U-14 (rocznik 2006)
Aktualności

Plan na tydzień 17 – 23.02

Poniedziałek – indywidualny trening biegowy wg informacji podanych na grupie

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30 oprócz zawodników powołanych na kadrę. Podział na grupy wg podanych poniżej grup  tylko na ten tydzień (Konrad przychodzi tylko na 17.15 na 40 min na siłowni i potem zostają na swój  trening bramkarski z trenerem Zwolińskim). Grupa 2 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z trenerem Kubą  40 min, grupa 1 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem 40 min i zamiana grup. Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Oleksy, Piszczek, Salamon.

Grupa II: Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Rosiek, Rutecki, Tokarczyk, Nowak, Piskor , Tokarz,

Czwartek – trening na Orliku Jezuitów o godz. 16.00 lub w Barcicach o 18.00, w tym przypadku wyjazd  z Sandecji  byłby o godz. 17.20. Informacja tu na stronie do wtorku wieczorem. Stroje żółto-czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki 

Piątektrening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, ortaliony czapki i rękawiczki

Sobota – sparing w Barcicach ze Zniczem Pruszków, więcej informacji w ciągu tygodnia

Mogą jeszcze nastąpić jakieś korekty w planie !!

                                                                                                                            J.C

————————————————————————————-

Plan na tydzień 10 – 16.02

Poniedziałek – indywidualny trening biegowy wg informacji podanych na grupie

Wtorek – gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna, z podziałem na grupy (poniżej podane) Grupa 1 na godz. 18.00, grupa 2  na godzinę 19.00. Zajęcia tylko po godzinie i tyle, ale ważne, żeby wszyscy byli.  Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 17.30. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Czwartek  – wolne

Piątektrening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, ortaliony czapki i rękawiczki

Sobota – wyjazd do Rzeszowa na mecz sparingowy ze Stalą Rzeszów, informacje w ciągu tygodnia.

Wyjazd z Sandecji o godz. 8.15 . Jedziemy w dresach klubowych i kurtkach. Do torby klubowej zabieramy obuwie na sztuczną nawierzchnię, stroje żółto – czarne, ortaliony, odzież termiczną, czapka klubowa, rękawiczki, getry czarne, klapki, ręcznik, rzeczy do kąpieli, kanapkę, banana, można zabrać napój izotoniczny.  Koszt wyjazdu 40 zł/os. Przewidywany przyjazd na Sandecję około 17.00

Zawodnicy powołani: Urlik, Tokarz, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Rosiek, Maślanka M, Piszczek, Pieńkus, Nowak, Maślanka I., Laskosz, Krawczyk, Salamon, Kupczak, Wokacz, Piskor, Stróżak, Hrabczak

 Niedziela – wolne

Mogą jeszcze nastąpić jakieś korekty w planie !!

                                                                                                                      J.C

———————————————————————————-

Informacje organizacyjne  oraz lista rzecz do zabrania – obóz Zakopane

Wstępny harmonogram obóz Zakopane zima 2020

Zbiórka: 9.00 Sandecja , 01.02.2020 sobota

Jedziemy w kurtce klubowej oraz dresie i koszulkach polo.

Lista rzeczy do zabrania na zgrupowanie, które pakujemy do torby klubowej i plecaka

Do treningu

– komplety strojów treningowych: biało- niebieski i żółto- czarny ,czarne i białe getry + dodatkowo kilka par getrów,

– obuwie piłkarskie (halówki lub inne wygodne buty oraz na sztuczną nawierzchnię), ochraniacze,

– odzież termo aktywna, własny dres, komin, czapka klubowa i grubsza czapka +  2 pary rękawiczek do trening

– ortalion

– roler

 Rzeczy poza treningiem

– rzeczy osobiste – bielizna, przybory toaletowe

– klapki, 2 ręcznik ( mały i duży),czepek, kąpielówki

– dokumenty tożsamości (legitymacja lub dowód osobisty)

– książka lub czasopismo ( według zainteresowań)

    – zeszyt, długopis/ołówek

  – pieniądze na drobne wydatki (nie są konieczne)

– można  zabrać telefony komórkowe lub drobny sprzęt elektroniczny ale będą one zdeponowane  u trenera i  dostępne  w wyznaczonym czasie.

– można zabrać napoje izotoniczne (woda do picia będzie na miejscu)

Inne rzeczy wg uznania

Ograniczamy:

– zdecydowanie słodycze, można zabrać coś ale w rozsądnej ilości lub batony energetyczne

  Nie zabieramy:

–  coli, napojów gazowanych, chipsów itp.

–  laptopów, dużych tabletów itp

                                                                                                                          J.C

————————————————————————————

Plan zajęć 27.01 – 01.02

Poniedziałek – sporty ogólnorozwojowe wraz z integracją. Zbiórka na Sandecji o godz. 11.00 i wyjazd do Krynicy na narty biegowe. Ubieramy się jak do treningu, ewentualnie na dół jakieś cienkie spodnie narciarskie lub ortalion, góra termy, koszulki białe, ortaliony klubowe, czapki, rękawiczki, kominy. Jedziemy w dresach i kurtkach klubowych, zabieramy rzeczy, żeby się przebrać po treningu.  Koszt udziału wynosi 30 zł/os. obejmuje koszt wynajmu sprzętu, opieki instruktora narciarstwa biegowego. Przewidywany powrót na Sandecję około 15.00

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30. Podział na grupy wg podanych poniżej grup (bramkarze przychodzą tylko na 17.15 na 40 min na siłowni i potem zostają na swój  trening bramkarski z trenerem Zwolińskim). Grupa 2 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z trenerem Kubą  40 min, grupa 1 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem 40 min i zamiana grup. Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – sparing z Hutnikiem Kraków lub  trening na boisku w Barcicach. Godzina zostanie podana w ciągu tygodnia.   Stroje żółto – czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki 

Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 11.15, wszyscy zawodnicy. 

Piątek – wolne

Sobota – godz. 9.30 wyjazd na obóz do Zakopanego. Przypominam o dostarczeniu dokumentacji obozowej do wtorku 28.01 zgodnie z ustaleniami.

Informacje dotyczące obozu oraz plan zostanie podany w ciągu tygodnia.

                                                                                                               J.C

—————————————————————————–

Plan zajęć 20 – 26.01

Poniedziałektrening na boisku w Barcicach o godz. 17.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.50. Stroje żółto – czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30. Podział na grupy wg podanych poniżej grup (bramkarze przychodzą tylko na 17.15 na 40 min na siłowni i potem zostają na swój  trening bramkarski z trenerem Zwolińskim). Grupa 2 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z trenerem Kubą  40 min, grupa 1 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem 40 min i zamiana grup. Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 17.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.50. Stroje biało – niebieskie, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki 

Piątek/Sobota/Niedziela – turniej w Szalowej 8 zespołów systemem „każdy z każdym”, potraktujemy go bardziej sparingowo, chcę żeby każdy pograł, tak więc wezmą w nim udział wszyscy zawodnicy z naszego rocznika lecz żeby oszczędzić Państwa czas oraz zawodników na każdy dzień wyznaczę kadrę około 15 zawodników. W piątek gramy 2 mecze, w sobotę 3 mecze i w niedzielę 2 mecze po 40 min. Koszty około 40 zł/os. + ewentualny obiad w sobotę i niedzielę. Kadry zostaną podane w ciągu tygodnia.

Jak zawsze jedziemy w dresach i kurtkach, do torby klubowej pakujemy to co zawsze: stroje żółto czarne w nich gramy, bramkarz swój strój, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, batona lub banana na przekąskę. Koszt udziału 40 zł/os zbierane przed wyjazdem + powołani na sobotę i niedzielę po około 15 zł na obiad.

Kadra na piątek: Urlik, Tokarczyk, Kowalik, Rutecki, Rosiek, Krawczyk, Nowak, Pieńkus, Piskor, Stróżak, Kupczak, Wokacz, Piszczek, Hrabczak, Salamon,

Wyjazd w piątek z Sandecji o godz. 15.45, przewidywany powrót około 21.30

Kadra na sobotę: Urlik, Maślanka M., Rutecki, Pazdan, Marcinowski, Oleksy, Krawczyk, Laskosz, Nowak, Salamon, Liberda, Stróżak, Piszczek, Kowalik (tylko na pierwszy mecz), Hrabczak, Krzyżak, 

Wyjazd w sobotę z Sandecji o godz. 8.30, przewidywany powrót około 16.30.

Kadra na niedzielę: Urlik, Tokarczyk, Kowalik, Rosiek, Marcinowski, Krzyżak, Wokacz, Pieńkus, Pazdan, Kupczak, Piskor, Laskosz, Oleksy, Liberda, Maślanka M.,

Wyjazd w niedzielę z Sandecji o godz. 10.00, przewidywany powrót około 15.45

                                                                                                             J.C

————————————————————————–

Plan zajęć 13 – 19.01

Poniedziałektrening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Wtorek – gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna, z podziałem na grupy (poniżej podane) Grupa 1 na godz. 18.00, grupa 2  na godzinę 19.00. Zajęcia tylko po godzinie i tyle, ale ważne, żeby wszyscy byli.  Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Piątek – Sparing z AKS SMS Łódź w Zakopanem. Zbiórka i wyjazd z Sandecji wstępnie o godz. 12.00, wszyscy zawodnicy. Więcej informacji w ciągu tygodnia. 

Potwierdzam wyjazd z Sandecji o godz. 12.00. Jadą wszyscy zawodnicy, jedziemy w dresach i kurtkach, do torby klubowej pakujemy to co zawsze: stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, herbatę, jakąś kanapkę, batona lub banana. Przewidywany powrót około godz. 18.00. Koszt transportu 20 zł/os.  

Sobota / Niedziela – wolne

                                                                                                                    J.C

——————————————————————————-

Plan zajęć 06 – 12.01

Poniedziałek – wolne

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30. Podział na grupy z drobnymi korektami poniżej i zamianą kolejności (bramkarze przychodzą tylko na 17.15 na 40 min na siłowni i potem zostają na swój  trening bramkarski z trenerem Zwolińskim). Grupa 2 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z instruktorem gimnastyki Jakubem Waremczukiem  40 min, grupa 1 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem Merklingerem 40 min i zamiana grup. Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Piątek – trening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Sobota – wyjazd na sparing do Tarnowa z Unią Tarnów. Wyjazd z Sandecji o godz. 8.00. Szczegóły w ciągu tygodnia.

———————————————-

Dokumenty na obóz oraz przypomnienie informacji

Poniżej zamieszczone zostały dokumenty, które należy pobrać, wydrukować, wypełnić i oddać do mnie lub do Kierowniczki w nieprzekraczalnym terminie do 28.01 (wtorek). Ponadto  przypominam o terminowym regulowaniu wpłat na obóz zgodnie z podanym harmonogramem, który dla przypomnienia wraz z innymi informacjami również załączam poniżej

Miejsce i koszt obozu
Roczniki 2006 – ośrodek wypoczynkowy API Zakopane (koszt 710 zł/osoba, ostatecznie po dofinansowaniu do zapłaty 660 zł/os),

Termin obozu
Roczniki 2005, 2006, 2007 i 2008 – od 01.02.2020 do 06.02.2020,

Terminy płatności
I RATA – 250 zł do 13.12.2019 roku,
II RATA – 250 zł do 13.01.2020 roku,
III RATA – 160 zł do 23.01.2020 roku.

Dofinansowania
Roczniki 2005 – 2008 – 50 zł/osoba (co daję ostateczną całkowitą kwotę obozu 660 zł/os),
Jeżeli do Akademii uczęszcza 2 zawodników z jednej rodziny lub więcej i biorą wszyscy udział w obozie dodatkowa zniżka 50 zł/osoba (zniżki te łączą się ze zniżkami obowiązującymi w roczniku).

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

Regulamin Obozu Piłkarskiego

Zgoda medyczna

Zgoda rodziców

Zgoda na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych dobre

                                                                                                                   J.C

——————————————————————————–

Plan zajęć  16 – 21.12

Poniedziałek – wolne

Wtorek – wszyscy razem gimnastyka w salce 109 MOSiR o godz. 18 – 19.30.

W tym czasie o godz. 18.10 zebranie z rodzicami w Liceum Sportowym po drugiej stronie drogi lub w salce konferencyjnej na Sandecji ostateczną informację prześlę sms-em rodzicom do wtorku do południa.

Środa – wolne

Czwartek – testy motoryczne na hali PWSZ, obecność obowiązkowa, zbiórka na hali o godz. 17.15. Stroje żółto czarne, obuwie halowe.

Piątek – trening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki,  ortaliony.

Sobota/Niedziela – wolne

Przerwa świąteczna  21.12 – 06.01

                                                                                                                J.C

—————————————————————————–

Plan zajęć 09 – 15.12

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki.

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30. Podział na grupy z drobnymi korektami poniżej i zamianą kolejności (bramkarze przychodzą tylko na 17.15 na 40 min na siłowni i potem zostają na swój  trening bramkarski z trenerem Zwolińskim). Grupa 2 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z instruktorem gimnastyki Jakubem Waremczukiem  40 min, grupa 1 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem Merklingerem 40 min i zamiana grup. Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Piątek – trening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Sobota – wyjazd na sparing do Krakowa z Cracovią Kraków. Wyjazd z Sandecji o godz. 13.30, przewidywany powrót około 20. Szczegóły w ciągu tygodnia.

Na mecz z Cracovia jadą wszyscy, wyjazd z Sandecji o 13.30. Zabieramy obuwie do gry na sztuczna nawierzchnie, ochraniacze, odzież termoaktywna, czapka rękawiczki, ortalion, stroje żółto-czarne do gry, klapki i rzeczy do kąpania. Jedziemy w dresach i nowych kurtkach, sprzęt pakujemy do plecaka lub torby klubowej.  Zabrać sobie proszę kanapkę, banana lub jakiś baton. Koszt wyjazdu 30 zł/os

                                                                                                                   J.C

——————————————————————————-

Plan zajęć 02 – 08.12

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki.

Wtorek – gimnastyka z podziałem na grupy godz. 18.00 – 19.00 grupa 1, od 19.00 – 20.00 grupa 2 (bramkarze trening bramkarski)

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, ortaliony, czapki i rękawiczki

Piątek – trening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Sobota lub niedziela – wyjazd na sparing do Krakowa z Progresem Kraków, szczegóły w ciągu tygodnia

Sparing z Progresem w Krakowie gramy w niedzielę o godz. 11.00. Zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 8.45. Zabieramy do gry stroje żółto – czarne, obuwie na sztuczną nawierzchnię, termy, ortaliony, czapki, rękawiczki, bramkarze swoje stroje, 2 banany, kanapkę, herbatę w termosie. Przewidywany powrót około 14.30. Koszt wyjazdu (transport) 30 zł/os zbierane przed wyjazdem.

Zawodnicy powołani:  Urlik, Tokarz, Rutecki, Rosiek, Krawczyk, Nowak, Kupczak, Piskor, Salamon, Tokarczyk, Maślanka I., Maślanka M., Wokacz, Kowalik, Piszczek, Laskosz, Hrabczak, Pieńkus, Stróżak, 

Lista rezerwowa w kolejności: Marcinowski, Liberda, Krzyżak

                                                                                                                             J.C

————————————————————————-

Plan zajęć 25.11 – 01.12

Poniedziałek – wolne

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30. Podział na grupy z drobnymi korektami poniżej i zamianą kolejności (bramkarze przychodzą tylko na 17.15 na 40 min na siłowni i potem zostają na swój  trening bramkarski z trenerem Zwolińskim). Grupa 2 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z instruktorem gimnastyki Jakubem Waremczukiem  40 min, grupa 1 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem Merklingerem 40 min i zamiana grup. Stroje biało-niebieskie

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, Tokarz,

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Piątek – trening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Sobota – zbiórka na Sandecji o godz. 9.50, będzie robione zdjęcie do kalendarza (jaki ubiór będzie obowiązywał do zdjęcia zostanie podane w tygodniu), potem jedziemy na mecz sparingowy z Koroną Beskidu do Tylicza, mecz o godz. 12.15. Mecz na boisku trawiastym stroje żółto – czarne. Powrót do Sącza około 15.00.

O godz. 16.00 zbiórka przy bramie wjazdowej na Sandecji nasz rocznik jest wyznaczony do obsługi ostatniego meczu I drużyny przed przerwą zimową z Puszczą Niepołomice.

                                                                                                                              J.C

————————————————————————–

  Plan zajęć 18-24.11

Poniedziałek – sparing z Dunajec 2004/05 grupa B na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Wtorek – gimnastyka i analiza. Zaczynamy o godz. 18.00 w sali 109 MOSiR Nadbrzeżna gimnastyką (wszyscy razem) 45 min, potem 45 min, analiza z Trenerem Arkadiuszem Sajdakiem

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

Ciąg dalszy badań na Sandecji w pokoju trenerów u fizjoterapeuty Mateusza Prusaka wg. planu podanego wcześniej (poniżej)

Piątek/sobota/niedziela – Turniej Respect cup w Szalowej. Zbiórka na Sandecji  i wyjazd w piątek o godz. 15.00, powrót około godz. 20.00. W sobotę zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 12.00, powrót około  godz. 19.15. Niedziela uzależnione od zajętego miejsca. Zabieramy, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, termy, czapki, rękawiczki, żółto-czarne stroje treningowe, dokument tożsamości, kanapkę, banan lub baton energetyczny, napój izotoniczny. Koszt udziału (transport 3 dni) 50 zł/os, zbierane w piątek przed wyjazdem. Wpisowe pokrywa Akademia. Powołania zostaną podane tutaj do środy. (zmianie uległy godziny ponieważ zmienił się harmonogram rozgrywek)

Zawodnicy powołani: Urlik, Tokarz, Rutecki, Rosiek, Krawczyk, Nowak, Kupczak, Piskor, Salamon, Tokarczyk, Maślanka I., Marcinowski, Maślanka M., Wokacz, Kowalik, Pazdan, Piszczek, Laskosz, 

                                                                                                                                      J.C

——————————————————————————-

Plan zajęć 11 – 17.11

Poniedziałek – wolne

Wtorek – gimnastyka i siłownia godz. 16.30. Podział na grupy zostanie podany we wtorek dopołudnia. Grupa 1 gimnastyka w salce 109 MOSiR Nadbrzeżna z instruktorem gimnastyki Jakubem Waremczukiem  40 min, grupa 2 zajęcia na siłowni w G5 (Liceum Sportowe ul. Nadbrzeżna) z trenerem Mariuszem Merklingerem 40 min i zamiana grup. Zajęcia w takiej formie będą się odbywać co drugi tydzień 0 16.30  a co drugi tydzień o godz. 18.00, te o 18 w zależności od frekwencji z podziałem na grupy lub razem gimnastyka 40 min i 40 min zajęcia ogólnorozwojowe lub analiza wideo z trenerem Arkadiuszem Sajdakiem.

Grupa I: Hrabczak, Krzyżak, Krawczyk, Laskosz, Liberda, Maślanka I., Nowak, Oleksy, Piskor, Piszczek, Salamon, Tokarz, Wokacz.

Grupa II: Kowalik, Kupczak, Marcinowski, Maślanka M., Pazdan, Pieńkus, Rosiek, Rutecki, Stróżak, Tokarczyk, Urlik, 

Pomiędzy grupami mogą nastąpić jeszcze jakieś przesunięcia !

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.30. Zbiórka i wyjazd z Sandecji punktualnie o godz. 16.00. Stroje żółto czarne, odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

W czwartek rozpoczynamy również badania prawidłowości rozwoju fizycznego i oceny funkcjonalnej zawodników z naszego rocznika u fizjoterapeuty  Akademii Mateusza Prusaka. Część zawodników zostanie przebadana w ten czwartek a część w kolejny. Badania rozpoczynamy o godz. 14.30 – 5 osób, o 15.30  – 5 osób i o 16.30 – 3 osoby.

Badania będą się odbywały w pokoju trenerów na Sandecji.

LP Nazwisko i Imię Data Godz. Uwagi
1 Krawczyk Fabian 14.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
2 Nowak Arkadiusz 14.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
3 Tokarz Konrad 14.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
4 Oleksy Maciej 14.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
5 Piszczek Michał 14.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
6 Maślanka Marcin 14.11.2019 15.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
7 Tokarczyk Jakub 14.11.2019 15.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
8 Urlik Jakub 14.11.2019 15.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
9 Marcinowski Miłosz 14.11.2019 15.30 Zwolniony z treningu 2006
10 Pieńkus Edgar 14.11.2019 15.30 Zwolniony z treningu 2005
11 Kowalik Piotr 14.11.2019 16.30 Zwolniony z treningu 2005
12 Maślanka Igor 14.11.2019 16.30 Zwolniony z treningu 2005
13 Wokacz Kacper 14.11.2019 16.30 Zwolniony z treningu 2005
14 Hrabczak Julian 21.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
15 Krzyżak Konrad 21.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
16 Rosiek Piotr 21.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
17 Kupczak Patryk 21.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
18 Salamon Adrian 21.11.2019 14.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
19 Laskosz Kacper 21.11.2019 15.30 Trening z 2006 wyjazd o 16.00
20 Liberda Kacper 21.11.2019 15.30 Trening z 2006 dojazd z rodzicem
21 Stróżak Mateusz 21.11.2019 15.30 Trening z 2006 dojazd z rodzicem
22 Pazdan Maciej 21.11.2019 15.30 Trening z 2006 dojazd z rodzicem
23 Piskor Krzysztof 21.11.2019 15.30 Zwolniony z treningu 2006
24 Rutecki Mateusz 21.11.2019 15.30 Zwolniony z treningu 2006

Piątek – trening na orliku Jezuitów o godz. 18.00. Stroje biało – niebieskie odzież termoaktywna, czapki i rękawiczki

mecz domowy CLJ z drużyną Koroną Kielce. Informacje na stronie rocznika 2005 oraz na grupie a tutaj podane zostaną w ciągu tygodnia osoby powołane z rocznika 2006. Te osoby przychodzą na treningi z rocznikiem 2005 we środę i czwartek. (w czwartek są zwolnieni)

Sobota/niedziela –  wolne

                                                                                                                                     J.C

 

 

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Jerzy Czernecki

Tel. 602 198 355

e-mail – dominomix@onet.pl

——————————————

TRENER  ASYSTENT

Arkadiusz Sajdak

Tel. 508 393 278

e-mail – arkadiusz.sajdak@o2.pl

——————————————-

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Ewa Laskosz

Tel. 502 765 381

e-mail – ewalaskosz@onet.eu

——————————————

                                       ZASTĘPCA KIEROWNIKA                                       

                                                   Robert Piszczek                                                     

                                                     Tel. 793 948 407                                                       

Plan zajęć

Harmonogram treningów na okres jesień 2019

Poniedziałek – trening na boisku w Zawadzie godz. 16.00. Stroje żółto czarne.

Wtorek – trening na boisku w Zawadzie godz. 16.00. Stroje biało-niebieskie.

Środa – trening na boisku w Zawadzie godz. 17.30. Stroje żółto czarne.

Czwartek – trening na boisku w Zawadzie godz. 16.00. Stroje biało-niebieskie.

Piątek – trening na boisku w Zawadzie godz. 17.30. Stroje żółto czarne.

Podany harmonogram jest stały lecz w wyjątkowych przypadkach może ulec zmianie. Co tydzień w aktualnościach będzie podawany obowiązujący plan na tydzień a jeżeli coś się zmieni w ostatniej chwili lub trening ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostanie odwołany bądź przeniesiony będę informował sms-em najpóźniej godzinę przed treningiem.

                                                                                                                                     J.C

——————————————————————————————-

 

 

 

 

***

PLAN TRENINGÓW 04.06 – 24.06

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller

18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:30 – 20:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte – zmiana godziny
17:45 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte – zmiana godziny
SOBOTA: 2 MLM: 13:00, Dunajec – Sandecja – możliwa zmiana meczu na godzinę 8:15
2 OLM: 18:00, Sandecja – Skalnik Kamionka Wielka

—————–

PONIEDZIAŁEK: Wolne
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Grupa Czarna + Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Wisła Czarny Dunajec – przeniesiony na 20.06
2 OLM: 12:00, Sandecja – Nawój Nawojowa – przeniesiony na 11:00 na stadionie w Nawojowej

—————–

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
WTOREK: 2 OLM: 18:00, Beskidzka Akademia Piłkarska – Sandecja
ŚRODA: 2 MLM: 18:00, Sandecja – Wisła Czarny Dunajec
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 OLM: 10:00, Sandecja – Ogniwo
2 MLM: 11:00, Pcimianka – Sandecja

———————-

PLAN TRENINGÓW 21.05-03.06

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:30 – 20:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:30-20:00 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 OLM: 10:00, Sandecja – Sokół Stary Sącz
—————–

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 18:00 -19:30 – Zawodnicy nie powołani na mecz z Unią Oświęcim, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
2 MLM: 17:30, Unia Oświęcim – Sandecja
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Wisła Kraków
2 OLM: 12:00, Sandecja – Grybovia Grybów

 

————————

PLAN TRENINGÓW 14.05 – 20.05

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Zawodnicy powołani na mecz z Wisłą Czarny Dunajec, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:30 – 20:00 – Grupa Czarna + zawodnicy nie powołani na mecz z Wisłą, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  2 MLM: 18:00, Wisła Czarny Dunajec – Sandecja
SOBOTA: 2 OLM: 10:00, Sandecja – Barciczanka Barcice
NIEDZIELA:  2 MLM: 16:00, Sandecja – Górnik Libiąż

 

————————–

PLAN TRENINGÓW 07.05 – 13.05

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 2 MLM: 17:00, Unia Tarnów – Sandecja
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:30-20:00 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Termalika  – Sandecja
2 OLM: 10:00, Dąbbrowia Wielogłowy – Sandecja

—————————-

 

PLAN TRENINGÓW 22.04 – 06.05

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:15 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  14:00, Kadra OZPN, mecz z Dunajec U-13 na Sandecji.
18:00-19:30 – Grupa Biała + Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte (oprócz zawodników powołanych na kadre OZPN) – sparing z 2005
SOBOTA: 2 OLM: 13:00, Sandecja – Kolejarz

PONIEDZIAŁEK: 18:20-19:35 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:50-20:05- Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 2 MLM: 10:00, Sandecja-Pcimianka
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Unia Tarnów
2 OLM, 17:00, Poprad Rytro – Sandecja

 

 

—————————-

PLAN TRENINGÓW 16.04 – 22.04

 

PONIEDZIAŁEK: 18:00 – 19:30 – Grupa Biała + Grupa Czarna (zawodnicy grający mecz z Wisłą – wolne), Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA:14:00-16:30 – konsultacja kadry OZPN, (info w poniedziałek)
18:30 – testy sprawnościowe (Gr Biała), Zawada, stroje Białe Wiśniowski
19:00 – testy sprawnościowe (Gr Czarna), Zawada, stroje Białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
PIĄTEK: 2 OLM: 17:00, Łosoś Łososina Dolna – Sandecja
SOBOTA: 2 MLM: 17:00, Dunajec  – Sandecja

 

————————

PLAN TRENINGÓW 09.04-15.04

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:15 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 OLM: 18:00, Zawisza Rożnow – Sandecja
NIEDZIELA: 2 MLM: 13:00, Wisła  – Sandecja

 

—————————–

PLAN TRENINGÓW 26.03-08.04

 

WTOREK: 16:30-18:00 – Grupa Biała, Stadion Zawada, boisko nr 3 – stroje żółte
18:30-20:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe + roller
17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe
CZWARTEK: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Termalika BB (aktualności)
SOBOTA: 2 MLM: 14:00, Górnik Libiąż – Sandecja (aktualności)

 

ŚRODA: 17:30 -18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe
18:15 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe
CZWARTEK: 16:30-18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje żółte
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Unia Oświecim (aktualności)

—————————–

PLAN TRENINGÓW 19.03-25.03

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe, sparing z Dunajec 2007 – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
NIEDZIELA: 2 MLM: 10:00, Unia Tarnów – Sandecja – mecz odwołany

——————————

PLAN TRENINGÓW 12.04-18.04

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Możliwy sparing

——————————-

PLAN TRENINGÓW 05.03-11.03

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00,  Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna + zawodnicy nie powołani na sparing, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
18:30 – Sparing z Wisłą Kraków w Szalowej (aktualności)
SOBOTA: Turniej w Łącku (potwierdzenie i info w poniedizałek)
Sparingi  w Chorzowie (Info we wtorek)

———————————

PLAN TRENINGÓW 26.02-04.03

 

 

WTOREK: Wolne
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: Wyjątkowo w tym tygodniu:
16:00-17:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
17:30-19:00- Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

———————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 05.02-25.02

 

WTOREK: 17:00-18:30 Sparing z Górnik Jaworzno (aktualności)
19:30-21:00 – Grupa Czarna + zawodnicy niepowołani na sparing, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Sparing z Ziomki Rzeszów w Szalowej (aktualności w czwartek)

Od dnia 12.02 do dnia 16.02 – ferie zimowe.
17.02 – wyjazd na zgrupowanie.

 

———————————————

PLAN TRENINGÓW 29.01-04.02

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: 17:00 – Sparing z Cracovią (w Krakowie, 2 zespoły, informacje we wtorek)

——————————————

PLAN TRENINGÓW 22.01-28.01

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski – sparing z Dunajec N.S. 2007
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
NIEDZIELA: Turniej o Puchar Prezesa PZPN (aktualności i kadra we wtorek po treningu)

———————————–

PLAN TRENINGÓW 08.01-21.01

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 Sparing w Barcicach z Wisłą Czarny Dunajec (aktualności)
WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA / NIEDZIELA: Beniaminek Krosno Cup (aktualności)

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: 11:00 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN (aktualności)
NIEDZIELA: 8:30 – Sparing z Dunajcem 2005 (aktualnośći)

————————————————

PLAN TRENINGÓW 11.12 – 07.01

 

 

WTOREK: 17:00 spotkanie mikołajkowe w Gołkowicach (aktualności)
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Turniej w Brunarach (aktualności)
NIEDIZELA: Turniej w Brunarach (aktualności)

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

Od 25.12 do 7.01 przerwa świąteczna.

27.12 – możliwy turniej OZPN na hali Na Rurach (potwierdzenie do 20.12)

 

——————————

PLAN TRENINGÓW 04.12-10.12

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

—————————–

PLAN TRENINGÓW 27.11-03.12

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:00 – Sparing z Akademią Kolejarz w Stróżach (kadra i szczegóły w poneidziałek ok. 10:00)
ŚRODA: 20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

———————————–

PLAN TRENINGÓW 13.11-26.11

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje białe Wiśniowski + roller
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Turniej Mikołajkowy (Nowy Sącz, 2 drużyny)

 

 

PLAN TRENINGÓW 06.11-12.11

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe (dawne GIM 5) – stroje żółte
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

—————————

PLAN TRENINGÓW 30.10 – 05.11

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe (dawne GIM 5) – stroje żółte
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

—————————-

PLAN TRENINGÓW 23.10 – 29.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
17:00 – 18:15 – Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne, stroje białe Wiśniowski
17:00 – 18:15 Piątkowa, boisko główne, stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:00 – Turniej halowy w szkole w Piątkowej (info we wtorek)
III OLM: 15:30 – Mecz Sandecja – Budowlani Jazowsko (aktualności)
SOBOTA: I OLM: Baraże o MLM (aktualności)
III OLM: 14:00 – Sandecja – Zabełcze (aktualności)

——————————-

PLAN TRENINGÓW 16.10 – 22.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15- Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte
17:15 – 18:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte
ŚRODA: I OLM: 16:00 Koroną Beskidu – Sandecja, niepowołani zawodnicy maja wolne
SOBOTA: I OLM: 10:00 – mecz Sandecja – Akademia Goal (kadra w środę, mecz może być przeniesiony na niedzielę)

III OLM: 14:30 – mecz Kolejarz Stróże – Sandecja (kadra w środę)

Ze względu na moją nieobecnośc treningi w tym tygodniu prowadzone są przez Trenera Marcina Hebdę.

 

——————————-

PLAN TRENINGÓW 08.10 – 15.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30- Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
17:30 – 18:45 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
WTOREK: 16:00 – zaległy mecz III OLM z Zuber Krynica (mecz w Krynicy, kadra w niedziele)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, boisko główne, Grupa Biała + Grupa Czarna, stroje białe Wiśniowski
Zawodnicy powołani na mecz z Zuber Krynica mają wolne
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna + Grupa Biała, stroje czarne
Zawodnicy powołani na mecz z Dunajcem mają wolne
PIĄTEK: I OLM: 16:00 – Mecz Dunajec – Sandecja (kadra we wtorek)

 

——————————–

 

PLAN TRENINGÓW 02.10 – 8.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
17:45 – 19:00 Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
WTOREK: 17:30 – zaległy mecz I OLM – Kolejarz – Sandecja (boisko w Stróżach, kadra w poniedziałek)
ŚRODA: 16:30 – zaległy mecz III OLM – Sandecja – Piątkowa (kadra w poniedziałek)
CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna + Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM: 16:30 – Mecz Sandecja – Glinik Gorlice

 

______________________

 

PLAN TRENINGÓW 18.09 – 30.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko boczne – sparing z Dunajcem – żółte stroje
17:45 – 19:00 Piątkowa, boisko główne – stroje żółte
ŚRODA: I OLM: 16:30 Mecz Sandecja – Grybovią Grybów, zawodnicy niepowołani wolne (aktualności)
CZWARTEK: 9:00 – 16:00 – stadion PWSZ, Turniej EKSTRA TALENT U-12 (aktualności)
SOBOTA: I OLM: 16:00 -Mecz Sandecja – Kolejarz Stróże
III OLM: 12:30 – Mecz Sandecja – Piątkowa Łęg

 

PONIEDZIAŁEK:  I OLM: 15:30 Mecz Biegoniczanka Nowy Sącz – Sandecja
Zawodnicy niepowołani na mecz mają wolne!
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
17:45 – 19:00, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:30 – 17:30 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 – stroje czarne Daichamnn
17:30 – 18:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje  czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM: 16:00 Mecz Gród Podegrodzie – Sandecja
III OLM: 14:00 Mecz Biegoniczanka Nowy Sącz – Sandecja

 

——————————–

PLAN TRENINGÓW 03.09 – 17.09

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
18:00 – 19:30  Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 -stroje czarne Daichamnn – odwołany
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje  czarne Daichamnn – odwołany
SOBOTA: III OLM: 12:00 Sandecja III – Zawisza Rożnów (kadra we wtorek)
Wyjazd na turniej w Bełchatowie (aktualnosci)

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne + zawodnicy niepowołani
na mecz z Koroną Beskidu – stroje żółte + maty i rollery
WTOREK: I OLM: 16:30 – Mecz Korona Beskidu – Sandecja I
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
17:45 – 19:00, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 – stroje czarne Daichamnn
17:45 – 19:00 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje  czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM: 10:00 AP 2012 – Sandecja
III OLM: 14:00 Helena Nowy Sącz – Sandecja
NIEDZIELA: Wyprowadzanie zawodników na meczu Sandecja-Termalica

————————————

PLAN TRENINGÓW 28.08-03.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne + zawodnicy nie powołani na mecz
z Popradem – stroje żółte + maty i rollery
18:00 – 19:15  Piątkowa, boisko główne – zawodnicy powołani na mecz z Popradem – stroje żółte + maty i rollery
WTOREK:  I OLM: 16:00 – mecz wyjazdowy z Poprad Muszyna (aktualnosci)
ŚRODA: Wolne
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 -stroje czarne Daichamnn
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 -stroje  czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM:17:00 Beskidzka Akademia Piłkarska (dom, info w środę)
III OLM: 14:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój (wyjazd, info w środę)

 

———————————

 

PLAN TRENINGÓW 21.08-27.08

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – sparing z Raciechowice (ubieramy białe stroje Wiśniowski)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
SOBOTA: Mecze ligowe (szczegóły w poniedziałek)

——————————

PLAN TREINGÓW 31.07-20.08

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
CZWARTEK: 18:00 – Zebranie z rodzicami, GIM nr 5 (informacja będzie potwierdzona w pon. ok. 14:00)
SOBOTA: Wyjazd na Zgrupowanie w Charsznicy (aktualności)
———-
PIĄTEK:  Powrót ze zgrupowania
———-
PONIEDZIAŁEK: Wolne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, przychodzą wszyscy niepowołani na mecz z SEMP Warszawa
CZWARTEK: Sparing z SEMP Warszawa (aktualności), osoby niepowołane mają wolne

——————————

PLAN TREINGÓW 19.06-25.06
PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
ŚRODA: 17:00-18:30, Grupa Biała + Grupa Czarna, boisko nr 3
PIĄTEK: Wyjazd do Wałbrzycha
SOBOTA: Turniej w Tyliczu (aktualności)

 

————————————–

PLAN TREINGÓW 12.06-18.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
PIĄTEK: Wolne
SOBOTA: Sparing z AP Mam Talent (akrualnośći w poniedziałek)

 

————————————–

 

PLAN TREINGÓW 05.06-11.06

PONIEDZIAŁEK: Wolne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
SOBOTA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

——————————

 

PLAN TREINGÓW 29.05-04.06

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – Liga Orlika, Glinik Gorlice -Sandecja (aktualności)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała i Czarna, boisko nr 3
PIĄTEK: 4:00  – Wyjazd na Pfingst Cup
17:00-18:30 – Zawodnicy nie powołani na turniej , boisko główne
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  

 

Stroje na treningi:

Środa – białe
Piątek – żółte

 

 

———————————–

PLAN TREINGÓW 22.05-28.05

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
CZWARTEK: 16:30, Mecz ligi Orlika z K.S. Zabełcze – odwołany
PIĄTEK: WOLNE
SOBOTA: Sparing z Limanovią w Limanowej
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

 

 

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe

 

————————

PLAN TREINGÓW 15.05 – 21.05

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
CZWARTEK: Możliwy mecz ligowy z Glinik Gorlice (przełożony na 29.05)
PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

———————————

PLAN TREINGÓW 08.05 – 14.05

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
WTOREK: 16:00, 1 Liga Orlików, mecz Biegoniczanka – Sandecja (aktualności)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
PIĄTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne – sparing z rocznikiem 2007
Grupa Biała – wolne
SOBOTA: 15:00 – 17:00 – Sparing z AS Progres w Krakowie (info w środę)
Deichamnn – Malta i Bahamy
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

Stroje na treningi:

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

 

—————————–

 

PLAN TRENINGÓW 01.05-7.05

 

PIĄTEK: 16:30-18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00-19:30 – Grupa Biała, Zawada, boisko główne
NIEDZIELA: Deichmann

——————————-

 

PLAN TREINGÓW 24.04-30.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-18:00 – Grupa Czarna + niepowołani na mecz, boisko główne
18:00 – Mecz Ligi Orlików – Sandecja-Dunajec, boisko główne (aktualnośći)
ŚRODA: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, boisko nr 3
18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, boisko nr 3
PIĄTEK:  8:45 – wyjazd do Wiednia (aktualności – poniedziałek przed 12)
16:30 –  osoby nie jadące do Wiednia – trening, boisko główne
NIEDZIELA:  Deichmann – Drużyna Malty, zbiórka o 8:30 na boiskach Heleny Nowy Sącz

Stroje na treningi:

poniedziałek – żółte
środa – białe
piątek – pomarańczowe

 

———————————-

PLAN TREINGÓW 18.04-23.04

 

ŚRODA: 16:15 – 17:45, Grupa Biała, boisko 3
16:15 – 17:45, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
18:00 – Sandecja – Stal Mielec
CZWARTEK:  18:00 – testy na II boisku przy u. Kilińskiego 47
PIĄTEK: 16:00 – testy na PWSZ, ul. Kościuszki 2

 

Stroje na treningi:

środa – białe
czwartek, piątek – żółte

————————————-

PLAN TREINGÓW 10.04-16.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 1
18:00 – 19:30, Grupa Czarna,Zawada, boisko 1

Stroje na treningi:

Poniedziałek- żółte
Środa – białe

 

—————————-

PLAN TREINGÓW 03.04-09.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, boisko 1
17:45 – 19:00, Grupa Czarna,Zawada, boisko 1
PIĄTEK: wyjazd do Lubina (zbiórka o 12:00 pod Sandecją)
SOBOTA: wyprowadzanie zawodników i podawanie piłek podczas meczu (info do wtorku)

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Sobota – dresy

 

 

———————————–

 

PLAN TREINGÓW 27.03-02.04

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, boisko 1
17:45 – 19:00, Grupa Czarna,Zawada, boisko 1
PIĄTEK: 16:30-17:45 – Grupa Carna, Zawada, boisko główne
17:45-19:00 – Grupa Biała, Zawada, boisko główne

Dodatkowo w środę lub piątek podczas treningu krótkie zebrnanie z rodzicami (informacja z potwierdzeniem do wtorku)

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

 

 

 

———————————————-

 

PLAN TREINGÓW 20.03 – 26.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Zawada, boisko główne
17:00 – 18:15 Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 17:30, Grupa Biała, Biczyce Dolne (sparing z 2007) – odwołany
17:30 – 18:30, Grupa Czarna, Biczyce Dolne (sparing z 2007) – odwołany
PIĄTEK: Wyjazd do API

Stroje na treningi:

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

 

—————————–

PLAN TRENINGÓW 13.03 – 19.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Biała
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM nr 5 – Biała
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Czarna
CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Orlik Biczyce Dolne -Biała
18:30-20:00 – Orlik w Chełmcu – Czarna
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna – Czarna
NIEDZIELA: 11:00 – sparing z AS Progres w Stróżach (info 13.03)

 

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 06.03-11.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – Grupa Biała A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Ggupa BIAŁA B
CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Orlik Biczyce Dolne – Grupa Biała A
19:30 – 21:00 – GIM nr 5, Grupa Biała B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna

Stroje na treningi:

Wtorek: – żółte

Czwartek – białe

 

————————————-

PLAN TRENINGÓW 27.02-05.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – Grupa Biała A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Ggupa BIAŁA B
CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Orlik Biczyce Dolne – Grupa Biała A
19:30 – 21:00 – GIM nr 5, Grupa Biała B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna
SOBOTA: Wyprowadzenie na meczu 1 ligi
NIEDZIELA: Sparing z Limanovią

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

——————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 20.02 – 26.02

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – Grupa Biała A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Ggupa BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – Grupa Biała A
18:00 – 19:30 – GIM nr 5, Grupa Biała B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna – odwołane
SOBOTA: wolne

 

Stroje na treningi:

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

—————————————-

PLAN TRENINGÓW 13.02-19.02

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B + niepowołani na sparing
17:00 – 18:30 – Sparing z Znicz Pruszków, stadion w Stróżach (aktualności)
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
18:00 – 19:30 – GIM nr 5, GRUPA BIAŁA B – Sparing z Dunajec
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B
NIEDZIELA: Saring z Wisłą i Progresem w Krakowie (aktualnośći)

 

—————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 07.02-12.02

 

WOLNE

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 23.01-28.01

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A + B
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
SOBOTA: 10:00 – WYJAZD NA ZGRUPOWANIE

 

 

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————

PLAN TRENINGÓW 15.01-22.01

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————–

PLAN TRENINGÓW 09.01-14.01

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

——————————-

PLAN TRENINGÓW 26.12 – 8.01

 

WTOREK: TUENIEJ OZPN (aktualnośći)
CZWARTEK: WOLNE

WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
SRODA: 18:00 – Zebranie z rodzicami – GIM NR 5
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
SOBOTA: Profbud Liga w Krośnie

Zajęcia dodatkowe od 9.01.

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

 

—————————

 

PLAN TRENINGÓW 19.12 – 25.12

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A + Biała B
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A + BIAŁA B

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

—————————————

 

PLAN TRENINGÓW 12.12 – 18.12

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B
SOBOTA: SPARING (aktualności)
NIEDZIELA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

 

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

—————————-

 

PLAN TRENINGÓW 05.12 – 11.12

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
ŚRODA: 18:00 – Sandecja, sala konferencyjna, Zebranie rodziców z przedstawicielami Akademii
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 20:00-20:45 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B
SOBOTA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

————————

PLAN TRENINGÓW 28.11 – 04.12

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 20:00-20:45 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B

SOBOTA: 10:15 – Mikołajki, ul. Nadbrzeżna 34 (aktualności)

 

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————————-

PLAN TRENINGÓW 14.11 – 27.11

 

 

WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
NIEDZIELA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————

PLAN TRENINGÓW 07.11 – 13.11

 

 

WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A – sparing z 2005 na hali
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B (przeniesiony na stałe,) – sparing z 2005
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: Wyjazd na API CUP (aktualności)
SOBOTA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

Stroje na treningi:

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 07.11 – 13.11

 

PONIEDZIAŁEK: 19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
NIEDZIELA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe
Wtorek: – pomarańczowe
Czwartek – żółte

 

PLAN TRENINGÓW 31.10 – 06.11

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

CZWARTEK: 15:45 – 17:00 – Grupa BIAŁA B, Orlik Jezuici – sparing z 2007 B

16:45 – 18:00 – Grupa BIAŁA A, Orlik Jezuici – sparing z 2007 A

NIEDZIELA: Liga Młodych Talentów, Bielsko-Biała (aktualności)

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Czwartek – białe

 

PLAN TRENINGÓW 17.10 – 30.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

SOBOTA: Turniej – Dolny Kubin (aktualności)

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:30 -1 Liga Orlików, Sandecja-Dunajec, Zawada (aktualności)

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

PIĄTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

 

——————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 10.10 -16.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

ŚRODA: 16:00 – 1 Liga Orlików, AP 2012 – Sandecja, Zawada (aktualności) – odwołane

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada + zawodnicy niepowołani – odwołane

PIĄTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

SOBOTA: Turniej w Krakowie

1 Liga Orlików, Dunajec – Sandecja (aktualności) – przełożony

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

———————————-

 

PLAN TRENINGÓW 3.10 – 9.10

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

WTOREK: 17:00 – 1 Liga Orlików, AP 2012 – Sandecja, Zawada (aktualności) – odowłany

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada – odwołany

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada – odwołany

CZWARTEK: 16:00 – 17:30 – Sparing grupy Białej B z rocznikiem 2007, Orlik przy Jezuitach

17:30 – 19:00 – Sparing grupy Białej A z rocznikiem 2007, Orlik przy Jezuitach

SOBOTA: Tychy Cup (aktualności)

 

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 26.09 – 02.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

CZWARTEK: TESTY SPRAWNOŚCIOWE (harmonogram w poniedziałek wieczorem)

PIĄTEK: TESTY SPRAWNOŚCIOWE (harmonogram w poniedziałek wieczorem)

 

 

 

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – białe

Czwartek: żółte

Piątek – żółte

————————————-

PLAN TRENINGÓW 19.09 – 25.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada + Zawodnicy niepowołani do Ligi Orlików

18:00 – 1 Liga Orlików, Sandecja – Biegoniczanka, Zawada (aktualności)

ŚRODA: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

PIĄTEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

NIEDZIELA: LIGA MŁODYCH TALENTÓW (aktualności)

 

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 12.09 – 18.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa Biała A, Zawada

 

ŚRODA: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA B, Zawada

 

PIĄTEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

 

 

Strone na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

———————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 5.09 – 11.09

 

PONIEDZIAŁEK: 1 Liga OZPN, Glinik Gorlice-Sandecja (aktualności)

ŚRODA: 16:30 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 18:00 – Zebranie zrodzicami, Zawada

18:00 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa BIAŁA A, Zawada

18:00 – 19:30 – Grupa Biała B, Zawada

SOBOTA: Limanovia Cup (aktualności)

Strone na treningi:

Środa – żółte

Piątek – białe

 

Kadra

Kadra zawodników na sezon 2019/20

1 Hrabczak Julian
2 Kowalik Piotr
3 Krawczyk Fabian
4 Krzyżak Konrad
5 Kupczak Patryk
6 Laskosz Kacper
7 Liberda Kacper
8 Marcinowski Miłosz
9 Maślanka Igor
10 Maślanka Marcin
11 Nowak Arkadiusz
12 Oleksy Maciej
13 Pazdan Maciej
14 Pieńkus Edgar
15 Piskor Krzysztof
16 Piszczek Michał
17 Rosiek Piotr
18 Rutecki Mateusz
19 Salamon Adrian
20 Stróżak Mateusz
21 Śmiertka Patryk
22 Tokarczyk Jakub
23 Tokarz Konrad
24 Urlik Jakub
25 Wokacz Kacper

 

 

 

Badania

 

Lp. Nazwisko Imię  Data ważności
1 Hrabczak Julian  03.06.2020
2 Kowalik Piotr  21.11.2019
3 Krawczyk Fabian  30.06.2020
4 Krzyżak Konrad  10.04.2020
5 Kupczak Patryk  28.08.2020
6 Laskosz Kacper  14.02.2020
7 Liberda Kacper  23.05.2020
8 Marcinowski Miłosz  27.03.2020
9 Maślanka Igor  12.02.2020
10 Maślanka Marcin  18.04.2020
11 Nowak Arkadiusz  23.11.2019
12 Oleksy Maciej  14.02.2020
13 Pazdan Maciej  10.05.2020
14 Pieńkus Edward  12.09.2020
15 Piskor Krzysztof  21.08.2020
16 Piszczek Michał  17.04.2020
17 Rosiek Piotr  10.04.2020
18 Rutecki Mateusz  22.04.2020
19 Salamon Adrian  03.07.2020
20 Stróżak Mateusz  23.05.2020
21 Śmiertka Patryk  18.11.2019
22 Tokarczyk Jakub  25.03.2020
23 Tokarz Konrad  27.11.2019
24 Urlik Jakub  21.03.2020
25 Wokacz Kacper  15.03.2020

 

 

 

 

Osiągnięcia grupy

 

Turnieje w roku kalendarzowym 2017

 

Data turnieju Nazwa Turnieju Miejscowość Osiągnięty  wynik

 

 

Turnieje w roku kalendarzowym 2016

Data turnieju Nazwa Turnieju Miejscowość Osiągnięty  wynik
 02.01.2016  Mistrzostwa OZPN (Finał miejski)  Nowy Sącz  IV miejsce
 30.01-01.02.2016  Adidas 4 sport Cup (t.międzynarodowy)  Presov, Słowacja  II miejsce 
 20.02.2016  II Turniej Zimowy Akademii Kolejarz  Grybów  I miejsce 
 21.02.2016  Halny Cup 2016  Łącko  I miejsce 
 14.02.2016  Profbud Liga 2015/2016, Finał  Krosno  II miejsce 
 08-10.04.2016  API Cup Zakopane 2016  Zakopane  I miejsce 
 27.05.2016  Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka  Łącko  II miejsce 
 28-29.05.2016  III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej  Szydłowiec  I miejsce 
 25-26.06.2016  APN Football Cup 2016  Piotrków Trybunalski  VI miejsce 
 02-03.07.2016  AXA Junior Cup – Orthopaedikos Cup  Stuttgart – Niemcy  VII miejcce 
 07.08.2016  Gorczańska Cup 2016  Łukowica  I miejsce 
 21.08.2016  Beniaminek Krosno Cup 2016  Korczyna k./Krosna  I miejsce 
 10.09.2016  Limanovia Cup 2016  Limanowa  I miejsce 
 08.10.2016  Tychy Cup 2016  Tychy  III miejsce
 22.10.2016  Dynamovćek Cup 2016  Dolny Kubin Słowacja  I miejsce

 

Turnieje w roku kalendarzowym 2015

Data turnieju Nazwa Turnieju Miejscowość Osiągnięty  wynik
 24.01.2015  Bonito Cup  Mszana Dolna  I miejsce
 01.02.2015  Turniej im. Wiesława Spiegla  Nowy Sącz  III miejsce
 07.02.2015  Żak Cup  Limanowa  I miejsce
 21.03.2015  Turniej pod Balonem  Szalowa  II miejsce
 29.03/02.04.2015  Puławy Cup  Puławy  I miejsce
 02.05.2015  Bryl Cup  Budzów  I miejsce
 14.06.2015  Deichmann 2015  Nowy Sącz  I miejsce
 21.06.2015  AMC Cup  Kraków  II miejsce
26-28.06.2015  Deichmann 2015 – Finał Finałów  Wałbrzych 21 miejsce
 02.08.2015  Turniej Orlików U-10  Łukowica  I miejsce
 09.08.2015  Środek Lata na Sportowo  Łososina Dolna  I miejsce
 29.08.2015 Football Cup & Talent Days , Champion League  Myślenice eliminacje
 29.08.2015  Football Cup & Talent Days, Europa League  Myślenice  I miejsce
 05.09.2015 Turniej Kogucika – Puchar Senatora RP  S. Koguta Stróże IV miejsce
 12.09.2015  Limanovia Cup 2015  Limanowa  I miejsce
 19.09.2015  Korona Kielce Cup 2015  Kielce  III miejsce
 20.09.2015  Fachowiec Cup Brzesko IV miejsce
 05.12.2015  II Turniej Mikołajkowy Akademii Kolejarz  Bobowa  I miejsce
 12-13.12.2015  UHLSPORT CUP Skotniki IV miejsce
 20.12.2015  Sotralentz Cup 2015  Rytro  II miejsce

 

Turnieje/Rozgrywki

brak informacji