U-13 (rocznik 2009)
Aktualności

PLAN TRENINGÓW OD  23.08.2021-29.08.2021

PONIEDZIAŁEK - wolne. WTOREK - wolne. ŚRODA - trening godz. 11.00-12.30 - stroje żółto/czarne boisko Sandecja. CZWARTEK - mecz ligowy z Dunajcem 2009 w Biegonicach o godzinie 11:00. Zbiórka 9:45 Biegonice. Przychodzimy w  spodenkach niebieskich+ koszulka polo/czarny dres. Każdy obowiązkowo dokument tożsamości. PIĄTEK - wyjazd do Zakopanego na turniej. Kadra i szczegóły wyjazdu zostaną podane na grupie. SOBOTA - Turniej Zakopane. NIEDZIELA - Turniej Zakopane.

PLAN TRENINGÓW OD  16.08.2021-22.08.2021

Obóz Muszyna

PLAN TRENINGÓW OD  09.08.2021-15.08.2021

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00-17.30 - stroje żółto/czarne boisko Sandecja.

WTOREK - godz. 16.30-18:00 - stroje biało/niebieskie boisko (za hala) Zawada. Początek treningu na hali Zawada z trenerem Merklingerem (dodatkowo zabrać obuwie halowe)

ŚRODA - sparing z Motorem Lublin 2009 w Nowym Sączu godz. 11.00-13.00 - stroje żółto/czarne, boisko Sandecja. Zbiórka 10.20.

CZWARTEK - wolne

PIĄTEK - godz. 16.00-17.30 - stroje biało/niebieskie boisko Sandecja.

SOBOTA - sparing z Wisła 2009 w Krakowie o godzinie 17:30. Zbiórka i wyjazd 14:00 , pod hala Mosir Nadbrzeżna (koło basenu). Stroje żółto/czarne.   Koszty wyjazdu zostaną podane na grupie . Na zbiórkę przychodzimy w  spodenkach niebieskich+ koszulka polo.

NIEDZIELA - wyjazd na obóz do Muszyny . Podam szczegóły na grupie.

PLAN TRENINGÓW OD  02.08.2021-08.08.2021

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00-17.30 - stroje żółto/czarne boisko Sandecja.

WTOREK - godz. 16.00-17:30 stroje biało/niebieskie boisko (4) Zawada.

ŚRODA - Sparing z Cracovia 2009  17.30-19.30 w Krakowie. Zbiórka i wyjazd 14:30, pod hala Mosir Nadbrzeżna (koło basenu). Stroje żółto/czarne.   Koszty wyjazdu zostaną podane na grupie . Na zbiórkę przychodzimy w  spodenkach niebieskich+ koszulka polo.

CZWARTEK - wolne

PIĄTEK - Sparing z drużyna Korony Kielce 2009 w Nowym Targu i następnie sparing z Tiki-Taca Camp 2009 w Zakopanym. Zbiórka i wyjazd  8;10 pod hala Mosir Nadbrzeżna (koło basenu). Stroje biało/niebieskie i żółto/czarne. Kadra zostanie podana na grupie po meczu z Cracovia.

SOBOTA - wolne

NIEDZIELA - sparing z  Limanovia 2009 10:00 w Limanowej. Zbiórka 9:00 na miejscu w Limanowej. Stroje biało/niebieskie.

PLAN TRENINGÓW OD 26.07 - 01.08.2021

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00-17.30 - stroje żółto/czarne boisko Sandecja.

WTOREK - godz. 16.00-17:30 stroje biało/niebieskie boisko (4) Zawada.

ŚRODA - godz. 17.30-19.00 - stroje żółto/czarne boisko Sandecja.

CZWARTEK - wolne

PIĄTEK - Sparing z drużyna Dunajec Nowy Sącz 10:00-12:00 boisko PWSZ. Zbiórka 9;00. Stroje biało/niebieskie.

SOBOTA - wolne

NIEDZIELA - wolne

PLAN TRENINGÓW OD 19.07 - 25.07.2021

PONIEDZIAŁEK - godz. 19.00-20.30 - stroje żółto/czarne boisko Przetakówka

WTOREK - godz. 16.00-17:30 stroje biało/niebieskie boisko (4) Zawada

ŚRODA - godz. 16.00-17.30 - stroje żółto/czarne boisko (4) Zawada

CZWARTEK - wolne

PIĄTEK - Sparing z drużyna SMS PRZEMYŚL 10:00-12:00 w Szalowej. Wyjazd i zbiórka 8:40 Sandecja. Stroje biało/niebieskie.

SOBOTA - wolne

NIEDZIELA - wolne

 

NUMER KONTA ROCZNIKA 2009

78109018380000000147380263  Santander Bank Polska S.A.

Tytułem: Imię Nazwisko zawodnika, kwota wpłaty, opłacany miesiąc, trener prowadzący

np: Jan Kowalski 130 zł  styczeń tr. Damasiewicz - przy jednym/pierwszym zawodniku

                                                                               Adam Kowalski 65 zł styczeń tr.Damasiewicz - przy drugim zawodniku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA ROCZNIKA 2009 SEZON 2020/2021 JESIEŃ

  1. Bodziony Oskar 2. Czyżycki Łukasz 3. Durlak Dominik 4. Durlak Tomasz 5. Frączek Łukasz 6. Frączek Mateusz 7. Frohlich Michał 8. Gramsz Igor 9. Herman Alan 10. Jawor Milan 11. Kamiński Jan 12. Kurzeja Oliwier 13. Kosal Szymon 14. Kożuch Błażej 15. Majczak Stefan 16. Miazga Krzysztof  17. Nowak Łukasz 18. Opyd Mikołaj 19. Orzeł Wiktor 20. Pater Norbert 21. Piskor Maciej 22. Plata Oskar 23. Podosek Piotr 24. Szczepanik Jakub

DRUŻYNY NA SEZON JESIEŃ 2020/2021

SANDECJA I

Czyżycki, Durlak D, Durlak T, Frohlich, Gramsz, Kamiński, Kosal, Majczak, Miazga, Nowak, Opyd, Piskor, Podosek, Szczepanik

SANDECJA II

Bodziony, Frączek M, Frączek Ł, Herman, Jawor, Kożuch, Kurzeja, Orzeł, Pater, Plata

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PODZIAŁ NA GRUPY OD 1.06.2020

Przypisanie do danej grupy uzależnione będzie od frekwencji oraz od zaangażowania na treningu i postępów jakie robią poszczególne osoby.

Decyzją trenera przesunięcie w grupach może następować w każdej chwili .

  Grupa I   Nowak, Frączek F, Czyżycki, Białas, Bołoz, Grabowski, Podosek, Kosal, Jawor, Opyd, Gramsz, Szczepanik, Kamiński, Pater, Małecki, Orzeł, Ogorzałek, Majczak, Piskor, Herman, Kłębczyk,  Grupa II   Frączek Ł, Frączek M, Krzeszowski, Koziołek, Uryga, Stafin, Białogłowicz, Pawlik, Jagła, Majerski  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z zawieszeniem treningów planowany podział na grupy A i B który miał nastąpić od momentu rozpoczęcia treningów na boiskach trawiastych zostanie przesunięty i podany przed wznowieniem zajęć. 


PLAN TRENINGÓW OD 18 - 31.05.2020

BOISKO PIĄTKOWA

ŚRODA - godz. 16.00 grupa II - stroje żółte

                godz. 17.30 grupa I - stroje żółte

PIĄTEK - godz. 16.30 grupa I - stroje białe

                     godz. 18.00 grupa II - stroje białe

  W związku ze zmianą wytycznych, co do zajęć sportowych na boiskach otwartych, od 18.05.2020 następuje podział na dwie grupy i do końca maja treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Jeśli od czerwca wprowadzone zostaną łagodniejsze wytyczne, grupy zwiększą liczbę zawodników. I grupa 16 osób - wytyczne Ministerstwa Zdrowia                                            II grupa 12 osób
  1. Białas                                                                                                                       1. Frączek F
  2. Gramsz                                                                                                                    2. Frączek Ł
  3. Jawor                                                                                                                       3. Frączek M
  4. Kamiński                                                                                                                 4. Orzeł
  5. Opyd                                                                                                                        5. Małecki
  6. Podosek                                                                                                                   6. Ogorzałek
  7. Kosal                                                                                                                         7. Krzeszowski
  8. Majczak                                                                                                                    8. Koziołek
  9. Piskor                                                                                                                        9. Pawlik
  10. Czyżycki                                                                                                                    10. Stafin
  11. Herman                                                                                                                     11. Uryga
  12. Szczepanik                                                                                                                12. Białogłowicz
  13. Nowak
  14. Bołoz
  15. Pater
  16. Grabowski
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Szanowni Rodzice i drodzy zawodnicy Akademii Sandecja! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa, oraz wprowadzonym przez polski Rząd – STAN EPIDEMII – Akademia Sandecja w trosce o zdrowie naszych zawodników oraz ich najbliższych wszystkie zajęcia sportowe, treningi, turnieje, sparingi oraz mecze towarzyskie zostają zawieszone do dnia 14.04.2020. Informujemy również, że w dniu 19.03.2020 zostały odwołane wszystkie mecze ligowe od IV ligi do C klasy seniorów a także wszystkie rozgrywki grup młodzieżowych w Polsce do dnia 26.04.2020. https://www.laczynaspilka.pl/federacja/komunikat-departamentu-rozgrywek-krajowych-pzpn7 Jeżeli pojawią się jakieś nowe wytyczne oraz informacje niezwłocznie o wszystkim Państwa poinformujemy, dlatego bardzo prosimy o baczne śledzenie naszej strony oraz profilu na FB. Oczywiście w tym wszystkim zalecamy zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku. Ze sportowym pozdrowieniem Mateusz Dwojak Dyrektor Akademii Sandecja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Szanowni Rodzice i drodzy zawodnicy Akademii Sandecja! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dotyczącą wirusa o potocznej nazwie „koronowirus”, Akademia Sandecja w trosce o zdrowie naszych zawodników oraz ich najbliższych od dnia dzisiejszego tj. 11.03.2020 do dnia 27.03.2020 odwołuje wszystkie zajęcia treningowe : Od dnia 11.03.2020 roku do dnia 22.03.2020 roku – zostają odwołane wszystkie zajęcia w rocznikach 2001 – 2009. Od dnia 11.03.2020 roku do dnia 27.03.2020 – zostają odwołane wszystkie zajęcia w rocznikach 2010 -2015. Informujemy, że również w dniu dzisiejszym zostały odwołane wszystkie mecze ligowe od IV ligi do C klasy seniorów a także wszystkie rozgrywki grup młodzieżowych w Małopolsce. Jeżeli pojawią się jakieś nowe wytyczne oraz informacje niezwłocznie o wszystkim Państwa poinformujemy, dlatego bardzo prosimy o baczne śledzenie naszej strony oraz profilu na FB. Oczywiście w tym wszystkim zalecamy zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku. Ze sportowym pozdrowieniem Mateusz Dwojak Dyrektor Akademii Sandecja

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice. Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ), zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili - Żaki 2012 - Robert Bulzak, Żaki 2011 - Bartosz Kozak, Orliki 2010 - Adam Ciastoń, Orliki 2009 - Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne prowadzone pod okiem dwóch Trenerów. Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam Ciastoń. Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe. Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik. Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii. Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze.  

PODZIAŁ NA GRUPY  2.03 - 29.03

GRUPA  A Białas, Herman, Czyżycki, Frączek F., Gramsz, Pater, Jawor, Kamiński, Kosal, Majczak, Nowak, Opyd, Piskor, Podosek, Szczepanik GRUPA  B  Białogłowicz, Bołoz , Cygan, Frączek Ł., Frączek M., Grabowski, Jagła, Kłębczyk, Koziolek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Orzeł, Pawlik, Smajdor, Stafin, Szczecina, Uryga 

W KAŻDYM MIESIĄCU BĘDĄ NASTĘPOWAŁY ZMIANY ZAWODNIKÓW POMIĘDZY GRUPĄ  A  I  GRUPĄ  B. DECYDOWAĆ BĘDZIE ASPEKT SPORTOWY ORAZ FREKWENCJA NA TRENINGACH.

ZAWODNICY GRUPY  B  RÓWNIEŻ MOGĄ BYĆ POWOŁANI NA MECZE LIGOWE.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy  Rodzice.

  W związku z ciągłym rozwojem naszej Akademii oraz nieustającym podnoszeniem standardów szkolenia tak jak to już było zapowiedziane kilka miesięcy temu od 1 września 2019 roku miesięczna opłata będzie wynosiła 100zł, natomiast jednorazowa opłata wpisowego 200  zł. Zniżki dla osób które posiadają dwoję lub więcej dzieci w Akademii będą przedstawiały się następująco:
  1. 100 zł – pierwsze dziecko
  2. 50 zł – drugie dziecko
  3. 25 zł – trzecie dziecko
Miesięczna składka nadal pozostaje płatna do 10 dnia każdego przez pełne 12 miesięcy w roku. W związku ze zmianą opłat bardzo prosimy o pobranie, podpisanie i dostarczenie na najbliższe zajęcia treningowe aktualnych Regulaminów Akademii Sandecja.  

Ze sportowym pozdrowieniem

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademii Sandecja


 

 

Trenerzy prowadzący

                                                                                          TRENER   I                                                                TRENER   II

                                                                                     ARKADIUSZ   SAJDAK                                                     Bartłomiej Cisowski

                                                                                          Tel. 508 393 278                                                             Kamil Kruczek

                                                                           e-mail – arkadiusz.sajdak@o2.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KIEROWNIK

Robert Piskor

Tel. 570 047 789

e-mail - robertpiskor92@gmail.com

Plan zajęć

JEŻELI KTOŚ CHCE UZYSKAĆ INFO. DOTYCZĄCE DZIECKA

PROSZĘ O KONTAKT Z TRENEREM

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH CZAS I MIEJSCE TRENINGU MOŻE ULEC ZMIANIE

O CZYM ZOSTANĄ PAŃSTWO POWIADOMIENI POPRZEZ SMS

 

PLAN TRENINGÓW OD 21.06 - 25.06.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Orzeł, Opyd, Pater, Piskor

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje białe

WTOREK - godz. 15.00 - L.R.M.  Limanovia - Sandecja - info turnieje/rozgrywki

CZWARTEK - godz. 17.00 - zakończenie sezonu - Przetakówka

PIĄTEK - godz. 18.30 - L.R.M.  Zakopane- Sandecja - info turnieje/rozgrywki 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 14.06 - 19.06.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Kosal, Kurzeja, Kożuch, Majczak

PONIEDZIAŁEK - godz. 15.30 - stroje białe

WTOREK - godz. 16.00 - L.R.M.  Orkan - Sandecja - info turnieje/rozgrywki

CZWARTEK - godz. 16.30 - stroje białe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 7.06 - 12.06.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Gramsz, Herman, Jawor, Kamiński

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.00 - L.R.M.  GOAL - Sandecja - info turnieje/rozgrywki

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje białe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 31.05 - 5.06.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Durlak D, Durlak T, Frączek Ł, Frączek M

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - stroje żółte

ŚRODA - godz. 16.00 - stroje białe

CZWARTEK - godz. 18.00 - L.R.M.  Sandecja - Glinik - info turnieje/rozgrywki

SOBOTA - godz. 9.00 - L.R.M. Sandecja - Goal - info turnieje/rozgrywki

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 24.05 - 29.05.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Podosek, Szczepanik, Bodziony, Czyżycki

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - stroje białe

WTOREK - godz. 15.30 - L.R.M. Dunajec - Sandecja - info turnieje/rozgrywki

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje białe

SOBOTA - godz. 11.00 - L.R.M. Glinik - Sandecja - info turnieje/rozgrywki

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 17.05 - 22.05.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Opyd, Orzeł, Pater, Piskor

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - stroje białe

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje żółte

CZWARTEK - godz. 16.00 - stroje białe

SOBOTA - godz. 12.30 - L.R.M. Sandecja - Dunajec - info turnieje/rozgrywki

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 10.05 - 15.05.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Kurzeja, Kożuch, Majczak, Nowak

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - stroje białe

ŚRODA - godz. 18.00 - L.R.M. Sandecja - Słopnice - info turnieje/rozgrywki

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje białe

SOBOTA - godz. 10.00 - L.R.M. Słopnice - Sandecja - info turnieje/rozgrywki

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 3.05 - 9.05.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Herman, Jawor, Kamiński, Kosal

WTOREK - godz. 16.00 - stroje białe

ŚRODA - godz. 18.00 - L.R.M. Sandecja - Zakopane - info turnieje/rozgrywki

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje białe

SOBOTA - godz. 10.00 - L.R.M. Sandecja - Limanovia - info turnieje/rozgrywki

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 26.04 - 30.04.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Durlak D, Durlak T, Frączek Ł, Frączek M

PONIEDZIAŁEK - godz. 17.30 - stroje białe

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje żółte

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje białe

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 19.04 - 25.04.2021

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Plata, Szczepanik, Bodziony, Czyżycki

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - stroje białe

WTOREK - godz. 17.00 - mecz Ligii Regionalnej Sandecja - Orkan Raba Wyżna

zbiórka godz. 16.00 stadion Sandecji - stroje żółte

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe

CZWARTEK - trening z 2008 - osoby nie jadące do Zakopanego

PIĄTEK - NIEDZIELA - Api Cup Zakopane - info Turnieje/rozgrywki

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 22.03 - 28.03.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Orzeł, Pater, Piskor, Podosek

PONIEDZIAŁEK - godz. 18.00 - stroje żółte - bus 17.20

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.45

CZWARTEK - dzień wolny

PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA - API w Zakopanem - info turnieje/rozgrywki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 15.03 - 19.03.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Kurzeja, Majczak, Nowak, Opyd

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - bus 15.45

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.45

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - bus 16.45

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 8.03 - 14.03.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Jawor, Kamiński, Kosal, Kożuch

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - bus 15.45

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.45

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - bus 16.45

SOBOTA,NIEDZIELA - Turniej w Stróżach - info turnieje/rozgrywki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 1.03 - 7.03.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Frączek Ł, Frączek M, Gramsz, Herman

PONIEDZIAŁEK - godz. 18.00 - stroje żółte - bus 17.15

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.45

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - bus 16.45

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 22.02 - 27.02.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Bodziony, Czyżycki, Durlak D, Durlak T

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - bus 15.45

ŚRODA - godz. 14.30 - stroje białe - sparing w Szalowej - zbiórka 14.10

Plata, Czyżycki, Frączek M, Kosal, Kamiński, Durlak D, Opyd, Gramsz, Podosek, Durlak T, Majczak, Kożuch, Kurzeja, Piskor, Szczepanik

Pozostali trening godz. 17.30 bus 16.45

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - sparing - dojazd własny - zbiórka 17.10

Plata, Frączek M, Jawor, Frączek Ł, Kamiński, Durlak D, Durlak T, Gramsz, Herman, Piskor, Pater, Orzeł,  Kurzeja, Kożuch, Bodziony

pozostali trening godz. 16.00 bus 15.15

SOBOTA - sparing w Krakowie - info turnieje/rozgrywki

SOBOTA, NIEDZIELA - Turniej w Szalowej - info turnieje/rozgrywki

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 15.02 - 19.02.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Piskor, Plata, Podosek, Szczepanik, 

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - bus 15.45

ŚRODA - godz. 18.00 - stroje białe - bus 17.15

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - sparing - dojazd własny

Plata, Czyżycki, Frączek M, Kosal, Jawor, Kamiński, Durlak D, Durlak T, Gramsz, Opyd, Majczak, Piskor, Szczepanik, Kurzeja, Kożuch

pozostali trening godz. 16.00 bus 15.15

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 8.02 - 12.02.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Majczak, Opyd, Orzeł, Pater

PONIEDZIAŁEK - godz. 18.00 - stroje żółte - bus 17.15

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.50

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - bus 16.50

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 1.02 - 7.02.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Kamiński, Kosal, Kożuch, Kurzeja

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - bus 15.45

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.50

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - bus 16.50

PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA - Turniej Stróże Cup - info turnieje/rozgrywki

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 25.01 - 29.01.2021

Dyżurni - Frączek M, Gramsz, Herman, Jawor

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje białe - boisko Barcice - bus 15.45 

ŚRODA - godz. 16.00 - stroje żółte - boisko Barcice - bus 15.20

CZWARTEK - godz. 19.00 sparing w Szalowej - zbiórka 18.30 stroje białe - dojazd własny

Plata, Frączek Ł, Frączek M, Kurzeja, Bodziony, Herman, Kosal, Kamiński, Durlak D, Durlak T, Pater, Orzeł, Majczak, Szołdras

pozostali trening godz. 17.30 - stroje białe - boisko Barcice - bus 16.45

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 18.01 - 24.01.2021

BOISKO BARCICE

Dyżurni - Czyżycki, Durlak D, Durlak T, Frączek Ł

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.15 - stroje żółte - bus 15.30

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje białe - bus 16.50

CZWARTEK - godz. 17.30 - stroje żółte - bus 16.50

SOBOTA - Turniej o Puchar PZPN - potwierdzenie w poniedziałek

SOBOTA, NIEDEZIELA - Turniej Copalnia Talentów - info turnieje/rozgrywki

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 11.01 - 15.01.2021

Dyżurni - Plata, Podosek, Szczepanik, Bodziony

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 ( zbiórka 16.00 ) - sparing w Szalowej - stroje żółte - dojazd własny

Plata, Czyżycki, Durlak D, Durlak T, Gramsz, Jawor, Kamiński, Kosal, Kożuch, Majczak, Opyd, Piskor, Podosek, Szczepanik

Pozostali trening godz. 18.00 - stroje żółte - boisko Barcice - bus 17.30 

ŚRODA - godz. 10.00 ( zbiórka 9.30 ) - sparing w Szalowej - stroje białe - dojazd własny

Plata, Bodziony, Durlak D, Durlak T, Frączek Ł, Frączek M, Herman, Jawor, Kurzeja, Orzeł, Pater, Sczepanik

godz. 18.00 ( zbiórka 17.30 ) - sparing w Barcicach - stroje białe - dojazd własny

Plata, Czyżycki, Durlak T, Frączek M, Gramsz, Kamiński, Kosal, Kurzeja, Kożuch, Majczak, Opyd, Piskor, Podosek

CZWARTEK - godz. 18.00 - stroje białe - boisko Barcice - bus 17.30

MOGĄ NASTĄPIĆ ZMIANY W PLANIE GDYBY DOSZŁY DODATKOWE SPARINGI

POWOŁANIA MA SPARINGI MOGĄ ULEC ZMIANIE W ZALEŻNOŚCI OD DYSPOZYCJI POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKÓW

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 4.01 - 9.01.2021

Dyżurni - Opyd, Orzeł, Pater, Piskor

PONIEDZIAŁEK - godz. 18.00 - stroje żółte - boisko Barcice - bus 17.30 - ODWOŁANY

CZWARTEK - godz. 18.00 - stroje białe - boisko Barcice - bus 17.30

PIĄTEK - godz. 18.00 - stroje żółte - planowany sparing - dojazd własny

-----------------------------------------------------------------

 

PLAN TRENINGÓW OD 21.12 - 25.12.2020

Dyżurni - Kożuch, Kurzeja, Majczak, Nowak

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 15.30

22.12.2020 - 4.01.2021 - Przerwa Świąteczna

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 14.12 - 18.12.2020

Dyżurni - Herman, Jawor, Kamiński, Kosal

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 15.45

WTOREK - godz. 18.50 - stroje białe - Hala Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna - testy

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 16.50

PIĄTEK - godz. 17.00 - stroje białe - sparing w Łososinie zbiòrka godz. 16.45 

Plata, Frączek Ł, Frączek M, Jawor, Kożuch, Kurzeja, Czyżycki, Herman, Podosek, Opyd, Gramsz, Bodziony, Orzeł, Pater

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 7.12 - 11.12.2020

Dyżurni - Durlak T, Frączek Ł, Frączek M, Gramsz

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 15.45

WTOREK - godz. 16.00 - stroje białe - ORLIK JEZUICI

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 16.50

Nowak, Kamiński, Kożuch, Kosal, Czyżycki, Podosek, Gramsz, Opyd, Durlak D, Durlak T, Majczak, Miazga, Szczepanik, Piskor

CZWARTEK - godz. 18.00 - sparing w Łososinie zbiòrka godz. 17.45

  • Plata, Frączek Ł, Frączek M, Jawor, Kożuch, Kurzeja, Czyżycki, Herman, Podosek, Opyd, Gramsz, Bodziony, Orzeł, Pater
  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 30.11 - 4.12.2020

Dyżurni - Szczepanik, Bodziony, Czyżycki, Durlak D

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.45 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 16.05

WTOREK - godz. 16.00 - stroje białe - ORLIK JEZUICI

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 16.50

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 23.11 - 29.11.2020

Dyżurni - Pater, Plata, Piskor, Podosek

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.45 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 16.10

WTOREK - godz. 16.00 - stroje białe - ORLIK JEZUICI

ŚRODA - godz. 17.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus 16.50

SOBOTA-NIEDZIELA - Turniej - info turnieje/rozgrywki

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 16.11 - 20.11.2020

Dyżurni - Majczak, Nowak, Orzeł, Opyd

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.45 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus z Sandecji 16.10

WTOREK - godz. 16.00 - stroje białe - ORLIK JEZUICI

ŚRODA - 17.30 - stroje żółte - BOISKO BARCICE - bus z Sandecji 16.50

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 9.11 - 15.11.2020

Dyżurni - Jawor, Kamiński, Kosal, Kożuch

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.45 - stroje żółte - BOISKO BARCICE

WTOREK - godz. 16.00 - stroje białe - ORLIK JEZUICI

ŚRODA - Święto

SOBOTA-NIEDZIELA - turniej Podhale Cup - info turnieje/rozgrywki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 2.11 - 8.11.2020

Ten tydzień trenujemy jeszcze w Piątkowej

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Frączek Ł, Frączek M, Gramsz, Herman

PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00 - stroje żółte

WTOREK - godz. 15.00 - stroje białe

ŚRODA - godz. 17.00 - stroje żółte - sparing w Szalowej

zbiórka 16.25

Plata, Jawor,Frączek Ł, Majczak, Piskor, Szczepanik, Kosal, Kurzeja, Bodziony, Orzeł, Pater, Miazga, Herman, Kożuch

Pozostałe osoby godz. 15.00 trening z rocznikiem 2008 - boisko Piątkowa

SOBOTA-NIEDZIELA - turniej w Szalowej - info turnieje/rozgrywki

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 26.10 - 30.10.2020

Ze wzglądu na chorobę trenera plan na najbliższy tydzień przedstawia się następująco

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Bodziony, Czyżycki, Durlak D, Durlak T

PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00 - stroje żółte

WTOREK - wolne - tr Zagórski ma mecz z juniorami

ŚRODA - godz. 15.00 - stroje żółte

CZWARTEK - godz. 15.00 - stroje białe - trening z rocznikiem 2008

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 19.10 - 25.10.2020

Trenujemy o 16.10 ze względu na krótszy dzień

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Plata, Piskor, Podosek, Szczepanik

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.10 - stroje żółte

WTOREK - godz. 16.10 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.10 - stroje żółte

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 12.10 - 18.10.2020

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Kożuch, Kurzeja, Miazga, Pater

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - mecz ligowy Poprad Muszyna-  Sandecja I - stroje żółte, dowody tożsamości

zbiórka 15.20 boisko Muszyna ul. Słoneczna 1

WTOREK - godz. 16.15 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.15 (wyjątkowo) - stroje żółte

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 5.10 - 9.10.2020

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Majczak, Nowak, Opyd, Orzeł

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.00 - mecz ligowy Sokół -  Sandecja I - stroje żółte, dowody tożsamości

zbiórka 15.15 boisko Stary Sącz

WTOREK - godz. 16.15 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.45 - stroje żółte

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 28.09 - 3.10.2020

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Kamiński, Durlak T, Durlak D, Kosal

PONIEDZIAŁEK - godz. 17.00 - mecz ligowy Sandecja I - Respect - stroje żółte, dowody tożsamości

zbiórka 16.10 boisko Sandecja

WTOREK - godz. 16.15 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.30 - mecz ligowy Poprad Muszyna - Sandecja I - stroje żółte, dowody tożsamości - DO POTWIERDZENIA!

zbiórka 15.45 boisko Popradu Muszyna ul. Słoneczna 1

SOBOTA - godz. 12.00 - mecz ligowy Sandecja II - Goal - stroje żółte, dowody tożsamości

zbiórka 11.15 boisko Sandecja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 21.09 - 26.09.2020

BOISKO PIĄTKOWA

Dyżurni - Gramsz, Herman, Jawor, Kamiński

PONIEDZIAŁEK - godz. 17.30 - mecz ligowy Sandecja I - Mineralni - stroje żółte

zbiórka 16.40 boisko Sandecja

WTOREK - godz. 16.15 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.45 - stroje żółte

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 14.09 - 20.09.2020

BOISKO PIĄTKOWA

PONIEDZIAŁEK - godz. 17.00 - mecz ligowy Sandecja II - Sandecja III - stroje żółte

WTOREK - godz. 16.15 - stroje białe

ŚRODA - godz. 16.45 - stroje żółte

SOBOTA - 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 7.09 - 13.09.2020

BOISKO PIĄTKOWA

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.15 - stroje żółte

WTOREK - godz. 16.15 - stroje białe

ŚRODA - mecz ligowy Glinik - Sandecja I

wyjazd godz. 15.00 ze Sandecji - stroje żółte

CZWARTEK - mecz ligowy Dunajec - Sandecja II

zbiórka 16.10 boisko Dunajca - stroje żółte

PIĄTEK - wyjazd na turniej API CUP - info turnieje/rozgrywki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 31.08 - 6.09.2020

 

PONIEDZIAŁEK - godz. 16.15 - stroje białe

WTOREK - mecz ligowy Sandecja I - Sandecja II - zbiórka 16.15 boisko Sandecja - stroje żółte

CZWARTEK - godz. 17.45 - stroje żółte

PIĄTEK - godz. 16.45 - stroje białe 

SOBOTA - mecz ligowy Goal - Sandecja I - zbiórka 11.10 boisko Nawojowa - stroje żółte

mecz ligowy Sandecja II - Biegoniczanka - zbiórka 13.15 boisko Sandecja - stroje żółte

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 10.08 - 16.08.2020

BOISKO PIĄTKOWA

PONIEDZIAŁEK  

mecz ligowy Poprad Muszyna - Sandecja II - godz. 17.30

zbiórka 16.30 boisko w Muszynie, stroje żółte, dowody tożsamości

Dojazd indywidualnie ze względu na duże koszty transportu

ŚRODA - PIĄTEK - turniej w Istebnej ( info Turnieje )

CZWARTEK - godz. ? - stroje żółte - trening z 2008

SOBOTA 

mecz ligowy Sandecja I - Biegoniczanka godz. 10.00

zbiórka 9.00 stadion Sandecji, stroje żółte, dowody tożsamości

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obóz dochodzeniowy Zawada 3.08 - 7.08!!!

Rocznik 2009

Przyjeżdżamy w niebieskich koszulkach polo, zabieramy dresy, ortaliony, komplety biały i żółty, klapki, czapkę, ręcznik, 

 

PONIEDZIAŁEK

8.30 - ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC W ZAWADZIE.

9.00 : I TRENING

11.00 - 12.30: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

13.30 - 15.00: CZAS WOLNY

15.30 : II TRENING

17.00 : POWRÓT DO DOMU

WTOREK

9.00 - ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC W ZAWADZIE.

10.00 – SPARING Z LIMANOVIA

12.00 - 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

13.30 - 15.00: ANALIZA MECZU Z LIMANOVIA

15.30 : II TRENING

17.00 : POWRÓT DO DOMU

ŚRODA

8.30 - ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC W ZAWADZIE.

9.00 - 12.30 : WYCIECZKA ROWEROWA

13.00 : OBIAD

13.30 - 15.00: CZAS WOLNY

15.30 : II TRENING

17.00 : POWRÓT DO DOMU

 

CZWARTEK

8.30 - ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC W ZAWADZIE.

9.00: I TRENING

10.30 - 12.00: CZAS WOLNY

12.30 : OBIAD

13.00 – WYJAZD NA PAINTBALL

17.00 : SPARING Z GOAL

18.30 : GRILL INTEGRACYJNY

19.30 : POWRÓT DO DOMU

PIĄTEK

8.30 - ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC W ZAWADZIE.

9.00: I TRENING

11.00 - 12.30: ANALIZA MECZU Z GOAL

13.00 : OBIAD

13.30 - 15.00: CZAS WOLNY

15.30: II TRENING

17.00 : POWRÓT DO DOMU

 

PLAN TRENINGÓW OD 27.07 - 01.08.2020

BOISKO PIĄTKOWA

WTOREK - godz. 16.15 - stroje żółte ( Testy szbkościowo- techniczne)

Po testch w godzinach wieczornych zostanie opublikowana lista 24 zawodników którzy będą tworzyć kadrę rocznika 2009!

Wszystkich rodziców których dzieci nie  znajdą sie na liscie zapraszamy do kontaktu!. Służymy pomocą w doradztwie dalszej ścieżki rozwoju Państwa dzieci, oraz chemy objąć ich monitorngiem i sledzić ich postępy w dalszym rozwoju.

(Osoby które nie znajdą się na liscie prosimymy o szybkie rozliczenie się ze sprzętu u kierownika)

ŚRODA - godz. 16.15 - stroje białe (kadra rocznika)

PIĄTEK Sparing o 10.00 z Cracovią  Kraków w Zakopanem! wyjazd ze stadionu Sandecji o 7.30, stroje żółte, koszt 25 zł/os

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 6.07 - 10.07.2020

BOISKO PIĄTKOWA

WTOREK - godz. 16.00 - stroje żółte

ŚRODA - godz. 16.00 - stroje białe

godz. 17.30 - spotkanie z rodzicami po treningu - obecność obowiązkowa!

PIĄTEK - stroje żółte - sparing w Barcicach - godz. 11.00 - zbiórka godz. 10.20

Kadra: 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PLAN TRENINGÓW OD 29.06 - 3.07.2020

NAJPÓŹNIEJ DO 10 LIPCA OSOBY UCZESTNICZĄCE W OBOZIE WPŁACAJĄ 350 ZŁ DO KIEROWNIKA ROCZNIKA!!!

BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ Z OBOZU!!!

ŚRODA - godz. 16.00 - wszyscy- stroje żółte - boisko Piątkowa

Trening kończący sezon - turniej wewnętrzny rocznika + pizza po zajęciach

CZWARTEK - godz. 18.00 - stroje białe - boisko Zawada

Frączek F, Frączek Ł, Frączek M, Ogorzałek, Piskor, Pater, Białas, Bołoz, Orzeł, Małecki, Kłębczyk, Opyd, Gramsz + zaw. testowani

15.30 - stroje białe - boisko Przetakówka - pozostałe osoby

Jeśli nastąpią zmiany będzie informacja sms

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PLAN TRENINGÓW OD 22.06 - 26.06.2020

BOISKO PIĄTKOWA

ŚRODA - godz. 16.00 grupa I - stroje żółte

                godz. 17.30 grupa II - stroje żółte

PIĄTEK - godz. 16.00 - stroje białe

Nowak, Białogłowicz, Koziołek, Uryga, Jagła, Pawlik, Stafin, Gramsz, Kamiński, Kosal, Majczak, Piskor, Czyżycki, Szczepanik, Pater

                  godz. 16.55 - stroje białe - Boisko Helena - pozostałe osoby

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 15.06 - 19.06.2020

BOISKO PIĄTKOWA

ŚRODA - godz. 16.15 - Przetakówka - stroje żółte

Nowak, Jawor, Kosal, Opyd, Gramsz, Czyżycki, Szczepanik, Majczak, Piskor, Kamiński, Podosek, Pater

                godz. 18.00 pozostali - stroje żółte - Piątkowa

PIĄTEK - godz. 16.15 - stroje białe - boisko Helena - sparing

Wyjazd do Zakopanego - info Turnieje/Rozgrywki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 8.06 - 12.06.2020

BOISKO PIĄTKOWA

ŚRODA - godz. 17.00 grupa II - stroje żółte

                godz. 18.30 grupa I - stroje żółte

PIĄTEK - godz. 17.00 grupa I - stroje białe

                  godz. 18.30 grupa II - stroje białe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Szanowni Rodzice. Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ), zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili - Żaki 2012 - Robert Bulzak, Żaki 2011 - Bartosz Kozak, Orliki 2010 - Adam Ciastoń, Orliki 2009 - Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne prowadzone pod okiem dwóch Trenerów. Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam Ciastoń. Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe. Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik. Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii. Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN TRENINGÓW OD 1.06 - 5.06.2020

BOISKO PIĄTKOWA

ŚRODA - godz. 17.00 grupa II - stroje żółte

                godz. 18.30 grupa I - stroje żółte

PIĄTEK - godz. 16.30 wszyscy z racji Dnia Dziecka - stroje białe

                   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 9.03 - 13.03.2020

 

GRUPA  A

WTOREK 16.00 - Boisko Piątkowa - stroje białe

PIĄTEK 16.00  - Boisko Piątkowa - stroje białe

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje białe

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe - ODWOŁANE

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław, Uryga

16.00 - 17.30 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Koziołek

--------------------------------------------------------------------

H

2.03 - 7.03.2020

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje białe

Przynosimy żółte koszulki do nadruku reklamy

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz- stroje białe

SOBOTA - obsługa meczu Sandecja - Stomil - info aktualności

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje białe

Przynosimy żółte koszulki do nadruku reklamy

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław, Uryga

16.00 - 17.30 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Koziołek

SOBOTA - obsługa meczu Sandecja - Stomil - info aktualności

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 24.02 - 28.02.2020

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz- stroje białe

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Uryga

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 17.02 - 23.02.2020

 

GRUPA  A

WTOREK - sparing w Szalowej - stroje żółte

zbiórka 16.40 w Szalowej

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz- stroje białe

SOBOTA, NIEDZIELA - turniej w Krośnie -  info turnieje/rozgrywki

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Uryga

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 10.02 - 14.02.2020

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz- stroje białe

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Uryga

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 27.01 - 9.02.2020

Przerwa zimowa

Obóz zimowy 27.01 - 1.02

-----------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 20.01 - 26.01.2020

 

GRUPA  A

WTOREK - Zakopane sparing z Lechią

Zbiórka 15.20 na Sandecji

Koszt 25 zł/os

Jedziemy w kurtkach Sandecji, termo, żółte koszulki, ortalion, czapka, rękawiczki, komin

Nowak, Jawor, Kosal, Czyżycki, Białas, Podosek, Kamiński, Majczak, Gramsz, Opyd, Piskor, Herman 

Pozostałe osoby trening w środę

PIĄTEK 17.30  - boisko Barcice - stroje białe

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Leśniak, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Herman, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Uryga

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 13.01 - 19.01.2020

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 17.00  - Boisko Szalowa sparing - stroje białe

zbiórka 16.40 w Szalowej

NIEDZIELA - Turniej w Krzeszowicach - info turnieje/rozgrywki

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.10 - B1   Pater, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski,

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Pater, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Uryga

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 6.01 - 12.01.2020

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.30  - Boisko Barcice - stroje białe

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - Wolne

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Pater, Małecki, Majerski, Orzeł, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Smajdor, Uryga

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 

PRZERWA ŚWIĄTECZNA  20.12.2019 - 7.01.2020

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 16.12 - 20.12.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz - stroje białe

GRUPA  B

NA  PROŚBĘ  RODZICÓW  PODZIAŁ  NA  GRUPY 

PONIEDZIAŁEK - hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

16.00 - 17.10 - B1   Leśniak, Małecki, Majerski, Frączek F, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Uryga

16.00 - 17.30 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

ŚRODA - Hala Na Rurach - stroje białe

16.00 - 17.10 - B2   Białogłowicz, Bogaczyk, Cygan, Groń, Hudzicki, Iwański, Koziołek, Pawlik, Pazgan, Stafin, Szczecina, Szczechura, Trojan, Wojsław

16.00 - 17.30 - B1   Leśniak, Małecki, Majerski, Frączek F, Frączek M, Frączek Ł, Kłębczyk, Grabowski, Ogorzałek, Jagła, Krzeszowski, Uryga

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 9.12 - 13.12.2019

 

PONIEDZIAŁEK 9.12 - SPOTKANIE Z RODZICAMI 

godz. 16.45 - sala konferencyjna na Sandecji

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

CZWARTEK 18.00 - hala Sp20 Nadbrzeżna - sparing

Bołoz, Białas, Orzeł, Herman, Smajdor, Grabowski, Małecki

PIĄTEK - trening odwołany ze względu na wyjazd chłopaków z AMO

dla pozostałych zajęcia we czwartek - obecność obowiązkowa

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 2.12 - 6.12.2019

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.15  - boisko Barcice -sparing - stroje białe + ortaliony

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 25.11 - 29.11.2019

 

GRUPA  A

PONIEDZIAŁEK 16.00 - testy motoryczne hala MOSiR Nadbrzeżna - obecność OBOWIĄZKOWA

Osoby trenujące w AMO przychodzą na 15.50

Pozostałe osoby przychodzą na 16.15

WTOREK 16.30 - zdjęcia rocznika do kalendarza - wszyscy obowiązkowo Sandecja

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 18.00  - Szalowa balon - sparing

zbiórka 17.30

Nowak, Jawor, Kosal, Podosek, Kamiński, Czyżycki, Majczak, Opyd, Piskor, Gramsz, Smajdor, Herman, 

Pozostałe osoby trening w środę z grupą B

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - hala MOSiR Nadbrzeżna - testy motoryczne

WTOREK 16.30 - zdjęcia rocznika do kalendarza - wszyscy obowiązkowo Sandecja

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 18.11 - 24.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz - stroje białe

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 11.11 - 17.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz - stroje białe

SOBOTA - obsługa meczu Sandecji - info aktualności

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK  - wolne - święto

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 4.11 - 10.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Orlik Stary Sącz - stroje białe

PONIEDZIAŁEK 11.11 - sparing Korona Kielce - info na treningu

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 28.10 - 3.11.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 17.30 - Orlik Stary Sącz - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - Święto

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - hala MOSiR Nadbrzeżna - stroje żółte

ŚRODA  16.00 - Hala Na Rurach - stroje białe

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 21.10 - 27.10.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.00  - boisko Przetakówka - stroje żółte

PIĄTEK 16.00  - boisko Przetakówka - stroje białe

PIĄTEK - obsługa meczu Sandecja - Wigry Suwałki - info w tygodniu

Zbiórka 18.15 przy kasach

Nowak, Jawor, Kosal, Majczak, Gramsz, Czyżycki, Herman, Opyd, Białas, Pater, Małecki, Kamiński, Orzeł, Ruchała,

Przychodzimy w dresach w razie złej pogody zabieramy ortaliony

SOBOTA 13.00 - Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK - Liga Orlika

SANDECJA - HELENA godz. 16.30

Zbiórka 16.00 boisko Przetakówka

Białas, Ruchała, Małecki, Majerski, Grabowski, Leśniak, Ogorzałek, Kłębczyk, Krzeszowski, Stafin, Chruślicki, Koziołek

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK - 16.00 boisko Przetakówka - pozostałe osoby

ŚRODA - 17.15 boisko Przetakówka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 14.10 - 20.10.2019

 

GRUPA  A

WTOREK 16.30 - Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

PIĄTEK 16.15  - boisko Przetakówka - stroje białe

SOBOTA 12.00 - Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.00  - boisko Przetakówka - stroje żółte 

CZWARTEK  17.15 - boisko Przetakówka - stroje białe 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 7.10 - 13.10.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

PIĄTEK - NIEDZIELA 11-13.10 - API CUP ZAKOPANE ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK - Liga Orlika

SANDECJA - ZAWISZA ROŻNÓW godz. 16.00

Zbiórka 15.30 boisko Przetakówka

Białas, Ruchała, Małecki, Majerski, Grabowski, Leśniak, Ogorzałek, Kłębczyk, Krzeszowski, Stafin

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK - 16.00 boisko Przetakówka - pozostałe osoby

ŚRODA - 17.30 boisko Przetakówka

SOBOTA - LIGA ORLIKA

SKALNIK - SANDECJA  godz. 11.00

Zbiórka 10.30 boisko w Kamionce

Herman, Orzeł, Bołoz, Białas, Ruchała, Małecki, Grabowski, Leśniak, Ogorzałek, Krzeszowski, Stafin, Szczecina

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 30.09 - 6.10.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

PIĄTEK 16.15 - boisko Przetakówka - stroje białe

SOBOTA 5.10 - Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK - Liga  Orlika 

Poprad Rytro - Sandecja  godz. 16.30

Zbiórka 16.00 boisko  Rytrze

Białas, Małecki, Ruchała, Orzeł, Bołoz, Kłębczyk, Leśniak, Grabowski, Szczecina, Majerski

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK 16.00  - boisko Przetakówka - stroje żółte - pozostałe osoby 

ŚRODA  17.30 - boisko Przetakówka - stroje białe 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 23.09 - 29.09.2019

 

GRUPA  A

PONIEDZIAŁEK  17.00 - Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

ŚRODA 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

SOBOTA 28.09 - 11.00 - Liga Młodzika ( info turnieje/rozgrywki )

NIEDZIELA 29.09 - Turniej w Gorlicach ( info turnieje/rozgrywki )

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK - Liga  Orlika 

Przetakówka - Sandecja  godz.16.30

Zbiórka 16.00 boisko Przetakówka

Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Szczecina, Kłębczyk, Grabowski, Bołoz, 

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte - pozostałe osoby 

ŚRODA  17.45 - boisko Przetakówka - stroje białe - Sparing

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HARMONOGRAM 16.09 - 22.09.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

PIĄTEK  16.15 - boisko Przetakówka - stroje białe

SOBOTA 21.09 - WYPROWADZANIE NA MECZU SANDECJI

info. aktualności

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK - Liga  Orlika 

Budowlani - Sandecja

Zbiórka 16.15 boisko w Jazowsku

Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Orzeł, Stafin, Szczecina, Krzeszowski, Kłębczyk, Grabowski, Bołoz, Koziołek

Gramy w żółtych strojach, dowód tożsamości, nieobecności zgłaszamy do tr. Andrzeja

PONIEDZIAŁEK 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte - pozostałe osoby 

ŚRODA  17.45 - boisko Przetakówka - stroje białe

SOBOTA 21.09 - WYPROWADZANIE NA MECZU SANDECJI

info. aktualności

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 9.09 - 15.09.2019

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

PIĄTEK  16.30 - LIGA MŁODZIKA - info Liga

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

ŚRODA  17.45 - boisko Przetakówka - stroje białe

18.50- Zebranie z rodzicami  grupy B, dotyczące podziału i funkcjonowania  po nowym podziale.

SOBOTA, NIEDZIELA 14-15.09 - Kolejarz Cup

info aktualności

----------------------------------------------------------------------------------------      

HARMONOGRAM 2.09 - 8.09.2019

 

GRUPA  A

ŚRODA 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

PIĄTEK  16.15 - boisko Przetakówka - stroje białe

GRUPA  B

PONIEDZIAŁEK 16.15  - boisko Przetakówka - stroje żółte

ŚRODA  17.45 - boisko Przetakówka - stroje białe

 

WTOREK 3.09 - Liga Młodzika - info turnieje/rozgrywki

SOBOTA 7.09 - Liga Młodzika - info turnieje/rozgrywki

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HARMONOGRAM 26.08 - 31.08.2019

 

ŚRODA  28.08 - boisko Przetakówka

godz. 16.30 

PIĄTEK  30.08 - boisko Przetakówka

godz. 16.30

SOBOTA 31.08 - Liga Młodzika

info. aktualności

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HARMONOGRAM 19.08 - 26.08.2019

 

ŚRODA  21.08 - boisko Przetakówka

godz. 16.30 

PIĄTEK  23.08 - boisko Przetakówka

godz. 16.30

PIĄTEK 23.08 - TOP CARS SUMMER CUP

info. aktualności

PONIEDZIAŁEK 26.08 - Liga Młodzika

info. aktualności

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM 5.08 - 18.08.2019

 

ŚRODA  7.08 - boisko Przetakówka

godz. 16.30 

PIĄTEK  9.08 - boisko Przetakówka

godz. 16.30

SOBOTA  10.08 - Wyjazd na obóz

info aktualności

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HARMONOGRAM 24.06 - 28.06.2019

 

ŚRODA 26.06

godz. 16.30 boisko Przetakówka

Testy motoryczne dla wszystkich zawodników 

 
 

HARMONOGRAM 27.05 - 2.06.2019

PONIEDZIAŁEK 27.06

LIGA ORLIKÓW

SANDECJA - HELENA godz. 17.00

Zbiórka 16.30 boisko Przetakówka

Białogłowicz, Bołoz, Chruślicki, Grabowski, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze.

Jeśli kogoś nie będzie proszę o informację.

 

godz. 16.30 pozostałe osoby

CZWARTEK - godz. 16.15 saring z Dunajcem - białe stroje

Zbiórka 16.00 boisko na Tłokach

Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Chruślicki, Cygan, Karpiel, Kłębczyk, Leśniak, Koziołek, Krzeszowski, Ogorzałek, Stafin, Szczecina, Żelazko, Pawlik

W razie nieobecności proszę o kontakt, możliwe zmiany

godz. 17.30 sparing z Dunajcem - białe stroje

Zbiórka 17.10 boisko na Tłokach

Nowak, Białas, Gramsz, Jawor, Jaworski, Kamiński, Kosal, Majczak, Małecki, Majerski, Orzeł, Pater, Piskor, Podosek, Smajdor, Ruchała

W razie nieobecności proszę o kontakt, możliwe zmiany

SOBOTA, NIEDZIELA - 1-2.06

TURNIEJ ELIMINACYJNY W STRÓŻACH KOLEJARZ CUP

info aktualności

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    HARMONOGRAM 20.05 - 26.05.2019   PONIEDZIAŁEK 20.05 LIGA ORLIKÓW DĄBROWIA - SANDECJA godz. 17.30 zbiórka 17.00 orlik w Wielogłowach Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Chruślicki, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko, Orzeł Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze   LIGA ORLIKÓW ZAWISZA - SANDECJA GODZ. 18.00 zbiórka 17.30 orlik w Rożnowie Nowak, Podosek, Jawor, Kosal, Białas, Gramsz, Majczak, Ruchała, Kamiński, Piskor, Smajdor, Jaworski, Pater, Małecki Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze   ŚRODA 22.05 - boisko Przetakówka godz. 16.30  - sparing ( zbiórka 16.15 ) - stroje białe Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Cygan, Chruślicki, Karpiel, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko godz. 17.45  - sparing ( zbiłórka 17.30 ) - stroje białe Nowak, Podosek, Jawor, Kosal, Białas, Gramsz, Majczak, Ruchała, Kamiński, Piskor, Smajdor, Jaworski, Pater, Małecki, Orzeł   SOBOTA, NIEDZIELA 25-26.05 TURNIEJ W WIELICZCE info aktualności --------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 13.05 - 19.05.2019   PONIEDZIAŁEK 13.05   LIGA ORLIKÓW SANDECJA - HELENA godz. 17.00 zbiórka 16.30 boisko Przetakówka Grabowski, Białogłowicz, Bołoz, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Majerski, Ogorzałek, Pawlik, Stafin, Szczecina, Żelazko, Orzeł Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze   LIGA ORLIKÓW PRZYDONICA - SANDECJA GODZ. 17.00 zbiórka 16.30 boisko w Bartkowej ( koło Gródka n/Dunajcem ) Nowak, Podosek, Jawor, Kosal, Białas, Gramsz, Majczak, Ruchała, Kamiński, Piskor, Smajdor, Jaworski, Pater, Małecki Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze     ŚRODA 15.05 - boisko Przetakówka   godz. 16.30 - grupa Biała - ze względu na zły stan boiska ODWOŁANY   godz. 16.30 - grupa Czarna - ze względu na zły stan boiska OWOŁANY --------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 6.05 - 12.05.2019   PONIEDZIAŁEK 6.05 - boisko Przetakówka godz. 16.30 - grupa Czarna godz. 16.30 - grupa Biała ŚRODA 8.05 - boisko Przetakówka godz. 17.00 - grupa Biała godz. 17.00 - grupa Czarna ------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 29.04 - 5.05.2019   PONIEDZIAŁEK 29.04 - boisko Przetakówka   godz. 16.30 - LIGA ORLIKÓW   zbiórka godz. 16.00   Sandecja - Skalnik Białas, Gramsz, Jawor, Jaworski, Kamiński, Kosal, Majczak, Nowak, Orzeł, Piskor, Podosek, Ruchała, Smajdor Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze   godz. 17.30 - LIGA ORLIKÓW zbiórka godz. 17.00 Sandecja - Horyzont Bołoz, Chruślicki, Grabowski, Kłębczyk, Koziołek, Krzeszowski, Leśniak, Małecki, Ogorzałek, Pater, Pawlik, Stafin, Żelazko   Gramy w białych strojach Sandecji,   obowiązkowo dowody tożsamości i ochraniacze   ŚRODA 1.05 - Święto   NIEDZIELA 5.05.2019 OGÓLNOPOLSKA LIGA TALENTÓW info aktualności --------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 22.04 - 28.04.2019   PONIEDZIAŁEK 22.04 - Święto ŚRODA 24.04 - boisko Przetakówka godz. 16.30 - ze zględu na mecz Sandecji wszyscy godz. 18.00 - obsługa logo i podawanie na meczu Sandecja - Tychy info aktualności SOBOTA 27.04 - Turniej w Tylmanowej info aktualności -----------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 15.04 - 19.04.2019   PONIEDZIAŁEK 15.04 - boisko Przetakówka Osoby grające w Zakopanem - wolne   godz. 16.00 - pozostałe osoby   ŚRODA 17.04 - boisko Przetakówka   godz. 16.30 - grupa Biała   godz. 16.30 - grupa Czarna ---------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 8.04 - 14.04.2019   PONIEDZIAŁEK 8.04 - boisko Przetakówka   godz. 16.30 - LIGA ORLIKÓW zbiórka godz. 16.00 Sandecja - Barciczanka Pawlik, Leśniak, Bołoz, Chruślicki, Grabowski, Koziołek, Małecki, Orzeł, Ruchała, Żelazko Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo dowody tożsamości Osoby nie mające aktualnych badań nie będą uczestniczyć w meczach Ligii Orlika oraz w turniejach.   godz. 16.30 - pozostałe osoby   ŚRODA 10.04 - boisko Przetakówka godz. 16.30 - grupa Biała godz. 16.30 - grupa Czarna Pod koniec treningu gra pomiędzy zespołami Szwecji i Chile. Proszę o obecność PIĄTEK-NIEDZIELA 12-14.04.2019 API CUP ZAKOPANE ( info aktualności ) NIEDZIELA 14.04 Deichmann - Szwecja i Chile info http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2019/U-9/Nowy%20S%C4%85cz/Aktualno%C5%9Bci ---------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 1.04 - 5.04.2019   PONIEDZIAŁEK 1.04 Ze względu  na szkolenie trenerów treningu nie będzie godz. 17.40 - trening w ramach szkolenia boisko Zawada wyznaczone osoby Nowak, Jawor, Podosek, Białas, Gramsz, Piskor, Kamiński, Jaworski ŚRODA 3.04 - boisko Przetakówka godz. 16.30 - grupa Biała godz. 16.30 - grupa Czarna ------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 25.03 - 31.03.2019 PONIEDZIAŁEK 25.03 - boisko Przetakówka godz. 16.30 - grupa Czarna godz. 16.30 - grupa Biała ŚRODA 27.03 - boisko Przetakówka godz. 16.30 - grupa Biała godz. 16.30 - grupa Czarna SOBOTA - NIEDZIELA  30-31.03 Turniej  Szalowej ( info aktualności ) NIEDZIELA 31.03 Ekstraliga Talentów w Chełmku ( info aktualności ) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 18.03 - 24.03.2019   PONIEDZIAŁEK 18.03 - boisko Przetakówka - ODWOŁANE godz. 16.15 - grupa Czarna godz. 16.15 - grupa Biała ŚRODA 20.03 - boisko Przetakówka godz. 16.15 - grupa Biała godz. 16.15 - grupa Czarna PIĄTEK 22.03 Mini gry w Stróżach info aktualności  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  HARMONOGRAM 11.03 - 17.03.2019     PONIEDZIAŁEK 11.03 - hala Gim 5   godz.17.30 - grupa Czarna   godz. 19.00 - grupa Biała     CZWARTEK 14.03 - hala Gim 5   godz. 17.00 - 18.30 osoby nie grające w Stróżach   PIĄTEK 15.03 Mini gry w Stróżach info aktualności   SOBOTA - NIEDZIELA 16-17.03 Turniej w Krakowie info aktualności   ------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM 4.03 - 10.03.2019   PONIEDZIAŁEK 4.03 - hala Gim 5 godz.17.30 - grupa Czarna godz. 19.00 - grupa Biała   CZWARTEK 7.03 - hala Gim 5 godz. 17.00 - grupa Biała godz. 18.00 - grupa Czarna   ------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM  25.02 - 3.03.2019   PONIEDZIAŁEK  25.02 - hala Gim 5 Mini gry w Stróżach ( info aktualności ) godz. 17.30 - pozostałe osoby CZWARTEK  28.02 godz. 17.30 - orlik Stary Sącz - sparing ( zbiórka 17.00 ) NOWAK, PODOSEK, JAWOR, KOSAL, KAMIŃSKI, GRMSZ, PISKOR, JAWORSKI, HERMAN, MAJCZAK, RUCHAŁA godz. 17.00-18.30 - pozostali - hala Gim 5 SOBOTA 2.03 - Wyprowadzanie na meczu Sandecja - Termalika info aktualności SOBOTA, NIEDZIELA - 2-3.03.2019 Turniej w Krośnie ( info aktualności ) --------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  18.02 - 24.02.2019   PONIEDZIAŁEK  18.02 - hala Gim 5 godz. 17.30 - gr. Czarna godz. 19.00 - gr. Biała CZWARTEK  21.02 - hala Gim 5 godz. 17.00 - gr. Biała godz. 18.00 - gr. Czarna PONIEDZIAŁEK 25.02 - Mini Gry w Stróżach info aktualności ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  11.02 - 17.02.2019     PONIEDZIAŁEK  11.02 - hala Gim 5   godz. 17.30 - gr. Czarna   godz. 19.00 - gr. Biała ŚRODA 13.02 - Sparing w Zakopanem info aktualności   CZWARTEK  14.02 - hala Gim 5   godz. 17.00 - 18.30 osoby nie grjące w środę SOBOTA 16.02 TURNIEJ W KROŚNIE info aktualności -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  4.02 - 10.02.2019       PONIEDZIAŁEK  4.02 MINI GRY W STRÓŻACH - ODWOŁANE godz. 17.30 - hala Gim 5   CZWARTEK  7.02 Sparing w Szalowej ( info aktualności )   CZWARTEK  7.02 - hala Gim 5 godz. 17.00 - osoby nie grające w Szalowej   SOBOTA, NIEDZIELA   -  9-10.02 TURNIEJ BĄDŹ NASTĘPNY W KRAKOWIE info aktualności ---------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  28.01 - 3.02.2019   PONIEDZIAŁEK  28.01 - hala Gim 5 godz. 17.30 - gr. Czarna godz. 19.00 - gr. Biała CZWARTEK  31.01 - hala Gim 5 godz. 17.00 - gr. Biała godz. 18.00 - gr. Czarna PONIEDZIAŁEK 4.02 - Mini Gry w Stróżach info aktualności   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM  21.01 - 25.01.2019     PONIEDZIAŁEK  21.01 -  hala Gim 5   godz. 17.30 - gr. Czarna   godz. 19.00 - gr. Biała   CZWARTEK  24.01 TURNIEJ W BRZEZNEJ INFO AKTUALNOŚCI   -------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  14.01 - 20.01.2019   13.01 - 18.01 OBÓZ W ZAKOPANYM   NIEDZIELA 20.01.2019 TURNIRJ W JAŚLE info aktualności   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM  7.01 - 13.01.2019     PONIEDZIAŁEK  7.01 - hala Gim 5   godz. 17.30 - gr. Czarna godz. 19.00 - gr. Biała   CZWARTEK  10.01 - hala Gim 5   godz. 17.00 - gr. Biała godz. 18.00 - gr. Czarna NIEDZIELA 13.01 - WYJAZD NA OBÓZ info aktualności ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM  17.12 - 21.12.2018       PONIEDZIAŁEK  17.12 - hala Gim 5 godz. 17.30 - gr. Czarna   godz. 19.00 - gr. Biała     CZWARTEK  20.12 - hala Gim 5 TESTY SPRAWNOŚCIOWE - obecność obowiązkowa godz. 17.00 - wszyscy   ------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM  10.12 - 16.12.2018       PONIEDZIAŁEK  10.12   Mini gry w Stróżach - info aktualności   godz. 18.00 - 19.15 hala Gim 5 - pozostałe osoby     CZWARTEK  13.12 - Hala Gim 5 ul. Nadbrzeżna   godz. 17.00 - gr. Biała   godz. 18.00 - gr. Czarna     PIĄTEK  14.12 - GIMNASTYKA   DEXTER Lwowska 17 godz. 17.00 ---------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  3.12 - 9.12.2018     PONIEDZIAŁEK  3.12 - hala Gim 5   Bardzo proszę o obecność rodziców przed lub po treningu w celu podpisania inwentaryzacji. Osoby, które jeszcze nie podpisały zostaną powiadomione sms-em.   godz. 17.30 - gr. Czarna   godz. 19.00 - gr. Biała     ŚRODA  5.12 - hala Gim 5   Wyjątkowo zajęcia we środę z względu na obecność w tym dniu Mikołaja i wręczanie zawodnikom paczek godz. 17.00 - 19.00 - wszyscy     PIĄTEK 7.12 - GIMNASTYKA   DEXTER Lwowska 17   godz. 17.00   SOBOTA 8.12 TURNIEJ W BRZESKU - info aktualności   ------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  26.11 - 02.12.2018       PONIEDZIAŁEK  26.11 - hala Gim 5 Bardzo proszę o obecność rodziców przed lub po treningu w celu podpisania inwentaryzacji.   godz. 17.30 - gr. Czarna   godz. 19.00 - gr. Biała     CZWARTEK  29.11 Ze względu na wyjazd trenerów Akademii na Konferencę Szkoleniową do Poznania w tym dniu treningu nie będzie   PIĄTEK 30.11 - GIMNASTYKA   DEXTER Lwowska 17   godz. 17.00   ------------------------------------------------------------------------------------------------  
HARMONOGRAM  19.11 - 25.11.2018   PONIEDZIAŁEK  19.11   Mini gry w Stróżach - info aktualności godz. 18.00 hala Gim 5 - pozostałe osoby     CZWARTEK  22.11 - Hala Gim 5 ul. Nadbrzeżna   godz. 17.00 - gr. Biała   godz. 18.00 - gr. Czarna     PIĄTEK 23.11 - GIMNASTYKA   DEXTER Lwowska 17   godz. 17.00   SOBOTA - NIEDZIELA  24-25.11 Turniej w Szalowej - aktualności   --------------------------------------------------------------------------------------------------------  
HARMONOGRAM  12.11 - 18.11.2018   PONIEDZIAŁEK  12.11 - wolne Ze względu na dzień wolny od pracy i niedostępność hali   CZWARTEK  15.11 - Hala Gim 5 ul. Nadbrzeżna   godz. 17.00 - gr. Biała godz. 18.00 - gr. Czarna   PIĄTEK 16.11 - GIMNASTYKA DEXTER Lwowska 17   godz. 17.00   PONIEDZIAŁEK 19.11 MINI GRY W STRÓŻACH - info aktualności   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM  5.11 - 11.11.2018   PONIEDZIAŁEK  5.11 - boisko ZAWADA godz. 16.15 - grupa Biała i Czarna   ŚRODA  7.11 - boisko ZAWADA godz. 16.00 - gr. Czarna i  Biała - sparing   PIĄTEK 9.11 - GIMNASTYKA DEXTER Lwowska 17 godz. 16.00 - gr. Czarna godz. 17.00 - gr. Biała   NIEDZIELA 11.11 OGÓLNOPOLSKA LIGA TALENTÓW Wyjazd 7.00 ze Sandecji Koszt 40 zł/os ( w tym obiad ) Kadra 1. Nowak 2. Jawor 3. Podosek 4. Białas 5. Piskor 6. Gramsz 7. Kamiński 8. Jaworski 9. Pater 10. Herman 11. Bołoz Jedziemy w koszulkach polo, dresach, zabieramy plecaki, ortaliony, termo, buty piłkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości, sprzęt meczowy z klubu.   ----------------------------------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM 29.10 - 4.11.2018   ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH TRENINGI W TYM TYGODNIU BĘDĄ NA PRZETAKÓWCE. JEŚLI BĘDZIE PROBLEM Z PUNKTUALNYM PRZYBYCIEM MIMO TEGO PROSZĘ PRZYJECHAĆ     PONIEDZIAŁEK 29.10 - boisko PRZETAKÓWKA   godz. 15.45 grupa Biała i Czarna     ŚRODA  31.10 - boisko Przetakówka   godz. 15.45 - gr. Czarna i  Biała   ---------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 22.10 - 28.10.2018       PONIEDZIAŁEK  22.10   LIGA ORLIKÓW - GRYBOWIA - SANDECJA   godz. 16.00 orlik w Grybowie ( zbiórka 15.40 ) ( droga z Grybowa w kierunku Krynicy i za wiaduktem po prawej stronie ) Nowak, Jawor, Podosek, Smajdor, Gramsz, Ogorzałek, Kamiński, Jaworski, Ruchała, Piskor, Herman, Leśniak   Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, dowody tożsamości   godz. 16.15 - pozostałe osoby boisko Przetakówka     ŚRODA 24.10 - boisko Przetakówka   godz. 16.00 grupa Czarna   godz. 16.45 grupa Biała   --------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 15.10 - 21.10.2018   PONIEDZIAŁEK  15.10 - boisko PRZETAKÓWKA LIGA ORLIKÓW - SANDECJA - PIĄTKOWA godz. 16.00 boisko Przetakówka ( zbiórka 15.40 ) Cygan, Jagła, Krzeszowski, Langer, Stafin, Szczecina, Łukasik, Chruślicki, Białogłowicz, Kiełbasa, Żelazko, Koziołek, Pawlik Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, dowody tożsamości Kto nie ma aktualnych badań proszę o dostarczenie   godz. 16.15 - pozostałe osoby   ŚRODA 17.10 - boisko Przetakówka godz. 16.00 grupa Czarna godz. 17.15 grupa Biała   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 8.10 - 14.10.2018   PONIEDZIAŁEK  8.10 - boisko PRZETAKÓWKA godz. 16.15 grupa Biała godz. 17.30 grupa Czarna WTOREK  9.10 LIGA ORLIKÓW -  HELENA - SANDECJA godz. 16.00 boisko Helena ( zbiórka 15.45) Nowak, Gramsz, Herman, Podosek, Jawor, Białas, Piskor, Kamiński, Pater, Jaworski, Kłębczyk, Smajdor, Bołoz, Ogorzałek Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, dowody tożsamości   ŚRODA 10.10 godz. 16.15 - boisko Przetakówka TRENING ODWOŁANY Z POWODU SŁUŻBOWEGO WYJAZDU TRENERA ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODPRACOWANE W INNYM TERMINIE   NIEDZIELA  14.10 MAŁOPOLSKA LIGA TALENTÓW Wyjazd 6.30 ze Sandecji ( zbiórka 6.20 ) Koszt 32 zł/os +13 zł obiad Kadra Nowak, Jawor, Podosek, Białas, Jaworski, Gramsz, Kamiński, Piskor, Herman,Pater, Kłębczyk Jedziemy w koszulkach polo, dresy, plecaki, buty piłkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości, komplet meczowy z klubu   ---------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 1.10 - 7.10   PONIEDZIAŁEK 1.10 LIGA ORLIKÓW - SANDECJA - ZAWISZA godz. 17.00 boisko Przetakówka ( zbiórka 16.30 ) Grabowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Orzeł, Ruchała, Kłębczyk, Bołoz, Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze Osoby nie posiadające badań proszę o dostarczenie na mecz godz. 16.15 boisko Przetakówka Pozostałe osoby Uczestnicy turnieju w Zakopanym - wolne   WTOREK   2.10 ZDJĘCIA CAŁEGO ROCZNIKA GODZ. 16.30 SANDECJA OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA BIAŁE STROJE SANDECJI I DRESY   ŚRODA   3.10 LIGA ORLIKÓW - HORYZONT - SANDECJA godz. 16.30 orlik w Wielogłowach ( zbiórka 16.00 ) Chruślicki, Cygan, Głód, Jagła, Krzeszowski, Langer, Stafin, Szczecina, Łukasik, Białogłowicz, Roch, Koziołek Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze Osoby nie posiadające badań proszę o dostarczenie na mecz   LIGA ORLIKÓW - DĄBROWIA - SANDECJA godz. 18.00 orlik w Wielogłowach ( zbiórka 17.30 ) Grabowski, Leśniak, Majerski, Małecki, Ogorzałek, Orzeł, Kłębczyk, Bołoz, Smajdor, Ruchała, Żelazko, Kiełbasa Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze Osoby nie posiadające badań proszę o dostarczenie na mecz godz. 16.15 boisko Przetakówka Pozostałe osoby   -----------------------------------------------------------------------------------------------------     PONIEDZIAŁEK 24.09 - boisko PRZETAKÓWKA godz. 16.15 grupa Biała godz. 17.30 grupa czarna   ŚRODA  26.09 - boisko Przetakówka godz. 16.45 - gr. Czarna i  Biała   PIĄTEK - NIEDZIELA 28-30.09 API CUP ZAKOPANE Wyjazd 6.30 ze Sandecji ( zbiórka 6.20 ) W NIEDZIELĘ DZIECI ZABIERAJĄ RODZICE. PROSZĘ O UZGODNIENIE MIĘDZY SOBĄ KTO Z KIM WRACA. Koszt 250 zł/os Kadra Nowak, Białas, Jawor, Podosek, Smajdor, Gramsz, Jaworski, Kamiński, Pater, Piskor, Ruchała, Herman Jedziemy w koszulkach polo, dresy, ortaliony, termo, korki, ochraniacze, dowody tożsamości, przybory toaletowe, klapki, dodatkowe getry,   ---------------------------------------------------------------------------------------------------   PONIEDZIAŁEK 17.09 LIGA ORLIKÓW - SANDECJA - GRYBOWIA godz. 17.00 boisko Przetakówka ( zbiórka 16.30 ) Bołoz, Grabowski, Małecki, Krzeszowski, Kiełbasa, Orzeł, Majerski, Ogorzałek, Żelazko, Białogłowicz, Chruślicki, Kłębczyk Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze godz.16.15 boisko Przetakówka Cygan, Głód, Jagła, Karpiel, Koziołek, Langer, Pawlik, Stafin, Szczecina, Łukasik   WTOREK 18.09 LIGA ORLIKÓW - BUDOWLANI - SANDECJA godz. 17.00 boisko w Jazowsku ( zbiórka 16.30 ) Nowak, Białas, Podosek, Jawor, Smajdor, Gramsz, Jaworski, Piskor, Kamiński, Herman, Pater, Ruchała, Leśniak   ŚRODA  19.09 - boisko Przetakówka godz. 16.15 - gr. Czarna godz. 17.30 - gr. Biała   NIEDZIELA 23.09 - Małopolska Liga Talentów Wyjazd 6.15 ze Sandecji ( zbiórka 6.10 ) Koszt 30 zł/os + 13 zł obiad - II danie Kadra Nowak, Białas, Podosek, Jawor, Jaworski, Gramsz, Piskor, Kamiński, Pater, Ruchała, Herman, Kłębczyk Jedziemy w koszulkach polo, dresy, plecaki, buty piłkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości, komplet meczowy z klubu -------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 10.09 - 16.09.2018   .   PONIEDZIAŁEK 10.09   LIGA ORLIKÓW - SANDECJA - BIEGINICZANKA   godz. 16.30 boisko Przetakówka ( zbiórka 16.00 )   Bołoz, Grabowski, Małecki, Ruchała, Leśniak, Krzeszowski, Kiełbasa, Orzeł, Majerski, Ogorzałek, Stafin, Żelazko, Białogłowicz   Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze godz.16.15 boisko Przetakówka Pozostałe osoby   ŚRODA 12.09   LIGA ORLIKÓW - PIĄTKOWA ŁĘG - SANDECJA   godz. 17.00 boisko Piątkowa Łęg ( zbiórka 16.30 )   Bołoz, Grabowski, Małecki, Leśniak, Krzeszowski, Kiełbasa, Orzeł, Majerski, Ogorzałek, Stafin, Żelazko, Białogłowicz   Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze Chruślicki, Cygan, Głód, Jagła, Kłębczyk, Koziołek - brak badań Dominik, Karpiel, Langer, Pawlik - brak zaświadczenia ŚRODA 12.09 SPARING - SANDECJA - SOKOLIKI godz. 16.30 boisko przy ołtarzu papieskim Stary Sącz ( zbiórka 16.00 ) Nowak, Podosek, Jawor, Białas, Smajdor, Jaworski, Gramsz, Kamiński, Herman, Piskor, Pater, Ruchała Gramy w białych strojach Sandecji SOBOTA - Wyprowadzanie Sandecja - Bytowia NIEDZIELA 16.09 TURNIEJ KRAKÓW Wyjazd 6.45 ze Sandecji ( powrót ok. 17.00 ) Koszt 12 zł/os ( wpisowe, woda, owoce, grill ) Kadra Nowak, Małecki, Majerski, Orzeł, Ogorzałek, Jawor, Smajdor, Herman, Gramsz, Ruchała Jedziemy w niebieskich koszulkach polo, dres, plecaki klubowe, stroje meczowe z klubu, zabieramy korki, ochraniacze, ortalion w razie złej pogody. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 03.09 - 09.09.2018 . PONIEDZIAŁEK 03.09 godz.16.15 - boisko Przetakówka Osoby wyznaczone na wtorek mają wolne WTOREK 04.09 LIGA ORLIKÓW - SANDECJA - HELENA godz. 17.00 boisko Helena ( zbiórka 16.30 ) Bołoz, Grabowski, Małecki, Ruchała, Smajdor, Leśniak, Krzeszowski, Kiełbasa, Stafin, Żelazko, Białogłowicz Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze ŚRODA 05.09 LIGA ORLIKÓW - POPRAD RYTRO - SANDECJA godz. 17.00 boisko w Rytrze ( zbiórka 16.30 ) Nowak, Podosek, Białas, Jawor, Jaworski, Gramsz, Pater, Herman, Kamiński, Piskor, Majerski, Smajdor, Ruchała, Grabowski Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze godz. 16.15 boisko Przetakówka Pozostałe osoby   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 27.08 - 02.09.2018 . ŚRODA 29.08 LIGA ORLIKÓW - ZAWISZA ROŻNÓW - SANDECJA godz. 18.00 orlik przy szkole w Rożnowie ( zbiórka 17.30 ) Kadra Nowak, Białas, Podosek, Jawor, Jaworski, Gramsz, Herman, Kamiński, Pater, Leśniak, Bołoz, Ruchała, Małecki Gramy w białych strojach Sandecji, zabieramy dowody tożsamości, ochraniacze godz. 16.15 - boisko Przetakówka pozostałe osoby ----------------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM 20.08 - 26.08.2018 . PONIEDZIAŁEK 20.08 godz. 16.30 boisko Barcice - sparing z Korona Kielce ( zbiórka 16.00 ) Nowak, Białas, Dominik, Gramsz, Herman, Jawor, Jaworski, Kamiński, Pater, Piskor, Podosek, Ruchała, Smajdor, Leśniak, Bołoz, Majerski, Małecki, Ogorzałek Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, picie godz. 18.00 boisko Helena - sparing z Helena ( zbiórka 17.30 ) Orzeł, Grabowski, Białogłowicz, Chruślicki, Głód, Kiełbasa, Koziołek, Krzeszowski, Langer, Pawlik, Stafin, Żelazko, Cygan Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, picie ŚRODA 22.08 - wyjazd na obóz do Charsznicy ( info aktualności ) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 13.08 - 19.08.2018 . PONIEDZIAŁEK 13.08 - boisko Przetakówka godz.16.15 grupa A i B ŚRODA 15.08 - ŚWIĘTO ---------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM 6.08 - 12.08.2018 . PONIEDZIAŁEK 6.08 - sparing w Barcicach z AP Champion zbiórka 16.00 boisko w Barcicach Nowak, Podosek, Jawor, Jaworski, Leśniak, Herman, Piskor, Pater, Kamiński, Ruchała, Smajdor, Dominik Gramy w białych strojach, zabieramy ochraniacze, picie Pozostałe osoby trening godz. 16.15 -  Przetakówka ŚRODA 8.08 -  boisko Przetakówka godz. 16.15 gr. Czarna - spotkanie z rodzicami po treningu godz. 17.15 gr. biała NIEDZIELA 12.08 - Turniej w Krośnie Wyjazd 7.15 ze Sandecji - powrót ok. 21.00 Koszt 40 zl/os ( w tym ciepły posiłek ) Kadra Nowak, Herman, Jawor, Jaworski, Kamiński, Orzeł, Podosek, Smajdor, Ruchała, Ogorzałek, Leśniak, Majerski   Jedziemy w białych strojach, dresy, plecaki, buty piłkarskie, ochraniacze, ortaliony w razie złej pogody, dowody tożsamości, picie, coś do jedzenia ( posiłek ok 16 )   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  30.07 - 5.08.2018 .   WTOREK 31.07 - godz. 16.15 boisko Zawada - gr. Biała   godz. 17.30 boisko Zawada - gr. Czarna   CZWARTEK 2.08 - godz. 16.15 - boisko Zawada - gr. Czarna   godz. 17.30 - boisko Zawada - gr. biała   --------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  23.07 - 29.07.2018 . WTOREK 24.07 - godz. 16.15 boisko Zawada - gr. Biała godz. 17.30 boisko Zawada - gr. Czarna CZWARTEK 26.07 - godz. 17.00 - sparing w Krościenku wyjazd 15.00 ze Sandecji Białas, Gramsz, Herman, Jawor, Jaworski, Kamiński, Nowak, Pater, Piskor, Podosek, Ruchała, Leśniak Zabieramy ochraniacze, gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji. POZOSTAŁE OSOBY PRZYCHODZĄ NA TRENING godz. 16.15 - boisko Zawada   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      

 

Kadra

NAZWISKO I IMIĘ

  1. Bodziony Oskar                                                   
  2. Czyżycki Łukasz                                                  
  3. Durlak Dominik
  4. Durlak Tomasz
  5. Frączek Łukasz                                                   
  6. Frączek Mateusz                                                 
  7. Frohlich Michał
  8. Gramsz Igor                                                         
  9. Herman Alan                                                       
  10. Jawor Milan                                                        
  11. Kamiński Jan                                                        
  12. Kosal Szymon                                                       
  13. Kożuch Błażej                                                       
  14. Kurzeja Olivier                                                      
  15. Majczak Stefan                                                     
  16. Miazga Krzysztof                                                
  17. Nowak Łukasz                                                      
  18. Opyd Mikołaj                                                       
  19. Orzeł Wiktor                                                        
  20. Pater Norbert                                                      
  21. Plata Oskar                                                          
  22. Piskor Maciej                                                      
  23. Podosek Piotr                                                      
  24. Szczepanik Jakub  
 
Badania
IMIĘ I NAZWISKO                                         DATA WAŻNOŚCI  
  1. Bodziony Oskar                                                   28.01.2021
  2. Czyżycki Łukasz                                                   19.07.2021
  3. Durlak Dominik                                                   03.09.2021
  4. Durlak Tomasz                                                     03.09.2021
  5. Frączek Łukasz                                                    21.05.2021
  6. Frączek Mateusz                                                  21.05.2021
  7. Gramsz Igor                                                         06.07.2021
  8. Herman Alan                                                        25.05.2021
  9. Jawor Milan                                                          11.01.2021
  10. Kamiński Jan                                                        19.08.2021
  11. Kosal Szymon                                                       3.08.2021
  12. Kożuch Błażej                                                       09.09.2021
  13. Kurzeja Olivier                                                      20.01.2021
  14. Majczak Stefan                                                     24.08.2021
  15. Nowak Łukasz                                                      22.07.2021
  16. Opyd Mikołaj                                                        16.09..2021
  17. Orzeł Wiktor                                                         29.11.2021
  18. Pater Norbert                                                      30.08.2021
  19. Plata Oskar                                                          25.02.2021
  20. Piskor Maciej                                                      22.07.2020
  21. Podosek Piotr                                                      03.08.2021
  22. Szczepanik Jakub                                              22.08.2020
 
Osiągnięcia grupy
brak informacji
TURNIEJE/ROZGRYWKI

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

LIMANOVIA - SANDECJA

Data: 22.06.2021 Miejsce: Limanowa Godzina: 15.00 ( zbiórka - godz. 14 - boisko Limanovii) Kadra: Damasiewicz, Opyd, Gramsz, Czyżycki, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Majczak, Piskor, Szczepanik, Frączek M, Jawor, Kosal,                   Podosek, Orzeł Jedziemy w koszulkach polo i spodenkach, zabieramy wodę Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

ZAKOPANE - SANDECJA

Data: 25.06.2021 Miejsce: Zakopane Godzina: 18.30 ( zbiórka - godz. 15.00 - Sandecja) Kadra: Damasiewicz, Opyd, Gramsz, Czyżycki, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Majczak, Piskor, Szczepanik, Frączek Ł, Frączek M, Bodziony, Jawor, Kosal, Podosek Jedziemy w koszulkach polo i spodenkach, klapki, dresy w plecakach, zabieramy wodę Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

ORKAN RABA WYŻNA - SANDECJA

Data: 15.06.2021 Miejsce: Raba Wyżna Godzina: 16.00 ( zbiórka - godz. 12.50 - Sandecja) Kadra: Plata, Kamiński, Frączek M, Durlak D, Czyżycki, Durlak T, Kosal, Podosek, Piskor, Gramsz, Opyd, Orzeł, Majczak, Kurzeja, Jawor, Herman Jedziemy w koszulkach polo i dresach Sandecji. Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

GOAL - SANDECJA

Data: 9.06.2021 Miejsce: Nawojowa Godzina: 16.00 ( zbiórka - godz. 15.00 - boisko Nawojowa) Kadra: Nowak, Plata, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Jawor, Gramsz, Opyd,                             Piskor, Sczepanik, Frączek M, Orzeł Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

SANDECJA - GOAL

Data: 5.06.2021 Miejsce: Sandecja Godzina: 9.00 ( zbiórka - godz. 8.00 - boisko Sandecja) Kadra: Damasiewicz, Nowak, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Jawor, Gramsz, Opyd,                             Piskor, Bodziony, Frączek Ł, Frączek M,  Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

SANDECJA - GLINIK

Data: 3.06.2021 Miejsce: Sandecja Godzina: 18.00 ( zbiórka - godz. 17.00 - boisko Sandecja) Kadra: Plata, Nowak, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Jawor, Gramsz, Opyd, Piskor,                             Bodziony, Frączek Ł, Frączek M,  Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

GLINIK - SANDECJA

Data: 29.05.2021 Miejsce: Gorlice Godzina: 11.00 ( zbiórka - godz. 10.00 - boisko w Gorlicach ) Kadra: Plata, Nowak, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Jawor, Gramsz, Opyd, Piskor,                             Bodziony, Kurzeja,  Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

DUNAJEC - SANDECJA

Data: 25.05.2021 Miejsce: Dunajec Godzina: 15.30 ( zbiórka - godz. 14.30 ) Kadra: Plata, Nowak, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Jawor, Gramsz, Opyd, Piskor,                             Orzeł,  Herman Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

SANDECJA - DUNAJEC

Data: 22.05.2021 Miejsce: Sandecja Godzina: 12.30 ( zbiórka - godz. 11.30 ) Kadra: Plata, Nowak, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Frączek M, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Szczepanik, Gramsz, Opyd, Piskor, Kurzeja Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIK

SŁOPNICE - SANDECJA

Data: 15.05.2021 Miejsce: Boisko w Słopnicach Godzina: 10.00 ( zbiórka - godz. 9.15 ) Kadra: Nowak, Plata, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Frączek M, Kosal,  Kożuch, Podosek, Majczak, Szczepanik, Gramsz, Pater, Jawor, Kurzeja Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIKA

SANDECJA - SŁOPNICE

Data: 12.05.2021 Miejsce: Boisko Sandecja Godzina: 18.00 ( zbiórka - godz. 17.00 ) Kadra: Nowak, Płata, Durlak T, Durlak D, Kamiński, Czyżycki, Frączek M, Kosal, Opyd, Herman, Kożuch, Piskor, Podosek, Orzeł, Majczak, Szczepanik,  Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIKA

SANDECJA - LIMANOVIA

Data: 8.05.2021 Miejsce: Boisko Sandecja Godzina: 10.00 ( zbiórka - godz. 9.00 ) Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Durlak D, Durlak T, Czyżycki, Kożuch,  Opyd, Kamiński, Piskor, Majczak, Szczepanik, Frączek M, Frączek Ł, Pater, Orzeł Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA REGIONALNA MŁODZIKA

SANDECJA - KS ZAKOPANE

Data: 5.05.2021 Miejsce: Boisko Sandecja Godzina: 18.00 ( zbiórka - godz. 17.00 ) Kadra: Plata, Jawor, Kosal, Durlak D, Durlak T, Czyżycki, Bodziony, Kożuch, Herman, Opyd, Kamiński, Pater, Orzeł, Piskor, Kurzeja,                 Majczak, Podosek,  Gramy w żółtych strojach, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ API CUP 2008

Data: 26-28.03.2021 Miejsce: Zakopane Kadra: Plata, Nowak, Czyżycki, Durlak D, Szczepanik, Kamiński, Kosal, Gramsz, Durlak T, Kożuch, Podosek, Opyd, Majczak, Piskor,                     Kurzeja Wyjazd:  26.03.2021 godz. 9.00 stadion Sandecji 
  • Koszt: 300 zł/os + 30 zł transport

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, kurtki klubowe, ortaliony, termo, czapki, rękawiczki, kominy, żółte i biało-niebieskie stroje, czarne getry, ochraniacze, dowód tożsamości, ręcznik, przybory toaletowe, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, 

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ CUTLINE CUP W STRÓŻACH

Data: 13-14.03.2021 Miejsce: Stróże

Kadra: Plata/Nowak, Czyżycki, Kamiński, Durlak T, Durlak D, Szczepanik, Kożuch, Podosek, Opyd, Gramsz, Kosal, Majczak, Piskor,                       Orzeł

Zbiórka: 7.30 w Stróżach
  • Koszt: 50 zł/os - Stroje do gry z klubu

OBOWIĄZKOWO WYPEŁNIAMY OŚWIADCZENIA I ZABIERAMY W SOBOTĘ DO STRÓŻ

          Oświadczenie (1)                                                              Oświadczenie_COVID-19

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAKÓW

Data: 27.02.2021 Miejsce: Kraków Kadra: Plata, Czyżycki, Durlak T, Durlak D, Frączek M, Gramsz, Kamiński, Kosal, Majczak, Opyd, Pater, Piskor, Podosek, Szczepanik Zbiórka: 15.50 na Sandecji

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, kurtki, termo, czapki, rękawiczki, stroje żółte, czarne getry, ochraniacze, napoje izotoniczne, kasa na McDonalds w drodze powrotnej.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W SZALOWEJ

Data: 27-28.02.2021 Miejsce: Szalowa Kadra:  Plata, Bodziony, Frączek Ł, Kurzeja, Kożuch, Jawor, Herman, Orzeł + zawodnicy z rocznika 2008 Zbiórka: 9.15 w Szalowej
  • Koszt: 50 zł/os - Gramy w żółtych strojach

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ STRÓŻE CUP

Data: 5-7.02.2021 Miejsce: Stróże Kadra:  Plata, Bodziony, Durlak D, Frączek Ł, Herman, Kamiński, Pater, Kołdras, Jawor, Gramsz, Opyd, Czyżycki, Kurzeja, Piskor Piątek - zbiórka 11.15 w Stróżach - koniec 14.30 Sobota - zbiórka 12.15 w Stróżach - koniec 17.30 Niedziela - zależy od wyników w piątek i sobotę
  • Koszt: 50 zł/os

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, kurtki klubowe, ortaliony, termo, czapki, rękawiczki, kominy, żółte stroje, czarne getry, ochraniacze, dowód tożsamości, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ COPALNIA TALENTÓW

Data: 23-24.01.2021 Miejsce: Kraków Kadra:  Czyżycki, Durlak T, Gramsz, Jawor, Kamiński, Kosal, Kożuch, Kurzeja, Majczak, Opyd, Piskor, Podosek, Szczepanik Wyjazd:  23.01.2021 godz. 6.30 stadion Sandecji 
  • Koszt: 90 zł/os 

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, kurtki klubowe, ortaliony, termo, czapki, rękawiczki, kominy, żółte stroje, czarne getry, ochraniacze, dowód tożsamości, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, drugie śniadanie

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA, ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W SZALOWEJ

Data: 28-29.11.2020 Miejsce: SPORT-ARENA SZALOWA Kadra:  Nowak, Bodziony, Czyżycki, Durlak D., Durlak T., Fączek Ł., Gramsz, Kosal, Majczak, Opyd, Orzeł, Pater, Piskor, Szczepanik Zbiórka: 28.11.2020 godz. 8.30.00 w Szalowej
  • Koszt: 30 zł/os 

Każdy zawodnik musi dostarczyć zgodę rodziców dostępną TUTAJ

Gramy żółtych koszulkach , zabieramy dresy, ortaliony, ochraniacze, dowód tożsamości, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, 

W NIEDZIELĘ GODZINA ROZGRYWANIA MECZY UZALEŻNIONA OD WYNIKU OSIĄGNIĘTEGO W SOBOTĘ.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ PODHALE CUP

Data: 14-15.11.2020 Miejsce: Zakopane Kadra:  Nowak, Czyżycki, Kosal, Gramsz, Podosek, Kamiński, Frączek M., Opyd, Kożuch, Majczak, Durlak T., Piskor, Durlak D., Blicharz Wyjazd:  14.11.2020 godz. 9.30 stadion Sandecji 
  • Koszt: 220 zł/os 

Jedziemy w koszulkach polo, dresy, kurtki klubowe, ortaliony, termo, czapki, rękawiczki, kominy, żółte i biało-niebieskie stroje, czarne getry, ochraniacze, dowód tożsamości, ręcznik, przybory toaletowe, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, 

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W SZALOWEJ

Data: 7-8.11.2020 Miejsce: SPORT-ARENA SZALOWA Kadra:  Nowak, Jawor, Frączek Ł, Kurzeja, Bodziony, Miazga, Piskor, Majczak, Szczepanik, Orzeł, Kożuch, Herman, Podosek, Blicharz Zbiórka: 7.11.2020 godz. 14.00 w Szalowej
  • Koszt: 30 zł/os 

Gramy żółtych koszulkach , zabieramy dresy, ortaliony, ochraniacze, dowód tożsamości, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, 

W NIEDZIELĘ GODZINA ROZGRYWANIA MECZY UZALEŻNIONA OD WYNIKU OSIĄGNIĘTEGO W SOBOTĘ.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W ZAKOPANEM

Data: 11-13.09.2020 Miejsce: API Zakopane Kadra:  Nowak, Plata, Czyżycki, Kurzeja, Jawor, Gramsz, Podosek, Kamiński, Frączek M., Opyd, Herman, Kożuch, Majczak, Durlak T., Piskor Wyjazd:  11.09.2020 godz. 9.15 stadion Sandecji 
  • Koszt: 320 zł/os 

Jedziemy w koszulkach polo, zabieramy dresy, ortaliony, żółte i biało-niebieskie stroje, czarne getry, ochraniacze, dowód tożsamości, klapki, kąpielówki, ręcznik, przybory toaletowe, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, 

W NIEDZIELĘ PO TURNIEJU RODZICE ODBIERAJĄ DZIECI Z ZAKOPANEGO. PROSZĘ UZGODNIĆ MIĘDZY SOBĄ KTO Z KIM WRACA.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W ISTEBNEJ

Data: 12-14.08.2020 Miejsce: Istebna - Pensjonat Groń Kadra:  Czyżycki, Durlak D, Durlak T, Gramsz, Kamiński, Kosal, Majczak, Nowak, Opyd, Piskor, Plata, Podosek, Szczepanik Wyjazd:  12.08.2020 godz. 9.00 stadion Sandecji 
  • Koszt: 380 zł/os ( zakwaterowanie+wyżywienie, wpisowe, transport, 2h aqua parku )

Jedziemy w koszulkach polo, zabieramy dresy, ortaliony, żółte i biało-niebieskie stroje, czarne getry, ochraniacze, dowód tożsamości, klapki, kąpielówki, ręcznik, przybory toaletowe, napoje izotoniczne, batony energetyczne, maseczki, 

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MECZE LIGOWE W SEZONIE JESIEŃ 2020/2021

8.08.2020   GLINIK - SANDECJA II    godz. 12.00     4 - 1

                          BAP - SANDECJA I    godz. 13.00          0 - 1 10.08.2020     POPRAD MUSZYNA - SANDECJA    godz. 17.30 15.08.2020     SANDECJA I - BIEGONICZANKA     godz. 10.00 18.08.2020     MINERALNI - SANDECJA II     godz. 17.00 22.08.2020    DUNAJEC - SANDECJA I     godz. 12.00                             SANDECJA II - SOKÓŁ     godz. 14.00 24.08.2020     RESPECT - SANDECJA II    godz. 17.30 25.08.2020     SANDECJA I - SANDECJA III    godz. 17.00 29.08.2020     SANDECJA I - AP KOLEJARZ     godz. 12.00                            SANDECJA II - BAP    godz. 14.00 1.09.2020        SANDECJA I - SANDECJA II    godz. 17.00 5.09.2020       SANDECJA II - BIEGONICZANKA     godz. 14.00                           GOAL - SANDECJA I     godz. 12.00 9.09.2020      GLINIK - SANDECJA I     godz. 17.00 10.09.2020     DUNAJEC - SANDECJA II     godz. 17.00 14.09.2020     SANDECJA II - SANDECJA III     godz. 17.00 19.09.2020     SANDECJA I - MINERALNI     godz. 10.00                           SANDECJA II - AP KOLEJARZ     godz. 12.00 26.09.2020     SOKÓŁ - SANDECJA I      godz. 14.30 1.10.2020        POPRAD MUSZYNA - SANDECJA I      godz. 16.30 3.10.2020       SANDECJA I - RESPECT     godz. 14.00                          SANDECJA II - GOAL     godz. 12.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TURNIEJ BIELIK  CUP

Data: 19-21.06.2020 Miejsce: Zakopane - obiekty API Kadra:  Nowak, Jawor, Gramsz, Opyd, Majczak, Kamiński, Piskor, Szczepanik, Kosal, Czyżycki Zbiórka:  21.06.2020 godz. 11.30 stadion Sandecji 
  • Koszt: 350 zł/os 

Jedziemy w koszulkach polo, dresach, kurtki na deszcz, zabieramy żółte i biało-niebieskie stroje, czarne getry, ochraniacze, buty na sztuczną nawierzchnię, dowód tożsamości, klapki, przybory toaletowe, napoje izotoniczne, batony energetyczne

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TURNIEJ ORLEN BENIAMINEK KROSNO CUP

Data: 22-23.02.2020 Miejsce: Krosno - boisko pod balonem Kadra:  Nowak, Jawor, Gramsz, Opyd, Majczak, Kamiński, Piskor, Podosek, Szczepanik, Kosal, Bołoz Zbiórka:  22.02.2020 godz. 13.30 stadion Sandecji 
  • Koszt: 230 zł/os ( pobyt+wpisowe+transport )

Jedziemy w koszulkach polo, dresach, kurtkach, zabieramy żółte stroje i czarne getry, ochraniacze, buty na sztuczną nawierzchnię, dowód tożsamości, klapki, kąpielówki, przybory toaletowe, napoje izotoniczne, batony energetyczne

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W KRAKOWIE

Data: 8-9.02.2020 Miejsce: Kraków - boisko pod balonem Kadra:  Nowak, Jawor, Czyżycki, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Opyd, Szczepanik, Majczak Zbiórka:  8.02.2020 godz. 10.20 stadion Sandecji ( niedziela w zależności od sobotnich wyników)
  • Koszt: 140 zł/os ( wpisowe+transport )

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze, buty na sztuczną nawierzchnię

Jedziemy w dresach, koszulkach polo, kurtki, plecaki

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W KRZESZOWICACH

  Data: 19.01.2020 Miejsce: Krzeszowice Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Opyd Zbiórka:  19.01.2020 godz. 6.00 stadion Sandecji
  • Koszt: 70 zł/os ( wpisowe+transport )

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze, buty halowe

Jedziemy w dresach, koszulkach polo, kurtki, plecaki

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA - KOLEJARZ

godz. 13.00

Data: 26.10.2019 Miejsce: Sandecja Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Czyżycki, Opyd, Majczak, Białas, Ogorzałek, Małecki, Smajdor Zbiórka:  26.10.2019 godz. 12.15 boisko Sandecja

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

GOAL - SANDECJA

godz. 12.00

Data: 19.10.2019 Miejsce: Zawada Kadra: Nowak, Jawor, Podosek, Kamiński, Kosal, Opyd, Gramsz, Piskor, Czyżycki, Majczak, Orzeł, Bołoz, Herman, Białas Zbiórka:  19.10.2019 godz. 11.15 boisko Zawada

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA - BARCICZANKA

godz. 16.30

Data: 15.10.2019 Miejsce: Barcice Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Pater, Czyżycki, Herman, Opyd, Majczak, Ruchała, Leśniak Zbiórka:  15.10.2019 godz. 15.45 boisko Barcice

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ API W ZAKOPANYM

Data: 11-13.10.2019 Miejsce: ZAKOPANE Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Gramsz, Podosek, Piskor, Czyżycki, Kamiński, Majczak, Pater, Smajdor, Opyd
  • Koszt: 200 zł/os ( pobyt+transport )
Wyjazd: Czwartek 10.10.2019 godz. 18.00 ze Sandecji
Zabieramy: Plecaki, żółte i białe koszulki oraz spodenki Sandecji, czarne getry, dres, ortalion, termo, czapki, rękawiczki, koszulki polo, korki, ochraniacze, dowód tożsamości, przybory toaletowe, klapki, rzeczy na basen,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

BUDOWLANI  JAZOWSKO - SANDECJA

godz. 14.00

Data: 5.10.2019 Miejsce: Jazowsko Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński, Podosek, Gramsz, Piskor, Pater, Czyżycki, Herman, Opyd, Orzeł, Białas, Ogorzałek Zbiórka:  5.10.2019 godz. 13.15 boisko Jazowsko

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJ W GORLICACH

Data: 29.09.2019 Miejsce: GORLICE Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Gramsz, Podosek, Piskor, Kamiński, Majczak, Pater, Herman, Opyd
  • Koszt: 20 zł/os wpisowe, transport+obiad ?
Zbiórka: 8.30 boisko w Gorlicach
Zabieramy:  żółte koszulki Sandecji, czarne getry, dres, koszulki polo, korki, ochraniacze, dowód tożsamości.

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

PRZYDONICA - SANDECJA

godz. 11.00

Data: 28.09.2019 Miejsce: Przydonica Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński,  Majczak, Podosek, Gramsz, Piskor, Smajdor, Pater, Czyżycki, Herman, Leśniak, Orzeł, Bołoz Zbiórka:  28.09.2019 godz. 10.15 boisko Przydonica

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA - MINERALNI

godz. 17.00

Data: 23.09.2019 Miejsce: Sandecja Kadra:  Nowak, Jawor, Kosal, Kamiński,  Majczak, Podosek, Gramsz, Piskor, Smajdor, Pater, Czyżycki, Herman, Orzeł, Białas Zbiórka:  23.09.2019 godz. 16.10 Sandecja

Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

POPRAD RYTRO - SANDECJA   

godz. 16.30

Data: 13.09.2019 Miejsce: Rytro Kadra:  Grupa A Zbiórka:  13.09.2019 godz. 15.40 boisko w Rytrze Gramy w żółtych strojach Sandecji, czarne getry, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-----------------------------------------------------------

OGNIWO PIWNICZNA - SANDECJA   godz. 18.00

Data: 3.09.2019

Miejsce: Piwniczna

Kadra:  Nowak, Białas, Czyżycki, Gramsz, Herman, Jawor, Kamiński, Kosal, Majczak, Ogorzałek, Pater, Piskor, Podosek, Smajdor

Zbiórka:  3.09.2019 godz. 17.15 boisko w Piwnicznej

Sprzęt do gry z klubu, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MŁODZIKA 

SANDECJA  -  GRYBOWIA  godz. 15.30

  1. Data: 7.09.2019
Miejsce: Sandecja Kadra: Nowak, Jawor, Kosal, Bołoz, Majczak, Gramsz, Podosek, Kamiński, Piskor, Czyżycki, Herman, Orzeł, Białas, Leśniak  Zbiórka:  7.08.2019 godz. 14.45 na Sandecji

Gramy w żółtych strojach Sandecji, getry czarne, obowiązkowo dowód tożsamości, ochraniacze

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W SEZONIE 2019/2020 ZESPÓŁ ROCZNIKA 2009

BĘDZIE UCZESTNICZYŁ W ROZGRYWKACH II LIGII OKRĘGOWEJ MŁODZIKA

ORAZ TURNIEJACH.

W uzasadnionych sytuacjach terminy meczy mogą ulec zmianie, co zostanie uwzględnione w planie.

 

PLAN ROZGRYWEK JESIEŃ 2019

  23 - 25.08.2019 - Turniej w Proszowicach 26.08.2019 - Dąbrovia - Sandecja  godz. 17.00 28.08.2019 - Skalnik - Sandecja  godz. 17.00 31.08.2019 - Sandecja - Helena  godz. 10.00 3.09.2019 - Ogniwo - Sandecja  godz. 18.00 7.09.2019 - Sandecja - Grybowia  godz. 15.30 13.09.2019 - Poprad Rytro - Sandecja  godz. 16.30 14-15.09.2019 - Kolejarz Cup Stróże 23.09.2019 - Sandecja - Mineralni  godz. 17.00 28.09.2019 - Przydonica - Sandecja  godz. 11.00 5.10.2019 - Budowlani - Sandecja godz. 14.00 11-13.10.2019 - API CUP Zakopane 14.10.2019 - Sandecja - Barciczanka  godz. 16.00 19.10.2019 - Goal - Sandecja  godz. 12.00 26.10.2019 - Sandecja - Kolejarz  godz. 13.00 2.11.2019 - Korona Tylicz - Sandecja  godz. 11.00