U-13 (rocznik 2007)
Aktualności

Informacje dotyczące udziału w turniejach w najbliższym czasie:

29.11 – 01.12 PODHALE CUP (Nowy Targ), na zewnątrz, 8+1, koszt około 50 zł/ os. (3 x dojazd, wpisowe),

 

Dni treningowe w okresie listopad – luty:

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 Barcice,

Środa godz. 17:30 – 19:00 Stary Sącz,

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna salka 109 gimnastyka co 2 tygodnie,

Piątek godz. 16:30 – 18:00 Barcice,

 

Plan treningów 18.11 – 24.11

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Zbiórka zawodników 15 minut przed rozpoczęciem każdego treningu, odbiór 15 minut po zakończeniu.

* Poniedziałek wolne (osoby nie uczestniczące w turniejach >Zakopane, Szalowa< aktywność we własnym zakresie, zgodnie z wytycznymi z dn. 11.11)

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

* Czwartek godz. 16:30 – 18:00 gimnastyka w salce 109 (Nadbrzeżna), żółte stroje, halówki, bez getrów i ochraniaczy. Równorzędnie odbędzie się spotkanie z Rodzicami – w sali konferencyjnej Sandecji lub w SP nr 20. Z uwagi na kilka ważnych kwestii obecność jest obowiązkowa,

* Piątek godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach, białe stroje,

* Sobota godz. 10:30 – 11:00 sesja zdjęciowa (dresy) Kilińskiego 47,

 

Plan treningów 11.11 – 17.11

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Zbiórka zawodników 15 minut przed rozpoczęciem każdego treningu, odbiór 15 minut po zakończeniu.

 

* Poniedziałek trening we własnym zakresie, aktywność do wyboru:

1) 30 minut ciągłego biegu,

2) 500 m pływania,

3) 1 h jazdy rowerem,

4) pięć serii po 8 powtórzeń pięciu wybranych ćwiczeń stabilizacyjnych i wzmacniających (drukowane książeczki rozdawane w czerwcu),

* Poniedziałek udział w obchodach 101. rocznicy odzyskania Niepodległości

10:45 zbiórka przy kościele pw. św. Kazimierza (kontakt z trenerem Danielem),

11:00 Msza Św.

12:00 Odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego – Dąb Wolności na sądeckich plantach,

12:30 Złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego,

Ubiór: dres + ortalion.

Wyznaczona delegacja: Chmielowski, Chwastek, Najduch, Przepiórka, Starosta, Florek.

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

* Weekend

API CUP ZAKOPANE:

Wyjazd w piątek godz. 8:15 (proszę zabrać coś na drugie śniadanie, obiad zjemy około 15:00), powrót w niedzielę wieczorem. Należy zabrać:

Granie: dowód tożsamości, korki, ochraniacze, czapkę, rękawiczki, komin, termy – najlepiej 2 kpl., ortalion,

Pobyt: dres, polo, plecak klubowy, piżama, przybory do higieny osobistej i bielizna wg potrzeb, coś na czas wolny, słodycze o max. wartości 10 zł, roller,

Basen: klapki, ręcznik, okulary / czepek wg uznania.

Można zabrać telefony, będą dostępne w wyznaczonych godzinach. Pieniądze: 170 zł/os, dodatkowo nie więcej, niż 30 zł/os.

Kadra [15]: grupa biała (14) + Proszek

 

RESPECT CUP SZALOWA:

Koszt: 80 zł / os. (3 x transport + wpisowe),

Kadra [15]: Baczyński (sob, nd), Chmielowski, Głód, Górka, Kulig, Orczykowski, Świderski, Przepiórka + Wielosik, Zakrzewski, Mróz, Filip, Krawczyk, Łukaszczyk, 1 wolne miejsce.

wyjazd w piątek: 8:15 Kilińskiego 47, powrót około 14:00,

wyjazd w sobotę: 7:15 Kilińskiego 47, powrót około 14:30,

wyjazd w niedzielę uzależniony od wyników sportowych (8-12 gra o miejsca 10-18, 14-17 o miejsca 1-9)

Zabieramy: dowód tożsamości, korki lub turfy, termy, czapkę, komin, rękawiczki, ochraniacze, jedzenie.

Telefony i inne wartościowe rzeczy wyłącznie na własną odpowiedzialność.

 

Plan treningów 04.11 – 10.11

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Zbiórka zawodników 15 minut przed rozpoczęciem każdego treningu, odbiór 15 minut po zakończeniu.

 

* Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening w Barcicach, żółte stroje,

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

Piątek godz. 16:30 – 18:00 trening w Barcicach, żółte stroje,

*  Sobota godz. 6:00 Kilińskiego 47 wyjazd na turniej Wanda Cup do Krakowa, stroje z klubu, zabieramy obowiązkowo korki lub turfy a także halówki. Koszt: 65 zł/os (transport, wpisowe, obiad).

Kadra: Florek, Cisoń, Jaworski, Koral, Najduch, Orłowski, Szczurowski, Piszczek, Leśniak F, Ogorzałek, Plata, Polański, Pyrcioch, Smajdor, Głód, Górka, Proszek. Powrót około 18:00.

 

 

Plan treningów 28.10 – 03.11

W okresie od 28.10 do 10.11 z grupą białą trenuje Artur Głód.

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

 

* Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening w Barcicach, żółte stroje,

* Środa godz. 17:30 – 19:00 trening w Starym Sączu, białe stroje,

Czwartek godz. 15:30 – 16:45 trening w Piątkowej, żółte stroje,

*  Sobota godz. 10:00 (zbiórka 9:00) Kilińskiego 47 mecz MLM z Cracovią, stroje z klubu. Kadra: grupa biała + Kulig, Głód, Proszek.

Plan treningów 21.10 – 27.10

W okresie od 14.10 do 27.10 z grupą białą trenuje Jakub Proszek.

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Grupa czarna:

* Poniedziałek godz. 16:15 – 17:45 trening w Piątkowej, białe stroje, bardzo proszę o punktualność, gdyż trening będzie nagrywany na potrzeby analizy pracy szkoleniowej,

* Środa godz. 16:15 – 17:45 trening w Piątkowej, żółte stroje, kadra: Proszek, Kulig, Głód, Górka, Chmielowski + gr. biała

Czwartek godz. 16:15 – 17:45 trening w Piątkowej, białe stroje,

*  Sobota godz. 12:00 (zbiórka 11:15) sparing ze słowacką drużyną Sokol Lubotice na boisku w Piątkowej, stroje z klubu, kadra w czwartek po treningu. Mecz potrwa do 13:30, po meczu grill dla zawodników. Odbiór o godz. 14:30 z Piątkowej.

 

Grupa biała:

* Poniedziałek godz. 16:15 – 17:45 trening w Piątkowej, białe stroje, bardzo proszę o punktualność, gdyż trening będzie nagrywany na potrzeby analizy pracy szkoleniowej, po treningu 45 min analizy meczu: Plata, Cisoń, Jaworski, Pyrcioch, Smajdor, Koral,

* Środa godz. 16:15 – 17:45 trening w Piątkowej, żółte stroje, po treningu 45 min analizy meczu: Piszczek, Szczurowski, Orłowski, Najduch, Polański, Florek,

Czwartek godz. 16:15 – 17:45 trening w Piątkowej, białe stroje,

*  Sobota godz. 10:00 (zbiórka 9:00) Kościuszki 1 (KS Dunajec, obiekty PWSZ) mecz I MLM z Dunajcem, stroje z klubu, kadra: grupa biała,

*  Niedziela godz. 10:00 (zbiórka 9:00) Kilińskiego 47 mecz II MLM z Unią Tarnów, stroje z klubu, kadra: Koral, Piszczek, Najduch, Cisoń, Jaworski, Orłowski.

 

Plan treningów 14.10 – 20.10

W okresie od 14.10 do 27.10 z grupą białą trenuje Jakub Proszek.

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Grupa czarna:

* Środa godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, białe stroje,

* Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, żółte stroje

Piątek godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, białe stroje,

*  Sobota godz. 7:30 (nastąpiła zmiana godziny, w pierwszej wersji była to 8:40) Kilińskiego 47, wyjazd na mecz I OLM do Stróż (mecz o 9, powrót 11:00), stroje z klubu. Kadra [16]: Chmielowski, Baczyński, Chwastek, Głód, Górka, Kulig, Leśniak, Orczykowski, Proszek, Przepiórka, Świderski, + 5 zawodników z rocznika 2008.

 

Grupa biała:

Poniedziałek godz. 16:30 – 17:45 trening w Piątkowej, żółte stroje. Jaworski, Piszczek, Plata, Polański, Smajdor, Szczurowski, Proszek, Plata. Florek – trening bramkarski. Pozostali wolne.

* Środa godz. 16:00 (zbiórka 15:00 Kilińskiego 47) mecz II MLM z Unią Oświęcim. Kadra: Koral, Najduch, Cisoń, Plata, Piszczek, Orłowski. Jaworski – kadra MZPN. Pozostali trening na Piątkowej w godz. 16:30 – 18:00, białe stroje.

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Sobota  godz. 10:00 (zbiórka 9:00) Kilińskiego 47 mecz MLM z Tarnovią, stroje z klubu. Kadra [12]: Cisoń, Florek, Jaworski, Koral, Najduch, Orłowski, Piszczek, Plata, Polański, Pyrcioch, Smajdor, Szczurowski. Po naszym meczu (o godz. 12:00) odbędzie się spotkanie II MLM Sandecja – Kalwarianka. Kilku naszych zawodników będzie potrzebnych do gry w tym meczu w celu wsparcia drużyny z rocznika 2008 w związku z tym proszę zarezerwować sobie czas.

Plan treningów 07.10 – 13.10

W okresie od 30.09 do 13.10 z grupą białą trenuje Artur Głód.

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Grupa czarna:

Poniedziałek godz. 16:30 (zbiórka 15:30 na Zawadzie) mecz I OLM z AP 2012, stroje z klubu. Kadra [8]: Chmielowski, Baczyński, Głód, Górka, Kulig, Orczykowski, Proszek, Świderski,  pozostali wolne.

* Środa godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, białe stroje,

Piątek godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, żółte stroje,

*  Niedziela godz. 10:00 (zbiórka 9:00 ZAWADA) mecz I OLM z Dunajcem, stroje z klubu. Kadra [14]: Florek, Chmielowski, Baczyński, Górka, Kulig, Orczykowski, Przepiórka, Smajdor, Cisoń, Koral, Najduch, Ogorzałek, Orłowski, Pyrcioch. Trener: Daniel Kurowski.

 

Grupa biała:

Poniedziałek godz. 16:30 (zbiórka 15:30 na Zawadzie) mecz I OLM z AP 2012, stroje z klubu. Kadra [8]: Jaworski, Ogorzałek, Orłowski, Piszczek, Plata, Pyrcioch, Smajdor, Szczurowski, pozostali z gr. czarnej. [Florek trening bramkarski].

Poniedziałek godz. 16:00 (zbiórka 15:00 w Piątkowej) mecz II MLM z Wisłą Kraków, stroje z klubu. Kadra [4]: Polański, Cisoń, Koral, Najduch, pozostali z r. 2008.

* Środa godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, białe stroje,

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Sobota  godz. 11:50 Kilińskiego 47 wyjazd na mecz MLM z Wisłą Kraków (Limanowa 12:20, Szczyrzyc 12:40), stroje z klubu, kadra grupa biała + Głód, po meczu udamy się obiad (koszty po stronie Akademii), mecz o 15:00, powrót około 19:00.

*  Niedziela godz. 10:00 (zbiórka 9:00 ZAWADA) mecz I OLM z Dunajcem, stroje z klubu. Kadra [14]: Florek, Chmielowski, Baczyński, Górka, Kulig, Orczykowski, Przepiórka, Smajdor, Cisoń, Koral, Najduch, Ogorzałek, Orłowski, Pyrcioch. Trener: Daniel Kurowski.

 

Plan treningów 30.09 – 06.10

W okresie od 30.09 do 13.10 z grupą białą trenuje Artur Głód.

Bardzo proszę aby każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

Grupa czarna:

Poniedziałek godz. 16:30 (zbiórka 15:40 w Podegrodziu) mecz OLM z Grodem Podegrodzie, stroje z klubu, kadra: gr. czarna + Cisoń, Smajdor.

* Środa godz. 16:45 – 18:15 trening w Piątkowej, białe stroje,

Piątek godz. 16:45 – 18:15 trening w Piątkowej, żółte stroje,

*  Weekend wolne (kolejny mecz w poniedziałek 07.10)

 

Grupa biała:

Poniedziałek godz. 16:45 – 18:15 trening w Piątkowej, żółte stroje, [Cisoń i Smajdor mecz OLM, Koral wolne, Florek trening bramkarski]

* Środa godz. 16:45 – 18:15 trening w Piątkowej, białe stroje,

Czwartek godz. 16:45 – 18:15 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Sobota  godz. 7:10 Kilińskiego 47 wyjazd na mecz MLM z Progresem Kraków (Limanowa 7:30, Szczyrzyc 7:55), stroje z klubu, kadra grupa biała + Głód, po meczu udamy się obiad (koszty po stronie Akademii), mecz o 10:00, powrót około 14:00.

 

Plan treningów 23.09 – 29.09

W okresie od 16.09 do 29.09 z grupą białą trenuje Bartek Górka.

Bardzo proszę aby od najbliższego treningu każdy zawodnik posiadał na treningu: termy (góra i dół), rękawiczki, komin, czapka, ortalion. W miarę możliwości ciepłą herbatę lub inny ciepły napój izotoniczny zamiast wody.

 

Grupa czarna:

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:25 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Środa godz. 16:00 – 17:25 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Czwartek godz. 16:15 – 18:15 sparing z Beskidzką AP w Piątkowej, białe stroje,

 

Grupa biała:

Poniedziałek godz. 17:25 – 18:50 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Środa godz. 17:25 – 18:50 trening w Piątkowej, białe stroje,

Czwartek godz. 18:30 – 20:00 zajęcia teoretyczne, sala konferencyjna / szatnia K47, dres,

* Piątek godz. 17:00 – 18:30 trening w Piątkowej, żóte stroje,

Sobota  godz. 6:45 Kilińskiego 47 wyjazd na mecz MLM z Fablokiem Chrzanów (trasa przez Limanową i Szczyrzyc), stroje z klubu, kadra grupa biała + Górka, po meczu udamy się obiad (koszty po stronie Akademii), mecz o 10:00, powrót około 15:30.

 

Plan treningów 16.09 – 22.09

W okresie od 16.09 do 29.09 z grupą białą trenuje Bartek Górka

Grupa czarna:

* Poniedziałek godz. 16:00 – 17:30 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Czwartek godz. 16:00 – 17:30 trening w Piątkowej, białe stroje,

* Piątek godz. 16:00 – 17:30 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Sobota  godz. 7:00 Kilińskiego 47 wyjazd busem na mecz z Respectem Szalowa, stroje z klubu, kadra: grupa czarna, powrót około 10:30

 

Grupa biała:

* Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Środa godz. 15:10 Kilińskiego 47 wyjazd na mecz OLM z Mineralnymi Krynica, stroje z klubu, powrót około 19:00, kadra: grupa biała (bez Jaworskiego – kadra MZPN) + Kulig, Majewski, Górka.

* Czwartek godz. 18:00 – 19:30 analiza meczu z Cracovią, sala konferencyjna K47, dres,

* Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening w Piątkowej, białe stroje,

* Niedziela  godz. 9:30 Kilińskiego 47 wyjazd na mecz MLM z Podhalem Nowy Targ, stroje z klubu, kadra grupa biała + Proszek, Chmielowski, Górka, po meczu udamy się na termy Gorący Potok (w ramach integracji, zachęcam też do udziału obecnych na meczu Rodziców), zabieramy rzeczy na basen i 19 zł na wejście (1,5 h) + coś do zjedzenia lub pieniądze na zakup jedzenia, powrót około 18:00

 

Plan treningów 09.09 – 15.09

Grupa czarna:

* Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Środa godz. 18:00 – 19:30 trening w Piątkowej, białe stroje,

* Czwartek godz. 16:00 – 17:30 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Sobota  mecz OLM z Popradem Muszyna, zbiórka godz. 11:00 Kilińskiego, kadra: cała grupa + Polański, Ogorzałek

 

Grupa biała:

* Poniedziałek godz. 17:00 – 19:00 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Środa mecz MLM z Podhalem Nowy Targ, zbiórka godz. 16:00 Kilińskiego 47, kadra: cała grupa + Kulig,

* Czwartek godz. 17:45 – 19:15 trening w Piątkowej, białe stroje,

* Czwartek godz. 19:15 – 20:00 analiza w Piątkowej,

* Piątek godz. 17:00 – 18:30 trening w Piątkowej, żółte stroje,

* Sobota mecz OLM (Polański, Ogorzałek, szczegóły w harmonogramie grupy czarnej),

* Niedziela godz. 7:15 Kilińskiego 47 wyjazd na mecz MLM z Cracovią, kadra cała grupa treningowa

 

Plan treningów 02.09 – 08.09

Grupa czarna:

Poniedziałek godz. 18:00 – 19:30 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Wtorek godz.  17:00 mecz I OLM z Glinikiem Gorlice, zbiórka godz. 16:00 Kilińskiego 47, stroje z klubu, kadra: cała grupa treningowa,

Środa godz. 18:00 – 19:30 trening w Piątkowej, żółte stroje

Czwartek godz.  18:00 – 19:30 trening w Piątkowej, białe stroje

Piątek godz. 16:45 – 17:30 pomiary z trenerem przygotowania motorycznego, Piątkowa, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Sobota godz. 12:00 mecz I OLM z Sokołem Stary Sącz, zbiórka godz. 11:00 Kilińskiego 47, kadra: grupa czarna

 

Grupa biała:

Poniedziałek godz. 17:00 – 19:00 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Środa godz. 18:00 mecz I MLM z Fablokiem Chrzanów, zbiórka godz. 17:00 Kilińskiego 47, stroje z klubu, kadra: grupa biała + Kulig,

Czwartek godz. 17:00 – 19:00 trening w Piątkowej, białe stroje,

Piątek godz. 16:45 – 17:30 pomiary z trenerem przygotowania motorycznego, Piątkowa, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Piątek godz. 17:30 – 18:45 trening w Piątkowej, żółte stroje,

Sobota godz. 10:00 mecz I MLM z Dunajcem, zbiórka godz. 9:00 Kilińskiego 47, stroje z klubu, kadra: grupa biała

Plan treningów 26.08 – 01.09

Poniedziałek godz. 17:00 mecz MLM z Progresem Kraków. Zbiórka o godz. 16:00 Kilińskiego 47. Stroje z klubu. Kadra [12]: Florek, Ogorzałek, Piszczek, Orłowski, Jaworski, Najduch, Pyrcioch, Smajdor, Cisoń, Plata, Szczurowski, Polański,

Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30 trening w Piątkowej dla zawodników spoza kadry meczowej, białe stroje,

Środa godz. 14:30 mecz OLM z AP Goal. Zbiórka o godz. 13:30 Kilińskiego 47. Stroje z klubu. Kadra [14]: Bramkarz z rocznika 2008, Chmielowski, Chwastek, Głód, Górka, Kulig, Majewski, Świderski, Przepiórka, Orczykowski, Leśniak, Starosta, Kunicki, Baczyński.

Środa godz. 17:00 mecz MLM z Wisłą Kraków. Zbiórka o godz. 16:00 Kilińskiego 47. Stroje z klubu. Kadra [12]: Florek, Piszczek, Najduch, Smajdor, Plata, Orłowski, Polański, Jaworski, Cisoń, Pyrcioch, Szczurowski, Ogorzałek.

Piątek godz. 17:00 – 18:30 trening w Piątkowej dla wszystkich zawodników, żółte stroje,

Sobota godz. 10:00 mecz OLM z Biegoniczanką. Zbiórka o godz. 9:00 na boisku w Biegonicach (Elektrodowa 1). Stroje z klubu. Kadra: Florek / Wielosik (2008) info wkrótce, Chmielowski, Chwastek, Głód, Górka, Kulig, Leśniak, Majewski, Orczykowski, Proszek, Przepiórka, Świderski, Starosta, Kunicki, Baczyński.

Niedziela godz. 10:00 mecz MLM z Tarnovią. Wyjazd o godz. 7:50 Kilińskiego 47, planowany powrót godz. 12:30. Stroje z klubu. Kadra: Florek, Piszczek, Orłowski, Najduch, Polański, Jaworski, Pyrcioch, Plata, Cisoń, Smajdor, Szczurowski, Ogorzałek, Koral* do potw.

Plan treningów 12.08 – 18.08

Poniedziałek godz. 13:40 Kilińskiego 47 wyjazd na sparing ze Zniczem Pruszków do Stróż. Żółte stroje, koszt dojazdu 250 zł do podziału. Powrót około 18:30. Kadra – wszyscy zawodnicy,

Wtorek godz. 8:30 Kilińskiego 47 wyjazd na sparing z Orzeł Mokre do Wieliczki. Białe stroje, koszt dojazdu 450 zł do podziału. Powrót około 14:00. Kadra – wszyscy zawodnicy,

Środa godz. 17:00 – 18:30 trening na boisku w Piątkowej, żółte stroje, wszyscy zawodnicy,

Piątek godz. 18:00 Kilińskiego 47, asysta meczu Sandecja – GKS Tychy. Koszulka polo + dres. Jeśli ktoś z zawodników nie będzie w stanie uczestniczyć w asyście proszę o informację możliwie jak najszybciej ze względów logistycznych,

Osoby  wyznaczone do asysty (poza zawodnikami informującymi wcześniej o nieobecności): Chmielowski, Brdej, Proszek, Kunicki, Szczurowski, Przepiórka, Polański,  Piszczek, Pyrcioch, Leśniak, Kulig, Koral, Górka, Głód, Florek, Chwastek. [16]

Ubiór do odbioru o g 17:50 – Plata, Proszek, Brdej, Szczurowski.

Sobota godz. 6:00 (zbiórka 5:45) Kilińskiego 47 wyjazd na obóz

Jedziemy w dresach + koszulka polo. Oprócz wymienionych poniżej rzeczy zabieramy drugie śniadanie (zaczynamy obiadem około 13:00).

Lista rzeczy obowiązkowych do zabrania:

plecak, biały i żółty strój treningowy, czarne getry x2, korki, turfy lub halówki (na sztuczną nawierzchnię), ortalion, wygodne buty do biegania, roller, klapki, pasta i szczoteczka do zębów, żel pod prysznic, szampon, krem z filtrem UV, ręcznik x2, kąpielówki, czepek, okulary na basen, bielizna, piżama, zeszyt, długopis, dokument tożsamości, zegarek/budzik, pieniądze (max. 50 zł), telefony, rzeczy na czas wolny (gry, książki, komiksy itp.)

Z żywności można zabrać napoje izotoniczne (bez limitów), oraz po jednej przekąsce na każdy dzień obozu. Obowiązuje zakaz posiadania napojów gazowanych i chipsów. Woda mineralna będzie bez limitu zarówno w czasie podróży jak i na miejscu.

Foto relacja z każdego dnia obozu będzie publikowana na facebooku (Akademia Sandecja – Fan Club).

 

Ramowy plan obozu (w trakcie może ulec niewielkim zmianom):

Wejścia na basen ustalane na bieżąco, w zależności od potrzeb i pogody.

Sobota 17.08

5:45 zbiórka i pakowanie bagaży do autokaru (Kilińskiego 47),

6:00 wyjazd

13:00 planowany dojazd na miejsce + zakwaterowanie

13:30 obiad

14:00 przejazd do Wrocławia na mecz Śląsk – Cracovia

18:00 spotkanie organizacyjne i przedstawienie celów obozu

18:30 trening ogólnorozwojowy w terenie

19:30 kolacja

20:00 zajęcia grupowe zorganizowane

22:00 cisza nocna

 

Niedziela 18.08

7:30 rozbieganie

8:00 śniadanie

8:30 omówienie treningu

9:30 Msza Św.

11:00 TRENING 1

13:30 obiad

14:00 odpoczynek

15:00 omówienie treningu

16:30 TRENING 2

19:00 kolacja

20:00 zajęcia integracyjne

21:00 czas wolny (telefon) + kąpiel

22:00 cisza nocna

 

Poniedziałek 19.08

8:00 rozbieganie

8:30 śniadanie

9:30 omówienie treningu

11:00 TRENING 3

13:30 obiad

14:00 odpoczynek

15:00 omówienie treningu

16:30 TRENING 4

19:00 kolacja

20:00 zajęcia grupowe zorganizowane

21:00 czas wolny + kąpiel

22:00 cisza nocna

 

Wtorek  20.08

8:00 rozbieganie

8:30 śniadanie

9:30 omówienie treningu

11:00 TRENING 5

13:30 obiad

14:00 odpoczynek

15:00 omówienie treningu

16:30 SPARING 1

19:00 kolacja

20:00 teoria piłki nożnej (zmiany w przepisach gry)

21:00 czas wolny + kąpiel

22:00 cisza nocna

 

Środa 21.08

8:00 rozbieganie

8:30 śniadanie

9:30 omówienie treningu

11:00 TRENING 6

13:30 obiad

14:00 odpoczynek

15:00 omówienie treningu

16:30 SPARING 2

19:00 kolacja

20:00 zajęcia grupowe zorganizowane

21:00 czas wolny (telefon)+ kąpiel

22:00 cisza nocna

 

Czwartek 22.08

8:00 rozbieganie

8:30 śniadanie

9:30 omówienie treningu

11:00 TRENING 7

13:30 obiad

14:00 odpoczynek

15:00 omówienie treningu

16:30 SPARING 3

19:00 kolacja

20:00 zajęcia grupowe zorganizowane (analiza meczu)

21:00 czas wolny + kąpiel

22:00 cisza nocna

 

Piątek 23.08

8:00 rozbieganie

8:30 śniadanie

9:30 omówienie treningu

11:00 TRENING 8

13:30 obiad

14:00 odpoczynek

15:00 omówienie treningu

16:30 TRENING 9

19:00 kolacja

20:00 karaoke / wieczór filmowy

21:30 czas wolny (telefon) + kąpiel

22:00 cisza nocna

 

Sobota 24.08

8:00 śniadanie

8:30 pakowanie rzeczy do wyjazdu

9:30 podsumowanie obozu

11:00 TRENING 10

13:00 obiad

14:00 powrót z obozu (w Nowym Sączu około 20:00)

 

Plan treningów 05.08 – 11.08

Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30 trening na boisku w Piątkowej, żółte stroje, po treningu zapraszam  na krótkie spotkanie w sprawie dokumentacji obozowej i deklaracji gry w najbliższym sezonie,

Bardzo proszę wszystkich rodziców o pilną rejestrację zawodników w systemie PZPN.

Środa godz. 9:00 Kilińskiego, wyjazd na sparing do Stróż z GKSem Tychy (koszty do podziału: 250 zł dojazd busem, 70 zł sędzia), białe stroje, wszyscy zawodnicy, powrót około 13:00,

Czwartek godz. 17:00 – 18:30 trening na boisku w Piątkowej, żółte stroje, wszyscy zawodnicy,

Piątek godz. 8:45 Kilińskiego wyjazd na sparingi do Stróż, powrót około 14:00. Koszt 250 zł do podziału, stroje z klubu. Kadra [12]: Jawor (br), Chmielowski, Głód, Górka, Leśniak, Majewski, Proszek, Przepiórka, Kulig, Świderski, Starosta, Kunicki.

Sobota godz. 7:20 Kilińskiego wyjazd na turniej do Krosna, stroje z klubu. Kadra [12]: Florek, Cisoń, Jaworski, Koral, Szczurowski, Najduch, Ogorzałek, Orłowski, Piszczek, Plata, Pyrcioch, Smajdor. Powrót około 21:00. Proszę zabrać coś do zjedzenia na rano i na popołudnie. Koszt: wpisowe 50 zł/os. (w tym obiad), dojazd 500 zł / drużyna.  W zastępstwie z drużyną będzie trener rocznika 2012 – Robert Bulzak (537 785 332).

 

Plan treningów 24.06 – 30.06

Poniedziałek godz. 16:30 – 19:00 testy sprawnościowe, boisko Piątkowa, białe stroje, wszyscy zawodnicy (ważna obecność ponieważ oprócz okresowych testów przeprowadzanych co pół roku, na zajęciach będzie obecny trener przygotowania motorycznego który zaprezentuje prawidłowe wykonanie zestawu ćwiczeń – każdy zawodnik otrzyma wersję papierową ćwiczeń do indywidualnej pracy w lipcu ale należy pamiętać, że priorytetem jest poprawne wykonanie),

Wtorek godz. 17:30 – 19:30 paintball Marcinkowice 34, zbiórka 17:15, koszt 40 zł/os. – 200 kulek. (proponowałbym po 500 kulek/os. przy kwocie 75 zł/os. żeby gra nie skończyła się po 30 minutach powołując się na swoje doświadczenie w uczestnictwie w takich grach z dziećmi – ale jest to jeszcze do przemyślenia, przy rozpoczęciu gry możemy podjąć takie decyzje)

Voucher 350 zł,
W cenie dla grupy:
– pełne umundurowanie,
– cały kompletny sprzęt do gry (marker, maska, butla HP),
– instruktaż,
– rozgrywki scenariuszowe do 3 godzin,
– sesja zdjęciowa z całej gry
– brak jakichkolwiek dopłat do czasu gry, sprzętu itp
Informacje ofertowe:
„Scenariusze, które mamy przygotowane:
(przez ok. 3 godziny postaramy się je wszystkie rozegrać, zdarza się że
i więcej. Każdy wychodzi z naszej imprezy umordowany, umalowany, ale
BARDZO USATYSFAKCJONOWANY!).
– Pierwsze gry odbywają się na rozpoznawczym terenie, lecz i toczymy
walkę o zwycięstwo, które zapewnia trafienie całej drużyny przeciwnej.
– Misja „Kurier” – polega na przejęciu przesyłki ze środka pola i
doniesieniu jej do bazy, co zapewnia wygrany mecz. Obie drużyny będą
walczyć o przesyłkę umieszczoną pomiędzy dwoma drużynami.
– Misja „Kurier” na trzy przesyłki – jest to trudniejsza odmiana misji
„Kurier”, ponieważ
w grze na środku pola między drużynami są ustawione 3 przesyłki. Wygrywa
ta drużyna, która doniesie wszystkie bądź większość paczek do swojej
bazy.
– Misja „Capture the Flag” – aby wygrać, trzeba przejąć flagę spod bazy
przeciwnika i donieść ją do własnej bazy startowej. Uwaga: nosimy
wyłącznie swoje flagi!
– Misja „Dominacja” – na środku pola są ustawione 2 paczki, między
którymi ustalony jest znacznik. Podczas tej gry liczy się wyłącznie
rezultat w ostatniej, 10. minucie, kiedy zostaje ogłoszony koniec gry.
Wygrywa ta drużyna, która w momencie ogłoszenia końca gry ma w swojej
skrzynce umieszczony znacznik.
– Deathmatch – polega na całkowitym zdominowaniu przeciwnika poprzez
trafienie wszystkich graczy z drużyny przeciwnej.
Najczęściej zadawane pytania:
1. Jak długo trwa gra?
W zależności od temperamentu graczy oraz ilości kulek, lecz z reguły ok.
2-3 godzin.
2. Jaki jest koszt doładowania kulek?
Koszty doładowań są podane na: http://www.interskills.pl/paintball.html
3. Od jakiego wieku można zacząć grać?
Od 12 lat, gramy również od 8 roku życia – opcja dostępna po ustaleniu
czy w danym mieście arena i sprzęt jest przeznaczona dla dzieci.
4. Co wchodzi w skład umundurowania?
Spodnie oraz kurtka goretexowa.
5. Co zabrać ze sobą potrzebnego do gry?
Wygodne buty do biegania, ewentualnie pod umundurowanie coś luźnego aby
nie przeszkadzało przy bieganiu,
6. Ile osób maksymalnie może grać ?
Maksymalnie może brać udział w grze ok. 100 osób, lecz jeśli zgłasza się
więcej osób, to organizujemy gry na przemian.
7. Ile kulek potrzeba „na dobre granie” oraz ile zużywają osoby, które
grają pierwszy raz?
W zależności od temperamentu gracza, w przedziale między 300 a 1000
kulek (gracze biorą średnio doładowania po 500 kulek ze względu na cenę,
lecz warto się przygotować nawet na 1000 kulek, ponieważ może okazać
się, że zabawa nas bardzo wciągnie i wtedy szkoda byłoby przerywać).
8. Czy są dodatkowe koszta, gdy skończą się kulki z wybranego pakietu?
Nie ma dodatkowych kosztów, jedynie same doładowania kulek, ponieważ
sprzęt macie już wypożyczony, a mundury i tak pójdą już do pralni.
9. Czy trzeba wybierać scenariusze?
Nie trzeba, ponieważ instruktorzy zawsze wybierają i dopasowują jak
najciekawsze gry w zależności do liczby graczy na arenie.
10. Czy można wrzucać kulki z ziemi?
Nie wolno, gdyż może to uszkodzić marker. Koszt serwisu to 30 zł, poza
tym może się to wiązać z wykluczeniem z gry.
11. Czy można mieć swoje kulki?
Nie można. A nawet gdyby, jest to nieopłacalne, ponieważ gdybyśmy mieli
osobno liczyć sprężone powietrze, obsługę, sprzęt itp. to koszta
wyszłyby znacznie większe, dlatego wszystko zapewniamy na miejscu.
12. Co zrobić aby dostać pełen pakiet 500 kulek ?
Wystarczy posiadać 10 graczy wraz z voucherem. Kulki darmowe są
przypisane do nazwiska organizatora,
i w dniu imprezy organizator dla Siebie może skorzystać z maksymalnie 5
doładowań po 100 kulek.
Powyżej zużytego limitu kulki są płatne normalnie według cennika. Przy
mniejszej liczbie graczy jak 10 voucher jest nadal ważny
lecz nie ma bonusu dla organizatora w postaci darmowych kulek.
13. Gdzie można pobrać zdjęcia z imprezy?
Zawsze dodajemy je na: www.facebook.com/Interskills „

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, wszyscy, żółte stroje,

Czwartek godz. 8:30 Kilińskiego 47 wyjazd do Zalesia na trening w formie jazdy rowerem górskim wokół Mogielicy i wyjścia na szczyt. Białe stroje treningowe. Koszt: 250 zł do podziału (dojazd), wypożyczalnia jest bezpłatna. Obowiązkowo zabieramy min. 1,5 l wody i jedzenie do plecaka. Trasa ma długość około 25 km terenem górskim dlatego proszę realnie ocenić swoje możliwości. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach proszę o informacje. Zachęcam też do udziału Rodziców, również starsze rodzeństwo – oczywiście po wcześniejszym zgłoszeniu.

Piątek spotkania podsumowujące sezon i przedstawienie ramowego planu na najbliższe miesiące, Kilińskiego 47.

19:00 Zawodnicy,

20:00 Rodzice.

Lipiec jest miesiącem wolnych od treningów drużynowych, wracamy 5 sierpnia.

 

 

OBÓZ LETNI

Zaplanowane zgrupowania będą trwały pełne 7 dni i odbędą się na dolnym Śląsku w miejscowości Trzebnica.

17.08 – 24.08   :   rocznik 2007

Poniżej linki do oferty obozowej organizatora wypoczynku:

 

Trzebnica 2019 

Koszty i płatności

Całkowity koszt zgrupowania wynosi 890 zł/os (w tym 7 noclegów, 7 cykli żywieniowych, transport, opieka kadry trenerskiej, ubezpieczenie, opieka medyczna, atrakcje). Płatność zostaje rozłożona na 3 raty płatne w nieprzekraczalnych terminach:

 

I rata   – 30.05  kwota 200 zł

 

II rata  – 30.06 kwota 400 zł

 

III rata – 30.07 kwota 290 zł *

 

*(III rata dotyczy roczników 2008 i 2009, roczniki 2007 – 2004 zgodnie z tabelą finansowania Akademii mają dofinansowanie obozu w wysokości 50 zł więc wpłacają 240 zł, zawodnicy z rocznika 2003 mają dofinansowanie obozu w wysokości 100 zł więc wpłacają 190 zł, natomiast zawodnicy z roczników 2002 – 2001 dofinansowanie zostanie ustalone w porozumieniu Akademii z  IV Liceum Sportowym i kwota zostania podana w późniejszym czasie)

 

W wyjątkowych sytuacjach związanych z trudną sytuacją materialną można ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie z Akademii na podstawie złożonego wniosku przez rodzica, trenera lub kierownika wraz z uzasadnieniem i załączonymi dokumentami.

 

Rodzice, których dwoje lub więcej dzieci trenuje w Akademii otrzymują zniżkę na każde dziecko biorące udział w obozach w kwocie 50 zł.

 

Dofinansowania i zniżki mogą się łączyć !!!

 

Warunkiem  otrzymania dofinansowania, zniżek są uregulowane opłaty członkowskie !!!

 

Ważne informacje – klasy sportowe w szkole podstawowej

 

Szanowni Państwo, od stycznia br. mocno pracowaliśmy aby utworzyć klasy sportowe „Akademii Sandecja” w szkole podstawowej. Po pokonaniu wielu przeciwności możemy ogłosić, że choć dosyć późno udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Ostatecznie powstaną klasy sportowe VI (rocznik 2007) i VII (rocznik 2006) w Szkole Podstawowej nr 16 w Zawadzie. Uważamy, że jest to bardzo ważny aspekt w kierunku rozwoju naszych podopiecznych, podniesienia jakości szkolenia. Zdecydowana większość klubów piłkarskich szczebla centralnego oraz liczne akademie piłkarskie funkcjonują w oparciu o prowadzone klasy sportowe ponieważ wynika z tego wiele korzyści. Zdajemy sobie sprawę, że każda tego typu zmiana, rodzi wiele pytań i niepewności dlatego w najbliższym czasie odbędzie się spotkanie rodziców z dyrektorem szkoły, dyrektorem Akademii Sandecja oraz trenerami prowadzącymi aby przedstawić bardziej szczegółowo sposób funkcjonowania tego projektu dla objętych nim roczników 2007 i 2006.  Wiemy z przeprowadzonych rozmów, że jest wiele osób zdecydowanych, są też osoby które wahają się a także osoby nastawione sceptycznie na to rozwiązanie. Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do ponownego rozważenia naszej propozycji. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby przygotować ten projekt optymalnie i dostosować go do potrzeb i możliwości naszych podopiecznych oraz dostępnej infrastruktury.

 

Już od dnia dzisiejszego można składać u trenerów prowadzących „Deklarację zgłoszenia ucznia do klasy sportowej”, którą można pobrać poniżej w linku. Nabór do klasy zostaje otwarty i chęć przystąpienia mogą deklarować również osoby z zewnątrz chcące dołączyć do tego projektu Akademii Sandecja. Liczba miejsc jest ograniczona a złożona deklaracja nie jest równoznaczna z przyjęciem kandydata. Zainteresowane osoby zostaną poinformowane o terminie testów, które są warunkiem zakwalifikowania kandydata do klasy sportowej.

 

Deklaracja zgłoszenia ucznia do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 16

 

 

MECZ I OLM SANDECJA – SOKÓŁ, 29.05

 

 

Zbiórka: 17:00 Kilińskiego, mecz o 18:00.

 

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze, stroje będą z klubu

 

Kadra [14]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Smajdor, Ogorzałek, Majewski, Kulig, Daniel, Górka, Polański.

 

 

MECZ I OLM SANDECJA – GOAL, 22.05

 

Zbiórka: 17:30 Kilińskiego (mecz o 18:30)

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

Kadra [13]: Florek (br), Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Górka, Majewski, Kulig.

 

 

MECZ III OLM OGNIWO – SANDECJA, 21.05

 

 

Zbiórka: 15:40 Kilińskiego (wyjazd busem, mecz o 17, powrót około 18:45)

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

Kadra [14]: Chmielowski (br), Mróz, Daniel, Głód, Orczykowski, Starosta, Przepiórka, Kunicki, Świderski, Chwastek, Baczyński, Górka, Florek, Leśniak.

 

 

 

MECZ I OLM SANDECJA – DUNAJEC, 15.05

 

Zbiórka: 17:00 Kilińskiego (mecz o 18:00)

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

Kadra [14]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Polański, Smajdor, Pyrcioch, Ogorzałek, Górka, Kulig, Chmielowski.

 

MECZ I OLM POPRAD MUSZYNA – SANDECJA, 13.05

 

Zbiórka: 16:00 Kilińskiego (wyjazd busem, mecz o 18:00),

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

Kadra [11]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Polański, Smajdor, Pyrcioch, Ogorzałek.

 

 

 

MECZ III OLM SANDECJA – DUNAJEC, 13.05

 

Zbiórka: 17:00 Kilińskiego (mecz o 18:00),

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

Kadra [14]: Mróz, Majewski, Chmielowski, Górka, Daniel, Zarzeka, Kulig, Głód, Orczykowski, Starosta, Świderski, Chwastek, Baczyński.

 

 

 

MECZ III OLM SANDECJA – ZAWADA, 08.05

 

Zbiórka: 17:40 Kilińskiego (mecz o 18:30),

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

Kadra [15]: Florek, Górka, Majewski, Mróz, Smajdor, Chmielowski, Kulig, Głód, Orczykowski, Starosta, Przepiórka, Leśniak, Baczyński, Chwastek, Świderski.

 

MECZ I OLM GRÓD PODEGRODZIE – SANDECJA, 06.05

Zbiórka:15:30 Podegrodzie (mecz o 16:30), dojazd we własnym zakresie (mogę wziąć 4 chłopaków, zainteresowanych proszę o kontakt),

 

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze,

 

Kadra [12]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Kulig.

 

MECZ I OLM KORONA BESKIDU TYLICZ – SANDECJA, 01.05

 

Zbiórka: 8:30 Kilińskiego, mecz o 10:00 (wyjazd busem, planowany powrót na 12:00)

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze, żółte stroje treningowe.

Kadra [15]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Smajdor, Ogorzałek, Chmielowski, Daniel, Górka, Mróz, Kulig, Głód.

 

 

MECZ I OLM SANDECJA 2007 – SANDECJA 2006 II, 29.04

 

Zbiórka: 16:30 Kilińskiego, mecz o 17:30.

 

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze, stroje będą z klubu

 

Kadra [14]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Smajdor, Ogorzałek, Chmielowski, Daniel, Górka, Majewski, Polański (po dostarczeniu badań).

 

 

MECZ III OLM BIEGONICZANKA – SANDECJA, 27.04

 

Zbiórka: 9:15 Biegonice, mecz o 10:00

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze, stroje będą z klubu

Kadra [14]: Polański (po dostarczeniu badań), Chmielowski, Górka, Daniel, Głód, Starosta, Przepiórka, Leśniak, Świderski, Chwastek, Baczyński, Majewski, Mróz, Kulig.

Bardzo proszę o informację czy ktoś z Rodziców zorganizuje sobie chwilę czasu żeby nagrać mecz (udostępniam kamerę) w celu zrobienia analizy w kolejnym tygodniu.

 

MECZ I OLM KOLEJARZ – SANDECJA, 23.04

 

Zbiórka: 16:00 Stróże, mecz o 17:00

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze, stroje będą z klubu

Kadra [13]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Smajdor, Ogorzałek, Mróz, Majewski, Kulig.

 

MECZ I OLM SANDECJA – GLINIK GORLICE, 18.04

Zbiórka: 11:00 Kilińskiego 47, mecz o 12:00

Zabieramy: dowody tożsamości, korki, ochraniacze, stroje będą z klubu

Kadra [13]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Mróz, Chmielowski, Górka.

 

SPARING Z URANEM ŁUKOWICA, 15.04

Zbiórka: 17:30 boisko trawiaste w Świdniku (gm. Łukowica), mecz do 19:30

Zabieramy: białe stroje treningowe, korki, ochraniacze, napoje

Kadra [14]: Majka, Baczyński, Chwastek, Świderski, Kunicki, Leśniak, Przepiórka, Starosta, Orczykowski, Głód, Kulig, Daniel, Majewski, Ogorzałek.

 

SPARINGI Z DRUŻYNAMI DREAM TEAM FOOTBALL SCHOOL I F BRATNIA DUSZA [UKRAINA], 13.04

Zbiórka: 8:30 Hala Nadbrzeżna (mecze do 11:00)

Zabieramy: żółte stroje treningowe, halówki, ochraniacze, napoje

Kadra [12]: Florek, Smajdor, Mróz, Chmielowski, Górka, Daniel, Głód, Orczykowski, Przepiórka, Leśniak, Chwastek, Baczyński

 

MECZ III OLM, BUDOWLANI – SANDECJA, 08.04

 

Zbiórka: 16:15 boisko Jazowsko, mecz o 17:00, dojazd we własnym zakresie,

Zabieramy: dowody tożsamości, napoje, stroje będą z klubu,

Kadra [13]: Chmielowski (br), Mróz, Głód, Orczykowski, Leśniak, Świderski, Chwastek, Kunicki, Baczyński, Daniel, Górka, Kulig, Majewski.

Trener: Daniel Kurowski.

 

API CUP Zakopane, 05-07.04

Zbiórka: piątek 7:00 Kilińskiego 47, TERMINARZ , powrót w niedzielę około 18/19, poza meczami: w piątek Gubałówka, w sobotę Termy.

Zabieramy: odzież klubową (polo, dres, ortalion, plecak), korki, ochraniacze, bieliznę i rzeczy do higieny osobistej, rzeczy na termy, gry i książki na czas wolny

Koszt: 190* zł / os. wyżywienie zapewnione od obiadu w piątek do obiadu w niedzielę,

Nie zabieramy: słodyczy (w dużej ilości), urządzenia elektroniczne tylko w wyznaczonym czasie, wszystkie wartościowe rzeczy na własną odpowiedzialność,

Kadra [15]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Mróz, Chmielowski, Górka, Daniel, Majewski, Kulig.

Trenerzy: Mariusz Tokarczyk, Daniel Kurowski.

* pozostała część sfinansowana z Akademii z puli rocznika 2007: 1500 zł (pobyt), 800 zł (transport).

Wskazane jest zabranie drugiego śniadania w piątek, a także min. 10 zł – coś do zjedzenia w niedzielę po południu, ew. zakupy na Gubałówce.

 

 

MECZ I OLM, BIEGONICZANKA – SANDECJA, 01.04

Zbiórka: 17:15 boisko Biegonice, mecz o 17:45, Trener będzie około 17:30 z uwagi na szkolenie prowadzone tego dnia w Akademii, proszę Rodziców w tym czasie o pozostanie z zawodnikami.

Zabieramy: dowody tożsamości, napoje, stroje klubowe pasy (z soboty, kto nie ma – dostanie w poniedziałek),

Kadra [13]: Florek, Piszczek, Ogorzałek, Polański, Jaworski, Najduch, Kosiński, Cisoń, Mróz, Pyrcioch, Smajdor, Górka, Majewski.

 

 

ASYSTA MECZU SANDECJA – WARTA, 30.03

Zbiórka: 15:50 Kilińskiego 47 (przy bramie wjazdowej),

Zabieramy: ubranie dostosowane do pogody +  dres i ortalion klubowy

Kadra [27]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Mróz, Majewski, Chmielowski, Górka, Daniel, Zarzeka, Kulig, Głód, Orczykowski, Starosta, Przepiórka, Leśniak, Kunicki, Świderski, Chwastek, Baczyński. Trener: Daniel Kurowski.

 

TURNIEJ ELIMINACYJNY DO REM MARCO CUP, 30-31.03, BARCICE

Zbiórka: sobota godz. 6:30 Barcice TERMINARZ

Zabieramy: legitymację, napoje, jedzenie, stroje będą z klubu

Koszt: 300 zł do podziału (wpisowe)

Kadra [13]: Florek, Piszczek, Koral, Ogorzałek, Polański, Jaworski, Najduch, Kosiński, Cisoń, Mróz, Pyrcioch, Smajdor, Górka.

SPARING Z LIMANOVIĄ 2006 W LIMANOWEJ, 27.03

Zbiórka: godz. 17:50 w Limanowej (sztuczne boisko),

Zabieramy: biały strój treningowy, napoje

Koszt: – , dojazd we własnym zakresie

Kadra [13]: Florek, Piszczek, Koral, Ogorzałek, Polański, Jaworski, Najduch, Kosiński, Cisoń, Pyrcioch, Smajdor, Górka, Daniel.

 

TURNIEJ RESPECT CUP W SZALOWEJ, 23-24.03

Zbiórka: godz. 8:30 Szalowa (dojazd we własnym zakresie), TERMINARZ

Zabieramy: legitymację, ubiór do gry pod balonem, napoje, jedzenie, stroje będą z klubu

Koszt: 900 zł do podziału na zawodników (2 x 450 zł wpisowego)

Kadra [22]: grupa biała bez Eryka [powołanie kadra MZPN] (15) + Zarzeka, Kulig, Głód, Orczykowski, Leśniak, Świderski, Baczyński.

W przypadku zgłoszonej nieobecności któregoś zawodnika z ww kadry przewidziane są dodatkowe powołania.

 

SPARING Z MINERALNYMI W STRÓŻACH, 15.03

Zbiórka: 16:50 Stróże (dojazd we własnym zakresie)

Zabieramy: białe stroje treningowe + ubiór jak na zewnątrz

Koszt: 75 zł do podziału (boisko)

Kadra [12]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Górka, Głód.

 

MINI TURNIEJ W KRAKOWIE (5 DRUŻYN), 10.03

Zbiórka: 8:00 Kilińskiego (wyjazd busem), powrót około 14:00.

Zabieramy: korki i ochraniacze, napoje, jedzenie, stroje z klubu (w zależności od pogody – naturalna lub sztuczna nawierzchnia)

Koszt: 450 zł do podziału (dojazd)

Kadra [12]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Majewski, Polański, Daniel, Mróz, Ogorzałek.

 

 

GORCE CUP, ŁĄCKO 09.03

Zbiórka: 7:40 hala w Łącku, zakończenie o 13:00

Zabieramy: obuwie halowe i ochraniacze, napoje, ewentualnie coś do jedzenia, stroje z klubu

Koszt: 250 zł do podziału (wpisowe)

Kadra [8]: Chmielowski (br), Orczykowski, Głód, Zarzeka, Górka, Kulig, Leśniak, Chwastek. Trener D. Kurowski.

 

 

ŁUKOWICA CUP U-12, 23.02

Zbiórka: 7:20 gimnazjum (Łukowica 293, wjazd od tyłu – Delikatesy Centrum, stacja paliw), zakończenie o 15:00

Zabieramy: obuwie halowe i ochraniacze, napoje, ewentualnie coś do jedzenia – będzie obiad około 12:00, stroje z klubu

Koszt: 400 zł do podziału (wpisowe + obiady)

Kadra [16]: Florek, Jaworski, Kosiński, Piszczek, Cisoń, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Daniel, Majewski, Ogorzałek, Chmielowski, Górka, Kulig, Zarzeka, Głód.

 

 

INFORMACJA NR 1 – KARTY CZŁONKOWSKIE

Bardzo proszę osoby nie posiadające karty członkowskiej Akademii o przesłanie Kierownikowi swojej grupy niżej wymienionych danych wraz z dołączeniem zdjęcia (takiego jak do legitymacji), oraz kwoty 15 zł. Karta uprawnia m.in do bezpłatnych wejść na mecze pierwszej drużyny. Termin: do 18.02 włącznie.

 

INFORMACJA NR 2 – ŻÓŁTE STROJE I KOSZULKI POLO

W styczniu każdy zawodnik z rocznika 2007 otrzymał nowy komplet treningowy (żółty), oraz koszulkę polo. W związku z tym bardzo proszę o zwrot wcześniej używanej odzieży do kierowników. Z tego co udało mi się ustalić część Rodziców płaciła za koszulki polo, część także za żółte stroje ale nie jestem w stanie dokładnie zweryfikować tej kwestii dlatego zwrot nie jest obowiązkowy, proszę jednak mieć na uwadze, że z nieużywanej przez nas odzieży młodsze roczniki mogą mieć jeszcze wiele pożytku, dziękuję 🙂

 

Sparing z Progresem, 14.02, Kraków

 

Zbiórka: 15:30 Kilińskiego (wyjazd busem), powrót 21:00

 

Koszt: 450 zł do podziału (dojazd)

 

Zabieramy: ubiór jak na trening na zewnątrz, żółte stroje

 

Kadra [15]: Florek, Jaworski, Kosiński, Piszczek, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Mróz, Majewski, Chmielowski, Górka, Daniel, Zarzeka, Głód,  Cisoń (do potw.)

 

 

 

Halowy turniej U-13 w Łukowicy, 09.02, Łukowica

Zbiórka: 9:15 hala gimnazjum w Łukowicy (dojazd we włsanym zakresie), zakończenie 16:00

Koszt: 20 zł /os. (wpisowe + obiad)

Zabieramy: halówki, ochraniacze, dres i koszulka polo, plecak

Kadra [11]: Smajdor, Mróz, Ogorzałek, Majewski, Chmielowski, Górka, Daniel, Kulig, Głód, Starosta, Zarzeka. Trener: Bartosz Kozak (791 077 165).

 

Halowy turniej w Gołczy, 09.02, Gołcza

halowy turniej 4+1, mocna obsada m.in Wisła, Korona, FC Wrocław, Broń Radom

Zbiórka: 6:00 Kilińskiego 47, powrót około 21:00

Koszt: 95 zł / os. (bus 600, wpisowe + obiad 250) płatne Kierownikowi w dniu wyjazdu

Zabieramy: halówki, ochraniacze, dres i koszulka polo, plecak, jedzenie – na śniadanie i na powrót

Kadra [9]: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Koral, Pyrcioch, Polański, Cisoń. Trener: Mariusz Tokarczyk.

 

Turniej Smoka Wawelskiego, 02-03.02 Kraków

Kadra [10]: Florek,  Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Smajdor, Jaworski (od soboty wieczór, powołanie kadra MZPN), Górka.

Koszty: 280 zł/os (dojazd, pobyt, wyżywienie, wpisowe) – płatne kierownikowi Piszczkowi w piątek na treningu lub w sobotę przed wyjazdem

Zbiórka: 9:00 Kilińskiego 47 (wyjazd busem), powrót w niedzielę około 21:00.

Zabieramy: dres, koszulkę polo, plecak, halówki, ochraniacze, rzeczy na basen, gry i książki na czas wolny,

Dodatkowo (w razie potrzeby): termy, korki, komin i czapka – jeśli w niedzielę zagramy w porannej grupie o miejsca 7-12 zagramy o 13:30 trójmecz z Garbarnią i Legionovią na otwartym boisku.

Nie zabieramy: urządzeń elektronicznych, dużej ilości słodyczy.

 

Sparing z Drukarzem Warszawa, 31.01 Szalowa

Zbiórka: 18:20 Kilińskiego 47 (wyjazd busem), powrót około 21:40

Koszt: 250 zł do podziału (bus)

Kadra [25]: biała grupa (16) + Zarzeka, Kulig, Starosta, Głód, Orczykowski, Przepiórka, Leśniak, Kunicki, Podosek.

(Pyrcioch, Kosiński, Głód, Ogorzałek, Cisoń, Zarzeka – dojazd we własnym zakresie)

 

 

Profbud Arena Cup U-13, 27.01 Krosno

Wyjazd: 8:00 Kilińskiego 47 (busem), powrót około 18:30

 

Zabieramy: dowód tożsamości, korki, ciepłą herbatę, jedzenie, ochraniacze i odzież do gry pod balonem, stroje z klubu

 

Kadra [10]: Kosiński, Jaworski, Koral, Najduch, Piszczek, Mróz, Smajdor, Florek, Pyrcioch,  Cisoń.

 

 

Koszty do podziału: 350 wpisowe, 400 zł transport (75 zł / os.)

Trening na nartach biegowych, 25.01, Ptaszkowa

Zbiórka: 13:00 Stok Ptaszkowa, zakończenie około 15:00

 

Zabieramy: ubiór jak na narty, czapkę, rękawiczki

 

Koszt: 20 zł /os. – wypożyczenie sprzętu + wejście na trasę

W trakcie treningu będzie z nami instruktor narciarstwa biegowego Pan Adam Skalski, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów dlatego proszę się nie przejmować, że sobie nie poradzicie, trenerzy też będą pierwszy raz, zwróćmy uwagę na potrzebę wszechstronności ruchowej  🙂

 

Sparing z Garbarnią Kraków, 24.01 Szalowa

 

Zbiórka: 17:20 Szalowa – w szatni (dojazd we własnym zakresie), mecz w godz. 18 – 19:30, gramy na 2 połówkach równocześnie

 

 

Zabieramy: żółte stroje treningowe, ciepłą herbatę i ubiór dostosowany do warunków pod balonem

 

 

Kadra [18]: Kosiński, Polański, Koral, Piszczek, Mróz, Górka, Chmielowski, Daniel, Smajdor, Pyrcioch, Podosek, Przepiórka, Leśniak K, Orczykowski, Głód, Zarzeka, Majka, Starosta.

 

 

 

Halowy turniej o Puchar Prezesa UKS „LACH” Podegrodzie, 22.01, Brzezna

 

Zbiórka: 8:20 hala w Brzeznej (dojazd we własnym zakresie), rozgrywki potrwają do 14:00

 

 

 

Zabieramy: halówki, ochraniacze, coś do jedzenia i picia, stroje z klubu

 

Koszt: 400 zł do podziału na zawodników (wpisowe, 2 drużny x 200 zł)

 

Kadra [13]:

1 drużyna: Polański, Florek, Górka, Chmielowski, Daniel, Kulig

2 drużyna: Zarzeka, Głód, Orczykowski, Leśniak, Przepiórka, Podosek, Majka.

 

Mini Gry w Stróżach (boisko sztuczne), 21.01

 

 

Zbiórka: 16:00 Stróże (dojazd we własnym zakresie), rozgrywki potrwają do 19:00

 

Zabieramy: korki, ochraniacze, żółty strój treningowy, czapka, komin, rękawiczki, termy, ciepłą herbatę

Koszt: 15 zł / os (jest to część wpisowego, taka sama lub mniejsza kwota będzie do zapłaty na dwóch kolejnych zjazdach 11.02 i 04.03)

Kadra [29]: grupa biała [16]  + Jasiński, Podosek, Chwastek, Kunicki, Przepiórka, Leśniak, Orczykowski, Głód, Zarzeka, Kulig, Majka, Leśniak J, Starosta.

 

 

PLAN OBOZU

do pobrania plik word

Stroje treningowe wraz z koszulką polo (kto jeszcze nie odebrał) będą do odbioru w poniedziałek od 8:30 w pokoju trenerów, proszę o punktualność.

Codziennie do plecaka (ochraniacze, obuwie piłkarskie na sztuczną nawierzchnię, obuwie sportowe po ośrodku, klapki, getry, skarpety na zmianę, odzież termoaktywna do treningu, czapka i rękawiczki do treningu, długopis i zeszyt, rzeczy na basen – ręcznik, kąpielówki, okulary, można zabrać napój izotoniczny). Woda do picia będzie dostępna.

Stroje treningowe naprzemian, rozpoczynamy od żółtych w poniedziałek.

Na zbiórkę przychodzimy: koszulka niebieska polo, dres klubowy, kurtka klubowa, czapka, rękkawiczki.

Oprócz soboty (informacja SMS)  odbiór zawodników z basenu na MOSiR ul. Nadbrzeżna około godz. 20.00

Zbiórka zawodników przed wyjazdem min 10 min wcześniej, wyjeżdzamy punktualnie w każdy dzień o wyznaczonej godzinie.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

 

 

 

SPARING Z POGONIĄ KRAKÓW, 12.01, KRAKÓW

 

Zabieramy: korki, ochraniacze i ubiór do gry na zewnątrz, obowiązuje żółty strój, herbatę, jedzenie

 

Zbiórka: 9:50 Kilińskiego 47, wyjazd busem, koszt 450 zł do podziału, powrót około 16:30

 

Kadra [14]: Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Majewski, Florek, Górka, Daniel, Smajdor, Pyrcioch, Kulig.

 

 

SPARINGI Z LIMANOVIĄ, 09.01, LIMANOWA

 

Zabieramy: obuwie halowe, wodę, do grania będzie wydany żółty strój treningowy, wraz z koszulką polo

 

Lokalizacja: hala przy ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej

 

Zbiórka:

16:30: grupa czarna + Górka, Chmielowski, Daniel.

18:00: grupa biała (pozostali)

 

 

TURNIEJ BESKIDZKA CUP, 05.01, BRUNARY

 

Zabieramy: obuwie halowe, wodę, dowód tożsamości

 

 

Zbiórka: 7:50 Zespół Szkół w Brunarach. Jeśli ktoś będzie miał problem z dojazdem proszę skontaktować się z Trenerem (ma 4 miejsca ;). Zakończenie około 15:00.

 

 

Koszt: 200 zł do podziału, organizator zapewnia wyżywienie
Kadra [9]: Pyrcioch, Mróz, Smajdor, Majewski, Ogorzałek, Górka, Chmielowski, Daniel, Florek.

 

 

 

ROZPISKI TRENINGOWE NA OKRES PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ

Dla zawodników: Kosiński, Koral – PLAN TRENINGOWY

Dla zawodników: Cisoń,Górka, Jaworski – PLAN TRENINGOWY

Dla zawodników: Florek, Majewski, Ogorzałek, Smajdor – PLAN TRENINGOWY

Dla pozostałych zawodników – PLAN TRENINGOWY

J.C

———————————————————————————————-

!!! TURNIEJ PRZEŁOŻONY NA 31.12.18 PONIEDZIAŁEK !!!

O PUCHAR PREZESA PZPN HALA NA RURACH
Zabieramy: obuwie halowe, wodę, dowód tożsamości, biały strój treningowy
Zbiórka: w zależności od harmonogramu, który będzie dostępny na stronie OZPN, 15 minut przed rozpoczęciem, jeśli nie będzie rozpoczęcia 30 minut przed pierwszym meczem naszej drużyny
Koszt: 100 zł do podziału na obie drużyny
Kadra [ 2 drużyny 8 – osobowe]
Sandecja 1: Florek (br), Kosiński, Jaworski, Najduch, Cisoń, Koral, Piszczek, Polański.
Sandecja 2: Pyrcioch, Mróz, Smajdor, Majewski, Ogorzałek, Górka, Chmielowski, Daniel,  bramkarz do ustalenia wśród zawodników,
Lista rezerwowa (w zachowanej kolejności): Kulig, Zarzeka, Głód, Leśniak Karol.
SPARING Z TOP TALENT, 22.12, SZALOWA
Zabieramy: korki, herbatę, biały strój treningowy
Zbiórka: 14:20 Szalowa (mecz 15:00 – 16:00)
Kadra [16]: Florek, Kosiński, Jaworski, Koral, Najduch, Piszczek, Polański, Cisoń, Majewski, Mróz, Ogorzałek, Górka, Daniel, Chmielowski, Smajdor, Pyrcioch.
W razie nieobecności któregoś z zawodników nie przewiduję dodatkowych powołań.
HALOWY TURNIEJ KS ZABEŁCZE, 15.12, MOSiR Nadbrzeżna
Zabieramy: obuwie halowe, wodę, dowód tożsamości
Zbiórka: 8:30 hala prz ul. Nadbrzeżnej
Kadra [9]: Florek, Kosiński, Jaworski, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Smajdor, Ogorzałek.
Koszt: 5 zł / os (obiad) – płatne Kierownikowi

Lista zakwalifikowanych uczestników obozu stacjonarnego w Szalowej [28]

1. Kosiński Eryk

2. Jaworski Mateusz

3. Polański Maciej

4. Koral Xawier

5.Najduch Tomasz

6. Piszczek Oliwier

7. Cisoń Konrad

8. Majewski Marcel

9. Mróz Kamil

10. Ogorzałek Paweł

11. Florek Dorian

12. Górka Bartosz

13. Chmielowski Rafał

14. Daniel Filip

15. Smajdor Franciszek

16. Pyrcioch Mikołaj

17. Leśniak Karol

18. Patryk Przepiórka

19. Oskar Zarzeka

20. Bartosz Świderski

21. Olek Kunicki

22. Nikodem Kulig

23. Michał Baczyński

24. Krzysztof Orczykowski

25. Artur Głód

26. Hubert Gągor

27. Leonard Podosek

28. ZAWODNIK TESTOWANY

Turniej Niepodległości w Szalowej, 08 – 09.12

Zbiórka: Sobota 8:00 Szalowa (pod balonem), Niedziela w zależności od uzyskanych wyników; dojazd we własnym zakresie

Zabieramy: termy, dresy, ortaliony, koszulki polo, obuwie do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze ; stroje do grania będą z klubu

Koszt: 450 zł do podziału płatne Kierownikowi (wpisowe), wyżywienie we własnym zakresie

Kadra [14]: Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Mróz, Ogorzałek, Florek, Chmielowski, Smajdor, Pyrcioch, Kulig.

Asysta meczu (wyprowadzanie, płachta, podawanie piłek) Sandecja – Odra, 28.11

Zbiórka: 16:50 Kilińskiego 47, brama wyjazdowa przy drugim boisku

Zabieramy: spodnie od dresu, ortaliony, czapki i rękawiczki – pod spód wg uznania

Kadra [26]: Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Majewski, Mróz, Florek, Górka, Chmielowski, Daniel, Madej, Smajdor, Jasiński, Podosek, Chwastek, Kunicki, Przepiórka, Leśniak Karol, Woliński, Orczykowski, Głód, Kulig, Majka, Gągor,

Mini Gry w Stróżach (boisko sztuczne), 26.11

Zbiórka: 16:15 Stróże (dojazd we własnym zakresie), rozgrywki potrwają do 19:30

Zabieramy: korki, ochraniacze, biały strój treningowy, czapka, komin, rękawiczki, termy, ciepłą herbatę

Kadra [26]: grupa biała [17] + Świderski, Jasiński, Chwastek, Kunicki, Przepiórka, Leśniak Karol, Głód, Zarzeka, Kulig.

Oboz zimowy w Szalowej

Dla drużyn Młodzików z rocznika 2006 i 2007 będzie zorganizowany obóz dochodzeniowy w Szalowej, www.arenaszalowa.pl. Liczba miejsc jest ograniczona dla każdego rocznika do 28 osób.

Terminy obozu:

I TURNUS 14 -19.01 (6 dni, pon.- sob.) rocznik 2007

II TURNUS 21-26.01 (6 dni pon. – sob.) rocznik 2006

 

Do 15.12 podany zostanie szczegółowy harmonogram obozu.

 

Wstępnie dzień zgrupowania planowany jest następująco:

10.00 – wyjazd busem z Sandecji do Szalowej

11.30 – 13.00 – trening/sparing na Arena Szalowa

13.30 – obiad

14.00 -16.00 – odpoczynek/zajęcia teoretyczne/integracja

16.30 – 18.00 – trening/sparing na Arena Szalowa

18.30 – wyjazd busem do Nowego Sącza

19.00 – 20.00 – basen na MOSiR N. Sącz

20.00 – odbiór zawodników po basenie

W sobotę planowane jest zakończenie zgrupowania po obiedzie

Koszt udziału wynosi 500 zł/os. (transport, wynajem obiektów, obiad, basen, atrakcje/niespodzianka, opieka )

Obóz jest ważnym elementem procesu szkoleniowego dlatego uczestnictwo zawodników z grupy białej jest obowiązkowe.

 

Płatność za obóz zostaje rozłożona na raty:

Płatności ratalnej dokonujemy na konto swojego rocznika wraz z opisem (OBÓZ I RATA, rocznik, imię nazwisko zawodnika)

I RATA do 30 listopada – 250 zł – równoznaczna z potwierdzeniem udziału

II RATA – do 30 grudnia – 250 zł

 

Kadra [28]: 1. Kosiński Eryk, 2. Jaworski Mateusz, 3. Polański Maciej, 4. Koral Xawier, 5. Najduch Tomasz, 6. Piszczek Oliwier, 7. Cisoń Konrad, 8. Majewski Marcel, 9. Mróz Kamil, 10. Ogorzałek Paweł, 11. Florek Dorian, 12. Górka Bartosz, 13. Chmielowski Rafał, 14. Daniel Filip, 15. Madej Konrad, 16. Smajdor Franciszek, 17. Pyrcioch Mikołaj +  11 zawodników z grupy czarnej (wybór Trenera spośród zawodników którzy wyrażą chęć uczestnictwa).

 

HALOWY TURNIEJ KS ZABEŁCZE, 17.11, MOSiR Nadbrzeżna
Zabieramy: obuwie halowe, wodę, dowód tożsamości
Zbiórka: 8:30 hala prz ul. Nadbrzeżnej
Kadra [11]: Florek, Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Pyrcioch, Smajdor, Chmielowski.
TURNIEJ W WOLI GORZELOWSKIEJ  08.11
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, 35 zł (wpisowe + obiad), drugie śniadanie, BIAŁE STROJE TRENINGOWE
Zbiórka: 6:30 Sandecja (wyjazd busem)
Kadra [18]: Kosiński, Majewski, Mróz, Florek, Górka, Chmielowski, Daniel, Smajdor, Pyrcioch, Baczyński, Kunicki, Leśniak K, Pawłowski, Głód, Zarzeka, Kulig, Majka, Leśniak J.
Zgłoszone nieobecności [17]: Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Podosek, Ogorzałek, Madej, Starosta, Świderski, Ledniowska, Traczyk, Jasiński, Chwastek, Gągor, Przepiórka.
Zgłoszone nieobecności długoterminowe [3]: Ślipek, Orczykowski, Woliński.
Nieobecności nieusprawiedliwione: Baczyński, Pawłowski, Leśniak J.
SANDECJA – LIMANOVIA 31.10, KILIŃSKIEGO 47 [BARAŻE O 2 MLM]
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowody tożsamości
Zbiórka: 13:30 Sandecja (mecz o 14:30, obecność na zbiórce o 13:30 bezwzględnie obowiązkowa)
Kadra [18]: Pieńkus, Piskor, Staszak, Florek, Najduch, Piszczek, Kosiński, Jaworski, Koral, Cisoń, Pyrcioch, Smajdor, Chmielowski, Górka, Ogorzałek, Mróz, Majewski, Polański.
SPARING Z SANDECJĄ 2006 C 24.10, PIĄTKOWA
Zabieramy: korki, ochraniacze, białe stroje
Zbiórka: 15:50 Piątkowa
Kadra [12]: Jasiński, Ślipek, Chwastek, Kunicki, Przepiórka, Woliński, Pawłowski, Ledniowska, Traczyk, Głód, Majka, Gągor.
III LM: OGNIWO – SANDECJA 24.10, PIWNICZNA
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości
Zbiórka: 14:20 Kilińskiego (wyjazd busem)
Kadra [11]: Florek, Mróz, Ogorzałek, Chmielowski, Daniel, Madej, Starosta, Leśniak Kuba, Zarzeka, Kulig, Podosek.
I LM: DUNAJEC – SANDECJA 23.10, KOŚCIUSZKI 1
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości
Zbiórka: 15:30 Dunajec
Kadra [13]: Florek, Najduch, Piszczek, Kosiński, Pyrcioch, Jaworski, Pieńkus (06), Piskor (06), Koral, Polański, Cisoń, Smajdor, Kulig.
III LM: SANDECJA – DUNAJEC 17.10, KILIŃSKIEGO 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości
Zbiórka: 15:15 Kilińskiego 47
Kadra: Florek, Majewski, Mróz, Ogorzałek, Górka, Chmielowski, Daniel, Smajdor, Kulig, Leśniak Kuba, Leśniak Karol, Podosek, Zarzeka.
SPARING Z BAP 17.10, PIĄTKOWA
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, białe stroje treningowe
Zbiórka 15:50 (mecz 16:00 – 17:00): Świderski, Jasiński, Baczyński, Chwastek, Kunicki, Przepiórka, Woliński, Pawłowski, Traczyk, Głód, Gągor.
Zbiórka 16:50 (mecz 17:00 – 18:00): Florek, Najduch, Piszczek, Kosiński, Cisoń, Jaworski, Polański, Pyrcioch, Koral, Madej.
I LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – AP 2012 NOWY SĄCZ 14.10, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 15:45 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, dres
Kadra [11]: Florek (br), Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Smajdor, Pyrcioch, Majewski.
Zastępstwo: Jakub Czernecki (Trener asystent z rocznika 2006) + Kierownik Aleksander Piszczek.
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA 2007 – SANDECJA 2008 13.10, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 9:15 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dres
Kadra [13]: Pawłowski (br), Mróz, Ogorzałek, Górka, Chmielowski, Madej, Starosta, Podosek, Baczyński, Kulig, Leśniak Kuba, Leśniak Karol, Zarzeka.
Zastępstwo: Arkadiusz Kadyszewski (Trener asystent rocznika 2007, od października)
SPARING Z URANEM ŁUKOWICA 12.10, ŚWIDNIK (powiat limanowski)
Zbiórka: 15:00 Kilińskiego 47 (wyjazd buesm, koszt 250 zł do podziału), powrót około 18:45
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dres, biały strój treningowy
Kadra [21]: grupa czarna (oprócz Kulig, Leśniak Kuba) + Wojsław (z grupy białej)
SPARING Z LKS MORDARKA 11.10, MORDARKA
Zbiórka: 15:00 Kilińskiego 47 (wyjazd busem, koszt 250 zł do podziału), powrót około 18:45
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dres, biały strój treningowy
Kadra [20]: grupa biała + Kulig, Leśniak Kuba (z grupy czarnej)
I LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – KORONA BESKIDU TYLICZ 09.10, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 16:10 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, dres
Kadra [14]: Florek (br), Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Majewski, Chmielowski, Madej, Smajdor, Pyrcioch, Daniel.
III LIGA MŁODZIKÓW: HELENA – SANDECJA 05.10, BOISKO HELENY
Zbiórka: 15:45 Helena [proszę uwzględnić korek na obwodnicy północnej]
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [13]: Wojsław (br), Ogorzałek, Smajdor, Madej, Chmielowski, Górka, Mróz, Majewski, Ślipek, Baczyński, Leśniak Karol, Orczykowski, Leśniak Jakub (pod warunkiem posiadania badań),
–> Dla zawodników którzy nie występują w meczach ligowych w ostatnim czasie będzie zorganizowany sparing w przyszłym tygodniu.
I LIGA MŁODZIKÓW: SOKÓŁ – SANDECJA 03.10, STARY SĄCZ
Zbiórka: 16:15 boisko Sokoła Stary Sącz
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [12]: Florek (br), Ogorzałek, Najduch, Polański, Kosiński, Jaworski, Koral, Piszczek, Pyrcioch, Kulig, Cisoń, Smajdor.
ASYSTA (PODAWANIE PIŁEK I PŁACHTA) PODCZAS MECZU SANDECJA – ŁKS, 30.09, KILIŃSKIEGO 47
Rocznik 2007 został wyznaczony do asysty podczas najbliższego mecz 1. ligi.
Proszę o stawienie się punktualnie na zbiórce o godz. 16:55 przy bramie wjazdowej.
Obowiązuje ubiór: dres + ortalion.
Asystę koordynować będzie Trener Jerzy Czernecki.
Kadra [32]: Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Ogorzałek, Florek, Górka, Chmielowski, Smajdor, Pyrcioch, Świderski, Starosta, Jasiński, Podosek, Ślipek, Baczyński, Chwastek, Kunicki, Leśniak Karol, Woliński, Orczykowski, Pawłowski, Ledniowska, Traczyk, Zarzeka, Kulig, Wojsław, Gągor, Leśniak Kuba.
I LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA  – ŁUŻNA 29.09, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 11:45 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [12]: Florek (br), Najduch, Ogorzałek, Polański, Jaworski, Kosiński, Koral, Piszczek, Cisoń, Piskor, Chrabczak, Pieńkus <- 2006=”” em=””>
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA  – MINERALNI 28.09, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 15:45 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [12]: Wojsław (br), Górka, Chmielowski, Smajdor, Kulig, Orczykowski, Leśniak, Baczyński, Ślipek, Podosek, Starosta, Chwastek.
SPARINGI Z CRACOVIĄ 23.09, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 9:30 Kilińskiego 47 [mecze trwać będą do 12:30/13]
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, biały strój treningowy
Kadra [22]:
Florek (br), Najduch, Ogorzałek, Polański, Koral, Kosiński, Jaworski, Piszczek, Cisoń, Pyrcioch,
Wojsław (br), Majewski, Mróz, Górka, Chmielowski, Daniel, Smajdor, Madej, Starosta, Kulig, Ślipek, Podosek.
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA  – PRZETAKÓWKA 22.09, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 15:45 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [11]: Wojsław (br), Chmielowski, Górka, Starosta, Podosek, Ślipek, Baczyński, Chwastek, Leśniak, Zarzeka, Orczykowski.
I LIGA MŁODZIKÓW: KORONA BESKIDU TYLICZ – SANDECJA 22.09, TYLICZ
Zbiórka: 10:30 Kilińskiego 47 (wyjazd busem)
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [13]: Florek (br), Ogorzałek, Polański, Najduch, Piszczek, Jaworski, Kosiński, Pyrcioch, Daniel, Mróz, Smajdor, Kulig, Majewski.
I LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA  – BIEGONICZANKA  19.09, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 15:20 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [12]: Florek (br), Ogorzałek, Polański, Najduch, Piszczek, Jaworski, Kosiński, Koral, Cisoń, Daniel, Pyrcioch, Majewski.
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA  – BIEGONICZANKA  19.09, KILIŃSKIEGO 47
Zbiórka: 16:40 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [13]: Wojsław (br), Mróz, Górka, Chmielowski, Smajdor, Zarzeka, Orczykowski, Świderski, Podosek, Chwastek, Ślipek, Kulig, Kunicki.
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – ŚWINIARSKO 15.09, KILIŃSKIEGO 47
 MECZ ODWOŁANY Z POWODU WYCOFANIA SIĘ Z LIGI DRUŻYNY LKS ŚWINIARSKO
Zbiórka: 9:20 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [14]: Wojsław (br), Mróz, Górka, Chmielowski, Madej, Smajdor, Zarzeka, Orczykowski, Świderski, Starosta, Podosek, Chwastek, Ślipek, Kulig.

I LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – GRÓD 14.09, KILIŃSKIEGO 47

Zbiórka: 15:45 Kilińskiego 47
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra [13]: Florek (br), Golonka (br), Ogorzałek, Polański, Najduch, Piszczek, Jaworski, Kosiński, Koral, Cisoń, Daniel, Pyrcioch, Majewski.
III LIGA MŁODZIKÓW: ZAWADA – SANDECJA, 13.09, ZAWADA
Zbiórka: 15:20 Zawada
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra: Wojsław (br), Świderski, Baczyński, Leśniak, Kunicki, Polański, Ogorzałek, Najduch, Jaworski, Piszczek, Koral, Cisoń (dodatkowe powołania: Pawłowski, Traczyk, Przepiórka, Ledniowska, Woliński).
EKSTRA TALENT, 13.09, KRAKÓW
Zbiórka: 6:15 Kilińskiego 47, wyjazd busem
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra: Florek (br), Golonka (br), Kulig, Kosiński, Majewski, Smajdor, Pyrcioch, Mróz, Górka, Chmielowski, Daniel, Madej, Orczykowski, Starosta, Ślipek, Zarzeka, Chastek.
I LIGA MŁODZIKÓW: AP RESPECT – SANDECJA, 11.09, SZALOWA
Zbiórka: 16:30 Kilińskiego 47, wyjazd busem
Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dowód tożsamości, koszulka polo lub dres w zależności od pogody
Kadra: Florek (br), Golonka (br), Kosiński, Jaworski, Polański, Koral, Najduch, Piszczek, Cisoń, Majewski, Smajdor, Pyrcioch, Ogorzałek.
TURNIEJ REM MARCO CUP 08-09.09.2018, BYDGOSZCZ
Data: 07.09, 08.09, 09.09
Miejsce: Bydgoszcz
Zbiórka: 7 września godz. 9:00 Kilińskiego 47
Kadra (18 os.): 1.Florek (br.), 2.Golonka (br.),3.Kosiński, 4.Polański, 5.Piszczek, 6.Jaworski, 7.Najduch, 8.Koral, 9.Majewski, 10.Mróz, 11.Ogorzałek, 12.Smajdor, 13.Cisoń, 14. Daniel, 15. Pyrcioch, 16. Chmielowski, 17. Hojniak, 18. Górka.
Koszt: 300 zł/os. (pobyt) + 80 zł /os. (dojazd) – dofinansowanie z Akademii 50% dojazdu (rodzice płacą 80, drugie 80 Akademia). 200 zł zaliczki płatne gotówką w przyszłym tygodniu, pozostała kwota w dniu wyjazdu.
Szczegóły:
1) Wyjeżdżamy w koszulkach polo + czarne spodenki (będą z klubu – chłopaki przed wyjazdem przebiorą się w szatni)
2) Do wzięcia: dres, biała koszulka treningowa, ortalion, plecak, ochraniacze, korki
3) Do wzięcia: ręcznik, bielizna, koszulka do spania, klapki, żel pod prysznic, pasta, szczoteczka
4) Dodatkowo można wziąć gry planszowe, karty, komiksy, książkę – na czas wolny i podróż
5) Obowiązuje zakaz posiadania urządzeń elektronicznych, kontakt z Trenerem 518 442 339
6) WAŻNE! Wszystkie ww rzeczy należy zmieścić do plecaka klubowego saller. Żadne dodatkowe bagaże nie zmieszczą się w busie dlatego proszę tego dopilnować
7) Woda z klubu na czas podróży, w trakcie turnieju zapewnia organizator
8) Obowiązuje zakaz posiadania i spożywania słodyczy, oraz napojów gazowanych
9) W dniu wyjazdu wpłacamy kierownikowi Piszczkowi pozostałą kwotę – 180 zł
10) Żywność – proszę zabrać coś do zjedzenia na drugie śniadanie i obiad – pierwszym posiłkiem będzie obiadokolacja w Bydgoszczy, nie wcześniej niż o 18
11) W piątek planujemy obejrzeć mecz Ligi Narodów z Włochami
12) Jeśli ktoś ma lekarstwa które systematycznie przyjmuje proszę przekazać je Trenerowi przed wyjazdem i poinformować o dawkowaniu
13) W przypadku jakichkolwiek braków w sprzęcie (poza zawodnikami Daniel, Pyrcioch i Hojniak którzy nie mają nic z ww – zorganizuję) proszę o pilny kontakt
14) Zawodnicy podczas wyjazdu objęci są ubezpieczeniem z klubu NWW
15) Zdjęcia i relacje z meczów będą umieszczane na facebook’u (Akademia Sandecja – Fan Club)
16) Dodatkową osobą do opieki a także odpowiedzialną za nagrywanie meczów i robienie zdjęć będzie Pani Beata Tokarczyk tzw. żona 😉
I LIGA MŁODZIKÓW: GLINIK GORLICE – SANDECJA 02.09.2018 GORLICE
Zbiórka: 8:30 Kilińskiego 47 (wyjazd busem, powrót około 12:00)
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Golonka (br.), 2. Madej, 3. Cisoń, 4. Jaworski, 5. Ogorzałek, 6. Majewski, 7. Najduch, 8. Koral, 9. Piszczek,  10. Smajdor, 11. Daniel, 12. Kosiński, 13. Polański, 14. Florek (br.)
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – BUDOWLANI JAZOWSKO 01.09 ZAWADA
Zbiórka: 13:20 Zawada
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Pawłowski (br.), 2. Leśniak, 3. Podosek, 4. Baczyński, 5. Starosta, 6. Kunicki, 7. Chwastek, 8. Woliński, 9. Świderski, 10. Orczykowski, 11. Przepiórka, 12. Jasiński, 13. Traczyk, 14. Ledniowska, 15. Ślipek, 16. Mróz, 17. Górka, 18. Chmielowski
I LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – KOLEJARZ STRÓŻE 30.08.2018 ZAWADA
Zbiórka: 15:20 Zawada
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Golonka (br.), 2. Madej, 3. Cisoń, 4. Jaworski, 5. Ogorzałek, 6. Majewski, 7. Mróz, 8. Górka, 9. Koral, 10. Piszczek, 11. Chmielowski, 12. Smajdor, 13. Daniel, 14. Kosiński, 15. Polański, 16. Florek (br.)
III LIGA MŁODZIKÓW: GOAL II – SANDECJA, 29.08 NAWOJOWA
Zbiórka: 17:20 Nawojowa
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Pawłowski (br.), 2. Leśniak, 3. Podosek, 4. Baczyński, 5. Starosta, 6. Kunicki, 7. Chwastek, 8. Woliński, 9. Świderski, 10. Orczykowski, 11. Przepiórka, 12. Jasiński, 13. Traczyk, 14. Ledniowska, 15. Ślipek
BRAK WAŻNYCH BADAŃ LEKARSKICH = BRAK GRY W MECZU
MEMORIAŁ WACŁAWA GRĄDZIELA, 25.08.2018 NOWY SĄCZ
Zbiórka: 9:30 Sandecja
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Pawłowski (br.), 2. Leśniak, 3. Podosek, 4. Baczyński, 5. Starosta, 6. Kunicki, 7. Chwastek, 8. Woliński, 9. Świderski, 10. Orczykowski, 11. Przepiórka, 12. Jasiński, 13. Traczyk, 14. Ledniowska, 15. Ślipek
I LIGA MŁODZIKÓW: GOAL – SANDECJA 25.08.2018 NAWOJOWA
Zbiórka: 12:10 Nawojowa
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Golonka (br.), 2. Madej, 3. Cisoń, 4. Najduch, 5. Ogorzałek, 6. Majewski, 7. Mróz, 8. Górka, 9. Koral, 10. Piszczek, 11. Chmielowski, 12. Smajdor, 13. Daniel, 14. Kosiński, 15. Polański, 16. Jaworski, 17. Florek (br.)
III LIGA MŁODZIKÓW: SANDECJA – PRZYDONICA 23.08.2018 ZAWADA
Zbiórka: 15:10 Zawada
Zabieramy: korki, ochraniacze, dowód tożsamości, wodę
Kadra: 1. Pawłowski (br.), 2. Leśniak, 3. Podosek, 4. Baczyński, 5. Starosta, 6. Kunicki, 7. Chwastek, 8. Woliński, 9. Świderski, 10. Orczykowski, 11. Przepiórka, 12. Jasiński, 13. Traczyk, 14. Ledniowska, 15. Ślipek
SANDECJA – STOMIL OLSZTYN 22.08.2018, NOWY SĄCZ
Asysta meczu (płachta i podawanie piłek). Obowiązują białe stroje treningowe. Zbiórka o 18:30 na parkingu przy stadionie – bardzo proszę o punktualność.
Zapisani zawodnicy: 1. Leśniak, 2. Podosek, 3. Baczyński, 4. Pawłowski, 5. Kunicki, 6. Chwastek, 7. Woliński, 8. Świderski, 9. Orczykowski, 10. Przepiórka, 11. Jasiński, 12. Polański, 13. Madej, 14. Najduch, 15. Ogorzałek, 16. Majewski, 17. Mróz, 18. Górka, 19. Golonka, 20. Koral, 21. Piszczek, 22. Chmielowski, 23. Daniel, 24. Florek
SPARINGI Z KORONĄ KIELCE 20.08.2018, BARCICE
Boisko w Barcicach, obowiązują białe stroje. Dojazd we własnym zakresie.
18:00 (zbiórka 17:30) pozostali zawodnicy
19:00 (zbiórka 18:30): Daniel, Puto, Palacz, Madej, Hojniak (testowani), Koral, Najduch, Piszczek, Majewski, Mróz, Ogorzałek, Górka, Golonka, Chmielowski.
LETNI OBÓZ PIŁKARSKI – KROSNO, 04.08 – 09.08.2018 r.
Kadra: Jaworski, Polański, Najduch, Piszczek, Golonka, Świderski, Przepiórka, Leśniak, Orczykowski, Głód.
Należy zabrać:
TRENING: stroje treningowe (biały i żółty), korki na naturalną nawierzchnię, turfy lub halówki na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, ortalion, dres
POBYT: bielizna, kosmetyki do higieny osobistej, klapki, spodenki 3/4, koszulka polo, krem z filrem UV
DODATKOWO: basen (15 zł – mamy dwa wejścia w cenie obozu ale prawdopodobnie skorzystamy jeszcze raz lub dwa zważając na prognzowane temperatury), drugi ręcznik, kąpielówki, wg uznania czepek i okulary, ew lekka piłka do wody), zajęcia teoretyczne (długopis, podkładkę pod kartkę A4), Centrum Dziedzictwa Szkła (15 zł), czas wolny (książki, gry, komiksy)
Ostatecznie nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z uczestnictwem w turnieju Beniaminek Krosno Cup.
Obowiązuje bezwględny zakaz posiadania telefonów i urządzeń elektronicznych (poza szczoteczką do zębów 🙂 ), słodyczy, oraz napojów gazowanych. Dzieci nie mają też prawa posiadać żadnych lekarstw (powinny być przekazane trenerowi bezpośrednio przed wyjazdem).
Poza ww kwotą 30 zł (15 basen, 15 centrum szkła) można mieć ze sobą max. 50 zł na drobne wydatki.
Podczas obozu celem usamodzielnienia swoich dzieci proponuję się z nimi nie kontaktować. Jeśli ktoś będzie koniecznie czuł taką potrzebę będzie to możliwe dzwoniąc pod nr trenera (518 442 339).
Harmonogram turnieju (niedziela, 5 sierpnia):
9:00 Sandecja – Beniaminek Krosno
10:40 Sandecja – Stal Rzeszów
12:20 Sandecja – AP Sanok
13:35 Sandecja – SMS Rzeszów
15:25 Sandecja – Beskidzka AP
W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny.

 

 

TURNIEJ O PUCHAR MAŁEGO POWSTAŃCA, WARSZAWA 30.07 – 02.08.2018 r.

 

 

Poniedziałek

 

10:00 Sandecja, wyjazd na Turniej Małego Powstańca do Warszawy

 

Kadra: Golonka Konrad (br), Najduch Tomasz, Smajdor Franciszek, Górka Bartosz, Mróz Kamil, Ślipek Szymon, Mróz Jakub (2008), Filip Patryk (2008), Hojniak Aleksander (testowany), Daniel Filip (testowany).

 

 

Trener: Mariusz Tokarczyk

 

 

Koszt: 180 zł / os.

 

 

Zabieramy dokument tożsamości, rzeczy do higieny osobistej, korki, ochraniacze, odzież klubowa (koszulka polo, spodenki), 2 koszulki bawełniane. Proszę zarbać gry planszowe, komiksy – na wypełnienie czasu wolnego. Wszystkie urządzenia elektroniczne w tym telefony zostaną zebrane przed turniejem i zwrócone bezpośrednio po powrocie. Kontakt z dzieckiem za pośrednictwem trenera: 518 442 339. Proszę nie zabierać żadnych dodatkowych pieniędzy, nie będą potrzebne.

 

 

Poniedziałek

 

Dojazd do Warszawy, obiadokolacja, zajęcia integracyjne dla drużyny.

 

 

Wtorek

 

9:00 Uroczyste otwarcie turnieju

 

10:50 Sandecja – Karpaty Lwów

 

13:20 Sandecja – Cracovia

 

wycieczka autokarem, zabytki Warszawy, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego

 

 

Środa

 

10:40 Sandecja – Sokół Serock

 

17:00 Godzina „W” – uroczysta syrena pod Pomnikiem Małego Powstańca

 

17:30 Piknik powstańczy

 

 

Czwartek

 

9:00 – 11:30 mecze o miejsca, faza pucharowa

 

13:00 wręczenie nagród, zakończenie

 

około 20:00 (informacja sms) powrót do Nowego Sącza

 

 

Obóz Sportowy

Przypominam, iż z dniem jutrzejszym 30.06.2018 mija termin wyznaczony przez Akademię do składania kart obozowych i deklarowania się na obóz. W związku z ograniczoną ilością miejsc w pierwszej kolejności będą rozpatrywane osoby co złożyły w terminie. Bardzo proszę o poważne potraktowanie sprawy.

 

Małopolska Liga Talentów

 

Data: 24.06.2018

 

Miejsce: Kraków ( Hutnik )

 

Wyjazd: 6.45 Sandecja

 

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4. Najduch Tomasz, 5. Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7. Jaworski Mateusz, 8. Kosiński Eryk, 9. Koral Xavier, 10. Majewski Marcel, 11. Cisoń Konrad, 12. Górka Bartosz, 13. Mróz Kamil

 

Koszt: 45zł / os ( wpisowe, obiad )

 

Zabieramy: plecak Saller, ortalion, koszulka polo, jedziemy w dresach , sprzęt z klubu

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Treningi

W tym tygodniu treniujemy w środę i piątek o 18:00.

———————–

Turniej charytatywny dla Sylwii

Data: 16.06.2018

Miejsce: Łapanów

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Polański Maciej, 3.Piszczek Oliwier, 4.Ogorzałek Paweł, 5.Najduch Tomasz, 6. Jaworski Mateucz, 7. Cisoń Konrad, 8. Majewski Marcel, 9. Kosiński Eryk, 10. Koral Xavier, 11. Górka Bartosz

Zbiórka: 6.45 Sandecja

Koszt: 30zł/os

Zabieramy: korki, ochraniacze, plecak, dres, ortalion, koszulke polo, wode,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Liga Młodzika Ogniwo Piwniczna – Sandecja

Data: 15.06.2018

Miejsce: Piwniczna Zdrój

Kadra: 1.Florek Dorian, 2.Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11.Koral Xavier, 12. Mróz Kamil, 13. Górka Bartosz, 14. Smajdor Franciszek, 15. Chmielowski Rafał

Zbiórka: 16.15 Piwniczna Stadion

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę, plecak, przychodzimy w dresie, koszulka polo, ortalion

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Nowosądecka Liga Mistrzów

Data: 10.06.2018

Zbiórka: 8.30 stadion Helena, zakończenie ok 14.00

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Polański Maciej, 3.Piszczek Oliwier, 4. Kosiński Eryk, 5. Jaworski Mateusz, 6. Ogorzałek Paweł, 7. Cisoń Konrad, 8. Majewski Marcel, 9. Górka Bartosz

Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Liga Orlika Sandecja – Biegoniczanka

Data: 07.06.2018 (  czwartek)

Miejsce: Zawada

Kadra: 1. Pawłowski Bartosz, 2. Orczykowski Krzysztof, 3. Leśniak Karol, 4. Świderski Bartosz, 5. Jasiński Konrad, 6. Chwastek Jan, 7.Baczyński Michał , 8.Przepiórka Patryk, 9. Głód Artur, 10. Kunicki Olek, 11. Woliński Tomasz, 12. Majka Patryk

Zbiórka: 17.30 Zawada 18.00 – 19.00 Mecz

Zabieramy: biały sprzęt saller, wodę, dokument tożsamości, korki, ochraniacze

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Liga Młodzika Sandecja – Kolejarz Stróże

Data: 09.06.2018

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1.Florek Dorian, 2.Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Smajdor Franciszek, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11.Chmielowski Rafał, 12. Mróz Kamil, 13. Górka Bartosz, 14. Baran Patryk

Zbiórka: 9.15 Sandecja 10.00 – 11.00 Mecz

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę, plecak, przychodzimy w dresie, koszulka polo,

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Gorczańska CUP

Data: 03.06.2018

Miejsce: Świdnik 22,  koło Łukowicy w stronę Limanowej , boisko sportowe

Zbiórka: 7.30 Sandecja ( busem)

Kadra:

Sandecja A – 1.Florek Dorian, 2. Polański Maciej, 3. Piszczek Oliwier, 4. Ogorzałek Paweł, 5.Jaworski Mateusz, 6. Kosiński Eryk, 7. Majewski Marcel, 8. Cisoń Konrad.  9. Chmielowski Rafał, 10.Baczyński Michał

Sandecja B – 1. Golonka Konrad, 2.Orczykowski Krzysztof, 3. Jasiński Konrad, 4. Majka Patryk, 5. Woliński Tomasz 6. Mróz Kamil, 7. Górka Bartosz, 8.Głód Artur , 9.Smajdor Franciszek, 10. Baran Patryk, , 11. Przepiórka Patryk

Koszt: 25zł/os wpisowe, obiad

Zabieramy: koszulki polo, dres, plecak, ortalion ( w razie złej pogody), korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Liga Orlika Glinik Gorlice – Sandecja Nowy Sącz

Data: 30.05.2018

Miejsce: Gorlice

Zbiórka: 16.45 Sandecja, powrót ok 20.00

Kadra: 1. Pawłowski Bartosz, 2. Orczykowski Krzysztof, 3. Traczyk Kacper, 4. Świderski Bartosz, 5. Jasiński Konrad, 6. Podosek Leon, 7. Haś Jakub, 8.Ślipek Szymon, 9. Baczyński Michał, 10. Chwastek Jan, 11. Przepiórka Patryk 12. Leśniak Karol,  13. Ledniowska Kaja, 14. Kunicki Olek, 15. Głód Artur

Zabieramy: biały sprzęt saller, dres, wodę, plecak

 

W razie nieobecności proszę o pilną informację.

 

Turniej w Niemczech

Data: 19.05 – 20.05. 2018

Miejsce: Dusseldorf, Wuppertal

Zbiórka: Z czwartku/piątek 00.00 Sandecja

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Piszczek Oliwier, 3. Ogorzałek Paweł, 4. Najduch Tomasz, 5. Koral Xavier, 6. Jaworski Mateusz, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9.Cisoń Konrad, 10. Polański Maciek

Koszt: 490zł + 10zł ubezpieczenie + 5 euro zwiedzanie stadionu Wolfsburga

Zabieramy: jedziemy w koszulkach polo i dresie, biały sprzęt saller, plecak, dres, ortalion, dowód osobisty lub paszport!, poduszke do autobusu, coś do zjedzenia na drogę, trochę drobnych euro ( żeby min. kupić coś w bufecie podczas dnia grania), na miejscu mamy śniadania i obiadokolacje popołudniu , dobry humor oraz formę sportową 🙂

 

Małopolska Liga Talentów

Data: 20.05.2018 Niedziela

Miejsce: Krakow ( Hutnik)

Zbiorka: 6.45 Sandecja

Kadra: 1. Golonka Konrad, 2.Górka Bartosz, 3. Mróz Kamil, 4. Ślipek Szymon, 5. Podosek Leon, 6. Jasiński Konrad, 7. Chmielowski Rafał, 8. Smajdor Franciszek, 9. Głód Artur, 10.Chwastek Jan,  11.Świderski Bartosz , 12. Baran Patryk,

Koszt: 45zł/os ( wpisowe, obiad)

Zabieramy: dres, ortalion, jedziemy w koszulkach polo, ochranicze

Na turnieju jedzie trener Bartłomiej Bobak, tel: 733 555 781

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

Pozdrawiam M.J.

 

 

Turniej Ekstra Talent

Data: 18.05.2018

Miejsce: Sandecja, zbiórka 9.45, przewidywany koniec ok 15

Kadra: 1. Golonka Konrad, 2.Baran Patryk, 3. Ledniowska Kaja, 4. Ślipek Szymon, 5. Traczyk Kacper, 6. Chwastek Jan, 7. Chmielowski Rafał, 8. Smajdor Franciszek, 9. Leśniak Karol, 10. Świderski Bartek, 11. Przepiórka Patryk, 12. Jasiński Konrad, 13. Orczykowski Krzysztof

Zabieramy: biały sprzęt saller, ochraniacze, wodę, ortalion, dres

Na turnieju będzie trener Bartłomiej Bobak, tel: 733 555 781

Jeżeli ktoś potrzebuje zwolnienie z klubu, proszę o kontakt.

pozdrawiam M.J.

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Sparing z Dunajcem 16.05.2018

Data: 16.05.2018

Miejsce: Zawada

Zbiorka: 18.00 Zawada

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Najduch Tomasz, 3. Polański Maciek, 4. Ogorzałek Paweł, 5. Piszczek Oliwier, 6. Jaworski Mateusz, 7. Kosiński Eryk, 8.Majewski Marcel, 9. Koral Xavier, 10. Cisoń Konrad.

Zabieramy: białe sprzęt saller, ochraniacze, wode, ortalion

Liga Orlika Sandecja – Budowlani Jazowsko

Data: 14.05.2018

Miejsce: Zawada

Kadra: 1. Orczykowski Krzysztof, 2.Pawłowski Bartosz, 3. Traczyk Kacper, 4. Pzepiórka Patryk, 5. Świderski Bartosz, 6. Kunicki Olek, 7. Leśniak Karol, 8.Baczyński Michał, 9.Haś Jakub, 10. Kaja Ledniowska, 11. Woliński Tomasz, 12. Głód Artur, 13. Chwastek Jan, 14, Zarzeka Oskar, 15. Jasiński Konrad 16. Majka Patryk

Zbiórka: 18.00, Zawada, 18.30 – 19.30 mecz

Zabieramy: białe stroje, dokument tożsamości, ochraniacze, woda,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt.

 

 

Liga Młodzika Mineralni Krynica – Sandecja

 

Data: 09.05.2018

 

Miejsce: Krynica – Zdrój

 

Kadra: 1.Florek Dorian, 2.Baran Patryk, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11.Koral Xavier, 12. Mróz Kamil, 13. Górka Bartosz, 14. Smajdor Franciszek, 15. Golonka Konrad, 16. Chmielowski Rafał

Zbiórka: 16.30 Sandecja, wyjazd busem

 

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę, plecak, przychodzimy w dresie, koszulka polo,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Turniej w Szalowej

Data: 05.05 i 06.05.2018

Miejsce: Szalowa sztuczne boisko

Kadra: 1.Florek Dorian, 2. Polański Maciek 3. Najduch Tomasz 4. Ogorzałek Paweł 5. Piszczek Oliwier 6. Jaworski Mateusz 7. Kosiński Eryk

8. Majewski Marcel 9. Koral Xawier 10. Cisoń Konrad 11. Górka Bartosz 12. Smajdor Franciszek 13. Mróz Kamil

Koszt: 30zł / os

Zbiórka: Sobota – 16.45 w Szalowej – koniec o 20.00

Niedziela – 6.45 Sandecja – wyjazd busem

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę, plecak, koszulka polo, dres

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Liga Młodzika Piątkowa-Łęg – Sandecja

Data: 28.04.2018

Miejsce: Piątkowa – Łęg ( za szkołą w Piątkowej do góry jechać)

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11. Chmielowski Rafał, 12.Koral Xavier, 13. Mróz Kamil, 14. Górka Bartosz, 15. Smajdor Franciszek, 16. Ślipek Szymon

Zbiórka: 12.15 Piątkowa-Łęg, 13.00 – 14.00 mecz

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę, plecak, przychodzimy w dresie, koszulka polo,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Liga orlika Sandecja – Goal

Data: 23.04.2018

Miejsce: Zawada

Kadra: 1. Pawłowski Bartosz, 2. Orczykowski Krzysztof, 3. Traczyk Kacper, 4. Świderski Bartosz, 5. Jasiński Konrad, 6. Podosek Leon, 7. Haś Jakub, 8.Zarzeka Oskar, 9. Baczyński Michał, 10. Chwastek Jan, 11. Przepiórka Patryk 12. Leśniak Karol, 13. Mróz Kamil, 14. Ledniowska Kaja, 15. Majka Patryk

Zbiórka: 16.45 Zawada, 17.15 – 18.15 mecz

Zabieramy: biały sprzęt saller, dres, wodę, ochraniacze, korki, dokument tożsamości !

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Liga Młodzika Sandecja – Biegoniczanka

Data: 21.04.2018

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.15

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11. Chmielowski Rafał, 12.Koral Xavier, 13. Baran Patryk, 14. Górka Bartosz, 15. Smajdor Franciszek, 16. Ślipek Szymon

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę,

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt

 

 

Liga Orlika Sandecja – Poprad Rytro

Data: 18.04.2018, boisko Zawada

Zbiórka: 17.45 po testach sprawnościowych

Kadra: 1. Pawłowski Bartosz, 2. Orczykowski Krzysztof, 3. Traczyk Kacper, 4. Świderski Bartosz, 5. Jasiński Konrad, 6. Podosek Leon, 7. Haś Jakub, 8.Zarzeka Oskar, 9. Baczyński Michał, 10. Chwastek Jan, 11. Przepiórka Patryk 12. Leśniak Karol, 13. Woliński Tomasz, 14. Ledniowska Kaja

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, wodę, biały sprzęt do grania

 

Liga młodzika Budowalani Jazowsko – Sandecja

 

Data: 10.04.2018

 

Zbiorka: 16.15 Jazowsko stadion ( przy drodze główne)

 

 

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11. Chmielowski Rafał, 12.Koral Xavier, 13. Baran Patryk, 14. Górka Bartosz, 15. Smajdor Franciszek

 

Zabieramy: plecak Saller, korki, ochraniacze, dokument tozsamosci !, jedziemy w dresach,

 

Liga Orlika Budowlani Jazowsko – Sandecja

Data: 10.04.2018

Miejsce: Jazowsko

Zbiórka: 16.20 na Orliku w Jazowsku ( przy głównej drodze) 17.00 – 18.00 mecz

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Orczykowski Krzysztof, 3. Traczyk Kacper, 4. Świderski Bartosz, 5. Jasiński Konrad, 6. Podosek Leon, 7. Ślipek Szymon, 8.Zarzeka Oskar, 9. Baczyński Michał, 10. Chwastek Jan, 11. Kunicki Olek 12. Leśniak Karol, 13. Woliński Tomasz, 14. Ledniowska Kaja

Zabieramy: biały sprzęt do grania, korki, ochraniaczek, dokument tozsamosci, wode, przyjezdzamy w dresach

 

Małopolska Liga Talentów

Data: 08.04

Miejsce: Kraków ( Hutnik )

Wyjazd: 6.40 Sandecja

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4. Najduch Tomasz, 5. Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7. Jaworski Mateusz, 8. Kosiński Eryk, 9. Koral Xavier, 10. Majewski Marcel, 11. Cisoń Konrad, 12. Górka Bartosz

Koszt: 45zł / os ( wpisowe, obiad )

Zabieramy: plecak Saller, ortalion, jedziemy w dresach , sprzęt z klubu

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Sparingi w Niecieczy

Data: 07.04.2018

Wyjazd: 11.30 Sandecja

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11. Chmielowski Rafał, 12.Koral Xavier, 13. Baran Patryk, 14. Górka Bartosz, 15. Smajdor Franciszek 16. Wojsław Jacek, 17.Ślipek Szymon 18. Podosek Leonard

Koszt: 15zł/ os ( obiad )

Zabieramy: plecak Saller, ortalion, białą koszulkę do grania, termy ( w zależności od pogody ), jedziemy w dresach,

Sparingi z AP Sanok (2006/2007), BB Termalica Nieciecza ( 8+1), następnie zostajemy na mecz ekstraklasy Sandecja – Wisła Kraków !

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

3 liga Młodzika Sandecja – Helena

Data: 03.04.2018, godz 17.00

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Piszczek Oliwier, 7.Jaworski Mateusz, 8. Cisoń Konrad, 9.Kosiński Eryk, 10. Majewski Marcel, 11. Chmielowski Rafał, 12.Koral Xavier, 13. Baran Patryk, 14. Górka Bartosz, 15. Smajdor Franciszek

Zbiórka: 16.15 Sandecja

Zabieramy: dokument tożsamości obowiązkowo, ochraniacze, wodę, badania lekarskie jeżeli ktoś nie dostarczył!

 

Deichmann Minimistrzostwa

Bardzo proszę o zgłoszenie się do środy 28.03. godz 13.00 do Pana Tomka Leśniaka  osoby chętne z Czarnej grupy do uczestnictwa w Deichamnnie.

Zarezerwowane jest miejsce dla 1 drużyny – 10 osób. Koszt 140zł ( w tym strój i zniżka do deichamanna 20% )

 

 

Badania lekarskie pilne !

 

W związku ze starem Ligi Orlika oraz Ligi Młodzika od kwietnia proszę o pilne uzupełnienie badań lekarskich – ostateczny termin 31.03.2018.

 

W zakładce badania jest aktualna lista badań jakie posiadam fizycznie. Przypominam, aby uczestniczyć w rozgrywkach każda osoba musi mieć aktualne badania lekarskie.

 

pozdrawiam M.J.

 

 

Sparingi w Szalowej

Data: 22.03.2018

Miejsce: Szalowa pod balonem ( boisko sztuczne)

Kadra:1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3. Najduch Tomasz, 4. Polański Maciek, 5.Ogorzałek Paweł, 6. Piszczek Oliwier, 7. Koral Xavier, 8. Kosiński Eryk, 9. Jaworski Mateusz, 10.Majewski Marcel, 11.Górka Bartosz, 12.Starosta Daniel., 13.Chmielowski Rafał, 14. Smajdor Franciszek, 15.Chwastek Jan 16. Zarzeka Oskar 17.Chomoncik Jakub 18.Baczyński Michał 19. Orczykowski Krzysztof 20. Świderski Bartosz 21.Kunicki Aleksander 22. Leśniak Karol 23. Woliński Tomasz 24. Traczyk Kacper 25. Ledniowska Kaja 26.Przepiórka Patryk 27.Majka Patryk

Koszt: 10zl/os

Zbiórka: 16.20 pod Sandecja ( wyjazd busem) powrót ok 20.30

Zabieramy: Jedziemy w dresach Saller, zabieramy plecak klubowy, białe koszulki,termy góra, dół, korki, ochraniacze, wode, ortalion !

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Sparing z Dunajcem

Data: 16.06.2018

Miejsce: boisko PWSZ

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3. Najduch Tomasz, 4. Polański Maciek, 5.Ogorzałek Paweł, 6. Piszczek Oliwier, 7. Koral Xavier, 8. Kosiński Eryk, 9. Jaworski Mateusz, 10.Majewski Marcel, 11.Górka Bartosz, 12.Ślipek Szymon, 13.Chmielowski Rafał, 14. Smajdor Franciszek, 15.Podosek Leonard

Zbiórka: 16.00 PWSZ

Zabieramy: termy, ortalion saller, koszulke białą, wodę , czpka, rękawiczki, komin, korki, ochraniacze

 

Sparing z Sandecją 2006 ( 8+1) – odwołany

 

Data: 17.03.2018

 

Miejsce:  Boisko Zawada

Zbiórka: 9.15, Zawada- 10.00 – 11.30 mecz

 

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Golonka Konrad, 3. Najduch Tomasz, 4. Polański Maciek, 5.Ogorzałek Paweł, 6. Piszczek Oliwier, 7. Koral Xavier, 8. Kosiński Eryk, 9. Jaworski Mateusz, 10.Majewski Marcel, 11.Górka Bartosz, 12.Ślipek Szymon, 13.Chmielowski Rafał, 14. Smajdor Franciszek, 15.Chwastek Jan 16. Zarzeka Oskar 17. Baran Patryk

Zabieramy: termy, ortalion saller, koszulke białą, wodę ( herbate), czpka, rękawiczki, komin, korki, ochraniacze

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

 

Jako Cup 2018

Data: 04.03.2018

Miejsce: Dębica

Wyjazd: 6.30 Sandecja

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Piszczek Oliwier, 3.Najduch Tomasz, 4.Polański Maciek, 5.Jaworski Mateusz, 6. Kosiński Eryk, 7.Ogorzałek Paweł, 8. Majewski Marcel, 9. Baran Patryk

Koszt: 40zł/os ( wpisowe, obiad)

Zabieramy: dres saller, plecak saller, baton energetyczny, wodę, niebieska koszulka polo, halówki, ochraniacze

Beniaminek CUP

Data: 24-25.02.2018

Miejsce: Krosno, pod balonem

Wyjazd: ok 7.00 Sobota – powrót ok 16, Niedziela – wyjazd w zależności od miejsce ( rano )

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Najduch Tomasz, 3. Piszczek Oliwier, 4. Ogorzałek Paweł, 5. Polański Maciek, 6. Jaworski Mateusz, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9. Koral Xavier, 10. Górka Bartosz, 11. Cisoń Konrad,

Koszt: 100zł / os ( obiad w sobote i w niedziele )

Zabieramy: dres saller, plecak saller, baton energetyczny, wodę, niebieska koszulka polo, ochraniacze

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Obóz zimowy w Zakopanem

 

Data: 17.02 – 23.02.2018

 

Miejsce: Zakopane, Pensjonaty API, ul. Pardałówka

 

Wyjazd: 10.00

 

Zabieramy:

 

Sprzęt do treningu:

 

– halówki, korki bądż turfy, ochraniacze, strój treningowy żółty, strój biały Wiśniowski, strój Deichamnn biały, getry ( kilka par), spodenki, dres saller ( stary), odzież termalną góra dół, ortalion klubowy ,czapkę, rękawiczki, komin

 

Do użytku codziennego:

 

– dres saller, koszulkę polo niebieską, czapkę, rękawiczki, kurtkę zimową

 

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręczniik

 

– klapki

– plecak klubowy

 

Na basen:

 

– ręcznik, czepek, kąpielówki, klapki

 

Inne:

 

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

 

– wodę mineralną ( nie za dużo), batony energetyczn

 

– książkę

 

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.), będą udostępniane tylko w wyznaczonych godzinach.

 

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność ( zalecam żeby dzieci nie zabierały! ) jeżeli będzie ktoś posiadał ,zostaną zdeponowane u trenerów i udostępnione 1-2 razy podczas pobytu

 

 

Nie zabieramy:

 

– słodyczy, chipsów, napojów gazowanych, coli, itp.

 

Obóz Zimowy

 

Akademia Sandecja informuje, iż uczestnicy zbliżającego się zgrupowania sportowego w Zakopanem proszeni są o wypełnienie obozowej karty kwalifikacyjnej, której wzór można znaleźć tutaj (link) oraz dostarczenie ich kierownikom drużyn najpóźniej do dnia 23 stycznia 2018 r. Oprócz tego prosimy o wpłacanie kwoty: całej lub rozdzielonej w ratach na subkonta poszczególnych roczników przelewem zatuytułowanym według następującego szablonu: „imię i nazwisko – Zgrupowania Sportowe”.

 

Harmonogram rat:

 

Rata I: 200 zł – wpłata do 21.01
Rata II: 250 zł – wpłata do 04.02
Rata III: 250 zł – wpłata do 11.02

 

12.02 – 16.02 – przerwa, ferie zimowe , 17.02 – wyjazd na zgrupowanie

 

Turniej w Stara Lubovna

Miejsce: Stara Lubovna

Data: 03.02.2018

Kadra: 1. Orczykowski Krzysztof, 2. Pawłowski Bartosz, 3.Mróz Kamil, 4. Górka Bartosz, 5. Podosek Leonard, 6.Smajdor Franciszek, 7.Jasiński Konrad, 8. Baczyński Michał, 9. Starosta Daniel, 10. Leśniak Karol

Koszt: 25zł/os

Zabieramy:dres, niebieskie koszulki polo, plecak klubowy, halówki, ochraniacze, biały sprzęt Wiśniowski do grania !, dokument tożsamości !

Wyjazd: 7.30 Sandecja

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Noworoczny Turniej w Sanoku

 

Miejsce: Sanok

Data: 03.02.2018

Kadra: 1.Florek Dorian, 2. Piszczek Oliwier, 3.Polański Maciek, 4. Kosiński Eryk, 5. Cisoń Konrad, 6.Koral Xavier, 7.Ogorzałek Paweł, 8. Majewski Marcel

Koszt: 35zł/os

Zabieramy: dres, niebieskie koszulki polo, plecak klubowy, halówki, ochraniacze

Wyjazd: 6.25 Sandecja

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Turniej „Bądź Następny”

Miejsce: Niepołomice – Kłaj

Data: 27-28.01.2018

Kadra: 1.Wojsław Jacek, 2. Piszczek Oliwier, 3.Polański Maciek, 4.Najduch Tomasz, 5. Jaworski Mateusz, 6. Kosiński Eryk, 7. Cisoń Konrad, 8.Koral Xavier, 9.Ogorzałek Paweł, 10. Majewski Marcel

Koszt: 40zł/os ( wpisowe, obiad ) transport pokrywa Akademia

Zabieramy: dres, niebieskie koszulki polo, plecak klubowy, halówki, ochraniacze

Wyjazd: 6.45 Sandecja – powrót ok 16, następnie w niedziele wyjazd ok 6.45 Sandecja ( będzie wiadomo w sobotę )

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Sparingi z Polonią Warszawa

Miejsce: Barcice – boisko sztuczne

Data: 25.01.2018

Kadra:

I drużyna – zbiórka 16.00 boisko sztuczne Barcice

1. Golonka Konrad, 2.Mróz Kamil, 3. Górka Bartosz, 4.Chomoncik Jakub, 5. Ślipek Szymon, 6. Baran Patryk, 7.Podosek Leonard, 8. Chwastek Jan, 9. Smajdor Franciszek, 10. Zarzeka Oskar, 11. Chmielowski Rafał, 12.Starosta Daniel, 13. Kunicki Olek

 

II drużyna – zbiórka 17.00 boisko sztuczne Barcice

1.Wojsław Jacek, 2.Florek Dorian, 3. Najduch Tomek, 4. Polański Maciek, 5. Ogorzałek Paweł, 6. Piszczek Oliwier, 7. Majewski Marcel, 8. Jaworski Mateusz, 9. Cisoń Konrad, 10. Kosiński

Eryk, 11.Koral Xavier

 

Zabieramy: dres, termy, czapkę, rękawiczki, wodę, białą koszulkę, ortalion, korki, ochraniacze,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Sparing z Beskidzak Akademią Piłkarską 2006 ( 8+1)

 

 

 

Miejsce: Stróże – boisko sztuczne

 

Data: 19.01.2018 (piątek)

Kadra: 1. Golonka Konrad, 2.Wojsław Jacek 3. Polański Maciek, 4.Piszczek Oliwier, 5. Najduch Tomasz, 6.Kosiński Eryk, 7.Majewski Marcel, 8.Jaworski Mateusz, 9. Ogorzałek Paweł, 10. Cisoń Konrad, 11. Górka Bartek, 12. Mróz Kamil, 13.Koral Xavier, 14. Zarzeka Oskar

Zbiórka: 16.00 boisko sztuczne Stróże

 

Koszt: 5zł/os

 

Zabieramy: dres, termy, czapkę, rękawiczki, wodę, białą koszulkę, ortalion, korki, ochraniacze,

 

W razie problemu z transportem proszę o kontakt ze mną ( mogę wziąść z Sącza) lub innym rodzicem.

 

 

Zebranie z rodzicami

18.30 – zebranie z rodzicami, sprawa obozu i dalszych planów (pomiędzy treningami)

Sparing z Korona Beskidu 2006 (8+1)

 

Miejsce: Stróże – boisko sztuczne

 

Data: 13.01.2018 (sobota)

 

Kadra: 1. Florek Dorian, 2.Wojsław Jacek 3. Polański Maciek, 4.Piszczek Oliwier, 5. Najduch Tomasz, 6.Kosiński Eryk, 7.Majewski Marcel, 8.Jaworski Mateusz, 9. Ogorzałek Paweł, 10. Cisoń Konrad, 11. Górka Bartek, 12. Mróz Kamil, 13.Koral Xavier, 14. Zarzeka Oskar, 15. Baran Patryk, 16. Chomoncik Jakub

 

Zbiórka: 9.30 boisko sztuczne Stróże

Koszt: 5zł/os

Zabieramy: dres, termy, czapkę, rękawiczki, wodę, białą koszulkę, ortalion, korki, ochraniacze,

 

 

 

W razie problemu z transportem proszę o kontakt ze mną ( mogę wziąść z Sącza) lub innym rodzicem.

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Turniej OZPN Nowy Sącz

Miejsce: Hala, ul. Na Rurach

Data: 23.12.2017

Kadra:

1. Druzyna: 1. Florek Dorian, 2. Piszczek Oliwier, 3. Polański Maciej, 4. Jaworski Mateusz, 5. Kosiński Eryk, 6. Najduch Tomasz, 7. Cisoń Konrad, 8. Ogorzałek Paweł

2 Drużyna: 1. Wojsław Jacek, 2. Leśniak Karol, 3. Woliński Tomasz, 4. Ślipek Szymon, 5. Chwastek Jan, 6. Kowalik Jakub, 7.Baran Patryk, 8. Smajdor Franciszek

Zbiórka: ok 7.30 na hali ( dokładnie ok. piątku), zakończenie ok 14 ( w zależności od wyników )

Koszty: Akademia Sandecja

Zabieramy: dres, biały sprzęt saller, białe getry.

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

 

Sparing z Akademia Kolejarz ( 8+1 )

Miejsce: Stróże – boisko sztuczne

Data: 12.12.2017

Kadra: 1. Florek Dorian, 2.Golonka Konrad 3. Polański Maciek, 4.Piszczek Oliwier, 5. Najduch Tomasz, 6.Kosiński Eryk, 7.Majewski Marcel, 8.Jaworski Mateusz, 9. Ogorzałek Paweł, 10. Cisoń Konrad, 11. Górka Bartek, 12. Mróz Kamil, 13.Koral Xavier, 14. Zarzeka Oskar, 15. Baran Patryk

Zbiórka: 15.45 boisko sztuczne Stróże

Zabieramy: dres, termy, czapkę, rękawiczki, wodę, białą koszulkę, ortalion, korki, ochraniacze,

 

W razie problemu z transportem proszę o kontakt ze mną ( mogę wziąść z Sącza) lub innym rodzicem.

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Turniej w Brunarach

Miejsce: Brunary ( w stronę Gorlic, obok Klimkówki )

Data:10.12.2017 – Niedziela ( wyjazd busem )

Kadra: 1.Orczykowski Krzysztof, 2. Pawłowski Bartosz, 3.Przepiórka Patryk, 4. Leśniak Karol, 5. Świderski Bartosz, 6. Baczyński Michał, 7. Ledniowska Kaja, 8. Głód Artur, 9. Smajdor Franciszek, 10. Kunicki Olek

Zbiórka: 7.30 wyjazd z Sandecji – Zakończenie turnieju 13.30

Koszt: 40zł/os (wpisowe, transport)

Zabieramy: biały sprzęt saller, białe getry !, dres, wodę, baton energetyczne

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt

 

 

Mecz Sandecja – Legia

Wyjazd na mecz osób zapisanych ( większość ) w sobotę o godzinie 17.30 z Sandecji. Bardzo proszę o odpowiednie ubranie dzieci ( termy, czapka, rękawiczki, komin lub szalik ) oraz dres klubowy. Wyjazd bez żadnych kosztów.

 

 

Turniej w Krynicy

Data: 02.12.2017

Miejsce: Krynica Zdrój ,ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 158

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Górka Bartosz, 3. Mróz Kamil, 4. Podosek Leonard, 5.Starosta Daniel, 6. Zarzeka Oskar, 7.Smajdor Franciszek, 8.Chmielowski Rafał, 9. Baran Patryk, 10. Pawłowski Bartosz

Zbiórka: 7.30 Sandecja ( powrót ok 15.30 )

Koszt: 50zł/os ( trensport,wpisowe, posiłek )

Zabieramy: biały sprzęt saller, białe getry !, dres, wodę, baton energetyczne

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

 

 

 

Asysta przy meczu Sandecja – Legia Warszawa

Dnia 02.12.2017 nasz rocznik będzie asystował przy meczu Sandecja – Legia godz.20.30, wyjazd ok 17.30 z Sandecji ( wyprowadzenie jednej z drużyn, rozłożenie logo ekstraklasy, flagi, podawanie piłek).  Wszystkie osoby chętny proszę o zgłaszanie do mnie po przez sms do niedzieli 26.11.2017. Jeżeli nie dostane informacji od danej osoby uważam iż nie da rady jechać. Zachęcam wszystkich !

pozdrawiam

 

Sparing z Dunajcem

Data: 25.11.2017

Miejsce: Orlik Chełmiec

Kadra: 1.Świderski Bartosz, 2.Starosta Daniel,3. Ślipek Szymon, 4. Zarzeka Oskar, 5. Baczyński Michał, 6. Baran Patryk, 7.Chwastek Jan, 8.Kunicki Olek 9. Basiaga Mikołaj 10. Przepiórka Patryk 11.Chmielowski Rafał 12.Leśniak Karol 13.Woliński Tomasz 14.Orczykowski Krzysztof, 15.Tokarz Jakub, 16. Ledniowska Kaja, 17.Traczyk Kacper, 18.Kowalik Jakub, 19.Pawłowski Bartosz , 20.Smajdor Franciszek, 21.Głód Artur, 22.Majka Patryk,

Zabieramy: biały sprzęt, komin, termy, czapka, rękawiczki , wodę do picia,

W razie nieobecności proszę o kontakt !

 

 

Sesja zdjęciowa – obowiązkowa

We wtorek o godz 19.40 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 3 przy ul Na Rurach 14. Proszę o przyjście ok 10 min wcześniej, każdy obowiązkowo w sprzęcie biało-niebieskim „Wiśniowski”.

 

 

Sparing z Korona Beskidu 2006 (8+1)

Data:18.11.2017

Miejsce: Stróże

Zbiórka: 9.10,  Stróże na sztucznym boisku

Kadra: 1.Florek Dorian, 2. Polański Maciej, 3. Najduch Tomasz, 4. Piszczek Oliwier, 5. Jaworski Mateusz, 6. Kosiński Eryk, 7. Majewski Marcel, 8. Cisoń Konrad, 9.Koral Xawier, 10. Górka Bartosz, 11.Ogorzałek Paweł, 12. Baran Patryk, 13 Mróz Kamil, 14.Wojsław Jacek, 15. Golonka Konrad, 16. Chomoncik Jakub, 17. Podosek Leonard, 18. Starosta Daniel, 19. Zarzeka Oskar

Zabieramy: dres, biały sprzęt Saller, czapkę, komin, rękawiczki, termy ,

Koszt: 5 zł/os.

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

API CUP

Data: 03-05.11.2017

Miejsce: Zakopane

Wyjazd: 9.30 Sandecja

Kadra: 1.Florek Dorian, 2. Polański Maciej, 3. Najduch Tomasz, 4. Piszczek Oliwier, 5. Jaworski Mateusz, 6. Kosiński Eryk, 7. Majewski Marcel, 8. Cisoń Konrad, 9.Koral Xawier, 10. Górka Bartosz, 11.Ogorzałek Paweł, 12. Baran Patryk

Koszt: 220zł/os po dofinansowaniu ( transport, pobyt)

Zabieramy: dres, plecak, czapkę, rękawiczki, komin, termy, ortalion, niebiesko polo, wodę, korki, ochraniacze, biały sprzęt Saller, baton energetyczny,

Harmonogram API CUP

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Sparing z Dunajcem

Data: 31.10

Miejsce: Orlik Jezuici, ul, Bulwar Narwiku

Zbiórka: 16.15, Orlik

Kadra: Grupa biała, minus Szymek Ślipek, plus Patryk Baran

Zabieramy: Dresy, czepke, rękawiczki, białe koszulki, wode

 

 

Odwołany trening
Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i podmokłe boisko dzisiejszy trening ( 27.10.2017r) zostaje odwołany.

pozdrawiam M.J.

 

 

1 Liga Orlika

Sandecja Nowy Sącz – Dunajec Nowy Sącz

 

Data: 17.10.2017

 

Zbiórka: 16.00, boisko Dunajec ( PWSZ)

 

Kadra: gr czarna, plus Szymek Ślipek,

 

Zabieramy: żółte koszulki, wodę, dres

 

 

 

Wyjazd na sparingi z Termalica Bruk-Bet Nieciecza, JKS Jarosław

Data: 21.10.2017

Miejsce: Nieciecza

Zbiórka: 9.30 Sandecja

Koszt: 35zł/os ( przejazd, obiad)

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Florek Dorian, 3. Polański Maciej, 4. Najduch Tomasz, 5. Piszczek Oliwier, 6. Jaworski Mateusz, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9. Cisoń Konrad, 10.Koral Xawier, 11. Chomoncik Jakub, 12. Górka Bartosz, 13. Jasiński Konrad, 14.Ogorzałek Paweł, 15. Baran Patryk, 16. Golonka Konrad

Zabieramy: korki, ochraniacze, dres, niebieskie koszulki polo, wodę,

Po meczach sparingowych oglądamy mecz ekstraklasy Sandecja – Cracovia !

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

1 liga Orlika Sandecja – Ap Goal 2007    3-7 (1-2)

 

Data: 13.10.2017

Miejsce: Zawada, ostatnie boisko

Zbiórka: 16.00

Kadra: gr czarna, plus Szymek Ślipek,

Zabieramy: żółte koszulki, wodę, ochraniacze, dres,

 

 

Sparing z AP Goal

Data: 10.10.2017

Miejsce: Orlik Jezuici, ul. Bulwar Narwiku

Zbiórka: godz 18.10

Kadra: gr czarna, plus Szymek Ślipek, Konrad Golonka, minus Patryk Baran

Zabieramy: żółte koszulki, wodę, ochraniacze, dres, Każdy po 5zł na opłatę orlika !

 

 

Sparing z Dunajcem ( 8+1 )

Data: 10.10.2017

Miejsce: Zawada

Zbiórka: 16.00, Zawada

Kadra: gr biała, minus Szymek Ślipek, minus Konrad Golonka, plus Patryk Baran

Zabieramy: wodę, zółte koszulki, dres,ocharniacze

 

1 liga Orlika

Sandecja Nowy Sącz – Glinik Gorlice 9-0 Gratulacje !

Data: 28.09 czwartek

Miejsce: Zawada

Zbiórka: 17.00, Zawada

Kadra: grupa biała, minus Szymek Ślipek

Zabieramy: wodę, korki, ochraniacze, biały sprzęt Saller, dokument tożsamości

 

22.09 piątek – trening odwołany

 

Ze względu na fatalny stan boisk i warunki atmosferyczny dzisiejszy trening zostaje odwołany.

pozdrawiam M.J.

 

 

1 liga Orlika
KS Biegoniczanka – Sandecja Nowy Sącz   5-11  Gratulacje !

DAta: 18.09

Miejsce: Boisko w Biegonicach

Zbiórka: 17.10 stadion Biegonica

Kadra: Grupa Czarna ( zgłoszeni )

Zabieramy. biały sprzęt saller, korki, ochraniacze, wode

 

Kogucik Cup

Data: 16-17.09.2017

Miejsce: Stróże

Zbiórka: sobota 9.15 boisko Stróże ( sztuczna trawa), niedziela: w zależności od soboty, ale ok 7.00 – 7.30 rano

Koszt: 50zł/os (wpisowe, posiłek)

Kadra: 1.Wojsław Jacek, 2.Polański Maciej, 3.Piszczek Oliwier, 4.Najduch Tomasz, 5.Ogorzałek Paweł, 6.Cisoń Konrad, 7.Jaworski Mateusz, 8. Kosiński Eryk, 9.Majewski Marcel, 10. Kozyra Paweł, 11. Koral Xavier, 12. Leśniak Jakub

Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, dres saller, przyjeżdzamy w niebieskich koszulkach polo,

 

1 Liga Orlika

Sandecja Nowy Sącz – AP2012 Nowy Sącz  4-2 (2-2) gratulacje !

 

Data: 13.09.2017

Miejsce: Zawada

Zbiórka: godz. 16.05 , Zawada

Kadra: Grupa biała, minus Szymon Ślipek

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, wode,biały sprzęt saller

 

Badania lekarskie !

Bardzo proszę o pilne uzupełnienie badań lekarskich. Aktualne w zakładce badania lekarskie.

 

1 Liga Orlika

KS Zabełcze – Sandecja Nowy Sącz 0-5, gratulacje !

Data: 06.09.2017

Miejsce: Zabełcze

Zbiórka: 17.45 boisko Zabełcze

Kadra: 1.Ślipek Szymon, 2. Orczykowski Krzysztof, 3.Chwastek Jan, 4. Kunicki Olek, 5. Jasiński Konrad, 6. Przepiórka Patryk, 7. Leśniak Karol, 8. Zarzeka Oskar, 9. Woliński Tomasz, 10. Świderski Bartosz, 11. Chmielowski Rafał, 12. Starosta Daniel, 13. Ledniowska Kaja, 14. Traczyk Kacper

Zabieramy: korki,ochraniacze,wode, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, biały sprzęt saller,

 

Pilne !! Deklaracja gry amatora

Proszę o pilne uzupełnienie i dostarczenie do kierowników deklaracji gry amatora, jest to dokument niezbędny do gry w lidze orlików. Ostateczny termin 06.09 środa. Osoby które nie przyniosą nie zostaną zgłoszone na początek rozgrywek. Wypełniamy obydwa egzemplarze z niezbędnymi podpisami.

do pobrania Deklaracja gry amatora

 

Turniej w Kamienicy

Data: 02.09.2017 sobota

Miejsce: Kamienica

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Orczykowski Krzysztof, 3. Jasiński Konrad, 4. Leśniak Karol, 5. Świderski Bartosz, 6. Chmielowski Rafał, 7. Chwastek Jan, 8. Zarzeka Oskar, 9. Traczyk Kacper, 10. Ledniowska Kaja, 11.Starosta Daniel 12. Kunicki Olek

Wyjazd: 7.45 Sandecja / jadą rocznik 2005,2007,2009

Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, jedziemy w niebieskich koszulkach polo, dres, biały sprzęt saller do plecaka, baton energetyczny

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Turniej Rem Marco Cup w Bydgoszczy

 

Data: 01.09 – 02.09

Miejsce: Bydgoszcz

Kadra: 1. Golonka Konrad, 2. Polański Maciej, 3. Najduch Tomek, 4. Piszczek Oliwier, 5. Ogorzałek Paweł, 6. Kosiński Eryk, 7. Jaworski Mateusz, 8. Majewski Marcel, 9. Cisoń Konrad, 10. Kozyra Paweł, 11. Koral Xawier, 12. Leśniak Jakub

Koszt: 180zł ( transport, obiad ) reszte zapewnia organizator

Wyjazd: piątek 8.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, dokument tożsamości, jedziemy w niebieskich koszulkach polo, zabieramy dresy, wodę, kanapki na drogę, batony energetyczne, przybory toaletowe, klapki,

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

Sparing z Hutnikiem Kraków

Grupa biała zbiórka 16.10 na boisku w Zawadzie, zabieramy biały sprzęt saller, korki, ochraniacze, wodę.

W razie nieobecnosci proszę o pilną informację

 

Zgrupowanie sportowe w Charsznicy

 

 

 

Data: 20.08 – 26.08.2017

 

Miejsce: Hotel Planeta, Charsznica k/ Miechowa

 

Wyjazd: 11.00 Sandecja

 

Zabieramy:

 

Sprzęt do treningu:

 

– korki, halówki bądż turfy, ochraniacze, strój treningowy żółty, stroje niebieskie, białe (deichamann),  sprzęt treningowy saller, getry ( kilka par), spodenki, dodatkowo swój dres do treningu, ortalion,

Do użytku codziennego:

 

– dres saller, koszulkę polo niebieską,

 

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręczniik

 

– klapki

 

Na basen:

 

– ręcznik, czepek, kąpielówki, klapki, okulary

 

Inne:

 

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

 

– wodę mineralną ( nie za dużo), batony energetyczne

 

– książkę

 

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.), będą udostępniane tylko w wyznaczonych godzinach.

 

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność ( zalecam żeby dzieci nie zabierały! ) ,zostaną zdeponowane u trenerów i udostępnione 1-2 razy podczas pobytu

 

Nie zabieramy:

 

– słodyczy, chipsów, napojów gazowanych, coli, itp

Harmonogram obozu

 

 

 

Wyjazd na sparing ze Śląskiem Wrocław

 

Data: 17.08.2017

Miejsce: Szaflary

Kadra:1. Wojsław Jacek, 2. Golonka Konrad, 3.Najduch Tomek, 4. Polański Maciej, 5.Piszczek Oliwier, 6. Majewski Marcel, 7. Kosiński Eryk, 8. Jaworski Mateusz, 9. Cisoń Konrad, 10. Ogorzałek Paweł, 11.Mróz Kamil, 12. Górka Bartosz. 13. Kozyra Paweł, 14. Koral Xavier

Koszt: 20zł/os

Zbiórka: 14.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, dres, wodę do picie, kanapki, baton energetyczny, jedziemy w niebieskich koszulkach polo , sprzęt klubowy

w razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

Sparing z Orlik Radom

Poniedziałek 14.08 zbiórka 16.30 na stadionie w Piątkowej, zabieramy biały sprzęt saller, wodę, korki, ochraniacze. Gr czarna + wymienieni zawodnicy.

proszę o informację w razie nieobecności !

 

Sparing w Barcicach

Grupa biała Zbiórka na stadionie 17.40, zabieramy biały sprzęt Saller, wodę, korki, ochraniacze. Gramy z drużyną Białe Orły Warszawa 2006r.

 

 

Sparingi w Barcicach

Zbiórka w Barcicach gr czarna 16.15, gr biała 17.30. Zabieramy ze sobą biały sprzęt Saller, wodę do picia, korki, ochraniacze. Sparingi z drużyną Polonia Kraków.

 

 

Wpłaty na obóz Pilne !

Osoby które zadeklarowały sie i zapisały na obóz w Charsznicy proszone są o pilne dokonywanie wpłat na rachunek bankowy dedykowany dla naszego rocznika

83 1050 1722 1000 0090 8020 4242 ( tytułem: obóz Charsznica, imię, nazwisko )

Koszt obozu 495zł ( osoby które wpłaciły zaliczkę wpłacają o tyle mniej )

Ostateczny termin to 14.08.2017

pozdrawiam M.J.

 

 

Turniej w Rymanowie Zdrój

 

Data: 06.08.2017

Miejsce: Rymanów Zdrój (Deszno)

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Golonka Konrad, 3.Najduch Tomek, 4. Polański Maciej, 5.Piszczek Oliwier, 6. Majewski Marcel, 7. Kosiński Eryk, 8. Jaworski Mateusz, 9. Cisoń Konrad, 10. Ogorzałek Paweł, 11.Mróz Kamil, 12. Górka Bartosz

Koszt: 40zł/ os ( transport, wpisowe z obiadem )

Zbiórka: 7.50 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, dres, wodę do picie, kanapki, baton energetyczny, jedziemy w niebieskich koszulkach polo , sprzęt klubowy

 

Aktiv Pro CUP

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

pozdrawiam M.J.

 

 

 

Wyjazd na sparingi z Rakowem Częstochowa do Zakopanego

 

Data: 28.07.2017 piątek

Miejsce: Zakopane

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Golonka Konrad, 3. Ślipek Szymon, 4.Najduch Tomek, 5. Polański Maciej, 6.Piszczek Oliwier, 7. Jasiński Konrad, 8. Majewski Marcel, 9. Kosiński Eryk, 10. Jaworski Mateusz, 11. Koral Xawier, 12. Cisoń Konrad, 13. Górka Bartosz, 14. Mróz Kamil, 15. Leśniak Jakub, 16. Starosta Daniel

Koszt: 20zł/os (autobus z rocznikiem 2005,2006)

Zbiórka: 13.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, biały sprzęt Saller ( do plecaka), dres, wodę do picie, kanapki, baton energetyczny, jedziemy w niebieskich koszulkach polo !

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

pozdrawiam M.J.

 

 

 

Wracamy do treningów

26.07.2017 środa, Zawada

 

 

Wyprowadzanie, rozkładanie logo, podawanie piłek

 

W piątek na meczu Sandecja – Arka Gdynia nasz rocznik 2007 wraz z rocznikiem 2008 wyprowadzamy zawodników, podajemy piłki oraz rozkładamy logo ekstraklasy.

 

Lista wyznaczonych osób:

1.Polański Maciej, 2.Koral Xawier, 3.Najduch Tomasz, 4.Leśniak Jakub, 5.Majewski Marcel, 6.Ogorzałek Paweł,  7.Florek Dorian, 8.Podosek Leon, 9. Górka Bartosz, 10. Ślipek Szymon, 11.Wojsław Jacek, 12. Chomoncik Jakub, 13.Świderski Bartosz, 14.Starosta Daniel, 15.Jasiński Konrad, 16. Pawłowski Konrad, 17. Zarzeka Oskar, 18. Baczyński Michał,  19.Baran Patryk,20. Chwastek Jan, 21. Kunicki Olek, 22. Basiaga Mikołaj, 23.Przepiórka Patryk, 24. Chmielowski Rafał, 25. Leśniak Karol, 26.Woliński Tomasz, 27. Orczykowski Krzysztof, 28.Tokarz Jakub, 29. Traczyk Kacper, 30. Kowalik Jakub, 31. Pawłowski Bartosz ,

proszę o informację jeżeli ktoś nie da rady jechać.
Obowiązkowo ubieramy biały sprzęt Saller i najlepiej białe getry oraz zabieramy czarne dresy Saller. Jedziemy wszyscy razem autobusem z pod Sandecji zoorganizowanym przez klub.

Zbiórka 14.30 Sandecja.

Powrót ok. 21.30 proszę zabrać ze sobą wodę do picia oraz kanapki.

Rodzice chętni na wyjazd kupują normalnie w klubie bilety na mecz.

 

pozdrawiam trener Michał Jawczak

 

Mrówka Cup w Jarosławiu

Data: 24.06.2017

Miejsce: Jarosław, ul. Bandurskiego 2

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Najduch Tomek, 3. Polański Maciej, 4.Piszczek Oliwier, 5. Ogorzałek Paweł, 6. Majewski Marcel, 7. Kosiński Eryk, 8. Jaworski Mateusz, 9. Koral Xawier, 10. Cisoń Konrad, 11. Górka Bartosz,

Koszt: 50zł / os

Zbiórka: 6.00 Sandecja

Zabieramy: niebieskie koszulki polo, w razie pogody niebieskie spodenki,  dres Saller czarny, ochraniacze, korki, 2 śniadanie, wode lub napój izotoniczny, dokument tożsamości ,

 

 

Zgrupowanie sportowe Pilne !

Przypominam o zapisach na zgrupowanie sportowe oraz wpłatę zaliczki 100zł do kierowników grup. Jest to sprawa pilna i istotna do określenia ilości osób i rezerwacji oraz do planu zgrupowania ! Proszę do 24.06 poinformować kierowników, gdyż później jest przerwa wakacyjna.

 

 

Turniej w Krynicy Mineralni Summer

Data: 24.06 sobota

Miejsce: Krynica Zdrój, Park Sportowy im. Dr Juliana Zawadowskiego 5

Kadra: 1. Golonka Konrad, 2. Orczykowski Krzysztof, 3.Świderski Bartosz, 4.Przepiórka Patryk, 5. Basiaga Mikołaj, 6.Baran Patryk, 7. Traczyk Kacper, 8.Podosek Leonard, 9. Ledniowska Kaja, 10.Ślipel Szymon 11. Leśniak Karol, 12. Pawłowski Konrad

Zbiórka: 7.20 Sandecja

Koszt: 40zł/ os (transport, wpisowe)

Zabieramy: niebieskie koszulki polo, dres Saller czarny, ochraniacze, korki, 2 śniadanie, wode, dokument tożsamości !, Biały Sprzęt SALLER !! i najlepiej białe getry.

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

pozdrawiam M.J.

 

 

Turniej Sokolika

 

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Najduch Tomek, 3. Polański Maciej, 4.Piszczek Oliwier, 5. Ogorzałek Paweł, 6. Majewski Marcel, 7. Kosiński Eryk, 8. Jaworski Mateusz, 9. Koral Xawier, 10. Cisoń Konrad, 11. Górka Bartosz,

Dorian wracaj do zdrowia, czekamy !!

 

Piątek:

Zbiórka 18.40 przy Orliku w Starym Sączu. Przemarsz, oficjalne otwarcie turnieju !

Zabieramy: dres Saller czarny (nowy), niebieskie koszulki polo, jeżeli będzie ciepło to krótkie spodenki niebieskie !

 

Sobota: Zbiórka 7.30 przy Orliku w Starym Sączu,

Zabieramy: niebieskie koszulki polo, dres Saller czarny, ochraniacze, korki, 2 śniadanie, wode, dokument tożsamości !,

 

Niedziela: informacja w sobotę po rozgrywkach grupowych

 

Serdecznie zapraszamy pozostałych wszystkich zawodników oraz rodziców do wspierania chłopaków dopingiem ! Liczymy na Wasze wsparcie !

 

pozdrawiam M.J.

 

Turniej w Skrzyszowie

Data: 16.06.2017 (piątek)

Miejsce: Skrzyszów ( koło Tarnowa)

Kadra: 1.Ślipek Szymon, 2. Konrad Golonka, 3. Starosta Daniel, 4.Pawłowski Konrad, 5. Baran Patryk, 6. Jasiński Konrad, 7.Chwastek Jan, 8. Kunicki Olek, 9. Baczyński Michał, 10. Zarzeka Oskar, 11. Chmielowski Rafał, 12.Leśniak Karol

Zabieramy: niebieskie koszulki polo, Dokument Tożsamości !, korki, ochraniacze, 2 śniadanie, BIAŁY Sprzęt SALLER ! i najlepiej białe getry, wode, dres saller czarny,

Koszty: 50zł/os (transport,wpisowe)

Zbiórka: 7.00 Sandecja

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

pozdrawiam M.J.

 

 

Obóz Sportowy

W dniach 20 – 26.08.2017 odbędzie się obóz sportowy w Charsznicy koło Miechowa w hotelu Planeta. Proszę zgłaszać i zapisywać się do Kierowników drużyn wraz z zaliczką 100 zł !.

Wstępny Koszt 550zł. Proszę o poważne potraktowanie sprawy, obóz jest ważną częścią treningów jak i integracji drużyny. Zarezerwowane 40 miejsc.

 

pozdrawiam M.J.

 

 

 

Klubowe Mistrzostwa Polski

Data: 10-11.06.2017

Miejsce: Warszawa

Kadra: 1.Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek 3.Piszczek Oliwier, 4. Polański Maciej, 5. Jaworski Mateusz, 6.Cisoń Konrad, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9.Leśniak Jakub, 10. Ogorzałek Paweł, 11. Najduch Tomek, 12. Mróz Kamil, 13. Górka Bartosz

Koszty: pokryte przez sponsorów i Akademię

Zbiórka: 10.06.2017, godz. 6.00 Sandecja

Zabieramy: sprzęt treningowy saller biały, korki, ochraniacze, niebieskie koszulki polo, dresy saller czarne, przybory toaletowe, śniadanie na podróż, LEGITYMACJĘ PODBITĄ lub INNY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI,wodę, baton energetyczny.

W drodzę do Warszawy rozegramy sparing w Radomiu z zespołem Broni Radom 2007r.

 

Sparing z Rocznikiem 2008

Data: 08.06.2017, Zawada

Kadra: 1.Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek 3.Piszczek Oliwier, 4. Polański Maciej, 5. Jaworski Mateusz, 6.Cisoń Konrad, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9.Leśniak Jakub, 10. Ogorzałek Paweł, 11. Najduch Tomek, 12. Mróz Kamil, 13. Górka Bartosz

Zbiórka: 17.45 Zawada, stroje żółte

 

 

 

Badania Lekarskie

Przypominam o obowiązku zrobienia i dostarczenia do kierowników badań lekarskich ! Badania lekarskie są podstawą do uczestnictwa w treningach, obozach, meczach, turniejach !

W zakładce Badania Lekarskie aktualne jakie posiadamy.

pozdrawiam M.J.

 

Dzień dziecka

Osoby zainteresowane wyjściem do kina ( sobota rano MCK Sokół) proszone są o zgłoszenie się do Pana Tomka Leśniaka. Dzieci z Akademii za darmo, rodzeństwo 11zł, dorośli 15zł. Szczegółowy plan dnia dziecka TUTAJ.

 

pozdrawiam M.J.

 

Sparing z Dunajcem 2006

 

Data: 26.05 godz. 18.00 zbiórka na Dunajcu

Zabieramy: nowy sprzęt treningowy biały saller, dresy Saller „stare”, korki ochraniacze,

 

W razie nieobecności proszę o pilną informację.

pozdrawiam M.J.

 

 

Sprzęt Treningowy Pilne !

Proszę o pilną informację SMS bądź telefonicznie do Pana Tomka Leśniaka ( 691 020 929 ) z informacją kto nie odebrał sprzętu treningowego lub kto dostał zły rozmiar.

 

Rozdanie sprzętu treningowego !!

Jutro tj. Sobota 12.05 o godz 19.45 nastąpi rozdanie sprzętu treningowego dla zawodników Akademii. Następnie o 20.15 mecz Małopolskiej Ligi młodzików przy światłach i dopingu kibiców !!

Proszę o obecność !

Środa trening

Na środowe treningi 10.05 przychodzimy ubrani w nowe czarne dresy Saller, kto nie posiada dostanie nowe na treningu !

 

06.05 Sobota Sparing

06.05 Sobota Sparing z Garbarnią Kraków,

Kadra: grupa biała + Jasiński Konrad, Baran Patryk, Pawłowski Konrad, Zarzeka Oskar

Zbiórka: 9.30 Zawada, strój żółty

 

Informacja Deichamnn

Proszę o pilną informację sms, kto i kiedy ma Komunię Świętą lub rocznice i nie da rady być na Deichmannie.

 

pozdrawiam M.J.

 

Rozgrywki Deichmann Niedziela 30.04

Rozgrywkie Deichmann zgodnie z planem, zbiórka 20min przed pierwszym meczem.

Dominikana: zbiórka 7.55,      mecze: 8.15, 9.30, 10.45 –  Opiekun: Aleksander Piszczek  tel: 513 544 306

Łotwa: zbiórka 10.50     mecze: 11.10, 12.00, 12.50 –  Opiekun: Jasiński Sławomir  tel: 606 776 619

Czarnogóra: zbiórka: 7.55,   mecze: 8.15, 9.05, 10.20   – Opiekun: Leśniak Tomasz tel: 691 020 929

Bośnia i Harcegowina: zbiórka: 11.15, mecze: 11.35, 12.25, 13.15 –  Opiekun: Woliński Jarosław tel: 796 459 606

Więcej szczegółów na stronie: www.kochamsport.pl w zakładce Nowy Sącz, U-11,

 

 

Testy na Sandecji w Czwartek 27.04

Zbiórka 17.20 na bocznym boisku, zabieramy dresy korki. Testy potrwają ok 30-40 min

 

Odwołane zajęcia

Czwartkowe testy ze względu na pogodę odwołane. Niedzielny Deichmann również odwołany.

W piątek przychodzimy normalnie na testy na PWSZ zgodnie z planem

 

 

Eliminacje Klubowych Mistrzostw Polski

Data: 22-23.04.2017

Miejsce: 26-800 Białobrzegi

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek 3.Piszczek Oliwier, 4. Polański Maciej, 5. Jaworski Mateusz, 6.Cisoń Konrad, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9.Leśniak Jakub, 10. Ogorzałek Paweł, 11. Najduch Tomek, 12. Koral Xawier, 13. Górka Bartosz

Koszt: 170zł/ os ( transport,wpisowe,obiad) nocleg zapłacony przez sponsora

Wyjazd: 22.04.2017 Sobota, 12.00 Sandecja

Zabieramy: dres Saller („stary”), koszulka polo,przybory toaletowe, cieplejsze ubranie w zależności od pogody, LEGITYMACJA ( musi być ważna i podbita !! ) lub inny dokument tożsamości, korki, ochraniacze

W razie nieobeconość proszę o jak najszybszy kontakt !

pozdrawiam M.J.

 

 

Deichamnn

Bośnia i Harcegowina – zbiórka 11.00 boisko Helena, mecze 11.30, 13.10, 14.00

Czarnogóra – zbiórka 11.30 boisko Helena, mecze 11.55, 13.10, 14.00

Dominikana – przełożone

Łotwa – przełożone

Proszę sprawdzać na stronie www.kochamsport.pl w zakładce Nowy Sącz są aktualne godziny rozpoczęcia meczów. Każda drużyna ma swojego opiekuna jak było rozpisane poniżej w aktualnościach.

W razie nieobecności proszę zgłaszać !

 

 

Testy sprawnościowe

Czwartek stadion Sandecji zbiórka 17.20. Testy na boisku. Ubieramy żółty stroje.

Piątek zbiórka 16.50 Hala na PWSZ IKF, testy na hali, ubieramy żółte stroje.

Obecność na testach obowiązkowa !!

 

 

Wyprowadzanie, podawanie Sandecja – Stal Mielec

Podawanie i rozłożenie loga NICE: Zbiórka 16.50 sektor C ( rozłożenie loga NICE, podawanie piłek na rozgrzewce i podczas meczu)

1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek 3.Piszczek Oliwier, 4. Polański Maciej, 5. Jaworski Mateusz, 6.Cisoń Konrad, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9.Leśniak Jakub, 10. Ogorzałek Paweł, 11. Najduch Tomek, 12. Koral Xawier, 13. Górka Bartosz, 14. Chomoncik Jakub, 15. Mróz Kamil, 16. Podosek Leonard

Wyprowadzanie zawodników: Zbiórka 17.30 sektor C

1. Jasiński Konrad, 2. Ślipek Szymon, 3. Starosta Daniel, 4.Świderski Bartosz, 5. Baran Patryk, 6. Baczyński Michał, 7. Kunicki Olek, 8. Białoń Oskar, 9. Leśniak Karol, 10. Ledniowska Kaja, 11. Traczyk Kacper

Ubieramy dresy Saller !!

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

 

 

Wyjazd do Lubina na sparingi

Data: 7-8.04.2017

Miejsce: Lubin

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek 3.Piszczek Oliwier, 4. Polański Maciej, 5. Jaworski Mateusz, 6.Cisoń Konrad, 7. Kosiński Eryk, 8. Majewski Marcel, 9.Leśniak Jakub, 10. Ogorzałek Paweł, 11. Najduch Tomek, 12. Koral Xawier

Koszt: 150zł /os ( transport,nocleg,wyżywienie,mecz)

Wyjazd: Piątek 07.04 12.00 Sandecja

Zabieramy: Dresy,koszulki polo, przybory toaletowe, cieplejsze ubranie w zależności od pogody,

Na miejscu zaplanowne wyjście na mecz ekstraklasy Zagłębie Lubin – Jagielonia Białystok (piątek), sobota – trzy sparingi, powrót wieczorem

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

pozdrawiam M.J.

 

 

 

Deichmann 2017 U-11 Drużyny

 

 Dominikana: 1. Florek Dorian, 2.Piszczek Oliwier, 3. Polański Maciej, 4. Jaworski Mateusz, 5.Cisoń Konrad, 6. Kosiński Eryk, 7. Majewski Marcel, 8.Leśniak Jakub

 

Opiekun: Aleksander Piszczek  tel: 513 544 306

 

 Łotwa: 1. Wojsław Jacek, 2.Górka Bartosz, 3. Mróz Kamil, 4.Chomoncik Jakub, 5.Podosek Leonard, 6.Ogorzałek Paweł, 7.Starosta Daniel, 8. Jasiński Konrad, 9. Chmielowski Rafał

 

Opiekun: Jasiński Sławomir  tel: 606 776 619

 

 Czarnogóra: 1. Ślipek Szymon, 2.Zarzeka Oskar, 3.Kunicki Olek, 4. Leśniak Karol, 5.Baczyński Michał, 6.Baran Patryk,7.Białoń Oskar, 8.Pawłowski Konrad, 9.Orczykowski Krzysztof

 

Opiekun: Leśniak Tomasz tel: 691 020 929

 

 Bośnia i Hercegowina: 1. Pawłowski Bartosz, 2.Basiaga Mikołaj, 3.Przepiórka Patryk,  4.Świderski Bartosz, 5. Woliński Tomasz, 6. Ledniowska Kaja, 7.Traczyk Kacper, 8. Chwastek Jan, 9. Tokarz Jakub

 

 Opiekun: Woliński Jarosław tel: 796 459 606

 

 

Sparingi Odwołane

22.03.2017 – ze względu na intensywne opady deszczu sparingi zostają odwołane.

 

Turniej w Skotnikach

Data: 25.03.2017

Miejsce: Kraków – Skotniki ( pod balonem )

Zbiórka: 7.15 Sandecja, powrót ok 19.00

Koszt: 68zł/os (transport,wpisowe,obiad)

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Ślipek Szymon, 3. Najduch Tomek, 4.Polański Maciek, 5.Piszczek Oliwier, 6.Kosiński Eryk, 7.Cisoń Konrad, 8.Jaworski Mateusz, 9.Koral Xawier, 10. Leśniak Jakub, 11. Ogorzałek Paweł, 12 Majewski Marcel, 13. Górka Bartosz, 14. Jasiński Konrad

Zabieramy: dresy, koszulki polo, śniadanie, wodę, baton energetyczny, HALÓWKI bądź TURFY ! ( zakaz gry w korkach), ochraniacze,

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

pozdrawiam M.J.

 

 

Karty Deichmann PILNE !!

Bardzo proszę o pilne przyniesienie kart deichmanna oraz 120zł najpoźniej do soboty gdyż mija termin zgłaszania drużyn ! Bardzo proszę przynosić do Pana Tomka Leśniaka bądź Pana Piszczka.

karta deichmanna

 

Sparing z Mineralnymi Krynica Czwartek

Data: 16.03.2017

Miejsce: Orlik w Starym Sączu

Zbiórka: 16.45

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2. Florek Dorian, 3. Najduch Tomasz, 4.Piszczek Oliwier, 5. Polański Maciej, 6. Kosiński Eryk, 7. Jaworski Mateusz, 8.Koral Xawier, 9. Ogorzałek Paweł, 10. Górka Bartosz, 11.Leśniak Jakub, 12. Mróz Kamil, 13.Majewski Marcel, 14. Cisoń Konrad, 15. Pawłowski Bartosz, 16. Świderski Bartosz, 17.Woliński Tomasz, 18. Chwastek Jan, 19.Kunicki Olek, 20. Zarzeka Oskar, 21. Przepiórka Patryk, 22. Orczykowski Krzysztof, 23. Basiaga Mikołaj

Zabieramy: dres sallera, odzież termoaktywną, czapki,ękawiczki ( odpowiednio do pogody), zółte koszulki

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

pozdrawiam M.J.

 

 

Konspol CUP

Data: 18.03.2017

Miejsce: Dunajec (PWSZ)

Kadra: Sandecja I – 1. Florek Dorian, 2. Ślipek Szymon 3. Najduch Tomasz, 4. Piszczek Oliwier, 5. Polański Maciej, 6. Jaworski Mateusz, 7. Kosiński Eryk, 8. Koral Xawier, 9. Majewski Marcel, 10. Cisoń Konrad, 11. Chomoncik Jakub, 12. Baczyński Michał

Sandecja II – 1. Wojsław Jacek, 2. Białoń Oskar, 3. Ogorzałek Paweł, 4. Górka Bartosz, 5. Leśniak Jakub, 6. Mróz Kamil, 7.Baran Patryk, 8. Jasiński Konrad, 9. Kunicki Olek, 10. Pawłowski Konrad, 11.Leśniak Karol, 12. Chmielowski Rafał

Zbiórka: 7.45 na Dunajcu (PWSZ)

Koszt: 250zł za drużynę / ok 21zł osoba (płatne na zbiórce Sandecja I Pan Piszczek, Sandecja II Pan Leśniak Tomasz )

Zabieramy: korki, ochraniacze, termy,czapki,rękawiczki ( w zależności od pogody), dres saller, sprzęt do gry z klubu.

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

pozdrawiam M.J.

 

Sparing z Dunajcem

Data: 11.03

Miejsce: Dunajec (PWSZ)

Kadra:1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek, 3. Najduch Tomek, 4.Polański Maciek, 5.Piszczek Oliwier, 6.Kosiński Eryk, 7.Mróz Kamil, 8.Jaworski Mateusz, 9.Koral Xawier, 10. Leśniak Jakub, 11. Ogorzałek Paweł, 12 Majewski Marcel, 13. Górka Bartosz, 14.Chomoncik Jakub, 15.Baran Patryk, 16.Jasiński Konrad, 17. Starosta Daniel

Zbiórka: 11.45 na Dunajcu (PWSZ)

Zabieramy: korki, ochraniacze, termy, czapki, żółta koszulka, gramy na zewnątrz

 

Czwartek zmiana godziny treningu

Trening w czwartek o 16.45 – 18.30 Orlik w Starym Sączu

 

 

Wyprowadzanie zawodników na meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Wyprowadzają: 1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek, 3. Najduch Tomek, 4.Polański Maciek, 5.Piszczek Oliwier, 6.Kosiński Eryk, 7.Majewski Marcel, 8.Jaworski Mateusz, 9.Koral Xawier, 10. Leśniak Jakub, 11. Ogorzałek Paweł,

 

Zbiórka o 17.15 na sektorze C. Każdy obowiązkowo dres Sallera.

 

Proszę o potwierdzenie obecności.  Jeżeli kogoś nie będzie proszę o pilny kontakt

pozdrawaiam M.J.

 

 

Deichmann Minimistrzostwa

W związku z nadchodzącymi minimistrozstwami Deichmanna do dnia 18 marca proszę przynieść uzupełnione karty zgłoszeniowe oraz 120zł ( w tym strój, medale, bon 20zł do deichamanna) do Pana Tomasza Leśniaka. Będziemy grali w kategorii U-11. Bardzo proszę o sprawne przynoszenie kart zgłoszeniowych. Chciałbym żeby wszyscy uczestniczyli w tych mistrzostwach zostały zgłoszone przynajmniej 3 drużyny – każda drużyna będzie miała opiekuna rodzica.

Przewidywany start to 23 kwietnia i następnie co niedziele.

karta zgłoszeniowa

Pozdrawiam M.J.

 

Turniej w Skrzyszowie

 

Data: 05.03.2017

Wyjazd: 7.00 Sandecja, powrót ok 17

Koszt: 50zł/os ( transport, wpisowe z posiłkiem)

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek, 3. Najduch Tomek, 4.Polański Maciek, 5.Piszczek Oliwier, 6.Kosiński Eryk, 7.Cisoń Konrad, 8.Jaworski Mateusz, 9.Koral Xawier, 10. Leśniak Jakub, 11. Ogorzałek Paweł, 12 Majewski Marcel

Zabieramy: dres saller, koszulka polo, wodę, śniadanie

 

 

W razie nieobecności proszę o pilną informację.

 

pozdrawiam M.J.

 

 

Turniej w Krynicy

 

Data: 25.02.2017

Wyjazd: 7.15 Sandecja powrót ok 15.45

Koszt: 50zł/os

Kadra: 1. Wojsław Jacek, 2.Ogorzałek Paweł, 3. Górka Bartosz, 4. Chomoncik Jakub, 5. Baran Patryk, 6. Jasiński Konrad, 7.Mróz Kamil, 8. Majewski Marcel, 9. Starosta Daniel, 10. Chwastek Jan

Zabieramy: dres Saller, koszulka polo niebieska, woda, śniadanie

 

 

W razie nieobecności proszę o pilną informację.

 

pozdrawiam M.J.

 

 

 

Elita CUP

Miejsce: Brzesko

Data: 18.02.2017

Wyjazd: 7.00 Sandecja

Koszt: 50zł/ os ( transport, wpisowe)

Kadra: 1. Florek Dorian, 2. Wojsław Jacek, 3. Najduch Tomek, 4.Polański Maciek, 5.Piszczek Oliwier, 6.Kosiński Eryk, 7.Cisoń Konrad, 8.Jaworski Mateusz, 9.Koral Xawier, 10. Leśniak Jakub

Zabieramy: dres, koszulka polo, wodę, śniadanie,

 

W razie nieobecności proszę o pilną informację.

pozdrawiam M.J.

 

Zgrupowanie sportowe w Nowym Targu

 

Data: 07.02 – 12.02.2017

Miejsce: Nowy Targ – Oberża pod Różą ul. Sikorskiego 20

Wyjazd: 10.00 Sandecja

Zabieramy:

Sprzęt do treningu:

– halówki, korki bądż turfy, ochraniacze, strój treningowy żółty, stroje niebieskie (deichamann), getry ( kilka par), spodenki, dodatkowo swój dres do treningu, odzież termalną, ortalion,czapkę, rękawiczki,

każdy piłkę ZINA , ( jeżeli nie posiada to inna rozmiar 4, dobrze napompowaną )

 

Do użytku codziennego:

– dres saller, koszulkę polo niebieską, czapkę, rękawiczki, kurtkę zimową

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręczniik

– klapki

 

Na basen:

– ręcznik, czepek, kąpielówki, klapki

 

Inne:

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

– wodę mineralną ( nie za dużo), batony energetyczn

– książkę

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.), będą udostępniane tylko w wyznaczonych godzinach.

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność ( zalecam żeby dzieci nie zabierały! ) jeżeli będzie ktoś posiadał ,zostaną zdeponowane u trenerów i udostępnione 1-2 razy podczas pobytu

 

Nie zabieramy:

– słodyczy, chipsów, napojów gazowanych, coli, itp.

 

Harmonogram

 

 

***

 

Turniej w Brzesku

Data: 04.02.2017

Wyjazd: 7.00 Sandecja

Koszt: 55zł ( transport, wpisowe)

Zabieramy: halówki, ochraniacze, śniadanie, wodę do picia,

Kadra: 1.Ślipek Szymon, 2.Świderski Bartosz, 3. Chomoncik Jakub, 4.Górka Bartosz, 5.Starosta Daniel, 6.Jasiński Konrad,  7. Podosek Leonard,  8. Baczyński Michał, 9. Leśniak Karol

 

Bardzo proszę o informację, potwierdzenie SMS do środy wieczorem.

pozdrawiam

M.J.

 

Sparing z Footbolica Kraków

Środa 01.02 Sparing z Footbolica Kraków, zbiórka 16.40 na hali w Barcicach ( przy szkole), wszyscy zawodnicy z grupy Czarnej, stroje żółte

 

W razie nieobecności proszę o informację.

pozdrawiam M.J.

 

 

Beniaminek CUP

 

Data: 28-29.01.2017

Miejsce: Krosno Balon

Wyjazd: Sobota 6.45 Sandecja powrót ok 16

Niedziela: W zależności od miejsca w grupie ( po sobocie)

Koszt: 110zł os ( wpisowe,transport)

Zabieramy: dres, koszulka polo, śniadanie, wodę, halówki bądź turfy, odzież termoaktywną, czapka, rękawiczki

Kadra: 1. Florek Dorian, 2.Najduch Tomasz, 3. Polański Maciej, 4. Piszczek Oliwier 5. Cisoń Konrad, 6. Jaworski Mateusz, 7. Koral Xawier, 8. Kosiński Eryk, 9. Majewski Marcel,  10. Leśniak Jakub 11. Ogorzałek Paweł, 12.Jasiński Konrad 13.Baran Patryk

 

Proszę o pilną informację jeżeli ktoś nie może jechać !!

Pozdrawiam M.J.

 

 

Turniej w Sanoku

Data: 22.01.2017

Wyjazd: 7.00 Sandecja ( zmiana godziny)

Koszt: 55 zł( mniej osób) / os ( transport,wpisowe)

Zabieramy: dres, koszulka polo, śniadanie,wode, dobry humor 🙂

Kadra: 1. Florek Dorian, 2.Najduch Tomasz, 3. Polański Maciej, 4. Piszczek Oliwier 5. Cisoń Konrad, 6. Jaworski Mateusz, 7. Koral Xawier, 8. Kosiński Eryk, 9. Majewski Marcel,  10. Leśniak Jakub

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

 

Obóz zimowy

Do 27.01.2017 proszę o wpłatę całości kwoty za obóz 530zł wraz z transportem busem w obydwie strony jest to termin ostateczny.

Proszę wpłacać do Pana Tomasza Leśniaka.

 

Obóz zimowy

Bardzo proszę osoby które się jeszcze nie zdecydowały o przyniesienie karty obozowej oraz zaliczki 100zł. Przypominam iż obóz jest ważnym elementem przygotowań oraz zabawy i integracji zawodników.  Jest to ostatnia szansa na zapisanie się na obóz i lista zostanie zamknięta i wysłana. Przypominam obóz 2 tydzień ferii od 07.02 – 12.02 w Nowy Targu. Osoby które wpłaciły zaliczkę na dniach będzie informacje o dopłacie pozostałej reszty.

 

Profbud Liga – 6 kolejka 07.01.2017 Sobota

 

 

 

Data: 07.01.2017

Miejsce: Krosno

Zbiórka: 6.30 Sandecja, powrót ok 14.30

Transport: 370zł bus ( 35zł w tym pizza)

 

 

 

 

Zabieramy ze sobą termy, czapki, rękawiczki, dres klubowy, HALÓWKI bądź TURFY, zakaz gry w korkach !, Wodę, 2 śniadanie,

 

 

 

Kadra: 1.Wojsław Jacek, 2.Najduch Tomasz, 3. Polański Maciej, 4. Piszczek Oliwier 5. Cisoń Konrad, 6. Jaworski Mateusz, 7. Kosiński Eryk,  8. Florek Dorian, 9. Leśniak Jakub 10. Jasiński Konrad 11.Mróz Kamil 12.Zarzeka Oskar

 

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

 

pozdrawiam M.J.

 

*************

 

Turniej o puchar OZPN w Nowym Sączu

W turnieju biorą udział 2 drużyny – kadry poniżej.

Data: 27.12 wtorek

Kadra:

Biali: Ślipek Szymon, Jasński Konrad, Zarzeka Oskar, Baran Patryk, Kunicki Olek, Górka Bartosz, Starosta Daniel, Pawłowski Konrad

Czarni: Białoń Oskar, Orczykowski Krzysztof, Baczyński Michał, Leśniak Karol, Chmielowski Rafał, Przepiórka Patryk, Woliński Tomasz, Chwastek Jan, Basiaga Mikołaj

 

Zbiórka: 7.40 Hala MOSIR ul. Na Rurach 14 – przewidywany koniec 13 -14.

 

Zabieramy: Halówki, wodę do picia, dresy, 2 śniadanie, ŻÓŁTE KOSZULKI do grania !!

 

W razie nieobecności proszę o pilnu kontakt !!

Pozdrawiam M.J.

 

Turniej mikołajkowy w Brzeznej

Data: 17.12.2016 Sobota

Kadra: Ślipek Szymon, Białoń Oskar, Starosta Daniel, Jasiński Konrad, Pawłowski Konrad, Zarzeka Oskar, Baczyński Michał, Kunicki Olek, Baran Patryk, Leśniak Karol, Świderski Bartosz, Górka Bartosz,

Zbiórka: 7.30 hala w Brzeznej, przewidywane zakończenie ok 14.30

Zabieramy: halówki, dresy, 2 śniadanie, wodę do picia, LEGITYMACJĘ !!

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

pozdrawiam M.J.

 

 

Profbud Liga – 5 kolejka – 18.12.2016

 

Kadra: 1.Wojsław Jacek, 2.Najduch Tomasz, 3. Polański Maciej, 4. Piszczek Oliwier 5. Cisoń Konrad, 6. Jaworski Mateusz, 7. Koral Xawier, 8. Kosiński Eryk, 9. Majewski Marcel, 10. Florek Dorian,

 

11. Ogorzałek Paweł, 12. Leśniak Jakub

 

Zabieramy: dres, niebieska koszulka polo, termy, czapka, rękawiczki, woda, halówki bądź turfy ( zakaz gry w korkach)

 

 

 

Wyjazd: 11.30 Sandecja

 

Transport: 370zł ( do podziału ok 35zł/os w tym pizza )

 

 

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

 

pozdrawiam M.J.

 

Zebranie rodziców z przedstawicielami Akademii

Czwartek: 19.00 Stadion Sandecji – sala konferencyjna, zebranie rodziców z przedstawicielami Akademii ! Proszę o frekwencję.

 

 

Profbud Liga – 4 kolejka

 

Data: 10.12.2016

 

Miejsce: Krosno

 

Zbiórka: 7.40 Sandecja, powrót ok 15.30

 

Transport: 370zł bus ( 31zł/ osoba – płatne na zbiórce)

 

 

 

Zabieramy ze sobą termy, czapki, rękawiczki, dres klubowy, HALÓWKI bądź TURFY, zakaz gry w korkach !, Wodę, 2 śniadanie,

 

 

 

Kadra:1.Mróz Kamil, 2. Chomoncik Jakub, 3.Podosek Leon. 4 Górka Bartosz, 5. Ślipek Szymon, 6. Jasiński Konrad, 7. Pawłowski Konrad, 8. Starosta Daniel, 9 Baczyński Michał, 10.Kunicki Olek,

 

11. Orczykowski Krzysztof 12. Zarzeka Oskar

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !

pozdrawiam M.J.

 

 

 

Mikołajki Akademii Sandecja

Dnia 3.12.2016 r. (tj. sobota) odbędą się Mikołajki Akademii Sandecja. Początek o godz. 10:30, w hali MOSiR Nowy Sącz, przy ulicy Nadbrzeżnej 34.

Podczas Mikołajek będzię możliwość nabycia kalendarzy i zdjęć indywidualnych zawodników. Komplet (kalendarz ze zdjęciem grupowym oraz zdjęcie indywidualne danego zawodnika) w cenie 49 zł.

Proszę o przybycie wszystkich zawodników w dresach klubowych  oraz żółtych koszulkach !

 

II Ogólnopolski Festiwal Zimowy w Rymanowie

Data: 03-04.12.2016

Zbiórka: 03.12 – 7.30 Sandecja

Koszty:  90zł /os ( transport i zakwaterowanie z wyżywnieniem)

Kadra:  1.Florek Dorian, 2.Najduch Tomasz, 3. Polański Maciej, 4. Piszczek Oliwier 5. Cisoń Konrad, 6. Jaworski Mateusz, 7. Koral Xawier, 8. Kosiński Eryk, 9. Leśniak Jakub, 10. Majewski Marcel

Zabieramy ze sobą: dres, niebieską koszulkę,  przybory toaletowe, ręcznik, legitymację,

HARMONOGRAM

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt !!

pozdrawiam M.J

 

01.12.2016 Sparing z Dunajcem grupa A

W czwartek 17.50 zbiórka na hali w Gimnazjum nr 5 na ul. Nadbrzeżnej. Żółte stroje, ochraniacze, woda.

 

Płatności

Przypominam o płatnościach na nowe konto utworzone dla rocznika 2007. Brakuje wpłat za miesiąc listopad. Decyzją władz Akademii Sandecja osoby które nie opłacą składki do końca miesiąca nie będą mogły uczestniczyć w treningach. Proszę o terminowe wpłaty do 10 każdego miesiąca.

 

Profbud Liga – 3 kolejka – 27.11.2016

 

 

 

Kadra: 1.Wojsław Jacek, 2.Najduch Tomasz, 3. Polański Maciej, 4. Piszczek Oliwier 5. Cisoń Konrad, 6. Jaworski Mateusz, 7. Koral Xawier, 8. Kosiński Eryk, 9. Majewski Marcel, 10. Florek Dorian,

11. Ogorzałek Paweł, 12. Leśniak Jakub

Zabieramy: dres, niebieska koszulka polo, termy, czapka, rękawiczki, woda, halówki bądź turfy ( zakaz gry w korkach)

 

Wyjazd: 11.30 Sandecja

Transport: 370zł ( do podziału ok 35zł/os w tym pizza )

 

W razie nieobecności proszę o pilny kontakt.

pozdrawiam M.J.

 

 

 

W poniedzialki Gimnastyka

Od 21.11 w poniedziałki o stałej godzinie zajęcia z gimnastyki

Będą się odbywały na Sali przy Straży Pożarnej ( obok rynku maślanego)

Są to zajęcia obowiązkowe jako 3 jednostka treningowa. Będą prowadzone przez wykwalifikowanego w tej dziedzinie trenera.

 

 

pozdrawiam M.J.

Profbud Liga – 2 kolejka

Data: 19.11.2016

Miejsce: Krosno

Zbiórka: 7.45 Sandecja, powrót ok 15.30

Transport: 370zł bus ( 34zł/ osoba – płatne na zbiórce)

 

Zabieramy ze sobą termy, czapki, rękawiczki, dres klubowy, HALÓWKI bądź TURFY, zakaz gry w korkach !, Wodę, 2 śniadanie,

 

Kadra:1.Mróz Kamil, 2. Chomoncik Jakub, 3.Podosek Leon. 4 Górka Bartosz, 5. Ślipek Szymon, 6. Jasiński Konrad, 7. Pawłowski Konrad, 8. Starosta Daniel, 9 Baczyński Michał, 10.Kunicki Olek,

11. Orczykowski Krzysztof

 

W razie nieobecności proszę o informację.

pozdrawiam M.J.

 

15.11 Wtorek Spotkanie z rodzicami

Wtorek 18.20 pomiędzy treningami zebranie organizacyjne z rodzicami. Bardzo proszę o przybycie.

 

Obóz zimowy w Nowym Targu

Zgrupowanie sportowe zgodnie z ustaleniami Akademii Sandecja planowane jest na ostatni tydzień ferii tj. 07.02 – 12.02.2017 w Nowym Targu. Zakwaterowane w ośrodku MHS ,,Gorce” Nowy Targ, treningi w nowej hal – Arena Nowy Targ przy ZST im. S.Staszica.

Kosztu udziału to 500zł + transport własny lub bus ( do ustalenia). Zgrupowanie jest ważnym elementym planu treningowego jak i również integracji zawodników oraz wspólnej zabawy. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się do Pani Magdaleny Ogorzałek (tel: 696 621 122). Do końca listopada proszę o wypełnienie i oddanie KARTY KWALIFIKACYJNEJ wraz z zaliczką 100zł, pozostałą kwotę do 15.01.2017r.

Zależy mi na tym aby pojechała na zgrupowanie jak największa ilość zawodników uczestniczących w treningach w roczniku 2007 !

 

KARTA KWALIFIKACYJNA

 

pozdrawiam M.J.

 

10.11.2016 Sparingi w Stróżach

W czwartek rozegramy sparingi z równieśnikami z Kolejarza Stróże.

O godzinie 16.45 zbiórka na nowym stadonie ze sztuczną trawą w Stróżach Grupa A i Grupa B. Proszę o ubranie term, dresów, czapki, rękawiczki.

Dojazd we własnym zakresie ( skontaktować się między rodzicami o zabranie)

pozdrawiam M.J.

 

 

PROFBUF Liga w Krośnie 2016/2017

Profbud liga jest to cykl turniejów. Każdy wyjaz

Trenerzy Prowadzący

TRENER 

Mariusz Tokarczyk

Tel. 518 442 339

e-mail – mariusz2a22@o2.pl

——————————————

ASYSTENT TRENERA

Daniel Kurowski

Tel. 512 817 519

e-mail – kurowski26@o2.pl

——————————————

KIEROWNIK GRUPA BIAŁA

Aneta Górka

Tel. 698 797 487

Plan zajęć

Od sezonu 2019 / 2020 wszelkie informacje dotyczące odbywających się zajęć znajdują się w zakładce AKTUALNOŚCI.

Plan treningów 24.06 – 30.06

Poniedziałek godz. 16:30 – 19:00 testy sprawnościowe, boisko Piątkowa, białe stroje, wszyscy zawodnicy (ważna obecność ponieważ oprócz okresowych testów przeprowadzanych co pół roku, na zajęciach będzie obecny trener przygotowania motorycznego który zaprezentuje prawidłowe wykonanie zestawu ćwiczeń – każdy zawodnik otrzyma wersję papierową ćwiczeń do indywidualnej pracy w lipcu ale należy pamiętać, że priorytetem jest poprawne wykonanie),

Wtorek godz. 17:30 – 19:30 paintball Marcinkowice 34, zbiórka 17:15, koszt 40 zł/os. – 200 kulek. (proponowałbym po 500 kulek/os. przy kwocie 75 zł/os. żeby gra nie skończyła się po 30 minutach powołując się na swoje doświadczenie w uczestnictwie w takich grach z dziećmi – ale jest to jeszcze do przemyślenia, przy rozpoczęciu gry możemy podjąć takie decyzje)

Voucher 350 zł,
W cenie dla grupy:
– pełne umundurowanie,
– cały kompletny sprzęt do gry (marker, maska, butla HP),
– instruktaż,
– rozgrywki scenariuszowe do 3 godzin,
– sesja zdjęciowa z całej gry
– brak jakichkolwiek dopłat do czasu gry, sprzętu itp
Informacje ofertowe:
„Scenariusze, które mamy przygotowane:
(przez ok. 3 godziny postaramy się je wszystkie rozegrać, zdarza się że
i więcej. Każdy wychodzi z naszej imprezy umordowany, umalowany, ale
BARDZO USATYSFAKCJONOWANY!).
– Pierwsze gry odbywają się na rozpoznawczym terenie, lecz i toczymy
walkę o zwycięstwo, które zapewnia trafienie całej drużyny przeciwnej.
– Misja „Kurier” – polega na przejęciu przesyłki ze środka pola i
doniesieniu jej do bazy, co zapewnia wygrany mecz. Obie drużyny będą
walczyć o przesyłkę umieszczoną pomiędzy dwoma drużynami.
– Misja „Kurier” na trzy przesyłki – jest to trudniejsza odmiana misji
„Kurier”, ponieważ
w grze na środku pola między drużynami są ustawione 3 przesyłki. Wygrywa
ta drużyna, która doniesie wszystkie bądź większość paczek do swojej
bazy.
– Misja „Capture the Flag” – aby wygrać, trzeba przejąć flagę spod bazy
przeciwnika i donieść ją do własnej bazy startowej. Uwaga: nosimy
wyłącznie swoje flagi!
– Misja „Dominacja” – na środku pola są ustawione 2 paczki, między
którymi ustalony jest znacznik. Podczas tej gry liczy się wyłącznie
rezultat w ostatniej, 10. minucie, kiedy zostaje ogłoszony koniec gry.
Wygrywa ta drużyna, która w momencie ogłoszenia końca gry ma w swojej
skrzynce umieszczony znacznik.
– Deathmatch – polega na całkowitym zdominowaniu przeciwnika poprzez
trafienie wszystkich graczy z drużyny przeciwnej.
Najczęściej zadawane pytania:
1. Jak długo trwa gra?
W zależności od temperamentu graczy oraz ilości kulek, lecz z reguły ok.
2-3 godzin.
2. Jaki jest koszt doładowania kulek?
Koszty doładowań są podane na: http://www.interskills.pl/paintball.html
3. Od jakiego wieku można zacząć grać?
Od 12 lat, gramy również od 8 roku życia – opcja dostępna po ustaleniu
czy w danym mieście arena i sprzęt jest przeznaczona dla dzieci.
4. Co wchodzi w skład umundurowania?
Spodnie oraz kurtka goretexowa.
5. Co zabrać ze sobą potrzebnego do gry?
Wygodne buty do biegania, ewentualnie pod umundurowanie coś luźnego aby
nie przeszkadzało przy bieganiu,
6. Ile osób maksymalnie może grać ?
Maksymalnie może brać udział w grze ok. 100 osób, lecz jeśli zgłasza się
więcej osób, to organizujemy gry na przemian.
7. Ile kulek potrzeba „na dobre granie” oraz ile zużywają osoby, które
grają pierwszy raz?
W zależności od temperamentu gracza, w przedziale między 300 a 1000
kulek (gracze biorą średnio doładowania po 500 kulek ze względu na cenę,
lecz warto się przygotować nawet na 1000 kulek, ponieważ może okazać
się, że zabawa nas bardzo wciągnie i wtedy szkoda byłoby przerywać).
8. Czy są dodatkowe koszta, gdy skończą się kulki z wybranego pakietu?
Nie ma dodatkowych kosztów, jedynie same doładowania kulek, ponieważ
sprzęt macie już wypożyczony, a mundury i tak pójdą już do pralni.
9. Czy trzeba wybierać scenariusze?
Nie trzeba, ponieważ instruktorzy zawsze wybierają i dopasowują jak
najciekawsze gry w zależności do liczby graczy na arenie.
10. Czy można wrzucać kulki z ziemi?
Nie wolno, gdyż może to uszkodzić marker. Koszt serwisu to 30 zł, poza
tym może się to wiązać z wykluczeniem z gry.
11. Czy można mieć swoje kulki?
Nie można. A nawet gdyby, jest to nieopłacalne, ponieważ gdybyśmy mieli
osobno liczyć sprężone powietrze, obsługę, sprzęt itp. to koszta
wyszłyby znacznie większe, dlatego wszystko zapewniamy na miejscu.
12. Co zrobić aby dostać pełen pakiet 500 kulek ?
Wystarczy posiadać 10 graczy wraz z voucherem. Kulki darmowe są
przypisane do nazwiska organizatora,
i w dniu imprezy organizator dla Siebie może skorzystać z maksymalnie 5
doładowań po 100 kulek.
Powyżej zużytego limitu kulki są płatne normalnie według cennika. Przy
mniejszej liczbie graczy jak 10 voucher jest nadal ważny
lecz nie ma bonusu dla organizatora w postaci darmowych kulek.
13. Gdzie można pobrać zdjęcia z imprezy?
Zawsze dodajemy je na: www.facebook.com/Interskills „

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, wszyscy, żółte stroje,

Czwartek godz. 8:30 Kilińskiego 47 wyjazd do Zalesia na trening w formie jazdy rowerem górskim wokół Mogielicy i wyjścia na szczyt. Białe stroje treningowe. Koszt: 250 zł do podziału (dojazd), wypożyczalnia jest bezpłatna. Obowiązkowo zabieramy min. 1,5 l wody i jedzenie do plecaka. Trasa ma długość około 25 km terenem górskim dlatego proszę realnie ocenić swoje możliwości. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach proszę o informacje. Zachęcam też do udziału Rodziców, również starsze rodzeństwo – oczywiście po wcześniejszym zgłoszeniu.

Piątek spotkania podsumowujące sezon i przedstawienie ramowego planu na najbliższe miesiące, Kilińskiego 47.

19:00 Zawodnicy,

20:00 Rodzice.

Lipiec jest miesiącem wolnych od treningów drużynowych, wracamy 5 sierpnia.

 

Plan treningów 27.05 – 02.06

Szanowni Państwo, przypominam o terminie wpłaty I raty na obóz letni, który mija 31.05. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych obozem (gr biała obowiązkowo) o terminowość. W przypadku niezakwalifikowania dziecka na obóz lub późniejszej rezygnacji w wyniku np. nie uczestniczenia w projekcie klas sportowych  koszty zostaną zwrócone.

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), żółte stroje – wcześniejsza pora z uwagi na szkolenie Deductor dla wszystkich trenerów Akademii o 18,

Wtorek godz. 19:30 – 20:30 zebranie z Rodzicami w sprawie klas sportowych, salka konferencyjna Kilińskiego 47,

Środa mecz I OLM z Sokołem Stary Sącz (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje

Czwartek godz. 18:00 – 19:00 analiza meczu z Sokołem (kadra meczowa),

Piątek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), żółte stroje

Sobota mecz I OLM z Beskidzką AP (kadra w środę po meczu)

 

Plan treningów 20.05 – 26.05

Spotkanie dotyczące klas sportowych odbędzie się ostatecznie we wtorek 28.05 w godzinach wieczornych. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś pytania lub wątpliwości proszę o kontakt z Trenerem (posiada już dużo informacji w tym temacie). Na zebraniu będzie możliwość dyskusji z Dyrektorem szkoły, oraz Dyrektorem Akademii.

 

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), białe stroje

Wtorek mecz III OLM z Ogniwem Piwniczna (szczegóły w aktualnościach),

Środa mecz I OLM z AP GOAL (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 18:00 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry I OLM), żółte stroje

Środa mecz i trening odwołany, wszyscy – teoria Kilińskiego 47 (salka konferencyjna) 17:30 – 19:00

Czwartek godz. 17:00 – 19:00  Kilińskiego 47 (salka konfrencyjna) analiza meczów I OLM (Poprad Muszyna, Dunajec) – grający w meczach obowiązkowo, dodatkowo zapraszam chętnych, dres, koszulka polo

Piątek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), białe stroje ODWOŁANY

Boisko w Piątkowej wygląda tak jak na poniższym obrazku. Próbowaliśmy w zastępstwo zorganizować trening na sztucznej nawierzchni na którymś z orlików lub w Barcicach / Stróżach jednak wszystkie terminy są zajęte (AMO, inne treningi, mecze lub dostępność w godz 16 – 17).

 

Sobota godz. 12:40 – 13:30 trening pokazowy na dniu otwartym w Fakro (siedziba na Węgierskiej), żóte stroje treningowe, kadra: grupa biała.

 

 

Plan treningów 13.05 – 19.05

 

Poniedziałek mecze: I OLM z Popradem Muszyna, III OLM z Dunajcem  (szczegóły w aktualnościach),

Środa mecz I OLM z Dunajcem (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), żółte stroje, ODWOŁANY

Czwartek godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje

Piątek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), żółte stroje

Weekend wolne

 

 

Plan treningów 06.05 – 12.05

 

Poniedziałek mecz I OLM z Grodem Podegrodzie (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje,

Środa mecz III OLM z Zawadą (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:00 – 18:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), żółte stroje,

Czwartek godz. 17:00 – 19:30 jednostka dodatkowa, sala konferencyjna Kilińskiego 47, koszulka polo + dres, – obowiązkowo dla kadry z meczów I OLM: KB Tylicz, Sandecja 2006, Kolejarz, Glinik, pozostali – dla chętnych

Piątek godz. 18:00 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (wszyscy), białe stroje

Weekend wolne

 

 

Plan treningów 29.04 – 05.05

W poniedziałek po meczu i po treningu zostaną rozdane żółte koszulki treningowe.

Poniedziałek mecz I OLM z Sandecją 2006 II (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje,

Środa mecz I OLM z Koroną Beskidu Tylicz (szczegóły w aktualnościach),

Czwartek wyjazd do Lwowa (szczegóły w zakładce – turnieje),

Czwartek godz. 15:45 – 17:00 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy nie jadący do Lwowa), białe stroje

Weekend 3 – 5 maja wolne

 

 

Plan treningów 23.04 – 28.04

Poniedziałek – przerwa świąteczna,

Wtorek mecz I OLM z Kolejarzem Stróże (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:00 – 18:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje, (zmiana godz. z uwagi na mecz Sandecja – Tychy o 19:10),

Czwartek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Piątek godz. 17:00 – 19:00 Mini Gry w Stróżach ( zbiórka 16:40) – ostatni zjazd (wszyscy zawodnicy, białe stroje) – koszt 235 zł do podziału

Jest możliwość jazdy busem razem z Uranem Łukowica (16:00 Kilińskiego), koszt około 10-15 zł. Chętnych proszę o smsa – jest 10 miejsc.

Sobota mecz III OLM z Biegoniczanką (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 15.04 – 22.04

OZPN odwołał wszystkie rozgrywki młodzieżowe zaplanowane na weekend wraz z poniedziałkiem w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wkrótce pojawi się komunikat dotyczący nowego terminu odwołanej kolejki. Dotyczy I OLM i III OLM.

Poniedziałek sparing z Uranem Łukowica (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, zawodnicy spoza kadry meczowej, białe stroje,

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Proszę na trening w środę dostarczyć żółte koszulki treningowe. Zostaną na nich wykonane nadruki „wiśniowski” i po świętach będą Państwu zwrócone. Jest to ważna sprawa, żeby od razu zrobić nadruk na wszystkich koszulkach dlatego jeśli ktoś nie będzie obecny w środę, awaryjnie koszulkę można dostarczyć w czwartek przed meczem I OLM. Swoje koszulki proszę podpisać najlepiej na metce i przekazać do Pani Kierownik 🙂

Czwartek mecz I OLM z Glinikiem Gorlice (szczegóły w aktualnościach)

Piątek, Sobota, Niedziela – przerwa swiąteczna

 

 

Plan treningów 08.04 – 14.04

Poniedziałek mecz III OLM Budowlani Jazowsko – Sandecja (szczegóły w aktualnościach),

Środa godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje,

Czwartek godz. 17:45 – 19:30 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Piątek godz. 18:00 – 19:00 trening na sali konferencyjnej Kilińskiego 47, dres, 19:00 – 19:15 spotkanie z rodzicami w sprawie turnieju we Lwowie (kilka ważnych dokumentów do uzupełnienia)

Trening dla grupy białej + dla chętnych z grupy czarnej. Spotkanie dotyczy rodziców z kadry turniejowej (zakładka turnieje) – proszę wziąć długopis i paszport dziecka lub jego numer.

Sobota  – 8:30 – 11:00 sparingi na hali na Nadbrzeżnej (szczegóły w aktualnościach)

 

Do końca czerwca będzie obowiązywał grafik treningów na boisku w Piątkowej*:

poniedziałek, środa i czwartek godz. 17:45 – 19:30,

piątek – jednostka dodatkowa

* mogą być modyfikacje przy okazji Świąt lub meczów ligowych w tygodniu.

W razie sugestii ze strony Rodziców odnośnie modyfikacji proszę o kontakt telefoniczny.

 

Plan treningów 01.04 – 07.04

Poniedziałek mecz I OLM Biegoniczanka – Sandecja (szczegóły w aktualnościach),

Poniedziałek godz. 17:45 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej (zawodnicy spoza kadry meczowej), białe stroje,

Środa godz. 17:30 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje,

Czwartek godz. 17:30 – 19:15 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje,

Zwolneni z treningu (w ramach odpoczynku i regeneracji: Florek, Jaworski, Kosiński, Najduch, Piszczek, Cisoń, Koral, Pyrcioch, Polański, Smajdor, Ogorzałek, Górka)

Weekend turniej API CUP Zakopane (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 25.03 – 31.03

Poniedziałek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, żółte stroje – wyłącznie dla zawodników nie biorących udziału w turnieju w Barcicach,

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, zawodnicy nie grający meczu z Limanovią, białe stroje

Środa godz. 18:30 – 20:00 sparing z Limanovią 2006 (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Piątek godz. 16:30 – 17:30 trening na boisku w Piątkowej, jednostka dodatkowa dla zawodników biorących udział w turnieju w Barcicach, białe stroje

Sobota godz. 16:00 asysta meczu Sandecja – Warta Poznań (szczegóły w aktualnościach)

Weekend turniej w Barcicach (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 18.03 – 24.03

Poniedziałek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Piątek godz. 17:00 – 18:00 trening na boisku w Piątkowej, SFG, jednostka dodatkowa tylko dla wymienionych zawodników, białe stroje
(Florek, Piszczek, Koral, Ogorzałek, Polański, Jaworski, Najduch, Cisoń, Pyrcioch, Smajdor, Mróz)

Weekend turniej w Szalowej (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 11.03 – 17.03

Poniedziałek godz. 16:30 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, białe stroje

Środa godz. 17:30 – 19:00 spotkanie z Rodzicami – salka konferencyjna Kilińskiego 47

Czwartek godz. 16:30 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej, obie grupy, żółte stroje

Piątek sparing z Mineralnymi w Stróżach (szczegóły w aktualnościach)

Piątek godz. 16:30 – 17:45 trening na boisku w Piątkowej, zawodnicy spoza kadry sparingowej, białe stroje

Weekend wolne

INSTRUKCJA REJESTRACJI ZAWODNIKA W SYSTEMIE LACZYNASPILKA

 

Plan treningów 04.03 – 10.03

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening na hali MOSiR Nadbrzeżna, gr. czarna, żółte stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

Środa godz. 16:00 – 17:10 trening na orliku w Starym Sączu, biała grupa, żółte stroje ODWOŁANY

Środa godz. 17:30 – 19:00 spotkanie z Rodzicami – salka konferencyjna, Kilińskiego 47 PRZEŁOŻONE NA 13.03

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, biała grupa + Zarzeka, Głód, Kulig, białe stroje

Piątek godz. 13:30 Kilińskiego wyjazd na sparing z Beniaminkiem Krosno, gr. biała, żółte stroje, koszt dojazdu 400 zł do podziału

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, gr. czarna, żółte stroje

Sobota  halowy turniej Gorce Cup w Łącku (szczegóływ aktualnościach)

Niedziela mini turniej w Krakowie (szczegóły w aktualnościach)

W sprawie piątkowego sparingu proszę o mobilizację, ponieważ tylko w przypadku obecności wszystkich powołanych zawodników ta gra będzie miała wartości szkoleniowe. Rozumiem, i zdaję sobie sprawę, że będzie kilka barier do pokonania takie jak praca, szkoła i inne ale jestem przekonany, że przy odrobinie chęci będzie to do pokonania – w kwestii dojazdu służę pomocą. Pozdrawiam 🙂

 

Plan treningów 25.02 – 03.03

 

Poniedziałek wolne

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

 

Środa godz. 16:00 – 17:30 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

 

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, biała grupa, białe stroje

 

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

 

Weekend wolne

 

Plan treningów 18.02 – 24.02

 

WAŻNE! Uległ zmianie termin turnieju w Szalowej – zamiast 30/31 marca odbędzie się 23/24 marca. W związku z tym proszę do końca tygodnia (24 lutego) o informację osoby, które na pewno w tym terminie nie będą mogły wziąć udziału (dotyczy wszystkich – zarówno z grupy białej jak i czarnej), ponieważ mając wiedzę dotyczącą dostępnści zawodników będę w stanie ocenić czy zagramy jedną, czy dwoma drużynami.

 

Poniedziałek wolne

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

Środa godz. 16:00 – 17:30 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, obie grupy, białe stroje

Piątek godz. 16:20 zbiórka w Stróżach, Mini Gry, obie grupy, żółte stroje, koszt 15 zł/os. Rozgrywki potrwają do 18:00, gramy na zewnątrz. Jeśli ktoś ma problem z dojazdem proszę o informację (jest możliwość jazdy busem z Uranem Łukowica o 16:00 z Sandecji, koszt przejazdu 15 zł – jest około 5 wolnych miejsc)

Sobota halowy turniej Łukowica Cup U-12 (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela wolne

 

Plan treningów 11.02 – 17.02

 

Poniedziałek godz. 16:20 zbiórka w Stróżach, Mini Gry, obie grupy, żółte stroje, koszt 15 zł/os. Jeśli ktoś ma problem z dojazdem proszę o informacje (jest możliwość żeby kilka osób skorzystało z transportu busem z rocznikiem 2006 lub Uranem Łukowica). Rozgrywki potrwają do 18:30, gramy na zewnątrz.

Wtorek gimnastyka odwołana

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, białe stroje

Czwartek godz. 15:30 wyjazd na sparing do Krakowa z Progresem (szczegóły w aktualnościach)

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, białe stroje

Weekend wolne

 

Plan treningów 04.02 – 10.02

 

Poniedziałek godz. 17:15 – 18:45 trening na hali MOSiR Nadbrzeżna, obie grupy bez zawodników grających w Turnieju Smoka, żółte stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

Środa godz. 16:30 – 18:00 trening na orliku w Starym Sączu, obie grupy, żółte stroje

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, obie grupy, białe stroje

Piątek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu, grupa biała + Głód, Kulig, Starosta, żółte stroje

Sobota Turnieje halowe w Gołczy i Łukowicy (szczgóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 28.01 – 03.02

 

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening na hali MOSiR Nadbrzeżna, obie grupy, żółte stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gimnastyka gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna, MOSiR Nadbrzeżna salka 109, białe stroje

CZWARTEK godz. 19:30 sparing z Drukarzem Warszawa w Szalowej, żółte stroje

Piątek godz. 19:00 – 20:30 trening na hali Nadbrzeżna 77 (gimnazjum nr 5) kadra turniejowa, 17:30 – 19:00 pozostali, białe stroje

Sobota i niedziela Turniej Smoka Wawelskiego (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 21.01 – 27.01

Poniedziałek rozgrywki Mini Gier w Stróżach (szczegóły w aktualnościach)

Wtorek turniej w Brzeznej (szczegóły w aktualnościach), pozostali gimnastyka o godz. 19:00 Nadbrzeżna

Czwartek sparing z Garbarnią w Szalowej (szczegóły w aktualnościach)

Piątek trening na nartach biegowych (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela turniej w Krośnie (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 14.01 – 20.01

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek wg harmonogramu obozu

Sobota

1) Turniej o Puchar Prezesa PZPN – zbiórka hala Nadbrzeżna godz. 9:00, zakończenie 13:00, zabieramy obuwie halowe i napoje

Kadra [10]: Florek, Ogorzałek, Piszczek, Najduch, Cisoń, Kosiński, Pyrcioch, Koral, Jaworski, Polański.

2) Orkan Niedźwiedź Cup – wyjazd Sandecja godz. 7:30, powrót około 15:00, zabieramy obuwie halowe, wyżywienie zapewnia organizator (trener Daniel, nr 512 817 519)

Kadra [14]: Majewski, Mróz, Górka, Chmielowski, Daniel, Smajdor, Zarzeka, Głód, Orczykowski, Leśniak, Przepiórka, Kunicki, Baczyński, Podosek.

 

Plan treningów 07.01 – 13.01

 

Wtorek  godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, białe stroje – wkrótce informacja sms o lokalizacji zajęć, ponieważ salka 109 jest zajęta przez WOŚP

 

Środa  sparingi z Limanovią (szczegóły w aktualnościach)

 

Czwartek godz. 18:45 – 20:15 trening w hali gimnazjum w Łukowicy (Łukowica 293), obie grupy razem, białe stroje

 

Sobota sparing z Pogonią Kraków (szczegóły w aktualnościach)

 

Wkrótce opublikowany zostanie plan obozu, ustalane są jeszcze szczegóły dotyczące sparingów.

W drugim tygodniu ferii odbędą się (prawdopodobnie) 2 wydarzenia: etap rejonowy turnieju o puchar Prezesa PZPN (19.01), a także trening na nartach biegowych.

 

Plan treningów 17.12 – 31.12

W okresie od 15 do 30 grudnia będę przebywać za granicą w związku z czym moje obowiązki zostały podzielone. Bieżące sprawy proszę konsultować z kierownikami drużyny, w dalszej kolejności z Koordynatorem Jerzym Czerneckim (602 198 355). Rozpiski indywidualne na okres świąteczny obowiązują wg schematu opisanego w aktualnościach rocznika 2006. Życzę rodzinnych i spokojnych Świąt, liczę też na Państwa wyrozumiałość.

Mariusz Tokarczyk

 

Poniedziałek Testy Akademii Sandecja, hala PWSZ, 16:00 – 16:45 (zbiórka 15:30), żółte stroje, obuwie halowe, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, białe stroje

 

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 trening na orliku Jezuitów, obie grupy razem, żółte stroje – Trener Asystent Kadyszewski (505 860 457)

 

Sobota sparing z TOP TALENT w Szalowej (szczegóły w aktualnościach) – Trener Jakub Czernecki (602 198 002)

 

27.12 (czwartek) Turniej o Puchar Prezesa PZPN (szczegóły w aktualnościach) – Kierownik Aleksander Piszczek / Trener Maciej Polański

 

Inne turnieje planowane w okresie zimowym: 01-03.02 Kraków, 09.02 Gołcza. (szczegóły w styczniu)

 

PRZYPOMINAM O PRZESTRZEGANIU TERMINU WPŁAT NA OBÓZ ZIMOWY, CZĘŚĆ OSÓB PIERWSZĄ RATĘ WPŁACIŁA PO CZASIE BEZ WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI.

 

 

Plan treningów 10.12 – 16.12

 

Z grupą białą do 15 grudnia trenują dodatkowo: Zarzeka, Kulig, Głód.

 

 

Poniedziałek wolne

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, żółte stroje – po zajęciach będą wykonane badania zawodników (około 15 min)

 

Środa godz. 18:00 Sandecja wyjazd na sparingi do Łukowicy

 

Czwartek wolne

 

Piątek godz. 16:30 – 18:00 gr. biała + gr. czarna, Stary Sącz, żółte stroje

 

Sobota turniej Mikołajkowy Zabełcze 2018 (szczegóły w aktualnościach)

 

 

 

Plan treningów 03.12 – 09.12

Z grupą białą do 15 grudnia trenują dodatkowo: Zarzeka, Kulig, Głód.

 

 

Poniedziałek wolne

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, żółte stroje

 

Środa godz. 19:30 – 21:00 gr. biała, Stary Sącz, białe stroje

 

Czwartek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała, Orlik Jezuici, żółte stroje

 

Piątek godz. 16:45 – 18:00 zawodnicy spoza kadry turniejowej, Stary Sącz, białe stroje

 

Sobota + Niedziela turniej Niepodległości w Szalowej (szczegóły w aktualnościach)

 

Przerwa Świąteczna dla Akademii trwać będzie od 24.12 do 06.01. W ciągu tygodnia ukażą się informacje dotyczące odbioru zamawianego sprzętu treningowego, oraz lista uczestników obozu.

 

 

Plan treningów 26.11 – 02.12

 

Poniedziałek godz. 16:30 – 19:00 Mini Gry w Stróżach (szczegóły w aktualnościach), białe stroje

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna GIMNASTYKA, żółte stroje

Środa asysta meczu Sandecja – Odra Opole (szczegóły w aktualnościach)

Środa godz. 20:10 – 21:30 gr. biała + czarna, Stary Sącz, białe stroje

Czwartek godz. 17:30 – 19:00 gr. biała + gr. czarna, Orlik Jezuici, żółte stroje

Weekend wolne

 

Plan treningów 19.11 – 25.11

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. biała, 20:00 – 21:00 gr. czarna – GIMNASTYKA, białe stroje

Środa godz. 19:30 – 21:00 gr. biała, Stary Sącz, żółte stroje

Czwartek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała, Orlik Jezuici, białe stroje,

Piątek godz. 16:30 – 17:45 gr. czarna, 17:45 – 19:00 gr. biała, Stary Sącz, żółte stroje

Weekend – wolne

 

 

Plan treningów 12.11 – 18.11

 

Wtorek godz. 19:00 – 20:00 gr. czarna, 20:00 – 21:00 gr. biała – gimnastyka – hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109 BIAŁE STROJE

Wtorek godz. 20:00 zebranie z rodzicami (lokalizację podam w poniedziałek, po konsultacji z dyrekcją szkoły)

Środa godz. 19:30 – 21:00 trening na orliku w Starym Sączu gr. biała + Starosta, Zarzeka, Kulig. ŻÓŁTE STROJE

Czwartek godz. 19:00 – 20:15 gr. czarna, 20:15 – 21:30 gr. biała – treningi na orliku w Chełmcu BIAŁE STROJE

Piątek godz. 17:00 – 19:00 trening na orliku w Starym Sączu obie grupy, ŻÓŁTE STROJE

Sobota halowy turniej organizowany przez KS Zabełcze Nowy Sącz (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 05.11 – 11.11

 

Poniedziałek wolne

Wtorek mecz barażowy w Nowym Targu (wyjazd 11:40 Kilińskiego, kadra: biała grupa + 2006 (Pieńkus, Piskor, Staszak)

Czwartek turniej w Woli Chorzelowskiej (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 20:00 – 21:15 trening na orliku w Chełmcu (dla zawodników spoza kadry turniejowej) ODWOŁANY

Piątek godz. 16:00 (gr. czarna), 17:00 (gr. biała + Starosta, Kulig) treningi na orliku w Starym Sączu – żółte stroje

Zebranie z Rodzicami odbędzie się w poniedziałek 12.11 o godz. 18:00 hala na rurach (jeśli poniedziałek będzie dniem wolnym od pracy termin zebrania ulegnie zmianie)

 

Plan treningów 29.10 – 31.10

Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00 gr. biała + gr. czarna trening (białe stroje)

Środa mecz barażowy z Limanovią (szczegóły w aktualnościach), pozostali trening (15:30 – 16:45) żółte stroje

Czas od 01.11 do 04.11 jest wolny od treningów.

 

Plan treningów 22.10 – 28.10

 

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:15 gr. biała, 16:45 – 18:00 gr. czarna (treningi, białe stroje – jednorazowa zmiana godzin na potrzeby szkoleniowe)

Wtorek mecz I LM z Dunajcem (szczegóły w aktualnościach)

Środa mecz III LM z Ogniwem Piwniczna

Środa mecz z Sandecją 2006 III (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:00 – 17:15 gr. czarna, 16:30 – 17:45 gr. biała (treningi, żółte stroje)

Piątek godz. 16:00 – 17:15 gr. czarna, 16:30 – 17:45 gr. biała + analiza 17:50 – 18:30 (treningi, białe stroje)

W przypadku gdy Dunajec zwycięży we wtorkowym meczu zostanie rozegrane dodatkowe spotkanie decydujące o mistrzostwie I ligi młodzików: Łużna – Sandecja w środę, czwartek lub piątek.

 

Plan treningów 15.10 – 21.10

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:15 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, białe stroje),

Środa sparingi z Beskidzką AP (szczegóły w aktualnościach),

Środa mecz III LM z Dunajcem II (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, żółte stroje), 18:30 – 19:30 analiza gr. biała

Piątek godz. 16:00 – 17:20 sparing z Sandecją 2006 B, biała grupa (białe stroje)

Mecz I LM Dunajec I – Sandecja I został przełożony i odbędzie się we wtorek 26.10 o godz. 16:30.

 

Plan treningów 08.10 – 14.10

Poniedziałek godz. 16:00 – 17:30 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, białe stroje),
godz. 15:30 Kilińskiego 47, sesja rocznika 2006 – możliwość wykonania zdjęć indywidualnych dla nieobecnych

Wtorek mecz I LM z Koroną Beskidu Tylicz (szczegóły w aktualnościach)

Środa 16:00 – 17:30 gr. czarna, 16:45 – 18:15 gr. biała (treningi, żółte stroje), 18:15 – 19:30 analiza meczów: Łużna, Sokół

Czwartek sparing z Mordarką (szczegóły w aktualnościach)

Piątek sparing z Uranem Łukowica (szczegóły w aktualnościach)

Sobota mecz III LM z Sandecją 2008 (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela mecz I LM z AP 2012 (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 01.10 – 07.10

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 18:45 gr. biała (treningi, białe stroje)

Środa mecz I LM z Sokołem Stary Sącz (szczegóły w aktualnościach), zawodnicy spoza kadry meczowej trening 17:00 – 18:30 (żółte stroje)

Czwartek godz. 16:15 sesja zdjęciowa dla wszystkich zawodników, Kilińskiego 47, obowiązują dresy

Piątek mecz III LM z Heleną Nowy Sącz (szczegóły w aktualnościach)

W związku z brakiem treningu w czwartek i meczu I ligi w weekend proponuję pójść na basen.

 

 

Plan treningów 24.09 – 30.09

 

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała (treningi, białe stroje)

 

Środa godz. 16:00 – 17:00 gr. czarna + gr. biała (trening, żółte stroje) [18:00 PP Sandecja – Miedź]

 

Czwartek godz. 16:30 – 18:00 gr. czarna, 17:30 – 19:00 gr. biała (treningi, białe stroje), 19:00 – 19:30 analiza meczu z Biegoniczanką (gr. biała)

 

Piątek mecz III LM z Mineralnymi Krynica (szczegóły w aktualnościach)

Sobota mecz I LM z Łużną (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela asysta podczas meczu 1. ligi Sandecja – ŁKS Łódź WAŻNE! (szczgóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 17.09 – 23.09

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:45 – 19:15 gr. biała (treningi, białe stroje)

Środa dwumecz w I i III lidze młodzików z Biegoniczanką (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek godz. 16:15 – 17:30 gr. czarna, 17:45 – 19:15 gr. biała (treningi, żółte stroje), 19:15 – 20:20 analiza meczów z Respektem i Grodem (grupa biała)

Sobota mecz I LM z Tyliczem i III LM z Przetakówką (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela sparingi z Cracovią (szczegóły w aktualnościach)

 

 

Plan treningów 10.09 – 16.09

Poniedziałek godz. 17:30 – 19:00 trening (grupa czarna) – białe stroje

Wtorek mecz I ligi młodzików Respect Szalowa – Sandecja (szczegóły w aktualnościach)

Środa godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:15 (grupa biała) treningi – żółte stroje

Czwartek turniej Ekstra Talent w Krakowie (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek mecz III ligi młodzików Zawada – Sandecja (szczegóły w aktualnościach)

Piątek mecz I ligi młodzików Sandecja – Gród Podegrodzie (szczegóły w aktualnościach)

Sobota mecz III ligi młodzików Sandecja – Świniarsko (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 03.09 – 09.09

Poniedziałek godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:30 (grupa biała) treningi – białe stroje, 19:30 – 20:30 analiza meczu z Kolejarzem Stróże (grupa biała)

Środa godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:30 (grupa biała) treningi – żółte stroje, 19:30 – 20:30 analiza meczu z Glinikiem Gorlice (grupa biała)

Czwartek godz. 16:15 – 17:45 (grupa czarna), 18:00 – 19:30 (grupa biała) treningi – białe stroje

Piątek godz. 9:00 Kilińskiego 47 – wyjazd na turniej REM MARCO (aktualności) do Bydgoszczy. Są wolne miejsca dla rodziców, jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem proszę o kontakt.

 

Plan treningów 27.08 – 02.09

Została zaktualizowana kadra na turniej REM MARCO w Bydgoszczy (aktualności).

Zaliczkę w wysokości 200 zł proszę przekazać najpóźniej w środę kierownikowi drużyny – Panu Piszczkowi.

Poniedziałek godz. 17:00 (grupa czarna), 18:45 (grupa biała) treningi – białe stroje

Środa godz. 18:00 mecz III ligi młodzików z GOAL II (szczegóły w aktualnościach)

Środa godz. 16:00 – 17:10 trening grupa biała (żółte stroje) + analiza meczu

Czwartek godz. 16:00 mecz I ligi młodzików z Kolejarzem Stróże (szczegóły w aktualnościach)

Sobota godz. 14:00 mecz III ligi młodzików z Budowlanymi Jazowsko (szczegóły w aktualnościach)

Niedziela godz. 10:00 mecz I ligi młodzików z Glinikiem Gorlice (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 20.08 – 26.08

Poniedziałek 18:00 | 19:00 sparingi z Koroną Kielce (szczegóły w aktualnościach)

Środa 17:00 – 18:15 trening grupa BIAŁA (żółte stroje)

Środa 19:10 Sandecja – Stomil Olsztyn [1 liga] (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek 16:00 mecz III ligi młodzików z LKS Przydonica (szczegóły w aktualnościach)

Czwartek 18:00 – 19:30 trening grupa BIAŁA (żółte stroje)

Sobota 13:00 mecz I ligi młodzików z drużyną GOAL (szczegóły w aktualnościach)

Sobota 10:00 Memoriał Wacława Grądziela (szczegóły w aktualnościach)

 

Plan treningów 13.08 – 19.08

Poniedziałek 18:00 – 20:00 trening łączony dla obu grup + zawodnicy testowani

Środa nie trenujemy – Święto Wniebowzięcia NMP, Święto Wojska Polskiego

Czwartek TRENING ODWOŁANY – z powodów osobistych, niestety nie udało mi się znaleźć zastępcy

 

 

Plan treningów 06.08 – 12.08

Do czwartku drużyna przebywa na obozie w Krośnie.

 

Plan treningów 30.07 – 05.08

Poniedziałek – Czwartek – Turniej o Puchar Małego Powstańca (szczegóły w aktualnościach)
Czwartek godz. 18:30 – 20:00 trening, Piątkowa, białe koszulki – zastępstwo z trenerem Jawczakiem (dotyczy zawodników spoza kadry turniejowej)
Sobota godz. 10:30 Sandecja – wyjazd na obóz do Krosna (szczegóły w aktualnościach)

Plan treningów 23.07 – 29.07

Środa białe stroje, woda

17:00 – 18:15 trening grupy czarnej, Piątkowa

18:20 – 19:00 zebranie organizacyjne z Rodzicami, Piątkowa [zebranie jest obowiązkowe z uwagi na konieczność ustalenia zasad współpracy, omówienia godzin treningowych, oraz przekazania informacji dotyczących obozu]

19:00 – 20:15 trening grupy białej, Piątkowa

Czwartek sparingi na 3. boisku Zawady z drużyną Mazovia Rawa Mazowiecka

17:00 – 18:00 (zbiórka 16:45, stroje pasy) grupa czarna

18:00 – 19:00 (zbiórka 17:45, stroje pasy) grupa biała

Karty kwalifikacyjne na obóz można dostarczać wyłącznie w tym terminie u Trenera.

 

 

 

——————————————–

Plan Treningów 11.06 – 17.06

Środa: 17.30 – 19.00 gr. czarna , Zawada

18.00 – 19.30 gr. biała, Zawada

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna + niepowołani na mecz, Zawada

17.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Sobota: Turniej Charytatywny dla Sylwii ( w Krakowie, aktulaności )

Stroje:

środa – białe

Piątek – białe

Plan Treningów 04.06 – 10.06

Środa: 18.00 – 19.30 gr biała sparing, Zawada

18.00 – 19.30 gr. czarna trening , Zawada

Czwartek: 18.00 Liga Orlika ( aktualności)

Piątek: 18.00 – 19.30 Wszyscy – odwołany z przyczyn losowych

Sobota: 10.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Niedziela: Turniej Nowosądecka Liga Mistrzów (aktualności)

 

Stroje:

środa – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 28.05 – 03.06

Środa: 18.30 – 20.00 gr biała + osoby niepowołane na mecz

16.45 Liga Orlika, wyjazd ( aktualności)

Piątek: 18.30 – 20.00 wszyscy, Zawada

Niedziela: Turniej w Łukowicy, 2 drużyny ( aktualności )

 

Stroje:

środa – żółte

Piątek – białe

 

Plan Treningów 21.05 – 27.05

 

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 16.15 Liga Młodzika ( aktualności )

18.00 – 19.30 Wszyscy pozostali trening, Zawada

Sobota: 14.15 Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 14.05 – 20.05

Poniedziałek: 18.00 Liga Orlika, Zawada ( aktulaności)

Środa: 17.30 – 19.00  wszyscy, oprócz wyznaczonych na sparing

18.15 Sparing ( aktualności)

Czwartek/Piątek: Wyjazd na Turniej do Niemiec ( aktualności )

Piątek: Turniej Ekstra Talent, Sandecja ( aktualności)

Niedziela: Turniej Liga Talentów ( aktualności )

Plan Treningów 07.05 – 13.05

Środa: 18.00 – 19.30 gr czarna + niepowołani na mecz ligi młodzika, Zawada

Liga Młodzika ( aktualności )

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Stroje:

piątek- białe

 

Plan Treningów 30.04 – 06.05

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada

Sobota, Niedziela: Turniej w Szalowej ( 8+1) ( aktualności ok wtorku)

 

Stroje:

Środa – białe

 

 

Plan treningów 23.04 – 29.04

Poniedziałek: Mecz Ligi Orlika ( aktualności)

 

Środa:17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Sobota: Mecz Ligi Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 16.04 – 22.04

Środa: 16.45 gr biała – testy piłkarskie obecność obowiązkowa, Zawada (zabieramy halówki i korki ! )

17.15 gr czarna – testy piłkarskie obecność obowiązkowa, Zawada (zabieramy halówki i korki ! )

18.15 Mecz Ligi Orlika – aktualności

 

Piątek: 17.30 gr biała, Zawada

18.15 gr czarna, sparing, Zawada

 

Sobota: Mecz Ligi Młodzika ( aktulaności)

Stroje: Środa i piątek białe

 

 

Plan treningów 09.04 – 15.04

Wtorek:  Mecz Ligi Orlika i Młodzika (aktualności)

 

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Plan Treningów 03.04 – 08.04

Wtorek: Mecz Ligowy Młodzika

Sandecja – Helena ( aktualności)

 

Środa: 17.30 – 19.00 gr czarna, Zawada boisko

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada boisko

 

Piątek: 17.30 – 19.00 wszyscy, boisko Zawada

Sobota: 11.30 wyjazd na sparingi do Niecieczy ( aktualności ok środy )

Niedziela: 6.40 wyjazd ,Małopolska Liga Talentów ( aktualności ok środy )

 

Stroje:

Środa – białe

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 26.03 – 31.03

Wtorek:  17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

 

03.04. Wtorek – Mecz Ligowy Młodzika

Sandecja – Helena ( aktualności)

 

29.03 – 02.04 – przerwa Świąteczna – powrót 04.04 boisko Zawada

 

Plan Treningów 19.03 – 25.03

Wtorek: 18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

Czwartek: 16.20 wyjazd na sparingi 2 grupy ( aktualności )

Piątek: wolne

Plan Treningów 12.03 – 18.03

 

 

 

Wtorek: 18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.45 Sparing ( aktualności )

18.30 – 20.00 wszyscy pozostali , Zawada Hala

 

 

Sobota: 9.15 Sparing ( aktualności ) – odwołany

 

 

 

Stroje: Wtorek – białe

 

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 05.03 – 11.03

 

Wtorek:18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

Piątek: 18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

 

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 26.02 – 04.03

Wtorek:18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

Piątek: 18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

Niedziela: Turniej w Dębicy ( aktualności )

 

 

Stroje: Wtorek – białe

 

piątek- żółte

 

Plan Treningów 05.02 – 11.02

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała,Zawada Hala

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

12.02 – 16.02 – przerwa, ferie zimowe 17.02 – wyjazd na zgrupowanie

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 29.01 – 04.02

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

Sobota: : Noworoczny Turniej w Sanoku ( aktualności )

Turniej na Słowacji  ( aktualności )

 

Plan Treningów 22.01 – 28.01

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

Czwartek: Sparingi z Polonia Warszawa 2 drużyny w Barcicach ( aktualności )

Piątek: 17.15 – 18.45 Wszyscy nie grający w sparingach

Sobota -Niedziela: Wyjazd na turniej „Bądź Następny ” ( aktualności )

Plan Treningów 15.01 – 21.01

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Piątek: 16.00 Zbiórka i Sparing w Stróżach ( aktualności , pozostali nie wymienieni trening 18.45 )

18.45 – 20.00 gr. czarna , Zawada Hala

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

Plan Treningów 08.01 – 14.01

 

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Piątek: 17.15 – 18.30 gr biała , Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr. czarna Sparing z AP Goal, Zawada Hala

 

18.30 – zebranie z rodzicami, sprawa obozu i dalszych planów (pomiędzy treningami)

 

Sobota: 9.30 Sparing ( aktualnośći )

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

 

 

Plan Treningów 18.12 – 23.12

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Piątek: 17.15 – 19.15 Wszyscy – gra wewnętrzna , Zawada Hala – zmiana

 

Sobota: Turniej OZPN 2 drużyny ( aktualności )

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

 

 

 

Plan Treningów 11.12 -17.12

Wtorek: 15.45 Stróże sparing ( aktualności )

17.15 – 18.45 trening (niepowołani na sparing), Zawada Hala

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała, Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

Stroje: Wtorek – białe

piątek- żółte

Plan Treningów 04.12 – 10.12

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

Środa: 16.30 hala na Rurach, sportkanie ze Św. Mikołajem – wszyscy

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

Niedziela:

Turniej w Brunarach ( aktualności gr. czarna)

 

Stroje:

Wtorek – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 27.11 – 03.12

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala

 

Sobota: Turniej w Krynicy ( zdążą wrócić na wyjazd na mecz )

Wyjazd na mecz Sandecja – Legia ( aktualności )

 

Stroje:

Wtorek – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 20.11 – 26.11

 

 

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 19.30 gr biała, Zawada Hala

Wtorek: 19.40 sesja zdjęciowa obowiązkowa ! ( aktualności )

 

 

Piątek: 17.15 – 18.45 gr biała , Zawada Hala – zmiana

 

18.45 – 20.00 gr czarna, Zawada Hala – zmiana

 

Sobota: 8.50 Orlik Chełmiec  gr. czarna + Baran Patryk,Ślipek SZymon ( aktualności )

Stroje:

Wtorek – białe

piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 13.11 – 19.11

Wtorek: 17.15 – 18.30 gr czarna, Zawada Hala

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala

 

 

Piątek: 17.15 – 18.30 gr czarna , Zawada Hala !

18.30 – 20.00 gr biała, Zawada Hala !

 

Sobota: 9.30 Sparing (aktualności)

 

 

Stroje:

wtorek – żółte

piątek- białe

 

 

Plan Treningów 06.11 – 12.11

Wtorek: 16.15 – 17.45 gr czarna, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie)

17.45 – 19.15 gr biała, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie )

 

Piątek: 16.15 – 17.45 gr czarna, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie)

17.45 – 19.15 gr biała, Zawada boisko ( odpowiednie ubranie )

 

Stroje:

wtorek – żółte

piątek- białe

 

Plan Treningów 30.10 – 05.11

Wtorek: 16.30 – 18.00 grupa biała, sparing ( aktualności )

18.15 – 19.45 gr. czarna trening, Zawada Hala

Piątek: Api Cup ( aktualności )

18.00 -19.30 trening wszyscy oprócz wyznaczonych na Api Cup, Liceum Sportowe ( dawne Gim. nr 5 ul. Nadbrzeżna )

 

Stroje:

piątek – białe

 

Plan Treningów 23.10 – 29.10

 

Wtorek: 16.00 – 17.15, gr czarna,  Zawada

 

 

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

 

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr biała, Zawada – odwołane

 

 

 

Plan Treningów 16.10 – 22.10

Wtorek: 16.00 gr czarna 1 Liga Orlika ( aktualności )

 

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: 17.30 – 19.00 gr biała, Zawada

 

Sobota: 9.30 Wyjazd na sparingi ( aktualności )

Plan Treningów 09.10 – 15.10

Wtorek: 16.00 gr. biała sparing, Zawada ( aktualności )

18.30 – 20.00 gr. czarna sparing, Orlik Jezuici ( aktualności)

 

Piątek: 16.00 gr czarna 1 liga Orlika , Zawada( aktualności )

18.00 – 19.30 gr biała trening , Zawada

 

Stroje: wtorek – żółte

piątek – żółte

 

Plan Treningów 02.10 – 08.10

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Stroje:

Środa – białe

piątek – żółte

 

Plan Treningów 25.09 – 01.10

Wtorek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Czwartek: 17.30 Liga Orlika ( gr biała, aktualności)

Stroje:

wtorek – żółte

środa – białe

 

Plan Treningów 18.09 – 24.09

Poniedziałek: 17.30 -18.30 1 liga Orlika (gr. czarna aktualności )

 

Środa: 16.30 -18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Piątek: 16.30 -18.00 gr czarna, Zawada – odwołany

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada – odwołany

Stroje:

środa – białe

piątek – zółte

Plan Treningów 11.09 – 17.09

 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Środa: 16.30 Liga Orlika gr biała ( aktualności )

18.00 – 19.30 gr czarna + Szymon Ślipek, trening Zawada

 

Sobota – Niedziela: Turniej Kogucika ( aktualności ok wtorku)

 

Stroje:

Poniedziałek – żółte

Środa- białe

 

Plan Treningów 04.09 -10.09

Środa: 16.15 – 17.30 wszyscy, oprócz wyznaczonych na mecz

18.00 Liga Orlików (aktualności,zgłoszeni)

 

Piątek: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Stroje:

środa – białe

piątek – żółte

Plan Treningów 28.08 – 03.09

Wtorek: 16.30 – 18.00 Sparing z Hutnikiem Kraków gr. biała (aktualności)

Środa: 16.30 – 18.00 gr. czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr. biała Zawada

Piątek: Wyjazd na turniej Rem Marco Cup do Bydgoszczy ( aktualności )

Sobota: Turniej w Kamienicy z gr. czarnej( aktualności )

 

Stroje:

sroda –  zółte

 

Plan Treningów 14.08 – 20.08

Poniedziałek: 16.30 – 18.30 Sparing z Orlik Radom, ( aktualności ) gr czarna + Golonka Konrad, Ślipek Szymon, Leśniak Jakub, Chomoncik Jakub, Górka Bartosz, Podosek Leonard, Mróz Kamil

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna Sparing, Zawada ( z Heleną )

18.00- 19.30 gr biała sparing, Zawada ( z Dunajcem )

Czwartek: Sparing ze Śląskiem Wrocław w Szaflarach ( akualności ok. poniedziałku )

Niedziela: Wyjazd na zgrupowanie do Charsznicy ( godziny dopołudniowe )

 

Stroje: Środa – białe saller

 

W razie nieobecności na sparingach proszę o pilny kontakt !!

 

 

Plan Treningów 07.08 – 13.08

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: 16.15 – 17.30 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 Sparing, Barcice ( aktualności)

 

Plan Treningów 31.07 – 06.08

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: Sparingi w Barcicach z Polonią Kraków

16.15 – 17.45 gr czarna + Ślipek Szymon, Podosek Leonard, ( aktualności )

17.30 – 19. gr biała (aktualności )

 

Niedziela: Turniej w Rymanowie ( aktualności )

 

 

Stroje:

Środa – żółte

piątek – białe

Plan Treningów 24.07 – 30.07

 

Środa: 16.30 – 18.00 Wszyscy, Zawada

 

Piątek: Wyjazd na sparinig ( aktualności )

 

Stroje:

środa: białe saller

piątek: białe saller

Plan Treningów 19.06 – 25.06

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

 

Sobota: Turniej w Krynicy ( aktualności )

Turniej w Jarosławiu ( aktualności )

 

Stroje: Środa – białe Saller

 

Plan Treningów 12.06 – 18.06

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piątek: turniej w Skrzyszowie ( aktualności)

Rozpoczęcie Sokolika ( aktualności)

 

Sobota – Niedziela: Turniej Sokolika w Starym Sączu ( aktualności)

 

Stroje:

Środa – białe Saller

 

Plan Treningów 05.06 – 11.06

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00- 19.30 gr biała, Zawada

 

Środa:16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00- 19.30 gr biała, Zawada

 

Czwartek: Sparing z rocznikiem 2008, Zawada ( aktualnosci)

 

Sobota: Finały Deichmanan ( Łotwa, Czarnogóra, Bośnia i Harcegowina )

Sobota-Niedziela: Klubowe Mistrzostwa Polski ( aktualności)

Stroje:

poniedziałek – żółte

środa – białe saller

czwartek – żółte

 

Plan Treningów 29.05- 04.06

Środa: 16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada + Ślipek Szymon, Golonka Konrad, Podosek Leon, Chomoncik Jakub

17.40 – 19.15 gr biała Sparing z Dunajcem 2007 + Pawłowski Konrad

 

Piątek: 16.30 – 18.00 gr czarna , Zawada

18.00 – 19.30 gr biała , Zawada

 

Niedziela: Deichamnn

 

Stroje:

Środa – białe Saller

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 22.05 – 28.05

Środa: 16.30 – 18.00 gr czarna, sparing, Zawada + Konrad Golonka

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Piatek: 16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada + Ślipek Szymon, Golonka Konrad

18.00 – 19.45 gr biała SPARING ( aktualności ) + Pawłowski Konrad

 

Niedziela: Daichmann ( drużyny, które nie rozegrały jeszcze wszystkich meczów grupowych, mecze będą rozegrane do 11.00 ponieważ 12.30 Sandecja – Wisła Puławy) podczas meczu jak i po meczu atrkacje z okazji dnia dziecka na stadionie Sandecji

 

 

Stroje:

 

Środa – zółte

 

Piątek – niebieskie

 

Plan Treningów 15.05 – 21.05

Środa: 16.30 – 18.00 gr biała sparing, Zawada + Pawłowski Konrad, Jasiński Konrad, Starosta Daniel

18.00 – 19.30 gr czarna, Zawada

 

Piętek: 16.30 – 18.00 gr czarna sparing, Zawada

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada

 

Niedziela: Daichmann

 

Stroje:

Środa – zółte

Piątek – niebieskie

 

 

Plan Treningów 08.05 – 14.05

Środa:   16.30 – 18.00 gr czarna, Zawada ( aktualności)

18.00 – 19.30 gr biała, Zawada (aktualności

Czwartek: 16.30 – 17.45  gr biała, Zawada

 

Piątek:   16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada

 

 

Sobota: Deichmann ( sprawdzać na www.kochamsport.pl )

Niedziela: Deichamnn ( sprawdzać na www.kochamsport.pl )

 

Plan Treningów 01.05 – 06.05

 

Piątek: 16.30 – 17.45 gr czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr biała, Zawada

 

Sobota: 9.30 Sparing ( aktualności w tygodniu )

 

Niedziela: Deichmann ( aktualności w tygodniu)

 

Plan Treningów 24.04 – 30.04

Środa: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada

 

Czwartek: 17.20 Testy na boisku Sandecji

 

Piątek: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada – odwołany

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada – odwołany

 

Niedziela: Deichamnn – sprawdzać na www.kochamsport.pl – Nowy Sącz terminarz

Przypominam o legitymacjach na Deichamnna!

 

stroje:

Środa – żółte

piątek – zółte

 

Plan Treningów 18.04 – 23.04

Wtorek: 16.30 – 18.00 Sparing gr. biała + Jasiński Konrad, Baran Patryk, Starosta Daniel , Zawada – przeniesiony info sms

18.00 – 19.15, gr czarna, Zawada – odwołany ze względu na pogodę i zły stan boisk

 

Środa: 16.50 Wyprowadzanie, podawanie piłek, Sandecja – Stal Mielec ( aktualności)

 

Czwartek: 17.20 Testy sprawnościowe ( aktualności) – odwołane

 

Piątek: 16.50 Testy sprawnościowe ( aktualności)

 

Sobota: Klubowe Mistrzostwa Polski ( aktualności)

 

Niedziela: Deichamnn ( aktualności ) – odwołane

 

Plan Treningów 10.04 – 16.04

 

Poniedziałek: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

 

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada

 

 

 

Środa: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

 

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada

 

poniedziałek – żółte

środa – niebieskie

 

 

 

Plan Treningów 03.04 – 10.04

 

Poniedziałek: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada + Jasiński Konrad, Baran Patryk

 

Środa: 16.30 – 17.45 gr. czarna, Zawada

17.45 – 19.00 gr. biała, Zawada + Jasiński Konrad, Baran Patryk

 

Piątek: 12.00 Wyjazd do Lubina ( aktualności )

 

Stroje:

poniedziałek – żółte

środa – niebieskie

 

Plan Treningów 27.03 – 02.04

Wtorek: 16.45 zbiórka na boisku w Zawadzie ,sparing gr, biała + Jasiński Konrad, Patryk Baran, Starosta Daniel

 

Środa: 16.30 – 17.45 gr biała, Zawada boisko

17.45 – 19.00 gr czarna SPARING, Zawada boisko

 

Piątek: 16.15 – 17.40 gr czarna, Zawada boisko

17.40 – 19.00 gr biała , Zawada boisko

 

Stroje:

wtorek – niebieskie

środa – żółte

piątek – żółte

 

Plan Treningów 20.03 – 27.03

 

 

Środa: 16.30 – 17.30 Grupa Biała. Orlik w Biczycach Sparing – odwołany

17.30 – 18.30 Grupa Czarna, Orlik w Biczycach Sparing – odwołany

 

Czwartek: 18.00 – 19.30 Grupa Biała, Orlik Stary Sącz

 

Piątek: 16.15 – 17.30 Grupa Czarna, Zawada Boisko

 

Sobota: Turniej pod balonem Skotniki (aktualności)

 

Stroje:

Środa – niebieskie

czwartek: żółte

Piątek- żółte

 

Plan Treningów 13.03 – 19.03

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa Czarna, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa Biała, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 16.15 – 18.00 Wszyscy Orlik w Biczycach

 

Czwartek: 16.45 – 18.30 Orlik w Starym Sączu sparing ( aktualności )

 

Piątek: 16.15 – 17.30 Grupa Czarna, Zawada Hala

 

Sobota: Turniej Konspol Cup, 2 drużyny ( aktualności )

 

Stroje:

Wtorek – odzież termoaktywna,czapki,rękawiczki

Czwartek – odzież termoaktywna,czapki,rękawiczki, żółta koszulka

piątek – niebieskie

 

 

 

 

Plan Treningów 06.03 – 12.03

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa Czarna, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa Biała, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, , Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

Czwartek: 16.45 – 18.30 Wszyscy – Orlik w Starym Sączu – zmiana godziny

 

Sobota: Sparingi w Krakowie ( z Wisłą Kraków i Rakowem Częstochowa, aktualności) – odwołane, inny termin

Sparing z Dunajcem ( aktualności)

Wyprowadzanie zawidników w meczu z Zagłębiem Sosnowiec ( aktualności )

 

Stroje:

Poniedziałek – żółte

Wtorek – niebieskie

Czwartek – termy, czapka,rękawiczki, dres ( odpowiednio do panującej pogody)

 

 

Plan Treningów 27.02 – 05.03

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa Czarna, Gimnastyka, Sala Straż

18.45 – 19.30 Grupa Biała, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, , Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa Czarna, Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 Grupa Biała Zawada Hala

 

Niedziela: Turniej w Skrzyszowie (aktualności)

 

 

 

Plan Treningów 20.02 – 26.02

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, Sparing z Dunajcem, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa Czarna, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa Biała Zawada Hala

 

Sobota: Turniej w Krynicy  (aktualności)

 

 

 

Stroje:

Ponidziałek – żółte

wtorek – niebieskie

piątek – żółte

 

 

 

Plan treningów 13.02. – 20.02

Poniedziałek: wolne

Wtorek: wolne

Piątek:  16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota: turniej w Brzesku ( aktualności)

 

 

Stroje:

piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 30.01 – 05.02

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa Czarna, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa Biała, Zawada Hala

 

Środa: 16.40 Grupa Czarna Sparing z Footbolica Kraków (aktualności)

 

Piątek: 16.30 – 18.15 Wszyscy

Po treningu Zebranie organizacyjne dotyczące zgrupowania

 

Sobota: Turniej w Brzesku  (aktualności)

 

Stroje:

wtorek – niebieskie

środa – żółte

piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 23.01 – 29.01

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota – Niedziela: Beniaminek CUP ( aktualności)

 

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 16.01 – 22.01

 

 

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Niedziela: Turniej w Sanoku ( aktualności)

 

 

 

Poniedziałek- żółte

 

Wtorek- niebieskie

 

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 09.01 – 15.01

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

 

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

 

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 26.12 – 08.01.2017

Wtorek 27.12 – Turniej OZPN ( aktualności )

 

Sobota 07.01.2017 – Krosno ( aktualności )

 

Plan Treningów 19.12 – 25.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

Stroje:

poniedziałek – żółte

wtorek – niebieskie

 

Plan Treningów 12.12 – 17.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota: Turniej w Brzeznej ( aktualności )

 

Niedziela: Liga Krosno ( aktualności )

 

Plan Treningów 05.12 – 11.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

 

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Środa: Eliminacja do Turnieju Zabełcze

zbiórka: 17.45 sala w Paszynie, 19.15 przewidywany koniec,  zabieramy zółte stroje !

kadra: Ślipek Szymon, Białoń Oskar, Starosta Daniel, Jasiński Konrad, Pawłowski Konrad, Zarzeka Oskar, Baczyński Michał, Kunicki Olek, Chwastek Jan, Chmielowski Rafał

W razie nieobecności proszę i pilny kontakt !

 

Czwartek: 19.00 Stadion Sandecji – sala konferencyjna, zebranie rodziców z przedstawicielami Akademii ! Proszę o frekwencję.

 

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

 

Sobota: Liga Krosno ( aktualności)

 

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

 

 

Plan Treningów 28.11 – 04.12

 

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż

 

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż

 

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala ( proszę o ubranie odzieży termoaktywnej lub dresów gdyż na hali jest remont pieca ! )

 

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala ( proszę o ubranie odzieży termoaktywnej lub dresów gdyż na hali jest remont pieca ! )

Czwartek: 18.00 – 19.30 Sparing gr A z Dunajecm ( aktualności)

 

Piątek: 16.00 – 17.30 Grupa B, Zawada Hala ( proszę o ubranie odzieży termincznej lub dresów gdyż na hali jest remont pieca ! )

 

Sobota: Wyjazd na 2 dniowy turniej do Rymanowa ( aktualności )

Sobota: Mikołajki organizowane przez Akademię ( aktualności )

Stroje:

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

 

Plan Treningów 21.11 – 27.11

Poniedziałek: 18.00 – 18.45 Grupa B, Gimnastyka, Sala Straż ( aktualności)

18.45 – 19.30 Grupa A, Gimnastyka, Sala Straż ( aktualności)

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

Niedziela: Liga Krosno ( aktualności)

 

Stroje:

Poniedziałek- żółte

Wtorek- niebieskie

Piątek – żółte

 

Plan Treningów 14.11 – 20.11

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

18.20 spotkanie z rodzicami ( sprawy organizacyjne)

Piątek: 16.00 – 17.15 Grupa B, Zawada Hala

17.15 – 18.30 Grupa A, Zawada Hala

Sobota: Liga Krosno ( aktualności )

Stroje:

wtorek – zółte

piątek – niebieskie

 

Plan Treningów 07.11 – 13.11

Wtorek: 17.00 – 18.30 Grupa B, Zawada Hala

18.30 – 20.00 Grupa A, Zawada Hala

 

Czwartek: 17.00 – 18.30 Sparingi w Stróżach ( aktualności )

Niedziela: Liga Krosno ( aktualności)

Plan Treningów 31.10 – 06.11

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Czwartek: Sparingi z rocznikiem 2006

15.45 – 17.00 Orlik Jezuici, Grupa B (aktualności)

16.45 – 18.00 Orlik Jezuici, Grupa A (aktualności)

 

Piątek – Niedziela: API CUP 2016 w Zakopanym ( aktualności)

 

 

Plan Treningów 24.10 – 30.10

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 GrupaB, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A Zawada

 

Środa:16.15 – 17.30 GrupaB, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A Zawada

 

Piątek: 16.15 – 17.30 GrupaB, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A Zawada

 

Sobota: Turniej Elite Cup 2016 w Krośnie ( aktualności)

 

 

 

Plan Treningów 17.10 – 22.10

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Piątek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Stroje: poniedziałek – niebieskie

piątek – zółte

 

 

Plan Treningów 10.10 – 16.10

 

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Zawada

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawada

 

Środa: 16.15 – 17.30 Grupa A, Zawada – odwołany

17.30 – 18.45 Grupa B, Zawada – odwołany

 

Czwartek: 16.30 – 17.45 Grupa B + zawodnicy nie powołani na sparing

 

Piątek: 16.30 – 18.00 Sparing z MUKS Mineralni Muszyna ( aktualności)

Stroje:

poniedziałek – niebieskie

środe – czerwone

piątek- żółte

W razie brzydkiej pogody, dresy, ortaliony, odzież termoaktywna, czapka, rękawiczki

 

Plan treningów: 03.10 – 09.10

Poniedziałek: 16.15 – 17.30, Grupa A, Zawada

17.30 – 18.45, Grupa B, Zawada

Środa: 16.15 – 17.30, Grupa B, Zawada – odwołany ( aktualności)

17.30 – 18.45, Grupa A, Zawda – odwołany ( aktualności)

 

Czwartek: 16.15 – 17.30 Grupa B, Sparing Orlik przy Jezuitach ( aktualności)

17.30 – 19.00 Grupa A, Sparing Orlik przy Jezuitach ( aktualności)

 

Piątek: 16.15 – 17.30, Grupa B, Zawada – odwołany

17.30 – 18.45 Grupa A, Zawda – odwołany

 

Stroje:

poniedziałek: czerwone

środa: żółte

piątek: niebieskie

Możliwość lekkiej modyfikacji tygodnia, jeżeli nam pozwoli pogoda i dojdą sparingi.

W razie brzydkiej pogody, dresy bądź  ortaliony, odzież termoaktywna

 

 

Plan Treningów 26.09 – 01.10

 

 

Sobota: Sandecja – Dunajec, sparing

 

Miejsce i godzina: Zawada, 9.40 zbiórka

 

Kadra:  1. Kosiński Eryk, 2. Jaworski Mateusz, 3. Polański Maciej, 4. Koral Xawier, 5. Najduch Tomasz,

6.Piszczek Oliwier, 7. Cisoń Konrad, 8. Leśniak Jakub, 9. Majewski Marcel, 10. Mróz Kamil, 11. Ogorzałek Paweł, 12. Florek Dorian

13.Podosek Leon 14. Górka Bartosz 15.Piętka Olaf 16. Ślipek Szymon 17. Wojsław Jacek

Stroje: żółte

 

 

 

 

Czwartek: 18.15 Grupa A, Hala PWSZ, testy szybkości i mocy

18.45 Grupa B. Hala PWSZ, testy szybkości i mocy

 

stroje: żółte, każdy dres klubowy,

 

Piątek: 16.20 Wszyscy, Sandecja

stroje: niebieskie

 

Ze względu na mój udział w szkoleniach trenerskich w Krakowie do środy włącznie treningi odwołane.

Czwartek i Piątek testy sprawnościowe na Sandecji ( więcej informacji do wtorku)

 

 

Plan Treningów 19.09 – 24.09

 

Poniedziałek: 16.30 – 17.45 Grupa B, Zawada

17.45 – 19.00 Grupa A, Zawada

 

Środa: 16.30 – 17.45 Grupa B, Zawada

17.45 – 19.00 Grupa A, Zawada

 

Piątek: 16.30 – 17.45 Grupa B, Zawada

17.45 – 19.00 Grupa A, Zawada

 

Stroje:

Poniedziałek: żółte

Środa: niebieskie

Piątek: czerwone

 

Plan Treningów 12.09 – 18.09

 

PONIEDZIAŁEK:    16.30 – 18.00 Grupa B, Zawada

18.00 – 19.30 Gupa A, Zawada

 

Piątek:             16.30- 18.00 Grupa B, Zawada

18.00 – 19.30 Grupa A, Zawada

 

Stroje:

poniedziałek – zółte

piątek – niebieskie

 

Plan treningów 05.09 – 11.09

Poniedziałek: 16.15 – 17.30 Grupa B + Czarna, Zawada   – ODWOŁANY

17.30 – 17.45 Zebranie z rodzicami                                  – ODWOŁANE

17.45 – 19.00 Grupa A + Piętka, Florek. Podosek. Górka, Zawada – ODWOŁANY

 

Środa: 16.15 – 17.45 Grupa A + Grupa B , Zawada

Piątek: 16.15- 17.30 Grupa B, Zawada

17.30-18.45 Grupa A, Zawada

Niedziela: Turniej w Staniątkach, Ogólnopolski turniej piłki nożnej „bądź następny” ( więcej informacji plus kadra do środy )   Zmiana godziny zborki na 7.30 !!

Na trening ubieramy:

Poniedziałek – żółte

Środa – niebieskie

Piątek – czerwone

 

 

PLAN TRENINGÓW 29.08 – 4.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa B + Czarna, Zawada – odowłany

18:00 – 19:30 – Grupa A + Piętka, Florek, Podosek, Górka + Bramkarze, Zawada – odwołany

ŚRODA: 16:30 – 18:00 – Grupa B + Czarna, Zawada

18:00 – 19:30 – Grupa A + Piętka, Florek, Podosek, Górka + Bramkarze, Zawada

CZWARTEK: Wolne

SOBOTA: Turniej Kogucika (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – żółte

Środa – niebieskie

 

—————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 22.08 – 28.08

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

ŚRODA: WOLNE

PIĄTEK: WOLNE

SOBOTA: TRENING POKAZOWY (informacje na stronie ok. środy)

 

—————————————

PLAN TRENINGÓW 8.08 – 14.08

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Grupa B + Czarna, Zawada

18:30 – 20:00 – Grupa A + Bramkarze, Zawada

ŚRODA: 17:00 – Wyprowadzanie i podawanie piłkek podczas meczu ze Śląskiem Wrocław

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Niebieskie

Środa – dres i niebieskie polo

 

————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 1.08 – 7.08

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Grupa A i B + Bramkarze, Zawada

ŚRODA: 17:00 – 18:30 – Grupa A i B + Bramkarze, Zawada

CZWARTEK: 17:30 – 19:00 – Grupa Biała A  + Bramkarze + Podosek, Florek, Zawada

19:00 – 20:30 – Biała B + Czarna, Zawada

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

—————————————————-

PLAN TRENINGÓW 27.06-3.07

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Biała A i B , Zawada + BR – odołany

ŚRODA: Turniej na Dunajcu

CZWARTEK: WOLNE

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek- Żółte

Środa – Niebieskie

 

———————————————-

PLAN TRENINGÓW 20.06 – 26.06

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45 – 19:00 – Biała A, Zawada + BR

 

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

 

Środa – Niebieskie

 

Czwartek – Czerwone

 

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 13.06 – 19.06

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada + BR

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR

PIĄTEK: Klubowe Mistrzostwa Polski

NIEDZIELA: Turniej Kraków/Turniej Dębica

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

——————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 6.06 – 12.06

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

WTOREK: Sparing z Wisla w Krakowie (Biala A)

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR

NIEDZIELA: Daichman finaly

 

Na treningi ubieramy:

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

 

—————————————————–

 

 

PLAN TRENINGÓW 30.05 – 5.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

17:45 – 19:00 – Biała A, Zawada + BR

ŚRODA: 17:00 – 18:30  – Biała A i B , Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada – odowłane

17:45-19:00 – Biała B, Zawada + BR – odwołane

SOBOTA: Dzień Dziecka Akademii Sandecja

NIEDZIELA: Dzień Dziecka Akademii Sandecja

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek – Czerwone

 

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

——————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 23.05 – 29.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

Biała A – wolne

 

ŚRODA: 16:30-18:00  – Biała A i B , Zawada

 

CZWARTEK: Piknik Rodzinny

 

PĄTEK: Turniej w Krakowie

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

 

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

 

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

——————————————————

PLAN TRENINGÓW 16.05 – 22.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 15:45 – Biała A + Wojsław, Piętka – Sparing z Dunajcem, boisko Dunajca

18:00 – Biała B + Ogorzałek, Ślipek, Sparing z grupą 2006/2007, Zawada

ŚRODA: 16:15 – Biała B + Ślipek, Ogorzałek – Sparing z Popradem Muszyna, Orlik w Mochnacznce Wyżnej – odwołany

17:15 – Białą A + Wojsław, Piętka – Sparing z Popradem Muszyna, Orlik w Mochnaczce Wyżnej – odwołany

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada (możliwa zmiana na sparing)

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada (możliwa zmiana na sparing)

PIĄTEK: Wyjazd na turniej do Zakopanego (aktualności)

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa (harmonogram na stronie www.kochamysport.pl)

 

 

Na treningi ubieramy:

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

 

Na sparingi zabieramy dresy i biodony z wodą mineralną lub napojem izotonicznym.

——————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 9.05 – 15.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

 

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada – Odwołany

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada  – Odwołany

 

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa (harmonogram na stronie www.kochamysport.pl)

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

 

Środa – Niebieskie

 

Czwartek: – Czerwone

 

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

——————————————————-

PLAN TRENINGÓW 2.05 –  8.05

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

ŚRODA: 16:30-18:00  – Biała A i B , Zawada

CZWARTEK: 16:30-18:00 – Biała A i B, Zawada

SOBOTA: Deichmann Minimistrzostwa

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

 

————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 25.04-1.05

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada – odwołany

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada – odwołany

 

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada

 

SOBOTA: Deichmann Minimistrzostwa (możliwe rozgrywki)

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

W razie niskiej temperatury ubieramy koszulki termalne i dresy saller (spodnie i bluza)

 

————————————————————

PLAN TRENINGÓW 18.04 -24.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada

 

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa (zbiórka 30 min przed pierwszym meczem)

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

 

—————————————————–

PLAN TRENINGÓW 11.04 – 17.04

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Biała B, Zawada

 

17:45-19:00 – Biała A + bramkarze, Zawada

 

ŚRODA: 17:00-18:30 –  – Biała A i B + bramkarze, Zawada

 

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada – Odwołany

 

17:45-19:00 – Biała B + bramkarze, Zawada – Odowłany

NIEDZIELA: Deichmann Minimistrzostwa

 

Harmonogram wyżej wymieniony jest stały i obowiązuje do końca czerwca.

 

Na treningi ubieramy:

 

Poniedziałek – Żółte

Środa – Niebieskie

Czwartek: – Czerwone

Grupa Czarna treningi z Trenerem K. Porębskim wg ustalonego harmonogramu. (poniedziałek – 16:30 – Zawada, czwartek – 17:45 – Sandecja).

 

—————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 04.04 – 10.04

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-17:45 – Grupa Czarna, Zawada

17:45-19:00 – Grupa Biała, Zawada

ŚRODA: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada

CZWARTEK: 16:30-17:45 – Biała A, Zawada

17:45-19:00 – Biała B, Zawada

SOBOTA: Turniej w Krośnie (aktualności)

Wyprowadzanie zawodników na meczu z GKS Katowice (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

 

Środa – żółte

Czwartek – żółte

 

—————————————————–

PLAN TRENINGÓW 28.03 – 03.04

 

 

ŚRODA: 17:30 – 19:00 GRUPA BIAŁA I GRUPA CZARNA NA 3 BOISKU NA SANDECJI

CZWARTEK: 16:30 – 18:30 – Testy sprawnościowe, Stadion w Zawadzie, boisko nr 2

SOBOTA: Sparing z Wisłą w Krakowie, 2 drużyny (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Dres saller, getry, czapkę

————————————————-

PLAN TRENINGÓW 21.03 – 27.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

 

——————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 14.03-20.03

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: WOLNE

NIEDZIELA: Turniej VILLA GLASS STUDIO CUP 2016 w Krośnie

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

 

 

——————————————————-

PLAN TRENINGÓW 07.03 – 13.03

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

——————————————————-

PLAN TRENINGÓW 29.02 – 7.03

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

18:00 – 19:00 – Msza Święta za Sandecję, Kośćiół Kazimierz (zbiórka 17:45)

ŚRODA: wolne

CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Grupa Biała, Sparing z 2006, Hala w Rytrze

18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Turniej w Limanowej (aktualności)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czarny (czwartek)

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

Msza Święta: dresy Saller

 

————————————————–

PLAN TRENINGÓW 15.02 – 21.02

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Turniej w Tymbarku (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

———————————————-

PLAN TRENINGÓW 15.02 – 21.02

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

———————————————————

PLAN TRENINGÓW 8.02 – 14.02

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:00 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:00 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Możliwy sparing

 

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

———————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 1.02 – 7.02

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Turniej w Mszanie Dolnej (aktualnośći)

NIEDZIELA: Turniej w Jaśle (aktalnośći)

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czerwony (ponIedziałek), komplet czarny (środa)

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

——————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 18.01 – 31.01 /Ferie/

 

 

 

WTOREK (19.01) – Turniej w Czarnym Dunajcu (aktualnośći)

CZWARTEK (21.01) – Wyjazd na zgrupowanie w Łącku (aktualności)

WTOREK (26.01) – Powrót ze zgrupowania w Łącku

CZWARTEK (28.01) – Turniej we Florynce (aktualności)

NIEDZIELA (31.01) – Turniej w Ropczycach (aktualności)

 

 

——————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 11.01 – 17.01

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

 

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

 

ŚRODA: 16:15 – 18:30 – Grupa Biała i Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

 

 

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

 

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

NIEDZIELA: PROFBUD Liga – 6 kolejka (aktualnośći)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

 

Grupa Czarna: komplet żółty

 

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

—————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 7.01 – 10.01

 

 

CZWARTEK: 16:45 – 18:30 – Hala w Rytrze, sparing z rocznikiem 2006 (aktualnośći)

18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA: PROFBUD Liga – 5 kolejka (aktualnośći)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

Sparing: stroje czarne

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

 

 

————————————————-

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Od 21 grudnia do 7 stycznia nie ma zajęć ze względu na Świąteczną przerwę.

———————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 14.12 – 20.12

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA: PROFBUD Liga – 4 kolejka (aktualnośći)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

 

—————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 30.11 – 6.12

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:30 – 19:00 – Grupa Biała, GIM nr 5, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

NIEDZIELA: Wyjazd do Krosna (aktualności)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

———————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 22.11 – 29.11

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, hala w Zawadzie, sparing z 2008

SOBOTA: 8:45  – 10:00 -Testy szybkośćiowe na hali w Zawadzie

11:00 – Turniej w Piaskach Wilekich k/Krakowa (aktualnośći)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

 

———————————————

PLAN TRENINGÓW 16.11 – 22.11

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, GIM nr 5, ul. Nadbrzeżna

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków

CZWARTEK: 18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

SOBOTA: Wyjazd do Krosna i do Rymanowa

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet czarny

Grupa Czarna: komplet żółty

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

 

—————————————————————–

PLAN TRENINGÓW 9.11 – 15.11

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, SP 20, ul. Nadbrzeżna

17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, GIM nr 5, ul. Nadbrzeżna

WTOREK: 17:30 – 19:00 – Grupa Biała, Hala WSB, ul. Zielona

ŚRODA: Sparing z Akademią Kolejarz (aktualnośći)

CZWARTEK:  18:15 – 19:15 – Aerobik, Sala 109, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:30 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 16:30 – Grupa Czarna, sparing z Uran Łukowica na orliku w Łukowicy

SOBOTA: Sparing z Popradem Muszyna (aktualnośći)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: komplet czerwony, komplet żółty

Grupa Czarna: komplet żółty, na sparing dresy

Aerobik: koszulki żółte i spodnie dresowe

————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 2.11 – 8.11

 

PONIEDZIAŁEK: wolne

WTOREK: 17:00 – 18:30 – Grupa Biała, Hala w Zawadzie

ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, SP 21, ul. Rokitiańczyków – ODWOŁANY

17:15 – 18:30 – Grupa Biała, SP 21, ul. Rokitiańczyków – ODWOŁANY

CZWARTEK:  18:30 – 19:30 – Aerobik, Sala 103, MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, Hala w Zawadzie, Sparing z 2008

SOBOTA: PROFBUD LIGA w Krośnie

NIEDZIELA: WISŁA KRAKÓW CAP w Krakowie

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: stroje czerwone, stroje czarne

Grupa Czarna: stroje żółte

Aerobik: stroje żółte i dresy

 

—————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 26.10 – 31.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – Sparing z rocznikiem 2008, Grupa Czarna, Sandecja, boisko nr 3

 

WTOREK: 17:30 – Sparing z rocznikiem 2006, Brupa Biała, Sandecja, boisko nr 2

 

CZWARTEK:  17:30-19:00 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

17:30-19:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

 

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

 

PIĄTEK: Wolne

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: wtorek – czerwone, czwartek – dresy

Grupa Czarna: poniedziałek – żółte, czwartek – dresy

 

—————————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 19.10 – 25.10

 

PONIEDZIAŁEK: 17:30 – Zebranie z rodzicami, Gim nr 5, sala nr 1

WTOREK: Liga Żaków – ODWOŁANY

CZWARTEK:  16:00 – 17:15 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:00 – 18:15 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz , ul. Nadbrzeżna

PIĄTEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, Estadio Mini

17:00 – 18:15 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

———————————————-

PLAN TRENINGÓW 12.10 – 18.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, Hala Gim nr 5, ul. Nadbrzeżna

19:00 – 20:30 – Grupa Biała, Hala Gim nr 5, ul. Nadbrzeżna

WTOREK: Liga Żaków – PRZEŁOŻONY

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

19:40 – Basen, MOSiR Nowy Sącz – osoby które jadą na tuniej – wolne

PIĄTEK: Turniej w Jarosławiu (aktualnośći) – osoby które nie jadą na tuniej – wolne

SOBOTA: Wyprowadzanie zawodników Sandecja – Miedź Legnica (aktualnośći)

 

————————————————————–

PLAN TRENINGÓW 5.10 – 11.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 Grupa Czarna, Boisko nr 3

17:15 – 18:30 Grupa Biała, Boisko nr 3

ŚRODA: Liga Żaków – PRZEŁOŻONY

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:15 – 18:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – Badania + Testy + Liga Żaków (aktualności)

SOBOTA: Liga Żaków

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

———————————————————–

 

 

PLAN TRENINGÓW 21.09 – 27.09

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 Grupa Czarna, Zakole boiska  nr 1

17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zakole boiska nr 1

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

ŚRODA: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:45 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

17:45 – 19:00 – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

NIEDZIELA: Turniej w Rabce (więcej w aktualnościach)

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

—————————————————

PLAN TRENINGÓW 28.09 – 4.10

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 Grupa Czarna, Boisko nr 3

 

17:30 – 18:45 Grupa Biała, Boisko nr 3

 

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

 

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

 

17:30 – 18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

 

PIĄTEK: 16:15- 17:30 – Grupa Czarna, Estadio Mini

17:30 – 18:45 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

NIEDZIELA: Turniej w Gorlicach (więcej w aktualnościach)

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

 

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

———————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 21.09 – 27.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 Grupa Czarna, Zakole boiska  nr 1

17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zakole boiska nr 1

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

ŚRODA: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

17:45 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

17:45 – 19:00 – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

NIEDZIELA: Turniej w Rabce (więcej w aktualnościach)

 

 

 

Na treningi ubieramy:

 

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

——————————————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 14.09 – 20.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

18:00-19:30 Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

WTOREK: Liga Żaków (więcej w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

—————————————————————————

PLAN TRENINGÓW 7.09 – 13.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, boisko nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, boisko nr 3

 

WTOREK: LIga Żaków,  – więcej w aktualnościach

ŚRODA: Liga Żaków – więcej w aktualnościach

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

PIĄTEK: Wyjazd na zgrupowanie do Rytra – info w aktualnościach

Osoby które nie jadą do Rytra – wolne

 

NIEDZIELA: Turniej w Staniątkach – info w aktualnościach

 

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

———————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 31.09-6.09

 

PONIEDZIAŁEK: – wolne

WTOREK: LIga Żaków,  – więcej w aktualnościach

 

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej

 

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej

 

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Estadio Mini

SOBOTA: Turniej Kogucika w Stróżach (od 12:00) – więcej w aktualnościach

 

Na treningi ubieramy:

Grupa Biała: kolejno żółte, czerwone, czarne.

Grupa Czarna: cały tydzien stroje żółte.

 

 

———————————————————————

PLAN TRENINGÓW 24.08 – 30.08

 

 

WTOREK: 16:30 – 18:00 – Sandecja, Estadio Mini

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Sandecja, Estadio Mini

 

Wymienione godziny obowiązują osoby, które nie pojechały na zgrupowanie.

Treningi odbywają się wspólnie z rocznikiem 2008, z Trenerem T. Tokarczykiem (te. 796-077-555)

 

Na treningi ubieramy stroje żółte.

 

———————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 17.08-23.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

 

18:00-19:30 Grupa Biała, Estadio Mini

 

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Sparing z Dunajec Nowy Sącz, Stadion w Piątkowej – wyznaczeni zawodnicy (informacje w aktualnościach)

 

18:00 – 19:30 – Zawodnicy niepowołani na saring, Stadion w Piątkowej

 

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała + Grupa Czarna, Estadio Mini – zawodnicy obecni na testach w poprzednim tygodniu

18:00 – 19:30 – Grupa Biała + Grupa Czarna, Estadio Mini – zawodnicy nieobecni na testach w poprzednim tygodniu

SOBOTA: Możliwe testy – przeniesione na październik

NIEDZIELA: Wyjazd na Zgrupowanie Sportowe (informacje w aktualnościach)

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, żółte, czarne.

 

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

 

 

———————————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 10.08-16.08

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

18:00-19:30 Grupa Biała, Estadio Mini

CZWARTEK: 17:00 – 18:15 – Grupa Czarna + Grupa Biała – Testy Sprawnościowe,

Stadion w Piątkowej, boczne boisko

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

—————————————————————

 

 

PLAN TRENINGÓW 3.08 –  9.08

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 18:00 – 19:30 – Grupa Czarna + Grupa Biała, Sandecja, Estadio Minii

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone,

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

————————————————————————————-

 

 

PLAN TRENINGÓW 29.06 –  05.07

 

 

WTOREK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

 

ŚRODA: Sparing z Dunajec Nowy Sącz ( informacje w aktualnościach)

CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej, boczne boisko

 

SOBOTA: Piknik rodzinny ( informacje u Pani M. Ogorzałek)

 

 

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone,

 

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

——————————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 22.06 –  28.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 -17:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Estadio Mini

19:45 – Basen MOSiR

WTOREK: Sparing z Polonią Kraków (informacje w aktualnościach)

ŚRODA:16:30 -18:00 – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Estadio Mini – ODWOŁANY

CZWARTEK: Sparing z Akademią Kolejarz (informacje w aktualnościach)

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa czarna, Estadio Mini  – ODWOŁANY, PRACE REMONTOWE NA BOISKACH

18:00 – 19:30  – Grupa Biała, Estadio Mini – ODWOŁANY, PRACE REMONTOWE NA BOISKACH

NIEDZIELA: Turniej w Garbarni Kraków (informacje w aktualnościach)

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

———————————————————————————————–

PLAN TRENINGÓW 15.06 –  21.06

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 -17:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini

 

18:00 – 19:30 – Grupa Biała, Estadio Mini

 

19:45 – Basen MOSiR

WTOREK: Sparing z Beniaminek Krosno (informacje w aktualnościach)

 

ŚRODA:16:30 -18:00 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

 

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa czarna, Sandecja nr 3   – ODWOŁANY

 

18:00 – 19:30  – Grupa Biała, Sandecja nr 3 – ODWOŁANY

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

——————————————————————————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 8.06 – 14.06

 

 

PONIEDZIAŁEK: 18:00 – Grupa Czarna, Estadio Mini, tr. Porębski

 

18:00 – Grupa Biała, Sandecja nr 2, tr. Biel

 

19:45 – Basen MOSiR

 

ŚRODA: WOLNE

 

PIĄTEK: 16:30 – Grupa czarna, Sandecja nr 3

 

18:30 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

 

NIEDZIELA:  Rozgrywki Deichmann (harmonogram dostępny na stronie:  www.kochamsport.pl )

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

 

———————————————————————————————————————

 

 

PLAN TRENINGÓW 1.06 – 7.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 -17:45 – Grupa Czarna, Estadio Mini

18:00 – 19:15 – Grupa Biała, Estadio Mini

19:45 – Basen MOSiR

ŚRODA: 16:30 -18:00 – Grupa Biała, Sandecja nr 3

18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, Sandecja nr 3

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa czarna, Sandecja nr 3 –  ODWOŁANY!

18:30 – 19:30  – Grupa Biała, Sandecja nr 3

NIEDZIELA: – Rozgrywki Deichmann (harmonogram dostępny na stronie:  www.kochamsport.pl )

 

Na treningi kolejno ubieramy stroje: żółte, czerwone, czarne.

Grupa czarna cały tydzien stroje żółte.

 

Kadra

SEZON 2019 / 2020

GRUPA BIAŁA:

  1. CISOŃ KONRAD (badania do 02.03.2020)
  2. FLOREK DORIAN (badania do 12.04.2020)
  3. JAWORSKI MATEUSZ (badania do 15.10.2019)
  4. KORAL XAWIER (badania do 09.03.2020)
  5. NAJDUCH TOMASZ (badania do 15.03.2020)
  6. OGORZAŁEK PAWEŁ (badania do 21.01.2020)
  7. ORŁOWSKI ADAM (badania do 03.04.2020)
  8. PISZCZEK OLIWIER (badania do 03.04.2020)
  9. PLATA JAKUB (badania do 26.02.2020)
  10. POLAŃSKI MACIEJ (badania do 08.05.2020)
  11. PYRCIOCH MIKOŁAJ (badania do 20.05.2020)
  12. SMAJDOR FRANCISZEK (badania do 16.03.2020)
  13. SZCZUROWSKI JAKUB (badania do 28.02.2020)
  14. LEŚNIAK FRANCISZEK

GRUPA CZARNA:

  1. CHMIELOWSKI RAFAŁ (badania do 13.03.2020)
  2. BACZYŃSKI MICHAŁ (badania do 22.10.2019)
  3. CHWASTEK JAN (badania do 29.08.2020)
  4. GŁÓD ARTUR (badania do 05.08.2020)
  5. GÓRKA BARTOSZ (badania do 07.05.2020)
  6. KULIG NIKODEM (badania do 28.08.2020)
  7. ORCZYKOWSKI KRZYSZTOF (badania do 30.03.2020)
  8. PROSZEK JAKUB (badania do 14.01.2020)
  9. PRZEPIÓRKA PATRYK (badania do 28.03.2020)
  10. STAROSTA DANIEL (badania do 31.01.2020)
  11. ŚWIDERSKI BARTOSZ (badania do 09.09.2020)

 

 

 

Osiągnięcia grupy

brak informacji

Turnieje/Rozgrywki

 

PLANY TURNIEJOWE NA NAJBLIŻSZY OKRES:

 

1) Turniej Smoka Wawelskiego w Krakowie, 7-9 czerwca

W kadrze 15 zawodników, koszt 150 zł/os (dojazd przez 3 dni, obiady, wpisowe). [mecz AMP jeśli terminarz będzie do tego dostosowany]

2) Progres Cup w Krakowie, 16 czerwca.

W kadrze 13 zawodników, koszt wpisowego 400 zł do podziału, dojazd pokryjemy ze środków Akademii.

TERMINARZE RUNDA WIOSENNA 2018/219:

D – mecz przy Kilińskiego 47,

W – mecz wyjazdowy.

 

I liga młodzików:

01.04 godz. 17:30 W Biegoniczanka,

18.04 godz. 12:00 D Glinik Gorlice,

23.04 godz. 17:00 W Kolejarz Stróże,

29.04 godz. 17:30 D Sandecja 2006 II,

01.03 godz. 10:00 W Korona Beskidu Tylicz,

06.05 godz. 16:30 W Gród Podegrodzie,

13.05 godz. 18:00 W Poprad Muszyna,

15.05 godz. 18:30 D Dunajec Nowy Sącz,

29.05 godz. 18:00 D Sokół Stary Sącz,

01.06 godz. 18:00 D Beskidzka AP,

03.06 godz. 18:00 W Łużna,

08.06 godz. 10:00 W AP 2012,

12.06 godz. 18:30 D Goal Nawojowa,

 

III liga młodzików:

08.04 godz. 17:00 W Budowlani Jazowsko,

27.04 godz. 10:00 W Biegoniczanka II,

08.05 godz. 18:30 D Zawada Nowy Sącz,

13.05 godz. 18:00 D Dunajec II,

21.05 godz. 17:00 W Ogniwo Piwniczna Zdrój,

03.06 godz. 18:00 D Przetakówka,

15.06 godz. 10:00 D Helena.