U-13 (rocznik 2007)
Aktualności

DO POBRANIA Ćwiczenia AKADEMII SANDECJA

Informacje dotyczące udziału w turniejach i sparingach w najbliższym czasie:

  • 11 stycznia sparing wszyscy zawodnicy Rzeszów (Stal Rzeszów),
  • 18 stycznia sparing I. drużyna Kraków (Cracovia, Stal Mielec),
  • 26 stycznia sparing II. drużyna Tarnów (Unia Tarnów),
  • 26 stycznia halowe mistrzostwa małopolski (etap rejonowy) w Nowym Targu, 9 os.,
    (udział /wpisowe i dojazd/ po stronie Akademii).
  • 1-6 lutego obóz wszyscy zawodnicy (API Zakopane),
  • 8/9 lutego wolne,
  • 15 lutego turniej II. drużyna Szalowa (Igloopol Dębica, Mineralni, Beskidzka AP)
  • 16 lutego finały Halowych Mistrzostw Małopolski w Krakowie,
  • 22 lutego charytatywny turniej halowy – 14 os., (hala w Łukowicy),
  • 29 lutego sparing wszyscy zawodnicy Kielce (Korona Kielce),
  • 7-8 marca wszyscy – dwudniowy turniej w Szalowej,
  • 14-15 marca wolne,
  • 20-22 marca turniej 15 os, (API CUP Zakopane),
  • 28/29 marca 1. kolejka ligowa
  • 12-14 czerwca Turniej Smoka Wawelskiego (Kraków 11 x 11)

 

Dni treningowe w okresie listopad – luty:

Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 Barcice,

Środa godz. 17:30 – 19:00 Stary Sącz,

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna salka 109 gimnastyka co 2 tygodnie,

Piątek godz. 16:30 – 18:00 Barcice,

 

Plan treningów 17.02 – 23.02

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, ortalion, wyjazd busem z Kilińskiego 17:30,

* Środa godz. 16:30 – 18:00 (zbiórka 16:10) sparing ze Zniczem Pruszków w Barcicach, ortalion Kadra: Florek |Piszczek, Proszek, Ogorzałek| Jaworski, Orłowski, Szczurowski, Polański, Najduch| Koral, Cisoń, Smajdor, Pyrcioch| Palacz, Plata.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu ortalion, Kadra: Leśniak, Chmielowski, Baczyński, Chwastek, Górka, Kulig, Orczykowski, Przepiórka, Starosta, Świderski.

* Piątek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barciach, ortalion,

* Sobota halowy turniej charytatywny w Łukowicy (34-606 Łukowica 293)

Grupa czarna – zbiórka o godz. 7:00 (białe stroje treningowe), koszt 200 zł do podziału (wpisowe 1 drużyna), turniej potrwa do 10:30.

Grupa biała – zbiórka o godz. 14:20 (białe i żółte stroje treningowe), koszt 400 zł do podziału (wpisowe 2 drużyny), turniej potrwa do 20:30.

* Niedziela halowy turniej charytatywny dla Rodziców w godz. 14:00 – 20:30 (szczegóły i kadra u Pana Aleksandra Piszczka)

 

Plan treningów 10.02 – 16.02

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, ortalion, wyjazd busem z Kilińskiego 17:30,

* Środa godz. 16:30 – 18:00 sparing z Polonią Warszawa w Barcicach, Kadra [12]: Florek, Proszek, Piszczek, Cisoń, Jaworski, Szczurowski, Najduch, Koral, Palacz, Pyrcioch, Orłowski, Polański, obowiązuje ortalion, zbiórka 16:10.

Pozostali trening na orliku w Starym Sączu w godz. 17:30 – 19:00, ortalion.

* Piątek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barciach, ortalion,

* Sobota godz. 12:30 Kilińskiego wyjazd na turniej do Szalowej (14:00 – 16:00, Sandecja, Beskidzka AP, Mineralni Krynica, Igloopol Dębica), stroje z klubu, koszt do podziału na drużynę 425 zł (250 bus, 175 boisko). Kadra: Leśniak, Smajdor, Chmielowski, Baczyński, Chwastek, Głód, Górka, Kulig, Orczykowski, Przepiórka, Świderski, Ogorzałek, Plata*(do potw.),

* Niedziela godz. 6:45 Kilińskiego 47 wyjazd na Halowe Mistrzostwa Małopolski do Krakowa, powrót około 17:00, gramy pod balonem KS Wanda Kraków 6+1, stroje z klubu, w zastępstwie trener Michał Jawczak, koszt około 20 zł / os (obiad). Kadra: Florek, Najduch, Piszczek, Cisoń, Jaworski, Koral, Palacz, Polański, Szczurowski, Pyrcioch, Orłowski. Harmonogram dostępny TUTAJ

Plan treningów 27.01 – 01.02

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:00 trening w Barcicach, ortalion (nie będzie tego dnia busa z Akademii ponieważ tylko nasz rocznik trenuje w tych godzinach, bardzo proszę o porozumienie się między Rodzicami w razie problemów z transportem),

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, ortalion,

* Czwartek godz. 15:00 – 17:00 Barcice (na zbiórkę o 14:30 proszę być już przygotowanym do gry) sparing z Hutnikiem Kraków, białe stroje, kadra: wszyscy zawodnicy. W razie problemów z transportem proszę o kontakt, będzie możliwość jazdy samochodami z trenerami,

* Sobota godz. 9:30 Kilińskiego 47 wyjazd na obóz do Zakopanego (warto być trochę wcześniej, żeby znaleźć miejsce parkingowe – jadą 4 roczniki), Prawdopodobnie zrobimy zbiórkę o 9:00 żeby umożliwić Państwu odbiór kurtek, jednak potwierdzę to jeszcze w piątek.

 

 

Plan treningów 20.01 – 26.01

* Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening w Barcicach, ortalion (bus z Kilińskiego 16:50, powrót busa około 19:20). Zmiana godziny spowodowana dostępnością boiska w Barciach podczas ferii innych województw. Żółte koszulki do zwrotu u trenera po treningu – będzie wykonywany nadruk.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, ortalion,

* Czwartek godz. 16:30 – 18:00 gimnastyka, salka 109 Nadbrzeżna, białe stroje,

* Piątek godz. 16:00 Kilińskiego 47 wyjazd na sparing z Limanovią, białe stroje, koszt dojazdu 250 zł do podziału na drużynę, kadra: wszyscy zawodnicy, powrót około 19:00. Gramy na zewnątrz.

Zgłoszone nieobecności: Smajdor, Ogorzałek, Florek, Starosta, Jaworski, Chwastek, Przepiórka, Świderski, Orczykowski, Kulig.

Dojazd we własnym zakresie (zbiórka 16:40): Palacz, Szczurowski, Plata.

* Niedziela godz. 6:45 Kilińskiego 47 wyjazd na halowe mistrzostwa małopolski (etap rejonowy) do Nowego Targu. Zabieramy halówki, ochraniacze, dokument tożsamości i coś do jedzenia. Stroje będą z klubu. W zastępstwie Trener Michał Jawczak (600 964 330). Powrót około 14:30. Kadra [9]: Florek (br), Piszczek, Jaworski, Najduch, Koral, Polański, Orłowski, Cisoń, Plata.

Mecze grupowe: 9:00 Orkan Szczyrzyc, 9:56 Ogień Sękowa, 10:52 Górale Nowy Targ, 11:40-13:00 faza finałowa. W grupie B: Limanovia, Przydonica, KS Zakopane, Beskidzka AP.

* Niedziela godz.7:20 Kilińskiego 47 wyjazd na sparing z Unią Tarnów. Gramy na zewnątrz, stroje z klubu. Koszt: 350 zł do podziału na drużynę. Powrót około 14:00. Kadra: Leśniak, Pyrcioch, Palacz, Szczurowski, Chmielowski, Baczyński, Głód, Górka, Kulig, Proszek, Przepiórka.

 

Plan treningów 13.01 – 19.01

planowany na 15.01 sparing z SMSem Łódź nie dojdzie do skutku

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, żółte stroje (bus z Kilińskiego 17:30, powrót busa około 20:00), trening bramkarski: Leśniak, Florek.

* Wtorek godz. 16:45 Kilińskiego 47 wyjazd na turniej do Szalowej (Respect, Mineralni, Poprad Muszyna, Biegoniczanka, Sandecja). Białe stroje treningowe, gramy w godz. 17:45 – 20:45. Koszt 35 zł / os. (250 bus i 150 boisko do podziału). Kadra (12): Leśniak (br), Świderski, Starosta, Przepiórka, Proszek, Orczykowski, Kulig, Górka, Głód, Chwastek, Baczyński, Chmielowski. Możliwe dodatkowe powołania w przypadku nieobecności.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje (trening dotyczy zawodników niebiorących udziału we wtorkowym turnieju),

* Czwartek godz. 17:30 – 19:00 szatnia Kilińskiego 47, dres, trening mentalny / przygotowanie teoretyczne, grupa biała,

* Piątek  godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach, żółte stroje (trening dotyczy zawodników niebiorących udziału w sobotnich sparingach),

* Sobota godz. 13:40 Kilińskiego 47 wyjazd na sparingi do Krakowa (Wielicka 101, Cracovia, Stal Mielec), powrót około 20:30. Stroje z klubu. Gramy na zewnątrz. Kadra: Florek (br), Cisoń, Jaworski, Najduch, Ogorzałek, Orłowski, Piszczek, Plata, Polański, Proszek, Smajdor, Szczurowski, Palacz. Koszt: 550 zł (bus) do podziału.

 

Plan treningów 06.01 – 12.01

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, żółte stroje,

* Czwartek godz. 16:30 – 18:00 gimnastyka, salka 109 Nadbrzeżna, białe stroje,

* Piątek  godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach, żółte stroje,

* Sobota godz. 10:45 Kilińskiego 47 wyjazd na sparing ze Stalą Rzeszów, gramy na zewnątrz, stroje z klubu. W kadrze wszyscy zawodnicy, koszt: 45 zł / os. (transport 900 zł / 20). Powrót około 18:30. Proszę zabrać coś do jedzenia.

Nieobecni: Chwastek, Chmielowski, Koral, Kulig, Baczyński.

 

Plan treningów 16.12 – 22.12

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, żółte stroje (bus z Kilińskiego 17:30, powrót busa około 20:00), trening bramkarski: Leśniak, Florek.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

* Czwartek godz. 18:30 – 19:30 hala PWSZ, Kościuszki 1, testy sprawnościowe, żółte stroje (bez ochraniaczy), halówki, bezpośrednio po testach pokaz ćwiczeń i rollowania przez trenera przygotowania motorycznego – finalnie wszystko może potrwać do 20:00 ale jest to w dużej mierze uzależnione od tego, czy wcześniejsze grupy nie wygenerują „poślizgu” gdyż testy są dla wszystkich zawodników Akademii i rozpoczynają się o 15:30. Proszę każdego zawodnika o zabranie zestawu ćwiczeń (wydruk lub na telefonie), a także rollera (powołując się na prośbę ze spotkania z Rodzicami z dn. 21.11.2019 r.)

* Piątek  godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach, białe stroje,

* Kolejarz Winter Cup (Stróże – sobota i niedziela)

Na turniej powołani są wszyscy zawodnicy z rocznika (25). Mamy zgłoszone dwie drużyny, każda z nich rozegra w ciągu dwóch dni 7 meczów x 30 minut. Gramy na zewnątrz dlatego proszę oprócz odpowiedniego ubioru zabrać jeszcze ciepłą kurtkę + coś ciepłego na nogi (może być koc). Kwota wpisowego obejmuje obiady w sobotę.

Koszty do podziału: 40 zł / os.

Wpisowe 2 x 400 zł = 800 zł

Dojazd 2 x 300 zł tj. 600 zł (-450 zł / zostało z naszej puli rocznika) = 150 zł

* Sobota godz. 8:00 Kilińskiego 47, wyjazd na turniej do Stróż, stroje z klubu, wszyscy zawodnicy, powrót około 17:00,

* Niedziela godz. 7:45 Kilińskiego 47, wyjazd na turniej do Stróż, stroje z soboty (jeśli będzie potrzeba proszę wyprać), wszyscy zawodnicy, po turnieju weźmiemy prysznic w Stróżach (proszę zabrać odpowiednie rzeczy) i udamy się na wigilię do Miasteczka Galicyjskiego (przy boisku Piątkowa) – szczegóły dotyczące wigilii u Pani Kierownik. Odbiór zawodników około 17:00.

 

Plan treningów 09.12 – 15.12

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Zbiórka zawodników 15 minut przed rozpoczęciem każdego treningu, odbiór 15 minut po zakończeniu.

 

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, żółte stroje (bus z Kilińskiego 17:30, powrót busa około 20:00), trening bramkarski: Leśniak, Florek.

* Wtorek godz. 17:00 – 20:30 turniej w Szalowej, białe stroje, wyjazd busem z Nowego Sącza godz. 16:00 Kilińskiego 47. Koszt 30 zł / os. (boisko + transport). Proszę być gotowym do grania w momencie wyjazdu (biały strój na sobie) a czyste ubrania na przebranie zabrać ze sobą – żeby zacząć punktualnie. Kadra: Leśniak, Ogorzałek, Plata, Pyrcioch, Smajdor, Chmielowski, Baczyński, Chwastek, Głód, Górka, Kulig, Orczykowski, Proszek, Przepiórka, Starosta.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, żółte stroje,

* Piątek  godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach, białe stroje

* Weekend wolne

-> W czwartek 19.12 odbędą się testy wydolnościowe dla roczników 2001 – 2008 w hali PWSZ w godz. 15:00 – 20:00. Obecność jest obowiązkowa, proszę zarezerwować sobie ten termin.

 

Plan treningów 02.12 – 08.12

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Zbiórka zawodników 15 minut przed rozpoczęciem każdego treningu, odbiór 15 minut po zakończeniu.

 

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, żółte stroje (bus z Kilińskiego 17:30, powrót busa około 20:00), zwolnieni z treningu na rzecz odnowy biologicznej (rollowanie, basen, odpoczynek): Koral, Polański, Pyrcioch, Cisoń, Piszczek, Szczurowski. Trening bramkarski: Leśniak, Florek.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

* Czwartek godz. 16:30 – 18:00 gimnastyka w salce 109 (Nadbrzeżna), żółte stroje, halówki, bez getrów i ochraniaczy. Bardzo proszę osoby które nie planują uczestniczyć w zajęciach z gimnastyki o smsa z informacją o innej wykonywanej aktywności (wraz z terminem),

* Piątek  godz. 17:00 – 18:30 trening w Starym Sączu, białe stroje (jednorazowa zmiana lokalizacji z uwagi na sparing roczników 2008 i 2009 w Barcicach),

* Niedziela trójmecz w Stróżach Odwołany, w zamian za to weźmiemy udział w mini turnieju w Szalowej we wtorek 10.12 w godzinach popołudniowych.

 

Plan treningów 25.11 – 01.12

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Zbiórka zawodników 15 minut przed rozpoczęciem każdego treningu, odbiór 15 minut po zakończeniu.

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Barcicach, żółte stroje (bus z Kilińskiego 17:30, powrót busa około 20:00)

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

* Czwartek trening we własnym zakresie: do wykonania ćwiczenia profilaktyczne (liczba powtórzeń określona w zestawie)+ stabilizacyjne (na każde ćwiczenie poświęcamy około 4 minut, w miarę możliwości stosujemy progresje) – dla zawodników z kadry turniejowej

* Piątek godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach dla zawodników spoza kadry turniejowej, żółte stroje, odwołany, ponieważ uwzględniając nieobecności zawodników mających w tym czasie lekcje w szkole pozostaje 5 osób. Realizujemy ćwiczenia opisane powyżej, dodatkowo do wyboru: 30 minut ciągłego biegu, 500 m pływania lub 1h jazdy rowerem.

* PODHALE CUP

Koszt 25 zł / os. (wpisowe), transport ze środków Akademii. Mecze rozgrywane na sztucznym b

Trenerzy Prowadzący

TRENER 

Mariusz Tokarczyk

Tel. 518 442 339

e-mail – mariusz2a22@o2.pl

——————————————

ASYSTENT TRENERA

Daniel Kurowski

Tel. 512 817 519

e-mail – kurowski26@o2.pl

——————————————

KIEROWNIK GRUPA BIAŁA

Aneta Górka

Tel. 698 797 487

Plan zajęć

Od sezonu 2019 / 2020 wszelkie informacje dotyczące odbywających się zajęć znajdują się w zakładce AKTUALNOŚCI.

Plan treningów 24.06 – 30.06

Poniedziałek godz. 16:30 – 19:00 testy sprawnościowe, boisko Piątkowa, białe stroje, wszyscy zawodnicy (ważna obecność ponieważ oprócz okresowych testów przeprowadzanych co pół roku, na zajęciach będzie obecny trener przygotowania motorycznego który zaprezentuje prawidłowe wykonanie zestawu ćwiczeń – każdy zawodnik otrzyma wersję papierową ćwiczeń do indywidualnej pracy w lipcu ale należy pamiętać, że priorytetem jest poprawne wykonanie),

Wtorek godz. 17:30 – 19:30 paintball Marcinkowice 34, zbiórka 17:15, koszt 40 zł/os. – 200 kulek. (proponowałbym po 500 kulek/os. przy kwocie 75 zł/os. żeby gra nie skończyła się po 30 minutach powołując się na swoje doświadczenie w uczestnictwie w takich grach z dziećmi – ale jest to jeszcze do przemyślenia, przy rozpoczęciu gry możemy podjąć takie decyzje)

Voucher 350 zł,
W cenie dla grupy:
– pełne umundurowanie,
– cały kompletny sprzęt do gry (marker, maska, butla HP),
– instruktaż,
– rozgrywki scenariuszowe do 3 godzin,
– sesja zdjęciowa z całej gry
– brak jakichkolwiek dopłat do czasu gry, sprzętu itp
Informacje ofertowe:
„Scenariusze, które mamy przygotowane:
(przez ok. 3 godziny postaramy się je wszystkie rozegrać, zdarza się że
i więcej. Każdy wychodzi z naszej imprezy umordowany, umalowany, ale
BARDZO USATYSFAKCJONOWANY!).
– Pierwsze gry odbywają się na rozpoznawczym terenie, lecz i toczymy
walkę o zwycięstwo, które zapewnia trafienie całej drużyny przeciwnej.
– Misja „Kurier” – polega na przejęciu przesyłki ze środka pola i
doniesieniu jej do bazy, co zapewnia wygrany mecz. Obie drużyny będą
walczyć o przesyłkę umieszczoną pomiędzy dwoma drużynami.
– Misja „Kurier” na trzy przesyłki – jest to trudniejsza odmiana misji
„Kurier”, ponieważ
w grze na środku pola między drużynami są ustawione 3 przesyłki. Wygrywa
ta drużyna, która doniesie wszystkie bądź większość paczek do swojej
bazy.
– Misja „Capture the Flag” – aby wygrać, trzeba przejąć flagę spod bazy
przeciwnika i donieść ją do własnej bazy startowej. Uwaga: nosimy
wyłącznie swoje flagi!
– Misja „Dominacja” – na środku pola są ustawione 2 paczki, między
którymi ustalony jest znacznik. Podczas tej gry liczy się wyłącznie
rezultat w ostatniej, 10. minucie, kiedy zostaje ogłoszony koniec gry.
Wygrywa ta drużyna, która w momencie ogłoszenia końca gry ma w swojej
skrzynce umieszczony znacznik.
– Deathmatch – polega na całkowitym zdominowaniu przeciwnika poprzez
trafienie wszystkich graczy z drużyny przeciwnej.
Najczęściej zadawane pytania:
1. Jak długo trwa gra?
W zależności od temperamentu graczy oraz ilości kulek, lecz z reguły ok.
2-3 godzin.
2. Jaki jest koszt doładowania kulek?
Koszty doładowań są podane na: http://www.interskills.pl/paintball.html
3. Od jakiego wieku można zacząć grać?
Od 12 lat, gramy również od 8 roku życia – opcja dostępna po ustaleniu
czy w danym mieście arena i sprzęt jest przeznaczona dla dzieci.
4. Co wchodzi w skład umundurowania?
Spodnie oraz kurtka goretexowa.
5. Co zabrać ze sobą potrzebnego do gry?
Wygodne buty do biegania, ewentualnie pod umundurowanie coś luźnego aby
nie przeszkadzało przy bieganiu,
6. Ile osób maksymalnie może grać ?
Maksymalnie może brać udział w grze ok. 100 osób, lecz jeśli zgłasza się
więcej osób, to organizujemy gry na przemian.
7. Ile kulek potrzeba „na dobre granie” oraz ile zużywają osoby, które
grają pierwszy raz?
W zależności od temperamentu gracza, w przedziale między 300 a 1000
kulek (gracze biorą średnio doładowania po 500 kulek ze względu na cenę,
lecz warto się przygotować nawet na 1000 kulek, ponieważ może okazać
się, że zabawa nas bardzo wciągnie i wtedy szkoda byłoby przerywać).
8. Czy są dodatkowe koszta, gdy skończą się kulki z wybranego pakietu?
Nie ma dodatkowych kosztów, jedynie same doładowania kulek, ponieważ
sprzęt macie już wypożyczony, a mundury i tak pójdą już do pralni.
9. Czy trzeba wybierać scenariusze?
Nie trzeba, ponieważ instruktorzy zawsze wybierają i dopasowują jak
najciekawsze gry w zależności do liczby graczy na arenie.
10. Czy można wrzucać kulki z ziemi?
Nie wolno, gdyż może to uszkodzić marker. Koszt serwisu to 30 zł, poza
tym może się to wiązać z wykluczeniem z gry.
11. Czy można mieć swoje kulki?
Nie można. A nawet gdyby, jest to nieopłacalne, ponieważ gdybyśmy mieli
osobno liczyć sprężone powietrze, obsługę, sprzęt itp. to koszta
wyszłyby znacznie większe, dlatego wszystko zapewniamy na miejscu.
12. Co zrobić aby dostać pełen pakiet 500 kulek ?
Wystarczy posiadać 10 graczy wraz z voucherem. Kulki darmowe są
przypisane do nazwiska organizatora,
i w dniu imprezy organizator dla Siebie może skorzystać z maksymalnie 5
doładowań po 100 kulek.
Powyżej zużytego limitu kulki są płatne normalnie według cennika. Przy
mniejszej liczbie graczy jak 10 voucher jest nadal ważny
lecz nie ma bonusu dla organizatora w postaci darmowych kulek.
13. Gdzie można pobrać zdjęcia z imprezy?
Zawsze dodajemy je na: www.facebook.com/Interskills „

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, wszyscy, żółte stroje,

Czwartek godz. 8:30 Kilińskiego 47 wyjazd do Zalesia na trening w formie jazdy rowerem górskim wokół Mogielicy i wyjścia na szczyt. Białe stroje treningowe. Koszt: 250 zł do podziału (dojazd), wypożyczalnia jest bezpłatna. Obowiązkowo zabieramy min. 1,5 l wody i jedzenie do plecaka. Trasa ma długość około 25 km terenem górskim dlatego proszę realnie ocenić swoje możliwości. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach proszę o informacje. Zachęcam też do udziału Rodziców, również starsze rodzeństwo – oczywiście po wcześniejszym zgłoszeniu.

Piątek spotkania podsumowujące sezon i przedstawienie ramowego planu na najbliższe miesiące, Kilińskiego 47.

19:00 Zawodnicy,

20:00 Rodzice.

Lipiec jest miesiącem wolnych od treningów drużynowych, wracamy 5 sierpnia.

 

Plan treningów 27.05 – 02.06

Szanowni Państwo, przypominam o terminie wpłaty I raty na obóz letni, który mija 31.05. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych obozem (gr biała obowiązkowo) o terminowość. W przypadku niezakwalifikowania dziecka na obóz lub późniejszej rezygnacji w wyniku np. nie uczestniczenia w projekcie klas sportowych  koszty zostaną zwrócone.

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), żółte stroje – wcześniejsza pora z uwagi na szkolenie Deductor dla wszystkich trenerów Akademii o 18,

Wtorek godz. 19:30 – 20:30 zebranie z Rodzicami w sprawie klas sportowych, salka konferencyjna Kilińskiego 47,

Środa mecz I OLM z Sokołem Stary Sącz (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje

Czwartek godz. 18:00 – 19:00 analiza meczu z Sokołem (kadra meczowa),

Piątek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), żółte stroje

Sobota mecz I OLM z Beskidzką AP (kadra w środę po meczu)

 

Plan treningów 20.05 – 26.05

Spotkanie dotyczące klas sportowych odbędzie się ostatecznie we wtorek 28.05 w godzinach wieczornych. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś pytania lub wątpliwości proszę o kontakt z Trenerem (posiada już dużo informacji w tym temacie). Na zebraniu będzie możliwość dyskusji z Dyrektorem szkoły, oraz Dyrektorem Akademii.

 

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), białe stroje

Wtorek mecz III OLM z Ogniwem Piwniczna (szczegóły w aktualnościach),

Środa mecz I OLM z AP GOAL (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 18:00 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry I OLM), żółte stroje

Środa mecz i trening odwołany, wszyscy – teoria Kilińskiego 47 (salka konferencyjna) 17:30 – 19:00

Czwartek godz. 17:00 – 19:00  Kilińskiego 47 (salka konfrencyjna) analiza meczów I OLM (Poprad Muszyna, Dunajec) – grający w meczach obowiązkowo, dodatkowo zapraszam chętnych, dres, koszulka polo

Piątek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), białe stroje ODWOŁANY

Boisko w Piątkowej wygląda tak jak na poniższym obrazku. Próbowaliśmy w zastępstwo zorganizować trening na sztucznej nawierzchni na którymś z orlików lub w Barcicach / Stróżach jednak wszystkie terminy są zajęte (AMO, inne treningi, mecze lub dostępność w godz 16 – 17).

 

Sobota godz. 12:40 – 13:30 trening pokazowy na dniu otwartym w Fakro (siedziba na Węgierskiej), żóte stroje treningowe, kadra: grupa biała.

 

 

Plan treningów 13.05 – 19.05

 

Poniedziałek mecze: I OLM z Popradem Muszyna, III OLM z Dunajcem  (szczegóły w aktualnościach),

Środa mecz I OLM z Dunajcem (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), żółte stroje, ODWOŁANY

Czwartek godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje

Piątek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), żółte stroje

Weekend wolne

 

 

Plan treningów 06.05 – 12.05

 

Poniedziałek mecz I OLM z Grodem Podegrodzie (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje,

Środa mecz III OLM z Zawadą (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:00 – 18:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), żółte stroje,

Czwartek godz. 17:00 – 19:30 jednostka dodatkowa, sala konferencyjna Kilińskiego 47, koszulka polo + dres, – obowiązkowo dla kadry z meczów I OLM: KB Tylicz, Sandecja 2006, Kolejarz, Glinik, pozostali – dla chętnych

Piątek godz. 18:00 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), białe stroje

Weekend wolne

 

 

Plan treningów 29.04 – 05.05

W poniedziałek po meczu i po treningu zostaną rozdane żółte koszulki treningowe.

Poniedziałek mecz I OLM z Sandecją 2006 II (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje,

Środa mecz I OLM z Koroną Beskidu Tylicz (szczegóły w aktualnościach),

Czwartek wyjazd do Lwowa (szczegóły w zakładce – turnieje),

Czwartek godz. 15:45 – 17:00 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy nie jadący do Lwowa), białe stroje

Weekend 3 – 5 maja wolne

 

 

Plan treningów 23.04 – 28.04

Poniedziałek – przerwa świąteczna,

Wtorek mecz I OLM z Kolejarzem Stróże (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:00 – 18:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje, (zmiana godz. z uwagi na mecz Sandecja – Tychy o 19:10),

Czwartek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Piątek godz. 17:00 – 19:00 Mini Gry w Stróżach ( zbiórka 16:40) – ostatni zjazd (wszyscy zawodnicy, białe stroje) – koszt 235 zł do podziału

Jest możliwość jazdy busem razem z Uranem Łukowica (16:00 Kilińskiego), koszt około 10-15 zł. Chętnych proszę o smsa – jest 10 miejsc.

Sobota mecz III OLM z Biegoniczanką (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 15.04 – 22.04

OZPN odwołał wszystkie rozgrywki młodzieżowe zaplanowane na weekend wraz z poniedziałkiem w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wkrótce pojawi się komunikat dotyczący nowego terminu odwołanej kolejki. Dotyczy I OLM i III OLM.

Poniedziałek sparing z Uranem Łukowica (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, zawodnicy spoza kadry meczowej, białe stroje,

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Proszę na trening w środę dostarczyć żółte koszulki treningowe. Zostaną na nich wykonane nadruki „wiśniowski” i po świętach będą Państwu zwrócone. Jest to ważna sprawa, żeby od razu zrobić nadruk na wszystkich koszulkach dlatego jeśli ktoś nie będzie obecny w środę, awaryjnie koszulkę można dostarczyć w czwartek przed meczem I OLM. Swoje koszulki proszę podpisać najlepiej na metce i przekazać do Pani Kierownik 🙂

Czwartek mecz I OLM z Glinikiem Gorlice (szczegóły w aktualnościach)

Piątek, Sobota, Niedziela – przerwa swiąteczna

 

 

Plan treningów 08.04 – 14.04

Poniedziałek mecz III OLM Budowlani Jazowsko – Sandecja (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje,

Czwartek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Piątek godz. 18:00 – 19:00 trening na sali konferencyjnej Kilińskiego 47, dres, 19:00 – 19:15 spotkanie z rodzicami w sprawie turnieju we Lwowie (kilka ważnych dokumentów do uzupełnienia)

Trening dla grupy białej + dla chętnych z grupy czarnej. Spotkanie dotyczy rodziców z kadry turniejowej (zakładka turnieje) – proszę wziąć długopis i paszport dziecka lub jego numer.

Sobota  – 8:30 – 11:00 sparingi na hali na Nadbrzeżnej (szczegóły w aktualnościach)

 

Do końca czerwca będzie obowiązywał grafik treningów na boisku w Piątkowej*:

poniedziałek, środa i czwartek godz. 17:45 – 19:30,

piątek – jednostka dodatkowa

* mogą być modyfikacje przy okazji Świąt lub meczów ligowych w tygodniu.

W razie sugestii ze strony Rodziców odnośnie modyfikacji proszę o kontakt telefoniczny.

 

Plan treningów 01.04 – 07.04

Poniedziałek mecz I OLM Biegoniczanka – Sandecja (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje,

Środa godz. 17:30 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje,

Czwartek godz. 17:30 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Zwolneni z treningu (w ramach odpoczynku i regeneracji: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Górka)

Weekend turniej API CUP Zakopane (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 25.03 – 31.03

Poniedziałek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, żółte stroje – wyłącznie dla zawodników nie biorących udziału w turnieju w Barcicach,

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, zawodnicy nie grający meczu z Limanovią, białe stroje

Środa godz. 18:30 – 20:00 sparing z Limanovią 2006 (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Piątek godz. 16:30 – 17:30 trening na boisku w Piątkowej, jednostka dodatkowa dla zawodników biorących udział w turnieju w Barcicach, białe stroje

Sobota godz. 16:00 asysta meczu Sandecja – Warta Poznań (szczegóły w aktualnościach)

Weekend turniej w Barcicach (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 18.03 – 24.03

Poniedziałek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Piątek godz. 17:00 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, SFG, jednostka dodatkowa tylko dla wymienionych zawodników, białe stroje
(Florek, Piszczek, Koral, Ogorzałek, Polański, Jaworski, Najduch, Cisoń, Pyrcioch, Smajdor, Mróz)

Weekend turniej w Szalowej (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 11.03 – 17.03

Poniedziałek godz. 16:30 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje

Środa godz. 17:30 – 19:00 spotkanie z Rodzicami – salka konferencyjna Kilińskiego 47

Czwartek godz. 16:30 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Piątek sparing z Mineralnymi w Stróżach (szczegóły w aktualnościach)

Piątek godz. 16:30 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej, zawodnicy spoza kadry sparingowej, białe stroje

Weekend wolne

INSTRUKCJA REJESTRACJI ZAWODNIKA W SYSTEMIE LACZYNASPILKA

 

Plan treningów 04.03 – 10.03

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening na hali MOSiR Nadbrzeżna, gr. czarna, żółte stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

Środa godz. 16:00 – 17:10 trening na orliku w Starym Sączu, biała grupa, żółte stroje ODWOŁANY

Środa godz. 17:30 – 19:00 spotkanie z Rodzicami – salka konferencyjna, Kilińskiego 47 PRZEŁOŻONE NA 13.03

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, biała grupa + Zarzeka, Głód, Kulig, białe stroje

Piątek godz. 13:30 Kilińskiego wyjazd na sparing z Beniaminkiem Krosno, gr. biała, żółte stroje, koszt dojazdu 400 zł do podziału

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, gr. czarna, żółte stroje

Sobota  halowy turniej Gorce Cup w Łącku (szczegóływ aktualnościach)

Niedziela mini turniej w Krakowie (szczegóły w aktualnościach)

W sprawie piątkowego sparingu proszę o mobilizację, ponieważ tylko w przypadku obecności wszystkich powołanych zawodników ta gra będzie miała wartości szkoleniowe. Rozumiem, i zdaję sobie sprawę, że będzie kilka barier do pokonania takie jak praca, szkoła i inne ale jestem przekonany, że przy odrobinie chęci będzie to do pokonania – w kwestii dojazdu służę pomocą. Pozdrawiam 🙂

 

Plan treningów 25.02 – 03.03

 

Poniedziałek wolne

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

 

Środa godz. 16:00 – 17:30 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

 

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, biała grupa, białe stroje

 

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

 

Weekend wolne

 

Plan treningów 18.02 – 24.02

 

WAŻNE! Uległ zmianie termin turnieju w Szalowej – zamiast 30/31 marca odbędzie się 23/24 marca. W związku z tym proszę do końca tygodnia (24 lutego) o informację osoby, które na pewno w tym terminie nie będą mogły wziąć udziału (dotyczy wszystkich – zarówno z grupy białej jak i czarnej), ponieważ mając wiedzę dotyczącą dostępnści zawodników będę w stanie ocenić czy zagramy jedną, czy dwoma drużynami.

 

Poniedziałek wolne

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

Środa godz. 16:00 – 17:30 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, obie grupy, białe stroje

Piątek godz. 16:20 zbiórka w Stróżach, Mini Gry, obie grupy, żółte stroje, koszt 15 zł/os. Rozgrywki potrwają do 18:00, gramy na zewnątrz. Jeśli ktoś ma problem z dojazdem proszę o informację (jest możliwość jazdy busem z Uranem Łukowica o 16:00 z Sandecji, koszt przejazdu 15 zł – jest około 5 wolnych miejsc)

Sobota halowy turniej Łukowica Cup U-12 (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela wolne

 

Plan treningów 11.02 – 17.02

 

Poniedziałek godz. 16:20 zbiórka w Stróżach, Mini Gry, obie grupy, żółte stroje, koszt 15 zł/os. Jeśli ktoś ma problem z dojazdem proszę o informacje (jest możliwość żeby kilka osób skorzystało z transportu busem z rocznikiem 2006 lub Uranem Łukowica). Rozgrywki potrwają do 18:30, gramy na zewnątrz.

Wtorek gimnastyka odwołana

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, białe stroje

Czwartek godz. 15:30 wyjazd na sparing do Krakowa z Progresem (szczegóły w aktualnościach)

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, białe stroje

Weekend wolne

 

Plan treningów 04.02 – 10.02

 

Poniedziałek godz. 17:15 – 18:45 trening na hali MOSiR Nadbrzeżna, obie grupy bez zawodników grających w Turnieju Smoka, żółte stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, obie grupy, białe stroje

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, grupa biała + Głód, Kulig, Starosta, żółte stroje

Sobota Turnieje halowe w Gołczy i Łukowicy (szczgóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 28.01 – 03.02

 

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening na hali MOSiR Nadbrzeżna, obie grupy, żółte stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

CZWARTEK godz. 19:30 sparing z Drukarzem Warszawa w Szalowej, żółte stroje

Piątek godz. 19:00 – 20:30 trening na hali Nadbrzeżna 77 (gimnazjum nr 5) kadra turniejowa, 17:30 – 19:00 pozostali, białe stroje

Sobota i niedziela Turniej Smoka Wawelskiego (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 21.01 – 27.01

Poniedziałek rozgrywki Mini Gier w Stróżach (szczegóły w aktualnościach)

Wtorek turniej w Brzeznej (szczegóły w aktualnościach), pozostali gimnastyka o godz. 19:00 Nadbrzeżna

Czwartek sparing z Garbarnią w Szalowej (szczegóły w aktualnościach)

Piątek trening na nartach biegowych (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela turniej w Krośnie (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 14.01 – 20.01

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek wg harmonogramu obozu

Sobota

1) Turniej o Puchar Prezesa PZPN – zbiórka hala Nadbrzeżna godz. 9:00, zakończenie 13:00, zabieramy obuwie halowe i napoje

Kadra [10]: Florek, Ogorzałek, Piszczek, Najduch, Cisoń, Kosiński, Pyrcioch, Koral, Jaworski, Polański.

2) Orkan Niedźwiedź Cup – wyjazd Sandecja godz. 7:30, powrót około 15:00, zabieramy obuwie halowe, wyżywienie zapewnia organizator (trener Daniel, nr 512 817 519)

Kadra [14]: Majewski, Mróz, Górka, Chmielowski, Daniel, Smajdor, Zarzeka, Głód, Orczykowski, Leśniak, Przepiórka, Kunicki, Baczyński, Podosek.

 

Plan treningów 07.01 – 13.01

 

Wtorek  godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, białe stroje – wkrótce informacja sms o lokalizacji zajęć, ponieważ salka 109 jest zajęta przez WOŚP

 

Środa  sparingi z Limanovią (szczegóły w aktualnościach)

 

Czwartek godz. 18:45 – 20:15 trening w hali gimnazjum w Łukowicy (Łukowica 293), obie grupy razem, białe stroje

 

Sobota sparing z Pogonią Kraków (szczegóły w aktualnościach)

 

Wkrótce opublikowany zostanie plan obozu, ustalane są jeszcze szczegóły dotyczące sparingów.

W drugim tygodniu ferii odbędą się (prawdopodobnie) 2 wydarzenia: etap rejonowy turnieju o puchar Prezesa PZPN (19.01), a także trening na nartach biegowych.

 

Plan treningów 17.12 – 31.12

W okresie od 15 do 30 grudnia będę przebywać za granicą w związku z czym moje obowiązki zostały podzielone. Bieżące sprawy proszę konsultować z kierownikami drużyny, w dalszej kolejności z Koordynatorem Jerzym Czerneckim (602 198 355). Rozpiski indywidualne na okres świąteczny obowiązują wg schematu opisanego w aktualnościach rocznika 2006. Życzę rodzinnych i spokojnych Świąt, liczę też na Państwa wyrozumiałość.

Mariusz Tokarczyk

 

Poniedziałek Testy Akademii Sandecja, hala PWSZ, 16:00 – 16:45 (zbiórka 15:30), żółte stroje, obuwie halowe, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, białe stroje

 

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, obie grupy razem, żółte stroje – Trener Asystent Kadyszewski (505 860 457)

 

Sobota sparing z TOP TALENT w Szalowej (szczegóły w aktualnościach) – Trener Jakub Czernecki (602 198 002)

 

27.12 (czwartek) Turniej o Puchar Prezesa PZPN (szczegóły w aktualnościach) – Kierownik Aleksander Piszczek / Trener Maciej Polański

 

Inne turnieje planowane w okresie zimowym: 01-03.02 Kraków, 09.02 Gołcza. (szczegóły w styczniu)

 

PRZYPOMINAM O PRZESTRZEGANIU TERMINU WPŁAT NA OBÓZ ZIMOWY, CZĘŚĆ OSÓB PIERWSZĄ RATĘ WPŁACIŁA PO CZASIE BEZ WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI.

 

 

Plan treningów 10.12 – 16.12

 

Z grupą białą do 15 grudnia trenują dodatkowo: Zarzeka, Kulig, Głód.

 

 

Poniedziałek wolne

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, żółte stroje – po zajęciach będą wykonane badania zawodników (około 15 min)

 

Środa godz. 18:00 Sandecja wyjazd na sparingi do Łukowicy

 

Czwartek wolne

 

Piątek godz. 16:30 – 18:00 gr. biała + gr. czarna, Stary Sącz, żółte stroje

 

Sobota turniej Mikołajkowy Zabełcze 2018 (szczegóły w aktualnościach)

 

 

 

Plan treningów 03.12 – 09.12

Z grupą białą do 15 grudnia trenują dodatkowo: Zarzeka, Kulig, Głód.

 

 

Poniedziałek wolne

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, żółte stroje

 

Środa godz. 19:30 – 21:00 gr. biała, Stary Sącz, białe stroje

 

Czwartek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała, Orlik Jezuici, żółte stroje

 

Piątek godz. 16:45 – 18:00 zawodnicy spoza kadry turniejowej, Stary Sącz, białe stroje

 

Sobota + Niedziela turniej Niepodległości w Szalowej (szczegóły w aktualnościach)

 

Przerwa Świąteczna dla Akademii trwać będzie od 24.12 do 06.01. W ciągu tygodnia ukażą się informacje dotyczące odbioru zamawianego sprzętu treningowego, oraz lista uczestników obozu.

 

 

Plan treningów 26.11 – 02.12

 

Poniedziałek godz. 16:30 – 19:00 Mini Gry w Stróżach (szczegóły w aktualnościach), białe stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, żółte stroje

Środa asysta meczu Sandecja – Odra Opole (szczegóły w aktualnościach)

Środa godz. 20:10 – 21:30 gr. biała + czarna, Stary Sącz, białe stroje

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 gr. biała + gr. czarna, Orlik Jezuici, żółte stroje

Weekend wolne

 

Plan treningów 19.11 – 25.11

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna – GIMNASTYKA, białe stroje

Środa godz. 19:30 – 21:00 gr. biała, Stary Sącz, żółte stroje

Czwartek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała, Orlik Jezuici, białe stroje,

Piątek godz. 16:30 – 17:45 gr. czarna, 17:45 – 19:00 gr. biała, Stary Sącz, żółte stroje

Weekend – wolne

 

 

Plan treningów 12.11 – 18.11

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. czarna, 20:00 – 21:00 gr. biała – gimnastyka – hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109 BIAŁE STROJE

Wtorek godz. 20:00 zebranie z rodzicami (lokalizację podam w poniedziałek, po konsultacji z dyrekcją szkoły)

Środa godz. 19:30 – 21:00 trening na orliku w Starym Sączu gr. biała + Starosta, Zarzeka, Kulig. ŻÓŁTE STROJE

Czwartek godz. 19:00 – 20:15 gr. czarna, 20:15 – 21:30 gr. biała – treningi na orliku w Chełmcu BIAŁE STROJE

Piątek godz. 17:00 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu obie grupy, ŻÓŁTE STROJE

Sobota halowy turniej organizowany przez KS Zabełcze Nowy Sącz (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 05.11 – 11.11

 

Poniedziałek wolne

Wtorek mecz barażowy w Nowym Targu (wyjazd 11:40 Kilińskiego, kadra: biała grupa + 2006 (Pieńkus, Piskor, Staszak)

Czwartek turniej w Woli Chorzelowskiej (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 20:00 – 21:15 trening na orliku w Chełmcu (dla zawodników spoza kadry turniejowej) ODWOŁANY

Piątek godz. 16:00 (gr. czarna), 17:00 (gr. biała + Starosta, Kulig) treningi na orliku w Starym Sączu – żółte stroje

Zebranie z Rodzicami odbędzie się w poniedziałek 12.11 o godz. 18:00 hala na rurach (jeśli poniedziałek będzie dniem wolnym od pracy termin zebrania ulegnie zmianie)

 

Plan treningów 29.10 – 31.10

Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00 gr. biała + gr. czarna trening (białe stroje)

Środa mecz barażowy z Limanovią (szczegóły w aktualnościach), pozostali trening (15:30 – 16:45) żółte stroje

Czas od 01.11 do 04.11 jest wolny od treningów.

 

Plan treningów 22.10 – 28.10

 

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:15 gr. biała, 16:45 – 18:00 gr. czarna (treningi, białe stroje – jednorazowa zmiana godzin na potrzeby szkoleniowe)

Wtorek mecz I LM z Dunajcem (szczegóły w aktualnościach)

Środa mecz III LM z Ogniwem Piwniczna

Środa mecz z Sandecją 2006 III (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:00 – 17:15 gr. czarna, 16:30 – 17:45 gr. biała (treningi, żółte stroje)

Piątek godz. 16:00 – 17:15 gr. czarna, 16:30 – 17:45 gr. biała + analiza 17:50 – 18:30 (treningi, białe stroje)

W przypadku gdy Dunajec zwycięży we wtorkowym meczu zostanie rozegrane dodatkowe spotkanie decydujące o mistrzostwie I ligi młodzików: Łużna – Sandecja w środę, czwartek lub piątek.

 

Plan treningów 15.10 – 21.10

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:15 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, białe stroje),

Środa sparingi z Beskidzką AP (szczegóły w aktualnościach),

Środa mecz III LM z Dunajcem II (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, żółte stroje), 18:30 – 19:30 analiza gr. biała

Piątek godz. 16:00 – 17:20 sparing z Sandecją 2006 B, biała grupa (białe stroje)

Mecz I LM Dunajec I – Sandecja I został przełożony i odbędzie się we wtorek 26.10 o godz. 16:30.

 

Plan treningów 08.10 – 14.10

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, białe stroje),
godz. 15:30 Kilińskiego 47, sesja rocznika 2006 – możliwość wykonania zdjęć indywidualnych dla nieobecnych

Wtorek mecz I LM z Koroną Beskidu Tylicz (szczegóły w aktualnościach)

Środa 16:00 – 17:30 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, żółte stroje), 18:15 – 19:30 analiza meczów: Łużna, Sokół

Czwartek sparing z Mordarką (szczegóły w aktualnościach)

Piątek sparing z Uranem Łukowica (szczegóły w aktualnościach)

Sobota mecz III LM z Sandecją 2008 (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela mecz I LM z AP 2012 (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 01.10 – 07.10

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 18:45 gr. biała (treningi, białe stroje)

Środa mecz I LM z Sokołem Stary Sącz (szczegóły w aktualnościach), zawodnicy spoza kadry meczowej trening 17:00 – 18:30 (żółte stroje)

Czwartek godz. 16:15 sesja zdjęciowa dla wszystkich zawodników, Kilińskiego 47, obowiązują dresy

Piątek mecz III LM z Heleną Nowy Sącz (szczegóły w aktualnościach)

W związku z brakiem treningu w czwartek i meczu I ligi w weekend proponuję pójść na basen.

 

 

Plan treningów 24.09 – 30.09

 

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała (treningi, białe stroje)

 

Środa godz. 16:00 – 17:00 gr. czarna + gr. biała (trening, żółte stroje) [18:00 PP Sandecja – Miedź]

 

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała (treningi, białe stroje), 19:00 – 19:30 analiza meczu z Biegoniczanką (gr. biała)

 

Piątek mecz III LM z Mineralnymi Krynica (szczegóły w aktualnościach)

Sobota mecz I LM z Łużną (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela asysta podczas meczu 1. ligi Sandecja – ŁKS Łódź WAŻNE! (szczgóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 17.09 – 23.09

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:45 – 19:15 gr. biała (treningi, białe stroje)

Środa dwumecz w I i III lidze młodzików z Biegoniczanką (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:45 – 19:15 gr. biała (treningi, żółte stroje), 19:15 – 20:20 analiza meczów z Respektem i Grodem (grupa biała)

Sobota mecz I LM z Tyliczem i III LM z Przetakówką (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela sparingi z Cracovią (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 10.09 – 16.09

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening (grupa czarna) – białe stroje

Wtorek mecz I ligi młodzików Respect Szalowa – Sandecja (szczegóły w aktualnościach)

Środa godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:15 (grupa biała) treningi – żółte stroje

Czwartek turniej Ekstra Talent w Krakowie (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek mecz III ligi młodzików Zawada – Sandecja (szczegóły w aktualnościach)

Piątek mecz I ligi młodzików Sandecja – Gród Podegrodzie (szczegóły w aktualnościach)

Sobota mecz III ligi młodzików Sandecja – Świniarsko (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 03.09 – 09.09

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:30 (grupa biała) treningi – białe stroje, 19:30 – 20:30 analiza meczu z Kolejarzem Stróże (grupa biała)

Środa godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:30 (grupa biała) treningi – żółte stroje, 19:30 – 20:30 analiza meczu z Glinikiem Gorlice (grupa biała)

Czwartek godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:30 (grupa biała) treningi – białe stroje

Piątek godz. 9:00 Kilińskiego 47 – wyjazd na turniej REM MARCO (aktualności) do Bydgoszczy. Są wolne miejsca dla rodziców, jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem proszę o kontakt.

 

Plan treningów 27.08 – 02.09

Została zaktualizowana kadra na turniej REM MARCO w Bydgoszczy (aktualności).

Zaliczkę w wysokości 200 zł proszę przekazać najpóźniej w środę kierownikowi drużyny – Panu Piszczkowi.

Poniedziałek godz. 17:00 (grupa czarna), 18:45 (grupa biała) treningi – białe stroje

Środa godz. 18:00 mecz III ligi młodzików z GOAL II (szczegóły w aktualnościach)

Środa godz. 16:00 – 17:10 trening grupa biała (żółte stroje) + analiza meczu

Czwartek godz. 16:00 mecz I ligi młodzików z Kolejarzem Stróże (szczegóły w aktualnościach)

Sobota godz. 14:00 mecz III ligi młodzików z Budowlanymi Jazowsko (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela godz. 10:00 mecz I ligi młodzików z Glinikiem Gorlice (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 20.08 – 26.08

Poniedziałek 18:00 | 19:00 sparingi z Koroną Kielce (szczegóły w aktualnościach)

Środa 17:00 – 18:15 trening grupa BIAŁA (żółte stroje)

Środa 19:10 Sandecja – Stomil Olsztyn [1 liga] (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek 16:00 mecz III ligi młodzików z LKS Przydonica (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek 18:00 – 19:30 trening grupa BIAŁA (żółte stroje)

Sobota 13:00 mecz I ligi młodzików z drużyną GOAL (szczegóły w aktualnościach)

Sobota 10:00 Memoriał Wacława Grądziela (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 13.08 – 19.08

Poniedziałek 18:00 – 20:00 trening łączony dla obu grup + zawodnicy testowani

Środa nie trenujemy – Święto Wniebowzięcia NMP, Święto Wojska Polskiego

Czwartek TRENING ODWOŁANY – z powodów osobistych, niestety nie udało mi się znaleźć zastępcy

 

 

Plan treningów 06.08 – 12.08

Do czwartku drużyna przebywa na obozie w Krośnie.

 

Plan treningów 30.07 – 05.08

Poniedziałek – Czwartek – Turniej o Puchar Małego Powstańca (szczegóły w aktualnościach)
Czwartek godz. 18:30 – 20:00 trening, Piątkowa, białe koszulki – zastępstwo z trenerem Jawczakiem (dotyczy zawodników spoza kadry turniejowej)
Sobota godz. 10:30 Sandecja – wyjazd na obóz do Krosna (szczegóły w aktualnościach)

Plan treningów 23.07 – 29.07

Środa białe stroje, woda

17:00 – 18:15 trening grupy czarnej, Piątkowa

18:20 – 19:00 zebranie organizacyjne z Rodzicami, Piątkowa [zebranie jest obowiązkowe z uwagi na konieczność ustalenia zasad współpracy, omówienia godzin treningowych, oraz przekazania informacji dotyczących obozu]

19:00 – 20:15 trening grupy białej, Piątkowa

Czwartek sparingi na 3. boisku Zawady z drużyną Mazovia Rawa Mazowiecka

17:00 – 18:00 (zbiórka 16:45, stroje pasy) grupa czarna

18:00 – 19:00 (zbiórka 17:45, stroje pasy) grupa biała

Karty kwalifikacyjne na obóz można dostarczać wyłącznie w tym terminie u Trenera.

 

 

 

——————————————–

Plan Treningów 11.06 – 17.06

Środa: 17.30 – 19.00 gr. czarna , Zawada

18.00 – 19.30 gr. biała, Zawada

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna + niepowołani na mecz, Zawada

17.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Sobota: Turniej Charytatywny dla Sylwii ( w Krakowie, aktulaności )

Stroje:

środa – białe

Piątek – białe

Plan Treningów 04.06 – 10.06

Środa: 18.00 – 19.30 gr biała sparing, Zawada

18.00 – 19.30 gr. czarna trening , Zawada

Czwartek: 18.00 Liga Orlika ( aktualności)

Piątek: 18.00 – 19.30 Wszyscy – odwołany z przyczyn losowych

Sobota: 10.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Niedziela: Turniej Nowosądecka Liga Mistrzów (aktualności)

 

Stroje:

środa – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 28.05 – 03.06

Środa: 18.30 – 20.00 gr biała + osoby niepowołane na mecz

16.45 Liga Orlika, wyjazd ( aktualności)

Piątek: 18.30 – 20.00 wszyscy, Zawada

Niedziela: Turniej w Łukowicy, 2 drużyny ( aktualności )

 

Stroje:

środa – żółte

Piątek – białe

 

Plan Treningów 21.05 – 27.05

 

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 16.15 Liga Młodzika ( aktualności )

18.00 – 19.30 Wszyscy pozostali trening, Zawada

Sobota: 14.15 Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 14.05 – 20.05

Poniedziałek: 18.00 Liga Orlika, Zawada ( aktulaności)

Środa: 17.30 – 19.00  wszyscy, oprócz wyznaczonych na sparing

18.15 Sparing ( aktualności)

Czwartek/Piątek: Wyjazd na Turniej do Niemiec ( aktualności )

Piątek: Turniej Ekstra Talent, Sandecja ( aktualności)

Niedziela: Turniej Liga Talentów ( aktualności )

Plan Treningów 07.05 – 13.05

Środa: 18.00 – 19.30 gr czarna + niepowołani na mecz ligi młodzika, Zawada

Liga Młodzika ( aktualności )

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Stroje:

piątek- białe

 

Plan Treningów 30.04 – 06.05

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada

Sobota, Niedziela: Turniej w Szalowej ( 8+1) ( aktualności ok wtorku)

 

Stroje:

Środa – białe

 

 

Plan treningów 23.04 – 29.04

Poniedziałek: Mecz Ligi Orlika ( aktualności)

 

Środa:17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Sobota: Mecz Ligi Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 16.04 – 22.04

Środa: 16.45 gr biała – testy piłkarskie obecność obowiązkowa, Zawada (zabieramy halówki i korki ! )

17.15 gr czarna – testy piłkarskie obecność obowiązkowa, Zawada (zabieramy halówki i korki ! )

18.15 Mecz Ligi Orlika – aktualności

 

Piątek: 17.30 gr biała, Zawada

18.15 gr czarna, sparing, Zawada

 

Sobota: Mecz Ligi Młodzika ( aktulaności)

Stroje: Środa i piątek białe

 

 

Plan treningów 09.04 – 15.04

Wtorek:  Mecz Ligi Orlika i Młodzika (aktualności)

 

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Plan Treningów 03.04 – 08.04

Wtorek: Mecz Ligowy Młodzika

Sandecja – Helena ( aktualności)

 

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 17.30 – 19.00 wszyscy, boisko Zawada

Sobota: 11.30 wyjazd na sparingi do Niecieczy ( aktualności ok środy )

Niedziela: 6.40 wyjazd ,Małopolska Liga Talentów ( aktualności ok środy )

 

Stroje:

Środa – białe

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 26.03 – 31.03

Wtorek:  17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

 

03.04. Wtorek – Mecz Ligowy Młodzika

Sandecja – Helena ( aktualności)

 

29.03 – 02.04 – przerwa Świąteczna – powrót 04.04 boisko Zawada

 

Plan Treningów 19.03 – 25.03

Wtorek: 18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

Czwartek: 16.20 wyjazd na sparingi 2 grupy ( aktualności )

Piątek: wolne

Plan Treningów 12.03 – 18.03

 

 

 

Wtorek: 18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.45 Sparing ( aktualności )

18.30 – 20.00 wszyscy pozostali , Zawada Hala

 

 

Sobota: 9.15 Sparing ( aktualności ) – odwołany

 

 

 

Stroje: Wtorek – białe

 

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 05.03 – 11.03

 

Wtorek:18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

Piątek: 18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

 

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 26.02 – 04.03

Wtorek:18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

Piątek: 18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

Niedziela: Turniej w Dębicy ( aktualności )

 

 

Stroje: Wtorek – białe

 

piątek- żółte

 

Plan Treningów 05.02 – 11.02

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

12.02 – 16.02 – przerwa, ferie zimowe 17.02 – wyjazd na zgrupowanie

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 29.01 – 04.02

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

Sobota: : Noworoczny Turniej w Sanoku ( aktualności )

Turniej na Słowacji  ( aktualności )

 

Plan Treningów 22.01 – 28.01

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

Czwartek: Sparingi z Polonia Warszawa 2 drużyny w Barcicach ( aktualności )

Piątek: 17.15 – 18.45 Wszyscy nie grający w sparingach

Sobota -Niedziela: Wyjazd na turniej „Bądź Następny ” ( aktualności )

Plan Treningów 15.01 – 21.01

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Piątek: 16.00 Zbiórka i Sparing w Stróżach ( aktualności , pozostali nie wymienieni trening 18.45 )

18.45 – 20.00 gr. czarna , Zawada Hala

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 08.01 – 14.01

 

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Piątek: 17.15 – 18.30 gr biała , Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr. czarna Sparing z AP Goal, Zawada Hala

 

18.30 – zebranie z rodzicami, sprawa obozu i dalszych planów (pomiędzy treningami)

 

Sobota: 9.30 Sparing ( aktualnośći )

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

 

 

Plan Treningów 18.12 – 23.12

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Piątek: 17.15 – 19.15 Wszyscy – gra wewnętrzna , Zawada Hala – zmiana

 

Sobota: Turniej OZPN 2 drużyny ( aktualności )

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

 

Plan Treningów 11.12 -17.12

Wtorek: 15.45 Stróże sparing ( aktualności )

17.15 – 18.45 trening (niepowołani na sparing), Zawada Hala

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała, Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

Plan Treningów 04.12 – 10.12

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Środa: 16.30 hala na Rurach, sportkanie ze Św. Mikołajem – wszyscy

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

Niedziela:

Turniej w Brunarach ( aktualności gr. czarna)

 

Stroje:

Wtorek – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 27.11 – 03.12

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

Sobota: Turniej w Krynicy ( zdążą wrócić na wyjazd na mecz )

Wyjazd na mecz Sandecja – Legia ( aktualności )

 

Stroje:

Wtorek – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 20.11 – 26.11

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 19.30 gr biała, Zawada Hala

Wtorek: 19.40 sesja zdjęciowa obowiązkowa ! ( aktualności )

 

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala – zmiana

 

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala – zmiana

 

Sobota: 8.50 Orlik Chełmiec  gr. czarna + Baran Patryk,Ślipek SZymon ( aktualności )

Stroje:

Wtorek – białe

piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 13.11 – 19.11

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

 

Piątek: 17.15 – 18.30 gr czarna , Zawada Hala !

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala !

 

Sobota: 9.30 Sparing (aktualności)

 

 

Stroje:

wtorek – żółte

piątek- białe

 

 

Plan Treningów 06.11 – 12.11

Wtorek: 16.15 – 17.45 gr czarna, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie)

17.45 – 19.15 gr biała, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie )

 

Piątek: 16.15 – 17.45 gr czarna, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie)

17.45 – 19.15 gr biała, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie )

 

Stroje:

wtorek – żółte

piątek- białe

 

Plan Treningów 30.10 – 05.11

Wtorek: 16.30 – 18.00 grupa biała, sparing ( aktualności )

18.15 – 19.45 gr. czarna trening, Zawada Hala

Piątek: Api Cup ( aktualności )

18.00 -19.30 trening wszyscy oprócz wyznaczonych na Api Cup, Liceum Sportowe ( dawne Gim. nr 5 ul. Nadbrzeżna )

 

Stroje:

piątek – białe

 

Plan Treningów 23.10 – 29.10

 

Wtorek: 16.00 – 17.15, gr czarna,  Zawada

 

 

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

 

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr biała, Zawada – odwołane

 

 

 

Plan Treningów 16.10 – 22.10

Wtorek: 16.00 gr czarna 1 Liga Orlika ( aktualności )

 

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr biała, Zawada

 

Sobota: 9.30 Wyjazd na sparingi ( aktualności )

Plan Treningów 09.10 – 15.10

Wtorek: 16.00 gr. biała sparing, Zawada ( aktualności )

18.30 – 20.00 gr. czarna sparing, Orlik Jezuici ( aktualności)

 

Piątek: 16.00 gr czarna 1 liga Orlika , Zawada( aktualności )

18.00 – 19.30 gr biała trening , Zawada

 

Stroje: wtorek – żółte

piątek – żółte

 

Plan Treningów 02.10 – 08.10

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Stroje:

Środa – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 25.09 – 01.10

Wtorek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Czwartek: 17.30 Liga Orlika ( gr biała, aktualności)

Stroje:

wtorek – żółte

środa – białe

 

Plan Treningów 18.09 – 24.09

Poniedziałek: 17.30 -18.30 1 liga Orlika (gr. czarna aktualności )

 

Środa: 16.30 -18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Piątek: 16.30 -18.00 gr czarna, Zawada – odwołany

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada – odwołany

Stroje:

środa – białe

piątek – zółte

Plan Treningów 11.09 – 17.09

 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Środa: 16.30 Liga Orlika gr biała ( aktualności )

18.00 – 19.30 gr czarna + Szymon Ślipek, trening Zawada

 

Sobota – Niedziela: Turniej Kogucika ( aktualności ok wtorku)

 

Stroje:

Poniedziałek – żółte

Środa- białe

 

Plan Treningów 04.09 -10.09

Środa: 16.15 – 17.30 wszyscy, oprócz wyznaczonych na mecz

18.00 Liga Orlików (aktualności,zgłoszeni)

 

Piątek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Stroje:

środa – białe

piątek – żółte

Plan Treningów 28.08 – 03.09

Wtorek: 16.30 – 18.00 Sparing z Hutnikiem Kraków gr. biała (aktualności)

Środa: 16.30 – 18.00 gr. czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr. biała Zawada

Piątek: Wyjazd na turniej Rem Marco Cup do Bydgoszczy ( aktualności )

Sobota: Turniej w Kamienicy z gr. czarnej( aktualności )

 

Stroje:

sroda –  zółte

 

Plan Treningów 14.08 – 20.08

Poniedziałek: 16.30 – 18.30 Sparing z Orlik Radom, ( aktualności ) gr czarna + Golonka Konrad, Ślipek Szymon, Leśniak Jakub, Chomoncik Jakub, Górka Bartosz, Podosek Leonard, Mróz Kamil

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna Sparing, Zawada ( z Heleną )

18.00- 19.30 gr biała sparing, Zawada ( z Dunajcem )

Czwartek: Sparing ze Śląskiem Wrocław w Szaflarach ( akualności ok. poniedziałku )

Niedziela: Wyjazd na zgrupowanie do Charsznicy ( godziny dopołudniowe )

 

Stroje: Środa – białe saller

 

W razie nieobecności na sparingach proszę o pilny kontakt !!

 

 

Plan Treningów 07.08 – 13.08

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: 16.15 – 17.30 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 Sparing, Barcice ( aktualności)

 

Plan Treningów 31.07 – 06.08

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: Sparingi w Barcicach z Polonią Kraków

16.15 – 17.45 gr czarna + Ślipek Szymon, Podosek Leonard, ( aktualności )

17.30 – 19. gr biała (aktualności )

 

Niedziela: Turniej w Rymanowie ( aktualności )

 

 

Stroje:

Środa – żółte

piątek – białe

Plan Treningów 24.07 – 30.07

 

Środa: 16.30 – 18.00 Wszyscy, Zawada

 

Piątek: Wyjazd na sparinig ( aktualności )

 

Stroje:

środa: białe saller

piątek: białe saller

Plan Treningów 19.06 – 25.06

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

 

Sobota: Turniej w Krynicy ( aktualności )

Turniej w Jarosławiu ( aktualności )

 

Stroje: Środa – białe Saller

 

Plan Treningów 12.06 – 18.06

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: turniej w Skrzyszowie ( aktualności)

Rozpoczęcie Sokolika ( aktualności)

 

Sobota – Niedziela: Turniej Sokolika w Starym Sączu ( aktualności)

 

Stroje:

Środa – białe Saller

 

Plan Treningów 05.06 – 11.06

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00- 19.30 gr biała, Zawada

 

Środa:16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00- 19.30 gr biała, Zawada

 

Czwartek: Sparing z rocznikiem 2008, Zawada ( aktualnosci)

 

Sobota: Finały Deichmanan ( Łotwa, Czarnogóra, Bośnia i Harcegowina )

Sobota-Niedziela: Klubowe Mistrzostwa Polski ( aktualności)

Stroje:

poniedziałek – żółte

środa – białe saller

czwartek – żółte

 

Plan Treningów 29.05- 04.06

Środa: 16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada + Ślipek Szymon, Golonka Konrad, Podosek Leon, Chomoncik Jakub

17.40 – 19.15 gr biała Sparing z Dunajcem 2007 + Pawłowski Konrad

 

Piątek: 16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Niedziela: Deichamnn

 

Stroje:

Środa – białe Saller

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 22.05 – 28.05

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, sparing, Zawada + Konrad Golonka

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piatek: 16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada + Ślipek Szymon, Golonka Konrad

18.00 – 19.45 gr biała SPARING ( aktualności ) + Pawłowski Konrad

 

Niedziela: Daichmann ( drużyny, które nie rozegrały jeszcze wszystkich meczów grupowych, mecze będą rozegrane do 11.00 ponieważ 12.30 Sandecja – Wisła Puławy) podczas meczu jak i po meczu atrkacje z okazji dnia dziecka na stadionie Sandecji

 

 

Stroje:

 

Środa – zółte

 

Piątek – niebieskie

 

Plan Treningów 15.05 – 21.05

Środa: 16.30 – 18.00 gr biała sparing, Zawada + Pawłowski Konrad, Jasiński Konrad, Starosta Daniel

18.00 – 19.30 gr czarna, Zawada

 

Piętek: 16.30 – 18.00 gr czarna sparing, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Niedziela: Daichmann

 

Stroje:

Środa – zółte

Piątek – niebieskie

 

 

Plan Treningów 08.05 – 14.05

Środa:   16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada ( aktualności)

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada (aktualności

Czwartek: 16.30 – 17.45  gr biała, Zawada

 

Piątek:   16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada

 

 

Sobota: Deichmann ( sprawdzać na www.kochamsport.pl )

Niedziela: Deichamnn ( sprawdzać na www.kochamsport.pl )

 

Plan Treningów 01.05 – 06.05

 

Piątek: 16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr biała, Zawada

 

Sobota: 9.30 Sparing ( aktualności w tygodniu )

 

Niedziela: Deichmann ( aktualności w tygodniu)

 

Plan Treningów 24.04 – 30.04

Środa: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada

 

Czwartek: 17.20 Testy na boisku Sandecji

 

Piątek: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada – odwołany

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada – odwołany

 

Niedziela: Deichamnn – sprawdzać na www.kochamsport.pl – Nowy Sącz terminarz

Przypominam o legitymacjach na Deichamnna!

 

stroje:

Środa – żółte

piątek – zółte

 

Plan Treningów 18.04 – 23.04

Wtorek: 16.30 – 18.00 Sparing gr. biała + Jasiński Konrad, Baran Patryk, Starosta Daniel , Zawada – przeniesiony info sms

18.00 – 19.15, gr czarna, Zawada – odwołany ze względu na pogodę i zły stan boisk

 

Środa: 16.50 Wyprowadzanie, podawanie piłek, Sandecja – Stal Mielec ( aktualności)

 

Czwartek: 17.20 Testy sprawnościowe ( aktualności) – odwołane

 

Piątek: 16.50 Testy sprawnościowe ( aktualności)

 

Sobota: Klubowe Mistrzostwa Polski ( aktualności)

 

Niedziela: Deichamnn ( aktualności ) – odwołane

 

Plan Treningów 10.04 – 16.04

 

Poniedziałek: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

 

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada

 

 

 

Środa: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

 

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada

 

poniedziałek – żółte

środa – niebieskie

 

 

 

Plan Treningów 03.04 – 10.04

 

Poniedziałek: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada + Jasiński Konrad, Baran Patryk

 

Środa: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada + Jasiński Konrad, Baran Patryk

 

Piątek: 12.00 Wyjazd do Lubina ( aktualności )

 

Stroje:

poniedziałek – żółte

środa – niebieskie

 

Plan Treningów 27.03 – 02.04

Wtorek: 16.45 zbiórka na boisku w Zawadzie ,sparing gr, biała + Jasiński Konrad, Patryk Baran, Starosta Daniel

 

Środa: 16.30 – 17.45 gr biała, Zawada boisko

17.45 – 19.00 gr czarna SPARING, Zawada boisko

 

Piątek: 16.15 – 17.40 gr czarna, Zawada boisko

17.40 – 19.00 gr biała , Zawada boisko

 

Stroje:

wtorek – niebieskie

środa – żółte

piątek – żółte

 

Plan Treningów 20.03 – 27.03

 

 

Środa: 16.30 – 17.30 Grupa Biała. Orlik w Biczycach Sparing – odwołany

17.30 – 18.30 Grupa Czarna, Orlik w Biczycach Sparing – odwołany

 

Czwartek: 18.00 – 19.30 Grupa Biała, Orlik Stary Sącz

 

Piątek: 16.15 – 17.30 Grupa Czarna, Zawada Boisko

 

Sobota: Turniej pod balonem Skotniki (aktualności)

 

Stroje:

Środa – niebieskie

czwartek: żółte

Piątek- żółte

 

Plan Treningów 13.03 – 19.03

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa Czarna, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa Biała, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 16.15 – 18.00 Wszyscy Orlik w Biczycach

 

Czwartek: 16.45 – 18.30 Orlik w Starym Sączu sparing ( aktualności )

 

Piątek: 16.15 – 17.30 Grupa Czarna, Zawada Hala

 

Sobota: Turniej Konspol Cup, 2 drużyny ( aktualności )

 

Stroje:

Wtorek – odzież termoaktywna,czapki,rękawiczki

Czwartek – odzież termoaktywna,czapki,rękawiczki, żółta koszulka

piątek – niebieskie

 

 

 

 

Plan Treningów 06.03 – 12.03

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa Czarna, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa Biała, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, , Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

Czwartek: 16.45 – 18.30 Wszyscy – Orlik w Starym Sączu – zmiana godziny

 

Sobota: Sparingi w Krakowie ( z Wisłą Kraków i Rakowem Częstochowa, aktualności) – odwołane, inny termin

Sparing z Dunajcem ( aktualności)

Wyprowadzanie zawidników w meczu z Zagłębiem Sosnowiec ( aktualności )

 

Stroje:

Poniedziałek – żółte

Wtorek – niebieskie

Czwartek – termy, czapka,rękawiczki, dres ( odpowiednio do panującej pogody)

 

 

Plan Treningów 27.02 – 05.03

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa Czarna, Gimnastyka, Sala Straż

18.45 – 19.30 Grupa Biała, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, , Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa Czarna, Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 Grupa Biała Zawada Hala

 

Niedziela: Turniej w Skrzyszowie (aktualności)

 

 

 

Plan Treningów 20.02 – 26.02

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, Sparing z Dunajcem, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa Czarna, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa Biała Zawada Hala

 

Sobota: Turniej w Krynicy  (aktualności)

 

 

 

Stroje:

Ponidziałek – żółte

wtorek – niebieskie

piątek – żółte

 

 

 

Plan treningów 13.02. – 20.02

Poniedziałek: wolne

Wtorek: wolne

Piątek:  16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota: turniej w Brzesku ( aktualności)

 

 

Stroje:

piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 30.01 – 05.02

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

Środa: 16.40 Grupa Czarna Sparing z Footbolica Kraków (aktualności)

 

Piątek: 16.30 – 18.15 Wszyscy

Po treningu Zebranie organizacyjne dotyczące zgrupowania

 

Sobota: Turniej w Brzesku  (aktualności)

 

Stroje:

wtorek – niebieskie

środa – żółte

piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 23.01 – 29.01

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota – Niedziela: Beniaminek CUP ( aktualności)

 

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 16.01 – 22.01

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Niedziela: Turniej w Sanoku ( aktualności)

 

 

 

Poniedziałek- żółte

 

Wtorek- niebieskie

 

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 09.01 – 15.01

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 26.12 – 08.01.2017

Wtorek 27.12 – Turniej OZPN ( aktualności )

 

Sobota 07.01.2017 – Krosno ( aktualności )

 

Plan Treningów 19.12 – 25.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

Stroje:

poniedziałek – żółte

wtorek – niebieskie

 

Plan Treningów 12.12 – 17.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota: Turniej w Brzeznej ( aktualności )

 

Niedziela: Liga Krosno ( aktualności )

 

Plan Treningów 05.12 – 11.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Środa: Eliminacja do Turnieju Zabełcze

zbiórka: 17.45 sala w Paszynie, 19.15 przewidywany koniec,  zabieramy zółte stroje !

kadra: Ślipek Szymon, Białoń Oskar, Starosta Daniel, Jasiński Konrad, Pawłowski Konrad, Zarzeka Oskar, Baczyński Michał, Kunicki Olek, Chwastek Jan, Chmielowski Rafał

W razie nieobecności proszę i pilny kontakt !

 

Czwartek: 19.00 Stadion Sandecji – sala konferencyjna, zebranie rodziców z przedstawicielami Akademii ! Proszę o frekwencję.

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota: Liga Krosno ( aktualności)

 

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

 

 

Plan Treningów 28.11 – 04.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala ( proszę o ubranie odzieży termoaktywnej lub dresów gdyż na hali jest remont pieca ! )

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala ( proszę o ubranie odzieży termoaktywnej lub dresów gdyż na hali jest remont pieca ! )

Czwartek: 18.00 – 19.30 Sparing gr A z Dunajecm ( aktualności)

 

Piątek: 16.00 – 17.30 Grupa B, Zawada Hala ( proszę o ubranie odzieży termincznej lub dresów gdyż na hali jest remont pieca ! )

 

Sobota: Wyjazd na 2 dniowy turniej do Rymanowa ( aktualności )

Sobota: Mikołajki organizowane przez Akademię ( aktualności )

Stroje:

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 21.11 – 27.11

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż ( aktualności)

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż ( aktualności)

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

Niedziela: Liga Krosno ( aktualności)

 

Stroje:

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 14.11 – 20.11

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

18.20 spotkanie z rodzicami ( sprawy organizacyjne)

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

Sobota: Liga Krosno ( aktualności )

Stroje:

wtorek – zółte

piątek – niebieskie

 

Plan Treningów 07.11 – 13.11

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Czwartek: 17.00 – 18.30 Sparingi w Stróżach ( aktualności )

Niedziela: Liga Krosno ( aktualności)

Plan Treningów 31.10 – 06.11

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Czwartek: Sparingi z rocznikiem 2006

15.45 – 17.00 Orlik Jezuici, Grupa B (aktualności)

16.45 – 18.00 Orlik Jezuici, Grupa A (aktualności)

 

Piątek – Niedziela: API CUP 2016 w Zakopanym ( aktualności)

 

 

Plan Treningów 24.10 – 30.10

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 GrupaB, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A Zawada

 

Środa:16.15 – 17.30 GrupaB, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A Zawada

 

Piątek: 16.15 – 17.30 GrupaB, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A Zawada

 

Sobota: Turniej Elite Cup 2016 w Krośnie ( aktualności)

 

 

 

Plan Treningów 17.10 – 22.10

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Piątek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Stroje: poniedziałek – niebieskie

piątek – zółte

 

 

Plan Treningów 10.10 – 16.10

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Środa: 16.15 – 17.30 Grupa A, Zawada – odwołany

17.30 – 18.45 Grupa B, Zawada – odwołany

 

Czwartek: 16.30 – 17.45 Grupa B + zawodnicy nie powołani na sparing

 

Piątek: 16.30 – 18.00 Sparing z MUKS Mineralni Muszyna ( aktualności)

Stroje:

poniedziałek – niebieskie

środe – czerwone

piątek- żółte

W razie brzydkiej pogody, dresy, ortaliony, odzież termoaktywna, czapka, rękawiczki

 

Plan treningów: 03.10 – 09.10

Poniedziałek: 16.15 – 17.30, Grupa A, Zawada

17.30 – 18.45, Grupa B, Zawada

Środa: 16.15 – 17.30, Grupa B, Zawada – odwołany ( aktualności)

17.30 – 18.45, Grupa A, Zawda – odwołany ( aktualności)

 

Czwartek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Sparing Orlik przy Jezuitach ( aktualności)

17.30 – 19.00 Grupa A, Sparing Orlik przy Jezuitach ( aktualności)

 

Piątek: 16.15 – 17.30, Grupa B, Zawada – odwołany

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawda – odwołany

 

Stroje:

poniedziałek: czerwone

środa: żółte

piątek: niebieskie

Możliwość lekkiej modyfikacji tygodnia, jeżeli nam pozwoli pogoda i dojdą sparingi.

W razie brzydkiej pogody, dresy bądź  ortaliony, odzież termoaktywna

 

 

Plan Treningów 26.09 – 01.10

 

 

Sobota: Sandecja – Dunajec, sparing

 

Miejsce i godzina: Zawada, 9.40 zbiórka

 

Kadra:  1. Kosiński Eryk, 2. Jaworski Mateusz, 3. Polański Maciej, 4. Koral Xawier, 5. Najduch Tomasz,

6.Piszczek Oliwier, 7. Cisoń Konrad, 8. Leśniak Jakub, 9. Majewski Marcel, 10. Mróz Kamil, 11. Ogorzałek Paweł, 12. Florek Dorian

13.Podosek Leon 14. Górka Bartosz 15.Piętka Olaf 16. Ślipek Szymon 17. Wojsław Jacek

Stroje: żółte

 

 

 

 

Czwartek: 18.15 Grupa A, Hala PWSZ, testy szybkości i mocy

18.45 Grupa B. Hala PWSZ, testy szybkości i mocy

 

stroje: żółte, każdy dres klubowy,

 

Piątek: 16.20 Wszyscy, Sandecja

stroje: niebieskie

 

Ze względu na mój udział w szkoleniach trenerskich w Krakowie do środy włącznie treningi odwołane.

Czwartek i Piątek testy sprawnościowe na Sandecji ( więcej informacji do wtorku)

 

 

Plan Treningów 19.09 – 24.09

 

Poniedziałek: 16.30 – 17.45 Grupa B, Zawada

17.45 – 19.00 Grupa A, Zawada

 

Środa: 16.30 – 17.45 Grupa B, Zawada

17.45 – 19.00 Grupa A, Zawada

 

Piątek: 16.30 – 17.45 Grupa B, Zawada

17.45 – 19.00 Grupa A, Zawada

 

Stroje:

Poniedziałek: żółte

Środa: niebieskie

Piątek: czerwone

 

Plan Treningów 12.09 – 18.09

 

PONIEDZIAŁEK:    16.30 – 18.00 Grupa B, Zawada

18.00 – 19.30 Gupa A, Zawada

 

Piątek:             16.30- 18.00 Grupa B, Zawada

18.00 – 19.30 Grupa A, Zawada

 

Stroje:

poniedziałek – zółte

piątek – niebieskie

 

Plan treningów 05.09 – 11.09

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B + Czarna, Zawada   – ODWOŁANY

17.30 – 17.45 Zebranie z rodzicami                                  – ODWOŁANE

17.45 – 19.00 Grupa A + Piętka, Florek. Podosek. Górka, Zawada – ODWOŁANY

 

Środa: 16.15 – 17.45 Grupa A + Grupa B , Zawada

Piątek: 16.15- 17.30 Grupa B, Zawada

17.30-18.45 Grupa A, Zawada

Niedziela: Turniej w Staniątkach, Ogólnopolski turniej piłki nożnej „bądź następny” ( więcej informacji plus kadra do środy )   Zmiana godziny zborki na 7.30 !!

Na trening ubieramy:

Poniedziałek – żółte

Środa – niebieskie

Piątek – czerwone

 

 

PLAN TRENINGÓW 29.08 – 4.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa B + Czarna, Zawada – odowłany

18:00 – 19:30 – Grupa A + Piętka, Florek, Podosek, Górka + Bramkarze, Zawada – odwołany

ŚRODA: 16:30 – 18:00 – Grupa B + Czarna, Zawada

18:00 – 19:30 – Grupa A + Piętka, Florek, Podosek, Górka + Bramkarze, Zawada

CZWARTEK: Wolne

SOBOTA: Turniej Kogucika (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – żółte

Środa – niebieskie

 

—————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 22.08 – 28.08

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

ŚRODA: WOLNE

PIĄTEK: WOLNE

SOBOTA: TRENING POKAZOWY (informacje na stronie ok. środy)

 

—————————————

PLAN TRENINGÓW 8.08 – 14.08

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Grupa B + Czarna, Zawada

18:30 – 20:00 – Grupa A + Bramkarze, Zawada

ŚRODA: 17:00 – Wyprowadzanie i podawanie piłkek podczas meczu ze Śląskiem Wrocław

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Niebieskie

Środa – dres i niebieskie polo

 

————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 1.08 – 7.08

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Grupa A i B + Bramkarze, Zawada

ŚRODA: 17:00 – 18:30 – Grupa A i B + Bramkarze, Zawada

CZWARTEK: 17:30 – 19:00 – Grupa Biała A  + Bramkarze + Podosek, Florek, Zawada

19:00 – 20:30 – Biała B + Czarna, Zawada

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

—————————————————-

PLAN TRENINGÓW 27.06-3.07

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Biała A i B , Zawada + BR – odołany

ŚRODA: Turniej na Dunajcu

CZWARTEK: WOLNE

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek- Żółte

Środa – Niebieskie

 

———————————————-

PLAN TRENINGÓW 20.06 – 26.06

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45 – 19:00 – Biała A, Zawada + BR

 

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

 

Środa – Niebieskie

 

Czwartek – Czerwone

 

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 13.06 – 19.06

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada + BR

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR

PIĄTEK: Klubowe Mistrzostwa Polski

NIEDZIELA: Turniej Kraków/Turniej Dębica

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

——————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 6.06 – 12.06

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

WTOREK: Sparing z Wisla w Krakowie (Biala A)

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR

NIEDZIELA: Daichman finaly

 

Na treningi ubieramy:

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

 

—————————————————–

 

 

PLAN TRENINGÓW 30.05 – 5.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

17:45 – 19:00 – Biała A, Zawada + BR

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada – odowłane

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR – odwołane

SOBOTA: Dzień Dziecka Akademii Sandecja

NIEDZIELA: Dzień Dziecka Akademii Sandecja

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

——————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 23.05 – 29.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

Biała A – wolne

 

ŚRODA: 16:30-18:00  – Biała A i B , Zawada

 

CZWARTEK: Piknik Rodzinny

 

PĄTEK: Turniej w Krakowie

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

 

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

 

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

——————————————————

PLAN TRENINGÓW 16.05 – 22.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 15:45 – Biała A + Wojsław, Piętka – Sparing z Dunajcem, boisko Dunajca

18:00 – Biała B + Ogorzałek, Ślipek, Sparing z grupą 2006/2007, Zawada

ŚRODA: 16:15 – Biała B + Ślipek, Ogorzałek – Sparing z Popradem Muszyna, Orlik w Mochnacznce Wyżnej – odwołany

17:15 – Białą A + Wojsław, Piętka – Sparing z Popradem Muszyna, Orlik w Mochnaczce Wyżnej – odwołany

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada (możliwa zmiana na sparing)

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada (możliwa zmiana na sparing)

PIĄTEK: Wyjazd na turniej do Zakopanego (aktualności)

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa (harmonogram na stronie www.kochamysport.pl)

 

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

 

Na sparingi zabieramy dresy i biodony z wodą mineralną lub napojem izotonicznym.

——————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 9.05 – 15.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

 

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada – Odwołany

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada  – Odwołany

 

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa (harmonogram na stronie www.kochamysport.pl)

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

 

Środa – Niebieskie

 

Czwartek: – Czerwone

 

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

——————————————————-

PLAN TRENINGÓW 2.05 –  8.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

ŚRODA: 16:30-18:00  – Biała A i B , Zawada

CZWARTEK: 16:30-18:00 – Biała A i B, Zawada

SOBOTA: Deichmann Minimistrzostwa

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

 

————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 25.04-1.05

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada – odwołany

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada – odwołany

 

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada

 

SOBOTA: Deichmann Minimistrzostwa (możliwe rozgrywki)

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

————————————————————

PLAN TRENINGÓW 18.04 -24.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada

 

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa (zbiórka 30 min przed pierwszym meczem)

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

 

—————————————————–

PLAN TRENINGÓW 11.04 – 17.04

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

 

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada – Odwołany

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada – Odowłany

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa

 

Harmonogram wyżej wymieniony jest stały i obowiązuje do końca czerwca.

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

Grupa Czarna treningi z Trenerem K. Porębskim wg ustalonego harmonogramu. (poniedziałek – 16:30 – Zawada, czwartek – 17:45 – Sandecja).

 

—————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 04.04 – 10.04

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Grupa Czarna, Zawada

17:45-19:00 – Grupa Biała, Zawada

ŚRODA: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada

SOBOTA: Turniej w Krośnie (aktualności)

Wyprowadzanie zawodników na meczu z GKS Katowice (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

 

Środa – żółte

Czwartek – żółte

 

—————————————————–

PLAN TRENINGÓW 28.03 – 03.04

 

 

ŚRODA: 17:30 – 19:00 GRUPA BIAŁA I GRUPA CZARNA NA 3 BOISKU NA SANDECJI

CZWARTEK: 16:30 – 18:30 – Testy sprawnościowe, Stadion w Zawadzie, boisko nr 2

SOBOTA: Sparing z Wisłą w Krakowie, 2 drużyny (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Dres saller, getry, czapkę

————————————————-

PLAN TRENINGÓW 21.03 – 27.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

 

——————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 14.03-20.03

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: WOLNE

NIEDZIELA: Turniej VILLA GLASS STUDIO CUP 2016 w Krośnie

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

 

 

——————————————————-

PLAN TRENINGÓW 07.03 – 13.03

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

——————————————————-

PLAN TRENINGÓW 29.02 – 7.03

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

18:00 – 19:00 – Msza Święta za Sandecję, Kośćiół Kazimierz (zbiórka 17:45)

ŚRODA: wolne

CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Grupa Biała, Sparing z 2006, Hala w Rytrze

18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Turniej w Limanowej (aktualności)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czarny (czwartek)

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

Msza Święta: dresy Saller

 

————————————————–

PLAN TRENINGÓW 15.02 – 21.02

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Turniej w Tymbarku (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

———————————————-

PLAN TRENINGÓW 15.02 – 21.02

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

———————————————————

PLAN TRENINGÓW 8.02 – 14.02

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:00 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:00 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Możliwy sparing

 

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

———————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 1.02 – 7.02

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Turniej w Mszanie Dolnej (aktualnośći)

NIEDZIELA: Turniej w Jaśle (aktalnośći)

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

——————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 18.01 – 31.01 /Ferie/

 

 

 

WTOREK (19.01) – Turniej w Czarnym Dunajcu (aktualnośći)

CZWARTEK (21.01) – Wyjazd na zgrupowanie w Łącku (aktualności)

WTOREK (26.01) – Powrót ze zgrupowania w Łącku

CZWARTEK (28.01) – Turniej we Florynce (aktualności)

NIEDZIELA (31.01) – Turniej w Ropczycach (aktualności)

 

 

——————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 11.01 – 17.01

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

 

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

 

ŚRODA: 16:15 – 18:30 – Grupa Biała i Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

 

 

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

 

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

NIEDZIELA: PROFBUD Liga – 6 kolejka (aktualnośći)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

—————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 7.01 – 10.01

 

 

CZWARTEK: 16:45 – 18:30 – Hala w Rytrze, sparing z rocznikiem 2006 (aktualnośći)

18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA: PROFBUD Liga – 5 kolejka (aktualnośći)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

Sparing: stroje czarne

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

 

 

————————————————-

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Od 21 grudnia do 7 stycznia nie ma zajęć ze względu na Świąteczną przerwę.

———————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 14.12 – 20.12

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA: PROFBUD Liga – 4 kolejka (aktualnośći)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

 

—————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 30.11 – 6.12

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:30 – 19:00 – Grupa Biała, GIM nr 5, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA: Wyjazd do Krosna (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

———————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 22.11 – 29.11

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, hala w Zawadzie, sparing z 2008

SOBOTA: 8:45  – 10:00 -Testy szybkośćiowe na hali w Zawadzie

11:00 – Turniej w Piaskach Wilekich k/Krakowa (aktualnośći)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

———————————————

PLAN TRENINGÓW 16.11 – 22.11

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, GIM nr 5, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Wyjazd do Krosna i do Rymanowa

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

—————————————————————–

PLAN TRENINGÓW 9.11 – 15.11

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, GIM nr 5, ul. Nadbrzeżna

WTOREK: 17:30 – 19:00 – Grupa Biała, Hala WSB, ul. Zielona

ŚRODA: Sparing z Akademią Kolejarz (aktualnośći)

CZWARTEK:  18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 16:30 – Grupa Czarna, sparing z Uran Łukowica na orliku w Łukowicy

SOBOTA: Sparing z Popradem Muszyna (aktualnośći)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet żółty

Grupa Czarna: komplet żółty, na sparing dresy

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 2.11 – 8.11

 

PONIEDZIAŁEK: wolne

WTOREK: 17:00 – 18:30 – Grupa Biała, Hala w Zawadzie

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków – ODWOŁANY

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków – ODWOŁANY

CZWARTEK:  18:30 – 19:30 – Aerobik, Sala 103, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, Hala w Zawadzie, Sparing z 2008

SOBOTA: PROFBUD LIGA w Krośnie

NIEDZIELA: WISŁA KRAKÓW CAP w Krakowie

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: stroje czerwone, stroje czarne

Grupa Czarna: stroje żółte

Aerobik: stroje żółte i dresy

 

—————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 26.10 – 31.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – Sparing z rocznikiem 2008, Grupa Czarna, Sandecja, boisko nr 3

 

WTOREK: 17:30 – Sparing z rocznikiem 2006, Brupa Biała, Sandecja, boisko nr 2

 

CZWARTEK:  17:30-19:00 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

17:30-19:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

 

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

PIĄTEK: Wolne

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: wtorek – czerwone, czwartek – dresy

Grupa Czarna: poniedziałek – żółte, czwartek – dresy

 

—————————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 19.10 – 25.10

 

PONIEDZIAŁEK: 17:30 – Zebranie z rodzicami, Gim nr 5, sala nr 1

WTOREK: Liga Żaków – ODWOŁANY

CZWARTEK:  16:00 – 17:15 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:00 – 18:15 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, Estadio Mini

17:00 – 18:15 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

———————————————-

PLAN TRENINGÓW 12.10 – 18.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, Hala Gim nr 5, ul. Nadbrzeżna

19:00 – 20:30 – Grupa Biała, Hala Gim nr 5, ul. Nadbrzeżna

WTOREK: Liga Żaków – PRZEŁOŻONY

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz – osoby które jadą na tuniej – wolne

PIĄTEK: Turniej w Jarosławiu (aktualnośći) – osoby które nie jadą na tuniej – wolne

SOBOTA: Wyprowadzanie zawodników Sandecja – Miedź Legnica (aktualnośći)

 

————————————————————–

PLAN TRENINGÓW 5.10 – 11.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 Grupa Czarna, Boisko nr 3

17:15 – 18:30 Grupa Biała, Boisko nr 3

ŚRODA: Liga Żaków – PRZEŁOŻONY

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – Badania + Testy + Liga Żaków (aktualności)

SOBOTA: Liga Żaków

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

———————————————————–

 

 

PLAN TRENINGÓW 21.09 – 27.09

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 Grupa Czarna, Zakole boiska  nr 1

17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zakole boiska nr 1

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

ŚRODA: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:45 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

17:45 – 19:00 – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

NIEDZIELA: Turniej w Rabce (więcej w aktualnościach)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

—————————————————

PLAN TRENINGÓW 28.09 – 4.10

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 Grupa Czarna, Boisko nr 3

 

17:30 – 18:45 Grupa Biała, Boisko nr 3

 

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

 

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

 

17:30 – 18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

 

PIĄTEK: 16:15- 17:30 – Grupa Czarna, Estadio Mini

17:30 – 18:45 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

NIEDZIELA: Turniej w Gorlicach (więcej w aktualnościach)

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

 

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

———————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 21.09 – 27.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 Grupa Czarna, Zakole boiska  nr 1

17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zakole boiska nr 1

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

ŚRODA: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:45 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

17:45 – 19:00 – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

NIEDZIELA: Turniej w Rabce (więcej w aktualnościach)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

——————————————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 14.09 – 20.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

18:00-19:30 Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

—————————————————————————

PLAN TRENINGÓW 7.09 – 13.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, boisko nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, boisko nr 3

 

WTOREK: LIga Żaków,  – więcej w aktualnościach

ŚRODA: Liga Żaków – więcej w aktualnościach

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: Wyjazd na zgrupowanie do Rytra – info w aktualnościach

Osoby które nie jadą do Rytra – wolne

 

NIEDZIELA: Turniej w Staniątkach – info w aktualnościach

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

———————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 31.09-6.09

 

PONIEDZIAŁEK: – wolne

WTOREK: LIga Żaków,  – więcej w aktualnościach

 

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

 

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

 

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Estadio Mini

SOBOTA: Turniej Kogucika w Stróżach (od 12:00) – więcej w aktualnościach

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

 

———————————————————————

PLAN TRENINGÓW 24.08 – 30.08

 

 

WTOREK: 16:30 – 18:00 – Sandecja, Estadio Mini

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Sandecja, Estadio Mini

 

Wymienione godziny obowiązują osoby, które nie pojechały na zgrupowanie.

Treningi odbywają się wspólnie z rocznikiem 2008, z Trenerem T. Tokarczykiem (te. 796-077-555)

 

Na treningi ubieramy stroje żółte.

 

———————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 17.08-23.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

 

18:00-19:30 Grupa Biała, Estadio Mini

 

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Sparing z Dunajec Nowy Sącz, Stadion w Piątkowej – wyznaczeni zawodnicy (informacje w aktualnościach)

 

18:00 – 19:30 – Zawodnicy niepowołani na saring, Stadion w Piątkowej

 

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała + Grupa Czarna, Estadio Mini – zawodnicy obecni na testach w poprzednim tygodniu

18:00 – 19:30 – Grupa Biała + Grupa Czarna, Estadio Mini – zawodnicy nieobecni na testach w poprzednim tygodniu

SOBOTA: Możliwe testy – przeniesione na październik

NIEDZIELA: Wyjazd na Zgrupowanie Sportowe (informacje w aktualnościach)

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, żółte, czarne.

 

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

 

 

———————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 10.08-16.08

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

18:00-19:30 Grupa Biała, Estadio Mini

CZWARTEK: 17:00 – 18:15 – Grupa Czarna + Grupa Biała – Testy Sprawnościowe,

Stadion w Piątkowej, boczne boisko

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

—————————————————————

 

 

PLAN TRENINGÓW 3.08 –  9.08

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 18:00 – 19:30 – Grupa Czarna + Grupa Biała, Sandecja, Estadio Minii

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone,

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

————————————————————————————-

 

 

PLAN TRENINGÓW 29.06 –  05.07

 

 

WTOREK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

 

ŚRODA: Sparing z Dunajec Nowy Sącz ( informacje w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

 

SOBOTA: Piknik rodzinny ( informacje u Pani M. Ogorzałek)

 

 

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone,

 

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

——————————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 22.06 –  28.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 -17:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Estadio Mini

19:45 – Basen MOSiR

WTOREK: Sparing z Polonią Kraków (informacje w aktualnościach)

ŚRODA:16:30 -18:00 – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

CZWARTEK: Sparing z Akademią Kolejarz (informacje w aktualnościach)

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa czarna, Estadio Mini  – ODWOŁANY, PRACE REMONTOWE NA BOISKACH

18:00 – 19:30  – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY, PRACE REMONTOWE NA BOISKACH

NIEDZIELA: Turniej w Garbarni Kraków (informacje w aktualnościach)

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

———————————————————————————————–

PLAN TRENINGÓW 15.06 –  21.06

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 -17:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

 

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

19:45 – Basen MOSiR

WTOREK: Sparing z Beniaminek Krosno (informacje w aktualnościach)

 

ŚRODA:16:30 -18:00 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

 

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa czarna, Sandecja nr 3   – ODWOŁANY

 

18:00 – 19:30  – Grupa Biała, Sandecja nr 3 – ODWOŁANY

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

——————————————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 8.06 – 14.06

 

 

PONIEDZIAŁEK: 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini, tr. Porębski

 

18:00 – Grupa Biała, Sandecja nr 2, tr. Biel

 

19:45 – Basen MOSiR

 

ŚRODA: WOLNE

 

PIĄTEK: 16:30 – Grupa czarna, Sandecja nr 3

 

18:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

NIEDZIELA:  Rozgrywki Deichmann (harmonogram dostępny na stronie:  www.kochamsport.pl )

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

———————————————————————————————————————

 

 

PLAN TRENINGÓW 1.06 – 7.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 -17:45 – Grupa Czarna, Estadio Mini

18:00 – 19:15 – Grupa Biała, Estadio Mini

19:45 – Basen MOSiR

ŚRODA: 16:30 -18:00 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa czarna, Sandecja nr 3 –  ODWOŁANY!

18:30 – 19:30  – Grupa Biała, Sandecja nr 3

NIEDZIELA: – Rozgrywki Deichmann (harmonogram dostępny na stronie:  www.kochamsport.pl )

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

Kadra

SEZON 2019 / 2020

GRUPA BIAŁA:

  1. CISOŃ KONRAD (badania do 02.03.2020)
  2. FLOREK DORIAN (badania do 12.04.2020)
  3. JAWORSKI MATEUSZ (badania do 15.10.2019)
  4. KORAL XAWIER (badania do 09.03.2020)
  5. NAJDUCH TOMASZ (badania do 15.03.2020)
  6. OGORZAŁEK PAWEŁ (badania do 21.01.2020)
  7. ORŁOWSKI ADAM (badania do 03.04.2020)
  8. PISZCZEK OLIWIER (badania do 03.04.2020)
  9. PLATA JAKUB (badania do 26.02.2020)
  10. POLAŃSKI MACIEJ (badania do 08.05.2020)
  11. PYRCIOCH MIKOŁAJ (badania do 20.05.2020)
  12. SMAJDOR FRANCISZEK (badania do 16.03.2020)
  13. SZCZUROWSKI JAKUB (badania do 28.02.2020)
  14. LEŚNIAK FRANCISZEK

GRUPA CZARNA:

  1. CHMIELOWSKI RAFAŁ (badania do 13.03.2020)
  2. BACZYŃSKI MICHAŁ (badania do 22.10.2019)
  3. CHWASTEK JAN (badania do 29.08.2020)
  4. GŁÓD ARTUR (badania do 05.08.2020)
  5. GÓRKA BARTOSZ (badania do 07.05.2020)
  6. KULIG NIKODEM (badania do 28.08.2020)
  7. ORCZYKOWSKI KRZYSZTOF (badania do 30.03.2020)
  8. PROSZEK JAKUB (badania do 14.01.2020)
  9. PRZEPIÓRKA PATRYK (badania do 28.03.2020)
  10. STAROSTA DANIEL (badania do 31.01.2020)
  11. ŚWIDERSKI BARTOSZ (badania do 09.09.2020)

 

 

 

Osiągnięcia grupy

brak informacji

Turnieje/Rozgrywki

 

PLANY TURNIEJOWE NA NAJBLIŻSZY OKRES:

 

1) Turniej Smoka Wawelskiego w Krakowie, 7-9 czerwca

W kadrze 15 zawodników, koszt 150 zł/os (dojazd przez 3 dni, obiady, wpisowe). [mecz AMP jeśli terminarz będzie do tego dostosowany]

2) Progres Cup w Krakowie, 16 czerwca.

W kadrze 13 zawodników, koszt wpisowego 400 zł do podziału, dojazd pokryjemy ze środków Akademii.

TERMINARZE RUNDA WIOSENNA 2018/219:

D – mecz przy Kilińskiego 47,

W – mecz wyjazdowy.

 

I liga młodzików:

01.04 godz. 17:30 W Biegoniczanka,

18.04 godz. 12:00 D Glinik Gorlice,

23.04 godz. 17:00 W Kolejarz Stróże,

29.04 godz. 17:30 D Sandecja 2006 II,

01.03 godz. 10:00 W Korona Beskidu Tylicz,

06.05 godz. 16:30 W Gród Podegrodzie,

13.05 godz. 18:00 W Poprad Muszyna,

15.05 godz. 18:30 D Dunajec Nowy Sącz,

29.05 godz. 18:00 D Sokół Stary Sącz,

01.06 godz. 18:00 D Beskidzka AP,

03.06 godz. 18:00 W Łużna,

08.06 godz. 10:00 W AP 2012,

12.06 godz. 18:30 D Goal Nawojowa,

 

III liga młodzików:

08.04 godz. 17:00 W Budowlani Jazowsko,

27.04 godz. 10:00 W Biegoniczanka II,

08.05 godz. 18:30 D Zawada Nowy Sącz,

13.05 godz. 18:00 D Dunajec II,

21.05 godz. 17:00 W Ogniwo Piwniczna Zdrój,

03.06 godz. 18:00 D Przetakówka,

15.06 godz. 10:00 D Helena.