U-15 (rocznik 2006)
Aktualności

Plan zajęć na tydzień 19-25.04.21

Poniedziałek – trening na 1 boisku w Zawadzie (przy torze) o godz. 17.30, Stroje żółto-czarne + ortaliony. Zbiórka przed treningiem o godz. 17.20.

Wtorek – trening na 1 boisku (przy torze) w Zawadzie o godz. 17.30,  Stroje biało-niebieskie. Zbiórka przed treningiem o godz. 17.20.

Środa – trening na 1 boisku w Zawadzie (przy torze) o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + ortaliony. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.50.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na 1 boisku w  Zawadzie  (przy torze) o godz. 16.00.  Stroje biało-niebieskie + ortaliony. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.50.

Sobota – Domowy mecz ligowy CLJ z Hetmanem Zamość. Zbiórka na Zawadzie o godz. 10.45.  (proszę o punktualność) Mecz  o godz. 12.00. Kadra zostanie podana wieczorem po środowym treningu

Przychodzimy w niebieskich koszulkach polo, dresach, kurtkach i czapkach klubowych. Do torby klubowej zabieramy, komplety biało-niebieskie, obuwie na trawiastą  nawierzchnię, ochraniacze, ortalion, odzież  termoaktywną, dokument tożsamości (dowód osobisty, podbita legitymacja lub paszport), rzeczy do kąpieli (klapki, ręcznik, rzeczy na przebranie) przybory toaletowe, napój, banana, jakiś baton. Stroje meczowe i woda na mecz będzie z klubu.

W sobotę też prawdopodobnie mecz ligi regionalnej Mordarka – Sandecja, informacja w ciągu tygodnia na grupie  messenger Sandecja 2006/2007 REGIONALNA

Niedziela – wolne

W poniedziałek mogą jeszcze nastąpić poprawki w planie tygodnia, jeżeli się coś zmieni potwierdzę na grupie.

                                                                                                                                                           J.C

———————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 22-28.03.21

Poniedziałek – trening na 1 boisku (przy torze) w Zawadzie o godz. 15.30, Stroje żółto-czarne.   Zbiórka przed treningiem o godz. 15.20.

Wtorek – trening na 1 boisku (przy torze) w Zawadzie o godz. 15.30 .  Stroje biało-niebieskie. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.20.

Środa – trening na 1 boisku w Zawadzie (przy torze) o godz. 15.30, Stroje żółto-czarne. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.20.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na 1 boisku w  Zawadzie  (przy torze) o godz. 9.00.  Stroje żółto-czarne. Potem kąpiel i o godz. 11.00 wyjazd do Białej Podlaskiej na mecz CLJ. Po drodze zaplanujemy obiad. około 14. Na drogę przygotować sobie kanapki i coś do picia. Kadra na wyjazd zostanie podana we środę wieczorem.

Zawodnicy powołani: Urlik, Tokarz, Kowalik, Rutecki, Laskosz, Maślanka I., Nowak, Kupczak, Wokacz, Stróżak, Piskor, Maślanka M., Hrabczak, Krawczyk, Rosiek, Szabla, Piszczek, Zygmunt

Sobota – Wyjazdowy mecz CLJ U15 z zespołem TOP 54 Biała Podlaska godz. 11.

Jedziemy w niebieskich koszulkach polo, dresach, kurtkach i czapkach klubowych. Do torby klubowej zabieramy, komplety biało-niebieskie, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, ortalion, odzież  termoaktywną, czapki, rękawiczki, dokument tożsamości (dowód osobisty, podbita legitymacja lub paszport), rzeczy do kąpieli (klapki, ręcznik, rzeczy na przebranie) przybory toaletowe, inne rzeczy wg uznania. Zabrać sobie coś na drogę, kanapkę, napój, banana, jakiś baton. Stroje meczowe i woda na mecz będzie z klubu. Wyżywienie jest zapewnione.

Niedziela – wolne dla zawodników po meczu CLJ

Zawodnicy przypisani do Ligii Regionalnej (Oleksy, Krzyżak, Liberda) rozegrają pierwszy mecz domowy z drużyną Wisły Czarny Dunajec. Mecz na 2 boisku Sandecji o godz. 11.00, zbiórka na Sandecji o godz. 10.00. Więcej informacji na grupie  messenger Sandecja 2006/2007 REGIONALNA

                                                                                                                                             J.C

———————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 15-21.03.21

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach 16.30, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.50.

Wtorek – trening na 1 boisku (przy torze) w Zawadzie o godz. 15.30 – 17.00.  Stroje biało-niebieskie. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.20.

Środa – trening na 1 boisku w Zawadzie (przy torze) o godz. 15.30, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.20.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na 1 boisku w  Zawadzie  (przy torze) o godz. 15.30.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Zbiórka przed treningiem o godz. 15.20.

Sobota – Domowy mecz ligowy CLJ z BKS Lublin. Zbiórka na Zawadzie o godz. 10.45.  (proszę o punktualność) Mecz  o godz. 12.00. Kadra zostanie podana wieczorem po środowym treningu

Zawodnicy powołani: Urlik, Tokarz, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Laskosz, Maślanka I., Nowak, Kupczak, Wokacz, Stróżak, Piskor, Salamon, Maślanka M., Hrabczak, Krawczyk, Rosiek, Zygmunt

Przychodzimy w niebieskich koszulkach polo, dresach, kurtkach i czapkach klubowych. Do torby klubowej zabieramy, komplety biało-niebieskie, obuwie na trawiastą  nawierzchnię, ochraniacze, ortalion, odzież  termoaktywną, czapki, rękawiczki, dokument tożsamości (dowód osobisty, podbita legitymacja lub paszport), rzeczy do kąpieli (klapki, ręcznik, rzeczy na przebranie) przybory toaletowe, napój, banana, jakiś baton. Stroje meczowe i woda na mecz będzie z klubu.

W sobotę też prawdopodobny sparing dla zawodników planowanych do ligi regionalnej, informacja w ciągu tygodnia na grupie  messenger Sandecja 2006/2007 REGIONALNA

Niedziela – wolne

                                                                                                                                                           J.C

———————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 08-14.03.21

Poniedziałek – wolne, każdy we własnym zakresie rolowanie i regeneracja w domu

Wtorek – trening na orliku Jezuitów o godz. 15.00 – 16.15.  Stroje biało-niebieskie. Zbiórka przed treningiem o godz. 14.50.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 15.00.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 14.20.

Możliwe, że trening będzie wcześniej o godz. 15.00 potwierdzenie w ciągu tygodnia.

Sobota – Wyjazd na mecz ligowy CLJ do Kielc z Koroną Kielce. Zbiórka na Sandecji o godz. 7.45 i krótka odprawa w szatni (proszę o punktualność) Wyjazd o godz. 8.00

Zawodnicy powołani: Urlik, Tokarz, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Laskosz, Maślanka I., Nowak, Kupczak, Wokacz, Stróżak, Piskor, Salamon, Maślanka M., Hrabczak, Krawczyk, Piszczek, Szabla lub Zygmunt (informacja na treningu w piątek)

Jedziemy w niebieskich koszulkach polo, dresach, kurtkach i czapkach klubowych. Do torby klubowej zabieramy, komplety biało-niebieskie, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, ortalion, odzież  termoaktywną, czapki, rękawiczki, dokument tożsamości (dowód osobisty, podbita legitymacja lub paszport), rzeczy do kąpieli (klapki, ręcznik, rzeczy na przebranie) przybory toaletowe, inne rzeczy wg uznania. Można zabrać sobie coś na drogę, kanapkę, napój, banana, jakiś baton. Stroje meczowe i woda na mecz będzie z klubu.

Niedziela – wolne

                                                                                                                                                           J.C

———————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 01-07.03.21

Poniedziałek – wolne, obowiązkowo rolowanie w domu i regeneracja

Wtorek – trening na orliku Jezuitów o godz. 15.00 – 16.15.  Stroje biało-niebieskie, obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 14.50.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Zawodnicy: Oleksy, Krzyżak, Liberda zagrają w sparingu wraz zawodnikami z rocznika 2007 z drużyną Ceramiki Opoczno 2006, w Barcicach o godz. 14.30, dojazd we własnym zakresie. Potwierdzenie na grupie w poniedziałek wieczorem.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 16.00.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Sobota – Wyjazd na pierwszy mecz ligowy CLJ do Zamościa. Zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 15.00. Kadra i szczegóły zostanie podana w ciągu tygodnia.

Zawodnicy powołani: Urlik, Tokarz, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Laskosz, Maślanka I., Nowak, Kupczak, Wokacz, Stróżak, Piskor, Salamon, Maślanka M., Hrabczak, Krawczyk, Piszczek, Szabla

Jedziemy w niebieskich koszulkach polo, dresach, kurtkach i czapkach klubowych. Do torby klubowej zabieramy, komplety biało-niebieskie, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, ortalion, odzież  termoaktywną, czapki, rękawiczki, dokument tożsamości (dowód osobisty, podbita legitymacja lub paszport), rzeczy do kąpieli (klapki, ręcznik, rzeczy na przebranie) przybory toaletowe, inne rzeczy wg uznania. Można zabrać sobie coś na drogę, kanapkę, napój, banana, jakiś baton. Obiadokolację będziemy mieć dopiero na miejscu około 20. Wyżywienie w niedzielę macie zapewnione. Stroje meczowe i woda na mecz będzie z klubu.

Niedziela – Mecz CLJ z Hetmanem Zamość o godz. 14.30. Powrót do Nowego Sącza około 21

Bardzo ważne: przypominam o dostarczaniu do mnie aktualnych badań lekarskich !!!

                                                                                                                                                           J.C

———————————————————————————————————

UWAGA – WAŻNE INFORMACJE !!!

Szanowni Państwo, od stycznia br. Akademia Sandecja została wyodrębniona ze spółki MKS Sandecja i aktualnie funkcjonuje jako osobny podmiot : Fundacja Akademia Sandecja. Jest wiele korzyści z takiego rozwiązania o którym władze klubu pisały w mediach ale również wiąże się to z licznymi zmianami organizacyjnymi. Akademia Sandacja stała się osobnym podmiotem co wymagało przeniesienia drużyn i zawodników za pośrednictwem MZPN i PZPN do nowej organizacji aby kontynuować rozgrywki na zakończonych poziomach rozgrywkowych. My jako rocznik 2006 grając w Centralnej Lidze Juniorów U15 jako jedyny zespół w klubie podlegamy pod PZPN, który jest organem prowadzącym rozgrywki centralne (od tej rundy po awansie dołączył jako 2 zespół U19 na poziomie Makroregionu). Niestety nas te zmiany dotknęły najbardziej gdyż PZPN nie wyraził zgody na zmianę podmiotu w trakcie trwającego sezonu a dopiero po jego zakończeniu w lipcu 2021. W związku z tym nasz zespół nadal musi występować w tej rundzie pod szyldem MKS Sandecja S.A. Wszystkie pozostałe drużyny za wyjątkiem U19 i U18 zostały uprawnione do gry w Fundacji Akademia Sandecja. W związku z taką sytuacją wszyscy zawodnicy z rocznika 2006 uprawnieni do gry w CLJ nie będą mogli grać w innej lidze jak to bywało choćby na jesień, gdzie zawodnicy nie powołani na mecz CLJ lub grający w mniejszym wymiarze czasu w tych rozgrywkach mogli uczestniczyć w rozgrywkach I OLT. Ten najbliższy okres przejściowy  będzie dla nas trenerów bardzo trudny bo mamy pełną świadomość, że taka forma jaka była dotychczas w pełni gwarantowała harmonijny rozwój naszych podopiecznych. W obecnej sytuacji władze klubu zobligowały nas trenerów do ustalenia kadry zespołu do rozgrywek CLJ na poziomie 20 zawodników, co wiąże się z tym, że zawodnicy nie powołani na mecz, nie grający w meczu bądź grający w mniejszym wymiarze czasowym nie będą mieli możliwości gry w innym zespole. Z drugiej strony nie możemy stworzyć mniejszej kadry zespołu wiedząc, że chłopcy są w trudnym okresie dojrzewania o zwiększonej podatności na kontuzje, doprowadzając do sytuacji udziału w meczach na poziomie centralnym w okrojonym liczebnie składzie. Pozostali zawodnicy z naszej 23 osobowej aktualnie kadry (3 zawodników) zostanie w Fundacji i będzie miała możliwość gry w większym wymiarze czasowym w  Regionalnej Lidze Trampkarzy prowadzonej przez Trenera Jakuba Czerneckiego (nowa liga o wyższym poziomie niż liga okręgowa łącząca 4 regiony, Podhale, Limanową, Gorlice i Nowy Sącz z której zwycięzca bez baraży awansuje do II MLT) wraz z zawodnikami rocznika 2007 lub jeżeli trener uzna za potrzebę w II MLT. Oczywiście nic się nie zmieni jak chodzi o względy treningowe wszyscy trenujemy razem a w zajęciach treningowych będziemy chcieli uwzględniać większą ilość gier lub czasem w ramach treningu zorganizować gry sparingowe aby zawodnicy z kadry CLJ grający mało mogli „łapać minuty gry”. Intencją nas trenerów w obecnej sytuacji jest w sposób optymalny zadbać o rozwój wszystkich naszych zawodników, jednak nie możemy zapominać, że udział w najwyższej klasie rozgrywkowej w tej kategorii wiekowej jaką jest  CLJ U15 jest dużym prestiżem a dla władz klubu priorytetem sportowym i organizacyjnym i powinni w niej występować zawodnicy prezentujący najwyższy poziom umiejętności  i znajdujący się w optymalnej formie sportowej. Władze Klubu, Fundacji my trenerzy prosimy o dużą wyrozumiałość w tej kwestii, aktualnie takie rozwiązania są optymalne i wspólnie podążając w jednym kierunku wzmocnimy poczucie wspólnoty naszej organizacji na dalszy rozwój naszych podopiecznych i funkcjonowanie klubu.

Zawodnikom w najbliższym czasie przekażemy nasze decyzje,  jeżeli będą rodzice, którzy zechcą  się spotkać proszę o taką informację ustalimy dzień, godzinę i miejsce spotkania.

Przypominam też o dostarczaniu aktualnych badań lekarskich, pierwszy mecz ligowy już 07.03 na wyjeździe z drużyną Hetmana Zamość .

                                                                                                                                                       J.C

——————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 22-28.02.21

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00, Stroje żółto-czarne , termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.25.

Wtorek – trening na hali SP 21 o godz. 15.00 – 16.15.  Stroje biało-niebieskie, obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 14.50.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 16.00.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Sobota – Turniej TOP ELITE w Stróżach, zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 12.30, gramy w grupie B od godziny 14.00 do 18.30 z drużynami: Odra Opole, Stal Rzeszów, Górnik Zabrze i Termalica Bruk Bet Nieciecza. Zabieramy do torby klubowej to co zawsze na sparingi, ubieramy się jak zawsze na wyjazdy. Stroje na turniej będą z klubu. Koszt udziału w turnieju 60 zł/os + 2x koszty  transportu to łącznie wychodzi 90 zł/os zbierane w sobotę przy wyjeździe. Kadra zostanie podana we środę wieczorem.

Kadra na turniej: Urlik, Tokarz, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Rosiek, Laskosz, Maślanka I., Nowak, Kupczak, Wokacz, Stróżak, Piskor, Zygmunt, Salamon, Maślanka M., Hrabczak, Krawczyk, Piszczek, Krzyżak, Liberda

Zabieramy wszystkich aktualnie dostępnych zawodników, jednak czas gry poszczególnych zawodników może być różny. Chcielibyśmy rozłożyć minuty gry na wszystkich zawodników bo już za tydzień mecz ligowy, jednak turniej też jest bardzo prestiżowy i może się to różnie układać.

Niedziela – Turniej TOP ELITE rozgrywki uzależnione od zajętego miejsca w sobotę, informacja po turnieju w sobotę.

Szanowni Państwo, w nadchodzącym tygodniu chciałbym zorganizować, krótkie spotkanie z rodzicami dotyczące spraw organizacyjnych a zwłaszcza zmiany formy prawnej Akademii Sandecja i konsekwencji jakie dotkną nasz rocznik w aspekcie udziału w rozgrywkach ligowych w rundzie wiosennej. Jest to jednak mocno utrudnione w związku z odbywającymi się treningami w Barcicach, rozeznam możliwości i podam informację,  bo również chciałbym, żeby ktoś z władz Akademii był na tym spotkaniu. Jeżeli się to nie uda  to napiszę tutaj najistotniejsze sprawy a na spotkanie umówię się tylko z częścią rodziców.

                                                                                                                                                          J.C

—————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 15-21.02.21

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00, Stroje żółto-czarne , termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.25.

Wtorek – trening motoryczny na hali SP 21 o godz. 16.15 – 17.30.  Stroje biało-niebieskie., obuwie halowe na przebranie. Zbiórka przed treningiem o godz. 16.05.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.25.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 13.30. (tylko o tej godzinie możemy mieć boisko w tym tygodniu, proszę spróbować się zorganizować bo to jedyny dzień gdzie jedziemy sami i możemy zrobić analizę)  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 12.55. Po treningu prawdopodobnie krótka analiza ostatnich meczy oraz przedstawienie stałych fragmentów gry na nową rundę.

Sobota – Sparingi z  Podhalem Nowy Targ, zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 9.00. Gramy od 11.30 do 13.00. Przewidywany powrót około 15.00. Zabieramy rzeczy na sparing jak zawsze, stroje żółto-czarne. Koszty wyjazdu po części pokryjemy ze środków, które zostały z wcześniejszych wyjazdów tj kwota: 295 zł. Pozostała kwota do transportu oraz na posiłek po meczu 15 zł/os. zbierane przed wyjazdem. Jadą wszyscy zawodnicy.

Niedziela – wolne

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 08-14.02.21

Poniedziałek – wolne, zawodnicy którzy mniej grali w niedzielę mogą wykonać sobie we własnym zakresie trening biegowy (tlenowy) o zmiennej intensywności około 40 min

Wtorek – trening na hali SP 21 o godz. 15.00 – 16.15.  Stroje biało-niebieskie, obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 14.50.

Środa – Sparing w Tylmanowej z AKS SMS Łódź, zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 13.15  Gramy od 15.00 – 16.30. Zabieramy rzeczy na sparing jak zawsze, stroje żółto-czarne. Koszt transportu 20 zł/os. zbierane przed wyjazdem. Jadą wszyscy zawodnicy. Przewidywany powrót około 17.30

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 15.30.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 14.50.

Sobota – Sparingi z  Banikiem Ostrawa i GKS Katowice w Katowicach.  Zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 12.45. Gramy od 16.30 – 18.15. Zabieramy rzeczy na sparing jak zawsze, stroje żółto-czarne. Koszt transportu i posiłku po meczu 70 zł/os. zbierane przed wyjazdem. Przewidywany powrót około 21.00. Zawodnicy powołani: Urlik, Kowalik, Rutecki, Tokarczyk, Rosiek, Laskosz, Maślanka I., Nowak, Kupczak, Wokacz, Stróżak, Piskor, Zygmunt, Maślanka M., Hrabczak, Piszczek, Krzyżak Oleksy

Niedziela – z powodu dużej liczby kontuzji zarówno u nas w roczniku jak i 2007 nie zbierzemy drużyny i zrezygnowaliśmy z tego sparingu.

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 01-07.02.21

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00, Stroje żółto-czarne , termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.25.

Wtorek – Mecz sparingowy z Lechią Gdańsk w Zakopanem. Zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 14.45. Gramy o 17.30. Zabieramy rzeczy na sparing jak zawsze, stroje żółto-czarne. Koszt transportu i posiłku po meczu 35 zł/os. zbierane przed wyjazdem. Jadą wszyscy zawodnicy. Przewidywany powrót około 21.00

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20. Prawdopodobnie wcześniej o godz. 15.15 w Barcicach trening indywidulny dla wskazanych osób, dojazd we własnym zakresie, potwierdzenie i szczegóły na grupie do wtorku

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 15.30.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 14.50.

Sobota – wolne

Niedziela – sparingi na śląsku z Górnikiem Zabrze i Piastem Gliwice. Zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 7.15. Gramy od 11.00 – 14.00. Zabieramy rzeczy na sparing jak zawsze, stroje żółto-czarne. Koszt transportu i posiłku po meczu 60 zł/os. zbierane przed wyjazdem. Jadą wszyscy zawodnicy. Przewidywany powrót około 17.30

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 25-31.01.21

Poniedziałek – wolne

Wtorek – trening motoryczny na hali SP 21 o godz. 16.00 – 17.15.  Stroje biało-niebieskie., obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 15.30, w szatni zrobimy pomiary do badań PHV !

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 16.30.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.50. (prawdopodobnie tak pozostanie na stałe)

Sobota – wolne

Niedziela – Sparing z Beniaminek Krosno. Wyjazd z Sandecji o godz. 9.00. Sparing jest w godzinach 11.30-13.30. Koszt transportu + posiłek po meczu 40 zł/os. zbierane przed wyjazdem w sobotę. Jadą wszyscy zawodnicy.

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 18-24.01.21

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00, Stroje żółto-czarne , termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.25.

Wtorek – trening na hali SP 21 o godz. 15.00 – 16.15.  Stroje biało-niebieskie, obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 14.50. 

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20. Wcześniej o godz. 15.15 w Barcicach trening indywidulny dla wskazanych osób, dojazd we własnym zakresie, reszta zostanie podana na grupie do wtorku

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 16.30.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.50. (prawdopodobnie tak pozostanie na stałe)

Sobota – sparing z Garbarnią Kraków w Stróżach. Zbiórka i wyjazd z Sandecji o godz. 7.45. Gramy o godz. 9.00. Zabieramy rzeczy na sparing jak zawsze, stroje żółto-czarne. Koszt transportu do Stróż i wynajmu boiska 25 zł/os. zbierane przed wyjazdem w sobotę. Jadą wszyscy zawodnicy.

Niedziela – wolne

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

Plan zajęć na tydzień 18-24.01.21

Poniedziałek – wolne

Wtorek – trening motoryczny na hali SP 21 o godz. 16.00 – 17.15.  Stroje biało-niebieskie., obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 15.30, w szatni zrobimy pomiary do badań PHV !

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Czwartek – wolne

Piątek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 16.30.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.50. (prawdopodobnie tak pozostanie na stałe)

Sobota – wolne

Niedziela – Sparing z Beniaminek Krosno. Wyjazd z Sandecji o godz. 9.00. Sparing jest w godzinach 11.30-13.30. Koszt transportu + posiłek po meczu 40 zł/os. zbierane przed wyjazdem w sobotę. Jadą wszyscy zawodnicy.

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

Ważne informacje !!!

W związku ze zmianą formy prawnej Akademii Sandecja zmianie uległo konto rocznika do wszelkich wpłat. Nowe konto to: 

Drużyna U-15 (rocznik 2006) – 97 1090 1838 0000 0001 4738 0212 

Od lutego zmianie ulegają wysokości opłaty miesięcznej:

130 zł za najmłodsze dziecko (uiszczana do 10. dnia każdego miesiąca)

65 zł za starsze dziecko (uiszczana do 10. dnia każdego miesiąca)

32,50 zł za najstarsze dziecko (uiszczana do 10. dnia każdego miesiąca)

opłata miesięczna jest pobierana za wszystkie 12 miesięcy w roku

zawodnicy uczęszczający do klasy sportowej Liceum Sportowego od stycznia 2021 są zwolnieni z opłaty

za styczeń 2021 opłata miesięczna jest w dotychczasowej wysokości 100 zł, płatna na nowe konto do 25.01.21

Informacje podane są również w zakładce „DLA RODZICA”

                                                                                                                                                                  J.C

————————————————————————————————————–

Plan zajęć na tydzień  04-10.01.2021

Poniedziałek – trening wg rozpiski

Wtorek– trening wg rozpiski

Środa – wolne

Czwartek – trening na boisku w Barcicach o godz. 13.30 Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Dojazd we własnym zakresie.

Popołudniu dalsze badania u naszego fizjoterapeuty na Sandecji w pokoju trenerów w następującej kolejności:

15.00 Zygmunt

15.15 Stróżak

15.30 Liberda

15.45 Hrabczak

16.00 Marcinowski

16.15 Urlik

16.30 Tokarczyk

16.45 Kupczak

17.00 Maślanka M.

17.15 Pieńkus

17.30 Kowalik

Obecność obowiązkowa, jeżeli by ktoś nie dał rady to proszę ustalić zamianę z osobą, która jeszcze nie była i zgłosić do mnie !

Piątek – wolne

Sobota – zbiórka na Sandecji o godz. 9.00 mają być jeszcze robione zdjęcia do kalendarzy (przychodzimy w dresach Sandecji, kurtkach klubowych i każdy ma mieć ortalion) Po zdjęciach jedziemy do Stróż na sparing z Juniorami młodszymi Sandecji (2004/05) Koszt transportu 15 zł/os. zbierane przed wyjazdem. Stroje do gry biało-niebieskie

Niedziela – wolne

Od poniedziałku 11.01 – 16.01 zgrupowanie w formie treningów  stacjonarnych w Stróżach.

                                                                                                                                                      J.C

——————————————————————————————————

Plan na ostatnie dni przed przerwą świąteczną.

Poniedziałek – testy motoryczne oraz zdjęcie grupowe. Zbiórka na sali GIM 5 (Liceum Sportowe) ul. Nadbrzeżna  godz. 18.45. Stroje biało-niebieskie (nowe bez reklam)  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Wtorek  – sparing w Barcicach z rocznikiem 2007 z podziałem na grupy. Dojazd jest we własnym zakresie, ubieramy stroje żółto -czarne, termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia.

Na godz. 16.15 zbiórka w Barcicach zawodników: Urlik, Tokarczyk, Kowalik, Pieńkus, Rosiek, Krawczyk, Nowak, Maślanka I., Wokacz, Stróżak, (Piskor, Kupczak, Laskosz – ta trójka zostaje na drugą grupę)

Na godz. 17.15 zbiórka w Barcicach zawodników: Tokarz, Piszczek, Zygmunt, Rutecki, Marcinowski, Oleksy, Krzyżak, Salamon, Hrabczak, Maślanka M., Liberda,

Od środy przerwa świąteczna do co najmniej 06.01.2021 w zależności od szczegółowych wytycznych i rozporządzeń dot. ograniczeń w związku z pandemią. Jak chodzi o zgrupowanie zimowe sytuacja jest podobna, na pewno jeżeli dojdzie do skutku to tylko w formie stacjonarnej prawdopodobnie w Stróżach, pięć dni w okresie 09-15.01.2021 lub jeżeli nie będzie to możliwe będziemy szukać rozwiązania po zakończeniu logdaunu. 

Wszystkie informacje w tych sprawach będą przekazywane chłopakom na naszej grupie oraz tutaj na stronie jeżeli tylko będziemy dysponować nowymi wiadomościami !

Zawodnicy dostaną wytyczne i rozpiski na okres przerwy świątecznej na grupie !!!

                                                                                                                                                 J.C

————————————————————————————————–

Plan zajęć na tydzień  14-20.12

Poniedziałek – wolne

Wtorek – gra wewnętrzna na hali SP 21 o godz. 16.00 – 17.15. Stroje biało-niebieskie, obuwie halowe na przebranie,  Zbiórka przed treningiem o godz. 15.45.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Wyjazd do Barcic 5 min wcześniej !!!

Czwartek –  trening na boisku w  Barcicach o godz. 19.00.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 18.25.

Piątek – wolne

Sobota/Niedziela –  możliwy  sparing, informacje w ciągu tygodnia

                                                                                                                                              J.C

————————————————————————————————-

Plan zajęć na tydzień  07-13.12

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.00, Stroje żółto-czarne , termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.25.

TRENING I WYJAZD DO BARCIC 15 min wcześniej !!!

Wtorek – trening motoryczny na hali SP 21 o godz. 16.00 – 17.15.  Stroje biało-niebieskie., obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 15.45.

Proszę żeby byli wszyscy nawet kontuzjowani, bo będą robione  w ramach treningu badania PHV.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.20.

Wyjazd do Barcic 5 min wcześniej !!!

Czwartek – rozegramy sparing z drużyną juniorów młodszych Dunajca. Zbiórka na boisku PWSZ o godz. 13.30 już gotowi do gry. W zależności od pogody będziemy grali w żółto-czarnych strojach treningowych lub niebieskich ortalionach. Ubrać sobie termy, rękawiczki, czapki

Piątek – wolne

Sobota/Niedziela –  turniej w Szalowej. W sobotę gramy od  15.00 do 18.30 (4 mecze po 28 min) a w niedzielę dwa po 40 min)

W sobotę wyjazd z Sandecji o godz. 13.45. Kadra na sobotę: Tokarz, Kowalik, Tokarczyk, Rosiek, Maślanka I., Nowak, Stróżak, Wokacz, Kupczak, Pieńkus, Zygmunt, Laskosz, Piskor, Krawczyk, Krzyżak, Liberda, Oleksy, Rutecki.

W niedzielę będziemy grać w zależności od zajętego miejsca informacja na grupie po rozgrywkach sobotnich. Kadra na niedzielę: Urlik, Kowalik, Tokarczyk, Rosiek, Maślanka I., Nowak, Stróżak, Wokacz, Kupczak, Pieńkus, Zygmunt, Laskosz, Piskor, Krawczyk, Hrabczak, Salamon, Szabla, Piszczek.

Koszt udziału w turnieju 60 zł/os, która jest na oba dni i 30 zł/os, która jest tylko na sobotę lub niedzielę.

Jedziemy w dresach i kurtkach klubowych, do torby zabieramy: termy, ortaliony, czapki, rękawiczki, obuwie do gry na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, napoje, coś na przekąskę (banan, baton, kanapka) W rezerwie zabieramy stroje żółto -czarne, bramkarz swój strój. Prawdopodobnie na oba dni będą stroje z klubu.

Każdy musi mi przed wyjazdem oddać podpisane przez rodziców oświadczenie COVID które wrzucam na grupę. Trzeba wydrukować i podpisane oddać przed wyjazdem !!!

                                                                                                                                             J.C

————————————————————————————————-

Plan zajęć na tydzień 30.11-06.12

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.25.

Czwartek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 19.00.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 18.25.

Piątek – wolne

Sobota –  wyjazd na sparing do Tarnowa z Unią Tarnów. Zbiórka na Sandecji o godz. 10.30. Jedziemy w dresach i kurtkach klubowych, do gry zabieramy żółte stroje treningowe (bramkarze swój sprzęt), getry czarne, odzież termoaktywną, ortaliony, czapki, rękawiczki, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze. Przewidywany powrót do N.S około godziny 16.00. Koszt transportu 20 zł/os.

Kadra na wyjazd: Tokarz, Urlik, Kowalik, Rutecki, Rosiek, Tokarczyk, Piszczek, Zygmunt, Laskosz, Nowak, Maślanka I., Pieńkus, Oleksy, Krzyżak, Kupczak, Piskor, Wokacz, Stróżak, Salamon, Liberda.

                                                                                                                                             J.C

————————————————————————————————-

Plan zajęć na tydzień 23-29.11

Poniedziałek – trening na boisku w Barcicach o godz. 18.15, Stroje żółto-czarne , termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 17.40.

Wtorek – trening motoryczny na hali SP 21 o godz. 16.00 – 17.15.  Stroje biało-niebieskie., obuwie halowe na przebranie Zbiórka przed treningiem o godz. 15.45.

Środa – trening na boisku w Barcicach o godz. 16.00, Stroje żółto-czarne + termy + ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 15.25.

Czwartek – trening na boisku w  Barcicach o godz. 19.00.  Stroje biało-niebieskie + termy, ortaliony, czapki, rękawiczki. Kurtka przed i po treningu do założenia. Bus będzie z Sandecji, wyjazd punktualnie o godz. 18.25.

Piątek – wolne

Sobota/Niedziela – Turniej TOP ELITE w Stróżach. Wyjazd busem w sobotę z Sandecji o godz. 6.30. W niedzielę w zależności od zajętego miejsca w grupie.  Koszt udziału wraz z transportem 80 zł/os. zbierane przed wyjazdem w sobotę. Kadra na turniej zostanie podana do środy wieczorem.

                                                                                                                                                  J.C

—————————————————————————————————

 

 

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Jerzy Czernecki

Tel. 602 198 355

e-mail – dominomix@onet.pl

——————————————

TRENER  ASYSTENT

Kamil Kruczek

Tel. 575 111 879

e-mail – kamil.kruczek@vp.pl

——————————————-

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Ewa Laskosz

Tel. 502 765 381

e-mail – ewalaskosz@onet.eu

——————————————

                                       ZASTĘPCA KIEROWNIKA                                       

                                                   Robert Piszczek                                                     

                                                     Tel. 793 948 407                                                       

Plan zajęć

Harmonogram treningów na okres jesień 2019

Poniedziałek – trening na boisku w Zawadzie godz. 16.00. Stroje żółto czarne.

Wtorek – trening na boisku w Zawadzie godz. 16.00. Stroje biało-niebieskie.

Środa – trening na boisku w Zawadzie godz. 17.30. Stroje żółto czarne.

Czwartek – trening na boisku w Zawadzie godz. 16.00. Stroje biało-niebieskie.

Piątek – trening na boisku w Zawadzie godz. 17.30. Stroje żółto czarne.

Podany harmonogram jest stały lecz w wyjątkowych przypadkach może ulec zmianie. Co tydzień w aktualnościach będzie podawany obowiązujący plan na tydzień a jeżeli coś się zmieni w ostatniej chwili lub trening ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostanie odwołany bądź przeniesiony będę informował sms-em najpóźniej godzinę przed treningiem.

                                                                                                                                     J.C

——————————————————————————————-

 

 

 

 

***

PLAN TRENINGÓW 04.06 – 24.06

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller

18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:30 – 20:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte – zmiana godziny
17:45 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte – zmiana godziny
SOBOTA: 2 MLM: 13:00, Dunajec – Sandecja – możliwa zmiana meczu na godzinę 8:15
2 OLM: 18:00, Sandecja – Skalnik Kamionka Wielka

—————–

PONIEDZIAŁEK: Wolne
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Grupa Czarna + Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Wisła Czarny Dunajec – przeniesiony na 20.06
2 OLM: 12:00, Sandecja – Nawój Nawojowa – przeniesiony na 11:00 na stadionie w Nawojowej

—————–

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
WTOREK: 2 OLM: 18:00, Beskidzka Akademia Piłkarska – Sandecja
ŚRODA: 2 MLM: 18:00, Sandecja – Wisła Czarny Dunajec
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 OLM: 10:00, Sandecja – Ogniwo
2 MLM: 11:00, Pcimianka – Sandecja

———————-

PLAN TRENINGÓW 21.05-03.06

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:30 – 20:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:30-20:00 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 OLM: 10:00, Sandecja – Sokół Stary Sącz
—————–

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 18:00 -19:30 – Zawodnicy nie powołani na mecz z Unią Oświęcim, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
2 MLM: 17:30, Unia Oświęcim – Sandecja
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Wisła Kraków
2 OLM: 12:00, Sandecja – Grybovia Grybów

 

————————

PLAN TRENINGÓW 14.05 – 20.05

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -19:00 – Zawodnicy powołani na mecz z Wisłą Czarny Dunajec, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:30 – 20:00 – Grupa Czarna + zawodnicy nie powołani na mecz z Wisłą, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  2 MLM: 18:00, Wisła Czarny Dunajec – Sandecja
SOBOTA: 2 OLM: 10:00, Sandecja – Barciczanka Barcice
NIEDZIELA:  2 MLM: 16:00, Sandecja – Górnik Libiąż

 

————————–

PLAN TRENINGÓW 07.05 – 13.05

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 2 MLM: 17:00, Unia Tarnów – Sandecja
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:30-20:00 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Termalika  – Sandecja
2 OLM: 10:00, Dąbbrowia Wielogłowy – Sandecja

—————————-

 

PLAN TRENINGÓW 22.04 – 06.05

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:15 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  14:00, Kadra OZPN, mecz z Dunajec U-13 na Sandecji.
18:00-19:30 – Grupa Biała + Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte (oprócz zawodników powołanych na kadre OZPN) – sparing z 2005
SOBOTA: 2 OLM: 13:00, Sandecja – Kolejarz

PONIEDZIAŁEK: 18:20-19:35 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:50-20:05- Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 2 MLM: 10:00, Sandecja-Pcimianka
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Unia Tarnów
2 OLM, 17:00, Poprad Rytro – Sandecja

 

 

—————————-

PLAN TRENINGÓW 16.04 – 22.04

 

PONIEDZIAŁEK: 18:00 – 19:30 – Grupa Biała + Grupa Czarna (zawodnicy grający mecz z Wisłą – wolne), Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA:14:00-16:30 – konsultacja kadry OZPN, (info w poniedziałek)
18:30 – testy sprawnościowe (Gr Biała), Zawada, stroje Białe Wiśniowski
19:00 – testy sprawnościowe (Gr Czarna), Zawada, stroje Białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
PIĄTEK: 2 OLM: 17:00, Łosoś Łososina Dolna – Sandecja
SOBOTA: 2 MLM: 17:00, Dunajec  – Sandecja

 

————————

PLAN TRENINGÓW 09.04-15.04

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00-18:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
18:00-19:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje białe Wiśniowski + roller
ŚRODA: 17:30 -18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
18:15 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK:  17:00-18:30 – Grupa Biała, Stadion Piątkowa, stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion Piątkowa, stroje żółte
SOBOTA: 2 OLM: 18:00, Zawisza Rożnow – Sandecja
NIEDZIELA: 2 MLM: 13:00, Wisła  – Sandecja

 

—————————–

PLAN TRENINGÓW 26.03-08.04

 

WTOREK: 16:30-18:00 – Grupa Biała, Stadion Zawada, boisko nr 3 – stroje żółte
18:30-20:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe + roller
17:30 – 19:00 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe
CZWARTEK: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Termalika BB (aktualności)
SOBOTA: 2 MLM: 14:00, Górnik Libiąż – Sandecja (aktualności)

 

ŚRODA: 17:30 -18:45 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje białe
18:15 – 19:30 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje białe
CZWARTEK: 16:30-18:00 – Grupa Biała, Stadion w Piątkowej – stroje żółte
18:00-19:30 – Grupa Czarna, Stadion w Piątkowej – stroje żółte
SOBOTA: 2 MLM: 10:00, Sandecja – Unia Oświecim (aktualności)

—————————–

PLAN TRENINGÓW 19.03-25.03

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe, sparing z Dunajec 2007 – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
NIEDZIELA: 2 MLM: 10:00, Unia Tarnów – Sandecja – mecz odwołany

——————————

PLAN TRENINGÓW 12.04-18.04

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Możliwy sparing

——————————-

PLAN TRENINGÓW 05.03-11.03

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00,  Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna + zawodnicy nie powołani na sparing, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
18:30 – Sparing z Wisłą Kraków w Szalowej (aktualności)
SOBOTA: Turniej w Łącku (potwierdzenie i info w poniedizałek)
Sparingi  w Chorzowie (Info we wtorek)

———————————

PLAN TRENINGÓW 26.02-04.03

 

 

WTOREK: Wolne
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: Wyjątkowo w tym tygodniu:
16:00-17:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
17:30-19:00- Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

———————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 05.02-25.02

 

WTOREK: 17:00-18:30 Sparing z Górnik Jaworzno (aktualności)
19:30-21:00 – Grupa Czarna + zawodnicy niepowołani na sparing, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Sparing z Ziomki Rzeszów w Szalowej (aktualności w czwartek)

Od dnia 12.02 do dnia 16.02 – ferie zimowe.
17.02 – wyjazd na zgrupowanie.

 

———————————————

PLAN TRENINGÓW 29.01-04.02

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: 17:00 – Sparing z Cracovią (w Krakowie, 2 zespoły, informacje we wtorek)

——————————————

PLAN TRENINGÓW 22.01-28.01

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski – sparing z Dunajec N.S. 2007
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
NIEDZIELA: Turniej o Puchar Prezesa PZPN (aktualności i kadra we wtorek po treningu)

———————————–

PLAN TRENINGÓW 08.01-21.01

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 Sparing w Barcicach z Wisłą Czarny Dunajec (aktualności)
WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA / NIEDZIELA: Beniaminek Krosno Cup (aktualności)

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: 11:00 – Turniej o Puchar Prezesa PZPN (aktualności)
NIEDZIELA: 8:30 – Sparing z Dunajcem 2005 (aktualnośći)

————————————————

PLAN TRENINGÓW 11.12 – 07.01

 

 

WTOREK: 17:00 spotkanie mikołajkowe w Gołkowicach (aktualności)
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Turniej w Brunarach (aktualności)
NIEDIZELA: Turniej w Brunarach (aktualności)

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

Od 25.12 do 7.01 przerwa świąteczna.

27.12 – możliwy turniej OZPN na hali Na Rurach (potwierdzenie do 20.12)

 

——————————

PLAN TRENINGÓW 04.12-10.12

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
ŚRODA: 19:00-20:00, Grupa Biała, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

—————————–

PLAN TRENINGÓW 27.11-03.12

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:00 – Sparing z Akademią Kolejarz w Stróżach (kadra i szczegóły w poneidziałek ok. 10:00)
ŚRODA: 20:00-21:00, Grupa Czarna, MOSiR ul. Nadbrzeżna, sala 109, stroje pomarańczowe
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

———————————–

PLAN TRENINGÓW 13.11-26.11

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje żółte + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte + roller
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski + roller
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje białe Wiśniowski + roller
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
SOBOTA: Turniej Mikołajkowy (Nowy Sącz, 2 drużyny)

 

 

PLAN TRENINGÓW 06.11-12.11

 

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe (dawne GIM 5) – stroje żółte
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

—————————

PLAN TRENINGÓW 30.10 – 05.11

 

WTOREK: 18:00-19:30 – Grupa Biała, LO Sportowe (dawne GIM 5) – stroje żółte
19:30-21:00 – Grupa Czarna, LO Sportowe, – stroje żółte
CZWARTEK: 18:00-19:30 – Grupa Czarna, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski
19:30-21:00 – Grupa Biała, LO Sportowe – stroje białe Wiśniowski

—————————-

PLAN TRENINGÓW 23.10 – 29.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
17:00 – 18:15 – Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
ŚRODA: 16:00 – 17:15 – Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne, stroje białe Wiśniowski
17:00 – 18:15 Piątkowa, boisko główne, stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:00 – Turniej halowy w szkole w Piątkowej (info we wtorek)
III OLM: 15:30 – Mecz Sandecja – Budowlani Jazowsko (aktualności)
SOBOTA: I OLM: Baraże o MLM (aktualności)
III OLM: 14:00 – Sandecja – Zabełcze (aktualności)

——————————-

PLAN TRENINGÓW 16.10 – 22.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:00 – 17:15- Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte
17:15 – 18:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte
ŚRODA: I OLM: 16:00 Koroną Beskidu – Sandecja, niepowołani zawodnicy maja wolne
SOBOTA: I OLM: 10:00 – mecz Sandecja – Akademia Goal (kadra w środę, mecz może być przeniesiony na niedzielę)

III OLM: 14:30 – mecz Kolejarz Stróże – Sandecja (kadra w środę)

Ze względu na moją nieobecnośc treningi w tym tygodniu prowadzone są przez Trenera Marcina Hebdę.

 

——————————-

PLAN TRENINGÓW 08.10 – 15.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30- Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
17:30 – 18:45 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
WTOREK: 16:00 – zaległy mecz III OLM z Zuber Krynica (mecz w Krynicy, kadra w niedziele)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, boisko główne, Grupa Biała + Grupa Czarna, stroje białe Wiśniowski
Zawodnicy powołani na mecz z Zuber Krynica mają wolne
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna + Grupa Biała, stroje czarne
Zawodnicy powołani na mecz z Dunajcem mają wolne
PIĄTEK: I OLM: 16:00 – Mecz Dunajec – Sandecja (kadra we wtorek)

 

——————————–

 

PLAN TRENINGÓW 02.10 – 8.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
17:45 – 19:00 Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + rollery
WTOREK: 17:30 – zaległy mecz I OLM – Kolejarz – Sandecja (boisko w Stróżach, kadra w poniedziałek)
ŚRODA: 16:30 – zaległy mecz III OLM – Sandecja – Piątkowa (kadra w poniedziałek)
CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna + Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM: 16:30 – Mecz Sandecja – Glinik Gorlice

 

______________________

 

PLAN TRENINGÓW 18.09 – 30.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko boczne – sparing z Dunajcem – żółte stroje
17:45 – 19:00 Piątkowa, boisko główne – stroje żółte
ŚRODA: I OLM: 16:30 Mecz Sandecja – Grybovią Grybów, zawodnicy niepowołani wolne (aktualności)
CZWARTEK: 9:00 – 16:00 – stadion PWSZ, Turniej EKSTRA TALENT U-12 (aktualności)
SOBOTA: I OLM: 16:00 -Mecz Sandecja – Kolejarz Stróże
III OLM: 12:30 – Mecz Sandecja – Piątkowa Łęg

 

PONIEDZIAŁEK:  I OLM: 15:30 Mecz Biegoniczanka Nowy Sącz – Sandecja
Zawodnicy niepowołani na mecz mają wolne!
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
17:45 – 19:00, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:30 – 17:30 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 – stroje czarne Daichamnn
17:30 – 18:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje  czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM: 16:00 Mecz Gród Podegrodzie – Sandecja
III OLM: 14:00 Mecz Biegoniczanka Nowy Sącz – Sandecja

 

——————————–

PLAN TRENINGÓW 03.09 – 17.09

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
18:00 – 19:30  Piątkowa, boisko główne – stroje żółte + maty i rollery
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 -stroje czarne Daichamnn – odwołany
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje  czarne Daichamnn – odwołany
SOBOTA: III OLM: 12:00 Sandecja III – Zawisza Rożnów (kadra we wtorek)
Wyjazd na turniej w Bełchatowie (aktualnosci)

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne + zawodnicy niepowołani
na mecz z Koroną Beskidu – stroje żółte + maty i rollery
WTOREK: I OLM: 16:30 – Mecz Korona Beskidu – Sandecja I
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
17:45 – 19:00, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne – stroje białe Wiśniowski
CZWARTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 – stroje czarne Daichamnn
17:45 – 19:00 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 – stroje  czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM: 10:00 AP 2012 – Sandecja
III OLM: 14:00 Helena Nowy Sącz – Sandecja
NIEDZIELA: Wyprowadzanie zawodników na meczu Sandecja-Termalica

————————————

PLAN TRENINGÓW 28.08-03.09

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne + zawodnicy nie powołani na mecz
z Popradem – stroje żółte + maty i rollery
18:00 – 19:15  Piątkowa, boisko główne – zawodnicy powołani na mecz z Popradem – stroje żółte + maty i rollery
WTOREK:  I OLM: 16:00 – mecz wyjazdowy z Poprad Muszyna (aktualnosci)
ŚRODA: Wolne
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko 2 -stroje czarne Daichamnn
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko 2 -stroje  czarne Daichamnn
SOBOTA: I OLM:17:00 Beskidzka Akademia Piłkarska (dom, info w środę)
III OLM: 14:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój (wyjazd, info w środę)

 

———————————

 

PLAN TRENINGÓW 21.08-27.08

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne – sparing z Raciechowice (ubieramy białe stroje Wiśniowski)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
SOBOTA: Mecze ligowe (szczegóły w poniedziałek)

——————————

PLAN TREINGÓW 31.07-20.08

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, Piątkowa, boisko główne
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Piątkowa, boisko główne
CZWARTEK: 18:00 – Zebranie z rodzicami, GIM nr 5 (informacja będzie potwierdzona w pon. ok. 14:00)
SOBOTA: Wyjazd na Zgrupowanie w Charsznicy (aktualności)
———-
PIĄTEK:  Powrót ze zgrupowania
———-
PONIEDZIAŁEK: Wolne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, przychodzą wszyscy niepowołani na mecz z SEMP Warszawa
CZWARTEK: Sparing z SEMP Warszawa (aktualności), osoby niepowołane mają wolne

——————————

PLAN TREINGÓW 19.06-25.06
PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
ŚRODA: 17:00-18:30, Grupa Biała + Grupa Czarna, boisko nr 3
PIĄTEK: Wyjazd do Wałbrzycha
SOBOTA: Turniej w Tyliczu (aktualności)

 

————————————–

PLAN TREINGÓW 12.06-18.06

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
PIĄTEK: Wolne
SOBOTA: Sparing z AP Mam Talent (akrualnośći w poniedziałek)

 

————————————–

 

PLAN TREINGÓW 05.06-11.06

PONIEDZIAŁEK: Wolne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
SOBOTA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

——————————

 

PLAN TREINGÓW 29.05-04.06

 

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – Liga Orlika, Glinik Gorlice -Sandecja (aktualności)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała i Czarna, boisko nr 3
PIĄTEK: 4:00  – Wyjazd na Pfingst Cup
17:00-18:30 – Zawodnicy nie powołani na turniej , boisko główne
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  

 

Stroje na treningi:

Środa – białe
Piątek – żółte

 

 

———————————–

PLAN TREINGÓW 22.05-28.05

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
CZWARTEK: 16:30, Mecz ligi Orlika z K.S. Zabełcze – odwołany
PIĄTEK: WOLNE
SOBOTA: Sparing z Limanovią w Limanowej
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

 

 

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe

 

————————

PLAN TREINGÓW 15.05 – 21.05

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
CZWARTEK: Możliwy mecz ligowy z Glinik Gorlice (przełożony na 29.05)
PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, główne boisko
18:00-19:30 – Grupa Biała, główne boisko
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

———————————

PLAN TREINGÓW 08.05 – 14.05

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
WTOREK: 16:00, 1 Liga Orlików, mecz Biegoniczanka – Sandecja (aktualności)
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 3
18:00 – 19:30, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
PIĄTEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne – sparing z rocznikiem 2007
Grupa Biała – wolne
SOBOTA: 15:00 – 17:00 – Sparing z AS Progres w Krakowie (info w środę)
Deichamnn – Malta i Bahamy
NIEDZIELA: Deichmann – Harmonogram  – wszystkie zespoły

Stroje na treningi:

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

 

—————————–

 

PLAN TRENINGÓW 01.05-7.05

 

PIĄTEK: 16:30-18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00-19:30 – Grupa Biała, Zawada, boisko główne
NIEDZIELA: Deichmann

——————————-

 

PLAN TREINGÓW 24.04-30.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30-18:00 – Grupa Czarna + niepowołani na mecz, boisko główne
18:00 – Mecz Ligi Orlików – Sandecja-Dunajec, boisko główne (aktualnośći)
ŚRODA: 16:30 – 18:00 – Grupa Biała, boisko nr 3
18:00 – 19:30 – Grupa Czarna, boisko nr 3
PIĄTEK:  8:45 – wyjazd do Wiednia (aktualności – poniedziałek przed 12)
16:30 –  osoby nie jadące do Wiednia – trening, boisko główne
NIEDZIELA:  Deichmann – Drużyna Malty, zbiórka o 8:30 na boiskach Heleny Nowy Sącz

Stroje na treningi:

poniedziałek – żółte
środa – białe
piątek – pomarańczowe

 

———————————-

PLAN TREINGÓW 18.04-23.04

 

ŚRODA: 16:15 – 17:45, Grupa Biała, boisko 3
16:15 – 17:45, Grupa Czarna, Zawada, boisko 3
18:00 – Sandecja – Stal Mielec
CZWARTEK:  18:00 – testy na II boisku przy u. Kilińskiego 47
PIĄTEK: 16:00 – testy na PWSZ, ul. Kościuszki 2

 

Stroje na treningi:

środa – białe
czwartek, piątek – żółte

————————————-

PLAN TREINGÓW 10.04-16.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 18:00 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
18:00 – 19:30 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 18:00, Grupa Biała, boisko 1
18:00 – 19:30, Grupa Czarna,Zawada, boisko 1

Stroje na treningi:

Poniedziałek- żółte
Środa – białe

 

—————————-

PLAN TREINGÓW 03.04-09.04

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, boisko 1
17:45 – 19:00, Grupa Czarna,Zawada, boisko 1
PIĄTEK: wyjazd do Lubina (zbiórka o 12:00 pod Sandecją)
SOBOTA: wyprowadzanie zawodników i podawanie piłek podczas meczu (info do wtorku)

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Sobota – dresy

 

 

———————————–

 

PLAN TREINGÓW 27.03-02.04

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
17:45 – 19:00 Grupa Biała, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 17:45, Grupa Biała, boisko 1
17:45 – 19:00, Grupa Czarna,Zawada, boisko 1
PIĄTEK: 16:30-17:45 – Grupa Carna, Zawada, boisko główne
17:45-19:00 – Grupa Biała, Zawada, boisko główne

Dodatkowo w środę lub piątek podczas treningu krótkie zebrnanie z rodzicami (informacja z potwierdzeniem do wtorku)

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

 

 

 

———————————————-

 

PLAN TREINGÓW 20.03 – 26.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:45 – Grupa Biała, Zawada, boisko główne
17:00 – 18:15 Grupa Czarna, Zawada, boisko główne
ŚRODA: 16:30 – 17:30, Grupa Biała, Biczyce Dolne (sparing z 2007) – odwołany
17:30 – 18:30, Grupa Czarna, Biczyce Dolne (sparing z 2007) – odwołany
PIĄTEK: Wyjazd do API

Stroje na treningi:

Poniedziałek- żółte
Środa – białe
Piątek – pomarańczowe

 

—————————–

PLAN TRENINGÓW 13.03 – 19.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Biała
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM nr 5 – Biała
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Czarna
CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Orlik Biczyce Dolne -Biała
18:30-20:00 – Orlik w Chełmcu – Czarna
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna – Czarna
NIEDZIELA: 11:00 – sparing z AS Progres w Stróżach (info 13.03)

 

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 06.03-11.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – Grupa Biała A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Ggupa BIAŁA B
CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Orlik Biczyce Dolne – Grupa Biała A
19:30 – 21:00 – GIM nr 5, Grupa Biała B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna

Stroje na treningi:

Wtorek: – żółte

Czwartek – białe

 

————————————-

PLAN TRENINGÓW 27.02-05.03

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – Grupa Biała A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Ggupa BIAŁA B
CZWARTEK: 17:00 – 18:30 – Orlik Biczyce Dolne – Grupa Biała A
19:30 – 21:00 – GIM nr 5, Grupa Biała B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna
SOBOTA: Wyprowadzenie na meczu 1 ligi
NIEDZIELA: Sparing z Limanovią

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

——————————————–

 

PLAN TRENINGÓW 20.02 – 26.02

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – Grupa Biała A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – Ggupa BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – Grupa Biała A
18:00 – 19:30 – GIM nr 5, Grupa Biała B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR, ul.Nadbrzeżna – odwołane
SOBOTA: wolne

 

Stroje na treningi:

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

—————————————-

PLAN TRENINGÓW 13.02-19.02

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B + niepowołani na sparing
17:00 – 18:30 – Sparing z Znicz Pruszków, stadion w Stróżach (aktualności)
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
18:00 – 19:30 – GIM nr 5, GRUPA BIAŁA B – Sparing z Dunajec
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B
NIEDZIELA: Saring z Wisłą i Progresem w Krakowie (aktualnośći)

 

—————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 07.02-12.02

 

WOLNE

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 23.01-28.01

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A + B
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
SOBOTA: 10:00 – WYJAZD NA ZGRUPOWANIE

 

 

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————

PLAN TRENINGÓW 15.01-22.01

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————–

PLAN TRENINGÓW 09.01-14.01

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

——————————-

PLAN TRENINGÓW 26.12 – 8.01

 

WTOREK: TUENIEJ OZPN (aktualnośći)
CZWARTEK: WOLNE

WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
SRODA: 18:00 – Zebranie z rodzicami – GIM NR 5
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
SOBOTA: Profbud Liga w Krośnie

Zajęcia dodatkowe od 9.01.

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

 

—————————

 

PLAN TRENINGÓW 19.12 – 25.12

 

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A + Biała B
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A + BIAŁA B

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

—————————————

 

PLAN TRENINGÓW 12.12 – 18.12

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 19:15-20:00 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B
SOBOTA: SPARING (aktualności)
NIEDZIELA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

 

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

—————————-

 

PLAN TRENINGÓW 05.12 – 11.12

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
ŚRODA: 18:00 – Sandecja, sala konferencyjna, Zebranie rodziców z przedstawicielami Akademii
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 20:00-20:45 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B
SOBOTA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

Stroje na treningi:
Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

————————

PLAN TRENINGÓW 28.11 – 04.12

 

 

PONIEDZIAŁEK: 19:30-  20:15 – Straż, – Grupa Biała A
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: 20:00-20:45 – sala 109 na MOSiR,ul.Nadbrzeżna – Grupa Biała B

SOBOTA: 10:15 – Mikołajki, ul. Nadbrzeżna 34 (aktualności)

 

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————————-

PLAN TRENINGÓW 14.11 – 27.11

 

 

WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
NIEDZIELA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

Stroje na treningi:

 

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

 

————————

PLAN TRENINGÓW 07.11 – 13.11

 

 

WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A – sparing z 2005 na hali
19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B (przeniesiony na stałe,) – sparing z 2005
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
PIĄTEK: Wyjazd na API CUP (aktualności)
SOBOTA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

 

Stroje na treningi:

Wtorek: – żółte
Czwartek – białe

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 07.11 – 13.11

 

PONIEDZIAŁEK: 19:00-20:30 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
WTOREK: 17:30-19:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA A
CZWARTEK: 16:30 – 18:00 – HALA ZAWADA – GRUPA BIAŁA A
19:30 – 21:00 – GIM NR 5 – GRUPA BIAŁA B
NIEDZIELA: PROFBUD LIGA w Krośnie (aktualności)

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe
Wtorek: – pomarańczowe
Czwartek – żółte

 

PLAN TRENINGÓW 31.10 – 06.11

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

CZWARTEK: 15:45 – 17:00 – Grupa BIAŁA B, Orlik Jezuici – sparing z 2007 B

16:45 – 18:00 – Grupa BIAŁA A, Orlik Jezuici – sparing z 2007 A

NIEDZIELA: Liga Młodych Talentów, Bielsko-Biała (aktualności)

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Czwartek – białe

 

PLAN TRENINGÓW 17.10 – 30.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

CZWARTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

SOBOTA: Turniej – Dolny Kubin (aktualności)

 

PONIEDZIAŁEK: 16:30 – 17:30 -1 Liga Orlików, Sandecja-Dunajec, Zawada (aktualności)

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

PIĄTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

 

——————————————————

 

PLAN TRENINGÓW 10.10 -16.10

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:30 – Grupa Biała A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

ŚRODA: 16:00 – 1 Liga Orlików, AP 2012 – Sandecja, Zawada (aktualności) – odwołane

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada + zawodnicy niepowołani – odwołane

PIĄTEK: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

SOBOTA: Turniej w Krakowie

1 Liga Orlików, Dunajec – Sandecja (aktualności) – przełożony

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

———————————-

 

PLAN TRENINGÓW 3.10 – 9.10

 

PONIEDZIAŁEK: 17:00 – 18:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada

WTOREK: 17:00 – 1 Liga Orlików, AP 2012 – Sandecja, Zawada (aktualności) – odowłany

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA B, Zawada – odwołany

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada – odwołany

CZWARTEK: 16:00 – 17:30 – Sparing grupy Białej B z rocznikiem 2007, Orlik przy Jezuitach

17:30 – 19:00 – Sparing grupy Białej A z rocznikiem 2007, Orlik przy Jezuitach

SOBOTA: Tychy Cup (aktualności)

 

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

——————————————–

PLAN TRENINGÓW 26.09 – 02.10

 

 

PONIEDZIAŁEK: WOLNE

ŚRODA: 16:15 – 17:30 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:30 – 18:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

CZWARTEK: TESTY SPRAWNOŚCIOWE (harmonogram w poniedziałek wieczorem)

PIĄTEK: TESTY SPRAWNOŚCIOWE (harmonogram w poniedziałek wieczorem)

 

 

 

 

Stroje na treningi:

 

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – białe

Czwartek: żółte

Piątek – żółte

————————————-

PLAN TRENINGÓW 19.09 – 25.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada + Zawodnicy niepowołani do Ligi Orlików

18:00 – 1 Liga Orlików, Sandecja – Biegoniczanka, Zawada (aktualności)

ŚRODA: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

PIĄTEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

NIEDZIELA: LIGA MŁODYCH TALENTÓW (aktualności)

 

 

Stroje na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 12.09 – 18.09

 

 

PONIEDZIAŁEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa Biała A, Zawada

 

ŚRODA: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA A, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA B, Zawada

 

PIĄTEK: 16:15 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

 

 

Strone na treningi:

Poniedziałek: – pomarańczowe

Środa – żółte

Piątek – białe

 

———————————————————-

 

PLAN TRENINGÓW 5.09 – 11.09

 

PONIEDZIAŁEK: 1 Liga OZPN, Glinik Gorlice-Sandecja (aktualności)

ŚRODA: 16:30 – 17:45 – Grupa BIAŁA B, Zawada

17:45 – 18:00 – Zebranie zrodzicami, Zawada

18:00 – 19:15 – Grupa BIAŁA A, Zawada

PIĄTEK: 16:30 – 18:00 – Grupa BIAŁA A, Zawada

18:00 – 19:30 – Grupa Biała B, Zawada

SOBOTA: Limanovia Cup (aktualności)

Strone na treningi:

Środa – żółte

Piątek – białe

 

Kadra

Kadra zawodników na sezon 2019/20

1 Hrabczak Julian
2 Kowalik Piotr
3 Krawczyk Fabian
4 Krzyżak Konrad
5 Kupczak Patryk
6 Laskosz Kacper
7 Liberda Kacper
8 Marcinowski Miłosz
9 Maślanka Igor
10 Maślanka Marcin
11 Nowak Arkadiusz
12 Oleksy Maciej
13
14
15 Piskor Krzysztof
16 Piszczek Michał
17 Rosiek Piotr
18 Rutecki Mateusz
19 Salamon Adrian
20 Stróżak Mateusz
21 Zygmunt Kacper
22 Tokarczyk Jakub
23 Tokarz Konrad
24 Urlik Jakub
25 Wokacz Kacper

 

 

 

Badania

 

Lp. Nazwisko Imię  Data ważności
1 Hrabczak Julian  20.07.2021
2 Kowalik Piotr  25.05.2021
3 Krawczyk Fabian  30.06.2021
4 Krzyżak Konrad  20.07.2021
5 Kupczak Patryk  28.08.2021
6 Laskosz Kacper  10.08.2021
7 Liberda Kacper  21.05.2021
8 Marcinowski Miłosz  27.03.2020
9 Maślanka Igor  22.08.2021
10 Maślanka Marcin  21.07.2021
11 Nowak Arkadiusz  23.05.2021
12 Oleksy Maciej  22.07.2021
13
14
15 Piskor Krzysztof  21.08.2020
16 Piszczek Michał  03.09.2021
17 Rosiek Piotr  25.06.2021
18 Rutecki Mateusz  11.08.2021
19 Salamon Adrian  28.07.2021
20 Stróżak Mateusz  21.05.2021
21 Zygmunt Kacper  08.07.2021
22 Tokarczyk Jakub  01.09.2021
23 Tokarz Konrad  14.06.2021
24 Urlik Jakub  20.07.2021
25 Wokacz Kacper  15.03.2021

 

 

 

 

Osiągnięcia grupy

 

Turnieje w roku kalendarzowym 2017

 

Data turnieju Nazwa Turnieju Miejscowość Osiągnięty  wynik

 

 

Turnieje w roku kalendarzowym 2016

Data turnieju Nazwa Turnieju Miejscowość Osiągnięty  wynik
 02.01.2016  Mistrzostwa OZPN (Finał miejski)  Nowy Sącz  IV miejsce
 30.01-01.02.2016  Adidas 4 sport Cup (t.międzynarodowy)  Presov, Słowacja  II miejsce 
 20.02.2016  II Turniej Zimowy Akademii Kolejarz  Grybów  I miejsce 
 21.02.2016  Halny Cup 2016  Łącko  I miejsce 
 14.02.2016  Profbud Liga 2015/2016, Finał  Krosno  II miejsce 
 08-10.04.2016  API Cup Zakopane 2016  Zakopane  I miejsce 
 27.05.2016  Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka  Łącko  II miejsce 
 28-29.05.2016  III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej  Szydłowiec  I miejsce 
 25-26.06.2016  APN Football Cup 2016  Piotrków Trybunalski  VI miejsce 
 02-03.07.2016  AXA Junior Cup – Orthopaedikos Cup  Stuttgart – Niemcy  VII miejcce 
 07.08.2016  Gorczańska Cup 2016  Łukowica  I miejsce 
 21.08.2016  Beniaminek Krosno Cup 2016  Korczyna k./Krosna  I miejsce 
 10.09.2016  Limanovia Cup 2016  Limanowa  I miejsce 
 08.10.2016  Tychy Cup 2016  Tychy  III miejsce
 22.10.2016  Dynamovćek Cup 2016  Dolny Kubin Słowacja  I miejsce

 

Turnieje w roku kalendarzowym 2015

Data turnieju Nazwa Turnieju Miejscowość Osiągnięty  wynik
 24.01.2015  Bonito Cup  Mszana Dolna  I miejsce
 01.02.2015  Turniej im. Wiesława Spiegla  Nowy Sącz  III miejsce
 07.02.2015  Żak Cup  Limanowa  I miejsce
 21.03.2015  Turniej pod Balonem  Szalowa  II miejsce
 29.03/02.04.2015  Puławy Cup  Puławy  I miejsce
 02.05.2015  Bryl Cup  Budzów  I miejsce
 14.06.2015  Deichmann 2015  Nowy Sącz  I miejsce
 21.06.2015  AMC Cup  Kraków  II miejsce
26-28.06.2015  Deichmann 2015 – Finał Finałów  Wałbrzych 21 miejsce
 02.08.2015  Turniej Orlików U-10  Łukowica  I miejsce
 09.08.2015  Środek Lata na Sportowo  Łososina Dolna  I miejsce
 29.08.2015 Football Cup & Talent Days , Champion League  Myślenice eliminacje
 29.08.2015  Football Cup & Talent Days, Europa League  Myślenice  I miejsce
 05.09.2015 Turniej Kogucika – Puchar Senatora RP  S. Koguta Stróże IV miejsce
 12.09.2015  Limanovia Cup 2015  Limanowa  I miejsce
 19.09.2015  Korona Kielce Cup 2015  Kielce  III miejsce
 20.09.2015  Fachowiec Cup Brzesko IV miejsce
 05.12.2015  II Turniej Mikołajkowy Akademii Kolejarz  Bobowa  I miejsce
 12-13.12.2015  UHLSPORT CUP Skotniki IV miejsce
 20.12.2015  Sotralentz Cup 2015  Rytro  II miejsce

 

Turnieje/Rozgrywki

brak informacji