U-14 (rocznik 2008)
Aktualności

Nowy numer konta do wpłat od stycznia dla rocznika 2008:

Fundacja Akademia Sandecja

Santander Bank Polska

25 1090 1838 0000 0001 4738 0247

Tytułem: imię nazwisko zawodnika, miesiąc za który płacimy


SEZON 2021/2022

Harmonogram sparingów:

20.07 – SMS Łódź (Tylmanowa)

23.07 – SMS Przemyśl (Szalowa)

25.07 – Ceramika Opoczno (Gorlice)

31.07 – Limanovia (Limanowa)

04.08 – Korona Kielce (Nowy Targ)

07.08 – Termalica (Nieciecza)

09-15.08 – Obóz Muszyna

21/22.08 – sparing

28/29.08 – 1 kolejka wydzielonej ligi wojewódzkiej rocznika 2008

———————————————————————————————————————————————————–

MLM Sandecja – Podhale Nowy Targ

Data: 22.06.2021

Miejsce: Nowy Sącz

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Gramsz Igor, 7. Sowa Igor, 8. Opyd Mikołaj, 9. Filip Patryk, 10. Śmietana Szymon, 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Szewczyk Maciej,

Zbiórka: 09.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM Sandecja – Tarnovia

Data: 20.06.2021

Miejsce: Nowy Sącz

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Gramsz Igor, 7. Sowa Igor, 8. Opyd Mikołaj , 9. Filip Patryk, 10.Mróz Jakub , 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Szewczyk Maciej,

Zbiórka: 10.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

 

MLM  AS Progres Kraków – Sandecja 

Data: 16.06.2021

Miejsce: Kraków

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Gramsz Igor, 7. Sowa Igor, 8. Opyd Mikołaj , 9. Filip Patryk, 10.Mróz Jakub , 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Szewczyk Maciej,

Zbiórka: 15.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

 

MLM  Wisła Kraków – Sandecja 

Data: 11.06.2021

Miejsce: Kraków

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Gramsz Igor, 7. Sowa Igor, 8. Opyd Mikołaj , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Mróz Jakub , 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Szewczyk Maciej, 15. Filip Patryk

Zbiórka: 9.30 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM  Podhale Nowy Targ – Sandecja 

Data: 05.06.2021

Miejsce: Nowy Targ

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Sowa Igor, 8. Śmietana Szymon , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Mróz Jakub , 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Szewczyk Maciej, 15. Filip Patryk

Zbiórka: 10.30 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

 

MLM  Sandecja – Dunajec Nowy Sącz

Data: 02.06.2021

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Sowa Igor, 8. Śmietana Szymon , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Piskor Maciej , 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Opyd Mikołaj, 15. Filip Patryk

Zbiórka: 17.30 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM  Sandecja – AS Progres

Data: 29.05.2021

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Obrzut Oskar, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Sowa Igor, 8. Śmietana Szymon , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Piskor Maciej , 11. Grabczyk Adam , 12. Świgut Leon  13. Biskup Karol 14. Szewczyk Maciej, 15. Filip Patryk

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM Dunajec – Sandecja

Data: 22.05.2021

Miejsce: Dunajec

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Sowa Igor, 8. Śmietana Szymon , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Piskor Maciej , 11. Grabczyk Adam , 12. Opyd Mikołaj 13. Biskup Karol 14.Świgut Leon

Zbiórka: 9.00 Dunajec

1. Szewczyk Maciej, 2. Obrzut Oskar, 3. Świgut Leon, 4. Sowa Igor, 5. Jurczyński Dawid, 6. Śmietana Szymon – wyjazd na Regionalną Lige Trampkarzy do Uścia Gorlickiego, zbiórka 12.00 Sandecja.

 

 

MLM  Sandecja – Limanovia

Data: 14.05.2021

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Sowa Igor, 8. Śmietana Szymon , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Piskor Maciej , 11. Grabczyk Adam , 12. Opyd Mikołaj 13. Biskup Karol 14. Obrzut Oskar, 15. Szewczyk Maciej

W sobotę po meczu ok 4 osób zostanie wyznaczonych na mecz do Regionalnej Ligi Trampkarzy, wyjazd 7.00 w niedziele do Czarnego Dunajca obowiązkowo wyznaczeni.

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM  Cracovia – Sandecja

Data: 09.05.2021

Miejsce: Kraków, ul. Wielicka

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Kosal Szymon , 8. Filip Patryk , 9. Zakrzewski Piotr, 10.Piskor Maciej , 11. Grabczyk Adam , 12. Opyd Mikołaj 13. Szewczyk Maciej

Zbiórka: 7.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM  Sandecja – Cracovia

Data: 05.05.2021

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Kosal Szymon , 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10.Obrzut Oskar , 11. Zakrzewski Piotr, 12.Piskor Maciej , 13. Grabczyk Adam , 14. Opyd Mikołaj

Zbiórka: 15.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM  Tarnovia Tarnów – Sandecja

Data: 01.05.2021

Miejsce: Tarnów

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Kosal Szymon , 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10.Biskup Karol , 11. Zakrzewski Piotr, 12.Piskor Maciej , 13. Grabczyk Adam , 14. Opyd Mikołaj

Zbiórka: 6.50 Sandecja, mecz 9.00

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM  Sandecja – Wisła Kraków

Data: 24.04.2021

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Krawczyk Kasper, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Obrzut Oskar , 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10.Biskup Karol , 11. Zakrzewski Piotr, 12.Płonka Miłosz , 13. Grabczyk Adam , 14. Kurzeja Olivier, 15.Szewczyk Maciej

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

Mecz bez udziału publiczności

 

API CUP

Data: 26-28.03.2021

Miejsce: Zakopane, Pardałówka

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Obrzut Oskar, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Krawczyk Kasper , 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10. Maciaś Dominik , 11. Zakrzewski Piotr, 12. Szewczyk Maciej

Koszt: 330zł/ os ( wpisowe + transport do Zakopanego )

Zbiórka: piatek 9.00 Sandecja

Zabieramy: dres, kurtka, ortalion, koszulka polo, plecak, termy, czapkę, komin, korki, ochraniacze, rzeczy osobiste, maseczki

 

MLM  Limanovia – Sandecja 

Data: 23.03.2021

Miejsce: Limanowa

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Kosal Szymon, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Piskor Maciej, 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10. Gramsz Igor, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Opyd Mikołaj, 13. Durlak Tomasz, 14. Krawczyk Kasper,

Zbiórka: 14.00 stadion Limanowa

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

MLM Sandecja – Cracovia – odwołany

Data: 20.03.2021

Miejsce: Sandecja

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Kosal Szymon, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Piskor Maciej, 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10. Gramsz Igor, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Opyd Mikołaj, 13. Durlak Tomasz, 14. Krawczyk Kasper,

Zbiórka: 9.00 Sandecja

Zabieramy: korki, ochraniacze, DOKUMENT TOŻSAMOŚCI, sprzęt do gry z klubu, dres, ortalion, badania

Sparing w Słopnicach

Data: 18.03.2021

Miejsce: Słopnice

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Łukaszczyk Franciszek, 3. Kosal Szymon, 4. Mróz Jakub, 5. Jurczyński Dawid, 6. Krzak Kacper, 7. Grabczyk Adam, 8. Filip Patryk, 9. Sowa Igor, 10. Gramsz Igor, 11. Zakrzewski Piotr, 12. Opyd Mikołaj, 13. Durlak Tomasz

Zbiórka: 16.30 stadion w Słopnicach

Zabieramy: żółte koszulki, korki, ochraniacze, termo, ortalion

Respect Cup

Data: 27-28.02.2021

Miejsce: Szalowa balon

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Obrzut Oskar, 3.Jurczyński Dawid, 4. Filipek Sebastian, 5. Filip Patryk, 6. Sowa Igor, 7. Szewczyk Maciej + zawodnicy z rocznika 2009

Koszt: 50zł/ os

Zbiórka: Sobota 9.15 Szalowa, Niedziela: zależna od wyników sobotnich

Zabieramy: korki, ochraniacze, żółte stroje, plecaki, termo, picie,

Terminarz-2008_Respect Cup

Górnik Pro-Cup

Data: 19-20.02.2021

Miejsce: Zabrze, hala MOSIR ( boisko sztuczne )

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Najduch Tomasz, 3. Mróz Jakub, 4. Krawczyk Kasper, 5. Łukaszczyk Franciszek, 6. Jurczyński Dawid, 7. Kosal Szymon, 8. Koral Xawier, 9. Grabczyk Adam, 10. Biskup Karol, 11. Krzak Kacper, 12. Gramsz Igor, 13. Opyd Mikołaj, 14. Zakrzewski Piotr, 15. Śmietana Szymon

Koszt:  260zł

Zbiórka: Piątek 14.20 Sandecja, powrót wieczorem w sobotę

Zabieramy: dres, koszulka polo, ortalion, plecak, kurtka, termy, czapka, rękawiczki komin, maseczkę, korki, ochraniacze, rzeczy osobiste,

ROZPISKA U13-GÓRNIK-PRO-CUP-19-20.02.2021

 

Sandecja – Iglopol Dębica

Data: 17.02.2021

Miejsce: Stróże sztuczne

Kadra: 1. Damasiewicz Adrian, 2. Najduch Tomasz, 3. Mróz Jakub, 4. Krawczyk Kasper, 5. Łukaszczyk Franciszek, 6. Jurczyński Dawid, 7. Kosal Szymon, 8. Koral Xawier, 9. Grabczyk Adam, 10. Biskup Karol, 11. Krzak Kacper, 12. Gramsz Igor, 13. Opyd Mikołaj, 14. Zakrzewski Piotr, 15. Śmietana Szymon

Zbiórka: 15.30 Stróże, 16.00-17.30 sparing

Koszt: 30zł /os ( opłata za boisko)

Zabieramy: żółte stroje, korki, ochraniacze, herbate, kurtkę , czapkę, termy, rękawiczki, komin

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Kamil Kruczek

Tel. 575 111 879

e-mail – kamil.kruczek@vp.pl

——————————————


——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Magdalena Łukaszczyk

Tel. 515 365 314

e-mail – magdalenalukaszczyk@o2.pl

Plan zajęć


SEZON 2021/2022

Plan treningowy: 26.07 -01.08.2021 r. 

Poniedziałek: 18.30 – 19.45, Przetakówka, stroje białe

Wtorek: 16.45 – 18.15, Zawada, stroje żółte

Środa: 16.00-17.30, Kilińskiego, stroje białe

Piątek: 17.30-19.00, Kilińskiego, stroje żółte

Sobota: sparing z Limanovią 2007/2008 w Limanowej, godz. 10.00, stroje białe, zbiórka na stadionie Limanovii o 9.15

 

                                                                                     Zbiórka 10 minut przed każdym treningiem i wyjazdem. 

Plan treningowy: 19.07 -25.07.2021 r. 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, ul. Lenartowicza 4, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, buty halówki lub turfy, żółte stroje (po treningu proszę rodziców o krótkie zebranie w celu przedstawienia zasad funkcjonowania grupy w nowym sezonie)

Wtorek: 14.30, ul. Kilińskiego, wyjazd do Tylmanowej, sparing z SMS Łódź, białe stroje, powrót ok. godz. 18.30, koszt ok. 30 zł

Środa: 17.30-19.00, Zawada, żółte stroje

Piątek: wyjazd do Szalowej na sparing z SMS Przemyśl, białe stroje, godzina do ustalenia

Niedziela: wyjazd do Gorlic na sparing z Ceramiką Opoczno, żółte stroje, godzina do ustalenia

Zbiórka 10 minut przed każdym treningiem i wyjazdem. 

 

 

Plan Tygodnia 21.06 – 24.06

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 Piątkowa, białe stroje,

Środa: MLM Sandecja – Podhale Nowy Targ  ( aktualności )

Czwartek: 17.00 – zakończenie sezonu – Przetakówka

Plan Tygodnia 14.06 – 20.06

Poniedziałek: 15.30 – 17.00 Piątkowa, białe stroje,

Środa: MLM AS Progres – Sandecja ( aktualności )

Czwartek: 16.00 – 17.30 Piątkowa, białe stroje

Niedziela: MLM  Sandecja – Tarnovia (aktualności)

Plan Tygodnia 07.06 – 13.06

Poniedziałek: 17.00 – 18.30 Piątkowa, białe stroje,

Środa: 16.00 – 17.30 Piątkowa, żółte stroje

Czwartek: 16.00 – 17.30 Piątkowa, białe stroje

Niedziela: MLM Wisła Kraków – Sandecja (aktualności)

Plan Tygodnia 31.05 – 06.06

Poniedziałek: 17.00 – 18.30 Piątkowa, białe stroje,

Środa: MLM Sandecja – Dunajec (aktualności)

Sobota: MLM Podhale Nowy Targ -Sandecja (aktualności)

 

Plan Tygodnia 24.05 – 30.05

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Piątkowa, białe stroje,

Środa: 16.00 – 17.30 Piątkowa, żółte stroje

Czwartek: 16.00 – 17.30 Piątkowa, białe stroje

Sobota: MLM Sandecja – AS Progres (aktualności)

Plan Tygodnia 17.05 – 23.05

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Piątkowa, białe stroje,

Środa: 16.00 – 17.30 Piątkowa, żółte stroje

Czwartek: 17.30 – 19.00 Piątkowa, białe stroje

Sobota: MLM Dunajec – Sandecja (aktualności)

Plan Tygodnia 10.05 – 16.05

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Piątkowa, białe stroje,

Środa: 16.00 – 17.30 Piątkowa, żółte stroje

Czwartek: 16.00 – 17.30 Piątkowa, białe stroje

Sobota: MLM Sandecja – Limanovia (aktualności)

Plan Tygodnia 03.05 – 09.05

Środa: MLM Sandecja – Cracovia ( aktualności)

Czwartek: 16.00 – 17.30 Piątkowa, białe stroje

Niedziela: MLM Cracovia – Sandecja (aktualności)

Plan Tygodnia 26.04 – 02.05

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Piątkowa, białe stroje, ortaliony

Środa: 16.00 – 17.30 Piątkowa, żółte stroje

Czwartek: 16.00 – 17.30 Piątkowa, białe stroje

Sobota: MLM Tarnovia – Sandecja (aktualności)

Plan Tygodnia 19.04 – 25.04

Poniedziałek: 17.00 – 18.30 ZAWADA, białe stroje, ortaliony

Środa: 16.00 – 17.30 Zawada za halą, żółte stroje

Czwartek: 17.00 – 18.30 Zawada główne, białe stroje

Sobota: MLM Sandecja – Wisła Kraków ( aktualności )

 

W związku z obostrzeniami pandemicznymi treningi wstrzymane do 09.04.2021

Plan Tygodnia 22.03 -28.03

Poniedziałek: 18.00 – 19.30, białe stroje, 17.20 bus

Wtorek: MLM Limanovia – Sandecja ( aktualności )

Środa: 17.30 – 19.00, białe stroje, 16.45 bus ( dla osób nie powołanych na mecz ligowy )

Piątek – Niedziela: API CUP Zakopane ( aktualności )

 

Plan Tygodnia 15.03 -21.03

Poniedziałek: 18.00 – 19.30, białe stroje, 17.20 bus

Środa: 16.00 – 17.30 żółte stroje, Barcice, 15.20 bus

Czwartek: Sparing w Słopnicach ( aktualności )

Sobota: MLM Sandecja – Cracovia ( aktualności ) odwołany

Plan Tygodnia 08.03 -14.03

Poniedziałek: 18.00 – 19.30, białe stroje, 17.20 bus

Środa: 16.00 – 17.30 żółte stroje, Barcice, 15.20 bus

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice, białe stroje, 16.50 bus

Niedziela: Trójmecz ( Sandecja, Tarnovia, Goal ) 8.30 Barcice, żółte stroje, WSZYSCY, koszt 20zł/os

 

Plan Tygodnia 01.03 -07.03

Poniedziałek: 18.00 – 19.30, białe stroje, 17.20 bus

Środa:

Czwartek: Sparing z Wisła w Krakowie

Sobota: Sparing

Plan Tygodnia 22.02 – 28.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30, białe stroje, 17.20 bus

Środa: 17.30 -19.00, żółte stroje ,16.55 bus

Czwartek: 16.00 – 17.30 białe stroje, 15.20 bus

Sobota-Niedziela: turniej w Szalowej (aktualności)

Plan Tygodnia 15.02 – 21.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30, białe stroje, 17.20 bus

Środa: Sandecja – Iglopol Dębica ( aktualności ), pozostali trening z 2009 17.15 bus Sandecja ( białe stroje)

Czwartek: 16.00 – 17.30 białe stroje, 15.20 bus

Piątek – Sobota: Turniej w Zabrzu (aktualności)

Plan Tygodnia 08.02 – 14.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.20 bus Sandecja

Środa:  17.30-19.00 sparing z rocznikiem 2007 Barcice, bus 16.30, żółte stroje

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.50 bus Sandecja

Sobota: Sparing z Iglopolem Dębica, 8.10 zbiórka Stróże, żółte stroje, 30zł/os

Plan Tygodnia 01.02 – 07.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.20 bus Sandecja

Środa:  17.30-19.00 trening Barcice, bus 16.50, żółte stroje

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.50 bus Sandecja

Plan Tygodnia 01.02 – 07.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.20 bus Sandecja

Środa:  17.30-19.00 trening Barcice, bus 16.50, żółte stroje

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.50 bus Sandecja

 

Plan Tygodnia 25.01 – 31.01

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.20 bus Sandecja

Środa: 17.10 zbiórka Barcice, 17.30-19.00 sparing

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Niedziela: Sparing z Szóstką Jasło, 10.30 zbiórka w Stróżach, żółte stroje, 30zł/os(boisko)

Plan Tygodnia 18.01 – 24.01

Poniedziałek: 17.45 -19.15 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.10 bus Sandecja

Środa: 15.00 Sparing z Limanovia, żółte stroje, 14.00 bus Sandecja 15zł/os

Czwartek: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje, 16.55 bus Sandecja

 

Plan Tygodnia 11.01 – 17.01

Poniedziałek: 18.00 -19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.30 bus Sandecja

Środa: 18.00 -19.30 Barcice, żółte stroje, ortalion, 17.30 bus Sandecja

Czwartek: 16.00 zbiórka Barcice, Sparing z Pogonią Siedlce, żółte stroje

Sobota: 12.00 zbiórka w Limanowej, żółte stroje, Sparing z Limanovią

Plan Tygodnia 04.01 – 10.01

Poniedziałek: 18.00 -19.30 Barcice, białe stroje, ortalion, 17.30 bus Sandecja – Odwołany

Wtorek: 8.30 zbiórka Barcice , 9.00-10.30 sparing z Hutnikiem Kraków, żółte stroje

Środa: Święto

Czwartek: 18.00-19.30 Barcice, białe stroje, 17.30 bus Sandecja

Plan Tygodnia 20-23.12

Poniedziałek: 16.50 -18.00 Testy, zdjęcia, Wszyscy obowiązkowo, żółte stroje, dresy, IV Liceum Sportowe, ul. Nadbrzeżna – wejście od ul Nadbrzeżnej na hale.

Plan Tygodnia 14.12- 19.12

Poniedziałek: 16.30- 18.00 żółte stroje, 15.45 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Plan Tygodnia 07.12- 13.12

Poniedziałek: 16.30- 18.00 żółte stroje, 15.45 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

 

Plan Tygodnia 30.11 – 06.12

Poniedziałek: 16.45 – 18.15, żółte stroje, 16.05 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: wolne

Piątek: Turniej Szalowa, aktualności ( popołudniu)

Sobota: Turniej Szalowa, aktualności ( do południa lub popołudniu )

Niedziela: Turniej Szalowa, aktualności ( zależne od wyniku grupowego )

Plan Tygodnia 23.11 – 29.11

Poniedziałek: 16.45 – 18.15, żółte stroje, 16.10 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Sobota: Sparing z Limanovia zbiórka 9.30 w Limanowej na stadionie, żółte stroje ( w razie problemu z transportem proszę o kontakt między rodzicami, ja mam 4 miejsca )

 

Plan Tygodnia 16.11 – 22.11

Poniedziałek: 16.45 – 18.15, żółte stroje, 16.10 bus Sandecja

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Sobota – Niedziela: Turniej Coopalnia Talentów w Krakowie ( aktualności )

Plan Tygodnia 09.11 – 15.11

Poniedziałek: wolne

Środa: 17.30 -19.00 Barcice białe stroje, 16.55 bus Sandecja

Czwartek: 17.30 – 19.00 Barcice żółte stroje, 16.55 bus Sandecja

Plan Tygodnia 02.11 – 08.11

Poniedziałek: 15.00 -16.30 białe stroje, Piątkowa

Wtorek MLM Sandecja – Dunajec ( Mecz bez kibiców – zakaz wstępu, Klub dostosowuje się do rozporządzenia )

Środa: 17.30-19.00 Barcice, białe stroje ortaliony (dojazd własny)

Piątek – Niedziela: API Cup (aktualności)

Plan Tygodnia 26.10 -01.11

Poniedziałek: 15.00 -16.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 15.00-16.30 stroje żółte

Czwartek: 15.00 -16.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: Kalwarianka – Sandecja ( aktualności )

Plan Tygodnia 19.10 -25.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Progres Kraków – Sandecja( aktualności )

Plan Tygodnia 12.10 -18.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – Tarnovia ( aktualności )

Plan Tygodnia 05.10 -11.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Wisła – Sandecja (aktualności )

Plan Tygodnia 28.09 -04.10

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – Okocimski ( aktualności )

Sobota – Niedziela: Turniej drużyn 1 ligowych w Niecieczy Sobota popołudniu, Niedziela rano ( aktualności )

 Plan Tygodnia 21.09 -27.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Niedziela: MLM Cracovia – Sandecja (aktualności)

Plan Tygodnia 14.09 -20.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 stroje białe

Czwartek: 16.00 -17.30 żółte stroje, Piątkowa

Niedziela: MLM Dunajec – Sandecja 17.00 mecz  ( aktualności)

Plan Tygodnia 07.09 -13.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: MLM Okocimski – Sandecja (aktualności)

Czwartek: 16.00 -17.30 żółte stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – Kalwarianka ( aktualności)

Plan Tygodnia 31.08. – 06.09

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 Piątkowa stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Sobota: MLM Sandecja – AS Progres ( aktualności )

Plan Tygodnia 24.08. – 30.08

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30 Piątkowa stroje żółte

Czwartek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Niedziela: Mecz w Tarnowie z Tarnovia ( aktualności )

Plan Tygodnia 17.08 -23.08

Poniedziałek: 16.00 -17.30 białe stroje, Piątkowa

Środa: MLM Sandecja – Cracovia (aktualności)

Czwartek: 16.00-17.30 Piątkowa stroje żółte

Niedziela: MLM Sandecja – Wisła Kraków (aktualności)

Plan Tygodnia 10.08 -16.08

Poniedziałek: Wolne

Środa: 16.00 – 17.30, stroje żółte

Czwartek: 16.00 – 17.30, stroje białe

Sobota: Mecz Małopolskiej Ligi Młodzika Okocimski Brzesko – Sandecja – PRZEŁOŻONY

Plan Tygodnia 03.08 -09.08

Obóz dochodzeniowy na obiektach ZAWADY Ośrodek Sportowiec ( na samym końcu )

Plan może ulec mały korektom podczas trwania obozu.

Niedziela: 9.15 Sparing z Koroną Kielce w Barcicach, żółte stroje

Plan Tygodnia 27.07 -02.08

Poniedziałek: 17.00-18.30, piątkowa, białe stroje

Środa: 9.45 zbiórka piątkowa, żółte stroje, Sparing z Sokołem Słopnice

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Niedziela:  Przełożony na 09.08.

Plan Tygodnia 20.07 -26.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, piątkowa, białe stroje

Środa: 16.15 zbiórka Sparing z Puszczą Niepołomice w Piątkowej, stroje żółte

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Sobota: Sparing z Czarnymi Jasło w Nowym Sączu (więcej info w tygodniu)


Plan Tygodnia 13.07 -19.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, piątkowa, białe stroje

Środa: 16.00-17.30 Piątkowa, Żółte stroje

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Plan Tygodnia 06.07 -12.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, piątkowa, białe stroje

Środa: Sparing w Niecieczy( aktualności )

Czwartek: 16.00-17.30 trening, stroje białe

Plan Tygodnia 29.06 – 05.07

Poniedziałek: 16.00-17.30, białe stroje, Piątkowa

Środa: 16.00-17.30, żółte stroje

Czwartek: 16.00-17.30 białe stroje

Niedziela: 9.30 zbiórka Barcice, żółte stroje, sparing z Rodło Opole

Plan Tygodnia 22.06 -28.06

 

Poniedziałek: 16.00-17.30, białe stroje, ortalion  Piątkowa

Środa: 17.30 zbiórka Piątkowa, żółte stroje Sparing z AP Goal

Sobota: Sparing ( godziny poranne prawdopodobnie na Dunajcu)

 

Plan Tygodnia 15.06 – 21.06

Poniedziałek: 16.00-17.30, żółte stroje, Piątkowa

Środa: 17.30-19.00, białe stroje

Sobota: Sparing  – zbiórka w Limanowej na stadionie o 11.00 , żółte stroje ( jeżeli ktoś ma problem z transportem proszę o kontakt między sobą lub ze mną )

Plan Tygodnia 08.06 – 14.06

 Poniedziałek: 16.00-17.30 Piątkowa, białe stroje

Środa: Sparing z Sokołem w Starym Sączu (zbiórka 17.30 Stary Sącz boisko), stroje Żółte

 

Plan Tygodnia 01.06 – 07.06

 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 WSZYSCY, stroje żółte, Piątkowa

Środa: 17.30 – 19.00 WSZYSCY, stroje białe, Piątkowa

 

 

Plan Tygodnia 25.05 – 31.05

 

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 WSZYSCY, stroje żółte

Środa: 17.30 – 19.00 WSZYSCY, stroje białe

 

Plan Tygodnia 18.05-24.05

Poniedziałek:  16.00-17.00 Piątkowa ( Biskup Karol, Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Koszyk Filip, Obrzut Oskar, Śmietana Szymon, Płonka Miłosz, Sowa Igor)

17.00-18.00 Piątkowa(Filip Patryk, Grabczyk Adam, Krawczyk Kasper, Mróz Jakub, Łukaszczyk Franek, Zakrzewski Piotr, Damasiewicz Adrian, Wielosik Filip

Środa:

16.00-17.00 Piątkowa ( Biskup Karol, Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Koszyk Filip, Obrzut Oskar, Śmietana Szymon, Płonka Miłosz, Sowa Igor)

17.00-18.00 Piątkowa(Filip Patryk, Grabczyk Adam, Krawczyk Kasper, Mróz Jakub, Łukaszczyk Franek, Zakrzewski Piotr, Damasiewicz Adrian, Wielosik Filip

Trenujemy w CZWARTEK (07.05 , 14.05 )

16.00 Piątkowa ( Biskup Karol, Filipek Sebastian, Jurczyński Dawid, Koszyk Filip, Obrzut Oskar, Śmietana Szymon ) zbiórka 15.55 przed wejściem na stadion

17.00 Piątkowa ( Filip Patryk, Grabczyk Adam, Krawczyk Kasper, Mróz Jakub, Łukaszczyk Franek, Zakrzewski Piotr ) Zbiórka 16.55 przed wejściem

OŚWIADCZENIE-RODZICA-OPIEKUNA-PRAWNEGO-1

Wznowienie treningów miesiąc MAJ !

I – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PRZED TRENINGIEM:
1.W Treningu może uczestniczyć tylko zawodnik który dostarczył oświadczenie covi19, zawodnika na trening należy przywieźć punktualnie.,
2. Zawodnika należy przyprowadzić w wyznaczoną strefę zbiórki (rodzic/opiekun i zawodnik powinni mieć zasłonięte usta oraz nos).
3. Po przyprowadzeniu zawodnika do strefy zbiórki, rodzic/opiekun zabiera zakrycie twarzy zawodnika i oddala się od wyznaczonej strefy.
4. Przed treningiem zawodnik musi zdezynfekować ręce  (środek do dezynfekcji który zapewnia AKADEMIA SANDECJA będzie dostępny w strefie zbiórki).
5. Zabronione jest zwyczajowe powitanie się poprzez kontakt dłoni.
6. Po spełnieniu powyższych punktów, trener odbiera zawodników ze strefy zbiórki. Trening trwa od 45 do 60 minut , przerwa między poszczególnymi jednostkami musi wynosić 15 minut.
II – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PO TRENINGU:
1. Po zakończeniu zajęć trener odsyła pojedynczo zawodników do strefy zbiórki.
2. Zawodnik w strefie zbiórki obowiązkowo dokonuje dezynfekcji rąk.
3. Rodzic/opiekun odbiera zawodnika ze strefy zbiórki, uprzednio udostępniając mu zakrycie twarzy, po czym niezwłocznie opuszcza wraz z zawodnikiem strefę zbiórki.
III – OGÓLNE ZASADY POSTĘPOWANIA:
1. Przed zajęciami, trener informuje zawodników o zasadach bezpieczeństwa.
2. Zawodnicy biorą udział w treningu bez maseczek (czyt. zakrycia ust i nosa).
3. Zawodnik na zajęcia przyjeżdża już przebrany w strój sportowy (szatnie na obiektach nie będą dostępne).
4. W przypadku wcześniejszego przyjazdu na trening należy zaczekać, aż wcześniejsza grupa zakończy zajęcia i oddali się od obiektu.
5. Swoją wodę zawodnicy zostawiają w miejscu wskazanym przez trenera (przyniesiona przez zawodnika woda, jest tylko i wyłącznie do jego dyspozycji).
6. Rodzice/opiekunowie mają zakaz grupowania się na obiekcie.
7. Przed i po każdych zajęciach sprzęt będzie dezynfekowany. ( piłki, pachołki itp. )
8. W zajęciach może wziąć udział maksymalnie 6 zawodników plus trener.
9. Osoby, które zaobserwowały u siebie objawy, mogące mieć związek z koronawirusem lub też miały kontakt z osobą/osobami, u których zachodzi podejrzenie zachorowania na ww. wirusa, powinny ten fakt zgłosić telefonicznie bądź mailowo trenerowi prowadzącemu grupę najpóźniej w dniu treningu. 10. Nieobecność zawodnika na treningu obowiązkowo przekazujemy Trenerowi prowadzącemu najpóźniej na 2 godziny przed planowanym treningiem.
11. Zawodnicy, bądź rodzice, którzy nie będą przestrzegali wprowadzonych zasad będą zawieszani w treningach.

Zgodnie z wytycznymi treningi wstrzymane do 22.03.2020r

Zachęcam aby ten czas wykorzystać na indywidualny trening techniki filmik tutaj.

Trening do codziennego wykonania każdy indywidualnie, proszę potraktować poważnie dla własnego rozwoju.

Kliknij Trening !

📍45 minut trening:

0- 5 min rozbieganie w truchcie

5 -10 min – rozgrzewka – Bieg w miejscu- Skip A (kolana wysoko) Skip B- Nogi do przodu – Skip C (pięty do pośladków)

10 – 15 min- ćwiczenia z piłka. BALL MASTERY 1 element

filmik :https://www.youtube.com/watch?v=15y7MGYKuN8

15 – 20 min – wzmocnienie nóg – obunożne przeskoki nad pilka-30 sekund.
Odpoczynek 15 sekund

20 – 25 min – ćwiczenia z piłka. BALL Mastery 2 element

https://www.youtube.com/watch?v=LX7vCvuJ-Ic&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1JbTVvaT-ULNzrV7xSZHoPS_pfGbzq8mcjxSL0hhS6Prs4_ffHDXvwmlA

25 – 30 min – ćwiczenia z pilka. BALL mastery 3 element 100% szybkości.

https://www.youtube.com/watch?v=I0MgQuWfC5g&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0xBYGqi8WbhD27lAC9yDd_mTe5SVBqw6Ga6r9XwDjTvUTPhAwXjcmDuLs

30 – 35 min – budowanie mięśni. 10 pompek, 25 brzuszków, 25 spięć do uniesionych nóg. Powtarzamy 4 razy lub 5 minut.

35min- 45min ćwiczenia stabilizacyjne ( deska przodem, deska tyłem, wznos ramion i nóg w leżeniu na brzuchu, podpór przodem na przemian prawa ręka-lewa noga, lewa ręka – prawa noga )

 

Plan Treningów 09.03 – 15.03

Poniedziałek: 16.30-18.00 Barcice ( 15.55 bus)

Środa: 16.15 – 17.45 Piątkowa, żółty sprzęt, ortalion

Sobota: Sparing (do potwierdzenia)

 

Plan Treningów 02.03 – 08.03

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 Barcice ( bus bus 15.50 Sandecja ) ubieramy ortaliony

Środa: 16.00 – 17.30 Stary Sącz , ortaliony

Piątek: 16.30 – 18.00 Barcice, ortaliony

Sobota: Sparing Sandecja – Tarnovia ( aktualności )

Obecność w tym tygodniu bardzo ważna ze względu na planowaną kontrole z PZPN

Plan Treningów 24.02 – 01.03

Poniedziałek: 16.30 – 18.00 Barcice ( 16.00 Bus Sandecja )

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz

Czwartek: 16.00 Msza święta w intencji Sportu i Sandecji – zbiórka w dresach i kurtkach 15.50 kościółek przy starym cmentarzu na przeciwko Miejskiego Ośrodka Kultury

Piątek:  odwołany, sobota sparing

Sobota: Sparing z Koroną Kielce ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.02 – 23.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice ( 17.30 bus Sandecja)

Wtorek: 15.45 wyjazd na sparing do Szalowej ( aktualności )

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz

Piątek: 18.00-19.30 Barcice, ortalion

 

Plan Treningów 10.02. – 16.02

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz

Piątek: 16.30 Sparing z Polonią Warszawa (aktualności , wszyscy)

 

Plan Treningów 27.01 -09.02

Pierwszy tydzień ferii – wolne

01.02 – wyjazd na obóz ( aktualności )

09.02 Niedziela: Sparing w Barcicach – Polonia Warszawa ( aktualności )

Plan Treningów 20.01 -26.01

Poniedziałek: 17.30-19.00 Barcice (16.50 bus Sandecja)

Środa: 17.30 -19.00 Barcice

Czwartek: 20.00 Zebranie z rodzicami sala konferencyjna Sandecja, obowiązkowe! ( podsumowanie sezonu, plany, sprawy bieżące)

Piątek: 17.20 zbiórka Barcice – sparing ( żółte stroje, ortaliony)

Plan Treningów 13.01 – 19.01

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.30- zbiórka Barcice ( 17.00 – 18.30 sparing z Ruchem Chorzów, ortaliony )

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Niedziela: Sparing z Hutnikiem w Krakowie, wszyscy

Plan Treningów 06.01 – 12.01 

Poniedziałek: wolne ( święto )

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz, Ortaliony

Piątek -Niedziela: Turniej Orlen Beniaminek ( aktualności )

Plan Treningów 16.12 – 22.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 18.15 – ok 19.30, testy motoryczne OBOWIĄZKOWO WSZYSCY! , białe stroje, hala PWSZ

Plan Treningów 09.12 – 15.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja )

Wtorek: 16.00 Sandecja ( wyjazd do Szalowej sparingi, aktualności )

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Sobota:  2 Turnieje ( aktualności )

Plan Treningów 02.12 – 08.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Piątek: 16.15 – 18.00 Barcice, sparing wszyscy, ortaliony

Na treningi prosze przynosić ciepła herbatę w termosie.

 

Plan Treningów 25.11 – 01.12

Poniedziałek: 18.00 – 19.30 Barcice, ( 17.30 bus Sandecja)

Wtorek: 16.45  Sandecja, zdjęcia do kalendarza ( ok 15 min ), obecność obowiązkowa ! Ubieramy dres i białe stroje

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Plan Treningów 18.11 – 24.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00, Barcice sztuczne, białe stroje, ortaliony

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Piątek,Sobota,Niedziela: API CUP ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.11 – 17.11

Poniedziałek: Wolne – Święto

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortalion

Czwartek: 16.30 – 18.00 Gimnastyka stroje białe, obowiązkowo !( salka 109, hala MOSIR Nadbrzeżna)

Piątek – Niedziela: Turniej z 2007 r  w Szalowej – powołania

Plan Treningów 04.11 – 10.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Barcice,

Środa: 16.00 -17.30, Orlik Stary Sącz, zółte stroje, ortalion

Piątek: 18.30 zbiórka – Obsługa Meczu Sandecja – Olimpia Grudziądz ( wszyscy ! , kurtki klubowe, dres)

Sobota-Niedziela: Turniej w Szalowej ( aktualności)

Plan Treningów 28.10 – 03.11

Poniedziałek: 17.30 – 19.00, Barcice sztuczne, białe stroje, ortaliony – obecność obowiązkowa

Środa: 16.00 – 17.30 Orlik Stary Sącz, żółte stroje, ortaliony – obecność obowiązkowa

Czwartek: MLM Okocimski – Sandecja ( aktualności )

Plan Treningów 21.10 – 27.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, piątkowa

Środa: 16.30 – 18.00, piątkowa

Sobota: Sparing ze słowacką drużyną Sokol Lubotice ( aktualności )

Niedziela: MLM Sandecja – Unia T. (Aktualności)

Plan treningów 14.10 -20.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.oo piątkowa, stroje żółte

Środa: 17.00 – 18.30, stroje białe, piątkowa

Liga Młodzika – powołania ( aktualności)

Piątek: 17.15. – 18.30 stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Sandecja- Kalwarianka ( aktualności )

Okręgowa Liga Młodzików ( aktualności )

Plan treningów 07.10 -12.10

Poniedziałek: Liga Młodzika Sandecja – Wisła Kraków

Środa: 17.00 – 18.30, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.30 stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Cracovia – Sandecja (aktualności)

Plan Treningów 30.09 – 06.10

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte , piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Poniedziałek ( 07.10 ): Liga Młodzika Sandecja – Wisła Kraków

Plan treningów 23.09-29.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: Liga Młodzika Sandecja – Okocimski Brzesko

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa –odwołany, obserwacja meczu Sandecja – Chrobry

Sobota: Liga Młodzika Termalica – Sandecja ( aktualności)

Plan treningów 16.09-22.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Sobota: Liga Młodzika Sandecja – Unia Oświęcim( aktualności )

Plan Treningów 09.09 – 15.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, żółte stroje, piątkowa

Środa: Małopolska Liga Młodzika ( aktualności )

Piątek: 17.15 – 18.45, białe stroje, piątkowa

 

Plan treningów 02.09-08.09

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, stroje żółte, piątkowa

Środa: 17.15 – 18.45, stroje białe, piątkowa

Piątek: 17.15 – 18.45, stroje żółte, piątkowa

Sobota: Małopolska Liga Młodzika Unia Tarnów – Sandecja ( aktualności)

Plan Treningów 26.08 – 01.09

Poniedziałek: 17.00 – 18. 30 żółte stroje, piątkowa

Środa: Małopolska Liga Młodzików, Okręgowa Liga Młodzików ( aktualności ),

Piątek: 16.30 -18.00, piątkowa, białe stroje, piątkowa

Niedziela: Małopolska Liga Młodzików ( aktualności )

Plan Treningów 19.08 – 26.08

Poniedziałek: 17.00 – 18.30, wszyscy ( oprócz zawodników co byli na obozie ),  piątkowa, białe stroje

Środa: Małopolska Liga Młodzika ( aktualności )

Piątek: 14.30 – 16.00 piątkowa, żółte stroje

Sobota: Małopolska Liga Młodzika (aktualności )   przełożony na 11.09.2019

Niedziela: Obsługa meczu Sandecja – GKS Bełchatów – Wszyscy (aktualności )

Plan Treningów 05.08 – 10.08

Poniedziałek: 17.30-19.00, boisko Piątkowa, białe stroje

Środa: 16.30 – 18.00, Piątkowa, żółte stroje

Sobota: Wyjazd na obóz ( aktualności)

 

Plan Treningów 24.06 – 30.06

Poniedziałek: Liga Młodzika ( aktualności)

Środa: 16.30 – 18.30 Testy motoryczne , białe stroje, Przetakówka

Piątek: Liga Młodzika  (aktualności)

 

Plan Treningów 27.05 – 02.06

 

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.30 – 19.00, Przetakówka, białe stroje

 

Plan Treningów 20.05 – 26.05

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.45 Zbiórka i Sparingi w Szalowej pod balonem, WSZYSCY, żółte stroje !

Sobota: Turniej Toolmar Cup w Chrzanowie ( aktualności )

Poniedziałek: Liga Młodzika ( aktualności, wyjazd do Grybowa ) = odwołany, przełożony na inny termin

 

Plan Treningów 13.05 – 19.05

Środa: 17.30 – 19.00, Przetakówka, żółte stroje – odwołany ( bardzo złe warunki, boisko zalane )

Piątek: 17.30 – 19.00 , Przetakówka, białe stroje

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 06.05 – 12.05

Środa: 17.00 – 18.30, Przetakówka, żółte stroje

Piątek: 17.30 – 19.00, Przetakówka, białe stroje

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Turniej w Chełmku ( aktualności )

 

 

Plan Treningów 29.04 – 05.05

Poniedziałek: Liga Młodzika

Środa: wolne święto

Czwartek: 15.00 – 16.30 Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika ( atkualności )

 

Plan Treningów 15.04 – 28.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Czwartek: Liga Młodzika ( aktualności )

Wtorek: Liga Młodzika ( aktualności )

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek – Niedziela: API CUP ( aktualności ) – proszę już o dokonywanie wplat do Pani kierownik

 

Plan Treningów 08.04 – 14.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek: 15.30 Turniej na GIM 5 hala, WSZYSCY! Zabieramy żółte stroje,

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności ) – odwołana cała kolejka przez OZPN

 

Plan Treningów 01.04 – 07.04

Środa: 17.30 – 19.00 Przetakówka, białe stroje

Piątek: 17.30 – 19.00 Przetakówka, żółte stroje

Sobota: II Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Ogólnopolski turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 25.03 – 31.03

 

Środa: 19.00 – 20.30  Hala SP20, Nadbrzeżna, białe stroje

 

Piątek: 16.00 – 17.30, Przetakówka, żółte stroje, ortalion

 

Plan Treningów 18.03 – 24.03

Środa: 19.00 – 20.30  Hala SP20, Nadbrzeżna, białe stroje

Piątek: 16.00 – 17.30, Przetakówka, żółte stroje, ortalion

Niedziela: Ekstraliga Talentów ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.03 – 17.03

Wtorek: 17.30 – zebranie rodziców z dyrektorem Klubu w sali konferencyjnej Sandecja  – obecność obowiązkowa

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota: Obsługa meczu Sandecja – Garbarnia ( aktualności )

 

 

Plan Treningów 04.03 -10.03

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

 

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

 

Piątek: 17.00 – 18.30 Orlik Jezuici, ubieramy termy, czapke, rękawiczki, ortalion na górę do treningu.

Sobota: 8.00 Stróże, Sparingi ( aktualności )

 

 

 

Plan Treningów 25.02 – 02.03

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

 

Plan Treningów 18.02 – 24.02

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 17.30 Sparing w Barcicach ( aktualności )

19.30 – 20.30 pozostali trening SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 15.45 Sparing w Barcicach ( aktualności )

Osoby nie biorące udziału w sparingu trening – Czwartek: 18.00 z rocznikiem 2009, sala SP 20 Nadbrzeżna

Sobota – Niedziela: Turniej w Krośnie Beniaminek Orlen Cup ( aktualności )

 

Plan Treningów 11.02 – 17.02

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

 

Plan Treningów 04.02 – 10.02

Wtorek: Sparing w Barcicach ( aktualności )

Czwartek: Sparing w Szalowej ( aktualności )

Piątek: 15.40 – 17.30 hala na Rurach ( sparing z Polonią Warszawa )

 

Plan Treningów 28.01 – 03.02

Wtorek:  18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota: Turniej w Starej Lubowni ( aktualności ok środy )

 

Plan Treningów 21.01 – 27.01

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala na Rurach

Sobota – Niedziela: Turniej Masters Camps Cup w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 07.01 – 13.01

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, Zawada Hala – zmiana !

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30 Sparing ( aktualności )

Niedziela: 9.00 Wyjazd na Obóz Sportowy

Plan Treningów 24.12 – 06.01.2019

Przerwa świąteczna, realizujemy rozpiske treningową.

Niedziela: 06.01.2019 Turniej w Brunarach ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.12 – 23.12

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 TESTY, obecność Obowiązkowa ! Hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Sobota: 14.30 Sparing w Szalowej ( aktualności )

Plan Treningów 10.12 -16.12

Poniedziałek:  16.00 Mini gry w Stróżach ( aktualności)

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30 Hala SP 20, Nadbrzeżna

18.50 – przed treningiem zebranie z rodzicami OBOWIĄZKOWE!

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Plan Treningów 03.12 -09.12

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 17.00 – 19.00 Hala SP 20, – obecność Św. Mikołaja

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

 

 

Plan Treninów 26.11 – 02.12

 

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: Ze względu na wyjazd trenerów na konferencję do Poznania trening odwołany

 

Plan Treninów 19.11 – 25.11

Poniedziałek: 16.00 Mini gry w Stróżach ( aktualności)

 

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

 

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

 

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

 

Plan Treninów 12.11 – 18.11

Wtorek: 18.00 – 19.00 Gimnastyka, hala MOSiR Nadbrzeżna, salka 109

Środa: 19.00 – 20.30  hala SP 20, Nadbrzeżna

Piątek: 16.00 – 17.30, hala Na Rurach

Sobota/Niedziela: Turniej w Szalowej ( aktualności)

 

Plan Treningów 05.11 – 11.11

Środa: 16.00 – 17.15, Zawada ( sparingi z 2009r.)

Piątek: 17.45 – 19.00, Zawada

 

Plan Treningów 29.10 – 04.11

Wtorek: 16.00 Liga Młodzika ( aktualności)

Środa: 17.30 Trening, Zawada

Piątek: 11.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Ogólnopolski Turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 22.10 – 28.10

Środa: 17.30 – 19.00 trening, Zawada

Piątek: 18.00 zbiórka Szalowa Balon, Sparingi, Wszyscy !

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności ) – przełożony na wtorek 30.10 godz 16.00 na wniosek Dunajca

Plan Treningów 15.10 – 21.10

Środa: 17.15 – 18.30, trening Przetakówka

Piątek: 17.15 – 18.30, trening Przetakówka

Sobota: 14.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Małopolska Liga Talentów ( aktualności )

Plan Treningów 08.10 – 14.10

Środa: 17.15 – 18.45, trening Przetakówka

Piątek: 17.15 – 18.45, trening Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 01.10 – 07.10

Wtorek: 16.30 Liga Młodzika ( aktualności )

17.30 – 18.45 Trening, wszystkie osoby nie powołane na mecz, Przetakówka

Środa: 15.25 Sesja zdjęciowa, Sandecja – obecność OBOWIĄZKOWA ! – odbędzie się niezależnie od pogody ! ( trybuna kryta)

Przychodzimy w dresach, biały komplet saller, do plecaka polówki

Piątek: 17.15 – 18.45 Trening, Przetakówka

 

 

Plan Treningów 24.09 – 30.09

Środa: 16.45 – 18.00 trening, Przetakówka

Czwartek: 17.30 – 19.00 trening, Przetakówka

Sobota: 10.00 Liga Młodzika ( aktualności )

Niedziela: Małopolska Liga Talentów ( aktualności )

 

Plan Treningów 17.09 – 23.09

Środa: 18.00 Mecz Ligi Młodzika ( aktualności)

17.30 osoby nie powołane na mecz Trening, Przetakówka

Piątek: 17.30 trening, Przetakówka

Sobota: Liga Młodzika Sandecja – Budowlani ( aktualności )

Sobota-Niedziela: Turniej w Krakowie ( aktualności )

 

Plan Treningów 10.09 – 16.09

Środa: 17.30 -19.00 trening, Przetakówka

Czwartek: 17.15 Liga Młodzika (aktualności)

Piątek: wyjazd API CUP (aktualności)

Plan Treningów 03.09 – 09.09

Środa: 17.00 Mecz Liga Młodzika ( aktualności ok poniedziałku)

16.15 – 17.30 Trening, wszystkie osoby nie biorące udziału w meczu, Przetakówka

Piątek: 17.30 – 19.00 trening, Przetakówka

Sobota: Turniej Kogucika (aktualności)

Niedziela: Turniej Kogucika (aktualności)

 

Plan Treningów 27.08 – 02.09

Wtorek: 16.30 Mecz  III Liga Okręgowa Młodzika ( aktualności)

Piątek: 17.00 Mecz  III Liga Okręgowa Młodzika ( aktualności )

 

Plan Treningów 20.08 – 26.08

Środa: 8.00 wyjazd na obóz (aktualności)

 

 

Plan Treningów 13.08 – 19.08

Poniedziałek: 16.30 – 18.00, Przetakówka

Czwartek: 16.30 – 18.00, Zawada

Sobota: Eliminacje to turnieju Kogucika, 2 drużyny ( aktualności )

Stroje:

Poniedziałek, Czwartek – białe

Plan Treningów 06.08 – 12.08

Poniedziałek: Sparingi w Barcicach na 2 grupy (aktualności )

Środa: Sparingi w Piwnicznej 2 grupy ( aktualności )

Plan Treningów 30.07 – 05.08

 

Wtorek: 16.30 – 18.00, Zawada – po treningu zebranie organizacyjne z rodzicami, proszę o obecność !

Czwartek: 16.30 – 18.00, Zawada

Kadra

ROCZNIK  2008

 

  1. BISKUP KAROL
  2. DAMASIEWICZ ADRIAN
  3. FILIP  PATRYK
  4. GRABCZYK ADAM
  5. JURCZYŃSKI  DAWID
  6. KRAWCZYK KASPER
  7. KRZAK KACPER
  8. ŁUKASZCZYK FRANEK
  9. MRÓZ JAKUB
  10. OBRZUT OSKAR
  11. PŁONKA MIŁOSZ
  12. SOWA  IGOR
  13. SZEWCZYK MACIEJ
  14. ŚMIETANA SZYMON
  15. ŚWIGUT LEON
  16. ZAKRZEWSKI PIOTR

 

Badania

08.02.2019

 L.p             Zawodnik    Data ważności badania
 1 Biskup Karol 23.04.2022
 2 Damasiewicz Adrian 21.09.2021
3 Filip Patryk 10.03.2022
4 Grabczyk Adam 20.10.2021
5 Jurczyński Dawid 17.03.2022
6 Krawczyk Kasper 17.03.2022
7 Świgut Leon 14.12.2021
 8 Krzak Kacper 21.06.2021
9  Łukaszczyk Franek 30.11.2021
10 Śmietana Szymon 29.07.2021
 11  Mróz Jakub 30.09.2021
 12 Obrzut Oskar  03.03.2022
 13 Sowa Igor 24.03.2022
14 Płonka Miłosz 28.11.2021
 15 Zakrzewski Piotr 10.03.2022
 16 Szewczyk Maciej
 17
 18
19
20
21
22
23
24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia grupy

TURNIEJE W ROKU KALENDARZOWYM 2017

 

 DATA  NAZWA TURNIEJU     MIEJSCOWOŚĆ     OSIĄGNIĘTY   WYNIK
 06.01.2017  PROFBUD LIGA  KROSNO  IV miejsce
 15.01.2017  EURO PILZNO  PILZNO  I miejsce
 22.01.2017  PUCHAR MIASTA JASŁO  JASŁO  V miejsce
 25.02.2017  MISTRZOSTWA OZPN  LIMANOWA  II miejsce
 04.03.2017 PUCHAR MIASTA KRYNICA  KRYNICA  II miejsce
 05.03.2017  HALNY CUP  ŁĄCKO  VI miejsce
 18.03.2017  J&J SPORT CENTER CUP  SKOTNIKI  ————-
 7-9.04.2017  API CUP  ZAKOPANE  IV miejsce
 26.04.2017  WINTER KAJET CUP  MORDARKA  IV miejsce
 04.06.2017  SOKÓŁ CUP  SŁOPNICE  II miejsce
 10.06.2017  DEICHMAN  NOWY SĄCZ  III miejsce
 11.06.2017  KLUB. MISTRZOSTWA POLSKI  WARSZAWA  ————-
 18.06.2017  TALIO CUP  LISZKI  II miejsce
 02.09.2017  KOGUCIK – ELIMINACJE  STRÓŻE  II miejsce
 17.09.2017  BĄDŹ NASTĘPNY  STANIĄTKI  III miejsce
 7-8.10.2017  HUTNIK CUP  KRAKÓW  V miejsce
 13-15.10.2017  API CUP  ZAKOPANE  V miejsce
 19.11.2017  KRYSPINÓW CUP  LISZKI  II miejsce
 9-10.12.2017  GOŁCZA CUP  GOŁCZA  III miejsce
 9.12.2017  BAP CUP  BRUNARY  III miejsce
 22.09.2018  POGOŃ CUP  KRAKÓW  VI miejsce
 17-18.11.2018  TURNIEJ W SZALOWEJ  SZALOWA  III miejsce
 06.01.2019  BESKIDZKA CUP  BRUNARY  V miejsce
 26-27.01.2019  MASTERS CAMPS CUP  KRAKÓW  V miejsce
 23.02.2019  BENIAMIENEK ORLEN CUP  KROSNO  V miejsce
 24.03.2019  EKSTRALIGA TALENTÓW  CHEŁMEK  I miejsce
 26-28.04.2019  API  ZAKOPANE  III miejsce

 

Turnieje/Rozgrywki

WYDZIELONA LIGA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008

I kolejka – 28/29 sierpnia 2021 r.