U-11 (rocznik 2009)
Aktualności

Szanowni Rodzice.

Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ), zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili –

Żaki 2012 – Robert Bulzak, Żaki 2011 – Bartosz Kozak, Orliki 2010 – Adam Ciastoń, Orliki 2009 – Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne prowadzone pod okiem dwóch Trenerów.

Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam Ciastoń.

Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe.

Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik.

Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii.

Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze.

 

PODZIAŁ NA GRUPY  1.11 – 30.11

GRUPA  A

Białas, Bołoz, Czyżycki, Gramsz, Herman, Jawor, Kamiński, Kosal, Majczak, Orzeł, Nowak, Opyd, Pater, Piskor, Smajdor

GRUPA  B

 Białogłowicz, , Cygan, Frączek F., Frączek Ł., Frączek M., Grabowski, Jagła, Kłębczyk, Koziolek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek,  Pawlik, Stafin, Szczecina, Uryga 

W KAŻDYM MIESIĄCU BĘDĄ NASTĘPOWAŁY ZMIANY ZAWODNIKÓW POMIĘDZY GRUPĄ  A  I  GRUPĄ  B. DECYDOWAĆ BĘDZIE ASPEKT SPORTOWY ORAZ FREKWENCJA NA TRENINGACH.

ZAWODNICY GRUPY  B  RÓWNIEŻ MOGĄ BYĆ POWOŁANI NA MECZE LIGOWE.

—————————————————————————————————————————————————————————–

Drodzy  Rodzice.

 

W związku z ciągłym rozwojem naszej Akademii oraz nieustającym podnoszeniem standardów szkolenia tak jak to już było zapowiedziane kilka miesięcy temu od 1 września 2019 roku miesięczna opłata będzie wynosiła 100zł, natomiast jednorazowa opłata wpisowego 200  zł.

Zniżki dla osób które posiadają dwoję lub więcej dzieci w Akademii będą przedstawiały się następująco:

  1. 100 zł – pierwsze dziecko
  2. 50 zł – drugie dziecko
  3. 25 zł – trzecie dziecko

Miesięczna składka nadal pozostaje płatna do 10 dnia każdego przez pełne 12 miesięcy w roku.

W związku ze zmianą opłat bardzo prosimy o pobranie, podpisanie i dostarczenie na najbliższe zajęcia treningowe aktualnych Regulaminów Akademii Sandecja.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademii Sandecja

——————————————————————————————————————————————————————

ZIMOWY  OBÓZ W  ZAKOPANYM

27.01 – 1.02.2020

KOSZT  710 zł/os

I RATA 250 zł  do 13.12.2019

II RATA 250 zł do 13.01.2020

III RATA reszta kwoty do 23.01.2020

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

—————————————————————————————————————————————————————————

OBSŁUGA MECZU SANDECJA – WARTA POZNAŃ

Jawor, Kosal, Podosek, Gramsz, Piskor, Małecki, Majczak, Herman, Pater, Czyżycki, Bołoz, Ruchała

Przychodzimy w  dresach i koszulkach polo, w razie złej pogody zabieramy ortalion. Zbiórka godz. 18.00 przy bramie wjazdowej. 

JEŚLI KTOŚ BĘDZIE NIEOBECNY  PROSZĘ O SZYBKĄ INFORMACJĘ.

————————————————————————————————————————————————————————-

 

KOLEJARZ  CUP

Data: 14-15.09.2019

Miejsce: STRÓŻE

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Podosek, Gramsz, Kamiński, Majczak, Herman, Piskor, Czyżycki, Pater, Bołoz

  • Koszt: 70 zł/os ( wpisowe+obiad)

Zbiórka:  14.09.2019 godz. 8.15  sztuczne boisko w Stróżach

Zabieramy:  żółte koszulki Sandecji, czarne getry, dres, koszulki polo, korki, ochraniacze, dowód tożsamości.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

 

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA  –  HELENA  godz. 10.00

Data: 31.08.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Podosek, Ruchała, Gramsz, Kamiński, Majczak, Smajdor, Piskor, Czyżycki, Majerski, Leśniak, Orzeł, Małecki 

Zbiórka:  31.08.2019 godz. 9.15 na Sandecji

Sprzęt do gry z klubu, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————————————————————————————————————————

TOP CARS SUMMER CUP

 

Data: 23-25.08.2019

Miejsce: Proszowice

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Podosek, Ruchała, Gramsz, Kamiński, Majczak, Herman, Piskor, Czyżycki, Pater

  • Koszt:  180 zł/os + 70 zl/os transport

Zbiórka:  23.08.2019 godz. 10.00 na Sandecji

Zabieramy:  dres, koszulki polo, białe koszulki Sandecji, korki, ochraniacze, dowód tożsamości, przybory toaletowe, ręcznik, klapki, kąpielówki, czepek, torba, plecak, śpiwór, poduszka „jasiek”, sprzęt do gry z klubu.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————————————————————————————-

LIGA MŁODZIKA 

DĄBROVIA WIELOGŁOWY – SANDECJA  godz. 17.00

Data: 26.08.2019

Miejsce: Wielogłowy

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Podosek, Ruchała, Gramsz, Kamiński, Majczak, Smajdor, Piskor,                  Czyżycki, Małecki, Jaworski, Herman, Pater, 

Zbiórka:  26.08.2019 godz. 16.15 boisko w Wielogłowach

Sprzęt do gry z klubu, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————————————————————————————-

 

OBÓZ W TRZEBNICY – INFORMACJE

 

Wyjazd w sobotę ( 10.08 )  godz. 6.00 ze Sandecji,

powrót w sobotę ( 17.08 ) ok. godz. 17.00.

Jedziemy w niebieskich koszulkach polo i dresach.

 

Zabieramy:

Do treningu:  biało-niebieski strój Sandecji, żółte stroje, getry ( większa ilość ), spodenki, dres saller, ortalion Sandecji, dodatkowy dres,

obuwie piłkarskie, turfy, halówki, ochraniacze, bidon, woda,

Do użytku codziennego: koszulki, spodenki, rzeczy osobiste ( bielizna, szczoteczka do zębów, pasta, ręcznik, żel pod prysznic itp. ), klapki, czapka z daszkiem, plecak klubowy

Basen: kapielówki, czepek, okularki, ręcznik, klapki

Inne: dokument tożsamości, kieszonkowe , zeszyt, długopis/ołówek, gry, książki, zegarek, batony energetyczne,

Nie zabieramy:

słodyczy, napojów gazowanych, chipsów itp.

Jeżeli ktoś będzie posiadał w/w bądź podobne rzeczy, będą one skonfiskowane i oddane po powrocie z obozu

Można zabrać urządzenia elektroniczne ( telefony, tablety itp ) lecz będą zdeponowane u trenerów i dostępne w wyznaczonych godzinach.

 

——————————————————————————————————————————–

Obóz Sportowy

 

Przypominam, iż nasz rocznik wyjeżdża na obóz w dniach:

10.08 – 17.08 : roczniki 2009 i 2008

Obóz jest bardzo ważną częścią planu szkolenia Akademii Sandecja.

Zaplanowane zgrupowania będą trwały pełne 7 dni i odbędą się na dolnym Śląsku w Trzebnicy.

TRZEBNICA (link) – informacje organizatora

Koszty i płatności

Całkowity koszt zgrupowania wynosi 890 zł/os (w tym 7 noclegów, 7 cykli żywieniowych, transport, opieka kadry trenerskiej, ubezpieczenie, opieka medyczna, atrakcje). Płatność zostaje rozłożona na 3 raty płatne w nieprzekraczalnych terminach:

I rata   – 30.05  kwota 200 zł

II rata  – 30.06 kwota 400 zł

III rata – 30.07 kwota 290 zł

W wyjątkowych sytuacjach związanych z trudną sytuacją materialną można ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie z Akademii na podstawie złożonego wniosku przez rodzica, trenera lub kierownika wraz z uzasadnieniem i załączonymi dokumentami.

Rodzice, których dwoje lub więcej dzieci trenuje w Akademii otrzymują zniżkę na każde dziecko biorące udział w obozach w kwocie 50 zł.

Dofinansowania i zniżki mogą się łączyć !!!

Warunkiem  otrzymania dofinansowania, zniżek są uregulowane opłaty członkowskie !!!

———————————————————————————————————————————

 

TURNIEJ w Kamionce

 

Data: 23.06.2019

Miejsce: Stadion w Kamionce

Kadra:  Szczecina, Ogorzałek, Kłębczyk, Leśniak, Bołoz, Krzeszowski, Żelazko, Chruślicki, Stafin, Białogłowicz

Koszt:  brak

Zbiórka:  godz. 10.30 boisko Skalnika

Zabieramy:  dres, koszulki polo, korki, ochraniacze, dowód tożsamości, gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji, dostępny grill

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trenerzy prowadzący

TRENER PROWADZĄCY

Bartłomiej Damasiewicz

Tel. 509 073 040

e-mail – bartidama@interia.pl

——————————————

 II TRENER 

Andrzej Grabczyk

Tel. 509 109 992

e-mail – grabczykandrzej@wp.pl

—————————————–

KIEROWNIK

Robert Piskor

Tel. 570 047 789

e-mail – robertpiskor92@gmail.com

Plan zajęć

JEŻELI KTOŚ CHCE UZYSKAĆ INFO. DOTYCZĄCE DZIECKA

PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

————————————————————————————————————–

W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH CZAS I MIEJSCE TRENINGU MOŻE ULEC ZMIANIE

O CZYM ZOSTANĄ PAŃSTWO POWIADOMIENI POPRZEZ SMS

—————————————————————————————————————————————————————

Szanowni Rodzice.

Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ), zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili –

Żaki 2012 – Robert Bulzak, Żaki 2011 – Bartosz Kozak, Orliki 2010 – Adam Ciastoń, Orliki 2009 – Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne prowadzone pod okiem dwóch Trenerów.

Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam Ciastoń.

Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe.

Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik.

Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii.

Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze.


HARMONOGRAM 9.12 – 13.12.2019

 

PONIEDZIAŁEK 9.12 – SPOTKANIE Z RODZICAMI 

godz. 16.45 – sala konferencyjna na Sandecji

GRUPA  A

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 16.00  – Orlik Stary Sącz – stroje białe

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – hala MOSiR Nadbrzeżna – stroje żółte

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

———————————————————————————————————————————————————————

HARMONOGRAM 2.12 – 6.12.2019

GRUPA  A

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 16.15  – boisko Barcice -sparing – stroje białe + ortaliony

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – hala MOSiR Nadbrzeżna – stroje żółte

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM 25.11 – 29.11.2019

 

GRUPA  A

PONIEDZIAŁEK 16.00 – testy motoryczne hala MOSiR Nadbrzeżna – obecność OBOWIĄZKOWA

Osoby trenujące w AMO przychodzą na 15.50

Pozostałe osoby przychodzą na 16.15

WTOREK 16.30 – zdjęcia rocznika do kalendarza – wszyscy obowiązkowo Sandecja

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 18.00  – Szalowa balon – sparing

zbiórka 17.30

Nowak, Jawor, Kosal, Podosek, Kamiński, Czyżycki, Majczak, Opyd, Piskor, Gramsz, Smajdor, Herman, 

Pozostałe osoby trening w środę z grupą B

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – hala MOSiR Nadbrzeżna – testy motoryczne

WTOREK 16.30 – zdjęcia rocznika do kalendarza – wszyscy obowiązkowo Sandecja

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

——————————————————————————————————————————————————————

HARMONOGRAM 18.11 – 24.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 16.00  – Orlik Stary Sącz – stroje białe

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – hala MOSiR Nadbrzeżna – stroje żółte

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

———————————————————————————————————————————————————————

HARMONOGRAM 11.11 – 17.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 16.00  – Orlik Stary Sącz – stroje białe

SOBOTA – obsługa meczu Sandecji – info aktualności

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK  – wolne – święto

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

———————————————————————————————————————————————————————–

HARMONOGRAM 4.11 – 10.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 16.00  – Orlik Stary Sącz – stroje białe

PONIEDZIAŁEK 11.11 – sparing Korona Kielce – info na treningu

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – hala MOSiR Nadbrzeżna – stroje żółte

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

——————————————————————————————————————————————————————–

HARMONOGRAM 28.10 – 3.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 – Orlik Stary Sącz – stroje żółte

PIĄTEK 16.00  – Święto

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – hala MOSiR Nadbrzeżna – stroje żółte

ŚRODA  16.00 – Hala Na Rurach stroje białe

——————————————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM 21.10 – 27.10.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.00  – boisko Przetakówka – stroje żółte

PIĄTEK 16.00  – boisko Przetakówka – stroje białe

PIĄTEK – obsługa meczu Sandecja – Wigry Suwałki – info w tygodniu

Zbiórka 18.15 przy kasach

Nowak, Jawor, Kosal, Majczak, Gramsz, Czyżycki, Herman, Opyd, Białas, Pater, Małecki, Kamiński, Orzeł, Ruchała,

Przychodzimy w dresach w razie złej pogody zabieramy ortaliony

SOBOTA 13.00 – Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK – Liga Orlika

SANDECJA – HELENA godz. 16.30

Zbiórka 16.00 boisko Przetakówka

Białas, Ruchała, Małecki, Majerski, Grabowski, Leśniak, Ogorzałek, Kłębczyk, Krzeszowski, Stafin, Chruślicki, Koziołek

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK – 16.00 boisko Przetakówka – pozostałe osoby

ŚRODA – 17.15 boisko Przetakówka

——————————————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM 14.10 – 20.10.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 16.30 – Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

PIĄTEK 16.15  – boisko Przetakówka – stroje białe

SOBOTA 12.00 – Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  – boisko Przetakówka – stroje żółte 

CZWARTEK  17.15 – boisko Przetakówka – stroje białe 

—————————————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM 7.10 – 13.10.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

PIĄTEK – NIEDZIELA 11-13.10 – API CUP ZAKOPANE ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK – Liga Orlika

SANDECJA – ZAWISZA ROŻNÓW godz. 16.00

Zbiórka 15.30 boisko Przetakówka

Białas, Ruchała, Małecki, Majerski, Grabowski, Leśniak, Ogorzałek, Kłębczyk, Krzeszowski, Stafin

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK – 16.00 boisko Przetakówka – pozostałe osoby

ŚRODA – 17.30 boisko Przetakówka

SOBOTA – LIGA ORLIKA

SKALNIK – SANDECJA  godz. 11.00

Zbiórka 10.30 boisko w Kamionce

Herman, Orzeł, Bołoz, Białas, Ruchała, Małecki, Grabowski, Leśniak, Ogorzałek, Krzeszowski, Stafin, Szczecina

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

———————————————————————————————————————————————————–

HARMONOGRAM 30.09 – 6.10.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

PIĄTEK 16.15 – boisko Przetakówka – stroje białe

SOBOTA 5.10 – Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK – Liga  Orlika 

Poprad Rytro – Sandecja  godz. 16.30

Zbiórka 16.00 boisko  Rytrze

Białas, Małecki, Ruchała, Orzeł, Bołoz, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Szczecina, Majerski

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK 16.00  – boisko Przetakówka – stroje żółte – pozostałe osoby 

ŚRODA  17.30 – boisko Przetakówka – stroje białe 

———————————————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM 23.09 – 29.09.2019

 

GRUPA  A

PONIEDZIAŁEK  17.00 – Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

ŚRODA 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

SOBOTA 28.09 – 11.00 – Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

NIEDZIELA 29.09 – Turniej w Gorlicach ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK – Liga  Orlika 

Przetakówka – Sandecja  godz.16.30

Zbiórka 16.00 boisko Przetakówka

Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Szczecina, Kłębczyk, Grabowski, Bołoz, 

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte – pozostałe osoby 

ŚRODA  17.45 – boisko Przetakówka – stroje białe – Sparing

—————————————————————————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 16.09 – 22.09.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

PIĄTEK  16.15 – boisko Przetakówka – stroje białe

SOBOTA 21.09 – WYPROWADZANIE NA MECZU SANDECJI

info. aktualności

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK – Liga  Orlika 

Budowlani – Sandecja

Zbiórka 16.15 boisko w Jazowsku

Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Orzeł, Stafin, Szczecina, Krzeszowski, Kłębczyk, Grabowski, Bołoz, Koziołek

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte – pozostałe osoby 

ŚRODA  17.45 – boisko Przetakówka – stroje białe

SOBOTA 21.09 – WYPROWADZANIE NA MECZU SANDECJI

info. aktualności

—————————————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM 9.09 – 15.09.2019

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

PIĄTEK  16.30 – LIGA MŁODZIKA – info Liga

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

ŚRODA  17.45 – boisko Przetakówka – stroje białe

18.50- Zebranie z rodzicami  grupy B, dotyczące podziału i funkcjonowania  po nowym podziale.

SOBOTA, NIEDZIELA 14-15.09 – Kolejarz Cup

info aktualności

—————————————————————————————-

 

 

 

HARMONOGRAM 2.09 – 8.09.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

PIĄTEK  16.15 – boisko Przetakówka – stroje białe

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.15  – boisko Przetakówka – stroje żółte

ŚRODA  17.45 – boisko Przetakówka – stroje białe

 

WTOREK 3.09 – Liga Młodzika – info turnieje/rozgrywki

SOBOTA 7.09 – Liga Młodzika – info turnieje/rozgrywki

————————————————————————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 26.08 – 31.08.2019

 

ŚRODA  28.08 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 

PIĄTEK  30.08 – boisko Przetakówka

godz. 16.30

SOBOTA 31.08 – Liga Młodzika

info. aktualności

——————————————————————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 19.08 – 26.08.2019

 

ŚRODA  21.08 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 

PIĄTEK  23.08 – boisko Przetakówka

godz. 16.30

PIĄTEK 23.08 – TOP CARS SUMMER CUP

info. aktualności

PONIEDZIAŁEK 26.08 – Liga Młodzika

info. aktualności

——————————————————————————————————————————————————

HARMONOGRAM 5.08 – 18.08.2019

 

ŚRODA  7.08 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 

PIĄTEK  9.08 – boisko Przetakówka

godz. 16.30

SOBOTA  10.08 – Wyjazd na obóz

info aktualności

—————————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 24.06 – 28.06.2019

 

ŚRODA 26.06

godz. 16.30 boisko Przetakówka

Testy motoryczne dla wszystkich zawodników 

 


 

HARMONOGRAM 27.05 – 2.06.2019

PONIEDZIAŁEK 27.06

LIGA ORLIKÓW

SANDECJA – HELENA godz. 17.00

Zbiórka 16.30 boisko Przetakówka

Białogłowicz, Bołoz, Chruślicki, Grabowski, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze.

Jeśli kogoś nie będzie proszę o informację.

 

godz. 16.30 pozostałe osoby

CZWARTEK – godz. 16.15 saring z Dunajcem – białe stroje

Zbiórka 16.00 boisko na Tłokach

Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Chruślicki, Cygan, Karpiel, Kłębczyk, Leśniak, Koziołek, Krzeszowski, Ogorzałek, Stafin, Szczecina, Żelazko, Pawlik

W razie nieobecności proszę o kontakt, możliwe zmiany

godz. 17.30 sparing z Dunajcem – białe stroje

Zbiórka 17.10 boisko na Tłokach

Nowak, Białas, Gramsz, Jawor, Jaworski, Kamiński, Kosal, Majczak, Małecki, Majerski, Orzeł, Pater, Piskor, Podosek, Smajdor, Ruchała

W razie nieobecności proszę o kontakt, możliwe zmiany

SOBOTA, NIEDZIELA – 1-2.06

TURNIEJ ELIMINACYJNY W STRÓŻACH KOLEJARZ CUP

info aktualności

——————————————————————————————————————————

 

 

HARMONOGRAM 20.05 – 26.05.2019

 

PONIEDZIAŁEK 20.05

LIGA ORLIKÓW

DĄBROWIA – SANDECJA godz. 17.30

zbiórka 17.00 orlik w Wielogłowach

Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Chruślicki, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko, Orzeł

Gramy w białych strojach Sandecji,

obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze

 

LIGA ORLIKÓW

ZAWISZA – SANDECJA GODZ. 18.00

zbiórka 17.30 orlik w Rożnowie

Nowak, Podosek, Jawor, Kosal, Białas, Gramsz, Majczak, Ruchała, Kamiński, Piskor, Smajdor, Jaworski, Pater, Małecki

Gramy w białych strojach Sandecji,

obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze

 

ŚRODA 22.05 – boisko Przetakówka

godz. 16.30  – sparing ( zbiórka 16.15 ) – stroje białe

Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Cygan, Chruślicki, Karpiel, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko

godz. 17.45  – sparing ( zbiłórka 17.30 ) – stroje białe

Nowak, Podosek, Jawor, Kosal, Białas, Gramsz, Majczak, Ruchała, Kamiński, Piskor, Smajdor, Jaworski, Pater, Małecki, Orzeł

 

SOBOTA, NIEDZIELA 25-26.05

TURNIEJ W WIELICZCE

info aktualności

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 13.05 – 19.05.2019

 

PONIEDZIAŁEK 13.05

 

LIGA ORLIKÓW

SANDECJA – HELENA godz. 17.00

zbiórka 16.30 boisko Przetakówka

Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko, Orzeł

Gramy w białych strojach Sandecji,

obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze

 

LIGA ORLIKÓW

PRZYDONICA – SANDECJA GODZ. 17.00

zbiórka 16.30 boisko w Bartkowej ( koło Gródka n/Dunajcem )

Nowak, Podosek, Jawor, Kosal, Białas, Gramsz, Majczak, Ruchała, Kamiński, Piskor, Smajdor, Jaworski, Pater, Małecki

Gramy w białych strojach Sandecji,

obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze

 

 

ŚRODA 15.05 – boisko Przetakówka

 

godz. 16.30 – grupa Biała – ze względu na zły stan boiska ODWOŁANY

 

godz. 16.30 – grupa Czarna – ze względu na zły stan boiska OWOŁANY

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 6.05 – 12.05.2019

 

PONIEDZIAŁEK 6.05 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 – grupa Czarna

godz. 16.30 – grupa Biała

ŚRODA 8.05 – boisko Przetakówka

godz. 17.00 – grupa Biała

godz. 17.00 – grupa Czarna

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 29.04 – 5.05.2019

 

PONIEDZIAŁEK 29.04 – boisko Przetakówka

 

godz. 16.30 – LIGA ORLIKÓW

 

zbiórka godz. 16.00

 

Sandecja – Skalnik

Białas, Gramsz, Jawor, Jaworski, Kamiński, Kosal, Majczak, Nowak, Orzeł, Piskor, Podosek, Ruchała, Smajdor

Gramy w białych strojach Sandecji,

obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze

 

godz. 17.30 – LIGA ORLIKÓW

zbiórka godz. 17.00

Sandecja – Horyzont

Bołoz, Chruślicki, Grabowski, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Małecki, Ogorzałek, Pater, Pawlik, Stafin, Żelazko

 

Gramy w białych strojach Sandecji,

 

obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze

 

ŚRODA 1.05 – Święto

 

NIEDZIELA 5.05.2019

OGÓLNOPOLSKA LIGA TALENTÓW

info aktualności

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 22.04 – 28.04.2019

 

PONIEDZIAŁEK 22.04 – Święto

ŚRODA 24.04 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 – ze zględu na mecz Sandecji wszyscy

godz. 18.00 – obsługa logo i podawanie na meczu Sandecja – Tychy

info aktualności

SOBOTA 27.04 – Turniej w Tylmanowej

info aktualności

———————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 15.04 – 19.04.2019

 

PONIEDZIAŁEK 15.04 – boisko Przetakówka

Osoby grające w Zakopanem – wolne

 

godz. 16.00 – pozostałe osoby

 

ŚRODA 17.04 – boisko Przetakówka

 

godz. 16.30 – grupa Biała

 

godz. 16.30 – grupa Czarna

—————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 8.04 – 14.04.2019

 

PONIEDZIAŁEK 8.04 – boisko Przetakówka

 

godz. 16.30 – LIGA ORLIKÓW

zbiórka godz. 16.00

Sandecja – Barciczanka

Pawlik, Leśniak, Bołoz, Chruślicki, Grabowski, Koziołek, Małecki, Orzeł, Ruchała, Żelazko

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości

Osoby nie mające aktualnych badań nie będą uczestniczyć w meczach

Ligii Orlika oraz w turniejach.

 

godz. 16.30 – pozostałe osoby

 

ŚRODA 10.04 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 – grupa Biała

godz. 16.30 – grupa Czarna

Pod koniec treningu gra pomiędzy zespołami Szwecji i Chile.

Proszę o obecność

PIĄTEK-NIEDZIELA 12-14.04.2019

API CUP ZAKOPANE

( info aktualności )

NIEDZIELA 14.04

Deichmann – Szwecja i Chile

info

http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2019/U-9/Nowy%20S%C4%85cz/Aktualno%C5%9Bci

—————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 1.04 – 5.04.2019

 

PONIEDZIAŁEK 1.04

Ze względu  na szkolenie trenerów treningu nie będzie

godz. 17.40 – trening w ramach szkolenia boisko Zawada

wyznaczone osoby

Nowak, Jawor, Podosek, Białas, Gramsz, Piskor, Kamiński, Jaworski

ŚRODA 3.04 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 – grupa Biała

godz. 16.30 – grupa Czarna

————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 25.03 – 31.03.2019

PONIEDZIAŁEK 25.03 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 – grupa Czarna

godz. 16.30 – grupa Biała

ŚRODA 27.03 – boisko Przetakówka

godz. 16.30 – grupa Biała

godz. 16.30 – grupa Czarna

SOBOTA – NIEDZIELA  30-31.03

Turniej  Szalowej

( info aktualności )

NIEDZIELA 31.03

Ekstraliga Talentów w Chełmku

( info aktualności )

———————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 18.03 – 24.03.2019

 

PONIEDZIAŁEK 18.03 – boisko Przetakówka – ODWOŁANE

godz. 16.15 – grupa Czarna

godz. 16.15 – grupa Biała

ŚRODA 20.03 – boisko Przetakówka

godz. 16.15 – grupa Biała

godz. 16.15 – grupa Czarna

PIĄTEK 22.03

Mini gry w Stróżach

info aktualności

 

————————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 11.03 – 17.03.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK 11.03 – hala Gim 5

 

godz.17.30 – grupa Czarna

 

godz. 19.00 – grupa Biała

 

 

CZWARTEK 14.03 – hala Gim 5

 

godz. 17.00 – 18.30 osoby nie grające w Stróżach

 

PIĄTEK 15.03

Mini gry w Stróżach

info aktualności

 

SOBOTA – NIEDZIELA 16-17.03

Turniej w Krakowie

info aktualności

 

————————————————————————————————

 

 

HARMONOGRAM 4.03 – 10.03.2019

 

PONIEDZIAŁEK 4.03 – hala Gim 5

godz.17.30 – grupa Czarna

godz. 19.00 – grupa Biała

 

CZWARTEK 7.03 – hala Gim 5

godz. 17.00 – grupa Biała

godz. 18.00 – grupa Czarna

 

————————————————————————————————

 

 

HARMONOGRAM  25.02 – 3.03.2019

 

PONIEDZIAŁEK  25.02 – hala Gim 5

Mini gry w Stróżach ( info aktualności )

godz. 17.30 – pozostałe osoby

CZWARTEK  28.02

godz. 17.30 – orlik Stary Sącz – sparing

( zbiórka 17.00 )

NOWAK, PODOSEK, JAWOR, KOSAL, KAMIŃSKI, GRMSZ, PISKOR, JAWORSKI, HERMAN, MAJCZAK, RUCHAŁA

godz. 17.00-18.30 – pozostali – hala Gim 5

SOBOTA 2.03 – Wyprowadzanie na meczu Sandecja – Termalika

info aktualności

SOBOTA, NIEDZIELA – 2-3.03.2019

Turniej w Krośnie ( info aktualności )

————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  18.02 – 24.02.2019

 

PONIEDZIAŁEK  18.02 – hala Gim 5

godz. 17.30 – gr. Czarna

godz. 19.00 – gr. Biała

CZWARTEK  21.02 – hala Gim 5

godz. 17.00 – gr. Biała

godz. 18.00 – gr. Czarna

PONIEDZIAŁEK 25.02 – Mini Gry w Stróżach

info aktualności

———————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  11.02 – 17.02.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK  11.02 – hala Gim 5

 

godz. 17.30 – gr. Czarna

 

godz. 19.00 – gr. Biała

ŚRODA 13.02 – Sparing w Zakopanem

info aktualności

 

CZWARTEK  14.02 – hala Gim 5

 

godz. 17.00 – 18.30

osoby nie grjące w środę

SOBOTA 16.02

TURNIEJ W KROŚNIE

info aktualności

——————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM  4.02 – 10.02.2019

 

 

 

PONIEDZIAŁEK  4.02

MINI GRY W STRÓŻACH – ODWOŁANE

godz. 17.30 – hala Gim 5

 

CZWARTEK  7.02

Sparing w Szalowej ( info aktualności )

 

CZWARTEK  7.02 – hala Gim 5

godz. 17.00 – osoby nie grające w Szalowej

 

SOBOTA, NIEDZIELA   –  9-10.02

TURNIEJ BĄDŹ NASTĘPNY W KRAKOWIE

info aktualności

———————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  28.01 – 3.02.2019

 

PONIEDZIAŁEK  28.01 – hala Gim 5

godz. 17.30 – gr. Czarna

godz. 19.00 – gr. Biała

CZWARTEK  31.01 – hala Gim 5

godz. 17.00 – gr. Biała

godz. 18.00 – gr. Czarna

PONIEDZIAŁEK 4.02 – Mini Gry w Stróżach

info aktualności

 

—————————————————————————————————————

HARMONOGRAM  21.01 – 25.01.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK  21.01 –  hala Gim 5

 

godz. 17.30 – gr. Czarna

 

godz. 19.00 – gr. Biała

 

CZWARTEK  24.01

TURNIEJ W BRZEZNEJ

INFO AKTUALNOŚCI

 

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM  14.01 – 20.01.2019

 

13.01 – 18.01

OBÓZ W ZAKOPANYM

 

NIEDZIELA 20.01.2019

TURNIRJ W JAŚLE

info aktualności

 

————————————————————————————————————————-

 

 

HARMONOGRAM  7.01 – 13.01.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK  7.01 – hala Gim 5

 

godz. 17.30 – gr. Czarna

godz. 19.00 – gr. Biała

 

CZWARTEK  10.01 – hala Gim 5

 

godz. 17.00 – gr. Biała

godz. 18.00 – gr. Czarna

NIEDZIELA 13.01 – WYJAZD NA OBÓZ

info aktualności

———————————————————————————————————————

 

 

HARMONOGRAM  17.12 – 21.12.2018

 

 

 

PONIEDZIAŁEK  17.12 – hala Gim 5

godz. 17.30 – gr. Czarna

 

godz. 19.00 – gr. Biała

 

 

CZWARTEK  20.12 – hala Gim 5

TESTY SPRAWNOŚCIOWE – obecność obowiązkowa

godz. 17.00 – wszyscy

 

————————————————————————————————

 

 

HARMONOGRAM  10.12 – 16.12.2018

 

 

 

PONIEDZIAŁEK  10.12

 

Mini gry w Stróżach – info aktualności

 

godz. 18.00 – 19.15 hala Gim 5 – pozostałe osoby

 

 

CZWARTEK  13.12 – Hala Gim 5 ul. Nadbrzeżna

 

godz. 17.00 – gr. Biała

 

godz. 18.00 – gr. Czarna

 

 

PIĄTEK  14.12 – GIMNASTYKA

 

DEXTER Lwowska 17

godz. 17.00

—————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  3.12 – 9.12.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK  3.12 – hala Gim 5

 

Bardzo proszę o obecność rodziców przed lub po treningu w celu podpisania inwentaryzacji.

Osoby, które jeszcze nie podpisały zostaną powiadomione sms-em.

 

godz. 17.30 – gr. Czarna

 

godz. 19.00 – gr. Biała

 

 

ŚRODA  5.12 – hala Gim 5

 

Wyjątkowo zajęcia we środę z względu na obecność w tym dniu Mikołaja

i wręczanie zawodnikom paczek

godz. 17.00 – 19.00 – wszyscy

 

 

PIĄTEK 7.12 – GIMNASTYKA

 

DEXTER Lwowska 17

 

godz. 17.00

 

SOBOTA 8.12

TURNIEJ W BRZESKU – info aktualności

 

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  26.11 – 02.12.2018

 

 

 

PONIEDZIAŁEK  26.11 – hala Gim 5

Bardzo proszę o obecność rodziców przed lub po treningu w celu podpisania inwentaryzacji.

 

godz. 17.30 – gr. Czarna

 

godz. 19.00 – gr. Biała

 

 

CZWARTEK  29.11

Ze względu na wyjazd trenerów Akademii na Konferencę Szkoleniową do Poznania w tym dniu treningu nie będzie

 

PIĄTEK 30.11 – GIMNASTYKA

 

DEXTER Lwowska 17

 

godz. 17.00

 

————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  19.11 – 25.11.2018

 

PONIEDZIAŁEK  19.11

 

Mini gry w Stróżach – info aktualności

godz. 18.00 hala Gim 5 – pozostałe osoby

 

 

CZWARTEK  22.11 – Hala Gim 5 ul. Nadbrzeżna

 

godz. 17.00 – gr. Biała

 

godz. 18.00 – gr. Czarna

 

 

PIĄTEK 23.11 – GIMNASTYKA

 

DEXTER Lwowska 17

 

godz. 17.00

 

SOBOTA – NIEDZIELA  24-25.11

Turniej w Szalowej – aktualności

 

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  12.11 – 18.11.2018

 

PONIEDZIAŁEK  12.11 – wolne

Ze względu na dzień wolny od pracy i niedostępność hali

 

CZWARTEK  15.11 – Hala Gim 5 ul. Nadbrzeżna

 

godz. 17.00 – gr. Biała

godz. 18.00 – gr. Czarna

 

PIĄTEK 16.11 – GIMNASTYKA

DEXTER Lwowska 17

 

godz. 17.00

 

PONIEDZIAŁEK 19.11

MINI GRY W STRÓŻACH – info aktualności

 

———————————————————————————————————–

 

 

HARMONOGRAM  5.11 – 11.11.2018

 

PONIEDZIAŁEK  5.11 – boisko ZAWADA

godz. 16.15 – grupa Biała i Czarna

 

ŚRODA  7.11 – boisko ZAWADA

godz. 16.00 – gr. Czarna i  Biała – sparing

 

PIĄTEK 9.11 – GIMNASTYKA

DEXTER Lwowska 17

godz. 16.00 – gr. Czarna

godz. 17.00 – gr. Biała

 

NIEDZIELA 11.11

OGÓLNOPOLSKA LIGA TALENTÓW

Wyjazd 7.00 ze Sandecji

Koszt 40 zł/os ( w tym obiad )

Kadra

1. Nowak 2. Jawor 3. Podosek 4. Białas 5. Piskor 6. Gramsz 7. Kamiński 8. Jaworski 9. Pater 10. Herman 11. Bołoz

Jedziemy w koszulkach polo, dresach, zabieramy plecaki, ortaliony, termo, buty piłkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości, sprzęt meczowy z klubu.

 

—————————————————————————————————-

 

 

HARMONOGRAM 29.10 – 4.11.2018

 

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH TRENINGI W TYM TYGODNIU BĘDĄ NA PRZETAKÓWCE. JEŚLI BĘDZIE PROBLEM Z PUNKTUALNYM PRZYBYCIEM MIMO TEGO PROSZĘ PRZYJECHAĆ

 

 

PONIEDZIAŁEK 29.10 – boisko PRZETAKÓWKA

 

godz. 15.45 grupa Biała i Czarna

 

 

ŚRODA  31.10 – boisko Przetakówka

 

godz. 15.45 – gr. Czarna i  Biała

 

———————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 22.10 – 28.10.2018

 

 

 

PONIEDZIAŁEK  22.10

 

LIGA ORLIKÓW – GRYBOWIA – SANDECJA

 

godz. 16.00 orlik w Grybowie ( zbiórka 15.40 )

( droga z Grybowa w kierunku Krynicy i za wiaduktem po prawej stronie )

Nowak, Jawor, Podosek, Smajdor, Gramsz, Ogorzałek, Kamiński, Jaworski, Ruchała, Piskor, Herman, Leśniak

 

Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, dowody tożsamości

 

godz. 16.15 – pozostałe osoby boisko Przetakówka

 

 

ŚRODA 24.10 – boisko Przetakówka

 

godz. 16.00 grupa Czarna

 

godz. 16.45 grupa Biała

 

————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 15.10 – 21.10.2018

 

PONIEDZIAŁEK  15.10 – boisko PRZETAKÓWKA

LIGA ORLIKÓW – SANDECJA – PIĄTKOWA

godz. 16.00 boisko Przetakówka ( zbiórka 15.40 )

Cygan, Jagła, Krzeszowski, Langer, Stafin, Szczecina, Łukasik, Chruślicki, Białogłowicz, Kiełbasa, Żelazko, Koziołek, Pawlik

Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, dowody tożsamości

Kto nie ma aktualnych badań proszę o dostarczenie

 

godz. 16.15 – pozostałe osoby

 

ŚRODA 17.10 – boisko Przetakówka

godz. 16.00 grupa Czarna

godz. 17.15 grupa Biała

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 8.10 – 14.10.2018

 

PONIEDZIAŁEK  8.10 – boisko PRZETAKÓWKA

godz. 16.15 grupa Biała

godz. 17.30 grupa Czarna

WTOREK  9.10

LIGA ORLIKÓW –  HELENA – SANDECJA

godz. 16.00 boisko Helena ( zbiórka 15.45)

Nowak, Gramsz, Herman, Podosek, Jawor, Białas, Piskor, Kamiński, Pater, Jaworski, Kłębczyk, Smajdor, Bołoz, Ogorzałek

Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, dowody tożsamości

 

ŚRODA 10.10

godz. 16.15 – boisko Przetakówka

TRENING ODWOŁANY Z POWODU SŁUŻBOWEGO WYJAZDU TRENERA

ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODPRACOWANE W INNYM TERMINIE

 

NIEDZIELA  14.10

MAŁOPOLSKA LIGA TALENTÓW

Wyjazd 6.30 ze Sandecji ( zbiórka 6.20 )

Koszt 32 zł/os +13 zł obiad

Kadra

Nowak, Jawor, Podosek, Białas, Jaworski, Gramsz, Kamiński, Piskor, Herman,Pater, Kłębczyk

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, plecaki, buty piłkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości, komplet meczowy z klubu

 

—————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 1.10 – 7.10

 

PONIEDZIAŁEK 1.10

LIGA ORLIKÓW – SANDECJA – ZAWISZA

godz. 17.00 boisko Przetakówka ( zbiórka 16.30 )

Grabowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Orzeł, Ruchała, Kłębczyk, Bołoz,

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

Osoby nie posiadające badań proszę o dostarczenie na mecz

godz. 16.15 boisko Przetakówka

Pozostałe osoby

Uczestnicy turnieju w Zakopanym – wolne

 

WTOREK   2.10

ZDJĘCIA CAŁEGO ROCZNIKA GODZ. 16.30 SANDECJA

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

BIAŁE STROJE SANDECJI I DRESY

 

ŚRODA   3.10

LIGA ORLIKÓW – HORYZONT – SANDECJA

godz. 16.30 orlik w Wielogłowach ( zbiórka 16.00 )

Chruślicki, Cygan, Głód, Jagła, Krzeszowski, Langer, Stafin, Szczecina, Łukasik, Białogłowicz, Roch, Koziołek

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

Osoby nie posiadające badań proszę o dostarczenie na mecz

 

LIGA ORLIKÓW – DĄBROWIA – SANDECJA

godz. 18.00 orlik w Wielogłowach ( zbiórka 17.30 )

Grabowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Orzeł, Kłębczyk, Bołoz, Smajdor, Ruchała, Żelazko, Kiełbasa

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

Osoby nie posiadające badań proszę o dostarczenie na mecz

godz. 16.15 boisko Przetakówka

Pozostałe osoby

 

—————————————————————————————————–

 

 

PONIEDZIAŁEK 24.09 – boisko PRZETAKÓWKA

godz. 16.15 grupa Biała

godz. 17.30 grupa czarna

 

ŚRODA  26.09 – boisko Przetakówka

godz. 16.45 – gr. Czarna i  Biała

 

PIĄTEK – NIEDZIELA 28-30.09

API CUP ZAKOPANE

Wyjazd 6.30 ze Sandecji ( zbiórka 6.20 )

W NIEDZIELĘ DZIECI ZABIERAJĄ RODZICE.

PROSZĘ O UZGODNIENIE MIĘDZY SOBĄ KTO Z KIM WRACA.

Koszt 250 zł/os

Kadra

Nowak, Białas, Jawor, Podosek, Smajdor, Gramsz, Jaworski, Kamiński, Pater, Piskor, Ruchała, Herman

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, ortaliony, termo, korki, ochraniacze, dowody tożsamości, przybory toaletowe, klapki, dodatkowe getry,

 

—————————————————————————————————

 

PONIEDZIAŁEK 17.09

LIGA ORLIKÓW – SANDECJA – GRYBOWIA

godz. 17.00 boisko Przetakówka ( zbiórka 16.30 )

Bołoz, Grabowski, Małecki, Krzeszowski, Kiełbasa, Orzeł, Majerski, Ogorzałek, Żelazko, Białogłowicz, Chruślicki, Kłębczyk

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

godz.16.15 boisko Przetakówka

Cygan, Głód, Jagła, Karpiel, Koziołek, Langer, Pawlik, Stafin, Szczecina, Łukasik

 

WTOREK 18.09

LIGA ORLIKÓW – BUDOWLANI – SANDECJA

godz. 17.00 boisko w Jazowsku ( zbiórka 16.30 )

Nowak, Białas, Podosek, Jawor, Smajdor, Gramsz, Jaworski, Piskor, Kamiński, Herman, Pater, Ruchała, Leśniak

 

ŚRODA  19.09 – boisko Przetakówka

godz. 16.15 – gr. Czarna

godz. 17.30 – gr. Biała

 

NIEDZIELA 23.09 – Małopolska Liga Talentów

Wyjazd 6.15 ze Sandecji ( zbiórka 6.10 )

Koszt 30 zł/os + 13 zł obiad – II danie

Kadra

Nowak, Białas, Podosek, Jawor, Jaworski, Gramsz, Piskor, Kamiński, Pater, Ruchała, Herman, Kłębczyk

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, plecaki, buty piłkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości, komplet meczowy z klubu

————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 10.09 – 16.09.2018

 

.

 

PONIEDZIAŁEK 10.09

 

LIGA ORLIKÓW – SANDECJA – BIEGINICZANKA

 

godz. 16.30 boisko Przetakówka ( zbiórka 16.00 )

 

Bołoz, Grabowski, Małecki, Ruchała, Leśniak, Krzeszowski, Kiełbasa, Orzeł, Majerski, Ogorzałek, Stafin, Żelazko, Białogłowicz

 

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

godz.16.15 boisko Przetakówka

Pozostałe osoby

 

ŚRODA 12.09

 

LIGA ORLIKÓW – PIĄTKOWA ŁĘG – SANDECJA

 

godz. 17.00 boisko Piątkowa Łęg ( zbiórka 16.30 )

 

Bołoz, Grabowski, Małecki, Leśniak, Krzeszowski, Kiełbasa, Orzeł, Majerski, Ogorzałek, Stafin, Żelazko, Białogłowicz

 

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

Chruślicki, Cygan, Głód, Jagła, Kłębczyk, Koziołek – brak badań

Dominik, Karpiel, Langer, Pawlik – brak zaświadczenia

ŚRODA 12.09

SPARING – SANDECJA – SOKOLIKI

godz. 16.30 boisko przy ołtarzu papieskim Stary Sącz ( zbiórka 16.00 )

Nowak, Podosek, Jawor, Białas, Smajdor, Jaworski, Gramsz, Kamiński, Herman, Piskor, Pater, Ruchała

Gramy w białych strojach Sandecji

SOBOTA – Wyprowadzanie Sandecja – Bytowia

NIEDZIELA 16.09

TURNIEJ KRAKÓW

Wyjazd 6.45 ze Sandecji ( powrót ok. 17.00 )

Koszt 12 zł/os ( wpisowe, woda, owoce, grill )

Kadra

Nowak, Małecki, Majerski, Orzeł, Ogorzałek, Jawor, Smajdor, Herman, Gramsz, Ruchała

Jedziemy w niebieskich koszulkach polo, dres, plecaki klubowe, stroje meczowe z klubu, zabieramy korki, ochraniacze, ortalion w razie złej pogody.

————————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 03.09 – 09.09.2018

.

PONIEDZIAŁEK 03.09

godz.16.15 – boisko Przetakówka

Osoby wyznaczone na wtorek mają wolne

WTOREK 04.09

LIGA ORLIKÓW – SANDECJA – HELENA

godz. 17.00 boisko Helena ( zbiórka 16.30 )

Bołoz, Grabowski, Małecki, Ruchała, Smajdor, Leśniak, Krzeszowski, Kiełbasa, Stafin, Żelazko, Białogłowicz

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

ŚRODA 05.09

LIGA ORLIKÓW – POPRAD RYTRO – SANDECJA

godz. 17.00 boisko w Rytrze ( zbiórka 16.30 )

Nowak, Podosek, Białas, Jawor, Jaworski, Gramsz, Pater, Herman, Kamiński, Piskor, Majerski, Smajdor, Ruchała, Grabowski

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

godz. 16.15 boisko Przetakówka

Pozostałe osoby

 

———————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 27.08 – 02.09.2018

.

ŚRODA 29.08

LIGA ORLIKÓW – ZAWISZA ROŻNÓW – SANDECJA

godz. 18.00 orlik przy szkole w Rożnowie ( zbiórka 17.30 )

Kadra

Nowak, Białas, Podosek, Jawor, Jaworski, Gramsz, Herman, Kamiński, Pater, Leśniak, Bołoz, Ruchała, Małecki

Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze

godz. 16.15 – boisko Przetakówka

pozostałe osoby

—————————————————————————————————–

HARMONOGRAM 20.08 – 26.08.2018

.

PONIEDZIAŁEK 20.08

godz. 16.30 boisko Barcice – sparing z Korona Kielce ( zbiórka 16.00 )

Nowak, Białas, Dominik, Gramsz, Herman, Jawor, Jaworski, Kamiński, Pater, Piskor, Podosek, Ruchała, Smajdor, Leśniak, Bołoz, Majerski, Małecki, Ogorzałek

Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, picie

godz. 18.00 boisko Helena – sparing z Helena ( zbiórka 17.30 )

Orzeł, Grabowski, Białogłowicz, Chruślicki, Głód, Kiełbasa, Koziołek, Krzeszowski, Langer, Pawlik, Stafin, Żelazko, Cygan

Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, picie

ŚRODA 22.08 – wyjazd na obóz do Charsznicy ( info aktualności )

——————————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 13.08 – 19.08.2018

.

PONIEDZIAŁEK 13.08 – boisko Przetakówka

godz.16.15 grupa A i B

ŚRODA 15.08 – ŚWIĘTO

———————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 6.08 – 12.08.2018

.

PONIEDZIAŁEK 6.08 – sparing w Barcicach z AP Champion

zbiórka 16.00 boisko w Barcicach

Nowak, Podosek, Jawor, Jaworski, Leśniak, Herman, Piskor, Pater, Kamiński, Ruchała, Smajdor, Dominik

Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, picie

Pozostałe osoby trening

godz. 16.15 –  Przetakówka

ŚRODA 8.08 –  boisko Przetakówka

godz. 16.15 gr. Czarna – spotkanie z rodzicami po treningu

godz. 17.15 gr. biała

NIEDZIELA 12.08 – Turniej w Krośnie

Wyjazd 7.15 ze Sandecji – powrót ok. 21.00

Koszt 40 zl/os ( w tym ciepły posiłek )

Kadra

Nowak, Herman, Jawor, Jaworski, Kamiński, Orzeł, Podosek, Smajdor, Ruchała, Ogorzałek, Leśniak, Majerski

 

Jedziemy w białych strojach, dresy, plecaki, buty piłkarskie, ochraniacze, ortaliony w razie złej pogody, dowody tożsamości, picie, coś do jedzenia ( posiłek ok 16 )

 

—————————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM  30.07 – 5.08.2018

.

 

WTOREK 31.07 – godz. 16.15 boisko Zawada – gr. Biała

 

godz. 17.30 boisko Zawada – gr. Czarna

 

CZWARTEK 2.08 – godz. 16.15 – boisko Zawada – gr. Czarna

 

godz. 17.30 – boisko Zawada – gr. biała

 

——————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  23.07 – 29.07.2018

.

WTOREK 24.07 – godz. 16.15 boisko Zawada – gr. Biała

godz. 17.30 boisko Zawada – gr. Czarna

CZWARTEK 26.07 – godz. 17.00 – sparing w Krościenku

wyjazd 15.00 ze Sandecji

Białas, Gramsz, Herman, Jawor, Jaworski, Kamiński, Nowak, Pater, Piskor, Podosek, Ruchała, Leśniak

Zabieramy ochraniacze, gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji.

POZOSTAŁE OSOBY PRZYCHODZĄ NA TRENING

godz. 16.15 – boisko Zawada

 

——————————————————————————————————————-

 

 

 

 

Kadra

NAZWISKO I IMIĘ

 

  1. BIAŁAS WIKTOR
  2. BIAŁOGŁOWICZ BARTOSZ
  3. BOŁOZ ADRIAN
  4. CYGAN ANNA
  5. CZYŻYCKI ŁUKASZ
  6. FRĄCZEK FILIP
  7. FRĄCZEK ŁUKASZ
  8. FRĄCZEK MATEUSZ
  9. GRABOWSKI SZYMON
  10. GRAMSZ IGOR
  11. HERMAN ALAN
  12. JAGŁA JĘDRZEJ
  13. JAWOR MILAN
  14. KAMIŃSKI JAN
  15. KŁĘBCZYK ARKADIUSZ
  16. KOSAL SZYMON
  17. KOZIOŁEK JAKUB
  18. KRZESZOWSKI EMIL
  19. LEŚNIAK KRZYSZTOF
  20. MAJCZAK STEFAN
  21. MAJERSKI BARTOSZ
  22. MAŁECKI MATEUSZ
  23. NOWAK ŁUKASZ
  24. OGORZAŁEK FRANCISZEK
  25. OPYD MUKOŁAJ
  26. ORZEŁ WIKTOR
  27. PATER NORBERT
  28. PAWLIK ROCH
  29. PISKOR MACIEJ
  30. PODOSEK PIOTR
  31. SMAJDOR HUBERT
  32. STAFIN KACPER
  33. SZCZECINA KRZYSZTOF
  34. URYGA KACPER

 

 

 

 

Badania

IMIĘ I NAZWISKO                                         DATA WAŻNOŚCI

  1. Białas Wiktor                                                       25.09.2020
  2. Białogłowicz Bartosz                                           29.04.2020
  3. Bołoz Adrian                                                        17.12.2019
  4. Cygan Anna                                                         27.08.2020
  5. Czyżycki Łukasz                                                   02.10.2019
  6. Frączek Filip
  7. Frączek Łukasz
  8. Frączek Mateusz
  9. Grabowski Szymon                                              31.12.2019
  10. Gramsz Igor                                                         27.12.2019
  11. Herman Alan                                                        20.03.2020
  12. Jagła Jędrzej                                                        13.03.2019
  13. Jawor Milan                                                          07.01.2020
  14. Kamiński Jan                                                        26.08.2020
  15. Kłębczyk Arek                                                      27.09.2019
  16. Kosal Szymon                                                       30.07.2020
  17. Koziołek Jakub                                                      29.08.2020
  18. Krzeszowski Emil                                                  08.04.2020
  19. Leśniak Krzysztof                                                 06.09.2020
  20. Małecki Mateusz                                                  14.06.2020
  21. Majczak Stefan                                                     06.08.2020
  22. Majerski Bartosz                                                  28.11.2020
  23. Nowak Łukasz                                                      25.03.2020
  24. Ogorzałek Franciszek                                          06.04.2020
  25. Opyd Mikołaj                                                        02.10..2020
  26. Orzeł Wiktor                                                         03.06.2020
  27. Pater Norbert                                                      10.04.2020
  28. Pawlik Roch                                                         09.10.2019
  29. Piskor Maciej                                                      22.07.2020
  30. Podosek Piotr                                                      05.03.2020
  31. Smajdor Hubert                                                   23.03.2020
  32. Stafin Kacper                                                      04.04.2020
  33. Szczecina Krzysztof                                           11.04.2020
  34. Uryga Kacper

 

Osiągnięcia grupy

brak informacji

TURNIEJE/ROZGRYWKI

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA – KOLEJARZ

godz. 13.00

Data: 26.10.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Czyżycki, Opyd, Majczak, Białas, Ogorzałek, Małecki, Smajdor

Zbiórka:  26.10.2019 godz. 12.15 boisko Sandecja

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

—————————————————————————————————————————————————————————

LIGA MŁODZIKA 

GOAL – SANDECJA

godz. 12.00

Data: 19.10.2019

Miejsce: Zawada

Kadra: Nowak, Jawor, Podosek, Kamiński, Kosal, Opyd, Gramsz, Piskor, Czyżycki, Majczak, Orzeł, Bołoz, Herman, Białas

Zbiórka:  19.10.2019 godz. 11.15 boisko Zawada

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————————————————————————————————————–

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA – BARCICZANKA

godz. 16.30

Data: 15.10.2019

Miejsce: Barcice

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Pater, Czyżycki, Herman, Opyd, Majczak, Ruchała, Leśniak

Zbiórka:  15.10.2019 godz. 15.45 boisko Barcice

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

—————————————————————————————————————————————————————————–

TURNIEJ API W ZAKOPANYM

Data: 11-13.10.2019

Miejsce: ZAKOPANE

Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Gramsz, Podosek, Piskor, Czyżycki, Kamiński, Majczak, Pater, Smajdor, Opyd

  • Koszt: 200 zł/os ( pobyt+transport )

Wyjazd: Czwartek 10.10.2019 godz. 18.00 ze Sandecji

Zabieramy: Plecaki, żółte i białe koszulki oraz spodenki Sandecji, czarne getry, dres, ortalion, termo, czapki, rękawiczki, koszulki polo, korki, ochraniacze, dowód tożsamości, przybory toaletowe, klapki, rzeczy na basen,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————————————————————————————————————————

LIGA MŁODZIKA 

BUDOWLANI  JAZOWSKO – SANDECJA

godz. 14.00

Data: 5.10.2019

Miejsce: Jazowsko

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Pater, Czyżycki, Herman, Opyd, Orzeł, Białas, Ogorzałek

Zbiórka:  5.10.2019 godz. 13.15 boisko Jazowsko

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

—————————————————————————————————————————————————————

TURNIEJ W GORLICACH

Data: 29.09.2019

Miejsce: GORLICE

Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Gramsz, Podosek, Piskor, Kamiński, Majczak, Pater, Herman, Opyd

  • Koszt: 20 zł/os wpisowe, transport+obiad ?

Zbiórka: 8.30 boisko w Gorlicach

Zabieramy:  żółte koszulki Sandecji, czarne getry, dres, koszulki polo, korki, ochraniacze, dowód tożsamości.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

—————————————————————————————————————————————————————————

LIGA MŁODZIKA 

PRZYDONICA – SANDECJA

godz. 11.00

Data: 28.09.2019

Miejsce: Przydonica

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński,  Majczak, Podosek, Gramsz, Piskor, Smajdor, Pater, Czyżycki, Herman, Leśniak, Orzeł, Bołoz

Zbiórka:  28.09.2019 godz. 10.15 boisko Przydonica

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

—————————————————————————————————————————————————————————

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA – MINERALNI

godz. 17.00

Data: 23.09.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński,  Majczak, Podosek, Gramsz, Piskor, Smajdor, Pater, Czyżycki, Herman, Orzeł, Białas

Zbiórka:  23.09.2019 godz. 16.10 Sandecja

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

————————————————————————————————————————————————————————

LIGA MŁODZIKA 

POPRAD RYTRO – SANDECJA   

godz. 16.30

Data: 13.09.2019

Miejsce: Rytro

Kadra:  Grupa A

Zbiórka:  13.09.2019 godz. 15.40 boisko w Rytrze

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

———————————————————–

OGNIWO PIWNICZNA – SANDECJA   godz. 18.00

Data: 3.09.2019

Miejsce: Piwniczna

Kadra:  Nowak, Białas, Czyżycki, Gramsz, Herman, Jawor, Kamiński, Kosal, Majczak, Ogorzałek, Pater, Piskor, Podosek, Smajdor

Zbiórka:  3.09.2019 godz. 17.15 boisko w Piwnicznej

Sprzęt do gry z klubu, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

————————————————————————————————————————————————————————

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA  –  GRYBOWIA  godz. 15.30

  1. Data: 7.09.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Bołoz, Majczak, Gramsz, Podosek, Kamiński, Piskor, Czyżycki, Herman, Orzeł, Białas, Leśniak 

Zbiórka:  7.08.2019 godz. 14.45 na Sandecji

Gramy w żółtych strojach Sandecji, getry czarne, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

————————————————————————————————————————————————————————-

W SEZONIE 2019/2020 ZESPÓŁ ROCZNIKA 2009

BĘDZIE UCZESTNICZYŁ W ROZGRYWKACH II LIGII OKRĘGOWEJ MŁODZIKA

ORAZ TURNIEJACH.

W uzasadnionych sytuacjach terminy meczy mogą ulec zmianie, co zostanie uwzględnione w planie.

 

PLAN ROZGRYWEK JESIEŃ 2019

 

23 – 25.08.2019 – Turniej w Proszowicach

26.08.2019 – Dąbrovia – Sandecja  godz. 17.00

28.08.2019 – Skalnik – Sandecja  godz. 17.00

31.08.2019 – Sandecja – Helena  godz. 10.00

3.09.2019 – Ogniwo – Sandecja  godz. 18.00

7.09.2019 – Sandecja – Grybowia  godz. 15.30

13.09.2019 – Poprad Rytro – Sandecja  godz. 16.30

14-15.09.2019 – Kolejarz Cup Stróże

23.09.2019 – Sandecja – Mineralni  godz. 17.00

28.09.2019 – Przydonica – Sandecja  godz. 11.00

5.10.2019 – Budowlani – Sandecja godz. 14.00

11-13.10.2019 – API CUP Zakopane

14.10.2019 – Sandecja – Barciczanka  godz. 16.00

19.10.2019 – Goal – Sandecja  godz. 12.00

26.10.2019 – Sandecja – Kolejarz  godz. 13.00

2.11.2019 – Korona Tylicz – Sandecja  godz. 11.00