U-12 (rocznik 2008)
Aktualności

API CUP

Data: 22 -24.11.2019

Miejsce: Zakopane, Pardałówka 9

Zbiórka: piątek 7.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Wielosik Filip, 3. Łukaszczyk Franciszek, 4. Mróz Jakub, 5. Krawczyk Kasper, 6.Krzak Kacper, 7. Jurczyński Dawid, 8. Filipek Sebastian, 9. Filip Patryk, 10. Zakrzewski Piotr, 11. Grabczyk Adam, 12. Śmietana Szymon 13.Biskup Karol, 14.Mąka Igor + 2 testowanych

Koszt: 170zł/os – resztę dopłaca Akademia

Zabieramy: Korki, ochraniacze, getry ( czarne), ortalion, dres, plecak, kurtka zimowa, termy góra dół, czapka, rękawiczki, koszulka polo, żółty sprzęt,

Harmonogram rocznika 2008-22-24.11.2019r. – II termin (1)

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W KAŻDYM MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

Turniej Respect Cup

Data: 09 – 10.11.2019

Miejsce: Szalowa Balon

Zbiórka: Sobota – 8.30 Szalowa, Niedziela – zależne od soboty.

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Krawczyk Kasper, 5. Jurczyński Dawid, 6. Grabczyk Adam, 7. Krzak Kacper, 8. Filipek Sebastian, 9. Śmietana Szymon, 10. Filip Patryk, 11. Koszyk Filip, 12. Biskup Karol, 13. Obrzut Oskar, 14. Zakrzewski Piotr, 15. Wielosik Filip 16. Mąka Igor

Za tydzień tj 15,16-17.11 jest taki sam turniej dla 2007, ok 6-7 chłopaków od nas dostanie powołanie na ten turniej. Info po turnieju.

Koszt: 40zł/os

Zabieramy: Dres, koszulka polo, korki, ochraniacze, plecak, kurtka zimowa,

Sparing z Sokolem Lubotice

Data: 26.10.2019

Miejsce: Piątkowa

Zbiórka: 11.15

Kadra: 1. Sowa Igor, 2. Koszyk Filip, 3. Jurczyński Dawid, 4. Płonka Miłosz, 5.Kołodziej Patryk, 6.Mąka Igor 7.Biskup Karol 8.Obrzut Oskar + z rocznika 2007

Zabieramy: korki, ochraniacze, dres, koszulka polo, ortalion, plecak

Po meczu wspólny grill. Całość zaplanowana do ok 14.30

Małopolska Liga Młodzików

Data: 27.10.2019

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Kadra:1. Damasiewicz Adrian, 2. Wielosik Filip, 3. Łukaszczyk Franciszek, 4.Krawczyk Kasper, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7.Filipek Sebastian, 8.Śmietana Szymon, 9.Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk 11. Grabczyk Adam

Zabieramy:  koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

Okręgowa Liga Młodzików

Data:  19.10.2019

Miejsce: Stróże

Kadra: 1. Wielosik Filip, 2.Jurczyński Dawid, 3.Grabczyk Adam, 4.Kołodziej Patryk, 5.Koszyk Filip, 6.Mąka Igor 7. Płonka Miłosz

Zbiórka: 7.30 Sandecja wyjazd busem

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze

Małopolska Liga Młodzików 

Sandecja – Kalwarianka

Data: 19.10.2019

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 11.00 Sandecja

Kadra:1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub,  4. Krzak Kacper, 5. Obrzut Oskar , 6.Śmietana Szymon, 7. Zakrzewski Piotr,  8.Krawczyk Kasper,  9. Filipek Sebastian  10. Biskup Karol 11. Sowa Igor

Zabieramy:  koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

Małopolska Liga Młodzików 

Sandecja – Unia Oświecim ( mecz powtórzony)

Data: 16.10.2019

Miejsce: Zawada

Zbiórka: 15.00

Kadra:1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4.Krawczyk Kasper , 5. Krzak Kacper, 6.Filipek Sebastian  7.Zakrzewski Piotr,

Zabieramy:  koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze

Małopolska Liga Młodzików 

Cracovia – Sandecja

Data: 12.10.2019

Miejsce: Kraków, ul. Wielicka

Zbiórka: 11.20

Kadra:1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Obrzut Oskar , 7.Śmietana Szymon, 8.Jurczyński Dawid,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11. Koszyk Filip,  12.Krawczyk Kasper, 13. Wielosik Filip 14. Filipek Sebastian 15. Mąka Igor  16. Biskup Karol 17. Kołodziej Patryk

Zabieramy: każdy zabiera po 10zł ( pizza), koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

 

Małopolska Liga Młodzików 

Sandecja – Wisła Kraków

Data: 07.10.2019

Miejsce: Zawada

Zbiórka: 15.00

Kadra:1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Najduch Tomek, 7.Śmietana Szymon, 8.Jurczyński Dawid,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11.Cisoń Konrad ,  12.Krawczyk Kasper, 13.Koral Xawier 14. Filipek Sebastian 15. Sowa Igor 16.Polański Maciej

Zabieramy koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacz

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

Małopolska Liga Młodzików

Termalika – Sandecja

Data: 28.09.2019

Miejsce: Nieciecza

Zbiórka: 7.45 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Koszyk Filip , 7.Śmietana Szymon, 8.Jurczyński Dawid,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11.Biskup Karol ,  12.Krawczyk Kasper, 13.Obrzut Oskar 14. Filipek Sebastian 15. Wielosik Filip 16. Mąka Igor 17. Kołodziej Patryk

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

Małopolska Liga Młodzików

Sandecja Nowy Sącz – Okocimski Brzesko

Data: 25.09.2019

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 16.30 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Najduch Tomasz, 7.Śmietana Szymon, 8. Koral Xawier,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11.Biskup Karol ,  12.Krawczyk Kasper, 13.Obrzut Oskar 14. Filipek Sebastian 15. Wielosik Filip

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

Małopolska Liga Młodzików

Sandecja Nowy Sącz – Unia Oświęcim

Data: 21.09.2019

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 10.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Koszyk Filip,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11. Mąka Igor,  12.Krawczyk Kasper, 13.Obrzut Oskar 14. Sowa Igor 15. Filipek Sebastian 16. Biskup Karol 17. Kołodziej Patryk

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz

Data: 11.09.2019

Miejsce: Kraków

Zbiórka: 14.20 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Koszyk Filip,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11. Mąka Igor,  12.Krawczyk Kasper, 13.Obrzut Oskar 14. Wielosik Filip 15. Filipek Sebastian 16. Biskup Karol

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów – Sandecja

Data: 07.09.2019

Miejsce: Tarnów

Zbiórka: 10.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Filip Patryk, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Kołodziej Patryk,  9. Grabczyk Adam, 10. Zakrzewski Piotr, 11. Mąka Igor,  12.Krawczyk Kasper, 13.Obrzut Oskar 14. Wielosik Filip 15. Filipek Sebastian

Zabieramy:koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka – Sandecja

Data: 01.09.2019

Miejsce: Kalwaria Zebrzydowska

Zbiórka: 8.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Koszyk Filip, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Kołodziej Patryk, 9. Biskup Karol, 10. Grabczyk Adam, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Mąka Igor,  13.Krawczyk Kasper, 14.Obrzut Oskar 15. Wielosik Filip

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt!

 

Małopolska Liga Młodzików

Sandecja – Cracovia II

Data: 28.08.2019

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 11.30 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Koszyk Filip, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Kołodziej Patryk, 9. Biskup Karol, 10. Grabczyk Adam, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Mąka Igor,  13.Krawczyk Kasper, 14.Obrzut Oskar

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

 

 

Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim – Sandecja

Data: 21.08.2019

Miejsce: Oświęcim

Zbiórka: 7.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Podosek Piotr, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Piskor Maciej, 9. Biskup Karol, 10. Grabczyk Adam, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Mąka Igor,  13.Płonka Miłosz, 14.Obrzut Oskar

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

Zabieramy ok 10-15zł żeby zjeść coś po meczu.

 

Drodzy  Rodzice.

 

W związku z ciągłym rozwojem naszej Akademii oraz nieustającym podnoszeniem standardów szkolenia tak jak to już było zapowiedziane kilka miesięcy temu od 1 września 2019 roku miesięczna opłata będzie wynosiła 100zł, natomiast jednorazowa opłata wpisowego 200  zł.

Zniżki dla osób które posiadają dwoję lub więcej dzieci w Akademii będą przedstawiały się następująco:

  1. 100 zł – pierwsze dziecko
  2. 50 zł – drugie dziecko
  3. 25 zł – trzecie dziecko

Miesięczna składka nadal pozostaje płatna do 10 dnia każdego przez pełne 12 miesięcy w roku.

W związku ze zmianą opłat bardzo prosimy o pobranie, podpisanie i dostarczenie na najbliższe zajęcia treningowe aktualnych Regulaminów Akademii Sandecja.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademii Sandecja

 

 

Małopolska Liga Młodzików

Data: 18.08.2019

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Mróz Jakub, 4. Krawczyk Kasper, 5. Krzak Kacper, 6. Jurczyński Dawid, 7.Śmietana Szymon, 8. Filip Patryk, 9. Biskup Karol, 10. Grabczyk Adam, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Mąka Igor, 13. Bogdał Jakub, 14.Płonka Miłosz, 15.Obrzut Oskar

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, woda, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI !, korki, ochraniacze,

 

 

Wracamy do treningów ! W poniedzialek o godzinie 17.30 boisko w Piątkowej przy ul. Lwowskiej.

Obóz Letni Trzebnica Informacje

Data: 10.08 -.17.08.2019

Miejsce: Trzebnica

Wyjazd: 10.08 godz. 6.00 z Sandecji

Zabieramy:

Sprzęt do treningu:

– halówki, korki bądż turfy, ochraniacze, strój biały Wiśniowski,  żółty sprzęt saller, getry ( kilka par), spodenki, dres saller , plecak klubowy,  ortalion klubowy , dodatkowo jakiś swój dres

Do użytku codziennego:

– dres saller, koszulkę polo niebieską,

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręcznik

– klapki

– plecak klubowy

– czapeczka z daszkiem

Na basen:

– ręcznik, kąpielówki, klapki

Inne:

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

– wodę mineralną ( nie za dużo, będzie dostępna na miejscu), batony energetyczne

– książkę, ( najlepiej o tematyce sportowej)

– gry planszowe,

— zegarek w każdej formie (nie musi mieć każdy, chodzi o nauczanie punktualności)

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.), będą udostępniane tylko w wyznaczonych godzinach

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność ( zalecam żeby dzieci nie zabierały! ) jeżeli będzie ktoś posiadał ,zostaną zdeponowane u trenerów i udostępnione 1-2 razy podczas pobytu

Nie zabieramy !!:

– słodyczy, chipsów, napojów gazowanych, coli, itp.

Ramowy Plan Obozu Trzebnica

 

Obóz Sportowy

Przypominam, iż nasz rocznik wyjeżdża na obóz w dniach:

10.08 – 17.08 : roczniki 2009 i 2008

Obóz jest bardzo ważną częścią planu szkolenia Akademii Sandecja. Będziemy się przygotowywać do rozgrywek młodzika ( 8+1) do gry w małopolsce.

Zaplanowane zgrupowania będą trwały pełne 7 dni i odbędą się na dolnym Śląsku w Trzebnicy.

TRZEBNICA (link) – informacje organizatora

 

Koszty i płatności

 

Całkowity koszt zgrupowania wynosi 890 zł/os (w tym 7 noclegów, 7 cykli żywieniowych, transport, opieka kadry trenerskiej, ubezpieczenie, opieka medyczna, atrakcje). Płatność zostaje rozłożona na 3 raty płatne w nieprzekraczalnych terminach:

 

I rata   – 30.05  kwota 200 zł

 

II rata  – 30.06 kwota 400 zł

 

III rata – 30.07 kwota 290 zł

 

W wyjątkowych sytuacjach związanych z trudną sytuacją materialną można ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie z Akademii na podstawie złożonego wniosku przez rodzica, trenera lub kierownika wraz z uzasadnieniem i załączonymi dokumentami.

 

Rodzice, których dwoje lub więcej dzieci trenuje w Akademii otrzymują zniżkę na każde dziecko biorące udział w obozach w kwocie 50 zł.

 

Dofinansowania i zniżki mogą się łączyć !!!

 

Warunkiem  otrzymania dofinansowania, zniżek są uregulowane opłaty członkowskie !!!

Liga Młodzika Barciczanka – Sandecja

Data: 24.06.2019

Miejsce: Barcice

Zbiórka: 18.15 Barcice

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franek, 3.Krawczyk Kasper, 4.Jurczyński Dawid, 5.Kołodziej Patryk, 6.Krzak Kacper, 7.Filip Patryk, 8. Obrzut Oskar 9.Mąka Igor, 10. Grabczyk Adam, 11. Janik Konrad 12. Sowa Igor, 13. Mróz Jakub 14. Płachta Daniel

Zabieramy: koszulka polo, korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, woda,

 

Turniej w Chrzanowie

Data: 25.05.2019

Miejsce: Boisko sportowe w Balinie, ul. Spółdzielców

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franek, 3.Krawczyk Kasper, 4.Jurczyński Dawid, 5.Kołodziej Patryk, 6.Krzak Kacper, 7.Filip Patryk, 8.Śmietana Szymon, 9.Zakrzewski Piotr, 10. Grabczyk Adam, 11. Janik Konrad 12. Sowa Igor

Koszt: 85zł / os ( wpisowe, transport, obiad )

Zbiórka: 7.00 Sandecja

Zabieramy: dres, plecak, koszulka polo, 2 śniadanie, baton energetyczny, ortalion, korki, ochraniacze

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Liga Młodzika Sandecja – Skalnik

 

Data: 18.05.2019

 

Miejsce: Sandecja

 

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franek, 3.Krawczyk Kasper, 4.Jurczyński Dawid, 5.Mróz Jakub, 6.Krzak Kacper, 7.Filip Patryk, 8.Śmietana Szymon, 9.Zakrzewski Piotr, 10.Grabczyk Adam, 11.Bogdał Jakub, 12.Koszyk Filip, 13.Kubiela Dominik, 14.Kołodziej Patryk, 15.Janik Konrad, 16.Sowa Igor, 17. Obrzut Oskar 18. Płachta Daniel

 

Zbiórka: 9.15 Sandecja

 

Zabieramy: plecak, dres, ortalion, termy, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, korki, ochraniacze, stroje ŻÓŁTE, czarne getry

W razie nieobecności prosze o pilny kontakt !

 

Liga Młodzika Sandecja – Dąbrovia

Data: 11.05.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franek, 3.Krawczyk Kasper, 4.Jurczyński Dawid, 5.Mróz Jakub, 6.Krzak Kacper, 7.Filip Patryk, 8.Śmietana Szymon, 9.Zakrzewski Piotr, 10.Grabczyk Adam, 11.Bogdał Jakub, 12.Ormanty Miłosz, 13.Kubiela Dominik, 14.Kołodziej Patryk, 15.Janik Konrad, 16.Sowa Igor

Zbiórka: 11.15

Zabieramy: plecak, dres, ortalion, termy, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, korki, ochraniacze, stroje ŻÓŁTE, czarne getry

W razie nieobecności prosze o pilny kontakt !

 

Ekstraliga Talentów w Chełmku

Data: 12.05.2019

Miejsce: Chełmek

Kadra: 1.Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franek, 3.Krawczyk Kasper, 4.Jurczyński Dawid, 5.Mróz Jakub, 6.Krzak Kacper, 7.Filip Patryk, 8.Śmietana Szymon, 9.Zakrzweski Piotr, 10.Kubiela Dominik, 11.Grabczyk Adam, 12.Płachta Daniel, 13.Janik Konrad, 14.Obrzut Oskar

Koszt: 80 zł / os

Zbiórka: 9.45 (Sandecja)

Zabieramy: plecak, polo, dres, ortalion, 2 śniadanie, korki, ochraniacze, termy (w zależności od pogody), sprzęt do gry z klubu

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Liga Mlodzika Sandecja – Piątkowa Łęg

Data: 04.05.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Grabczyk Adam, 11. Oracz Alex, 12. Ormanty Miłsoz, 13. Kubiela Dominik, 14. Kołodziej Patryk 15. Koszyk Filip

Zbiórka: 9.15 Sandecja

Zabieramy: plecak, dres, ortalion, termy, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, korki, ochraniacze, stroje pasy z klubu

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

API CUP

 

Data: 26 – 28.04.2019

 

Miejsce: Zakopane API

 

Kadra:  1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Mąka Igor, 11. Grabczyk Adam, 12. Płachta Daniel 13. Kubiela Dominik, 14. Biskup Karol, 15. Obrzut Oskar, 16.Michalik Konrad, 17.Koszyk Filip, 18. Kołodziej Patryk, 19. Ormanty Miłosz, 20. Bogdał Jakub, 21. Sowa Igor,  22. Płonka Miłosz 23. Janik Konrad

 

Zgłosiłem 2 drużyny, kadra zostanie podzielona. Każdy będzie miał możliwość gry w dłuższym wymiarze czasowym.

 

Koszt: 270zł / os ( pobyt z wyżywieniem i wpisowym) transport pokrywa Akademia

 

Zbiórka: piątek godz: 6.30

 

Zabieramy: plecak, torbę, koszulka polo, dres, ortalion, czapka, komin, rękawiczki, termo, korki, ochraniacze, żółty sprzęt, biały sprzęt, rzeczy osobistee, wodę,

 

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

Liga Młodzika Sandecja – Mineralni Krynica

Data: 23.04.2019

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Grabczyk Adam, 11. Płachta Daniel, 12. Mąka Igor, 13. Kubiela Dominik, 14. Kołodziej Patryk

Zbiórka: 9.15

Zabieramy: plecak, dres, ortalion, termy, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, korki, ochraniacze, stroje pasy z klubu

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Liga Młodzika Przydonica – Sandecja

 

Data: 18.04.2019

 

Miejsce: Przydonica

 

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Grabczyk Adam, 11. Płachta Daniel, 12. Mąka Igor, 13. Kubiela Dominik, 14. Oracz Alex

 

Zbiórka: 14.30 Sandecja, wyjazd busem

Koszt: 15zł/os

 

Zabieramy: plecak, dres, ortalion, termy, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, korki, ochraniacze, żółte stroje !

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Liga Młodzika Goal – Sandecja – odwołana cała kolejka przez OZPN

Data: 13.04.2019

Miejsce: Nawojowa

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Grabczyk Adam, 11. Płachta Daniel, 12. Mąka Igor, 13. Kubiela Dominik, 14. Kołodziej Patryk,

Zbiórka: 9.15, Stadion w Nawojowej

Zabieramy: plecak, dres, ortalion, termy, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, korki, ochraniacze

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

MLT CUP

Data: 07.04.2019

Miejsce: Kraków, stadion Hutnika

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Mąka Igor, 11. Grabczyk Adam, 12. Kubiela Dominik

Koszt: 70zł /os ( wpisowe, transport,obiad)

Zbiórka: 7.00 Sandecja

Zabieramy: plecak, dres, koszulka polo, ortalion, korki, ochraniacze,

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

II Liga Młodzika Sandecja – Poprad Rytro

Data: 06.04.2019

Miejsce: Sandecja,

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Koszyk Filip , 11. Oracz Alex, 12. Kubiela Dominik, 13. Grabczyk Adam, 14. Kołodziej Patryk, 15. Mąka Igor 16. Płachta Daniel, 17. Obrzut Oskar,

Zbiórka: 9.15 Sandecja

Zabieramy: plecak, koszulka polo, dres, korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, żółte stroje,

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

API CUP

Data: 26 – 28.04.2019

Miejsce: Zakopane API

Kadra:  1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Mąka Igor, 11. Grabczyk Adam, 12. Płachta Daniel 13. Kubiela Dominik, 14. Biskup Karol, 15. Obrzut Oskar, 16.Michalik Konrad, 17.Koszyk Filip, 18. Kołodziej Patryk, 19. Ormanty Miłosz, 20. Bogdał Jakub, 21. Sowa Igor, 22.Oracz Alex, 23. Płonka Miłosz

Zgłosiłem 2 drużyny, kadra zostanie podzielona. Każdy będzie miał możliwość gry w dłuższym wymiarze czasowym.

Koszt: 270zł / os ( pobyt z wyżywieniem i wpisowym) transport pokrywa Akademia

Zbiórka: piątek godz: ?

Zabieramy: plecak, torbę, koszulka polo, dres, ortalion, czapka, komin, rękawiczki, termo, korki, ochraniacze, żółty sprzęt, rzeczy osobistee, wodę,

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Ekstraliga Talentów w Chełmku

Data: 24.03.2019

Miejsce: Chełmek

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Mąka Igor, 11. Grabczyk Adam, 12. Płachta Daniel

Koszt: 80zł / os ( transport,wpisowe,obiad)

Zbiórka: 6.10 Sandecja

Zabieramy: plecak, koszulka polo, dres, ortalion, 2 śniadanie, korki, ochraniacze, termy ( w zależności od pogody ), sprzęt do gry z klubu

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

12.03.2019 Wtorek

17.30 – zebranie rodziców z dyrektorem Klubu w sali konferencyjnej Sandecja  – obecność obowiązkowa

 

 

Obsługa meczu Sandecja – Garbarnia

Data: 16.03.2019

Zbiórka: 16.00 pod bramą wjazdową, przychodzimy WSZYSCY !!

Ubieramy: dres klubowy, zabieramy legitymację zawodnika !

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Sparingi w Stróżach ( Tarnovia Tarnów, Beskidzka AP, 8+1 )

Data: 09.03.2019

Miejsce: Stróże boisko sztuczne

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Biskup Karol, 11. Oracz Alex, 12. Kubiela Dominik, 13. Grabczyk Adam, 14. Kołodziej Patryk, 15. Mąka Igor 16. Janik Konrad, 17. Płachta Daniel, 18. Obrzut Oskar, 19. Koszyk Filip

Koszt: 10 zł/os

Zbiórka: 8.00 boisko Stróże

Zabieramy: żółty sprzęt !, dres, ortalion, plecak, czapkę, komin, termy, rękawiczki, korki, ochraniacze, ciepłą herbatę, wodę,

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

BeniaminekOrlen CUP w Krośnie

Data: 23-24.02.2019

Miejsce: Krosno balon

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Biskup Karol, 11. Najduch Tomasz, 12. Koral Xavier

Koszt: 150 zł/ os

Zbiórka: 7.30 Sandecja

Zabieramy: dres, ortalion, plecak, czapkę, komin, termy, rękawiczki, niebieska koszulka polo, 2 śniadanie, wodę, korki, ochraniacze, rzeczy osobiste

 

 

Sparing w Barcicach, piątek

Data: 22.02.2019

Miejsce: Barcie boisko sztuczne

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Biskup Karol, 11. Oracz Alex, 12. Kubiela Dominik, 13. Grabczyk Adam, 14. Kołodziej Patryk, 15. Mąka Igor 16. Janik Konrad

Zbiórka: 15.45 Barcice

Zabieramy: dres, ortalion, termo, czapkę, rękawiczki, komin, ciepłą herbatę

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Sparing w Barcicach z Dunajcem, Środa

Data: 20.02.2019

Miejsce: Barcice boisko sztuczne

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Biskup Karol, 11. Najduch Tomasz, 12. Koral Xavier

Zbiórka: 17.30 Barcice

Zabieramy: dres, ortalion, termo, czapkę, rękawiczki, komin, ciepłą herbatę

 

Obecność obowiązkowa !

 

 

Sparing w Szalowej z Drukarzem Warszawa

Data: 07.02.2019

Miejsce: Szalowa balon

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Oracz Alex, 11. Kubiela Dominik, 12. Grabczyk Adam, 13. Kołodziej Patryk, 14. Mąka Igor

Zbiórka: 19.00 Szalowa

Zabieramy: dres, termo, czapka, komin, rękawiczki, biały sprzęt do grania, dres

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Sparing w Barcicach z Polonią Warszawa

Data: 05.02.2019

Miejsce: Barcice hala

Kadra: 1.Damasiewicz Adrian, 2. Jurczyński Dawid, 3. Łukaszczyk Franciszek, 4. Krawczyk Kasper, 5.Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Filip Patryk, 8. Śmietana Szymon, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Mąka Igor, 11. Kubiela Dominik, 12. Grabczyk Adam, 13. Kołodziej Patryk, 14. Oracz Alex, 15. Michalik Konrad, 16. Obrzut Oskar, 17. Płachta Daniel, 18. Koszyk Filip, 19. Szczerkowski Sławomir, 20. Ormanty Miłosz, 21. Bogdał Jakub, 22. Sowa Igor

Zbiorka: 17.40 Barcice Hala

Zabieramy: koszulka polo, dres, biały sprzęt do grania, halówki, ochraniacze, woda

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

Turniej w Starej Lubowni

Data:  02.02.2019

Miejsce: Stara Lubownia

Kadra: 70zł/ os ( wpisowe, obiad, transport )

Zbiórka: 7.30 Sandecja

Koszt: 1. Michalik Konrad, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3.Jurczyński Dawid, 4. Filip Patryk, 5. Kubiela Dominik, 6. Płachta Daniel 7. Mąka Igor, 8. Oracz Alex, 9. Koszyk Filip

Zabieramy: Dres, koszulka polo, plecak, 2 śniadanie, wodę, halówki, ochraniacze

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Turniej Masters Camps Cup w Krakowie

Data: 26-27.01.2019

Miejsce: Kraków

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Krzak Kacper, 5. Mróz Jakub, 6. Śmietana Szymon, 7. Filip Patryk, 8. Zakrzewski Piotr, 9. Kubiela Dominik, 10. Grabczyk Adam, 11. Kołodziej Patryk, 12. Jurczyński Dawid

Zbiórka: sobota 6.00 Sandecja

Koszt: 60zł / os

Zabieramy: dres, ortalion, koszulka polo, plecak, 2 śniadanie, wodę, korki, ochraniacze

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Obóz zimowy w Zakopanem

 

 

 

Data: 13.01 – 18.01.2019

Miejsce: Zakopane, Pensjonaty API, ul. Pardałówka

Wyjazd: 9.00 Sandecja

 

Zabieramy:

 

 

Sprzęt do treningu:

 

– korki bądż turfy, halówki, ochraniacze, strój treningowy żółty, strój biały Wiśniowski, dodatkową koszulkę, getry ( kilka par), spodenki, dres saller, odzież termalną góra dół, ortalion klubowy ,czapkę, rękawiczki, komin

 

 

Do użytku codziennego:

 

– dres saller, koszulkę polo niebieską, czapkę, rękawiczki, kurtkę zimową

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręczniik

– klapki

– plecak klubowy

Na basen:

– ręcznik, czepek, kąpielówki, klapki

 

Inne:

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

– batony energetycze

– książkę ( najlepiej o tematyce sportowej )

– gry planszowe, karciane, gry manualne

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.), będą udostępniane tylko w wyznaczonych godzinach.

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność ( zalecam żeby dzieci nie zabierały! ) jeżeli będzie ktoś posiadał ,zostaną zdeponowane u trenerów i udostępnione 1-2 razy podczas pobytu

 

 

Nie zabieramy:

– słodyczy, chipsów, napojów gazowanych, coli, itp.

Obowiązkowe dokumenty do wypełnienia i dostarczenia na najbliższy trening ( 09.01 – środa lub 11.01 piątek )

Do pobrania pod nazwami !

Karta Kwalifikacyjna ( wypełniona dokładnie, informacje wychowawcy i szczepienia może uzupełnić rodzic sam i się podpisać )

– oświadczenie rodziców

– plan obozu

– zgoda na przetwarzanie danych RODO

– regulamin obozu

Ramowy Plan Obozu

 

Sparing z Dunajcem

Data: 11.01.2019

Zbiórka: 15.50 hala na rurach

Miejsce: Hala na Rurach

Kadra:  1. Bogdał Jakub, 2. Grekowicz Filip, 3. Gruszczyński Michał 4. Kołodziej Patryk, 5. Mąka Igor, 6.Michalik Konrad, 7. Obrzut Oskar, 8. Oracz Alex, 9. Ormanty Miłosz, 10. Płachta Daniel, 11. Sowa Igor, 12. Trojan Jurek, 13. Koszyk Filip, 14. Szczerkowski Sławek, 15. Płonka Miłosz, 16. Świgut Leon 17. Jurczyński Dawid

Zabieramy: biały strój , ochraniacze, halówki , wodę.

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt.

 

Turniej w Brunarach, Beskidzka CUP

Data: 06.01.2019

Miejsce: Brunary, Zespół Szkół w Brunarach 50, ( za Boguszą, Binczarową )

Zbiórka: 8.00 Brunary

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Jurczyński Dawid, 3. Kubiela Dominik, 4.Michalik Konrad , 5. Kołodziej Patryk, 6. Koszyk Filip, 7. Płachta Daniel, 8. Obrzut Oskar,

Koszt: 30zł / os

Zabieramy: ubieramy niebieską koszulkę polo, dres, wodę,ochraniacze, halówki

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt.

 

Przerwa Świąteczna 23.12.2018 – 06.01.2019

W związku z przerwą Świąteczną każdy z zawodników dostał rozpiskę treningu stabilizacyjnego do wykonania w domu. Jeżeli ktoś opanował dobrze, proszę robić po 2 serie.

Poniżej zamieszczam jeszcze raz rospiske:

Klik:

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Michał Jawczak

Tel. 600 964 330

e-mail – jawa9@interia.pl

e-mail – michal.jawczak@sandecja.pl

——————————————


II Trener

Wojciech Fritz

tel: 604 445 331

email:

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Magdalena Łukaszczyk

Tel. 515 365 314

e-mail – magdalenalukaszczyk@o2.pl

Plan zajęć

W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH CZAS I MIEJSCE TRENINGU MOŻE ULEC ZMIANIE

O CZYM ZOSTANĄ PAŃSTWO POWIADOMIENI POPRZEZ SMS

Plan Treningów 18.11 – 24.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00, Barcice sztuczne, białe stroje, ortaliony

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Piątek,Sobota,Niedziela: API CUP ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.11 – 17.11

Poniedziałek: Wolne – Święto

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Piątek – Niedziela: Turniej z 2007 r  w Szalowej – powołania

Plan Treningów 04.11 – 10.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Barcice,

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, zółte stroje, ortalion

Piątek: 18.30 zbiórka – Obsługa Meczu Sandecja – Olimpia Grudziądz ( wszyscy ! , kurtki klubowe, dres)

Sobota-Niedziela: Turniej w Szalowej ( aktualności)

Plan Treningów 28.10 – 03.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00, Barcice sztuczne, białe stroje, ortaliony – obecność obowiązkowa

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortaliony – obecność obowiązkowa

Czwartek: MLM Okocimski – Sandecja ( aktualności )

Plan Treningów 21.10 – 27.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, piątkowa

Środa: 16.30 – 18.00, piątkowa

Sobota: Sparing ze słowacką drużyną Sokol Lubotice ( aktualności )

Niedziela: MLM Sandecja – Unia T. (Aktualności)

Plan treningów 14.10 -20.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.oo piątkowa, stroje żółte

Środa: 17.00 – 18.30, stroje białe, piątkowa

Liga Młodzika – powołania ( aktualności)

Piątek: 17.15. – 18.30 stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Sandecja- Kalwarianka ( aktualności )

Okręgowa Liga Młodzików ( aktualności )

Plan treningów 07.10 -12.10

Poniedziałek: Liga Młodzika Sandecja – Wisła Kraków

Środa: 17.00 – 18.30, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.30 stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Cracovia – Sandecja (aktualności)

Plan Treningów 30.09 – 06.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte , piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Poniedziałek ( 07.10 ): Liga Młodzika Sandecja – Wisła Kraków

Plan treningów 23.09-29.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: Liga Młodzika Sandecja – Okocimski Brzesko

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa –odwołany, obserwacja meczu Sandecja – Chrobry

Sobota: Liga Młodzika Termalica – Sandecja ( aktualności)

Plan treningów 16.09-22.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Sandecja – Unia Oświęcim( aktualności )

Plan Treningów 09.09 – 15.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, żółte stroje, piątkowa

Środa: Małopolska Liga Młodzika ( aktualności )

Piątek: 17.15 – 18.45, białe stroje, piątkowa

 

Plan treningów 02.09-08.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Sobota: Małopolska Liga Młodzika Unia Tarnów – Sandecja ( aktualności)

Plan Treningów 26.08 – 01.09

Poniedziałek: 17.00 – 18. 30 żółte stroje, piątkowa

Środa: Małopolska Liga Młodzików, Okręgowa Liga Młodzików ( aktualności ),

Piątek: 16.30 -18.00, piątkowa, białe stroje, piątkowa

Niedziela: Małopolska Liga Młodzików ( aktualności )

Plan Treningów 19.08 – 26.08

Poniedziałek: 17.00 – 18.30, wszyscy ( oprócz zawodników co byli na obozie ),  piątkowa, białe stroje

Środa: Małopolska Liga Młodzika ( aktualności )

Piątek: 14.30 – 16.00 piątkowa, żółte stroje

Sobota: Małopolska Liga Młodzika (aktualności )   przełożony na 11.09.2019

Niedziela: Obsługa meczu Sandecja – GKS Bełchatów – Wszyscy (aktualności )

Plan Treningów 05.08 – 10.08

Poniedziałek: 17.30-19.00, boisko Piątkowa, białe stroje

Środa: 16.30 – 18.00, Piątkowa, żółte stroje

Sobota: Wyjazd na obóz ( aktualności)

 

Plan Treningów 24.06 – 30.06

Poniedziałek: Liga Młodzika ( aktualności)

Środa: 16.30 – 18.30 Testy motoryczne , białe stroje, Przetakówka

Piątek: Liga Młodzika  (aktualności)

 

Plan Treningów 27.05 – 02.06

 

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.30 – 19.00, Przetakówka, białe stroje

 

Plan Treningów 20.05 – 26.05

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.45 Zbiórka i Sparingi w Szalowej pod balonem, WSZYSCY, żółte stroje !

Sobota: Turniej Toolmar Cup w Chrzanowie ( aktualności )

Poniedziałek: Liga Młodzika ( aktualności, wyjazd do Grybowa ) = odwołany, przełożony na inny termin

 

Plan Treningów 13.05 – 19.05

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje – odwołany ( bardzo złe warunki, boisko zalane )

Piątek: 17.30 – 19.00 , Przetakówka, białe stroje

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 06.05 – 12.05

Środa: 17.00 – 18.30, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.30 – 19.00, Przetakówka, białe stroje

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Turniej w Chełmku ( aktualności )

 

 

Plan Treningów 29.04 – 05.05

Poniedziałek: Liga Młodzika

Środa: wolne święto

Czwartek: 15.00 – 16.30 Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika ( atkualności )

 

Plan Treningów 15.04 – 28.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Czwartek: Liga Młodzika ( aktualności )

Wtorek: Liga Młodzika ( aktualności )

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek – Niedziela: API CUP ( aktualności ) – proszę już o dokonywanie wplat do Pani kierownik

 

Plan Treningów 08.04 – 14.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek: 15.30 Turniej na GIM 5 hala, WSZYSCY! Zabieramy żółte stroje,

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności ) – odwołana cała kolejka przez OZPN

 

Plan Treningów 01.04 – 07.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek: 17.30 – 19.00 Przetakówka, żółte stroje

Sobota: II Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Ogólnopolski turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 25.03 – 31.03

 

Środa: 19.00 – 20.30  Hala SP20, Nadbrzeżna, białe stroje

 

Piątek: 16.00 – 17.30, Przetakówka, żółte stroje, ortalion

 

Plan Treningów 18.03 – 24.03

Środa: 19.00 – 20.30  Hala SP20, Nadbrzeżna, białe stroje

Piątek: 16.00 – 17.30, Przetakówka, żółte stroje, ortalion

Niedziela: Ekstraliga Talentów ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.03 – 17.03

Wtorek: 17.30 – zebranie rodziców z dyrektorem Klubu w sali konferencyjnej Sandecja  – obecność obowiązkowa

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota: Obsługa meczu Sandecja – Garbarnia ( aktualności )

 

 

Plan Treningów 04.03 -10.03

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

 

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

 

Piątek: 17.00 – 18.30 Orlik Jezuici, ubieramy termy, czapke, rękawiczki, ortalion na górę do treningu.

Sobota: 8.00 Stróże, Sparingi ( aktualności )

 

 

 

Plan Treningów 25.02 – 02.03

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

 

Plan Treningów 18.02 – 24.02

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 17.30 Sparing w Barcicach ( aktualności )

19.30 – 20.30 pozostali trening SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 15.45 Sparing w Barcicach ( aktualności )

Osoby nie biorące udziału w sparingu trening – Czwartek: 18.00 z rocznikiem 2009, sala SP 20 Nadbrzeżna

Sobota – Niedziela: Turniej w Krośnie Beniaminek Orlen Cup ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.02 – 17.02

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

 

Plan Treningów 04.02 – 10.02

Wtorek: Sparing w Barcicach ( aktualności )

Czwartek: Sparing w Szalowej ( aktualności )

Piątek: 15.40 – 17.30 hala na Rurach ( sparing z Polonią Warszawa )

 

Plan Treningów 28.01 – 03.02

Wtorek:  18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota: Turniej w Starej Lubowni ( aktualności ok środy )

 

Plan Treningów 21.01 – 27.01

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota – Niedziela: Turniej Masters Camps Cup w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 07.01 – 13.01

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, Zawada Hala – zmiana !

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30 Sparing ( aktualności )

Niedziela: 9.00 Wyjazd na Obóz Sportowy

Plan Treningów 24.12 – 06.01.2019

Przerwa świąteczna, realizujemy rozpiske treningową.

Niedziela: 06.01.2019 Turniej w Brunarach ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.12 – 23.12

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 TESTY, obecność Obowiązkowa ! Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Sobota: 14.30 Sparing w Szalowej ( aktualności )

Plan Treningów 10.12 -16.12

Poniedziałek:  16.00 Mini gry w Stróżach ( aktualności)

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

18.50 – przed treningiem zebranie z rodzicami OBOWIĄZKOWE!

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Plan Treningów 03.12 -09.12

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 17.00 – 19.00 Hala SP 20, – obecność Św. Mikołaja

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

 

 

Plan Treninów 26.11 – 02.12

 

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: Ze względu na wyjazd trenerów na konferencję do Poznania trening odwołany

 

Plan Treninów 19.11 – 25.11

Poniedziałek: 16.00 Mini gry w Stróżach ( aktualności)

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

 

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

 

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

 

Plan Treninów 12.11 – 18.11

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Sobota/Niedziela: Turniej w Szalowej ( aktualności)

 

Plan Treningów 05.11 – 11.11

Środa: 16.00 – 17.15, Zawada ( sparingi z 2009r.)

Piątek: 17.45 – 19.00, Zawada

 

Plan Treningów 29.10 – 04.11

Wtorek: 16.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Środa: 17.30 Trening, Zawada

Piątek: 11.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Ogólnopolski Turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 22.10 – 28.10

Środa: 17.30 – 19.00 trening, Zawada

Piątek: 18.00 zbiórka Szalowa Balon, Sparingi, Wszyscy !

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności ) – przełożony na wtorek 30.10 godz 16.00 na wniosek Dunajca

Plan Treningów 15.10 – 21.10

Środa: 17.15 – 18.30, trening Przetakówka

Piątek: 17.15 – 18.30, trening Przetakówka

Sobota: 14.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Małopolska Liga Talentów ( aktualności )

Plan Treningów 08.10 – 14.10

Środa: 17.15 – 18.45, trening Przetakówka

Piątek: 17.15 – 18.45, trening Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 01.10 – 07.10

Wtorek: 16.30 Liga Młodzika ( aktualności )

17.30 – 18.45 Trening, wszystkie osoby nie powołane na mecz, Przetakówka

Środa: 15.25 Sesja zdjęciowa, Sandecja – obecność OBOWIĄZKOWA ! – odbędzie się niezależnie od pogody ! ( trybuna kryta)

Przychodzimy w dresach, biały komplet saller, do plecaka polówki

Piątek: 17.15 – 18.45 Trening, Przetakówka

 

 

Plan Treningów 24.09 – 30.09

Środa: 16.45 – 18.00 trening, Przetakówka

Czwartek: 17.30 – 19.00 trening, Przetakówka

Sobota: 10.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Małopolska Liga Talentów ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.09 – 23.09

Środa: 18.00 Mecz Ligi Młodzika ( aktualności)

17.30 osoby nie powołane na mecz Trening, Przetakówka

Piątek: 17.30 trening, Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika Sandecja – Budowlani ( aktualności )

Sobota-Niedziela: Turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 10.09 – 16.09

Środa: 17.30 -19.00 trening, Przetakówka

Czwartek: 17.15 Liga Młodzika (aktualności)

Piątek: wyjazd API CUP (aktualności)

Plan Treningów 03.09 – 09.09

Środa: 17.00 Mecz Liga Młodzika ( aktualności ok poniedziałku)

16.15 – 17.30 Trening, wszystkie osoby nie biorące udziału w meczu, Przetakówka

Piątek: 17.30 – 19.00 trening, Przetakówka

Sobota: Turniej Kogucika (aktualności)

Niedziela: Turniej Kogucika (aktualności)

 

Plan Treningów 27.08 – 02.09

Wtorek: 16.30 Mecz  III Liga Okręgowa Młodzika ( aktualności)

Piątek: 17.00 Mecz  III Liga Okręgowa Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 20.08 – 26.08

Środa: 8.00 wyjazd na obóz (aktualności)

 

 

Plan Treningów 13.08 – 19.08

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, Przetakówka

Czwartek: 16.30 – 18.00, Zawada

Sobota: Eliminacje to turnieju Kogucika, 2 drużyny ( aktualności )

Stroje:

Poniedziałek, Czwartek – białe

Plan Treningów 06.08 – 12.08

Poniedziałek: Sparingi w Barcicach na 2 grupy (aktualności )

Środa: Sparingi w Piwnicznej 2 grupy ( aktualności )

Plan Treningów 30.07 – 05.08

 

Wtorek: 16.30 – 18.00, Zawada – po treningu zebranie organizacyjne z rodzicami, proszę o obecność !

Czwartek: 16.30 – 18.00, Zawada

Niedziela: Turniej w Łososinie Dolnej ( aktualności)

Stroje:

Wtorek – białe

czwartek – żółte

Plan Treningów 23.07 – 29.07

 

Czwartek: Sparing w Krościenku ( aktualności )

Piątek:  16.30 – 18.00, Zawada

Sobota: Eliminacje do turnieju Kogucika ( kadra, dokładne informacje we czwartek ) – przełożony na inny termin

 

Stroje:

Czwartek – białe

piątek – żółte

 

PONIEDZIAŁEK – STROJE ŻÓŁTE

ŚRODA – STROJE BIAŁE

———————————————————————————————————————–

W ZWIĄZKU Z DECYZJĄ RADY AKADEMII NASTĘPUJE ZMIANA DNI TRENINGÓW

W ROCZNIKU 2008

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY

———————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  18.06  –  23.06.2018

 

.

 

PONIEDZIAŁEK 18.06 – godz. 18.00 boisko Zawada

Chciałbym aby na treningu odbył się mecz chłopaków z rodzicami. Ponieważ część osób uczestniczyć będzie w zajęciach AMO ( 16.15-17.45 ) dlatego planowany mecz odbędzie się o godz. 18.00 aby wszyscy mogli dojechać na godzinkę grania.

Liczę na obecność.

Proszę rodziców ( mama i tata ) chętnych do udziału w meczu o zabranie stroju sportowego i zachęcam do fajnej zabawy. Im więcej osób tym większa frajda.

DO ZOBACZENIA

ŚRODA 20.06 – ZAKOŃCZENIE ( info u p. kierownik )

 

——————————————————————————————————-

 

 

HARMONOGRAM  11.06  – 17.06.2018

.

PONIEDZIAŁEK 11.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

godz. 18.00 – Liga Orlików

Sandecja – Przydonica ( zbiórka 17.40 )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Michalik, Obrzut, Bogdał, Oracz, Ormanty, Płachta, Sowa, Trojan, Myrlak

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze, dowody tożsamości, aktualne badania

ŚRODA 13.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

godz. 17.45 boisko Zawada – sparing z 2009

Damasiewicz, Krawczyk, Jurczyński, Mróz, Filip, Zakrzewski, Janik, Grabczyk, Mąka, Kubiela, Płachta, Sowa, Oracz, Łukaszczyk

 

—————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  4.06  – 10.06.2018

.

 

PONIEDZIAŁEK 4.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

 

ŚRODA 36.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

Damasiewicz, Mróz, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Mąka, Grabczyk,Janik,Kubiela,

godz.18.00 – Liga Orlików

SANDECJA – ZAWADA

( zbiórka 17.40 )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Michalik, Obrzut, Bogdał, Oracz, Ormanty, Płachta, Sowa, Trojan, Myrlak

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze, dowody osobiste, aktualne badania

PIĄTEK – NIEDZIELA – TURNIEJ SOKOLIKA

( info aktualności )

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  28.05  – 3.06.2018

.

 

PONIEDZIAŁEK 28.05 – godz. 16.30 boisko Zawada

 

ŚRODA 30.05 – godz. 16.30 boisko Zawada

PIĄTEK – NIEDZIELA 1-3.06.2018 – Turniej w Przemyślu ( info aktualności )

NIEDZIELA 3.06 – Finał Deichmanna – Włochy

 

—————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 20.05 – 27.05.2018

 

PONIEDZIAŁEK 21.05 – godz. 16.45 boisko Zawada

ŚRODA 23.05 – Liga Orlików

Sandecja – Helena 17.00 boisko Zawada

( zbiórka 16.40 )

 

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Mąka, Mróz, Oracz, Płachta, Zakrzewski

 

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

Przetakówka – Sandecja 18.00 boisko Przetakówka

( zbiórka 17.40 )

 

Tokarczyk, Bogdał, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Sowa, Trojan, Michalik

 

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

NIEDZIELA – Deichmann

zbiórka 7.40

Anglia – Hiszpania

Anglia – Brazylia

Anglia – Szwecja

Anglia – Argentyna

 

————————————————————–

 

HARMONOGRAM 14.05 – 20.05.2018

 

.

 

PONIEDZIAŁEK 14.05 – godz. 16.30 boisko Zawada

 

ŚRODA 16.05 – Liga Orlików

Sandecja – Przydonica godz. 16.30 – ODWOŁANY

( zbiórka 16.10 )

Tokarczyk, Bogdał, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Sowa, Trojan

Michalik – brak badań

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

Sandecja – Łosoś godz. 18.00 – ODWOŁANY

( zbiórka 17.40 )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Mąka, Mróz, Oracz, Płachta, Zakrzewski

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

PIĄTEK 18.05 – NIEDZIELA 20.05 – Turniej w Niemczech

( info aktualności w tygodniu )

NIEDZIELA – DEICHMANN – Włochy

zbiórka 8.40

WŁOCHY – SAM MARINO

WŁOCHY – ALBANIA

DANIA – WŁOCHY

WŁOCHY – HONDURAS

———————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 7.05 – 13.05.2018

.

PONIEDZIAŁEK 7.05 – godz. 16.15 boisko Zawada

ŚRODA 9.05 – Liga Orlików

Dąbrowia – Sandecja godz. 16.00

zbiórka 15.40 orlik Wielogłowy

Tokarczyk, Bogdał, Gruszczyński, Kołodziej, Obrzut, Myrlak, Ormanty, Płachta, Sowa, Chronowski

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

Grekowicz – brak badań, Michalik – brak badań

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 30.04 – 6.05.2018

.

ŚRODA 2.05 – godz. 16.00 boisko Zawada

SOBOTA 5.05 – Małopolska Liga Talentów

Damasiewicz, Jurczyński, Mróz, Janik, Filip, Zakrzewski, Krawczyk, Kubiela, Oracz, Płachta, Sowa, Piskor

Koszt 30 zł/os + 12 obiad

Wyjazd godz. 6.45  ze Sandecji

Obowiązkowo dowody tożsamości, ochraniacze, jedziemy w białych strojach Sandecji, dresy, plecaki Sandecji, buty lanki lub turfy

NIEDZIELA 6.05 – Deichmann – Anglia

zbiórka 10.45

Anglia – Belize

Anglia – Wyspy Marchala

Anglia – Kolumbia

Anglia – Norwegia

Anglia – Polska

———————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 23.04 – 29.04.2018

.

ŚRODA 25.04 – Mecz Ligii Orlików

Barcice – Sandecja godz.16.00

( zbiórka 15.40 boisko Barcice )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Kołodziej, Krawczyk, Kubiela, Maka, Mróz, Oracz, Zakrzewski

Sandecja – Jedność godz. 17.30

( zbiórka 17.10 boisko Zawada )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Trojan, Sowa, Płachta, Bogdał

CZWARTEK 26.04 – Mecz Ligii Orlików

Skalnik – Sandecja godz. 17.30

( zbiórka 17.10 boisko Skalnik Kamionka )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Trojan, Sowa, Płachta, Bogdał

NIEDZIELA 29.04 – Deichmann

Włochy – zbiórka 10.30

Włochy – USA

Włochy – Peru

Włochy – Francja

Anglia zbiórka – 10.00

Anglia – Argentyna

Anglia – Polska

Anglia – Norwegia

Anglia – Belize

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 16.04 – 22.04.2018

.

PONIEDZIAŁEK 16.04 – Mecz Ligii Orlików

Zawisza Rożnów – Sandecja godz. 17.00

( zbiórka godz. 16.30 boisko Zawisza Rożnów )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Mróz, Zakrzewski, Mąka, Krawczyk, Kubiela, Oracz

Białe stroje Sandecji

OBOWIĄZKOWO DOWODY TOŻSAMOŚCI !!!

ŚRODA 18.04 – Testy Akademii

godz. 16.00 boisko i hala Zawada

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Białe stroje, buty piłkarskie i halowe

PIĄTEK 20.04 – API CUP ZAKOPANE

KADRA

Damasiewicz, Krawczyk, Jurczyński, Kubiela, Mróz, Janik, Filip, Zakrzewski, Mąka, Piskor, Bogdał

Koszt 180 zł/os

Dojazd własny – zbiórka 10.00 Zakopane

Jedziemy w białych strojach, dresy, ortaliony, torby Sandecji, buty piłkarskie,

ochraniacze OBOWIĄZKOWO, rzeczy osobiste, dowody tożsamości

NIEDZIELA 22.04 – Deichmann drużyna Włochy

zbiórka 11.20

11.45 – Włochy – Albania

12.35 – Włochy – Honduras

13.25 – Włochy – Dania

 

————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 9.04 – 15.04

 

WTOREK 10.04 – Mecz Ligii Orlików

Horyzont Librantowa – Sandecja godz. 16.00

( zbiórka 15.40 boisko Librantowi )

Tokarczyk, Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Obrzut, Ormanty, Chronowski, Myrlak, Sowa, Płachta

Białe stroje Sandecji, ochraniacze

OBOWIĄZKOWO DOWODY TOŻSAMOŚCI

ŚRODA 11.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

Osoby nie grające we wtorek

PIĄTEK 13.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

NIEDZIELA 15.04 – Deichmann drużyna Włochy

OBOWIĄZKOWO DOWODY TOŻSAMOŚCI

zbiórka 7.45

8.00 – Włochy-Słowenia

8.50 – Włochy-Paragwaj

9.40 – Włochy-Meksyk

10.30 – Włochy-Holandia

NIEDZIELA 15.04 – Małopolska Liga Talentów – Kraków godz. 8.30

Damasiewicz, Oracz, Janik, Mróz, Filip, Grabczyk, Zakrzewski, Jurczyński, Krawczyk, Mąka, Kubiela, Kołodziej

Wyjazd 6.45 ze Sandecji

Koszt 30 zł/os

Jedziemy w dresach, białe koszulki Sandecji, zabieramy buty pilkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości. Możliwość zamówienia obiadu 12 zł/os – informacje u p. kierownik.

 

————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  02.04 – 06.04.2018

 

ŚRODA 4.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

 

PIĄTEK 6.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

 

—————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  26.03 – 30.03.2018

 

ŚRODA 28.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 23.03 – PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

—————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM  19.03 – 23.03.2018

 

ŚRODA 21.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

PIĄTEK 23.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

———————————————————————————————————————–

HARMONOGRAM  – 12.03 – 16.03.2018

.

PONIEDZIAŁEK 12.03 – godz. 17.45 hala Gim ul. Nadbrzeżna

Tokarczyk, Myrlak, Grekowicz, Trojan, Chronowski, Michalik, Gruszczyński, Sowa, Płachta, Bogdał, Obrzut, Ormanty

 

ŚRODA 14.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

CZWARTEK 15.03 – godz. 17.30 orlik Chełmiec ( zbiórka 17.15 )

Damasiewicz, Łukaszczyk, Mróz, Janik, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Grabczyk, Kubiela, Mąka, Oracz, Kołodziej

 

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  5.03 – 10.03.2018

 

ŚRODA 7.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

PIĄTEK 9.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 10.03 – Turniej w Łącku

Kadra

Tokarczyk, Łukaszczyk, Oracz, Mąka, Sowa, Chronowski, Kołodziej, Krawczyk, Ormanty, Michalik

Koszt 25 zł/os

Dojazd własny – zbiórka 12.30 hala sportowa w Łącku

Zabieramy plecaki Sandecji, dres, białe koszulki Sandecji, buty halowe, ochraniacze,

DOWODY TOŻSAMOŚCI, zapewnione 2 pizze na drużynę.

W przypadku nieobecności możliwe zmiany w kadrze

Nieobecności tylko w uzasadnionych przypadkach

 

—————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 26.02 – 4.03.2018

.

ŚRODA 28.02 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 2.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 3.03 – Turniej Akademii Sandecja i PWSZ

Kadra

Tokarczyk, Ormanty, Oracz, Mąka, Michalik, Obrzut, Bogdał, Gruszczyński, Sowa, Kołodziej

Zbiórka 8.40 hala przy Gimnazjum ul. Nadbrzeżna

Gramy w białych koszulkach i niebieskich spodenkach Sandecji oraz białe getry, ochraniacze,

buty halowe ( zakaz grania w turfach )

Każdy musi posiadać dowód tożsamości

 

SOBOTA, NIEDZIELA 3-4.03 – Turniej w Krośnie ( pod balonem )

Kadra

1. Damasiewicz, 2. Łukaszczyk, 3. Mróz, 4. Filip, 5. Janik, 6. Zakrzewski, 7. Koral, 8. Grabczyk,

9. Nowak, 10. Jurczyński  11. Płachta 12. Krawczyk

Wyjazd 12.15 ze Sandecji

Koszt 130 zł/os

Jedziemy w białych koszulkach i dresach, zabieramy plecaki, termo, ochraniacze, buty piłkarskie lub turfy, czapki, rękawiczki, komin, ortalion, klapki, rzeczy do higieny i spania.

Każdy musi posiadać dowód tożsamości

 

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 12.02 – 17.02.2018

.

PONIEDZIAŁEK 12.02 – PIĄTEK 16.02 – PRZERWA

 

CZWARTEK 15.02 – godz.8.30 ( zbiórka 8.15 ) Turniej w Brzeznej

Kadra

Myrlak, Bogdał, Obrzut, Oracz, Ormanty, Płachta, Sowa, Kołodziej, Kubiela, Gruszczyński, Trojan, Chronowski

Dojazd własny – hala w Brzeznej

Koszt 17 zł/os

Zabieramy buty halowe, ochraniacze, przyjeżdżamy w dresach i białych strojach Sandecji.

Jest możliwość zamówienia jednego dania obiadowego w cenie 8 zł. Osoby chętne proszę o informacje do wtorku wieczorem aby można było zamówić u organizatora.

 

SOBOTA 17.02 – wyjazd na obóz w Zakopanym

Informacje w aktualności

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  05.02 – 09.02.2018

.

PONIEDZIAŁEK 05.02 – godz. 16.30 – sparing ( zbiórka 16.15 ) hala przy szkole na Nadbrzeżnej

Tokarczyk, Myrlak, Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Obrzut, Krawczyk, Ormanty, Płachta, Sowa, Trojan, Chronowski

Białe stroje Sandecji

W przypadku nieobecności, proszę o szybką informację i mogą nastąpić zmiany

 

ŚRODA 07.02 – godz. 16.00 hala Na Rurach – sparing ( zbiórka 15.50 )

Damasiewicz, Jurczyński, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Zakrzewski, Kołodziej, Grabczyk, Janik, Oracz, + zaw. testowani

Białe stroje Sandecji

W przypadku nieobecności, proszę o szybką informacje i mogą nastąpić zmiany.

PIĄTEK 09.02 – godz. 16.00 – 17.15 hala Na Rurach

godz. 17.00 hala przy szkole w Barcicach (zbiórka 1640 )

Damasiewicz, Jurczyński, Łukaszczyk, Mróz, Kubiela, Zakrzewski, Grabczyk, Janik, Płachta, Oracz, Krawczyk,

Białe stroje Sandecji!

Pozostałe osoby trening godz. 16.00

Jeśli ktoś będzie nieobecny proszę o szybką informację. W przypadku małej ilości trening zostanie odwołany

 

15 lutego zaplanowany jest turniej, proszę o informację jeżeli kogoś w tym dniu  nie będzie w celu ustalenia kadry na turniej.

 

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  29.01 – 02.01.2018

.

 

ŚRODA 31.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

PIĄTEK 02.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

———————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  22.01 – 28.01.2018

.

ŚRODA 24.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach – sparing ( zbiórka 15.45 )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Oracz, Zakrzewski,

CZWARTEK 25.01 – godz. 17.30 hala WSB – sparing ( zbiórka 17.15 )

Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Krawczyk, Michalik, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Płachta, Sowa, Tokarczyk, Trojan, Chronowski

PIĄTEK 26.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

SOBOTA , NIEDZIELA  27-28.01 – TURNIEJ W NIEPOŁOMICACH

Kadra

Damasiewicz, Mróz, Łukaszczyk, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Janik, Zakrzewski, Mąka, Oracz

Wyjazd 6.45 ze Sandecji

Koszt 35 zł/os

Zabieramy białe koszulki Sandecji, dresy, buty halowe, ochraniacze, zapewiony ciepły posiłek.

Nie nocujemy!

 

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  15.01 – 19.01.2018

.

 

ŚRODA 15.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

PIĄTEK 19.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  8.01 – 12.01.2018

.

ŚRODA 10.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

PIĄTEK 12.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

——————————————————————————————————–

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23.12.2017 – 7.01.2018

 

———————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 18.12 – 22.12.2107

.

PONIEDZIAŁEK 18.12 – godz. 16.30 hala przy Gimnazjum na Nadbrzeżnej

Tokarczyk, Myrlak, Bogdał, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Obrzut, Ormanty, Trojan, Sowa, Kubiela, Płachta

Proszę o obecność

ŚRODA 20.12 – godz. 16.00 hala Na Rurach

Damasiewicz, Filip, Janik, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Zakrzewski, Krawczyk, Oracz, Jurczyński, Michalik

Proszę o obecność

PIĄTEK – hala niedostępna

 

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 11.12 – 15.12.2017

.

ŚRODA 13.12 – godz. 16.00 hala Na Rurach – sparing z Dunajec 2007

PIĄTEK 15.12 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

———————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 4.12 – 10.12.2017

.

ŚRODA 6.12 – godz. 16.30 hala MOSiR Na Rurach – Mikołajki dla zawodników Akademii Sandecja

PIĄTEK 8.12 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 9.12 – Turniej BAP w Brunarach

Tokarczyk, Myrlak,  Sowa, Płachta, Obrzut, Bogdał, Jurczyński, Ormanty, Grekowicz, Gruszczyński, Oracz

Dojazd własny – Hala sportowa przy Zespole Szkół w Brunarach – Brunary 50 – godz. 8.30

Koszt 14 zł/os

Jedziemy w czarno-białych dresach, białe koszulki Sandecji, buty halowe, ochraniacze, przewidziany posiłek.

SOBOTA-NIEDZIELA 9-10.12 – Turniej w Gołczy

Damasiewicz, Filip, Janik, Łukaszczyk, Zakrzewski, Mąka, Mróz, Koral, Krawczyk, Michalik

Wyjazd 7.45 ze Sandecji

Koszt 100 zł/os ( nocleg + wyżywienie )

Zabieramy czrno-białe dresy, bialo-niebieski strój Sandecji, halówki, ochraniacze.

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 27.11 – 1.12.2017

.

ŚRODA 29.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 1.12 – godz.16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 2.12 – wyprowadzanie na meczu Sandecja – Legia Warszawa

Bogdał, Filip, Grekowicz, Gruszczyński, Janik, Jurczyński, Łukaszczyk, Michalik, Myrlak, Obrzut, Oracz, Ormanty, Sowa, Tokarczyk, Zakrzewski

Zbiórka na Sandecji godz. 17.20

Jedziemy w czrnych dresach Sandecji, ubieramy się ciepło, powrót ok północy.

——————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 20.11 – 24.11.2017

.

ŚRODA 22.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SESJA ZDJĘCIOWA – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Przychodzimy w biało-niebieskich strojach

CZWARTEK 23.11 – godz. 17.30 Hala WSB-sparing

PIĄTEK 26.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 13.11 – 19.11.2017

.

WTOREK 14.11 – godz. 16.00 orlik w Chełmcu sparing

( zbiórka 15.50 )

ŚRODA 15.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

Zajęcia we wtorek ze względu na niedostępną halę w piątek

NIEDZIELA 19.11 – TURNIEJ W KRYSPINOWIE

KADRA

Damasiewicz, Mróz, Łukaszczyk, Krawczyk, Jurczyński, Koral, Filip, Zakrzewski, Mąka, Janik

Wyjazd 6.15 ze Sandecji

Koszt 60 zł/os

Jedziemy w strojach Sandecji, dresy, buty halowe, ochraniacze.

Zapewnione dwie pizze na drużynę.

 

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 6.11 – 10.11.2017

.

ŚRODA 8.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 10.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

W dniach 19.11 oraz 9,10.12 planowane są turnieje.

Jeśli ktoś ma inne plany proszę o informację.

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 30.10 – 3.11.2017

.

ŚRODA 1.11 – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

PIĄTEK 3.11 – godz. 16.00 – hala MOSiR na Rurach

 

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 23.10 – 27.10.2017

.

ŚRODA 25.10 – godz. 16.15 boisko Zawada

PIĄTEK 27.10 – godz. 16.15 boisko Zawada – ODWOŁANY

 

———————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 16.10 – 20.10.2017

.

ŚRODA 18.10 – godz. 16.15 – Liga Orlików z Popradem Rytro w Rytrze

Wszyscy zawodnicy oprócz osób grających w AMO

biało-niebieskie stroje

PIĄTEK 20.10 – godz. 16.30 – boisko Zawada – wszyscy

 

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 9.10 – 15.10.2017

.

PONIEDZIAEK 9.10 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

( zawodnicy uczestniczący w turnieju w Krakowie maja wolne )

ŚRODA 11.10 – godz. 16.30 boisko Zawda

Damasiewicz, Jurczyński, Krawczyk, Mróz, Łukaszczyk, Filip, Piskor, Zakrzewski, Janik, Mąka

CZWARTEK 12.10 – godz. 16.15 – Liga Orlików z Dunajcem – boisko Dunajca

Wszyscy oprócz osób jadących do Zakopanego

biało-niebieskie stroje

PIĄTEK-NIEDZIELA 13.10 – 15.10 – Turniej API w Zakopanym

Kadra

Damasiewicz, Mróz, Krawczyk, Łukaszczyk, Jurczyński, Filip, Piskor, Zakrzewski, Mąka, Janik

Zbiórka 11.00 w Zakopanym

Koszt 240 zł/os

Jedziemy w biało-niebieskich strojach, zabieramy dresy, ortaliony, termo, lanki, ochraniacze, stroje do gry zabiera trener

 

—————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 2.10 – 8.10.2017

.

PONIEDZIAŁEK 2.10 – godz. 16.30 boisko Zawada – sparing

Tokarczyk, Myrlak, Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Obrzut, Ormanty, Sowa, Oracz, Płachta, Kubiela

godz. 17.30 boisko Zawada – sparing

Damasiewicz, Filip, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Piskor, Zakrzewski, Sowa, Oracz, Płachta

ŚRODA 4.10 – godz. 16.15 boisko Zawada – grupa A

godz. 17.30 boisko Zawada – grupa B

SOBOTA, NIEDZIELA – 7-8.10 – Turniej w Krakowie

Kadra

Damasiewicz, Lukaszczyk, Mróz, Krwaczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Piskor, Janik, Mąka

Zbiórka 6.45 na Sandecji

Koszt 105 zł/os

Jedziemy w biało-niebieskich strojach, dresach, zabieramy termo, ortaliony, ochraniacze, buty lanki i turfy, stroje do gry bierze trener.

 

——————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 25.09 – 1.10.2017

.

PONIEDZIAŁEK 25.09 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

ŚRODA 27.09 – godz. 17.00 – mecz Ligii Żaków w Grybowie

( zbiórka 16.40 )

Damasiewicz, Łukaszczyk, Mróz, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Piskor, Janik, Mąka, Kubiela

Dojazd własny, mecz na orliku w Grybowie za wiaduktem przy drodze na Krynicę.

Gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji.

PIĄTEK 29.09 – godz 17.30 – mecz Ligii Żaków boisko Zawada

( zbiórka 17.10 )

Tokarczyk, Myrlak, Michalik, Cempa, Oracz, Sowa, Obrzut, Bogdał, Grekowicz, Ormanty, Płachta

Gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji

Jeśli ktoś będzie nieobecny we środę lub piątek proszę o informację

do poniedziałkowego treningu abym mógł wyznaczyć osoby na mecze

NIEDZIELA – możliwy zaległy turniej w Jaśle

SOBOTA, NIEDZIELA – DNI TALENTÓW

informacja na stronie głównej

 

———————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 18.09 – 22.09.2017

.

PONIEDZIAŁEK 18.09 – godz. 16.30 boisko Zawada – gr. A i B

( osoby, które były na turnieju w Staniątkach mają wolne )

ŚRODA 20.09 – sparing z Kolejarzem w Stróżach godz.17.00

zbiórka 16.45, dojazd własny, boisko ze sztuczną nawierzchnią

gramy w strojach biało-niebieskich, zabieramy termo, ortaliony

NIEDZIELA 24.09 – Turniej w Jaśle

OODWOŁANY Z POWODU ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH

 

—————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 11.09 – 17.09.2017

.

PONIEDZIAŁEK 11.09 – godz.16.30 boisko Zawada – grupa A i B

WTOREK 12.09 – godz. 17.00 – mecz Ligii Orlików z Heleną

zbiórka 16.40 boisko Heleny

Tokarczyk, Myrlak, Cempa, Michalik, Oracz, Sowa, Bogdał, Obrzut, Gruszczyński, Grekowicz, Gutowski, Ormanty

ŚRODA 13.09 – 17.30 – sparing Dunajec 2007 – boisko Zawada ( zbiórka 17.10 )

Damasiewicz, Łukaszczyk, Jurczyński, Krawczyk, Mróz, Filip, Zakrzewski, Mąka, Piskor, Janik, Plachta, Kubiela

NIEDZIELA 17.09 – Turniej w Staniątkach

Damasiewicz, Łukaszczyk, Jurczyński, Krawczyk, Mróz, Filip, Zakrzewski, Mąka, Piskor, Janik

Wyjazd 7.30 z Sandecji

Koszt  60 zł/os

Jedziemy w białych strojach Sandecji i dresach, zabieramy buty lanki, ochraniacze, termo i ortalion ( zapowiadają deszcz ), zapewniony ciepły posiłek, stroje do gry będzie miał trener.

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 4.09 – 8.09.2017

.

ŚRODA 6.09 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

PIĄTEK 8.09 – godz. 13.30 wyjazd do Starej Lubovni

ZBIÓRKA 13.20 NA SANDECJI

KADRA

Bogdał, Cempa, Damasiewicz, Filip, Grekowicz, Gruszczyński, Gutowski, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Michalik, Mróz, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Piskor, Płachta, Sowa, Tokarczyk, Zakrzewski

RODZICE

Filip Mateusz, Zakrzewski Michał, Mąka Andrzej, Jurczyńska Ula, Cempa, Sowa Ela,

Łukaszczyk Magda

Jeżeli ktoś nie wyraża chęci lub nie może jechać proszę o jak najszybszą informację w celu dokonania korekty.

Na obecną chwilę tyle osób powinno sie zabrać busem. Jeśli będą jakiekolwiek zmiany niezwłocznie będę o nich informował.

JEDZIEMY W BIAŁO-NIEBIESKICH STROJACH SANDECJI I W TYCH STROJACH BĘDZIEMY GRAĆ ORAZ ZABIERAMY DRESY.

 

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 28.08 – 1.09.2017

.

WTOREK 29.08 – godz. 16.00 boisko Zawada – sparing Hutnik – grupa B

godz. 17.15 boisko Zawada – sparing Hutnik – grupa A

SOBOTA – Eliminacyjny Turniej Kogucika – info. aktualności

—————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 20.08 – 26.08.2017

.

OBÓZ W CHARSZNICY

 

OSOBY, KTÓRE NIE UCZESTNICZĄ W OBOZIE ODBYWAJĄ TRENINGI Z ROCZNIKIEM 2009 GRUPA CZARNA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM.

 

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 14.08 – 20.08.2017

.

PONIEDZIAŁEK 14.08 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A

godz. 17.45 – grupa B

ŚRODA – godz. 16.45 boisko Zawada – sparing z 2009 – grupa A + wyznaczeni zawodnicy grupy B

( Gruszczyński, Sowa, Kubiela, Tokarczyk )

CZWARTEK – wyjazd na sparing – wyznaczeni zawodnicy grupy B

Damasiewicz, Krawczyk, Jurczyński, Łukaszczyk, Mróz, Piskor, Zakrzewski, Filip, Janik, Mąka, Oracz, Płachta

Zbiórka 13.45 na Sandecji

Koszt 20 zł/os

Powrót ok 19.30-20.00

Zabieramy do grania biało-niebieskie stroje Sandecji, ochraniacze, coś do jedzenia, woda

 

NIEDZIELA 20.08 – wyjazd na obóz do Charsznicy ( godz. dopołudniowe )

( info. aktualności )

 

—————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 7.08 – 11.08.2017

.

PONIEDZIAŁEK 7.08 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

ŚRODA 9.08 – sparing z Heleną w Rytrze ( boisko Popradu Rytro )

godz. 9.30 ( zbiórka 9.10 ) – wszyscy

PIĄTEK 11.08 – sparing z Orły Warszawa w Barcicach

godz. 9.30 ( zbiórka 9.10 ) – wszyscy

 

——————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 31.07 – 4.08.2017

.

SOBOTA 5.08 – godz. 9.30 ( zbiórka 9.00 ) – sparing z Dunajcem –

boisko Dunajca grupa A i B

przychodzimy w strojach Sandecji, zabieramy piłki

 

—————————————————————————————————————-

 

HAMONOGRAM 24.07 – 28.08.2017

.

PONIEDZIAŁEK 24.07 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

ŚRODA 26.07 – godz. 17.45 boisko Zawada

godz. 16.00 ( zbiórka 15.40 ) boisko Barcice – sparing Rodło Opole

Damasiewicz, Jurczyński, Krawczyk, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Oracz, Piskor, Płachta, Sowa, Zakrzewski, Gruszczyński

POZOSTAŁE OSOBY PRZYCHODZĄ NA TRENING

PIĄTEK 28.07 – godz. 17.30 ( zbiórka 14.50 na Sandecji ) Zakopane – sparing Raków Częstochowa

Damasiewicz, Jurczyński, Krawczyk, Łukaszczyk, Mróz, Oracz, Piskor, Sowa, Filip, Gruszczyński, Cempa

—————————————————————————————————————–

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra

ROCZNIK  2008

 

  1. BISKUP KAROL
  2. DAMIESIEWICZ ADRIAN
  3. FILIP  PATRYK
  4. FILIPEK SEBASTIAN
  5. GRABCZYK ADAM
  6. JURCZYŃSKI  DAWID
  7. KOŁODZIEJ  PATRYK
  8. KOSZYK FILIP
  9. KRAWCZYK KASPER
  10. KRZAK KACPER
  11. ŁUKASZCZYK FRANEK
  12. MĄKA IGOR
  13. MRÓZ JAKUB
  14. OBRZUT OSKAR
  15. PŁONKA MIŁOSZ
  16. SOWA  IGOR
  17. ŚMIETANA SZYMON
  18. ŚWIGUT LEON
  19. WIELOSIK FILIP
  20. ZAKRZEWSKI PIOTR

 

Badania

08.02.2019

 L.p             Zawodnik    Data ważności badania
 1 Biskup Karol 29.02.2020
 2 Damasiewicz Adrian 22.02.2020
3 Filip Patryk 09.10.2019
4 Grabczyk Adam 24.03.2020
5 Jurczyński Dawid 30.10.2019
6 Krawczyk Kasper 24.03.2020
7 Filipek Sebastian 28.09.2019
 8 Koszyk Filip 27.09.2019
9 Krzak Kacper 25.09.2019
10  Łukaszczyk Franek 24.03.2020
 11  Mąka Igor  23.03.2020
 12  Mróz Jakub 03.10.2019
 13  Obrzut Oskar  01.04.2020
14 Kołodziej Patryk 24.03.2020
 15 Płonka Miłosz 19.03.2020
 16 Śmietana Szymon 23.01.2020
 17  Sowa Igor  29.10.2019
 18  Zakrzewski Piotr 10.03.2020
19 Wielosik Filip 23.03.2020
20 Kołodziej Patryk 24.03.2020
21
22
23
24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia grupy

TURNIEJE W ROKU KALENDARZOWYM 2017

 

 DATA  NAZWA TURNIEJU     MIEJSCOWOŚĆ     OSIĄGNIĘTY   WYNIK
 06.01.2017  PROFBUD LIGA  KROSNO  IV miejsce
 15.01.2017  EURO PILZNO  PILZNO  I miejsce
 22.01.2017  PUCHAR MIASTA JASŁO  JASŁO  V miejsce
 25.02.2017  MISTRZOSTWA OZPN  LIMANOWA  II miejsce
 04.03.2017 PUCHAR MIASTA KRYNICA  KRYNICA  II miejsce
 05.03.2017  HALNY CUP  ŁĄCKO  VI miejsce
 18.03.2017  J&J SPORT CENTER CUP  SKOTNIKI  ————-
 7-9.04.2017  API CUP  ZAKOPANE  IV miejsce
 26.04.2017  WINTER KAJET CUP  MORDARKA  IV miejsce
 04.06.2017  SOKÓŁ CUP  SŁOPNICE  II miejsce
 10.06.2017  DEICHMAN  NOWY SĄCZ  III miejsce
 11.06.2017  KLUB. MISTRZOSTWA POLSKI  WARSZAWA  ————-
 18.06.2017  TALIO CUP  LISZKI  II miejsce
 02.09.2017  KOGUCIK – ELIMINACJE  STRÓŻE  II miejsce
 17.09.2017  BĄDŹ NASTĘPNY  STANIĄTKI  III miejsce
 7-8.10.2017  HUTNIK CUP  KRAKÓW  V miejsce
 13-15.10.2017  API CUP  ZAKOPANE  V miejsce
 19.11.2017  KRYSPINÓW CUP  LISZKI  II miejsce
 9-10.12.2017  GOŁCZA CUP  GOŁCZA  III miejsce
 9.12.2017  BAP CUP  BRUNARY  III miejsce
 22.09.2018  POGOŃ CUP  KRAKÓW  VI miejsce
 17-18.11.2018  TURNIEJ W SZALOWEJ  SZALOWA  III miejsce
 06.01.2019  BESKIDZKA CUP  BRUNARY  V miejsce
 26-27.01.2019  MASTERS CAMPS CUP  KRAKÓW  V miejsce
 23.02.2019  BENIAMIENEK ORLEN CUP  KROSNO  V miejsce
 24.03.2019  EKSTRALIGA TALENTÓW  CHEŁMEK  I miejsce
 26-28.04.2019  API  ZAKOPANE  III miejsce

 

Turnieje/Rozgrywki

 

PLANY TURNIEJOWE NA NAJBLIŻSZY OKRES:

 

1) Turniej Smoka Wawelskiego w Krakowie, 7-9 czerwca

W kadrze 15 zawodników, koszt 150 zł/os (dojazd przez 3 dni, obiady, wpisowe). [mecz AMP jeśli terminarz będzie do tego dostosowany]

2) Progres Cup w Krakowie, 16 czerwca.

W kadrze 13 zawodników, koszt wpisowego 400 zł do podziału, dojazd pokryjemy ze środków Akademii.

TERMINARZE RUNDA WIOSENNA 2018/219:

D – mecz przy Kilińskiego 47,

W – mecz wyjazdowy.

 

I liga młodzików:

01.04 godz. 17:30 W Biegoniczanka,

18.04 godz. 12:00 D Glinik Gorlice,

23.04 godz. 17:00 W Kolejarz Stróże,

29.04 godz. 17:30 D Sandecja 2006 II,

01.03 godz. 10:00 W Korona Beskidu Tylicz,

06.05 godz. 16:30 W Gród Podegrodzie,

13.05 godz. 18:00 W Poprad Muszyna,

15.05 godz. 18:30 D Dunajec Nowy Sącz,

29.05 godz. 18:00 D Sokół Stary Sącz,

01.06 godz. 18:00 D Beskidzka AP,

03.06 godz. 18:00 W Łużna,

08.06 godz. 10:00 W AP 2012,

12.06 godz. 18:30 D Goal Nawojowa,

 

III liga młodzików:

08.04 godz. 17:00 W Budowlani Jazowsko,

27.04 godz. 10:00 W Biegoniczanka II,

08.05 godz. 18:30 D Zawada Nowy Sącz,

13.05 godz. 18:00 D Dunajec II,

21.05 godz. 17:00 W Ogniwo Piwniczna Zdrój,

03.06 godz. 18:00 D Przetakówka,

15.06 godz. 10:00 D Helena.