U-16 (rocznik 2004)
Aktualności

OSTATECZNA KADRA NA TURNIEJ BELL SPORT W ZAKOPANEM(25-27.10).WYJAZD 9.00 STADION SANDECJA.( koszt 270 zł/os  płatne przed wyjazdem) Wyjazd: koszulka polo + dres dół, góra!!!!! ( zabieramy również: koszulke treningową żłótą, roller, ubrania termoaktywne, rzeczy na basen, rzeczy i środki higieny osobistej, dowód tożsamości)

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. BOLSĘGA MICHAŁ
  5. MICHAŁCZAK HUBERT
  6. PALACZ MICHAŁ
  7. ZIEMNIK ARKADIUSZ
  8. ŻARNOWSKI KAMIL
  9. TALAR KACPER
  10. KUBIELA DANIEL
  11. KOSZYK KONRAD
  12. KUC DOMINIK
  13. JARZĘBAK KACPER
  14. JARZĘBAK MARCIN
  15. SIKORA ANDZREJ
  16. POPIELA MATEUSZ
  17. JAWORSKI JAKUB
  18. PROSZEK MACIEJ

KADRA NA MECZ  I LIGI OKRĘGOWEJ Z GLINIKIEM GORLICE (20.10.2019 NIEDZIELA) 12.00 W GORLICACH. WYJAZD 10.00 ZE STADIONU SANDECJI.

  1. DUDA AREK
  2. ALBERT POPIELA
  3. WAŃCZYK ARTUR
  4. KANDYFER BARTOSZ
  5. ORSACZEK GRZEGORZ
  6. KOSMA ROPER
  7. OLCHAWA KRYSTIAN
  8. GUCWA PATRYK
  9. TAJSTRA PAWEŁ

 

KADRA NA MECZ II LIGI WOJEWÓDZKIEJ Z UNIĄ TARNÓW (20.10.20019  NIEDZIELA) O 10.30 W TARNOWIE . WYJAZD 8.15 Z SANDECJI.

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. MICHAŁCZAK HUBERT
  5. PALACZ MICHAŁ
  6. ZIEMNIK ARKADIUSZ
  7. ŻARNOWSKI KAMIL
  8. KUBIELA DANIEL
  9. KOSZYK KONRAD
  10. JARZĘBAK KACPER
  11. JARZĘBAK MARCIN
  12. SIKORA ANDZREJ
  13. POPIELA MATEUSZ
  14. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
  15. KUC (MECZ W ROCZNIKU 2003, BRAK GRY = WYJAZD NA MECZ Z UNIĄ)
  16. TALAR (MECZ W ROCZNIKU 2003, BRAK GRY = WYJAZD NA MECZ Z UNIĄ)
  17. BOLSĘGA (MECZ W ROCZNIKU 2003, BRAK GRY = WYJAZD NA MECZ Z UNIĄ)

KADRA NA TURNIEJ BELL SPORT W ZAKOPANEM(25-27.10) koszt 270 zł/os:

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. BOLSĘGA MICHAŁ
  5. MICHAŁCZAK HUBERT
  6. PALACZ MICHAŁ
  7. ZIEMNIK ARKADIUSZ
  8. ŻARNOWSKI KAMIL
  9. TALAR KACPER
  10. KUBIELA DANIEL
  11. KOSZYK KONRAD
  12. KUC DOMINIK
  13. JARZĘBAK KACPER
  14. JARZĘBAK MARCIN
  15. SIKORA ANDZREJ
  16. POPIELA MATEUSZ
  17. JAWORSKI JAKUB (ZAWODNIK W TRENIGU PO KONTUZJI, OSTATECZNA DECYZJE PODEJMIE FIZJO.)
  18. PROSZEK MACIEJ (ZAWODNIK W TRENIGU PO KONTUZJI, OSTATECZNA DECYZJE PODEJMIE FIZJO.)

 

KADRA NA MECZ II LIGI WOJEWÓDZKIEJ  Z LIMANOVIĄ LIMANOWA(26.10):

  1. DUDA AREK
  2. POPIELA ALBERT
  3. WAŃCZYK ARTUR
  4. KANDYFER BARTOSZ
  5. ORSACZEK GRZEGORZ
  6. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
  7. KOSMA ROPER
  8. OLCHAWA KRYSTIAN
  9. GUCWA PATRYK
  10. TAJSTRA PAWEŁ

KADRA NA MECZ  I LIGI OKRĘGOWEJ Z LKS UBIAD 15.30 STADION ZAWADA. ZBIÓRKA 14.30:

  1. DUDA AREK
  2. ALBERT POPIELA
  3. WAŃCZYK ARTUR
  4. KANDYFER BARTOSZ
  5. ORSACZEK GRZEGORZ
  6. KAMIL ŻĄNOWSKI
  7. KOSMA ROPER
  8. OLCHAWA KRYSTIAN
  9. GUCWA PATRYK
  10. TAJSTRA PAWEŁ
  11. POPIELA MATEUSZ

KADRA NA MECZ (12.10) II LIGI WOJEWÓDZKIEJ Z DRUŻYNĄ SOŁY OŚWIĘCIM W NOWYM SĄCZU. MECZ 11.00, ZBIÓRKA 8.45 – ANALIZA ORAZ ODPRAWA PRZEDMECZOWA.

  1. STUDENCKI KACPER
  2. DUDA AREK
  3. ZIEMNIK AREK
  4. BOLSĘGA MICHAŁ
  5. FALTYN DOMINIK
  6. MICHAŁCZAK HUBERT
  7. JARZĘBAK KACPER
  8. JARZĘBAK MARCIN
  9. ŻARNOWSKI KAMIL :p
  10. TALAR KACPER
  11. KOSZYK KONRAD
  12. KUBIELA DANIEL
  13. SIKORA ANDRZEJ
  14. POPIELA MATEUSZ
  15. ŻĄNOWSKI KAMIL
  16. POPIELA ALBERT
  17. KUC DOMINIK
  18. PALACZ MICHAŁ

 

 

PLAN OBOZU ROCZNIK 2004 W DZIERŻONIOWIE W DNIACH 09.08 – 17.08.2019

09.08 (PIĄTEK)

5.40: ZBIÓRKA PRZY STADIONIE SANDECJI NOWY SĄCZ
6.00: WYJAZD NA OBÓZ DO DZIERŻONIOWA
11.00-12.00: PRZYJAZD NA MIEJSCSE
12.00-12.30: ZAKWATEROWANIE
12.30 – 13.00 HIGIENA OSOBISTA
13.00 – OBIAD
14.00-15.00 : ODPRAWA TECHNICZNA , REGULAMIN OBOZU
15.00-16.00 : CZAS WOLNY
16.00- 17.30 TRENING PIŁKARSKI
17.30-19.00 :HIGIENA OSOBISTA, ODPOCZYNEK, REGENERACJA
19.00: KOLACJA
20.00 – 21.30 : CZAS WOLNY
21.30 – 22.00: TOALETA WIECZORNA
22.00-07.00: CISZA NOCNA

10.08 (SOBOTA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : WYKŁAD- NOWE PRZEPISY GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

11.08 (NIEDZIELA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : ANALIZA MECZU SPARINGOWEGO Z POLONIĄ WARSZAWA 2005
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

12.08 ( PONIEDZIAŁEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
15.30: ODPRAWA PRZED MECZOWA
16.00-17.30 : SPARING Z LECHIĄ DZIERŻONIÓW
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : GRY I ZABAWY
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

13.08 ( WTOREK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : ANALIZA MECZU SPARINGOWEGO Z POLONIĄ WARSZAWA 2004
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

14.08 ( ŚRODA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
15.00: ODPRAWA PRZEDMECZOWA
16.00-17.30 : SPARING Z POLONIĄ ŚWIDNIK
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : SIATKÓWKA -MINITURNIEJ
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

15.08 (CZWARTEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : ANALIZA MECZU Z WIDZEWEM ŁÓDŹ
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

16.08 (PIĄTEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : GRA WEWNĘTRZNA Z ROCZNIKIEM 2003
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : GRY I ZABAWY
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

17.08 (SOBOTA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.00-11.00 :TURNIEJ SIATKO-NOGI
12.00 : POWRÓT Z OBOZU DO NOWEGO SĄCZA
17.00 : PLANOWANY PRZYJAZD DO NOWEGO SĄCZA

 

 

 

KADRA  NA MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA W BARCICACH (03.08).

ZBIÓRAKA NA STADIONIE SANDECJI 9.15 (żółte koszulki, czarne spodenki, czarne getry)

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. MICHAŁCZAK HUBERT
  5. ZIEMNIK AREK
  6. JARZĘBAK KACPER
  7. JARZĘBAK MARCIN
  8. JAWORSKI JAKUB
  9. ŻARNOWSKI KAMIL
  10. SIKORA ANDRZEJ
  11. KUBIELA DANIEL
  12. TALAR KACPER
  13. POPIELA MATEUSZ
  14. PROSZEK MACIEJ
  15. DOMINIK KUC
  16. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
  17. KOSZYK KONRAD

SPARINGI OKRES PRZYGOTOWAWCZY

27.07 : SANDECJA – KOLEJARZ JUNIORZY(STRÓŻE)

30.07 : SANDECJA – POLONIA WARSZAWA 2005(BARCICE)

03.08 : SANDECJA -POLONIA WARSZAWA 2004(BARCICE)

08.08 : SANDECJA – WIDZEW ŁÓDZ (STRÓŻE)

09.08 – 17.08 : OBÓZ DZIERŻONIÓW

24.08 – 25.08 : ELIMINACJE DO TURNIEJU BellSport (DUNAJEC)

 

 

 

 

 

 

 

Kadra na mec

z Czarnomorcem

obowiazkowo wszyscy zawodnicy 2004

dresy saller -koszulki białe

wyjazd 8.30 stadion Sandecja

—-

z Reprezentacją woj.opolskiego2004

 

Niedziela 03.03.2019

boisko sztuczne NOWY TARG

 

wyjazd godz.7.45 -Sandecja

 

Olchawa,Studencki

Ziemnik,Sadowski,Faltyn,Popiela,Bogdanowicz

Żarnowski,Talar,Sikora,Jaworski

Wojtas,Proszek,Jarzebak M2005

Jarzebak K i M,Michałczak,Kościółek

 

dresy saller czarne.obuwie na boisko sztuczne

————————-

 

INFORMACJA

W PONIEDZIAŁEK   04.03.2019  O  GODZINIE 16.00

SPOTKANIE Z RODZICAMI ZAWODNIKÓW ROCZNIKA 2004

MIEJSCE SPOTKANIA-Budynek MKS Sandecja S.A-sala Konferencyjna ,ul.Kilińskiego 47

 

 

PLAN ORGANIZACYJNY NA DZIEŃ 23.02.2019

KADRA NA MECZ SPARRINGOWY ORAZ FINAŁY TRAMPKARZY MAŁOPOLSKA

Bogdanowicz Grzegorz

Faltyn Dominik

Jarzębak Kacper

Jarzębak Marcin

Jaworski Jakub

Kościółek Kacper

Kubiela Daniel   –  zwolniony

Michałczak Hubert

Olchawa Dominik

Popiela Mateusz  –  mecz z Cracovia ,bez uczestnictwa w finałach

Proszek Maciej – bez uczestnictwa w finalach – kontuzja po meczu z Cracovia

Sikora Andrzej

Studencki Kacper

Talar Kacper-   kontuzja
Ziemnik Arkadiusz-bez uczestnicrwa w finałach,kontuzja po meczu z Cracovia
Żarnowski  Kamil

sparring z Cracovia Kraków

wynik 0:3

23.02.2019 , godzina 9.30 boisko ul.Wielicka

wyjazd godzina 7.00 stadion Sandecja

drresy akademii,ortaliony,biała koszulka saller

Małopolskie finały w kategorii  trampkarz

23 lutego 2019 r. (sobota) trampkarze (godz. 13.00-16.30)

boisko ze sztuczną trawą pod balonem Wandy w Krakowie (ul. Bulwarowa 39)

KRAKÓW: Progres Kraków
MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Karol Wadowice
NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz
TARNÓW: Okocimski Brzesko

Plan turnieju 12.30 Odprawa techniczna

13.00 : Progres – Karol

13.35- Sandecja – Okocimski 0 – 1

      14.10  Progres – Sandecja 5 – 2

14.45 Karol – Okocimski

          15.20  Okocimski – Progres

  15.55  Karol – Sandecja 3 – 5

IV MIEJSCE W TURNIEJU

Pomimo zajęcia miejsca poza podium

zawodnikom należą się brawa za postawę w ciągu całego pracowitego i wyczerpujacego dnia.

Niestety zarówno w meczu z Cracovia jak i w turnieju MZPN zagraliśmy bez kilku zawodników ze względu na kontuzje i inne przyczyny.

———————

Regulamin Halowych Mistrzostw Małopolski Trampkarzy 2019

§1

1. Celem Halowych Mistrzostw Małopolski 2019 jest wyłonienie halowego mistrza Małopolski w kategorii trampkarzy.

2. Organizatorem mistrzostw jest Wydział Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

3. Miejsce zawodów: boisko ze sztuczną trawą pod balonem w Krakowie-Nowej Hucie, ul. Bulwarowa 39

. 4. Termin zawodów: 23 lutego 2019 r. (sobota)

§2

1. W Halowych Mistrzostw Małopolski Trampkarzy uczestniczą 4 zespoły – najlepsze z eliminacji w okręgach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i Małopolska zachodnia.

W wyniku eliminacji awans do finałów (system każdy z każdym) uzyskali: 1. KRAKÓW: Progres Kraków 2. MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Karol Wadowice 3. NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz 4. TARNÓW: Okocimski Brzesko

2. Do rozgrywek uprawnieni są zawodnicy: ur. 1.01.2004 i młodsi

3. W zawodach mogą brać udział zawodnicy zgłoszeni i potwierdzeni do danego klubu, znajdujący się w systemie ewidencji zawodników Extranet PZPN.

4. W zawodach mogą brać udział drużyny, które uczestniczą w rozgrywkach ligowych

. 5. Zawodnik może być dopuszczony do gry tylko w jednym zespole tego samego klubu z wyjątkiem bramkarza.

Bramkarz traktowany jest tak jak w rozgrywkach o mistrzostwo Małopolskiej Ligi Juniorów i zgodnie z przepisami PZPN, ale zaleca się jego grę w dwóch zespołach tylko w uzasadnionych przypadkach (choroba, kontuzja) i za zgodą kierownictwa turnieju.

6. Przed pierwszym meczem obowiązkowo należy przedłożyć Kierownictwu Turnieju następujące dokumenty stanowiące warunek dopuszczenia do udziału w turnieju:

a. lista zgłoszeń zawierająca: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, numer zawodnika w Extranecie, datę ważności badania lekarskiego, podpis opiekuna, pieczątkę MZPN (bądź właściwego Okręgu lub Podokręgu);

lista pozostaje w dokumentacji turnieju b. karty zdrowia (w razie konfrontacji: dokument tożsamości, aktualna legitymacja szkolna, paszport)

§3

1. Drużyna na turniej finałowy składa się maksymalnie z 13 zawodników oraz dwóch opiekunów (np. trener i kierownik).

2. Zespół na boisku tworzy sześciu zawodników: pięciu w polu i bramkarz. Strój bramkarza musi się różnić od ubioru innych zawodników i sędziego

. 3. Liczba zmian podczas meczu jest nieograniczona, warunek – najpierw następuje zejście zawodnika, a następnie wejście zmiennika. a. zmiany odbywają się w trakcie przerw w grze, we własnej strefie zmian,

o zmianie nie trzeba informować sędziego b. na boisku nie może znajdować się więcej niż sześciu zawodników danej drużyny;

w przypadku złamania tego przepisu sędzia ma obowiązek wykluczyć na 2 minuty zawodnika zespołu, który dopuścił się przewinienia oraz ukarać rzutem wolnym pośrednim z miejsca, w którym znajdował się piłkarz w momencie przerwania gry

4. Czas trwania zawodów: 30 minut (bez przerwy i bez zmiany stron)

 5. W czasie gry obowiązują przepisy gry w piłkę nożną, z tym, że:

a. wprowadzenie piłki z boku (aut) następuje nogą b. bramka nie może być zdobyta, jeżeli piłka całym obwodem minie linię bramkową bezpośrednio po odbiciu się od ściany, sufitu itd.

c. przy stałych fragmentach gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą się znajdować przynajmniej 5 metrów od piłki; stały fragment należy wykonać w ciągu 4 sekund

d. rzut wolny pośredni przyznany drużynie atakującej w polu karnym przeciwnika, musi być wykonany z linii pola karnego, najbliżej miejsca przewinienia

e. po odbiciu się piłki od sufitu, oświetlenia itp., sędzia zarządzi rzut wolny pośredni przeciwko drużynie, która jako ostatnia jej dotknęła; wprowadzenie piłki nogą do gry następuje z boku (aut) na wysokości przewinienia nogą

f. za przewinienie w polu bramkowym popełnione przez drużynę broniącą – sędzia zarządzi rzut karny z odległości 9 metrów

6. Gra bramkarza: a. bramkarz gra rękami tylko we własnym polu bramkowym b. bramkarz wprowadza piłkę do gry z pola bramkowego tylko ręką

– w przypadku wprowadzenia jej nogą sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z linii pola karnego

c. bramkarz po otrzymaniu piłki od zawodnika swojej drużyny nogą (poniżej kolana) może zagrywać tylko nogą – za przekroczenie tego przepisu sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z linii pola karnego

d. bramkarz musi wprowadzić piłkę do gry w ciągu 4 sekund

7. W hali sportowej pod balonem zawodników obowiązuje obuwie halowe, obuwie tzw. zimowe („śniegówki”) lub tzw. lanki

§4

1. Zawodnik może być ukarany za przewinienie dokonane w czasie gry – wykluczeniem z gry na 2 minuty; trzecie przewinienie tego samego zawodnika traktowane jest jako czerwona kartka.

2. Za poważniejsze przewinienie zawodnik jest usuwany całkowicie z gry, a jego drużyna gra w osłabieniu przez 4 minuty

(przy poważnym przekroczeniu przepisów gry Kierownictwo Turnieju informuje Wydział Dyscypliny MZPN celem nałożenia kary dyscyplinarnej).

3. Strata bramki przez drużynę grającą w osłabieniu nie anuluje kary mniejsze (2-minutowej).

4. Otrzymanie czerwonej kartki (samoistnej) automatycznie wyklucza zawodnika z następnego meczu (decyzję o nałożeniu ewentualnej dodatkowej kary może podjąć Wydział Dyscypliny MZPN).

5. Za brutalny faul lub wybitnie niesportowe zachowanie zawodnik może być ukarany wykluczeniem do końca turnieju.

6. Minimalna ilość zawodników jednej drużyny na boisku – trzech (z bramkarzem), w przypadku kolejnych wykluczeń karę należy odłożyć do momentu, gdy będzie możliwe jest zastosowanie

7. Jeżeli w przypadku wykluczeń, kontuzji bądź innych przyczyn któraś z drużyn liczy mniej niż 3 zawodników grę należy zakończyć.

§5

1. Zespół, który nie stawi się na zawody, bądź zostanie zdekompletowany karany jest walkowerem 0:5.

2. Drużyna wymieniona na pierwszym miejscu w terminarzu rozgrywek pełni rolę gospodarza zawodów

. Każda drużyna powinna posiadać dwa komplety różniących się kolorem strojów sportowych.

3. Opiekunowie drużyn zobowiązani są do czytelnego wypełnienia sprawozdań sędziowskich.

§6

1. Drużyny grają systemem „każdy z każdym”

. 2. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za porażkę 0 punktów.

3. O kolejności w tabeli decyduje: a. ilość punktów ze wszystkich spotkań

b. w razie równej ilości punktów przy dwóch lub więcej drużynach decydują wyniki bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi drużynami (tzw. mała tabelka)

c. w razie dalszej równości punktów decyduje: – lepsza różnica bramek między tymi drużynami – większa ilość strzelonych bramek między tymi drużynami – lepsza różnica bramek ze wszystkich spotkań – większa ilość strzelonych bramek ze wszystkich spotkań – losowanie

4. Wszystkie zespoły zostaną nagrodzone pucharami.

Organizatorzy przyznają także wyróżnienia indywidualne. Dla uczestników przewidziany jest obiad.

§7

1. Opiekunowie drużyn ponoszą odpowiedzialność za zachowanie swoich zawodników w trakcie turnieju (w przypadku uszkodzenia pomieszczeń czy szatni, kluby zostaną obciążone kosztami naprawy).

2. W przypadku ujawnienia nieprawidłowości zostaną wyciągnięte sankcje dyscyplinarne w stosunku do opiekunów danych klubów.

3. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa Kierownictwo Turnieju.

4. Małopolski Związek Piłki Nożnej nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste uczestników turnieju.

5. Kluby zobowiązane są do ubezpieczenia zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków

. 6. Małopolski Związek Piłki Nożnej nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i ich następstwa zaistniałe w trakcie turnieju oraz w drodze na i z turnieju.

7. Za niewłaściwe zachowanie zawodników, opiekunów drużyn, rodziców i kibiców powodujących przerwanie meczu dana drużyna może być wykluczona z dalszych rozgrywek – decyzje podejmuje Kierownictwo Turnieju

. 8. Prawo interpretacji niniejszego Regulaminu ma Wydział Szkolenia MZPN i Wydział Gier MZPN, a w trakcie zawodów Kierownictwo Turnieju.

9. W sprawach nie ujętych niniejszym regulaminem obowiązują Przepisy gry w piłkę nożną, Przepisy w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną i Regulamin Dyscyplinarny PZPN.

 

 

 

Kadra na mecz z SMS ŁÓDŹ

mecz 20.02.2019,godz 15.30

Zakopane API

3x30min

( 0:0.0:1,0:4)

 

 

Studencki,Olchawa,Lis

Faltyn,Michalczak,Jarzebak K i M

Żarnowski,Jaworski,

Ciapała,Kubiela,Bogdanowicz,Jasiński,

Kościółek,Legutko,Proszek,Sikora

zbiórka 13.15 Sandecja stadion

obuwie na boisko sztuczne.dresy Akademii

————————

 

W ZWIĄZKU Z PROGRAMEM  CERTYFIKACJI  PZPN

WSZYSCY ADEPCI  AKADEMII MUSZA ZOSTAĆ POPRZEZ RODZICÓW ZALOGOWANI W SYSTEMIE PZPN

W ZWIAZKU Z TYM NA  E- MAILE ZAWODNIKÓW  ZOSTANIE PRZESŁANY DOKUMENT UŁATWIAJĄCY PRZEPROWADZENIE TEJ OPERACJI

ZAWODNICY ROCZNIKA 2004 ZOBOWIAZANI SA  DO OBOWIAZKOWEGO ZAPOZNANIA RODZICÓW Z PRZESŁANĄ PREZENTACJĄ LOGOWANIA

—————————

 

MECZ Z AP 21 KRAKÓW

boisko Limanowa ,godzina 12.00

wynik 0 – 0

 

podsumowanie

 

OLCHAWA STUDENCKI

SIKORA FALTYN

JAWORSKI,ŻARNOWSKI,POPIELA,

KUBIELA,KOŚCIÓŁEK,BOGDANOWICZ,

WOJTAS,JARZĘBAK MiK PROSZEK

oraz testowany

 

Jaworski, Żarnowski,Proszek – kontuzje po 1 połowie

Talar,Legutko,Michałczak,Jarzebak M – chorzy

Ziemnik – zwolniony

 

 

————————-

 

PROGRES KRAKÓW

wynik  0 – 3

 

03.02.2019 godzina 9.30

zbiórka godzina 7.15 stadion Sandecja

dresy czarne,czapki,rekawiczki,ochraniacze,woda

 

Studencki,Olchawa

Ziemnik,Faltyn,Sikora,Popiela,Michałczak( zgłosił chorobe)

Żarnowski,Jaworski,Talar,Wojtas,Proszek,

,Kościółek,Legutko,Bogdanowicz

oraz testowani

 

———————————————————————–

 

 

 

INFORMACJA

mecz sparringowy podczas obozu

25.01.2019  godzina 9.00

Podhale – Sandecja

0  –  3

Kościołek 2, Kubiela

—————————-

23.01.2019 godzina 15.00

Sandecja – Wisła Czarny Dunajec

3  –  0

gole Jarzębak K,Kubiela 2

 

 

 

 

Finały OZPN w NOWYM TARGU

19.01.2018

wyjazd stadion Sandecja, godzina 11.00

dresy Akademii,obuwie halowe,ochraniacze,legitki,woda

 

kadra

Studencki,Ziemnik,Palacz,Sikora,Jaworski,

Żarnowski,Faltyn,Wojtas,Jarzębak,

Proszek,Bogdanowicz,Kościółek

————————

 

 

Finały Okręgowe pt. Klubowe Halowe Mistrzostwa Okręgu o Puchar OZPN Nowy Sącz im. Stanisława Ogórka.

Kategoria – Trampkarz Hala Sportowa ul. Wojska Polskiego 9,

34-400 Nowy Targ ( wjazd od ulicy Stanisława Józefczaka )

Grupa A:

Sandecja N.Sacz

Glinik Gorlice

SP 11 AP Podhale

KS „Sokół” Słopnice

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBOZU ZAKOPANE

PLAN,WYPOSAŻENIE ,WYMAGANE DOKUMENTY

 

HARMONOGRAM OBOZU  ZAKOPANE, 20 – 25.01.2019

Akademia Sandecja – rocznik 2004

Cele i zadania:

1.Doskonalenie elementów techniki,taktyki

2.Doskonalenie gry w fazie ofensywnej  i defensywnej  oraz SFG

3.Doskonalenie działań  poszczególnych formacji

4.Kształowanie cech motorycznych

5.Integracja zespołu

 

 

Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

Wyjazd stadion  Sandecji

 

 

Przyjazd

zakwaterowanie

 

 

Poranny  rozruch

 

 

Poranny  rozruch  

Poranny  rozruch

 

 

Poranny  rozruch

 

 

 

Sniadanie

 

Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Organizacja wyjazdu

Porządek pakowanie sprzętu indywidualnego

 

 

Trening 2

 

 

 

bramkarze  trening 2

trener Zwoliński

 

 

Trening 4

 

 

 

 

Trening 7

 

 

 

 

Trening 8

 

 

 

 

 

Trening 9

 

Sparring

Podhale

 

 

 

 

 

 

Sprawdzenie czystości pokoi zdanie kluczy,pakowanie sprzetu

 

Wyjazd

Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad  

 

 

Sparring

sparring z rocznikiem 2003

 

Trening 3

 

 

 

Trening 5

 

 

 

Sparring

Sparring z Wisłą Czarny Dunajec

3 -0 Kubiela 2, Jarzebak K

 

Trening 9

 

 

bramkarze  trening 1

trener Zwoliński

 

 

 

 

 

 

Trening 6

 

 

Odnowa biologiczna

( basen)

 

Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja
 

zasady obozowe

plan obozu

zajęcia organizacyjne

 

 

Teoria –

zajęcia    integracyjne

 

 

 

Teoria –

zajęcia     integracyjne

 

 

Teoria

zajęcia integracyjne

 

 

Omówienie obozu

zajęcia integracyjne

 

 

22:00 – 7:00 cisza nocna
Rozruch – 5x
Trening  bramkarze -2x, trening grupa 2004 – 9x
Sparringi – 3x
Teoria -4 x
Zajęcia integracyjne – 5x

 

 

 

Sprzęt do treningu

korki bądż turfy, halówki, ochraniacze, strój treningowy biało- niebieski  Wiśniowski,koszulki czarne i zółte oraz  dodatkową koszulkę, getry ( kilka par), spodenki, dres saller, odzież termalną góra dół, ortalion klubowy ,czapkę, rękawiczki, komin

Do użytku codziennego:

– dres saller, koszulkę polo niebieską, czapkę, rękawiczki, kurtkę zimową

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręczniik

– klapki

– plecak klubowy

Na basen:

– ręcznik, czepek, kąpielówki, klapki

inne:

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

– batony energetycze

– książki  ( najlepiej o tematyce sportowej )

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.) – udostepnianie w wyznaczonych godzinach

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność

Jeżeli będzie ktoś posiadał ,zostaną zdeponowane u trenerów  i udostępniane w wyznaczonych godzinach

 

 

Obowiązkowe dokumenty dostarczamy na najbliższe treningi

(do czwartku 17.01.2019)

do kierownika S.Proszka – ( cała dokumentacja w koszulce foliowej )

 

Karta kwalifikacyjna ( wypełniona dokładnie, informacje wychowawcy i szczepienia może uzupełnić rodzic sam i się podpisać )

oświadczenie Rpdziców

plan obozu

zgoda Rodziców na przetwarzanie RODO

regulamin obozu

 

——————————-

 

Od kilku lat w Nowym Sączu organizowana jest zbiórka darów

dla kombatantów AK, WiN, oraz NSZ żyjących na Kresach Wschodnich

i Polaków żyjących na tych ziemiach pod nazwą „Rodacy Bohaterom”.

W tym roku w akcję włącza się również Akademia Sandecja.

 

Pomóc można poprzez dostarczenie żywności lub pieniędzy

kierownikom i trenerom zespołów naszej Akademiido dnia 11 stycznia 2019 roku.

Kolejnego dnia dary zostaną spakowane i zawiezione Polakom z Kresów Wschodnich. Liczymy na Twoją pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od kilku lat w Nowym Sączu organizowana jest zbiórka darów

dla kombatantów AK, WiN, oraz NSZ żyjących na Kresach Wschodnich

i Polaków żyjących na tych ziemiach pod nazwą „Rodacy Bohaterom”.

W tym roku w akcję włącza się również Akademia Sandecja.

 

Pomóc można poprzez dostarczenie żywności lub pieniędzy

kierownikom i trenerom zespołów naszej Akademiido dnia 11 stycznia 2019 roku.

Kolejnego dnia dary zostaną spakowane i zawiezione Polakom z Kresów Wschodnich. Liczymy na Twoją pomoc!

INFORMACJA

wtorek 08.01.2019

sparing w Szalowej

wyjazd godzina 17.15 stadion Sandecja

boisko sztuczne

każdy obowiązkowo dres czarny Saller,koszulka biała Saller

 

Kadra na mecz

Olchawa,Bogdanowicz,Studencki,Zarnowski,

Faltyn,Sikora,Jaworski,Talar,Jarzebak M i K

Proszek,Kubiela,Kościółek,Wojtas,Gucwa,Jasiński

Palacz,Michalczak

 

pozostali treningi rozpoczynają od środy

 

————————–

 

 

 

 

Każdy zawodnik 2004 realizuje

plan zajęć indywidualnych wg. otrzymanej

rozpiski treningowej

zmiana w niej dotyczy dnia

27.12.2018  z uwagi na

Turniej OZPN Nowy Sacz

trampkarze – czwartek 27.12.2018

zbiórka hala Na Rurach godzina 7.30

obuwie halowe – dresy akademii

 

Sprzet do gry  – koszulki spodenki getry dostarczy Akademia

Wyznaczeni wszyscy zawodnicy – poza  kontuzjowanymi i chorymi

Studenckim,Palaczem,Bocheńskim,Sikorą.

W przypadku nieobecności -wyjazdów rodzinnych itp prosze o pilne  info

 

Mecze turniejowe  rozgrywane bedą od godz 8.00 do 13.30

 

——————————————————————-

 

ZE WZGLĘDU NA PLANOWANY ZAKUP SPRZETU ( koszulki ,spodenki)

PROSZE O PODANIE ROZMIARÓW KIEROWNIKOWI S.PROSZKOWI – e-mail,telefon

PILNE !!!

—————————————————————–

 

INFORMACJA

W DNIU  17.12.2018 – poniedziałek

ODBĘDĄ SIĘ NA HALI  PWSZ NOWY SACZ TESTY DLA ROCZNIKA 2004

ROZPOCZĘCIE  GODZINA 18.00, ZBIÓRKA 17.45

TEST SZYBKOŚCI,MOCY,BEEP TEST

POMIARY SOMATYCZNE

 

ZAWODNICY PRZYBYWAJĄ NA SPRAWDZIANY  PRZEBRANI  JAK NA TRENING – DRESY ORAZ BIAŁA KOSZULKA I NIEBIESKIE SPODENKI ( lub czarne jak koś nie ma niebieskich),BIAŁE GETRY

RZECZY PRYWATNE ZOSTAWIAMY NA TRYBUNACH

 

OBECNOŚĆ OBOWIAZKOWA

————————-

Akademia Sandecja informuje, iż ustaliła kwotę dofinansowania dla osób
które posiadają więcej niż jedno dziecko trenujące i jadące na obóz
zimowy :

50 ZŁ DOFINANSOWANIA NA KAŻDE DZIECKO W PRZYPADKU POSIADANIA DWÓCH
ZAWODNIKÓW TRENUJĄCYCH I JADĄCYCH NA OBÓZ  AKADEMII SANDECJA

100 ZŁ DOFINANSOWANIA NA KAŻDE DZIECKO W PRZYPADKU POSIADANIA TRZECH
ZAWODNIKÓW TRENUJĄCYCH I JADĄCYCH NA OBÓZ  AKADEMII SANDECJA

Dofinansowania ze względu na złą sytuacje materialna będą rozpatrywane
indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera.

————————–

 

 

INFORMACJA

NA COROCZNY TURNIEJ OZPN NOWY SACZ

hala Na Rurach

zostanie powolanych  18 zawodnikow

ktorzy stworzą 2 druzyny 9 – osobowe

BRAMKARZ + 8 w polu gry

SYSTEM 4 +1

——————————-

 

SOBOTA  08.12.2018

kadra ma mecz z Cracovia Krakow

boisko sztuczne Wielicka

stroje czarny dres salller

Olchawa,Ziemnik,Michałczak,Sadowski

Faltyn,Zarnowski,Jarzebak Mateusz,Talar

Proszek,Filipowicz,Jarzebak Kacper,Legutko oraz zawodnicy testowani

zbiórka godzina 6.50 Sandecja

———————————–

 

 

SOBOTA 08.12.2018

STADION PWSZ DUNAJEC

zbiórka 10.00

stronę czarny dres saller

Kowalczyk Lis Krzak Ciapala Jasiński

Jarzebak Marcin,Wojtas,Gucwa,Ligęza

Kościółek,Bogdanowicz oraz zawodnicy 2005 oddelegowani przez trenera K.Biela i testowani

—————————

 

 

WTOREK 27.11.2018

sparing z SMS Warszawa- Sandecja

zbiórka 16.40 stadion Barcice

transport wlasny

Kadra

testowani zaproszeni na sparing

oraz wszyscy zawodnicy Sandecja 2004

 

zwolnieni-Palacz,Olchawa

kontuzje – Bocheński Studencki,Kubiela,Wojtas

 

 

20.11.2018

INFORMACJA O PLANOWANYM OBOZIE W OKRESIE FERII

PODANA  JEST  NA STRONIE GŁOWNEJ AKADEMII ORAZ ZAKŁADCE ROCZNIKA 2004  – OBOZY I TURNIEJE

PROSZE O UWAŻNE PRZECZYTANIE ORAZ  POZYTYWNA REAKCJĘ

——————————-

 

WTOREK  – 20.11.2018

sparing z 2003 -kadra na mecz

zbiórka 16.30 Zawada

 

Bogdanowicz,Ziemnik,Faltyn,Sikora,Michałczak

Jaworski,Żarnowski,Talar,Legutko,Proszek,

Wojtas,Olchawa,,Kosciolek,Wójcik,Jarzębak M i K

 

pozostali zawodnicy siłownia oraz ćw.funkcjonalne

godz 16.40 G5 ul.Nadbrzeżna

OBECNOŚĆ NA SPARRINGU I SIŁOWNI OBOWIAZKOWA

/nie ma zwolnień m.in na trening motoryczny/

 

 

 

INFORMACJA

W ZWIĄZKU Z INWENTARYZACJĄ SPRZĘTU SPORTOWEGO AKADEMII SANDECJA    ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SĄ DO ODDANIA KART INWENTARYZACYJNYCH  PANU KIEROWNIKOWI DO ŚRODY 21.11.2018

KONTAKT

proszekstan@gmail.com

604 638 234

 

 

 

 

 

CLJ u -15

16.11.2018  piątek  godzina 14.00

MKS Sandecja Nowy Sącz  – AP 21

zbiórka 13.00 Zawada

wynik 0 – 2

 

Kadra meczowa

Olchawa Dominik

Faltyn Dominik

Jarzębak Kacper

Jarzębak Marcin

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Krzak Jakub

Legutko Filip

Palacz Michał

Proszek Maciej

Jasiński Karol

Talar Kacper

Ciapala Krystian

Jaworski Jakub

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Bogdanowicz Grzegorz

Gucwa  Patryk

Pomimo porażki i pożegnanie się z CLJ

drużynie należą się brawa za podjęcie rywalizacji

w tej lidze.

Ile wszystkich czeka pracy moglismy zaobserwować

porównując i oceniajac poziom innych ekip

INFORMACJA

KALENDARZ AKADEMII SANDECJA

KOSZT 20 ZŁ

LISTA CHĘTNYCH DO ZAKUPU KALENDARZY  OTWARTA DO PIATKU 16.11.2018

ZGŁOSZENIA DO PANA KIERO

 

Dnia 16 listopada 2018 roku (piątek) Akademia Sandecja zorganizuje zabawę andrzejkową, która będzie miała miejsce w Hotel Ibis Styles przy ul. I Brygady 2A w Nowym Sączu od godziny 19:00.

 

Imprezę poprowadzi znany i lubiany Pan Franciszek ,,Francesco” Bartula, a głównymi atrakcjami będą:

 

– Konkursy wiedzy,

 

– Licytacja koszulek meczowych,

 

– Losowanie biletów na mecze pierwszoligowej Sandecji z Odrą Opole i Chrobrym Głogów.

 

Jak w roku ubiegłym dla uczestników konkursów czekają liczne nagrody: pendrive’y, kominy, bidony, ręczniki z logiem klubu, smycze, długopisy, kubki, oraz szereg innych gadżetów, oraz losowanie Głównej Nagrody Andrzejkowej, czyli darmowego pobytu (piątek, sobota, niedziela) w Ośrodku Rekreacyjno – Wypoczynkowym Api Zakopane.

 

Całość zabawy odbędzie się przy muzyce: Imperium Rozrywki PARTYTIME – Bogdan Smoleń

 

Koszt zabawy: 100zł /osoba (dla osób związanych z Akademią ) lub 110zł /osoba spoza Akademii (sympatyk). w podanej cenie jest koszt zabawy, wynajmu sali i wyżywienie.

 

Deklarację uczestnictwa wraz z opłaceniem imprezy należy przekazywać do kierowników drużyn Akademii Sandecja do dnia 9 listopada 2018 (piątek).

 

Menu:
Danie gorące: Polędwiczka wieprzowa w boczku w sosie grzybowym, ziemniaki oraz grillowane warzywa.
Zimna płyta składająca się z 8 pozycji :
– Półmisek mięs, wędlin i serów,
– Pasztet pieczony z suszonymi owocami,
– Śledziki królewskie w oliwie z cebulką,
– Mini tortilla z kurczakiem podana z warzywami oraz sosem cesarskim,
– Jaja Faszerowane,
– Sałatka z selerem naciowym i ananasem,
– Sałatka meksykańska z wędzonym boczkiem,
– Klasyczna sałatka grecka z pomidorami, ogórkiem oraz serem feta,
Inne:
Pieczywo,
Napoje w dzbankach –rodzaje soków mix oraz woda mineralna z cytryną,
Kawa / herbata
Uwaga:
Napoje ,,wyskokowe” w swoim zakresie !!

CLJ u -15

09.10.2018  piątek  godzina 12.00

Wisła  Kraków -MKS Sandecja Nowy Sącz

 

WYNIK  3 – 0

 

Kadra meczowa

Olchawa Dominik

Faltyn Dominik

Jarzębak Kacper

Jarzębak Marcin

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Wojtas Jan

Legutko Filip

Palacz Michał

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanislaw

Talar Kacper

Sikora Andrzej

Jaworski Jakub

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Michałczak Hubert

Gucwa  Patryk

 Porażka z Wisla powoduje spadek z CLJ

Czas na spokojną analizę.

Po ostatnim meczu z AP 21 rozpoczynamy przygotowania do ligi Małopolskiej

 

 

 

 

 

CLJ u -15

03.10.2018  sobota godzina 14.00

MKS Sandecja Nowy Sącz – Juventa

zbiórka 13.00 stadion Zawada

legitki,ochraniacze,dresy

WYNIK  6 – 0

gole Faltyn,Kościółek,Proszek 2,Żarnowski 2

Kadra meczowa

Olchawa Dominik

Faltyn Dominik

Jarzębak Kacper

Jarzębak Marcin

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Wojtas Jan

Wójcik Hubert

Palacz Michał

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanislaw

Talar Kacper

Sikora Andrzej

Jaworski Jakub

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Michałczak Hubert

Jasiński Karol

Lekko przemeblowany skład ekipy 2004 zdał egzamin

Walczymy dalej o pozostanie w CLJ a każdy kolejny mecz to nauka pod kątem przyszłości.

 

 

 

 

CLJ u -15

27.10.2018  sobota godzina 14.00

Motor Lublin – MKS Sandecja Nowy Sącz

wyjazd godzina 6.00 stadion Sandecja

wynik  1  –  4

gol Jarzebak

 

Kadra meczowa

Jarzębak Kacper

Bogdanowicz Grzegorz

Faltyn Dominik.

Jarzębak Marcin

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Wojtas Jan

Olchawa Dominik

Palacz Michał

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanisław

Talar Kacper

Sikora Andrzej

Jaworski Jakub

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Michałczak Hubert

Jasiński Karol

Początek meczu był bardzo obiecujacy. Agresywnie i bardzo blisko przeciwnika.

Niestety kolejny raz gol samobójczy otwiera wynik meczu.a powtarzajace sie kiksy całej   formacji defensywnej

(nazwiska popełniajcych błedy cały czas sie powtarzają ) powodują wysoką porażkę.

—————————————————————————————————————

CLJ u-15 20.10.2018

Sandecja – Top 54

mecz godzina 11.00 ,zbiórka godzina 10.00 Zawada

legitki,ochraniacze,woda dresy

wynik 2 – 2- gole Michałczak, samobójcza

Olchawa Dominik

Michałczak Hubert

Ziemnik Arkadiusz

Faltyn Dominik

Palacz Kamil

Jaworski Jakub

Żarnowski Kamil

Talar Kacper

Bogdanowicz Grzegorz

Jarzębak Kacper

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanisław

Kubiela Daniel

Jarzębak Marcin

Kościółek Kacper

Sikora Andrzej

W kolejnym spotkaniu nie zabrakło waleczności i zangażowania..Cechy te konieczne  są w dzisiejszym futbolu ale poprzeć je nalezy umiejętnościami czysto piłkarskimi.Niestety braki jakościowe na poszczególnych pozycjach są widoczne  i decyduja o wynikach naszej ekipy.

 

kadra na mecz z  Korzenna

20.10.2018

Krzak Gucwa Ligeza Lis Wójcik Sikora

Jasiński oraz zawodnicy 2005

zbiórka 8.30 stadion Sandecja

Legitki ochraniacze woda dresy

 

Kadra na mecz z Popradem Rytro

zawodnicy 2004 +  2005  których wyznaczy trener K.Biel

środa 17.10.2018 godzina 16.00 Rytro

wyjazd godzina 14.30 stadion Sandecja

 

Gucwa Patryk

Jasiński Karol

Jarzębak Kacper

Kosciółek Kacper

Jarzębak Marcin

Krzak Jakub

Faltyn Dominik

Wójcik Hubert

Lis Maksymilian

zwodnicy 2005

 

kadra na mecz z Hartem Tegoborze

zawodnicy 2004 +  2005  których wyznaczy trener K.Biel

zbiórka poniedziałek 15.10.2018 godzina 15.25 ZAWADA

 

Palacz Michał

Bogdanowicz Grzegorz

Jarzębak Kacper

Kosciółek Kacper

Jarzębak Marcin

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanisław

Talar Kacper

Wojtas Jan

Sikora Andrzej

Ziemnik Arkadiusz

Jaworski Jakub

Michałczak Hubert

Kubiela Daniel

Lis Maksymilian

 

 

 

 

 

 

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz

 

piątek 12.10.2018

 

godzina 14.00 stadion  Korona

 

zbiórka i wyjazd godzina 9.10 stadion Sandecja

 

legitki, dresy Akademia,ochraniacze,woda

wynik   0- 5

 

 

Jarzębak Marcin

Bogdanowicz Grzegorz

Gucwa Patryk

Jarzębak Kacper

Kosciółek Kacper

Jasiński Karol

Wójcik Hubert

Olchawa Dominik

Palacz Michał

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanisław

Talar Kacper

Wojtas Jan

Sikora Andrzej

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Jaworski Jakub

Michałczak Hubert

Lider pokazał nam miejsce w szeregu.Scenariusz się powtarza..

30 minut dobrej gry z dwoma nie wykorzystanymi „setkami” – nastepnie kolejny  samobójczy gol który podłamuje drużynę.Po zmianach (kontuzje,złe samopoczucie )  piłkarski dramat w 2 połowie.

Walczymy dalej !

 

Sandecja -Gród

09.10.2018 godz 15.30

Ciapała,Gucwa,Kubiela,Kościółek,Ligęza

Krzak,Jarzębak M i K,Michałczak

Wójcik,Jasiński,Olchawa,Lis,Proszek,Sikora

oraz zawodnicy 2005

zbiórka 15.00 Zawada

———————–

Resovia – Sandecja Nowy Sącz

06.10.2018

godzina 10.00 stadion Resovia

zbiórka godzina 6.50 stadion Sandecja

legitki, dresy Akademia,ochraniacze,woda

wynik 1:1

gol Talar

Jarzębak Marcin

Bogdanowicz Grzegorz

Faltyn Dominik.

Jarzębak Kacper

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Wójcik Hubert

Olchawa Dominik

Palacz Michał

Proszek Maciej

Kowalczyk Stanisław

Talar Kacper

Wojtas Jan

Sikora Andrzej

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Jaworski Jakub

Michałczak Hubert

Historia błędów indywidualnych powiększa  się o kolejne wydarzenie.

Mecz z duzą ilościa walki ,zaangazowania,parad bramkarzy.

Kolejny raz  szkoda końcówki spotkania  – przy prowadzeniu nie potrafimy wyjaśnić kilku prostych sytuacji i tracimy punkty

01.10.2018

Skończyła się pierwsza część sezonu CLJ u15  jesień 2018, czas na mecze rewanżowe .Rocznik  2004 zdobył w tym okresie 4 punkty – wygrał 1 mecz ,1 zremisował ,5 przegrał. Zawodnikom nie można odmówić zaangażowania,walki lecz należy jasno stwierdzić że braki w umiejętnościach są bardzo duże.Na dzisiaj nie wystarczaja one aby kontrolować grę przeciwnika.

Poziom kilku newralgicznych pozycji jest zdecydowanie za niski  na CLJ. Błędy na nich popełniane decydowały  zbyt często o naszych wynikach. Przed sezonem uzupełniliśmy skład kilkoma zawodnikami i należy zwrócić uwagę że pomimo przeskoku o praktycznie dwa poziomy możemy ocenić je pozytywnie – M.Proszek 5 goli,Wojtas,Bogdanowicz również są  na liście strzelców.

Druga runda – 7 meczów decydujacych o utrzymaniu się w tej klasie rozgrywkowej.Wszyscy muszą bardziej zaangażować się w zajęcia,zdecydowanie poprawić frekwencję.i być swiadomym celu który nie jest łatwy do osiagnięcia …..

Dopóki się walczy jest się zwycięzcą

 

———————————-

 

AP21 Kraków -Sandecja Nowy Sącz

Niedziela 30.09.2018 godzina 12.00

zbiórka 9.20.Sandecja stadion

legitki ,ochraniacze,woda ,odpowiednia forma

obuwie na sztuczną nawierzchnię

wynik  0 –  5

 

Jarzębak Marcin

Bogdanowicz Grzegorz

Faltyn Dominik.

Jarzębak Kacper

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Legutko Filip

Olchawa Dominik

Palacz Michał

Proszek Maciej

Studencki Kacper

Talar Kacper

Wojtas Jan

Sikora Andrzej

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Jaworski Jakub

Michałczak Hubert

Bardzo dobry poczatek meczu,niestety z brakiem skuteczności (trzy uderzenia w poprzeczkę)

Potem duży błąd i  drużyna nie wróciła juz do początkowej dyspozycji

 

 

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków

 

22.09.2018 godzina 11.00

 

zbiórka 10.00 Zawada

 

legitki ,ochraniacze ,woda ,forma

 

wynik 2 – 3

 

M.Proszek 2 gole

 

 

 

Jarzębak Marcin

4

Bogdanowicz Grzegorz

4

Faltyn Dominik.

4.5

Jarzębak Kacper

4

Kosciółek Kacper

4

Kubiela Daniel

4.5

Ciapała Krystian

4

Olchawa Dominik

bo

Palacz Michał

4.5

Proszek Maciej

5

Studencki Kacper

ocenę wystawi trener bramkarzy

Talar Kacper

4.5

Wojtas Jan

4.5

Bocheński Sebastian

bo

Ziemnik Arkadiusz

4.5

Żarnowski Kamil

4.5

Jasiński Karol

bo

Michałczak Hubert

4.5

 

Mecz jeszcze raz  potwierdził  że  pewnych zachowań nie da się nauczyć w przeciagu kilku tygodni.Niedostatki piłkarskie nadrabiamy walką i zaciętośćią.Ciesza gole zobyte po pracy całej ekipy w destrukcji.

Jezeli  w kazdym meczu wystapimy w optymalnym   składzie (…. choroby,kontuzje wyjazdy) oraz wyeliminujemy mega błędy indywidualne dorobek punktowy powinien wzrosnąć.

 

20.09.2018  -sparing z 2005

boisko Zawada – zbiórka 16.00

 

CLJ u -15

 

16.09.2018  Niedziela  godzina 16.00

 

Juventa Starachowice  -MKS Sandecja Nowy Sącz

 

zbiórka 10.45  stadion Sandecja

 

ochraniacze,legitki,woda,dres,torba ,koszulka niebieska

 

 

 oceny

Jarzębak Marcin

 2

Bogdanowicz Grzegorz

 2.5

Faltyn Dominik.

 2

Jarzębak Kacper

 2

Kosciółek Kacper

 3

Kubiela Daniel

 2.5

Olchawa Dominik

 2

Proszek Maciej

 2.5

Studencki Kacper

 bo

Wojtas Jan

 2

Jaworski Jakub

 2.5

Ziemnik Arkadiusz

 2

Żarnowski Kamil

 2.5

Gucwa Patryk

 bo

Michałczak Hubert

 3

Bardzo słaby mecz całej drużyny..

Katastrofalna  gra obronna (widoczny brak M. Palacza) z dramatyczną  skutecznością ( ….bez nazwisk) musiała skutkować takim wynikiem.

Spotkanie  równie dobrze mogło  się skończyć 4 : 5

Szkoda straconych punktów….

Nalezy ich szukać w kolejnych meczach

 

1 liga trampkarzy OZPN NS

Kadra na mecz z Respect Szalowa

piatek 14.09.2018

godzina 18.00

zbiórka godzina  16.30  stadion Sandecja

ochraniacze ,legitki,woda,dres, torba, koszulka niebieska

Kadra

Bocheński,Ciapała,Jasiński,Krzak,Lis,Ligęza,

Studencki

wynik 0 – 2

———————-

 

CLJ u -15

 

16.09.2018  Niedziela  godzina 16.00

 

Juventa Starachowice  -MKS Sandecja Nowy Sącz

 

zbiórka 10.45  stadion Sandecja

 

ochraniacze,legitki,woda,dres,torba ,koszulka niebieska

 

Kadrę tworzą

Zawodnicy nie wyznaczeni na piątkowy mecz z Respektem –

oraz Studencki i Olchawa,Michałczak

————-

Sikora  Legutko Wójcik  kontuzje

——————-

wynik 1- 3 gol Bogdanowicz

 

 

CLJ u -15

 

08.09.2018  sobota godzina 14.00

 

MKS Sandecja Nowy Sącz – Motor Lublin

 

zbiórka 12.40  boisko Zawada

 

ochraniacze,legitki,woda

 

wynik

1  –  1

gol -K.Żarnowski

 

Kadra meczowa

Jarzębak Marcin

 4

Bogdanowicz Grzegorz

 5

Faltyn Dominik.

 5.5

Jarzębak Kacper

 4.5

Kosciółek Kacper

 4.5

Kubiela Daniel

 4

Legutko Filip

 kt

Olchawa Dominik

 4.5

Palacz Michał

 5.5

Proszek Maciej

 5

Studencki Kacper

 3.5

Krzak Jakub

 bo

Wojtas Jan

 5.5

Jaworski Jakub

 5

Ziemnik Arkadiusz

 5

Żarnowski Kamil

 5

Gucwa Patryk

 bo

Lider okazał się bardzo wymagający.Brawa więc za walkę i kolejny wywalczony punkt.Niestety  błąd indywidualny kolejny raz przesądza o końcowym wyniku.Na tym poziomie takie pomyłki nie mogą mieć miejsca.

Całe piłkarskie życie jeszcze przed wszystkimi 2004 więc wyciagamy wnioski,poprawiamy błedy i nie płaczemy…

———————-

1 liga trampkarzy OZPN NS

Kadra na mecz z Biegonicznka

08.09.2018

godzina 11.00

zbiórka godzina  10.00  boisko ZAWADA

ochraniacze ,legitki,woda

wynik

3  -3

 

Bocheński Sebastian

Ciapała Krystian

Jasiński Karol

Ligeza Jakub

Wójcik Hubert   kontuzja

oraz zawodnicy rocznika 2005

1 liga trampkarzy

Akademia Beskidzka -Sandecja N.S

sobota 01.09.2018

wynik 3 – 0

———–

CLJ u -15

31.08.2018  piatek godzina 11.00

Top54 Biała Podlaska – MKS Sandecja Nowy Sącz

wynik

2  –  3

gole M.Proszek,J.Wojtas

 

Kadra meczowa

Jarzębak Marcin

4

Bogdanowicz Grzegorz

4.5

Faltyn Dominik.

5

Jarzębak Kacper

4.5

Kosciółek Kacper

kt

Kubiela Daniel

bo

Legutko Filip

4

Olchawa Dominik

bo

Palacz Michał

5.5

Proszek Maciej

5.5

Studencki Kacper

4

Talar Kacper

5

Wojtas Jan

5

Jaworski Jakub

4.5

Ziemnik Arkadiusz

4.5

Żarnowski Kamil

4.5

Pierwsze punkty w CLJ u15 spowodowały radosny powrót do Nowego Sacza.

Zwycięstwo poza chwilową euforią nic nie zmienia – czeka nas dalsza praca nad wszystkimi   elementami futbolu.

 

———————————————————————————-
Kadra na mecz z Kolejarzem Stróże

30.08.2018

godzina 10.00

zbiórka godzina  9.00 ZAWADA

ochraniacze ,legitki,woda

wynik 9 –  0

 

Olchawa Dominik

5

Bocheński Sebastian

4.5

Ciapała Krystian

4.5

Gucwa Patryk

5

Jasiński Karol

4.5

Krzak Jakub

5

Ligeza Jakub

bo

Wójcik Hubert

5

oraz zawodnicy rocznika 2005

——————————–

CLJ – U15 – kolejka 2

Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce

sobota – 25 sierpnia ,godzina 12.00

zbiórka  godzina 11.00 Zawada

koszulki  białe saller – rozgrzewka

ochraniacze, legitki ,woda

wynik

1  –  2

gol M.Proszek

 

Kadra meczowa

 ocena  1-6

Jarzębak Marcin

 bo

Faltyn Dominik.

 4.5

Gucwa Patryk

 bo

Jarzębak Kacper

 4

Kosciółek Kacper

 bo

Kubiela Daniel

 bo

Legutko Filip

 bo

Michałczak Hubert

 4.5

Olchawa Dominik

 4

Palacz Michał

 5

Proszek Maciej

 5.5

Sikora Andrzej

 4.5

Studencki Kacper

 4

Talar Kacper

 5.5

Wojtas Jan

 bo

Jaworski Jakub

 4.5

Ziemnik Arkadiusz

 5

Żarnowski Kamil

 4.5

Kolejny mecz w CLJ u15 pokazał jaki  poziom prezentuje obecnie ekipa 2004.Nikt nie bedzie wracał do przeszłości i powodów takiego stanu rzeczy….. ważne co zrobimy aby to naprawić….Napewno nie bedzie to łatwe. Zawodnicy musza  zdać sobie sprawę ze grają z drużynami wyselekcjowanymi gdzie jak pokazują dotychczasowe mecze poziom – taktyczno techniczny jest wysoki.

Zdecydowanie większe wymagania musza zostać postawione dotychczasowym liderom drużyny oraz graczom wchodzacym z lawki.

Pozytywy to bramka Maćka Proszka, gra Talarka  oraz kilka akcji które mogły się podobać.

Pracujemy dalej…….

_____________________________________________________________________________

MECZ 1 LIGI TRAMPKARZY- 25.08.2018

PRZYDONICA – SANDECJA

ZOSTAŁ ODWOŁANY PRZEZ KS  PRZYDONICA

INFO O NOWYM TERMINIE MECZU PODA OZPN NOWY SACZ

___________________________________________________________________

 

CLJ – U15 – kolejka 1

sobota – 18 sierpnia

godzina 12.00

Sandecja Nowy Sącz – Resovia

zbiórka  godzina 11.00 Zawada

 

koszulki  białe saller – rozgrzewka

ochraniacze, legitki ,woda

 

WYNIK
0   –   3

 

 

Kadra meczowa

 ocena  1-6

Ciapała Krystian

 3.5

Faltyn Dominik

 4.5

Gucwa Patryk

 3.5

Jarzębak Kacper

 4.5

Kosciółek Kacper

 4.5

Kubiela Daniel

 4

Legutko Filip

 4.5

Michałczak Hubert

 4

Olchawa Dominik

 bo

Palacz Michał

 5

Proszek Maciej

 5

Sikora Andrzej

 3.5

Studencki Kacper

 4.5

Talar Kacper

 5

Wojtas Jan

 4

Wójcik Hubert

 4

Ziemnik Arkadiusz

5

Żarnowski Kamil                                                                                                                                                                                                                                                    5

————————————————————————————————

Inauguracja clj u15 nie wypadła optymistycznie.

Drużynę czeka masa pracy w kazdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

 

 

INFORMACJA

Mecz z rocznikiem 2003

ODWOLANY ( intensywne opady deszczu)

——————-

INFORMACJA

W ZWIAZKU ZE ZBLIZAJACYM SIE ROZPOCZĘCIEM ROZGRYWEK CLJ U15

ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SA DO WYBORU NUMERU NA KOSZULKACH

DO SOBOTY PRZED LUB PO SPARRINGU PROSZE O INFORMACJĘ

JAKI NUMER ZOSTAŁ WYBRANY

(ZAWODNICY KONSULTUJĄ SIĘ ZE SOBA)

————————————————————————–

 

INFORMACJA

HARMONOGRAM  LIGI CLJ  u-15

do wglądu NA STRONIE ROCZNIKA  2004 ZAKŁADKA  „TERMINARZ”

————————-

 

INFORMACJA

W związku ze zbliżającym się sezonem CLJ

proszę  RODZICÓW o wyznaczenie kierownika druzyny 2004

z pośród siebie

 

INFORMACJA

WEJŚCIE NA MECZE SENIORÓW-ZASADY

STRONA  GŁÓWNA AKADEMII

————————

 

INFORMACJA

ROZGRYWKI ROZPOCZYNAMY 18.08.2018

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU ROZGRYWEK  DLA 2004  PODANA ZOSTAŁA  Z KILKUTYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.

W ZWIAZKU Z TYM WSZELKIE WYJAZDY WAKACYJNE ZAWODNIKA  KOŃCZA SIĘ MAKSYMALNIE 16.08.2018. W  MOMENCIE  OGŁOSZENIA KADRY CLJ / 10.08.2018/  I BRAKU OBECNOŚCI NA MECZACH ZAWODNIK  AUTOMATYCZNIE JEST PRZESUWANY DO GRY W 1 LIDZE OZPN

PROSZE O ZAPOZNANIE RODZICÓW Z INFORMACJĄ ORAZ W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ KONTAKT Z TRENEREM

 

 

środa – sparing w Zakopanem

godzina meczu 11.45 stadion ośrodek API Zakopane

wyjazd godzina 9.00 Sandecja

Wszyscy zawodnicy biało czarne stroj,ochraniacze,woda

torba saller,buty na sztuczne boisko

—————————————————

 

Plan zajęć drużyny 2004

06 – 11.08.2018

poniedziałek 16.00 -17.15 Zawada

rozruch przedmeczowy

stroje biało czarne.getry czarne,ortalion

 

wtorek 9.00 Zawada sparing z Dunajcem

stroje żółto niebieskie,białe getry

zbiórka 8.30

środa – sparing w Zakopanem

godzina meczu 11.45 stadion ośrodek API Zakopane

wyjazd godzina 9.00 Sandecja

Wszyscy zawodnicy biało czarne stroj,ochraniacze,woda

torba saller,buty na sztuczne boisko

czwartek – info w srodę

 

sobota -sparing z 2003 -godzina 9.00 ZAWADA

zbiórka 8.30

———————-

25.07.2018

INFORMACJA ORGANIZACYJNA O OBOZIE

DATA – 30.07 – 04.08.2018

wyjazd  godzina 9.00 stadion Sandecja

KOSZT OBOZU –  STRONA GŁÓWNA – ZAKŁADKA AKTUALNOŚCI- ARCHIWUM

 

ZAWODNIK JADĄCY NA OBÓZ PRZYNOSI W „KOSZULCE NA DOKUMENTY”

–wypełniona karte obozową – max do momentu wyjazdu

– aktualne badania upoważniajace do gry

– podpisany regulamin obozu -( Rodzic i dziecko)

 

WYPOSAŻENIE SPRZĘTOWE

– 3 komplety koszulka spodenki getry(białe i czarne- 2 pary)

krótkie skarpetki białe  minimum 2 sztuki

– dresy treningowe

– obuwie treningowe ( boisko,hala,footing)

-ortalion

WYPOSAŻENIE OSOBISTE

– bielizna osobista ,kąpielówki,

– reczniki ( w tym na basen)

– przybory toaletowe,

– klapki

ZAWODNICY MOGĄ NA OBÓZ ZABRAĆ „KOMÓRKI”,TABLETY  ITD.

KORZYSTNIE Z NICH TYLKO W CZASIE WOLNYM OD ZAJĘĆ

KOMÓRKI ODDAJEMY TRENEROM I WYCHOWAWCOM

W MOMENCIE ODDANIA SĄ JUŻ WYŁĄCZONE

(kontakt z Rodzicami – wyznaczymy godziny)

 

 

PLAN OBOZU OBEJMUJE

– 2 -3  jednostki treningowe dziennie

-zajęcia na basenie

-zajęcia fitnes

– sparringi

———–

 

24.07.2018

W ZWIĄZKU Z PLANOWANYM OBOZEM W CHARSZNICY

PROSZĘ   O OBECNOŚĆ RODZICÓW NA TRENINGU

ŚRODA 25.07 – godz.16.15 lub  INFO PO ZAJECIACH

/info o kadrze.planie,organizacji/

 

W OKRESIE DO 4 -10 SIERPNIA  – WZOREM POPRZEDNIEGO SEZONU  PLANOWANE JEST KOMPLETOWANIE KADRY CLJ u-15  ORAZ  USTALENIE KADRY KIEROWNICZEJ DRUŻYNY

(Kierownicy ds dokumentacji EXTRANET,ds.organizacyjnych)

PRAWDOPODOBNE ROZPOCZECIE LIGI CLJ – u15 – 18.08.2018

———————————————————-

 

ŚRODA – 27.06.2018

BOISKO ZAWADA – godzina 10.00 , zbiórka 9.30

AKADEMIA SANDECJA – ZAWODNICY TESTOWANI 2004/5

sprzęt własny- obuwie spodenki koszulka ,getry w miare mozliwości białe i czarne

——————————————————

Planowany obóz w Charsznicy

29.07 – 03.08.2018

koszty – strona główna Akademii – archiwum

———————–

 

Kadra na turniej 23.06

STUDENCKI LIS WÓJCIK BOCHEŃSKI PALACZ FALTYN ŻARNOWSKI KUBIELA TALAR JASIŃSKI SIKORA KOŚCIÓŁEK CIAPAŁA KRZAK ŻUCHOWSKI LIGĘZA

Zbiórka sobota godz. 8.15 Zawada

Turniej jest formą sprawdzianu poziomu zawodników pod kątem gry w CLJ u15

 

 

Kadra na mecz MLT z Krakusem

STUDENCKI LIS WÓJCIK  BOCHEŃSKI ZARNOWSKI KUBIELA  TALAR JASINSKI FALTYN SIKORA KOŚCIÓŁEK LASKOSZ JAWORSKI  PALACZ ZUCHOWSKI GUCWA KRZAK

Zbiórka godz 15.00 boisko Piątkowa

——————————————————–

Kadra na mecz MLT z Hutnikiem Kraków

STUDENCKI LIS PALACZ FALTYN WÓJCIK BOCHEŃSKI JAWORSKI KUBIELA KOŚCIÓŁEK ŻARNOWSKI GUCWA TALAR SIKORA WOJTAS LASKOSZ CIAPAŁA

ZBIÓRKA niedziela godz 9.00 stadion Sandecja

Jedziemy w dresach Saller, niebieskie polo, leitymacja

UWAGA

IZWORSKI  MICHAŁCZAK JASIŃSKI ZUCHOWSKI KRZAK mecz w poniedziałek w I Lidze z rocz. 2003

—————————————————————————

WAŻNE !

Bardzo proszę o dostarczenie aktualnych badań.

Termin  ważności badań w zakładce „BADANIA”

———————————————————————–

Kadra na mecz z Dunajcem

LIS STUDENCKI  BODZIONY PAJOR BOCHEŃSKI KRZAK GUCWA JASINSKI LASKOSZ KOŚCIÓŁEK  ŻARNOWSKI WOJCIK CIAPALA  W0JTAS TALAR ŻUCHOWSKI FALTYN SIKORA MICHAŁCZAK JAWORSKI PALACZ

Zbiorka 17.03 godz. 10.30 DUNAJEC Czarne koszulki

———————————————————————–

Kadra na mecz towarzyski z Kolejarzem Stróze

LIS WOJCIK MICHALCZAK BOCHENSKI PALACZ TALAR JAWORSKI ŻARNOWSKI CIAPAŁA FALTYN SIKORA KUBIELA  WOJTAS KOŚCIÓŁEK  BODZIONY

Zbiórka w sobotę godz 10.30 na Dunajcu czarne koszulki..

——————————————————————-

Kadra na turniej w Łapszach Niżnych o Puchar OZPN

LIS PALACZ FALTYN JAWORSKI ŻARNOWSKI WÓJCIK WOJTAS TALAR

Wyjazd sobota godz 10.00 Sandecja Stroje meczowe.

—————————————————————–

WAŻNE!!!

Proszę o dostarczenie aktualnych badań lekarskich…Termin ważności badań w zakładce „Badania”.

——————————————————————

Uwaga!!!
W piątek 12.01 przed treningiem o godzinie 19.30 krotkie zebranie rodziców. Proszę o obecność..

——————————————————————-

KADRA NA TURNIEJ OZPN

Sandecja I  stroje czarne  BOCHEŃSKI (bramkarz) PALACZ JAWORSKI WÓJCIK WOJTAS TALAR FALTYN

Sandecja II stroje zolto-czarne LIS CIAPAŁA MICHALCZAK SIKORA KOŚCIÓŁEK  ŻARNOWSKI KUBIELA

Sandecja III stroje bialo- niebieskie  LASKOSZ JASIŃSKI(bramkarz)  GUCWA KRZAK LIGEZA  BODZIONY ZUCHOWSKI

Zbiórka wszystkich zawodników w czwartek 28. 12 o godz 7.45 hala ul. Na Rurach

——————————————————————————-

Informacja o udziale w turnieju halowym o puchar OZPN w czwartek 21.12

——————————————————————————-

UWAGA! Proszę do dn. 22.12 o informację o uczestnictwie syna w obozie w Zakopanem.. Szczegółowe info o obozie na glownej stronie Akademii

—————————————————————————-

Kadra na mecz towarzyski w Wieliczce

LIS STUDENCKI BOCHEŃSKI FALTYN MICHALCZAK WÓJCIK PALACZ ŻARNOWSKI  JAWORSKI TALAR KOŚCIÓŁEK GUCWA KROK ZYCH OWSKI WOJTAS SIKORA LASKOSZ

WYJAZD godz 9.30 stadion Sandecja. Zabieramy białe i czarne koszulki.

Kalendarze Akademii Sandecja

 

 

Osoby, które są zainteresowane zakupem kalendarzy w cenie 20 zł/szt., a dotyczczas nie składały zamówienia, bardzo proszę o taką informację do poniedziałku 27.11.2017  pod nr: 502765381
                                                                                                   E.L.

 

KADRA na mecz z Tatranem Preszow  STUDENCKI PALACZ WÓJCIK MiCHAŁCZAK FALTYN JAWORSKI ŻARNOWSKI WOJTAS CIAPAŁA TALAR IZWORSKI KUBIELA SIKORA KĄDZIOŁKA  LIS JASIŃSKI BODZIONY BOCHEŃSKI KOŚCIÓŁEK GUCWA  LASKOSZ KROK

Zbiórka wtorek godz 10.00  boisko Dunajec stroje bialo – niebieskie  i żółto czarne

 

————————————————————————————

KADRA na turniej w ZAKOPANEM w dn 23. 11-26.11

STUDENCKI WÓJCIK MICHAŁCZAK PALACZ FALTYN BOCHEŃSKI ŻARNOWSKI CIAPAŁA JAWORSKI TALAR WOJTAS KUBIELA KOŚCIÓŁEK SIKORA BODZIONY IZWORSKI JASIŃSKI

Wyjazd w czwartek godz 19.30 stadion Sandecja. Koszt turnieju 290 zł. Jedziemy w  niebieskiej koszulce polo,dresie kubowym ikurtce Saller(kto posiada ).

Zabieramy 2 komplety strojów

( biało -niebieski i czarny ) , czapkę, rękawiczki, odzież termo, kąpielowki, klapki, przyborytoaletowe oraz sprzęt do gry( buty, ochraniacze ).

——————————————————————

Kadra na mecz z Krakusem

LIS STUDENCKI BODZIONY PALACZ FALTYN JASIŃSKI BOCHEŃSKI ŻARNOWSKI JAWORSKI KUBIELA MICHAŁCZAK IZWORSKI KOŚCIÓŁEK TALAR LASKOSZ CIAPAŁA  SIKORA GUCWA

Zbiórka na wyjazd  sobota godz 9.15 Sandecja

———————————————————–

Kadra na mecz z Trzebinią

STUDENCKI LIS PALACZ JASIŃSKI BOCHEŃSKI WÓJCIK CIAPAŁA ŻARNOWSKI JAWORSKI WOJTAS SIKORA KUBIELA GUCWA KĄDZIOŁKA  IZWORSKI  TALAR LASKOSZ MICHAŁCZAK

Zbiórka sobota 11.00 Zawada

———————————————————

Kadra na mecz z AP 21 Kraków

STUDENCKI LIS WÓJCIK PALACZ MICHAŁCZAK JASIŃSKI BOCHEŃSKI BODZIONY GUCWA CIAPAŁA KOŚCIÓŁEK FALTYN  ŻARNOWSKI JAWORSKI TALAR WOJTAS SIKORA LASKOSZ

Zbiórka sobota  godz 12.00 stadion ZAWADA

———————————————————

Kadra na mecz z Unią Oświęcim

LIS, STUDENCKI, KĄDZIOŁKA, FALTYN, WÓJCIK, MICHAŁCZAK, PALACZ, BODZIONY, ŻARNOWSKI, JAWORSKI, KUBIELA, LASKOSZ, SIKORA, BOCHEŃSKI, KOŚCIÓŁEK, TALAR, WOJTAS, CIAPAŁA

ZBIÓRKA SOBOTA GODZ. 12.00 BOISKO PIĄTKOWA

———————————————————-

Kadra na mecz z Victorią Jaworzno

LIS STUDENCKI WÓJCIK  JAWORSKI ŻARNOWSKI  KUBIELA JASIŃSKI GUCWA BOCHEŃSKI  KOŚCIÓŁEK  IZWORSKI WOJTAS FALTYN SIKORA MICHAŁCZAK

Zbiórka na wyjazd sobota godz 5.55 Sandecja

——————————————————————————

Kadra na mecz MLT z Unią Tarnów

STUDENCKI LIS WÓJCIK PALACZ ŻARNOWSKI TALAR KUBIELA KOŚCIÓŁEK FALTYN SIKORA JASIŃSKI LASKOSZ JAWORSKI BOCHEŃSKI GUCWA KROK BODZIONY WOJTAS

Zbiórka niedziela godz 9.00 Zawada

——————————————

KADRA na mecz z Wisłą Czarny Dunajec

LIS STUDENCKI BODZIONY WÓJCIK PALACZ MICHAŁCZAK ŻARNOWSKI TALAR WOJTAS KUBIELA IZWORSKI KOSCIÓŁEK GUCWA JASIŃSKI FALTYN BOCHEŃSKI SIKORA KROK

Zbiórka na wyjazd niedziela godz 9.25 stadion Sandecja

————————————————————————–

KADRA na mecz z Bronowianką

LIS  STUDENCKI  BODZIONY WÓJCIK PALACZ MICHAŁCZAK ŻARNOWSKI JAWORSKI  TALAR WOJTAS LASKOSZ KUBIELA SIKORA  IZWORSKI KĄDZIOŁKA KOŚCIÓŁEK GUCWA JASIŃSKI

Zbiórka sobota godz 12.00 boisko Zawada

————————————————————————–

KADRA na mecz MLT z Cracovią

LIS  STUDENCKI  BOCHEŃSKI BODZIONY WÓJCIK PALACZ KĄDZIOŁKA JASIŃSKI MICHALCZAK ŻARNOWSKI JAWORSKI IZWORSKI WOJTAS TALAR LASKOSZ KUBIELA KROK

Zbiórka w niedzielę o godz 10.00 boisko Piątkowa. Zabieramy legitymacje i ochraniacze

———————————————-

Informacja

 

Bardzo proszę wszystkich nowych zawodników o wypełnienie DEKLARACJI AKADEMII SANDECJA  ( dokument do pobrania na stronie Akademii w zakładce DOKUMENTY ) i dostarczenie ich obowiązkowo JUTRO tj.01.09 na treningu do p. kierownik.

 

Wszyscy zawodnicy, którzy nie oddali jeszcze DEKLARACJI GRY AMATORA ( dokument do pobrania na stronie Akademii w zakładce DOKUMENTY ) przynoszą obowiązkowo JUTRO tj.01.09 na trening do p. kierownik.

 

W przypadku pytań proszę dzwonić.                                                                                                                                                                    E.L.

**********************************************

INFORMACJA DLA ZAWODNIKÓW ZGŁOSZONYCH NA MECZ SANDECJA – POGOŃ SZCZECIN

 

Zbiórka w niedzielę 27.08. o godz.12:00 na parkingu przed stadionem Sandecji. Zawodnicy obowiązkowo zabierają biało-niebieskie stroje Wiśniowski. Osoby, które nie mają sprzętu dostaną na miejscu. Wszyscy zabierają białe getry, kanapkę i napój.                                                                                                                                                                                                                                                                                         E.L.

————————————————————-

Kadra na MLT z Hutnikiem Kraków

LIS STUDENCKI WÓJCIK BODZIONY PALACZ BOCHEŃSKI FALTYN ŻARNOWSKI MICHAŁCZAK  JAWORSKI WOJTAS KOŚCIÓŁEK IZWORSKI KUBIELA LASKOSZ SIKORA TALAR KĄDZIOŁKA

Zbiórka sobota godz 9.00 boisko Zawada

Zabieramy legitymacje i ochraniacze

—————————————————————

INFORMACJA

Zawodnicy którzy nie posiadają LEGITYMACJI ZAWODNIKA AKADEMII SANDECJA proszeni są o dostarczenie do końca tygodnia do p.Ewy Laskosz  :

– Imię i nazwisko

– Pesel

– Zdjęcie do legitymacji

– Imię i nazwisko 1 opiekuna

– Pesel 1 opiekuna

– Imię i nazwisko 2 opiekuna

– Pesel 2 opiekuna

– 5 zł

W razie pytań proszę dzwonić.    Ewa Laskosz  tel. 502765381

———————————————————————–

KADRA NA MECZ z rocz 2003

STUDENCKI, WÓJCIK, BODZIONY, FALTYN, PALACZ, ZARNOWSKI, JAWORSKI, SIKORA, MICHAŁCZAK, KOŚCIÓŁEK, KUBIELA, LASKOSZ, IZWORSKI, BOCHEŃSKI, GUCWA, TALAR, WOJTAS, LIS, KRZAK, ZUCHOWSKI,  LIGĘZA

 

Nr konta, na które należy wpłacac opłaty za treningi oraz obozy

52 1050 1722 1000 0090 8020 4218

Termin obozu w Charsznicy 30.07 – 05.08

Prosze o potwierdzenie sms  wyjazdu syna na obóz do poniedziałku 24.07

Koszt obozu 490 zł

Karta Obozowa

W poniedziałek o godz 17.30 (po treningu) na stadionie w Piątkowej odbedzie się krótkie zebranie z rodzicami

Lista rzeczy osobistych do zabrania na obóz

– karta obozowa

– karta zdrowia

– legitymacja szkolna lub dowód tożsamości

– przybory toaletowe

– kapielowki, klapki

– reczniki

– skarpety, koszulki, spodnie

Lista sprzetu do zabrania

– piłka nr 5

– buty sportowe, lanki, turfy, ochraniacze

-ortaliony, odzież termoaktywna

– komplet strojów: zółty, czarny, biało- niebieski Wisniowski

– getry białe i czarne ( najlepiej po 2 pary kazdego koloru)

– dresy reprezentacyjne Saller

WYJAZD W NIEDZIELĘ 30.07 O GODZ 13.00 STADION SANDECJA

 

 

 

 

 

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Robert Święs

Tel. 537 000 639

e-mail – roko08@onet.pl

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Stanisław Proszek

proszekstan@gmail.com

604 638 234

Plan zajęć

 

PLAN ZAJĘĆ

04.11.2019 –  09.11.2019

(Dyżurni: Kandyfer, Faltyn, Kuc, Olchawa D. Rusnarczyk)

PONIEDZIAŁEK : 9.50 – Odnowa biologiczna – basen.

WTOREK :14.35- Trening motoryczny  boisko przy szkole

ŚRODA : 8.00- Trening   stadion Piątkowa.

CZWARTEK : 15.00-  Trening  stadion Sandecja .

PIĄTEK :Trening   stadion Piątkowa .

SOBOTA : Wolne.

 

(Każdy zawodnik ma posiadać ważne zaświadczenie lekarskie dopuszczające go do gry w meczach ligowych oraz ważny dokument tożsamości np. dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna).

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————–

Plan zajęć 2004

04.03 – 09.03.2019  

poniedziałek – 04.03- spotkanie z Rodzicami – godzina 16.00,Sandecja-sala konferencyjna 

 

wtorek 05.03 – Siłownia, TF    16.40

 

środa – 06.03 – 14.45 sparing z ROW Rybnik – boisko  Tylmanowa, 

wyjazd z NS o godzinie 13.35 stadion Sandecja

 

Czwartek 07.03 – 17.35   ZAWADA

 

Piatek- 08.03 -trening motoryczny 17.00 MOSIR

 

Sobota – 09.03 – boisko sztuczne w Słopnicach k. Tymbarku,godzina 10.30 – 12.00 – Czarnomorec-Odessa 2003/4- Sandecja 2004

wyjazd godzina  8.30 stadion Sandecja

———————————————————————–——————

 

25.02 – 02.03.2019

poniedziałek – boisko Stróże

wyjazd 18.00 Sandecja

wtorek – 16.30 siłownia +TF

środa – Stróże wyjazd g.16.30

sparing  z Dunajcem 17.45

17.00 -17.45  bramkarze 

————————–

czwartek – Zawada  16.20 boisko 3

piątek – 17.00 sala 109 trener Merklinger

 

Niedziela – mecz z Reprezentacją opolskiego

wyjazd 7.45 stadion Sandecja

boisko sztuczne,zabieramy dresy czarne,ortaliony,ochraniacze,

KADRA W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI

——————————

18.02 – 23.02.2019

Poniedziałek -Stróże 18.30

wyjazd 18.00

 

wtorek -siłownia +TF 16.30

środa – mecz z SMS Łódź

KADRA W AKTUALNOSCI

boisko Zakopane Api 15.30

wyjazd godzina 13.15

zawodnicy do dnia 17.02.2019 info do trenera

o ewentualnej nieobecności/szkoła,korki,kontuzje itp./

 

czwartek – odnowa biologiczna 17.30

MOSiR w zakresie własnym /dojeżdżający w miejscu zamieszksania )

+ rolowanie  – zestawiczeńw ć

piątek – Sala 109 – 17.00 – motoryczny ( pozycja sportowa,lądowanie)

sobota – finały MZPN oraz mecz z Cracovią

WYJAZD GODZINA 7.00 STADION SANDECJA

PLAN ORGANIZACYJNY W AKTUALNOŚCI ROCZNIKA 2004

KADRA  – AKTUALNOŚCI

 1

plan zajęć 2004

11.02.2019 – 16.02.2019

PONIEDZIAŁEK – 17.55 WYJAZD DO STRÓŻ trening 18.30

WTOREK – FUNKCJONALNY + SIŁOWNIA 16.30

ŚRODA – 16.45 WYJAZD DO STRÓZ -trening  17.30

CZWARTEK – 16.45 WYJAZD DO STRÓŻ- trening 17.30

PIĄTEK  – 17.00 sala 109  – trener M.Merklinger

SOBOTA – sparring z 2002  godzina 9.00 boisko KS  Zabełcze zbórka godzina 8.15

DRESY AKADEMI + KOSZULKI BIAŁE 

——————————————————————————-

Plan zajęć 2004

04- 10.02.2019

poniedziałek – free 

wtorek – siłownia g5 + TF – 16.45

środa  – boisko Stróze wyjazd o 15.45

czwartek – sparring Drukarz W-Wa boisko Stróze

wyjazd o 17.30 stadion Sandecja

Zawodnicy wyznaczeni info zakladka Aktualności

– nie wyznaczeni trening z 2005 orlik Jezuici 16.00

piatek – trening motoryczny – trener M.Merlkinger – godz 17.00  sala MOSiR 109

sobota – sparring z AP21 Kraków ,boisko Limanowa

kadra Aktualnosci

mecz godzina 12.00,wyjazd 11.00 stadion Sandecja

 

————————————————

Plan zajęć 2004

28.01 – 03.02.2019

poniedziałek -free

wtorek – 15.45  wyjazd na sparing do Szalowej

stadion Sandecja

środa – 17.30  boisko Stróże

wyjazd 16.45

przed wyjazdem zostanie rozdany  list z informacją od Akademii

Zawodnicy obowiazkowo przekazują go Rodzicom

 

czwartek – sparing z Unią Warszawa

wyjazd 16.30

 niedziela – sparing z Progres Kraków

wyjazd  7.20 Sandecja stadion

————————–

 

OBÓZ ZAKOPANE

20.01 – 25.01.2019

plan obozu na stronie Aktualności

——————————————–

plan zajęć

treningi 14.01 – 19.01

poniedziałek  -17.00  siłownia G5 – trening funkcjonalny,silownia + teren

wtorek – 17.30 trening boisko Stróże

wyjazd z Sandecji godz 16.40

środa  – sparing boisko Barcice 

wyjazd z Sandecji 13.55

czwartek – trening Stróże wyjazd godz.16.40

piątek -wszyscy zawodnicy  16.00 – Hala Rury,obuwie halowe,koszulki białe

sobota – wyjazd na finały halowe Nowy Targ

godzina 11.00

kadra zakładka Aktualności

Niedziela – wyjazd na obóz Zakopane – g.9.00

————————

 

treningi  08 – 13.01.2019

wtorek – sparring   18.15 ( boisko sztuczne Szalowa)

zbiórka 17.15 Sandecja

środa – Sandecja – 18.00  teren

czwartek –  siłownia G5 –  17.30 + teren 

obuwie -halowe i na zewnatrz

piatek –  gimnastyka 17.00 – 18.00  w  DEXTER ul.Lwowska 17

sobota – free

———————————-

Okres 24.12.2018 – 07.01.2019

REALIZACJA ROZPISKI TRENINGOWEJ

(otrzymanej od trenera osobiście lub poprzez e-maila)

————————

PRZYPOMINAM O WPLATACH NA OBÓZ

SYSTEM / terminy/ RATALNYCH WPLAT NA OBÓZ ZNAJDUJE  SIE  NASTRONIE GLÓWNEJ AKADEMII

ZAWODNICY POSIADAJACU RODZENSTWO W AKADEMII  –

w przypadki 2 dzieci – zniżka 50 zł/każdy

w przypadku 3 dzieci – zniżka  100 zł/każdy

———————–

Plan zajęć 2004

poniedziałek 17.12 – testy PWSZ zbiórka 17.45

wtorek 18.12.- 16.15 G5 siłownia + hala funkcjonalny

środa 19.12 –  ZAWADA  17.00

piątek 21.12 – gimnastyka 19.00

sobota  22.12 – trening specjalny dla zawodników(  …trenerów też)

pomoc w ostatnich przygotowaniach do Swiąt

trzepanie dywanów,odukrzanie,ubieranie choinki , zakupy itp 

—————————-

 

plan zajęć 2004

11.12 – 14.12.2018

 

Z powodu dostępności hal oraz ich maksymalnego wykorzystania prosze o dostosowanie sie do godzin treningów.W przypadku konieczności zwolnień z ostatnich lekcji proszę o kontakt sms

Proszę padać nazwe i adres szkoły.

—————————

 

poniedziałek – free

wtorek 11.12.- 16.15 G5 siłownia + hala funkcjonalny

środa 12.12 – Zawada 17.00

czwartek – sparing  z 2003 – 16.00 Zawada

wszyscy obowiązkowo / bez zwolnień – w przypadku innych zajęć proszę powiadomić wykładowców/

piątek 14.12 – gimnastyka w tym tygodniu odwołana

Zawodnik w swoim zakresie  – indywidualnie 2 x 15′ biegu + stabilizacja 

sobota 15.12 –  z powodu wyjazdu  na konferencje trenerska  do Krakowa dzien wolny  

—————————

 

Kadry na mecze sobotnie 08.12.2018

Cracovia i Dunajcem

w zakładce Aktualności

——————————

 

Plan zajęć drużyny 2004

 

 03 – 08.12..2018 

OBÓZ W ZAKOPANEM – RODZICE POTWIERDZAJA UDZIAŁ

 u  Kierownika STANISŁAWA .PROSZKA

oraz odbieraja karty obozowe

 

 

WTOREK – SIŁOWNIA  + FUNKCJONALNY ( mała salka )16.30  G5

ŚRODA – ZAWADA  17.00 

CZWARTEK – ZAWADA  16.30 ZAWADA

PIĄTEK – GIMNASTYKA 19.00  -MOSiR 109

SOBOTA – MECZ SPARRING CRACOVIA 2004 ( CLJ U15)

wyjazd godzina 6.50

KADRA ZOSTANIE PODANA W PIATEK 07.12

———————————

 

plan zajęć  rocznik 2004

 26. – 30.11.2018

ubiór na sparringi-  dresy oraz koszulki białe

ubiór na treningi – zółte koszulki poniedziałek ,dresy w czwartek 

ZAWODNICY KTÓRZY NIE ODDALI KART INWENTARYZACYJNYCH PILNY KONTAKT Z  KIEROWNIKIEM

OBÓZ W ZAKOPANEM – RODZICE POTWIERDZAJA UDZIAŁ U KIEROWNIKA S.PROSZKA-kontakt na stronie rocznika

 

26.11 -poniedziałek  18,15- 19.15 – siłownia G5  + funkcjonalny

 

27.11 -wtorek – sparing z 2004 SMS  Warszawa – boisko Barciczanki – sztuczna trawa

zbiórka 16.40 boisko Barciczanki

dojazd własny

KADRA NA SPARRING W PONIEDZIAŁEK – AKTUALNOŚCI

———–

 

28.11- środa –  sparring z Dunajec Nowy Sącz godzina 18.00

boisko Barciczanki – sztuczna trawa

zbiórka 17.30 ,dojazd własny

 

29.11 – czwartek – free

 

30.11 -piątek – gimnastyka  19.00 MOSiR SALA 109 ul.Nadbrzeżna–

 

 

    Znalezione obrazy dla zapytania logo sandecji 

INFORMACJA

     W ZWIĄZKU Z INWENTARYZACJĄ SPRZĘTU SPORTOWEGO AKADEMII SANDECJA    ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SĄ DO ODDANIA KART INWENTARYZACYJNYCH  PANU KIEROWNIKOWI DO ŚRODY 21.11.2018

KONTAKT 

proszekstan@gmail.com

604 638 234

   Znalezione obrazy dla zapytania logo sandecji

 

Plan zajęć drużyny 2004

19 – 24.11.2018

obowiazkowo  dresy na trening oraz koszulki białe na sparring

 

wtorek – 16.30 Zawada wyznaczeni + testowani- sparing z 2003

Karty inwentaryzacyjne oddać  w tym dniu  Kierownikowi

zawodnicy nie wyznaczeni siłownia godzina 16.45 G5

(karty inwentaryzacyjne oddać podczas zajęć trenerowi Saratowiczowi)

KADRA NA SPARRING W PONIEDZIAŁEK – AKTUALNOŚCI

 

środa- Zawada 16.40

Karty inwentaryzacyjne oddać w tym dniu  Kierownikowi

 

czwartek -free

piątek – gimnastyka  19.00 MOSiR SALA 109 ul.Nadbrzeżna

sobota – info w tygodniu

 

 

 

Plan zajęć drużyny 2004

12 – 17.11.2018

wtorek – 16.45 siłownia,funkcjonalny G5

środa- Zawada 16.40

czwartek -Zawada 16.40

piatek- mecz CLJ u 15 godzina 14.00

zbiórka godzina 13.00

zawodnicy którzy wymagają  zwolnienia – sms do trenera

 

——————-

 

plan zajęć rocznik 2004

05 – 09.11.2018

poniedziałek -free

wtorek 17.00 Zawada

środa – sparing Zawada 17.00 – 18.45

czwartek 16.20 – 17.20 rozruch Zawada

piątek 12.00 mecz CLJ z WIsłą

wyjazd godzina 9.00 – kadra w Aktualności

————————–

plan zajęć

29.10 -03.11.2018 

poniedziałek – 16.30 Zawada BOISKO 3

wtorek – 16.20- 17.30 G5  siłownia+funkcjonalny 

środa – 15.40 Zawada B3 sparring z 2005 

piątek – 11.00 Zawada

sobota -mecz CLJ godzina 14.00 – kadra Aktualności

—————————————————

 

Plan zajęć drużyny 2004

22.10 -28.10.2018

poniedziałek – free

wtorek – 16.30 G5  siłownia+funkcjonalny

środa – 16.30 Zawada

czwartek – 16.30 – Zawada

piątek – 16.45 trening indywidualny dla zawodników z poza kadryna mecz z Motorem

oraz trening bramkarski 

sobota -wyjazd na mecz do Lublina 

godzina 6.00  stadion Sandecja – kadra Aktualności

legitki,ochraniacze,dresy,,woda

zawodnicy z poza kadry na Lublin  – free

 

CLJ u15 Motor – Sandecja pozostała część planu

treningów podana zostanie w poniedziałek

 

 

Treningi 2004

15 – 20.10.2018

(kadry na mecze podane zostaną w zakładce -Aktualnośći)

poniedziałek – mecz 1 LT – SANDECJA -HART – godz 16.00 stadion Zawada

zbiórka 15.25 

zawodnicy potrzebujacy zwolnieniu z lekcji informuja trenera

pozostali zawodnicy  trening 16.00

wtorek – 16.30 Zawada

środa –  mecz 1 LT z Rytrem – (info – godzina i wyjazd + kadra -Aktualności)

zawodnicy potrzebujacy zwolnieniu z lekcji informuja trenera

pozostali zawodnicy  trening 16.15 Zawada

czwartek –  16.30 – Zawada

sobota – mecz 1LT Korzenna – mecz 10.00 wyjazd  8.30 

mecz CLJ u15 -Top 54 -godzina 11.00 Zawada zbiórka 10.00

kadry na mecze w AKTUALNOŚCI

—————————————————————————

 

Plan zajęć drużyny 2004

08 – 14.10.2018

(kadry na mecze podane zostaną w zakładce -Aktualnośći)

poniedziałek – siłownia G5 , funkcjonalny 16.30-17.30

wtorek -Zawada mecz z Grodem  15.30, zbiórka 15.00 

zawodnicy potrzebujacy zwolnieniu z lekcji informuja trenera

pozostali zawodnicy  trening 16.30

środa –  Zawada  16.30

czwartek –  16.30 -17.30 rozruch przedmeczowy

piatek mecz CLJ u15 z Koroną Kielce,wyjazd  9.10

zawodnicy z poza kadry – Zawada 16.30

sobota – free

———————————–

 

Plan zajęć drużyny 2004

01 – 06.10.2018

(kadra na mecze podane zostaną w zakładce -Aktualnośći)

 

poniedziałek – wyznaczeni mecz z Grybovią 

zbiórka 15.20 stadion Zawada

Bocheński,Gucwa,Ciapała,Krzak,Olchawa,Lis,

Ligęza,Jasiński oraz zawodnicy 2005

 

wtorek -zdjęcia  stadion Sandecja 15.30  oraz  siłownia  17.00

wszyscy dresy Sandecja ,biała koszulka Wiśniowski saller

 

środa –  mecz 1 LT  z Przydonicą  -wyjazd 14.45

trening dla pozostałych 16.30 Zawada

kadra – Studencki,Olchawa,Ziemnik,Faltyn,Michałczak,Palacz,Kubiela,

Jarzebak M i K,Legutko,Kościółek,Sikora,Wojtas,Gucwa,Wójcik

 

czwartek – mecz 1 LT  z Rytrem odwołany – na prośbę przeciwnika – wycieczka szkolna

wszyscy  2004 trening Zawada 1630

 

sobota – mecz CLJ u 15  Resovia – Sandecja

mecz godzina 10.00 . godzina wyjazdu 6.45

.kadra w Aktualności w piatek

————————————————–

 

 

Plan zajęć drużyny 2004

/kadra na mecz w zakładce Aktualności/

24 – 30.09.2018

(kadra na mecz z AP 21 – (podana zostanie w sobote -Aktulnośći)

 

poniedziałek – wyznaczeni mecz z Poprad Muszyna

zbiórka 16.00 stadion Sandecja

Bocheński,Guwa,Ciapała,Kościółek,Krzak,Jarzębak M,Olchawa,Lis,Jaworski

Legutko,Ligęza,Jasiński,Wójcik,

 

wtorek -Zawada 16.30

środa – Zawada 16.30

czwartek – Zawada 16.30

sobota – Zawada 9.00 

niedziela – mecz CLJ u 15 -AP 21 – Sandecja

 

godzina 12.00,zbiórka 9.00 stadion Sandecja

—————————————-

 

Plan zajęć drużyny 2004

/kadra na mecz w zakładce Aktualności/

17 – 22.09.2018

poniedziałek – odnowa biologiczna

wtorek -Zawada 16.20

środa – Zawada 16.20

czwartek – 16.20 mecz z rocznikiem 2005 (2x 30)

zbiórka 16.00 Zawada

sobota – mecz CLJ u 15 – Sandecja-Wisła

godzina 11.00,zbórka 10.00 Zawada

 

———————

plan zajęć drużyny 2004

10 -16.09.2018

 

poniedziałek – 16.20 Zawada

wtorek – 16.30 -17.30 siłownia G5

środa – free

czwartek – 16.30 Zawada

piątek – 16.30 CJL wyznaczeni Zawada

18.00 1LT mecz z Respekt Szalowa

wyjazd 16.30 Sandecja stadion

sobota – Zawada 10.00

wyznaczeni zawodnicy-poza grającym w piątek z Respektem

niedziela – mecz CLJ u15- kadra w aktualności

———————–

 

03 – 08.IX.2018

/kadry na mecze w piątek zakładka atualności/

 

poniedziałek – free

rozpoczęcie roku szkolnego

 /dostarczamy do trenera plan zajęć -email/

bramkarze trening Zawada/info trener A.Sejud/

 

wtorek 16.30- siłownia oraz boisko G5

/obuwie hala i na tartan/

środa – 16.30 Zawada

czwartek -16.30 Zawada

piątek – 16.30 Zawada

sobota -mecze 1 LT oraz CLJ u15

 

treningi 2004

26.VIII – 01.IX

 

( kadry na mecze zakładka Aktualności)

 

poniedziałek – 16.30 Zawada

wtorek 16.30 siłownia G5

środa – 16.30 Zawada

czwartek – 10.00 mecz 1LT z Kolejarzem

13.00 – wyjazd na mecz do Białej Podlaskiej

kadry na mecze CLJ i 1 LT wyznaczone zostaną w środę

piątek –mecz CLJ z Top 54 godzina 11.00

Kadra z meczu 1 LT -rozruch Zawada 16.30

sobota – CLJ – odnowa biologiczna

1LT – mecz z AP Beskidzka 10.00

wyjazd godzina 8.30

 

———–

 

Plan zajęć 2004

poniedziałek – free

wtorek – 16.45 siłownia G5

środa – 16.30 Zawada

czwartek – 16.30 Zawada

piątek – 10.00 Zawada

sobota – mecz ligi CLJ

kadra w piątek na stronie rocznika

MECZ Z PRZYDONICA ODWOŁANY-

nowy termin poda OZPN N.S

 

———–

treningi rocznik 2004

poniedziałek – 16.30 Zawada – główne

wtorek – 10.00 – Zawada

środa – free

czwartek – 9.00 Zawada – główne

piątek – 9.00 Zawada

Sobota – ze względu na brak zgody Resovii

na przełożenie meczu

( wyjazdy wakacyjne zawodników Sandecji…)

zawody w CLJ u15 Sandecja – Resovia

odbęda się w niezmienionym terminie

18.08.2018 godzina 12.00

zbiórka godzina 11.00

boisko MOSiR – Nowy Sącz -Zawada

 

—————————————————————————————-

 

W ZWIAZKU ZE ZBLIZAJACYM SIE ROZPOCZĘCIEM ROZGRYWEK CLJ U15

ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SA DO WYBORU NUMERU NA KOSZULKACH

DO SOBOTY PRZED LUB PO SPARRINGU PROSZE O INFORMACJĘ

JAKI NUMER ZOSTAŁ WYBRANY

(ZAWODNICY KONSULTUJĄ SIĘ ZE SOBA )

 

 

06 – 11.08.2018

poniedziałek 16.00 -17.15 Zawada

rozruch przedmeczowy

stroje biało czarne.getry czarne,ortalion

 

wtorek 9.00 Zawada sparing z Dunajcem

stroje żółto niebieskie,białe getry

zbiórka 8.30

 

środa – sparing w Zakopanem

godzina meczu 11.45 stadion ośrodek API Zakopane

wyjazd godzina 9.00 Sandecja

Wszyscy zawodnicy biało czarne stroj,ochraniacze,woda

torba saller,buty na sztuczne boisko 

 

czwartek – mecz z Koroną Kielce

Transport Akademia godz 10.00 /zbiórka Sandecja/

mecz 11.00 Barcice/sztuczne/

stroje czarne spodenki koszulki,getry czarne ochraniacze

 

piątek – free

 

sobota -sparing z 2003 -godzina 9.00 ZAWADA

stroje biało niebieskie,getry białe

zbiórka 8.30

 

MIEJSCA TRENINGU AKTUALIZOWANE ZOSTANĄ

PO KONSULTACJI Z MOSiR -em

———–

OBÓZ 2004

W dniach 30.07.2018 -04.08.2018

wyjazd poniedzialek  9.00 stadion Sandecja

 

—————————————–

Trening drużyna 2004

środa 25.07- Zawada 16.30

czarna koszulka ttrenimgowa ,czarne spodenki,białe getry,ortalion

ZAWODNIKOM PRZEWIDZIANYM DO PRZEJSCIA SPRZET UZUPEŁNI AKADEMIA

DO MOMENTU WYJAZDU NA OBÓZ

czwartek 26.07- g.10.00 mecz  MZPN Kraków 2003 -Tęgoborze -wyjazd 9.00 stadion Sandecja

Zawodnicy przynoszą – stroje biało niebieskie saller Wiśnowski

ochraniacze,woda 

piątek 27.07 -Sandecja 13.00 ( teren -obuwie do biegania)

sobota – sparing z 2005 Zawada 9.00

zbiórka 8.30

sprzęt biało niebieski Saller.ochraniacze.woda

getry czarne

———–

 

W ZWIAZKU Z OBOZEM W CHARSZNICY

PROSZE I DOSTARCZENIE KART OBOZOWYCH

DO SEKRETARIATU KLUBU

DOKŁADNE INFO O WYJEŹDZIE PODAM JUTRO NA TRENINGU

ORAZ NA STRONIE 2004/ wieczorem/

 

 

PODANE ZOSTANĄ TAKŻE:

-kadra obozowa

– zawodnicy objęci obozem /zgloszeni/

– wymagany sprzęt

-harmonogram -plan obozu

-regulamin obozu

———–

 

 

 

względu na uczestnictwo trenera 

w  szkolenia PZPN w Łodzi 

treningi w tym tygodniu rozpoczniemy

w środę 25.08.2018

Miejsce treningu określi MOSiR do wtorku

———–

 

 

 

 

 

 

 
Kadra

 

KADRA NA SEZON 2019/2020

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

1. STUDENCKI KACPER
2. OLCHAWA DOMINIK
3. ZIEMNIK AREK
4. FALTYN DOMINIK
5. MICHAŁCZAK HUBERT
6. PALACZ MICHAŁ
7. JAWORSKI JAKUB
8. ŻARNOWSKI KAMIL
9 POPIELA MATEUSZ
10. SIKORA ANDZRZEJ
11. KUBIELA DANIEL
12. TALAR KACPER
13. JARZĘBAK KACPER
14. JARZĘBAK MARCIN
15. PROSZEK MACIEJ
16. KOSZYK KONRAD
17. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
18. ROPER KOSMA
19. TAJSTRA PAWEŁ
20. JĘDZRZEJEK GRZEGORZ
21. MIKULEC TOMASZ
22. POPIELA ALBERT
23. KIEBLESZ ADRIAN
24. OLCHAWA KRYSTIAN
25. WAŃCZYK ARTUR
26. BARTEK KANDYFER
27. ORSACZEK GRZEGORZ
28. GUCWA PATRYK
29. DUDA AREK
30. DOMINIK KUC

 

 

 

 

 

 

 

    

 

        Nr koszulki na CLJ u15

                 Archiwum

 1 LT MZPN

1.Bocheński Sebastian

 27

2.Bogdanowicz Grzegorz

3

 3

3. Ciapała Krystian

2

 24

4. Faltyn Dominik

11

 11

5. Gucwa Patryk

15

 15

6.Jarzębak Kacper

14

 14

7.Jarzębak Marcin

25

 25

8  Jasiński Karol

18

 18

9.Jaworski Jakub

10

 10

10. Kosciółek Kacper

16

 16

11. Krzak Jakub

8

 26

12. Kubiela Daniel

23

 23

13. Legutko Filip

19

 19

14. Ligęza Jakub

22

 22

15. Michałczak Hubert

26

 2

16.Olchawa Dominik

12

 12

17. Palacz Michał

6

 6

18.  Proszek Maciej

9

 9

19. Sikora Andrzej

21

 21

20. Studencki Kacper

1

 1

21. Talar Kacper

17

 17

22. Wojtas Jan

13

 13

23.Wójcik Hubert

5

 5

24. Ziemnik Arkadiusz

 4

25. Żarnowski Kamil

7

 7

26.Popiela Mateusz

—-

 8

27.Lis  Maksymilan

 24                                                                      20

Badania

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

BADANIA

WAŻNE DO

1. STUDENCKI KACPER 30.08.2019 18.02.2020
2. OLCHAWA DOMINIK 28.03.2019 27.03.2020
3. ZIEMNIK AREK 04.24.2019 23.10.2019
4. FALTYN DOMINIK 05.04.2019 04.04.2020
5. MICHAŁCZAK HUBERT 04.04.2019 03.04.2020
6. PALACZ MICHAŁ 02.04.2019 01.10.2019
7. JAWORSKI JAKUB 14.03.2019 13.09.2019
8. ŻARNOWSKI KAMIL 07.03.2019 06.09.2019
9 POPIELA MATEUSZ 06.08.2019 05.02.2020
10. SIKORA ANDZRZEJ 06.04.2019 05.04.2020
11. KUBIELA DANIEL 08.03.2019 07.09.2019
12. TALAR KACPER 19.08.2019 18.08.2020
13. JARZĘBAK KACPER 23.07.2019 22.01.2020
14. JARZĘBAK MARCIN 23.07.2019 22.01.2020
15. PROSZEK MACIEJ 23.04.2019 22.10.2019
16. KOSZYK KONRAD 07.08.2019 06.08.2020
17. ŻĄŁNOWSKI KAMIL 27.03.2019 26.13.2020
18. ROPER KOSMA 03.09.2019 02.09.2020
19. TAJSTRA PAWEŁ 27.03.2019 26.03.2020
20. JĘDZRZEJEK GRZEGORZ 07.08.2019 06.02.2020
21. MIKULEC TOMASZ 05.04.2019 04.04.2020
22. POPIELA ALBERT 27.03.2019 26.03.2020
23. KIEBLESZ ADRIAN 27.03.2019 26.03.2020
24. OLCHAWA KRYSTIAN 28.03.2019 27.09.2019
25. WAŃCZYK ARTUR 27.03.2019 26.03.2020
26. BARTEK KANDYFER 21.03.2019 21.09.2019
27. ORSACZEK GRZEGORZ 05.04.2019 04.04.2020
28. GUCWA PATRYK 29.03.2019 28.03.2020
29. DUDA AREK 06.08.2019            ?
30. DOMINIK KUC 08.08.2019 07.02.2020

 

 

Osiągnięcia grupy

 

 

Rocznik 2003

3 miejsce w CLJ U 15 – runda jesienna eszonu 2017/18

 

=================================================

 

 

SANDECJIA – JAGIELLONIA   Białystok     –      0  :  1  boisko   Kraków ul.Dekerta

SANDECJA –  AP 21Kraków                     –      0  :  1   boisko Kraków ul.Dekerta

————————————————————————————–

 

15/07/2017 godzina 11.00

Sandecja 2002 – Sandecja 2003  boisko Zawada

         1    –     0

 

Sandecja 2003 –  Kadra Malopolski 2003 -boisko Maków Podhalanski

          2   –     1

Kuźma  Rutkowski 

 

Sandecja 2003 – Dunajec 2001/2   – boisko Zawada

         2  –     2

    Majerski Kamil,Legutko      

 

        05.08.2017 

Sandecja 2003 – Sandecja 2002  boisko Zawada

          2    –    3  

   Majerski Konrad 2

 

Sandecja 2003 -Jagiellonia 2004  boisko Zawada

          2   –   1

Berezowski,Dominik 

Turnieje/Rozgrywki

 

FINAŁY  HALOWYCH MISTRZOSTW  W NOWYM TARGU

sobota 19.01.2019

SANDECJA NOWY SACZ 1 MIEJSCE

 

WYNIKI

Sandecja – Glinik Gorlice    2 – 1  Sikora, Zarnowski

Sandecja – Podhale    1 – 0,  Jaworski

Sandecja – Sokół Słopnice    3 – 0   Proszek , Żarnowski 2

Sandecja  – Wioatr Ludzmierz  1 – 0  Proszek

Sandecja –  Limanowa  1 – 0   Jaworski

 

 

SPARRINGI

ROCZNIK 2004 MIEJSCE

08.01.2019

Rozwój KT

Szalowa

16.01.2019

 Gdovia

 Barcice

19.01.2019

 Finały OZPN  Nowy Targ

20.01.2019

Sandecja 2003

Zakopane

23.01.2019

Wisła Cz.Dunajec

Zakopanea

25.01.2019

 Podhale N T

31.01.2019  Unia W-wa  Stróże
03.02.2019 Progres Kraków Kraków
05.02.2019 Drukarz W-Wa Szalowa
07.02.2019 Drukarz W-wa Stróze
09.02.2019 AP21 Limanowa  12.00
16.02.2019 2002 Nowy Sacz
20.02.2019 SMS Łodz Zakopane API
23..02.2019 Cracovia Kraków
23.02 .2019 finały MZPN Kraków
27.02.2019 Dunajec Stróże
02.03.2019 OZPN OPOLE Nowy Targ  10.00
06.03.2019  ROW Rybnik Tylmanowa  16.00
09.03,2019 Cornomorec

Odessa 2003

Słopnice
12.03.2019 Cornomorec Odessa 2004 Słopnice

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA AKADEMII SANDECJA

nformujemy iż podczas zbliżających się ferii zimowych nasza Akademia będzie organizatorem obozów sportowych.

Tym razem bazą dla naszych zgrupowań będzie Ośrodek Wypoczynkowo Rekraacyjny API w Zakopanem http://zakopane-api.pl/ oraz Kompleks Sportowy Szalowa http://www.arenaszalowa.pl/

Zgodnie z terminami ferii dla województwa małopolskiego nasze obozy będą odbywały się w dwóch turnusach :

I TURNUS – 13.01.2018 – 18.01.2018 dla roczników : 2000, 2001, 2002, 2008, 2009

II TURNUS – 20.01.2018 – 25.01.2018 dla roczników : 2003,2004,2005,

Obóz dochodzeniowy w Szalowej będzie natomiast zorganizowany dla zawodników z rocznika 2007 i 2006 odpowiednio w pierwszym dla 2007 oraz drugim tygodniu ferii dla 2006. Dokładniejsze informacje co do ostatecznych kosztów będą podane w ciągu najbliższych dni.

Dla najmłodszych roczników naszej Akademii (2010,2011,2012,2013 + nabór 2014) będą  zorganizowane poprzez Trenerów prowadzących kilkudniowe  obozy stacjonarne na obiektach MOK i  MOSiR w Nowym Sączu.

Liczba miejsc zawodników dla roczników od 2006 do 2009  jest ograniczona (25 miejsc na rocznik). Na obóz w pierwszej kolejności mają obowiązek jechać oraz zagwarantowane jest miejsce dla zawodników z grupy „białej”. Do tej grupy Trenerzy poszczególnych zawodników wyznaczą zawodników z grupy „czarnej”.

 

KOSZT OBOZU DLA JEDNEGO ZAWODNIKA – 750 zł ( transport, noclegi , wyżywienie, treningi, opieka )

Płatność ta będzie rozłożona na raty :

Płatności ratalnej dokonujemy na konto swojeg rocznika wraz z opisem (OBÓZ I RATA, rocznik, imię nazwisko zawodnika)

I RATA – do 30 listopada – 250zł  – potwierdzenie udziału.

II RATA – do 30 grudnia – 250 zł

III RATA do 10 stycznia – 250 zł

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko trenujące w Akademii Sandecja, lub osób, których sytuacja materialna nie pozwala na zapłacenie całej kwoty. Wszystkie takie przypadki będą rozpatrywane indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera prowadzącego.

 

Więcej informacji nt. płatności i terminów dla obozów stacjonarnych dla najmłodszych grup Akademii Sandecja będzie przedstawione najpóźniej do końca listopada 2018.