osób)

12.10 (Sobota) – Stróże – „Kolejarz Cup”

13.10 (Niedziela) – Chełmek – „Ekstraliga Talentów”

17.10 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

26.10 – 27.10 (Sobota – Niedziela) – Nowy Sącz – Eliminacje do międzynarodowego turnieju Steel Cup 2020

30.10 (Środa) – Szalowa – Liga Respect

LISTOPAD 2019

14.11 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

28.11 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

GRUDZIEŃ 2019

12.12 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

14.12 – 15.12 (Sobota – Niedziela) – Gołcza, Sosnowiec – „Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej”, „Międzynarodowa Ekstraliga Talentów” (Kadra 8 osób)

STYCZEŃ 2020

11.01 (Sobota) – Kraków – Bronowianka Cup

LUTY 2020

Obóz w Rytrze – 2 tydzień ferii (3.02 – 7.02) !

8.02  (Sobota) -Nowy Sącz – Turniej z okazji 110 lecia klubu Sandecja

16.02 (Niedziela) – Limanowa – „Kajet Cup”

MARZEC 2020

7.03 – 8.03 (Sobota, Niedziela) – Krosno – ORLEN Beniaminek Krosno Cup

29.03 – (Niedziela) – Chełmek – Finał International Ekstraliga Talentów

KWIECIEŃ 2020

25-04 – 26.04 (Sobota – Niedziela) – Kraków – Pogoń Kraków Cup

MAJ 2020

10.05 (Niedziela) – Chełmek – Ekstraliga Talentów

22-24.05 (Piątek, Sobota, Niedziela) – Zakopane – API CUP

CZERWIEC 2020

7.06 – (Niedziela) – Chełmek – Ekstraliga Talentów

19 – 21.06 (Piątek, Sobota, Niedziela) – Zakopane – 5th INTERNATIONAL STEEL CUP 2020


Sparing z Mineralnymi Krynica – Zdrój 18.06.2020

Kadra: Obie grupy

Zbiórka: 16:00 – pod stadionem Sandecji, powrót około 19:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, dres Akademii, klubowy bidon

Koszt: ok. 20 zł

Sparingi z Cracovią, Bronowianką i APMT Limanowa 20.06.2020

Kadra: Biała grupa + Bartłomiej Potoczek

Zbiórka: 9:00 – Stadion w Pisarzowej

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, dres Akademii, klubowy bidon

ORLEN BENIAMINEK KROSNO CUP –  7 – 8.03.2020

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Poręba Karol
  6. Radzik Filip
  7. Stanek Mikołaj
  8. Szymonik Karol

Zbiórka: 9:20 pod stadionem Sandecji, powrót niedziela (godzina uzależniona od sobotnich wyników)

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, klubowy bidon, odzież termoaktywna

Koszt: ok 240 zł w tym nocleg, pełne wyżywienie, wpisowe, transport

 

APMT CUP – Limanowa 29.02.2020

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Poręba Karol
  6. Radzik Filip
  7. Stanek Mikołaj
  8. Szymonik Karol

Zbiórka: ok. 8:40 w Limanowej – inf. We wtorek

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres Akademii, klubowy bidon

Koszt: ok 40 zł

Rytro 23.02.2020

Kadra: 

  1. Ciurka Oliwier
  2. Figurski Kamil
  3. Janus Fabian
  4. Mastalerz Kacper
  5. Obrzut Mikołaj
  6. Potoczek Bartłomiej
  7. Salamon Aleksander
  8. Zych Jakub

Zbiórka: 8:45 Hala Widowiskowo – Sportowa w Rytrze, przewidywane zakończenie 14:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres Akademii, klubowy bidon

Koszt: ok 25 zł w tym Pizza dla drużyny

Jeżeli ktoś nie da rady wziąć udziału w turnieju proszę o informację SMS

 

Kajet Cup – Limanowa 16.02.2020

Kadra: 

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Poręba Karol
  6. Radzik Filip
  7. Stanek Mikołaj
  8. Szymonik Karol

Zbiórka: Informacja we wtorek

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres Akademii, klubowy bidon

Koszt: Informacja we wtorek

Akademia Sandecja Winter Cup – Nowy Sącz (8.02)

Kadra na grupę popołudniową:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Radzik Filip
  5. Majcher Alan
  6. Poręba Karol
  7. Stanek Mikołaj
  8. Urlik Nikodem
  9. Szymonik Karol

Zbiórka:  13:00 Hala MOSiR Nadbrzeżna, zakończenie koło 17:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres Akademii, klubowy bidon

Sparing z Lechią Gdańsk -API Zakopane 21.01.2020

Kadra: Grupa biała

Zbiórka: 15:30 pod stadionem Sandecji, powrót około 21:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, klubowy bidon, Odzież termiczna, Czapki, Rękawiczki !

Koszt: ok. 20 zł

Bronowianka Cup – Kraków 11.01.2020

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Radzik Filip
  5. Majcher Alan
  6. Poręba Karol
  7. Stanek Mikołaj
  8. Szymonik Karol
  9. Urlik Nikodem
  10. Janus Fabian

Zbiórka: ok. 10:00 pod stadionem Sandecji, powrót około 19:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres Akademii, klubowy bidon

Koszt: ok. 80 zł

Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Gołczy 14.12.2019

Kadra: 

  1. Janus Fabian
  2. Szymonik Karol
  3. Stanek Mikołaj
  4. Urlik Nikodem
  5. Sekuła Jakub
  6. Michalik Nikodem

Zbiórka: 7:00 pod stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, halówki, dres Akademii,

Koszt: informacja we wtorek

Liga Respect Szalowa  12.12.2019

Kadra: Obie grupy

Zbiórka: 17:15 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 20:10

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Liga Respect Szalowa  28.11.2019

Kadra:

  1. Janus Fabian
  2. Gargula Oskar
  3. Kaczka Wojciech
  4. Kożuch Dawid
  5. Majcher Alan
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Stanek Mikołaj
  9. Szymonik Karol
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka: 17:40 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 20:50

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

 

Liga Respect Szalowa  14.11.2019

Kadra:

  1. Ciurka Oliwier
  2. Figurski Kamil
  3. Janus Fabian
  4. Mastalerz Kacper
  5. Michalik Nikodem
  6. Obrzut Mikołaj
  7. Poręba Karol
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Stanek Mikołaj
  12. Urlik Nikodem
  13. Zych Jakub

Zbiórka: 17:15 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 20:20

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Liga Respect Szalowa  30.10.2019

Kadra:

  1. Ciurka Oliwier
  2. Figurski Kamil
  3. Janus Fabian
  4. Mastalerz Kacper
  5. Michalik Nikodem
  6. Obrzut Mikołaj
  7. Poręba Karol
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Stanek Mikołaj
  12. Urlik Nikodem
  13. Zych Jakub

Zbiórka: 17:45 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 19:50

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Sparing z Bart – Gol Tęgoborze r. 2010 (31.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Radzik Filip
  6. Szymonik Karol

Zbiórka: 17:00 Orlik Tęgoborze

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, ortalion, odzież termiczna

 

Eliminacje do Steel Cup – Nowy Sącz (26.10- 27.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Sekuła Jakub
  9. Szymonik Karol
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka: Sobota 8:30 – boisko Dunajca ul. Kościuszki 1,

Niedziela- uzależnione od wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: 60 zł (wpisowe + obiad w sobotę i  niedziele )

Liga Respect Szalowa (17.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Janus Fabian
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Sekuła Jakub
  9. Stanek Mikołaj
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka: 17:10 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 20:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Turniej Kolejarz Cup Stróże (12.10)

Kadra:

  1. Sekuła Jakub
  2. Stanek Mikołaj
  3. Michalik Nikodem
  4. Potoczek Bartłomiej
  5. Ciurka Oliwier
  6. Janus Fabian
  7. Obrzut Mikołaj
  8. Salamon Aleksander
  9. Zych Jakub

Zbiórka: 8:50 Stadion Akademii Kolejarz w Stróżach, planowane zakończenie ok. 15:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 35 zł (wpisowe+obiad)

 

Ekstraliga Talentów – Chełmek (13.10)

Kadra:

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Poręba Karol
  5. Radzik Filip
  6. Szymonik Karol
  7. Urlik Nikodem

Zbiórka: 6:30 pod stadionem Sandecji, planowany powrót ok. 16:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, ortalion, odzież termiczna

Koszt: ok. 100 zł

API CUP Zakopane (3.10-6.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Stanek Mikołaj
  9. Szymonik Karol
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka:  Czwartek (3.10) 18:00 pod Stadionem Sandecji, powrót niedziela (6.10) informacja SMS

Sprzęt: Biało czarne pasy komplet, biało niebieskie komplet, białe i czarne getry, korki, dres Akademii, ortalion, czapka, rękawiczki, odzież termiczna, karta zawodnika lub legitymacja szkolna

Koszt: ok. 360zł (pełne wyżywienie od czwartkowej kolacji do niedzielnego obiadu, nocleg, transport, wpisowe)

 

Sparing z Barca Academy 30.08.2019

Kadra:

  1.  Gargula Oskar
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Poręba Karol
  5. Radzik Filip
  6. Stanek Mikołaj

„GORCE CUP” Kamienica 31.08.2019

Kadra:

  1. Michalik Nikodem
  2. Potoczek Bartłomiej
  3. Sekuła Jakub
  4. Urlik Nikodem
  5. Ciurka Oliwier
  6. Janus Fabian
  7. Lasyk Jakub
  8. Zoń Jakub
  9. Zych Jakub

ORLEN BIENIAMINEK KROSNO CUP 24.08.2019

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kaczka Wojciech

3. Kożuch Dawid

4. Majcher Alan

5. Poręba Karol

6. Radzik Filip

7. Stanek Mikołaj

8. Szymonik Karol

9. Urlik Nikodem

Zbiórka: 8:00 pod Stadionem Sandecji, powrót około 19:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, białe chusty

Koszt: ok. 100 zł (wpisowe, transport, obiad)

 

 


PLAN TURNIEJÓW

STYCZEŃ 2019

13.01 (Niedziela) – Brunary „Beskidzka Cup”

20.01 (Niedziela)  – Kraków ” Turniej o puchar Smoka Wawelskiego”

LUTY 2019

10.02 (Niedziela) – Biecz „IV Turniej halowy w Bieczu”

23.02 (Sobota) – Brzezna (Kadra poniżej ↓↓ )

24.02 (Niedziela) Limanowa „APMT Limanowa Cup” (Kadra poniżej ↓↓)

MARZEC 2019

16.03 – 17.03 (Sobota, Niedziela) – Krosno „ORLEN Bieniaminek Krosno Cup”

26.03 (Wtorek) -Szalowa „Przywitanie Wiosny” (Kadra poniżej ↓↓)

KWIECIEŃ 2019

9.04 (Wtorek) – Kraków Finał Wojewódzki „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

23.04 (Wtorek) – Stróże „Kolejarz Cup”

28.04 (Niedziela) – Chełmek „Małopolska Ekstraliga Talentów”

MAJ 2019

19.05 (Niedziela) -Chełmek „Małopolska Ekstraliga Talentów”

24.05-26.05 – Zakopane „API CUP”

CZERWIEC 2019

22.06 (Sobota) – Chełmek „Małopolska Ekstraliga Talentów”

23.06 (Niedziela) – Wielogłowy ” Estima Cup”

 

Estima Cup – Wielogłowy 23.06

Kadra: Wszyscy zawodnicy

Zbiórka: 9:00 na stadionie Dąbrovii w Wielogłowach (za firmą Wiśniowski), zakończenie ok. 16:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, dres Akademii, korki, nakrycie głowy

 

Finał Ekstraligi Talentów – Chełmek 22.06

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kożuch Dawid

3. Majcher Alan

4. Janus Fabian

5. Stanek Mikołaj

6. Szymonik Karol

7. Kaczka Wojciech

8. Poręba Karol

Zbiórka: ok. 9:00 pod Stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii,nakrycie głowy

Koszt: ok. 100 zł

„API CUP” – Zakopane 23.05 – 26.05

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Michalik Nikodem
  5. Owca Krzysztof
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Sekuła Jakub
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol
  11. Urlik Nikodem
  12. Zabrzeński Adrian

Zbiórka: około 18:00 w Czwartek (23.05), powrót w niedziele (26.05) około 17-18

Sprzęt: Biało-czarne pasy, strój biało niebieski, czarny dres akademii, białe i czarne getry, niebieski ortalion, korki, ochraniacze, karta zawodnika (wszystko podpisane !)

Koszt: 320 zł w tym : Pełne wyżywienie od kolacji w czwartek do obiadu w niedziele, 3 noclegi, wyjście na Gubałówkę

 

 

„Małopolska Ekstraliga Talentów” – Chełmek 19.05

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kożuch Dawid

3. Majcher Alan

4. Radzik Filip

5. Stanek Mikołaj

6. Szymonik Karol

7. Urlik Nikodem

8. Poręba Karol

Zbiórka: 6:00 pod Stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii

Koszt: ok. 80 zł

 

„Kolejarz Cup” Stróże 23.04

Kadra: Obie grupy

Koszt: ok. 30 zł

Zbiórka: 10:15 – Stadion Akademia Kolejarz w Stróżach

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii

 

„Małopolska Ekstraliga Talentów” – Chełmek 28.04

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kożuch Dawid

3. Majcher Alan

4. Radzik Filip

5. Stanek Mikołaj

6. Szymonik Karol

7. Urlik Nikodem

8. Zabrzeński Adrian

Zbiórka: 9:30 pod Stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii

Koszt: ok. 80 zł

 

Wojewódzki finał „Turnieju z podwórka na stadion”

W finale wojewódzkim może wystąpić drużyna która wygrała eliminacje w Nowym Sączu (23.10.2018r)

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Owca Krzysztof
  4. Poręba Karol
  5. Potoczek Bartłomiej
  6. Stanek Mikołaj
  7. Szymonik Karol
  8. Urlik Nikodem

Koszt: ok. 60 zł

Zbiórka: 7:20 pod stadionem Sandecji, powrót uzależniony od wyników rozgrywek, w trakcie turnieju ciepły posiłek

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, czarny dres Akademii, Dokument ze zdjęciem

Kadra na turniej w Szalowej (26.03)

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Kowalik Łukasz
  4. Lasyk Jakub
  5. Michalik Nikodem
  6. Obrzut Mikołaj
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Salamon Aleksander
  9. Sekuła Jakub
  10. Tokarczyk Fabian
  11. Zoń Jakub
  12. Zych Jakub

 

Koszt: ok. 15zł (płatne w dzień Turnieju)

Zbiórka: 17:25 pod Balonem w Szalowej, przewidywane zakończenie ok. 20:20

Stroje: Biało czarne pasy, odzież termiczna, korki

 

Kadra na turniej w Krośnie (15.03-17.03)

1. Gargula Oskar

2. Kaczka Wojciech

3. Majcher Alan

4. Owca Krzysztof

5. Poręba Karol

6. Radzik Filip

7. Stanek Mikołaj

8. Szymonik Karol

9. Urlik Nikodem

10. Zabrzeński Adrian

Koszt: ok, 280 zł (płatne u Pani kierownik)

Zbiórka: Piątek (15.03) 16:00 pod Stadionem Sandecji, powrót w niedzielę (17.03) – informacja sms

Stroje: Biało-czarne pasy, białe getry, korki

 

Kadra na turniej w Brzeznej (23.02)

1. Gargula Oskar

2. Michalik Nikodem

3. Potoczek Bartłomiej

4. Sekuła Jakub

5. Urlik Nikodem

6. Zabrzeński Adrian

7. Janus Fabian

8. Lasyk Jakub

Koszt: ok. 35zł (płatne do treningu w środę u Pani Kierownik)

Potwierdzenie obecności: SMS do treningu w środę.

Stroje: Biało czarne pasy

Zbiórka: 8:25 w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego Brzezna 447, przewidywane zakończenie ok.15:00

 

 

Kadra na turniej w Limanowej (24.02)

1. Kaczka Wojciech

2. Majcher Alan

3. Owca Krzysztof

4. Poręba Karol

5. Radzik Filip

6. Stanek Mikołaj

7. Szymonik Karol

Koszt: ok. 45 zł (płatne do treningu w środę u Pani Kierownik)

Potwierdzenie obecności: SMS do treningu w środę

Stroje: Biało czarne pasy

Zbiórka: ok. 9:30 w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej ul. J. Piłsudskiego 81, przewidywane zakończenie ok. 17:00

Kadra na turniej w Bieczu (10.02)

1. Ciurka Oliwier

2. Lasyk Jakub

3. Janus Fabian

4. Łęczycki Szymon

5. Obrzut Mikołaj

6. Tokarczyk Fabian

7. Zych Jakub

8. Zoń Jakub

9. Kowalik Łukasz

10. Potoczek Bartłomiej

Lista rezerowa:

11. Urbańczyk Kacper

12. Zabrzenski Adrian

 

Proszę potwierdzić obecność oraz dokonać wpłaty (40 zł) u Pani Kierownik najpóźniej do treningu w środę. W miejsce zawodników którzy nie potwierdza obecności zostaną powolani zawodnicy z listy rezerwowej.

 

 

 

 

 

 

 

Kadra na Turniej w Brunarach (13.01.2019)

1. Ciurka Oliwier

2. Głąbiński Adam

3. Janus Fabian

4. Lasyk Jakub

5. Łęczycki Szymon

6. Obrzut Mikołaj

7. Tokarczyk Fabian

8. Zych Jakub

9. Zoń Jakub

10. Zabrzeński Adrian

11. Urbańczyk Kacper

12. Potoczek Bartłomiej

 

 

 

 

 

 

PLAN NA WRZESIEN 2018  KADRY NA TURNIEJE

08-09 2018 LIGA TLENTOW -NOWA HUTA
TURNIEJ SOBOTNI

1 Gargula Oskar

2 Kaczka Wojciech

3 Michalik Nikodem

4 Owca Krzysztof

5 Poręba Karol

6 Sekula Jakub

7 Stanek Mikolaj

8 Szymonik Karol

9 Urbanczyk Kacper

10 Urlik Nikodem

Zbiorka pod stadionem Sandecji ok godziny 7:00. Stroje bialo-czarne,biale getry Planowany powrot ok godziny 18:00

Kadra na niedziele TURNIEJ  STADION STANIĄKI 09.09 2018 kolo Niepołomic

1 Curka Oliwer

2 Głąbinski Adam

3 Grzyb Kacper

4 Janus Fabian

5 Kaminski Nikodem

6 Lasyk Jakub

7 Łeczycki Szymon

8 Obrzut Mikołaj

9 Potoczek Bartlomiej

10 Pogwizd Jakub

11 Zabrzeński Adrian

12 Zoń Jakub

13 Zych Jakub

Zbiórka pod stadionem Sandecji ok godziny 7:00. Stroje bialo- niebieskie,biale getry.Planowany powrot ok godziny 20:00.Bardzo prosze o potwierdzenie obecnosci do środy