U-13 (rocznik 2008)
Aktualności

Nowy numer konta do wpłat od stycznia dla rocznika 2008:

Fundacja Akademia Sandecja

Santander Bank Polska

25 1090 1838 0000 0001 4738 0247

Tytułem: imię nazwisko zawodnika, miesiąc za który płacimy

 

Szalowa CUP

Data: 04-06.12.2020

Miejsce: Szalowa balon

Zbiórka: Piątek 14.30 Szalowa, Sobota 12.45 Szalowa

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2.Świgut Leon, 3.Krawczyk Kasper,4. Łukaszczyk Franciszek, 5. Mróz Jakub, 6. Krzak Kacper, 7. Grabczyk Adam, 8. Biskup Karol, 9.Blicharz Maksymilian, 10. Śmietana Szymon, 11.Zakrzewski Piotr, 12. Filipek Sebastian, 13. Sowa Igor

Koszt: 60zł/os

Zabieramy: dres, ortalion, kurtka, plecak, sprzęt do gry klubowy, ciepła herbata, termy góra dół, rękawiczki, czapka, komin,

 

Coopalnia Talentów

Data: 21-22.11.2020

Miejsce: Kraków AWF

Zbiórka sobota: 6.45 Sandecja
niedziela: zależy od wyników sobotnich

  1. Kadra: 1 Damasiewicz Adrian, 2. Krawczyk Kasper, 3.Łukaszczyk Franciszek, 4.Obrzut Oskar, 5. Mróz Jakub, 6.Śmietana Szymon, 7.Filip Patryk, 8.Filipek Sebastian, 9. Zakrzewski Piotr, 10.Biskup Karol, 11. Krzak Kacper, 12. Blicharz Maksymilian, 13. Świgut Leon 14. Grabczyk Adam

Koszt: 150zł/os ( dojazd, wpisowe, obiad x2 )

Zabieramy: kurtka, czapka, rękawiczki, termo, plecak, śniadanie, herbatę ciepłą, ortalion, dres, sprzęt do gry z klubu,

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA

API CUP

Data: 06-08.11.2020

Miejsce: Zakopane, Pardałówka

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2.Sowa Igor  , 3. Krawczyk Kasper, 4. Łukaszczyk Franciszek , 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Świgut Leon, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13.Gramsz Igor 14.Kosal Szymon

Zbiórka: 8.00 Sandecja

Koszt: 340zł ( wpisowe, pobyt, transport tam i z powrotem )

Zabieramy: żółty sprzęt, biały sprzęt, koszulka polo, ortalion, kurtka zimowy klubowa, plecak, dres, termy, czapka, rękawiczki, rzeczy osobiste, korki, ochraniacze, dodatkowe getry,

 

MLM  Sandecja – Dunajec

Mecz bez kibiców – zakaz wstępu, Klub dostosowuje się do rozporządzenia 

Miejsce: Sandecja

Data: 03.11.2020

Zbiórka: 14:00 Sandecja,

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Najduch Tomek , 3. Krawczyk Kasper, 4. Łukaszczyk Franciszek , 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13.Gramsz Igor 14. Koral Xavier

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę, maseczki

MLM Kalwarianka – Sandecja

Miejsce: Kalwaria Zebrzydowska

Data: 31.10.2020

Zbiórka: 7:00 Sandecja, mecz: 10:00

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Sowa Igor , 3. Krawczyk Kasper, 4. Łukaszczyk Franciszek , 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13.Gramsz Igor 14. Piskor Maciej

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę, 10zł na pizze po meczu, maseczki

MLM Progres – Sandecja

Miejsce: Kraków

Data: 24.10.2020

Zbiórka: 7:45 Sandecja, mecz: 10:30

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Filipek Sebastian , 3. Krawczyk Kasper, 4. Łukaszczyk Franciszek , 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13.Gramsz Igor ,

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę, 10zł na pizze po meczu, maseczki

MLM Sandecja – Tarnovia

Miejsce: Sandecja

Data: 17.10.2020

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Kadra: 1. Nowak Łukasz,  2. Gramsz Igor , 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13. Najduch Tomasz, 14. Łukaszczyk Franciszek, 15. Koral Xavier

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę,

MLM Wisła – Sandecja

Miejsce: Kraków

Data: 10.10.2020

Zbiórka: 9.30 Sandecja

Kadra: 1. Nowak Łukasz,  2. Filipek Sebastian , 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13. Piskor Maciej, 14. Łukaszczyk Franciszek

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę,10zł na pizze po meczu, maseczki

MLM Sandecja – Okocimski

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Kadra: 1. Nowak Łukasz,  2. Najduch Tomasz , 3. Krawczyk Kasper, 4. Śmietana Szymon, 5. Grabczyk Adam, 6. Biskup Karol, 7. Mróz Jakub, 8. Zakrzewski Piotr, 9. Filip Patryk, 10. Krzak Kacper, 11. Opyd Mikołaj, 12. Koral Xavier,13. Łukaszczyk Franciszek

OLM: Sobota 11.15 zbiórka Sandecja ( 12.00 Sandecja – Goal ) żółte stroje ( Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Obrzut Oskar, Sowa Igor )

Zabieramy: korki, ochraniacze, ŻÓŁTY SPRZĘT DO GRY, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę,

Bruk Bet Termalica CUP w Niecieczy

8 drużyn  mecz każdy z każdym

Miejsce: Nieciecza

Zbiórka: Sobota:Wyjazd po meczu 13 .00 ( po meczu pizza i mozna zostac na mecz OLM i po meczu wyjazd )

Niedziela: 6.45 Sandecja

Kadra:1. Nowak Łukasz,  2. Najduch Tomasz , 3. Krawczyk Kasper, 4. Śmietana Szymon, 5. Grabczyk Adam, 6. Biskup Karol, 7. Mróz Jakub, 8. Zakrzewski Piotr, 9. Filip Patryk, 10. Krzak Kacper, 11. Opyd Mikołaj, 12. Koral Xavier,13. Łukaszczyk Franciszek, 14. Filipek Sebastian, 15. Jurczyński Dawid, 16.Gramsz Igor, 17. Obrzut Oskar

Koszt: 50zł (w tym dojazd, obiad, poczęstunek przez 2 dni )

Zabieramy: korki, ochraniacze, ŻÓŁTY SPRZĘT DO GRY + sprzęt do gry z klubu, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę,

MLM Cracovia – Sandecja

Miejsce: Kraków

Zbiórka: 7.15 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Filipek Sebastian , 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13. Gramsz Igor, 14. Nowak Łukasz 15. Łukaszczyk Franciszek

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, dres, ortalion, czarne getry, plecak, wodę,10zł na pizze po meczu.

MLM  Dunajec – Sandecja

Data: 19.09.2020

Miejsce: Dunajec ( obiekty PWSZ)

Zbiórka: 16.00 Dunajec

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Koszyk Filip, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Opyd Mikołaj, 13. Gramsz Igor

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo,czarne getry, plecak, wodę,

 

MLM Okocimski Brzesko – Sandecja

Data: 09.09.2020

Miejsce: Brzesko

Zbiórka: 14.50 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Filipek Sebastian, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper,  12. Obrzut Oskar, 13. Koszyk Filip, 14. Sowa Igor 15. Opyd Mikołaj, 16. Kożuch Błażej

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo,czarne getry, plecak, wodę, jedziemy w koszulkach polo, dres

MLM  Sandecja – Kalwarianka

Data: 12.09.2020

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Filipek Sebastian, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper,  12. Obrzut Oskar, 13. Koszyk Filip, 14. Sowa Igor,

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo,czarne getry, plecak, wodę,

 

MLM Okocimski Brzesko – Sandecja

Data: 09.09.2020

Miejsce: Brzesko

Zbiórka: 14.50 Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Filipek Sebastian, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper,  12. Obrzut Oskar, 13. Koszyk Filip, 14. Sowa Igor 15. Opyd Mikołaj, 16. Kożuch Błażej

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo,czarne getry, plecak, wodę, jedziemy w koszulkach polo, dres

MLM Sandecja – AS Progres

Data: 05.09.2020

Miejsce: Nowy Sącz

Zbiórka: 9.00 Sandecja, 10.00 Mecz

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Filipek Sebastian, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6. Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper,  12. Obrzut Oskar, 13. Koszyk Filip, 14. Sowa Igor

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo,czarne getry, plecak, wodę,

MLM Tarnovia – Sandecja

Data: 30.08.2020

Miejsce: Tarnów

Zbiórka: 8.00 Sandecja, 10.00 Mecz

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian,  2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Jurczyński Dawid, 5. Śmietana Szymon, 6.Grabczyk Adam, 7. Biskup Karol, 8. Mróz Jakub, 9. Zakrzewski Piotr, 10. Filip Patryk, 11. Krzak Kacper, 12. Igor Gramsz, 13. Opyd Mikołaj, 14. Najduch Tomasz, 15. Obrzut Oskar, 16. Koszyk Filip

Zabieramy: korki, ochraniacze, sprzęt do gry z klubu, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo,czarne getry, plecak, wodę, jedziemy w polo

Sandecja – Cracovia

Data: 19.08.2020

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.00 Sandecja, 10.00 Mecz

Kadra: Wszyscy

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, żółty sprzęt, plecak, wodę

MLM Sandecja – Wisła Kraków

Data: 13.08.2020

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 10.00 Sandecja, 11.00 Mecz

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Sowa Igor, 3. Łukaszczyk Franciszek, 4. Krawczyk Kasper, 5. Jurczyński Dawid, 6. Śmietana Szymon, 7.Grabczyk Adam, 8. Biskup Karol, 9. Mróz Jakub, 10. Zakrzewski Piotr, 11. Filip Patryk, 12. Krzak Kacper, 13. Filipek Sebastian, 14 Igor Gramsz, 15. Piskor Maciej

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, żółty sprzęt, plecak, wodę

MLM Sandecja – Cracovia

Data: 19.08.2020

Miejsce: Sandecja

Zbiórka: 9.00 Sandecja, 10.00 Mecz

Kadra: Wszyscy

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, koszulka polo, żółty sprzęt, plecak, wodę

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI NA STADIONIE

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Michał Jawczak

Tel. 600 964 330

e-mail – jawa9@interia.pl

——————————————


——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Magdalena Łukaszczyk

Tel. 515 365 314

e-mail – magdalenalukaszczyk@o2.pl

Plan zajęć

W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH CZAS I MIEJSCE TRENINGU MOŻE ULEC ZMIANIE

O CZYM ZOSTANĄ PAŃSTWO POWIADOMIENI POPRZEZ SMS

Plan Tygodnia 25.01 – 31.01

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.20 bus Sandecja

Środa: 17.10 zbiórka Barcice, 17.30-19.00 sparing

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Niedziela: Sparing z Szóstką Jasło, 10.30 zbiórka w Stróżach, żółte stroje, 30zł/os(boisko)

Plan Tygodnia 18.01 – 24.01

Poniedziałek: 17.45 -19.15 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.10 bus Sandecja

Środa: 15.00 Sparing z Limanovia, żółte stroje, 14.00 bus Sandecja 15zł/os

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.55 bus Sandecja

 

Plan Tygodnia 11.01 – 17.01

Poniedziałek: 18.00 -19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.30 bus Sandecja

Środa: 18.00 -19.30 Barcice, żółte stroje, ortalion, 17.30 bus Sandecja

Czwartek: 16.00 zbiórka Barcice, Sparing z Pogonią Siedlce, żółte stroje

Sobota: 12.00 zbiórka w Limanowej, żółte stroje, Sparing z Limanovią

Plan Tygodnia 04.01 – 10.01

Poniedziałek: 18.00 -19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.30 bus Sandecja – Odwołany

Wtorek: 8.30 zbiórka Barcice , 9.00-10.30 sparing z Hutnikiem Kraków, żółte stroje

Środa: Święto

Czwartek: 18.00-19.30 Barcice, białe stroje, 17.30 bus Sandecja

Plan Tygodnia 20-23.12

Poniedziałek: 16.50 -18.00 Testy, zdjęcia, Wszyscy obowiązkowo, żółte stroje, dresy, IV Liceum Sportowe, ul. Nadbrzeżna – wejście od ul Nadbrzeżnej na hale.

Plan Tygodnia 14.12- 19.12

Poniedziałek: 16.30- 18.00 żółte stroje, 15.45 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Plan Tygodnia 07.12- 13.12

Poniedziałek: 16.30- 18.00 żółte stroje, 15.45 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

 

Plan Tygodnia 30.11 – 06.12

Poniedziałek: 16.45 – 18.15, żółte stroje, 16.05 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: wolne

Piątek: Turniej Szalowa, aktualności ( popołudniu)

Sobota: Turniej Szalowa, aktualności ( do południa lub popołudniu )

Niedziela: Turniej Szalowa, aktualności ( zależne od wyniku grupowego )

Plan Tygodnia 23.11 – 29.11

Poniedziałek: 16.45 – 18.15, żółte stroje, 16.10 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Sobota: Sparing z Limanovia zbiórka 9.30 w Limanowej na stadionie, żółte stroje ( w razie problemu z transportem proszę o kontakt między rodzicami, ja mam 4 miejsca )

 

Plan Tygodnia 16.11 – 22.11

Poniedziałek: 16.45 – 18.15, żółte stroje, 16.10 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Sobota – Niedziela: Turniej Coopalnia Talentów w Krakowie ( aktualności )

Plan Tygodnia 09.11 – 15.11

Poniedziałek: wolne

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Plan Tygodnia 02.11 – 08.11

Poniedziałek: 15.00 -16.30 białe stroje, Piątkowa

Wtorek MLM Sandecja – Dunajec ( Mecz bez kibiców – zakaz wstępu, Klub dostosowuje się do rozporządzenia )

Środa: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje ortaliony (dojazd własny)

Piątek – Niedziela: API Cup (aktualności)

Plan Tygodnia 26.10 -01.11

Poniedziałek: 15.00 -16.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 15.00-16.30 stroje żółte

Czwartek: 15.00 -16.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: Kalwarianka – Sandecja ( aktualności )

Plan Tygodnia 19.10 -25.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Progres Kraków – Sandecja( aktualności )

Plan Tygodnia 12.10 -18.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – Tarnovia ( aktualności )

Plan Tygodnia 05.10 -11.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Wisła – Sandecja (aktualności )

Plan Tygodnia 28.09 -04.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – Okocimski ( aktualności )

Sobota – Niedziela: Turniej drużyn 1 ligowych w Niecieczy Sobota popołudniu, Niedziela rano ( aktualności )

 Plan Tygodnia 21.09 -27.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Niedziela: MLM Cracovia – Sandecja (aktualności)

Plan Tygodnia 14.09 -20.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje białe

Czwartek: 16.00 -17.30 żółte stroje, Piątkowa

Niedziela: MLM Dunajec – Sandecja 17.00 mecz  ( aktualności)

Plan Tygodnia 07.09 -13.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: MLM Okocimski – Sandecja (aktualności)

Czwartek: 16.00 -17.30 żółte stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – Kalwarianka ( aktualności)

Plan Tygodnia 31.08. – 06.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 Piątkowa stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – AS Progres ( aktualności )

Plan Tygodnia 24.08. – 30.08

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 Piątkowa stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Niedziela: Mecz w Tarnowie z Tarnovia ( aktualności )

Plan Tygodnia 17.08 -23.08

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: MLM Sandecja – Cracovia (aktualności)

Czwartek: 16.00-17.30 Piątkowa stroje żółte

Niedziela: MLM Sandecja – Wisła Kraków (aktualności)

Plan Tygodnia 10.08 -16.08

Poniedziałek: Wolne

Środa: 16.00 – 17.30, stroje żółte

Czwartek: 16.00 – 17.30, stroje białe

Sobota: Mecz Małopolskiej Ligi Młodzika Okocimski Brzesko – Sandecja – PRZEŁOŻONY

Plan Tygodnia 03.08 -09.08

Obóz dochodzeniowy na obiektach ZAWADY Ośrodek Sportowiec ( na samym końcu )

Plan może ulec mały korektom podczas trwania obozu.

Niedziela: 9.15 Sparing z Koroną Kielce w Barcicach, żółte stroje

Plan Tygodnia 27.07 -02.08

Poniedziałek: 17.00-18.30, piątkowa, białe stroje

Środa: 9.45 zbiórka piątkowa, żółte stroje, Sparing z Sokołem Słopnice

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Niedziela:  Przełożony na 09.08.

Plan Tygodnia 20.07 -26.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, piątkowa, białe stroje

Środa: 16.15 zbiórka Sparing z Puszczą Niepołomice w Piątkowej, stroje żółte

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Sobota: Sparing z Czarnymi Jasło w Nowym Sączu (więcej info w tygodniu)


Plan Tygodnia 13.07 -19.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, piątkowa, białe stroje

Środa: 16.00-17.30 Piątkowa, Żółte stroje

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Plan Tygodnia 06.07 -12.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, piątkowa, białe stroje

Środa: Sparing w Niecieczy( aktualności )

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Plan Tygodnia 29.06 – 05.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30, żółte stroje

Czwartek: 16.00-17.30 białe stroje

Niedziela: 9.30 zbiórka Barcice, żółte stroje, sparing z Rodło Opole

Plan Tygodnia 22.06 -28.06

 

Poniedziałek: 16.00-17.30, białe stroje, ortalion  Piątkowa

Środa: 17.30 zbiórka Piątkowa, żółte stroje Sparing z AP Goal

Sobota: Sparing ( godziny poranne prawdopodobnie na Dunajcu)

 

Plan Tygodnia 15.06 – 21.06

Poniedziałek: 16.00-17.30, żółte stroje, Piątkowa

Środa: 17.30-19.00, białe stroje

Sobota: Sparing  – zbiórka w Limanowej na stadionie o 11.00 , żółte stroje ( jeżeli ktoś ma problem z transportem proszę o kontakt między sobą lub ze mną )

Plan Tygodnia 08.06 – 14.06

 Poniedziałek: 16.00-17.30 Piątkowa, białe stroje

Środa: Sparing z Sokołem w Starym Sączu (zbiórka 17.30 Stary Sącz boisko), stroje Żółte

 

Plan Tygodnia 01.06 – 07.06

 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 WSZYSCY, stroje żółte, Piątkowa

Środa: 17.30 – 19.00 WSZYSCY, stroje białe, Piątkowa

 

 

Plan Tygodnia 25.05 – 31.05

 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 WSZYSCY, stroje żółte

Środa: 17.30 – 19.00 WSZYSCY, stroje białe

 

Plan Tygodnia 18.05-24.05

Poniedziałek:  16.00-17.00 Piątkowa ( Biskup Karol, Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Koszyk Filip, Obrzut Oskar, Śmietana Szymon, Płonka Miłosz, Sowa Igor)

17.00-18.00 Piątkowa(Filip Patryk, Grabczyk Adam, Krawczyk Kasper, Mróz Jakub, Łukaszczyk Franek, Zakrzewski Piotr, Damasiewicz Adrian, Wielosik Filip

Środa:

16.00-17.00 Piątkowa ( Biskup Karol, Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Koszyk Filip, Obrzut Oskar, Śmietana Szymon, Płonka Miłosz, Sowa Igor)

17.00-18.00 Piątkowa(Filip Patryk, Grabczyk Adam, Krawczyk Kasper, Mróz Jakub, Łukaszczyk Franek, Zakrzewski Piotr, Damasiewicz Adrian, Wielosik Filip

Trenujemy w CZWARTEK (07.05 , 14.05 )

16.00 Piątkowa ( Biskup Karol, Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Koszyk Filip, Obrzut Oskar, Śmietana Szymon ) zbiórka 15.55 przed wejściem na stadion

17.00 Piątkowa ( Filip Patryk, Grabczyk Adam, Krawczyk Kasper, Mróz Jakub, Łukaszczyk Franek, Zakrzewski Piotr ) Zbiórka 16.55 przed wejściem

OŚWIADCZENIE-RODZICA-OPIEKUNA-PRAWNEGO-1

Wznowienie treningów miesiąc MAJ !

I – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZED TRENINGIEM:
1.W Treningu może uczestniczyć tylko zawodnik który dostarczył oświadczenie covi19, zawodnika na trening należy przywieźć punktualnie.,
2. Zawodnika należy przyprowadzić w wyznaczoną strefę zbiórki (rodzic/opiekun i zawodnik powinni mieć zasłonięte usta oraz nos).
3. Po przyprowadzeniu zawodnika do strefy zbiórki, rodzic/opiekun zabiera zakrycie twarzy zawodnika i oddala się od wyznaczonej strefy.
4. Przed treningiem zawodnik musi zdezynfekować ręce  (środek do dezynfekcji który zapewnia AKADEMIA SANDECJA będzie dostępny w strefie zbiórki).
5. Zabronione jest zwyczajowe powitanie się poprzez kontakt dłoni.
6. Po spełnieniu powyższych punktów, trener odbiera zawodników ze strefy zbiórki. Trening trwa od 45 do 60 minut , przerwa między poszczególnymi jednostkami musi wynosić 15 minut.
II – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PO TRENINGU:
1. Po zakończeniu zajęć trener odsyła pojedynczo zawodników do strefy zbiórki.
2. Zawodnik w strefie zbiórki obowiązkowo dokonuje dezynfekcji rąk.
3. Rodzic/opiekun odbiera zawodnika ze strefy zbiórki, uprzednio udostępniając mu zakrycie twarzy, po czym niezwłocznie opuszcza wraz z zawodnikiem strefę zbiórki.
III – OGÓLNE ZASADY POSTĘPOWANIA:
1. Przed zajęciami, trener informuje zawodników o zasadach bezpieczeństwa.
2. Zawodnicy biorą udział w treningu bez maseczek (czyt. zakrycia ust i nosa).
3. Zawodnik na zajęcia przyjeżdża już przebrany w strój sportowy (szatnie na obiektach nie będą dostępne).
4. W przypadku wcześniejszego przyjazdu na trening należy zaczekać, aż wcześniejsza grupa zakończy zajęcia i oddali się od obiektu.
5. Swoją wodę zawodnicy zostawiają w miejscu wskazanym przez trenera (przyniesiona przez zawodnika woda, jest tylko i wyłącznie do jego dyspozycji).
6. Rodzice/opiekunowie mają zakaz grupowania się na obiekcie.
7. Przed i po każdych zajęciach sprzęt będzie dezynfekowany. ( piłki, pachołki itp. )
8. W zajęciach może wziąć udział maksymalnie 6 zawodników plus trener.
9. Osoby, które zaobserwowały u siebie objawy, mogące mieć związek z koronawirusem lub też miały kontakt z osobą/osobami, u których zachodzi podejrzenie zachorowania na ww. wirusa, powinny ten fakt zgłosić telefonicznie bądź mailowo trenerowi prowadzącemu grupę najpóźniej w dniu treningu. 10. Nieobecność zawodnika na treningu obowiązkowo przekazujemy Trenerowi prowadzącemu najpóźniej na 2 godziny przed planowanym treningiem.
11. Zawodnicy, bądź rodzice, którzy nie będą przestrzegali wprowadzonych zasad będą zawieszani w treningach.

Zgodnie z wytycznymi treningi wstrzymane do 22.03.2020r

Zachęcam aby ten czas wykorzystać na indywidualny trening techniki filmik tutaj.

Trening do codziennego wykonania każdy indywidualnie, proszę potraktować poważnie dla własnego rozwoju.

Kliknij Trening !

📍45 minut trening:

0- 5 min rozbieganie w truchcie

5 -10 min – rozgrzewka – Bieg w miejscu- Skip A (kolana wysoko) Skip B- Nogi do przodu – Skip C (pięty do pośladków)

10 – 15 min- ćwiczenia z piłka. BALL MASTERY 1 element

filmik :https://www.youtube.com/watch?v=15y7MGYKuN8

15 – 20 min – wzmocnienie nóg – obunożne przeskoki nad pilka-30 sekund.
Odpoczynek 15 sekund

20 – 25 min – ćwiczenia z piłka. BALL Mastery 2 element

https://www.youtube.com/watch?v=LX7vCvuJ-Ic&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1JbTVvaT-ULNzrV7xSZHoPS_pfGbzq8mcjxSL0hhS6Prs4_ffHDXvwmlA

25 – 30 min – ćwiczenia z pilka. BALL mastery 3 element 100% szybkości.

https://www.youtube.com/watch?v=I0MgQuWfC5g&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0xBYGqi8WbhD27lAC9yDd_mTe5SVBqw6Ga6r9XwDjTvUTPhAwXjcmDuLs

30 – 35 min – budowanie mięśni. 10 pompek, 25 brzuszków, 25 spięć do uniesionych nóg. Powtarzamy 4 razy lub 5 minut.

35min- 45min ćwiczenia stabilizacyjne ( deska przodem, deska tyłem, wznos ramion i nóg w leżeniu na brzuchu, podpór przodem na przemian prawa ręka-lewa noga, lewa ręka – prawa noga )

 

Plan Treningów 09.03 – 15.03

Poniedziałek: 16.30-18.00 Barcice ( 15.55 bus)

Środa: 16.15 – 17.45 Piątkowa, żółty sprzęt, ortalion

Sobota: Sparing (do potwierdzenia)

 

Plan Treningów 02.03 – 08.03

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 Barcice ( bus bus 15.50 Sandecja ) ubieramy ortaliony

Środa: 16.00 – 17.30 Stary Sącz , ortaliony

Piątek: 16.30 – 18.00 Barcice, ortaliony

Sobota: Sparing Sandecja – Tarnovia ( aktualności )

Obecność w tym tygodniu bardzo ważna ze względu na planowaną kontrole z PZPN

Plan Treningów 24.02 – 01.03

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 Barcice ( 16.00 Bus Sandecja )

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz

Czwartek: 16.00 Msza święta w intencji Sportu i Sandecji – zbiórka w dresach i kurtkach 15.50 kościółek przy starym cmentarzu na przeciwko Miejskiego Ośrodka Kultury

Piątek:  odwołany, sobota sparing

Sobota: Sparing z Koroną Kielce ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.02 – 23.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice ( 17.30 bus Sandecja)

Wtorek: 15.45 wyjazd na sparing do Szalowej ( aktualności )

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz

Piątek: 18.00-19.30 Barcice, ortalion

 

Plan Treningów 10.02. – 16.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz

Piątek: 16.30 Sparing z Polonią Warszawa (aktualności , wszyscy)

 

Plan Treningów 27.01 -09.02

Pierwszy tydzień ferii – wolne

01.02 – wyjazd na obóz ( aktualności )

09.02 Niedziela: Sparing w Barcicach – Polonia Warszawa ( aktualności )

Plan Treningów 20.01 -26.01

Poniedziałek: 17.30-19.00 Barcice (16.50 bus Sandecja)

Środa: 17.30 -19.00 Barcice

Czwartek: 20.00 Zebranie z rodzicami sala konferencyjna Sandecja, obowiązkowe! ( podsumowanie sezonu, plany, sprawy bieżące)

Piątek: 17.20 zbiórka Barcice – sparing ( żółte stroje, ortaliony)

Plan Treningów 13.01 – 19.01

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.30- zbiórka Barcice ( 17.00 – 18.30 sparing z Ruchem Chorzów, ortaliony )

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Niedziela: Sparing z Hutnikiem w Krakowie, wszyscy

Plan Treningów 06.01 – 12.01 

Poniedziałek: wolne ( święto )

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz, Ortaliony

Piątek -Niedziela: Turniej Orlen Beniaminek ( aktualności )

Plan Treningów 16.12 – 22.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 18.15 – ok 19.30, testy motoryczne OBOWIĄZKOWO WSZYSCY! , białe stroje, hala PWSZ

Plan Treningów 09.12 – 15.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja )

Wtorek: 16.00 Sandecja ( wyjazd do Szalowej sparingi, aktualności )

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Sobota:  2 Turnieje ( aktualności )

Plan Treningów 02.12 – 08.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Piątek: 16.15 – 18.00 Barcice, sparing wszyscy, ortaliony

Na treningi prosze przynosić ciepła herbatę w termosie.

 

Plan Treningów 25.11 – 01.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Wtorek: 16.45  Sandecja, zdjęcia do kalendarza ( ok 15 min ), obecność obowiązkowa ! Ubieramy dres i białe stroje

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Plan Treningów 18.11 – 24.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00, Barcice sztuczne, białe stroje, ortaliony

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Piątek,Sobota,Niedziela: API CUP ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.11 – 17.11

Poniedziałek: Wolne – Święto

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Piątek – Niedziela: Turniej z 2007 r  w Szalowej – powołania

Plan Treningów 04.11 – 10.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Barcice,

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, zółte stroje, ortalion

Piątek: 18.30 zbiórka – Obsługa Meczu Sandecja – Olimpia Grudziądz ( wszyscy ! , kurtki klubowe, dres)

Sobota-Niedziela: Turniej w Szalowej ( aktualności)

Plan Treningów 28.10 – 03.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00, Barcice sztuczne, białe stroje, ortaliony – obecność obowiązkowa

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortaliony – obecność obowiązkowa

Czwartek: MLM Okocimski – Sandecja ( aktualności )

Plan Treningów 21.10 – 27.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, piątkowa

Środa: 16.30 – 18.00, piątkowa

Sobota: Sparing ze słowacką drużyną Sokol Lubotice ( aktualności )

Niedziela: MLM Sandecja – Unia T. (Aktualności)

Plan treningów 14.10 -20.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.oo piątkowa, stroje żółte

Środa: 17.00 – 18.30, stroje białe, piątkowa

Liga Młodzika – powołania ( aktualności)

Piątek: 17.15. – 18.30 stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Sandecja- Kalwarianka ( aktualności )

Okręgowa Liga Młodzików ( aktualności )

Plan treningów 07.10 -12.10

Poniedziałek: Liga Młodzika Sandecja – Wisła Kraków

Środa: 17.00 – 18.30, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.30 stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Cracovia – Sandecja (aktualności)

Plan Treningów 30.09 – 06.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte , piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Poniedziałek ( 07.10 ): Liga Młodzika Sandecja – Wisła Kraków

Plan treningów 23.09-29.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: Liga Młodzika Sandecja – Okocimski Brzesko

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa –odwołany, obserwacja meczu Sandecja – Chrobry

Sobota: Liga Młodzika Termalica – Sandecja ( aktualności)

Plan treningów 16.09-22.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Sandecja – Unia Oświęcim( aktualności )

Plan Treningów 09.09 – 15.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, żółte stroje, piątkowa

Środa: Małopolska Liga Młodzika ( aktualności )

Piątek: 17.15 – 18.45, białe stroje, piątkowa

 

Plan treningów 02.09-08.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Sobota: Małopolska Liga Młodzika Unia Tarnów – Sandecja ( aktualności)

Plan Treningów 26.08 – 01.09

Poniedziałek: 17.00 – 18. 30 żółte stroje, piątkowa

Środa: Małopolska Liga Młodzików, Okręgowa Liga Młodzików ( aktualności ),

Piątek: 16.30 -18.00, piątkowa, białe stroje, piątkowa

Niedziela: Małopolska Liga Młodzików ( aktualności )

Plan Treningów 19.08 – 26.08

Poniedziałek: 17.00 – 18.30, wszyscy ( oprócz zawodników co byli na obozie ),  piątkowa, białe stroje

Środa: Małopolska Liga Młodzika ( aktualności )

Piątek: 14.30 – 16.00 piątkowa, żółte stroje

Sobota: Małopolska Liga Młodzika (aktualności )   przełożony na 11.09.2019

Niedziela: Obsługa meczu Sandecja – GKS Bełchatów – Wszyscy (aktualności )

Plan Treningów 05.08 – 10.08

Poniedziałek: 17.30-19.00, boisko Piątkowa, białe stroje

Środa: 16.30 – 18.00, Piątkowa, żółte stroje

Sobota: Wyjazd na obóz ( aktualności)

 

Plan Treningów 24.06 – 30.06

Poniedziałek: Liga Młodzika ( aktualności)

Środa: 16.30 – 18.30 Testy motoryczne , białe stroje, Przetakówka

Piątek: Liga Młodzika  (aktualności)

 

Plan Treningów 27.05 – 02.06

 

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.30 – 19.00, Przetakówka, białe stroje

 

Plan Treningów 20.05 – 26.05

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.45 Zbiórka i Sparingi w Szalowej pod balonem, WSZYSCY, żółte stroje !

Sobota: Turniej Toolmar Cup w Chrzanowie ( aktualności )

Poniedziałek: Liga Młodzika ( aktualności, wyjazd do Grybowa ) = odwołany, przełożony na inny termin

 

Plan Treningów 13.05 – 19.05

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje – odwołany ( bardzo złe warunki, boisko zalane )

Piątek: 17.30 – 19.00 , Przetakówka, białe stroje

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 06.05 – 12.05

Środa: 17.00 – 18.30, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.30 – 19.00, Przetakówka, białe stroje

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Turniej w Chełmku ( aktualności )

 

 

Plan Treningów 29.04 – 05.05

Poniedziałek: Liga Młodzika

Środa: wolne święto

Czwartek: 15.00 – 16.30 Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika ( atkualności )

 

Plan Treningów 15.04 – 28.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Czwartek: Liga Młodzika ( aktualności )

Wtorek: Liga Młodzika ( aktualności )

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek – Niedziela: API CUP ( aktualności ) – proszę już o dokonywanie wplat do Pani kierownik

 

Plan Treningów 08.04 – 14.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek: 15.30 Turniej na GIM 5 hala, WSZYSCY! Zabieramy żółte stroje,

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności ) – odwołana cała kolejka przez OZPN

 

Plan Treningów 01.04 – 07.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek: 17.30 – 19.00 Przetakówka, żółte stroje

Sobota: II Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Ogólnopolski turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 25.03 – 31.03

 

Środa: 19.00 – 20.30  Hala SP20, Nadbrzeżna, białe stroje

 

Piątek: 16.00 – 17.30, Przetakówka, żółte stroje, ortalion

 

Plan Treningów 18.03 – 24.03

Środa: 19.00 – 20.30  Hala SP20, Nadbrzeżna, białe stroje

Piątek: 16.00 – 17.30, Przetakówka, żółte stroje, ortalion

Niedziela: Ekstraliga Talentów ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.03 – 17.03

Wtorek: 17.30 – zebranie rodziców z dyrektorem Klubu w sali konferencyjnej Sandecja  – obecność obowiązkowa

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota: Obsługa meczu Sandecja – Garbarnia ( aktualności )

 

 

Plan Treningów 04.03 -10.03

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

 

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

 

Piątek: 17.00 – 18.30 Orlik Jezuici, ubieramy termy, czapke, rękawiczki, ortalion na górę do treningu.

Sobota: 8.00 Stróże, Sparingi ( aktualności )

 

 

 

Plan Treningów 25.02 – 02.03

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

 

Plan Treningów 18.02 – 24.02

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 17.30 Sparing w Barcicach ( aktualności )

19.30 – 20.30 pozostali trening SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 15.45 Sparing w Barcicach ( aktualności )

Osoby nie biorące udziału w sparingu trening – Czwartek: 18.00 z rocznikiem 2009, sala SP 20 Nadbrzeżna

Sobota – Niedziela: Turniej w Krośnie Beniaminek Orlen Cup ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.02 – 17.02

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

 

Plan Treningów 04.02 – 10.02

Wtorek: Sparing w Barcicach ( aktualności )

Czwartek: Sparing w Szalowej ( aktualności )

Piątek: 15.40 – 17.30 hala na Rurach ( sparing z Polonią Warszawa )

 

Plan Treningów 28.01 – 03.02

Wtorek:  18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota: Turniej w Starej Lubowni ( aktualności ok środy )

 

Plan Treningów 21.01 – 27.01

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota – Niedziela: Turniej Masters Camps Cup w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 07.01 – 13.01

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, Zawada Hala – zmiana !

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30 Sparing ( aktualności )

Niedziela: 9.00 Wyjazd na Obóz Sportowy

Plan Treningów 24.12 – 06.01.2019

Przerwa świąteczna, realizujemy rozpiske treningową.

Niedziela: 06.01.2019 Turniej w Brunarach ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.12 – 23.12

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 TESTY, obecność Obowiązkowa ! Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Sobota: 14.30 Sparing w Szalowej ( aktualności )

Plan Treningów 10.12 -16.12

Poniedziałek:  16.00 Mini gry w Stróżach ( aktualności)

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

18.50 – przed treningiem zebranie z rodzicami OBOWIĄZKOWE!

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Plan Treningów 03.12 -09.12

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 17.00 – 19.00 Hala SP 20, – obecność Św. Mikołaja

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

 

 

Plan Treninów 26.11 – 02.12

 

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: Ze względu na wyjazd trenerów na konferencję do Poznania trening odwołany

 

Plan Treninów 19.11 – 25.11

Poniedziałek: 16.00 Mini gry w Stróżach ( aktualności)

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

 

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

 

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

 

Plan Treninów 12.11 – 18.11

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Sobota/Niedziela: Turniej w Szalowej ( aktualności)

 

Plan Treningów 05.11 – 11.11

Środa: 16.00 – 17.15, Zawada ( sparingi z 2009r.)

Piątek: 17.45 – 19.00, Zawada

 

Plan Treningów 29.10 – 04.11

Wtorek: 16.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Środa: 17.30 Trening, Zawada

Piątek: 11.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Ogólnopolski Turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 22.10 – 28.10

Środa: 17.30 – 19.00 trening, Zawada

Piątek: 18.00 zbiórka Szalowa Balon, Sparingi, Wszyscy !

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności ) – przełożony na wtorek 30.10 godz 16.00 na wniosek Dunajca

Plan Treningów 15.10 – 21.10

Środa: 17.15 – 18.30, trening Przetakówka

Piątek: 17.15 – 18.30, trening Przetakówka

Sobota: 14.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Małopolska Liga Talentów ( aktualności )

Plan Treningów 08.10 – 14.10

Środa: 17.15 – 18.45, trening Przetakówka

Piątek: 17.15 – 18.45, trening Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 01.10 – 07.10

Wtorek: 16.30 Liga Młodzika ( aktualności )

17.30 – 18.45 Trening, wszystkie osoby nie powołane na mecz, Przetakówka

Środa: 15.25 Sesja zdjęciowa, Sandecja – obecność OBOWIĄZKOWA ! – odbędzie się niezależnie od pogody ! ( trybuna kryta)

Przychodzimy w dresach, biały komplet saller, do plecaka polówki

Piątek: 17.15 – 18.45 Trening, Przetakówka

 

 

Plan Treningów 24.09 – 30.09

Środa: 16.45 – 18.00 trening, Przetakówka

Czwartek: 17.30 – 19.00 trening, Przetakówka

Sobota: 10.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Małopolska Liga Talentów ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.09 – 23.09

Środa: 18.00 Mecz Ligi Młodzika ( aktualności)

17.30 osoby nie powołane na mecz Trening, Przetakówka

Piątek: 17.30 trening, Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika Sandecja – Budowlani ( aktualności )

Sobota-Niedziela: Turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 10.09 – 16.09

Środa: 17.30 -19.00 trening, Przetakówka

Czwartek: 17.15 Liga Młodzika (aktualności)

Piątek: wyjazd API CUP (aktualności)

Plan Treningów 03.09 – 09.09

Środa: 17.00 Mecz Liga Młodzika ( aktualności ok poniedziałku)

16.15 – 17.30 Trening, wszystkie osoby nie biorące udziału w meczu, Przetakówka

Piątek: 17.30 – 19.00 trening, Przetakówka

Sobota: Turniej Kogucika (aktualności)

Niedziela: Turniej Kogucika (aktualności)

 

Plan Treningów 27.08 – 02.09

Wtorek: 16.30 Mecz  III Liga Okręgowa Młodzika ( aktualności)

Piątek: 17.00 Mecz  III Liga Okręgowa Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 20.08 – 26.08

Środa: 8.00 wyjazd na obóz (aktualności)

 

 

Plan Treningów 13.08 – 19.08

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, Przetakówka

Czwartek: 16.30 – 18.00, Zawada

Sobota: Eliminacje to turnieju Kogucika, 2 drużyny ( aktualności )

Stroje:

Poniedziałek, Czwartek – białe

Plan Treningów 06.08 – 12.08

Poniedziałek: Sparingi w Barcicach na 2 grupy (aktualności )

Środa: Sparingi w Piwnicznej 2 grupy ( aktualności )

Plan Treningów 30.07 – 05.08

 

Wtorek: 16.30 – 18.00, Zawada – po treningu zebranie organizacyjne z rodzicami, proszę o obecność !

Czwartek: 16.30 – 18.00, Zawada

Niedziela: Turniej w Łososinie Dolnej ( aktualności)

Stroje:

Wtorek – białe

czwartek – żółte

Plan Treningów 23.07 – 29.07

 

Czwartek: Sparing w Krościenku ( aktualności )

Piątek:  16.30 – 18.00, Zawada

Sobota: Eliminacje do turnieju Kogucika ( kadra, dokładne informacje we czwartek ) – przełożony na inny termin

 

Stroje:

Czwartek – białe

piątek – żółte

 

PONIEDZIAŁEK – STROJE ŻÓŁTE

ŚRODA – STROJE BIAŁE

———————————————————————————————————————–

W ZWIĄZKU Z DECYZJĄ RADY AKADEMII NASTĘPUJE ZMIANA DNI TRENINGÓW

W ROCZNIKU 2008

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY

———————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  18.06  –  23.06.2018

 

.

 

PONIEDZIAŁEK 18.06 – godz. 18.00 boisko Zawada

Chciałbym aby na treningu odbył się mecz chłopaków z rodzicami. Ponieważ część osób uczestniczyć będzie w zajęciach AMO ( 16.15-17.45 ) dlatego planowany mecz odbędzie się o godz. 18.00 aby wszyscy mogli dojechać na godzinkę grania.

Liczę na obecność.

Proszę rodziców ( mama i tata ) chętnych do udziału w meczu o zabranie stroju sportowego i zachęcam do fajnej zabawy. Im więcej osób tym większa frajda.

DO ZOBACZENIA

ŚRODA 20.06 – ZAKOŃCZENIE ( info u p. kierownik )

 

——————————————————————————————————-

 

 

HARMONOGRAM  11.06  – 17.06.2018

.

PONIEDZIAŁEK 11.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

godz. 18.00 – Liga Orlików

Sandecja – Przydonica ( zbiórka 17.40 )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Michalik, Obrzut, Bogdał, Oracz, Ormanty, Płachta, Sowa, Trojan, Myrlak

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze, dowody tożsamości, aktualne badania

ŚRODA 13.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

godz. 17.45 boisko Zawada – sparing z 2009

Damasiewicz, Krawczyk, Jurczyński, Mróz, Filip, Zakrzewski, Janik, Grabczyk, Mąka, Kubiela, Płachta, Sowa, Oracz, Łukaszczyk

 

—————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  4.06  – 10.06.2018

.

 

PONIEDZIAŁEK 4.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

 

ŚRODA 36.06 – godz. 16.30 boisko Zawada

Damasiewicz, Mróz, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Mąka, Grabczyk,Janik,Kubiela,

godz.18.00 – Liga Orlików

SANDECJA – ZAWADA

( zbiórka 17.40 )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Michalik, Obrzut, Bogdał, Oracz, Ormanty, Płachta, Sowa, Trojan, Myrlak

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze, dowody osobiste, aktualne badania

PIĄTEK – NIEDZIELA – TURNIEJ SOKOLIKA

( info aktualności )

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  28.05  – 3.06.2018

.

 

PONIEDZIAŁEK 28.05 – godz. 16.30 boisko Zawada

 

ŚRODA 30.05 – godz. 16.30 boisko Zawada

PIĄTEK – NIEDZIELA 1-3.06.2018 – Turniej w Przemyślu ( info aktualności )

NIEDZIELA 3.06 – Finał Deichmanna – Włochy

 

—————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 20.05 – 27.05.2018

 

PONIEDZIAŁEK 21.05 – godz. 16.45 boisko Zawada

ŚRODA 23.05 – Liga Orlików

Sandecja – Helena 17.00 boisko Zawada

( zbiórka 16.40 )

 

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Mąka, Mróz, Oracz, Płachta, Zakrzewski

 

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

Przetakówka – Sandecja 18.00 boisko Przetakówka

( zbiórka 17.40 )

 

Tokarczyk, Bogdał, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Sowa, Trojan, Michalik

 

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

NIEDZIELA – Deichmann

zbiórka 7.40

Anglia – Hiszpania

Anglia – Brazylia

Anglia – Szwecja

Anglia – Argentyna

 

————————————————————–

 

HARMONOGRAM 14.05 – 20.05.2018

 

.

 

PONIEDZIAŁEK 14.05 – godz. 16.30 boisko Zawada

 

ŚRODA 16.05 – Liga Orlików

Sandecja – Przydonica godz. 16.30 – ODWOŁANY

( zbiórka 16.10 )

Tokarczyk, Bogdał, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Kołodziej, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Sowa, Trojan

Michalik – brak badań

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

Sandecja – Łosoś godz. 18.00 – ODWOŁANY

( zbiórka 17.40 )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Mąka, Mróz, Oracz, Płachta, Zakrzewski

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

PIĄTEK 18.05 – NIEDZIELA 20.05 – Turniej w Niemczech

( info aktualności w tygodniu )

NIEDZIELA – DEICHMANN – Włochy

zbiórka 8.40

WŁOCHY – SAM MARINO

WŁOCHY – ALBANIA

DANIA – WŁOCHY

WŁOCHY – HONDURAS

———————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 7.05 – 13.05.2018

.

PONIEDZIAŁEK 7.05 – godz. 16.15 boisko Zawada

ŚRODA 9.05 – Liga Orlików

Dąbrowia – Sandecja godz. 16.00

zbiórka 15.40 orlik Wielogłowy

Tokarczyk, Bogdał, Gruszczyński, Kołodziej, Obrzut, Myrlak, Ormanty, Płachta, Sowa, Chronowski

Gramy w białych strojach Sandecji, obowiązkowo ochraniacze i dowody tożsamości, muszą być aktualne badania

Grekowicz – brak badań, Michalik – brak badań

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 30.04 – 6.05.2018

.

ŚRODA 2.05 – godz. 16.00 boisko Zawada

SOBOTA 5.05 – Małopolska Liga Talentów

Damasiewicz, Jurczyński, Mróz, Janik, Filip, Zakrzewski, Krawczyk, Kubiela, Oracz, Płachta, Sowa, Piskor

Koszt 30 zł/os + 12 obiad

Wyjazd godz. 6.45  ze Sandecji

Obowiązkowo dowody tożsamości, ochraniacze, jedziemy w białych strojach Sandecji, dresy, plecaki Sandecji, buty lanki lub turfy

NIEDZIELA 6.05 – Deichmann – Anglia

zbiórka 10.45

Anglia – Belize

Anglia – Wyspy Marchala

Anglia – Kolumbia

Anglia – Norwegia

Anglia – Polska

———————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 23.04 – 29.04.2018

.

ŚRODA 25.04 – Mecz Ligii Orlików

Barcice – Sandecja godz.16.00

( zbiórka 15.40 boisko Barcice )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Kołodziej, Krawczyk, Kubiela, Maka, Mróz, Oracz, Zakrzewski

Sandecja – Jedność godz. 17.30

( zbiórka 17.10 boisko Zawada )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Trojan, Sowa, Płachta, Bogdał

CZWARTEK 26.04 – Mecz Ligii Orlików

Skalnik – Sandecja godz. 17.30

( zbiórka 17.10 boisko Skalnik Kamionka )

Tokarczyk, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Trojan, Sowa, Płachta, Bogdał

NIEDZIELA 29.04 – Deichmann

Włochy – zbiórka 10.30

Włochy – USA

Włochy – Peru

Włochy – Francja

Anglia zbiórka – 10.00

Anglia – Argentyna

Anglia – Polska

Anglia – Norwegia

Anglia – Belize

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 16.04 – 22.04.2018

.

PONIEDZIAŁEK 16.04 – Mecz Ligii Orlików

Zawisza Rożnów – Sandecja godz. 17.00

( zbiórka godz. 16.30 boisko Zawisza Rożnów )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Mróz, Zakrzewski, Mąka, Krawczyk, Kubiela, Oracz

Białe stroje Sandecji

OBOWIĄZKOWO DOWODY TOŻSAMOŚCI !!!

ŚRODA 18.04 – Testy Akademii

godz. 16.00 boisko i hala Zawada

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Białe stroje, buty piłkarskie i halowe

PIĄTEK 20.04 – API CUP ZAKOPANE

KADRA

Damasiewicz, Krawczyk, Jurczyński, Kubiela, Mróz, Janik, Filip, Zakrzewski, Mąka, Piskor, Bogdał

Koszt 180 zł/os

Dojazd własny – zbiórka 10.00 Zakopane

Jedziemy w białych strojach, dresy, ortaliony, torby Sandecji, buty piłkarskie,

ochraniacze OBOWIĄZKOWO, rzeczy osobiste, dowody tożsamości

NIEDZIELA 22.04 – Deichmann drużyna Włochy

zbiórka 11.20

11.45 – Włochy – Albania

12.35 – Włochy – Honduras

13.25 – Włochy – Dania

 

————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 9.04 – 15.04

 

WTOREK 10.04 – Mecz Ligii Orlików

Horyzont Librantowa – Sandecja godz. 16.00

( zbiórka 15.40 boisko Librantowi )

Tokarczyk, Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Obrzut, Ormanty, Chronowski, Myrlak, Sowa, Płachta

Białe stroje Sandecji, ochraniacze

OBOWIĄZKOWO DOWODY TOŻSAMOŚCI

ŚRODA 11.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

Osoby nie grające we wtorek

PIĄTEK 13.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

NIEDZIELA 15.04 – Deichmann drużyna Włochy

OBOWIĄZKOWO DOWODY TOŻSAMOŚCI

zbiórka 7.45

8.00 – Włochy-Słowenia

8.50 – Włochy-Paragwaj

9.40 – Włochy-Meksyk

10.30 – Włochy-Holandia

NIEDZIELA 15.04 – Małopolska Liga Talentów – Kraków godz. 8.30

Damasiewicz, Oracz, Janik, Mróz, Filip, Grabczyk, Zakrzewski, Jurczyński, Krawczyk, Mąka, Kubiela, Kołodziej

Wyjazd 6.45 ze Sandecji

Koszt 30 zł/os

Jedziemy w dresach, białe koszulki Sandecji, zabieramy buty pilkarskie, ochraniacze, dowody tożsamości. Możliwość zamówienia obiadu 12 zł/os – informacje u p. kierownik.

 

————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  02.04 – 06.04.2018

 

ŚRODA 4.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

 

PIĄTEK 6.04 – godz. 16.15 boisko Zawada

 

—————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  26.03 – 30.03.2018

 

ŚRODA 28.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 23.03 – PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

—————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM  19.03 – 23.03.2018

 

ŚRODA 21.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

PIĄTEK 23.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

———————————————————————————————————————–

HARMONOGRAM  – 12.03 – 16.03.2018

.

PONIEDZIAŁEK 12.03 – godz. 17.45 hala Gim ul. Nadbrzeżna

Tokarczyk, Myrlak, Grekowicz, Trojan, Chronowski, Michalik, Gruszczyński, Sowa, Płachta, Bogdał, Obrzut, Ormanty

 

ŚRODA 14.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

CZWARTEK 15.03 – godz. 17.30 orlik Chełmiec ( zbiórka 17.15 )

Damasiewicz, Łukaszczyk, Mróz, Janik, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Grabczyk, Kubiela, Mąka, Oracz, Kołodziej

 

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  5.03 – 10.03.2018

 

ŚRODA 7.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

PIĄTEK 9.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 10.03 – Turniej w Łącku

Kadra

Tokarczyk, Łukaszczyk, Oracz, Mąka, Sowa, Chronowski, Kołodziej, Krawczyk, Ormanty, Michalik

Koszt 25 zł/os

Dojazd własny – zbiórka 12.30 hala sportowa w Łącku

Zabieramy plecaki Sandecji, dres, białe koszulki Sandecji, buty halowe, ochraniacze,

DOWODY TOŻSAMOŚCI, zapewnione 2 pizze na drużynę.

W przypadku nieobecności możliwe zmiany w kadrze

Nieobecności tylko w uzasadnionych przypadkach

 

—————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 26.02 – 4.03.2018

.

ŚRODA 28.02 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 2.03 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 3.03 – Turniej Akademii Sandecja i PWSZ

Kadra

Tokarczyk, Ormanty, Oracz, Mąka, Michalik, Obrzut, Bogdał, Gruszczyński, Sowa, Kołodziej

Zbiórka 8.40 hala przy Gimnazjum ul. Nadbrzeżna

Gramy w białych koszulkach i niebieskich spodenkach Sandecji oraz białe getry, ochraniacze,

buty halowe ( zakaz grania w turfach )

Każdy musi posiadać dowód tożsamości

 

SOBOTA, NIEDZIELA 3-4.03 – Turniej w Krośnie ( pod balonem )

Kadra

1. Damasiewicz, 2. Łukaszczyk, 3. Mróz, 4. Filip, 5. Janik, 6. Zakrzewski, 7. Koral, 8. Grabczyk,

9. Nowak, 10. Jurczyński  11. Płachta 12. Krawczyk

Wyjazd 12.15 ze Sandecji

Koszt 130 zł/os

Jedziemy w białych koszulkach i dresach, zabieramy plecaki, termo, ochraniacze, buty piłkarskie lub turfy, czapki, rękawiczki, komin, ortalion, klapki, rzeczy do higieny i spania.

Każdy musi posiadać dowód tożsamości

 

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 12.02 – 17.02.2018

.

PONIEDZIAŁEK 12.02 – PIĄTEK 16.02 – PRZERWA

 

CZWARTEK 15.02 – godz.8.30 ( zbiórka 8.15 ) Turniej w Brzeznej

Kadra

Myrlak, Bogdał, Obrzut, Oracz, Ormanty, Płachta, Sowa, Kołodziej, Kubiela, Gruszczyński, Trojan, Chronowski

Dojazd własny – hala w Brzeznej

Koszt 17 zł/os

Zabieramy buty halowe, ochraniacze, przyjeżdżamy w dresach i białych strojach Sandecji.

Jest możliwość zamówienia jednego dania obiadowego w cenie 8 zł. Osoby chętne proszę o informacje do wtorku wieczorem aby można było zamówić u organizatora.

 

SOBOTA 17.02 – wyjazd na obóz w Zakopanym

Informacje w aktualności

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  05.02 – 09.02.2018

.

PONIEDZIAŁEK 05.02 – godz. 16.30 – sparing ( zbiórka 16.15 ) hala przy szkole na Nadbrzeżnej

Tokarczyk, Myrlak, Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Obrzut, Krawczyk, Ormanty, Płachta, Sowa, Trojan, Chronowski

Białe stroje Sandecji

W przypadku nieobecności, proszę o szybką informację i mogą nastąpić zmiany

 

ŚRODA 07.02 – godz. 16.00 hala Na Rurach – sparing ( zbiórka 15.50 )

Damasiewicz, Jurczyński, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Zakrzewski, Kołodziej, Grabczyk, Janik, Oracz, + zaw. testowani

Białe stroje Sandecji

W przypadku nieobecności, proszę o szybką informacje i mogą nastąpić zmiany.

PIĄTEK 09.02 – godz. 16.00 – 17.15 hala Na Rurach

godz. 17.00 hala przy szkole w Barcicach (zbiórka 1640 )

Damasiewicz, Jurczyński, Łukaszczyk, Mróz, Kubiela, Zakrzewski, Grabczyk, Janik, Płachta, Oracz, Krawczyk,

Białe stroje Sandecji!

Pozostałe osoby trening godz. 16.00

Jeśli ktoś będzie nieobecny proszę o szybką informację. W przypadku małej ilości trening zostanie odwołany

 

15 lutego zaplanowany jest turniej, proszę o informację jeżeli kogoś w tym dniu  nie będzie w celu ustalenia kadry na turniej.

 

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  29.01 – 02.01.2018

.

 

ŚRODA 31.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

PIĄTEK 02.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

———————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  22.01 – 28.01.2018

.

ŚRODA 24.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach – sparing ( zbiórka 15.45 )

Damasiewicz, Filip, Grabczyk, Janik, Jurczyński, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Oracz, Zakrzewski,

CZWARTEK 25.01 – godz. 17.30 hala WSB – sparing ( zbiórka 17.15 )

Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Krawczyk, Michalik, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Płachta, Sowa, Tokarczyk, Trojan, Chronowski

PIĄTEK 26.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

SOBOTA , NIEDZIELA  27-28.01 – TURNIEJ W NIEPOŁOMICACH

Kadra

Damasiewicz, Mróz, Łukaszczyk, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Janik, Zakrzewski, Mąka, Oracz

Wyjazd 6.45 ze Sandecji

Koszt 35 zł/os

Zabieramy białe koszulki Sandecji, dresy, buty halowe, ochraniacze, zapewiony ciepły posiłek.

Nie nocujemy!

 

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  15.01 – 19.01.2018

.

 

ŚRODA 15.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

PIĄTEK 19.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM  8.01 – 12.01.2018

.

ŚRODA 10.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

PIĄTEK 12.01 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

——————————————————————————————————–

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23.12.2017 – 7.01.2018

 

———————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 18.12 – 22.12.2107

.

PONIEDZIAŁEK 18.12 – godz. 16.30 hala przy Gimnazjum na Nadbrzeżnej

Tokarczyk, Myrlak, Bogdał, Chronowski, Grekowicz, Gruszczyński, Obrzut, Ormanty, Trojan, Sowa, Kubiela, Płachta

Proszę o obecność

ŚRODA 20.12 – godz. 16.00 hala Na Rurach

Damasiewicz, Filip, Janik, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Zakrzewski, Krawczyk, Oracz, Jurczyński, Michalik

Proszę o obecność

PIĄTEK – hala niedostępna

 

——————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 11.12 – 15.12.2017

.

ŚRODA 13.12 – godz. 16.00 hala Na Rurach – sparing z Dunajec 2007

PIĄTEK 15.12 – godz. 16.00 hala Na Rurach

 

———————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 4.12 – 10.12.2017

.

ŚRODA 6.12 – godz. 16.30 hala MOSiR Na Rurach – Mikołajki dla zawodników Akademii Sandecja

PIĄTEK 8.12 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 9.12 – Turniej BAP w Brunarach

Tokarczyk, Myrlak,  Sowa, Płachta, Obrzut, Bogdał, Jurczyński, Ormanty, Grekowicz, Gruszczyński, Oracz

Dojazd własny – Hala sportowa przy Zespole Szkół w Brunarach – Brunary 50 – godz. 8.30

Koszt 14 zł/os

Jedziemy w czarno-białych dresach, białe koszulki Sandecji, buty halowe, ochraniacze, przewidziany posiłek.

SOBOTA-NIEDZIELA 9-10.12 – Turniej w Gołczy

Damasiewicz, Filip, Janik, Łukaszczyk, Zakrzewski, Mąka, Mróz, Koral, Krawczyk, Michalik

Wyjazd 7.45 ze Sandecji

Koszt 100 zł/os ( nocleg + wyżywienie )

Zabieramy czrno-białe dresy, bialo-niebieski strój Sandecji, halówki, ochraniacze.

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 27.11 – 1.12.2017

.

ŚRODA 29.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 1.12 – godz.16.00 hala MOSiR Na Rurach

SOBOTA 2.12 – wyprowadzanie na meczu Sandecja – Legia Warszawa

Bogdał, Filip, Grekowicz, Gruszczyński, Janik, Jurczyński, Łukaszczyk, Michalik, Myrlak, Obrzut, Oracz, Ormanty, Sowa, Tokarczyk, Zakrzewski

Zbiórka na Sandecji godz. 17.20

Jedziemy w czrnych dresach Sandecji, ubieramy się ciepło, powrót ok północy.

——————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 20.11 – 24.11.2017

.

ŚRODA 22.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

SESJA ZDJĘCIOWA – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Przychodzimy w biało-niebieskich strojach

CZWARTEK 23.11 – godz. 17.30 Hala WSB-sparing

PIĄTEK 26.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

 

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 13.11 – 19.11.2017

.

WTOREK 14.11 – godz. 16.00 orlik w Chełmcu sparing

( zbiórka 15.50 )

ŚRODA 15.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

Zajęcia we wtorek ze względu na niedostępną halę w piątek

NIEDZIELA 19.11 – TURNIEJ W KRYSPINOWIE

KADRA

Damasiewicz, Mróz, Łukaszczyk, Krawczyk, Jurczyński, Koral, Filip, Zakrzewski, Mąka, Janik

Wyjazd 6.15 ze Sandecji

Koszt 60 zł/os

Jedziemy w strojach Sandecji, dresy, buty halowe, ochraniacze.

Zapewnione dwie pizze na drużynę.

 

——————————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 6.11 – 10.11.2017

.

ŚRODA 8.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

PIĄTEK 10.11 – godz. 16.00 hala MOSiR Na Rurach

W dniach 19.11 oraz 9,10.12 planowane są turnieje.

Jeśli ktoś ma inne plany proszę o informację.

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 30.10 – 3.11.2017

.

ŚRODA 1.11 – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

PIĄTEK 3.11 – godz. 16.00 – hala MOSiR na Rurach

 

——————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 23.10 – 27.10.2017

.

ŚRODA 25.10 – godz. 16.15 boisko Zawada

PIĄTEK 27.10 – godz. 16.15 boisko Zawada – ODWOŁANY

 

———————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 16.10 – 20.10.2017

.

ŚRODA 18.10 – godz. 16.15 – Liga Orlików z Popradem Rytro w Rytrze

Wszyscy zawodnicy oprócz osób grających w AMO

biało-niebieskie stroje

PIĄTEK 20.10 – godz. 16.30 – boisko Zawada – wszyscy

 

——————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 9.10 – 15.10.2017

.

PONIEDZIAEK 9.10 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

( zawodnicy uczestniczący w turnieju w Krakowie maja wolne )

ŚRODA 11.10 – godz. 16.30 boisko Zawda

Damasiewicz, Jurczyński, Krawczyk, Mróz, Łukaszczyk, Filip, Piskor, Zakrzewski, Janik, Mąka

CZWARTEK 12.10 – godz. 16.15 – Liga Orlików z Dunajcem – boisko Dunajca

Wszyscy oprócz osób jadących do Zakopanego

biało-niebieskie stroje

PIĄTEK-NIEDZIELA 13.10 – 15.10 – Turniej API w Zakopanym

Kadra

Damasiewicz, Mróz, Krawczyk, Łukaszczyk, Jurczyński, Filip, Piskor, Zakrzewski, Mąka, Janik

Zbiórka 11.00 w Zakopanym

Koszt 240 zł/os

Jedziemy w biało-niebieskich strojach, zabieramy dresy, ortaliony, termo, lanki, ochraniacze, stroje do gry zabiera trener

 

—————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 2.10 – 8.10.2017

.

PONIEDZIAŁEK 2.10 – godz. 16.30 boisko Zawada – sparing

Tokarczyk, Myrlak, Bogdał, Grekowicz, Gruszczyński, Michalik, Obrzut, Ormanty, Sowa, Oracz, Płachta, Kubiela

godz. 17.30 boisko Zawada – sparing

Damasiewicz, Filip, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Piskor, Zakrzewski, Sowa, Oracz, Płachta

ŚRODA 4.10 – godz. 16.15 boisko Zawada – grupa A

godz. 17.30 boisko Zawada – grupa B

SOBOTA, NIEDZIELA – 7-8.10 – Turniej w Krakowie

Kadra

Damasiewicz, Lukaszczyk, Mróz, Krwaczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Piskor, Janik, Mąka

Zbiórka 6.45 na Sandecji

Koszt 105 zł/os

Jedziemy w biało-niebieskich strojach, dresach, zabieramy termo, ortaliony, ochraniacze, buty lanki i turfy, stroje do gry bierze trener.

 

——————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 25.09 – 1.10.2017

.

PONIEDZIAŁEK 25.09 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

ŚRODA 27.09 – godz. 17.00 – mecz Ligii Żaków w Grybowie

( zbiórka 16.40 )

Damasiewicz, Łukaszczyk, Mróz, Krawczyk, Jurczyński, Filip, Zakrzewski, Piskor, Janik, Mąka, Kubiela

Dojazd własny, mecz na orliku w Grybowie za wiaduktem przy drodze na Krynicę.

Gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji.

PIĄTEK 29.09 – godz 17.30 – mecz Ligii Żaków boisko Zawada

( zbiórka 17.10 )

Tokarczyk, Myrlak, Michalik, Cempa, Oracz, Sowa, Obrzut, Bogdał, Grekowicz, Ormanty, Płachta

Gramy w biało-niebieskich strojach Sandecji

Jeśli ktoś będzie nieobecny we środę lub piątek proszę o informację

do poniedziałkowego treningu abym mógł wyznaczyć osoby na mecze

NIEDZIELA – możliwy zaległy turniej w Jaśle

SOBOTA, NIEDZIELA – DNI TALENTÓW

informacja na stronie głównej

 

———————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 18.09 – 22.09.2017

.

PONIEDZIAŁEK 18.09 – godz. 16.30 boisko Zawada – gr. A i B

( osoby, które były na turnieju w Staniątkach mają wolne )

ŚRODA 20.09 – sparing z Kolejarzem w Stróżach godz.17.00

zbiórka 16.45, dojazd własny, boisko ze sztuczną nawierzchnią

gramy w strojach biało-niebieskich, zabieramy termo, ortaliony

NIEDZIELA 24.09 – Turniej w Jaśle

OODWOŁANY Z POWODU ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH

 

—————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 11.09 – 17.09.2017

.

PONIEDZIAŁEK 11.09 – godz.16.30 boisko Zawada – grupa A i B

WTOREK 12.09 – godz. 17.00 – mecz Ligii Orlików z Heleną

zbiórka 16.40 boisko Heleny

Tokarczyk, Myrlak, Cempa, Michalik, Oracz, Sowa, Bogdał, Obrzut, Gruszczyński, Grekowicz, Gutowski, Ormanty

ŚRODA 13.09 – 17.30 – sparing Dunajec 2007 – boisko Zawada ( zbiórka 17.10 )

Damasiewicz, Łukaszczyk, Jurczyński, Krawczyk, Mróz, Filip, Zakrzewski, Mąka, Piskor, Janik, Plachta, Kubiela

NIEDZIELA 17.09 – Turniej w Staniątkach

Damasiewicz, Łukaszczyk, Jurczyński, Krawczyk, Mróz, Filip, Zakrzewski, Mąka, Piskor, Janik

Wyjazd 7.30 z Sandecji

Koszt  60 zł/os

Jedziemy w białych strojach Sandecji i dresach, zabieramy buty lanki, ochraniacze, termo i ortalion ( zapowiadają deszcz ), zapewniony ciepły posiłek, stroje do gry będzie miał trener.

 

————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM 4.09 – 8.09.2017

.

ŚRODA 6.09 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

PIĄTEK 8.09 – godz. 13.30 wyjazd do Starej Lubovni

ZBIÓRKA 13.20 NA SANDECJI

KADRA

Bogdał, Cempa, Damasiewicz, Filip, Grekowicz, Gruszczyński, Gutowski, Janik, Jurczyński, Krawczyk, Kubiela, Łukaszczyk, Mąka, Michalik, Mróz, Myrlak, Obrzut, Ormanty, Piskor, Płachta, Sowa, Tokarczyk, Zakrzewski

RODZICE

Filip Mateusz, Zakrzewski Michał, Mąka Andrzej, Jurczyńska Ula, Cempa, Sowa Ela,

Łukaszczyk Magda

Jeżeli ktoś nie wyraża chęci lub nie może jechać proszę o jak najszybszą informację w celu dokonania korekty.

Na obecną chwilę tyle osób powinno sie zabrać busem. Jeśli będą jakiekolwiek zmiany niezwłocznie będę o nich informował.

JEDZIEMY W BIAŁO-NIEBIESKICH STROJACH SANDECJI I W TYCH STROJACH BĘDZIEMY GRAĆ ORAZ ZABIERAMY DRESY.

 

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 28.08 – 1.09.2017

.

WTOREK 29.08 – godz. 16.00 boisko Zawada – sparing Hutnik – grupa B

godz. 17.15 boisko Zawada – sparing Hutnik – grupa A

SOBOTA – Eliminacyjny Turniej Kogucika – info. aktualności

—————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 20.08 – 26.08.2017

.

OBÓZ W CHARSZNICY

 

OSOBY, KTÓRE NIE UCZESTNICZĄ W OBOZIE ODBYWAJĄ TRENINGI Z ROCZNIKIEM 2009 GRUPA CZARNA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM.

 

—————————————————————————————————–

 

HARMONOGRAM 14.08 – 20.08.2017

.

PONIEDZIAŁEK 14.08 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A

godz. 17.45 – grupa B

ŚRODA – godz. 16.45 boisko Zawada – sparing z 2009 – grupa A + wyznaczeni zawodnicy grupy B

( Gruszczyński, Sowa, Kubiela, Tokarczyk )

CZWARTEK – wyjazd na sparing – wyznaczeni zawodnicy grupy B

Damasiewicz, Krawczyk, Jurczyński, Łukaszczyk, Mróz, Piskor, Zakrzewski, Filip, Janik, Mąka, Oracz, Płachta

Zbiórka 13.45 na Sandecji

Koszt 20 zł/os

Powrót ok 19.30-20.00

Zabieramy do grania biało-niebieskie stroje Sandecji, ochraniacze, coś do jedzenia, woda

 

NIEDZIELA 20.08 – wyjazd na obóz do Charsznicy ( godz. dopołudniowe )

( info. aktualności )

 

—————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 7.08 – 11.08.2017

.

PONIEDZIAŁEK 7.08 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

ŚRODA 9.08 – sparing z Heleną w Rytrze ( boisko Popradu Rytro )

godz. 9.30 ( zbiórka 9.10 ) – wszyscy

PIĄTEK 11.08 – sparing z Orły Warszawa w Barcicach

godz. 9.30 ( zbiórka 9.10 ) – wszyscy

 

——————————————————————————————————————-

 

HARMONOGRAM 31.07 – 4.08.2017

.

SOBOTA 5.08 – godz. 9.30 ( zbiórka 9.00 ) – sparing z Dunajcem –

boisko Dunajca grupa A i B

przychodzimy w strojach Sandecji, zabieramy piłki

 

—————————————————————————————————————-

 

HAMONOGRAM 24.07 – 28.08.2017

.

PONIEDZIAŁEK 24.07 – godz. 16.30 boisko Zawada – grupa A i B

ŚRODA 26.07 – godz. 17.45 boisko Zawada

godz. 16.00 ( zbiórka 15.40 ) boisko Barcice – sparing Rodło Opole

Damasiewicz, Jurczyński, Krawczyk, Łukaszczyk, Mąka, Mróz, Oracz, Piskor, Płachta, Sowa, Zakrzewski, Gruszczyński

POZOSTAŁE OSOBY PRZYCHODZĄ NA TRENING

PIĄTEK 28.07 – godz. 17.30 ( zbiórka 14.50 na Sandecji ) Zakopane – sparing Raków Częstochowa

Damasiewicz, Jurczyński, Krawczyk, Łukaszczyk, Mróz, Oracz, Piskor, Sowa, Filip, Gruszczyński, Cempa

—————————————————————————————————————–

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra

ROCZNIK  2008

 

  1. BISKUP KAROL
  2. DAMASIEWICZ ADRIAN
  3. FILIP  PATRYK
  4. FILIPEK SEBASTIAN
  5. GRABCZYK ADAM
  6. JURCZYŃSKI  DAWID
  7. KOSZYK FILIP
  8. KRAWCZYK KASPER
  9. KRZAK KACPER
  10. ŁUKASZCZYK FRANEK
  11. MRÓZ JAKUB
  12. OBRZUT OSKAR
  13. PŁONKA MIŁOSZ
  14. SOWA  IGOR
  15. ŚMIETANA SZYMON
  16. BLICHARZ MAKSYMILIAN
  17. ZAKRZEWSKI PIOTR

 

Badania

08.02.2019

 L.p             Zawodnik    Data ważności badania
 1 Biskup Karol 28.08.2020
 2 Damasiewicz Adrian 20.02.2021
3 Filip Patryk 05.02.2021
4 Grabczyk Adam 24.09.2020
5 Jurczyński Dawid 23.10.2020
6 Krawczyk Kasper 23.09.2020
7 Filipek Sebastian 13.02.2021
 8 Koszyk Filip 09.10.2020
9 Krzak Kacper 15.01.2021
10  Łukaszczyk Franek 09.12.2020
 11 Śmietana Szymon 26.01.2021
 12  Mróz Jakub 03.04.2020
 13  Obrzut Oskar  30.09.2020
14 Sowa Igor 06.11.2020
 15 Płonka Miłosz 21.05.2021
 16 Blicharz Maksymilian
03.05.2021
 17 Zakrzewski Piotr 07.08.2020
 18
19
20
21
22
23
24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia grupy

TURNIEJE W ROKU KALENDARZOWYM 2017

 

 DATA  NAZWA TURNIEJU     MIEJSCOWOŚĆ     OSIĄGNIĘTY   WYNIK
 06.01.2017  PROFBUD LIGA  KROSNO  IV miejsce
 15.01.2017  EURO PILZNO  PILZNO  I miejsce
 22.01.2017  PUCHAR MIASTA JASŁO  JASŁO  V miejsce
 25.02.2017  MISTRZOSTWA OZPN  LIMANOWA  II miejsce
 04.03.2017 PUCHAR MIASTA KRYNICA  KRYNICA  II miejsce
 05.03.2017  HALNY CUP  ŁĄCKO  VI miejsce
 18.03.2017  J&J SPORT CENTER CUP  SKOTNIKI  ————-
 7-9.04.2017  API CUP  ZAKOPANE  IV miejsce
 26.04.2017  WINTER KAJET CUP  MORDARKA  IV miejsce
 04.06.2017  SOKÓŁ CUP  SŁOPNICE  II miejsce
 10.06.2017  DEICHMAN  NOWY SĄCZ  III miejsce
 11.06.2017  KLUB. MISTRZOSTWA POLSKI  WARSZAWA  ————-
 18.06.2017  TALIO CUP  LISZKI  II miejsce
 02.09.2017  KOGUCIK – ELIMINACJE  STRÓŻE  II miejsce
 17.09.2017  BĄDŹ NASTĘPNY  STANIĄTKI  III miejsce
 7-8.10.2017  HUTNIK CUP  KRAKÓW  V miejsce
 13-15.10.2017  API CUP  ZAKOPANE  V miejsce
 19.11.2017  KRYSPINÓW CUP  LISZKI  II miejsce
 9-10.12.2017  GOŁCZA CUP  GOŁCZA  III miejsce
 9.12.2017  BAP CUP  BRUNARY  III miejsce
 22.09.2018  POGOŃ CUP  KRAKÓW  VI miejsce
 17-18.11.2018  TURNIEJ W SZALOWEJ  SZALOWA  III miejsce
 06.01.2019  BESKIDZKA CUP  BRUNARY  V miejsce
 26-27.01.2019  MASTERS CAMPS CUP  KRAKÓW  V miejsce
 23.02.2019  BENIAMIENEK ORLEN CUP  KROSNO  V miejsce
 24.03.2019  EKSTRALIGA TALENTÓW  CHEŁMEK  I miejsce
 26-28.04.2019  API  ZAKOPANE  III miejsce

 

Turnieje/Rozgrywki

 

PLANY TURNIEJOWE NA NAJBLIŻSZY OKRES:

 

1) Turniej Smoka Wawelskiego w Krakowie, 7-9 czerwca

W kadrze 15 zawodników, koszt 150 zł/os (dojazd przez 3 dni, obiady, wpisowe). [mecz AMP jeśli terminarz będzie do tego dostosowany]

2) Progres Cup w Krakowie, 16 czerwca.

W kadrze 13 zawodników, koszt wpisowego 400 zł do podziału, dojazd pokryjemy ze środków Akademii.

TERMINARZE RUNDA WIOSENNA 2018/219:

D – mecz przy Kilińskiego 47,

W – mecz wyjazdowy.

 

I liga młodzików:

01.04 godz. 17:30 W Biegoniczanka,

18.04 godz. 12:00 D Glinik Gorlice,

23.04 godz. 17:00 W Kolejarz Stróże,

29.04 godz. 17:30 D Sandecja 2006 II,

01.03 godz. 10:00 W Korona Beskidu Tylicz,

06.05 godz. 16:30 W Gród Podegrodzie,

13.05 godz. 18:00 W Poprad Muszyna,

15.05 godz. 18:30 D Dunajec Nowy Sącz,

29.05 godz. 18:00 D Sokół Stary Sącz,

01.06 godz. 18:00 D Beskidzka AP,

03.06 godz. 18:00 W Łużna,

08.06 godz. 10:00 W AP 2012,

12.06 godz. 18:30 D Goal Nawojowa,

 

III liga młodzików:

08.04 godz. 17:00 W Budowlani Jazowsko,

27.04 godz. 10:00 W Biegoniczanka II,

08.05 godz. 18:30 D Zawada Nowy Sącz,

13.05 godz. 18:00 D Dunajec II,

21.05 godz. 17:00 W Ogniwo Piwniczna Zdrój,

03.06 godz. 18:00 D Przetakówka,

15.06 godz. 10:00 D Helena.