U-17 (rocznik 2004)
Aktualności

SPARINGI

OKRES PRZYGOTOWAWCZY 2021

 

17.01  –  SANDECJA –  STAL MIELEC

22.01 – SANDECJA  –   WISŁA KRAKÓW

30.01 –  SANDECJA  –  CRACOVIA

06.02  –  SANDECJA  –  KARPATY  KROSNO

13.02  –  SANDECJA  –  STAL RZESZÓW

16.02  –  SANDECJA – HUTNIK KRAKÓW (BARCICE)

18.02  –  SANDECJA –  HUTNIK KRAKÓW ( BARCICE)

20.02  –  TURNIRJ SZALOWA

27.02  –  SANDECJA  –  SOKÓL STARY SĄCZ  JS.

14.03  –  SANDECJA  – PROGRES KRAKÓW

 

 

 

Obóz dochodzeniowy Zawada 20.07 – 24.07!!!

PONIEDZIAŁEK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

10.00-12.00 : SPARING Z POLONIĄ WARSZAWA W BARCICACH

12.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

WTOREK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9..00-10.30 : I TRENING

11.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: ANALIZA MECZU Z POLONIĄ WARSZAWA

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

ŚRODA

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9.00 – 13.00 : WYCIECZKA ROWEROWA

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

CZWARTEK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9.00 – 10.30 : I TRENING

12.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

PIĄTEK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9.00 – 10.30 : I TRENING

12.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

17.00: SPARING Z JUNIORAMI SOKOŁA STARY SĄCZ

19.00 : PODWIECZOREK

19.30 : POWRÓT DO DOMU

Kadra na sparing z AP Progres (24.06)

wyjazd 8.30 stadion Sandecji

  1. Duda Arek
  2. Ziemnik Arek
  3. Bolsęga Michał
  4. Faltyn Dominik
  5. Palacz Michał
  6. Sikora Andzrzej
  7. Jaworski Jakub
  8. Żarnowski Kamil
  9. Talar Kacper
  10.  Popiela Mateusz
  11.  Jarzębak Marcin
  12.  Jarzębak Kacper
  13.  Kuc Dominik
  14. Kubiela Daniel
  15. Proszek Maciej
  16. Popiela Albert
  17. Koszyk Konrad
  18.  Żąnowski Kamil

Stanowisko Akademii w sprawie organizacji obozów letnich 2020.

Szanowni Państwo !
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd RP w czego następstwie sytuacja materialna rodzin naszych podopiecznych znacznie uległa pogorszeniu oraz wielu innych obiektywnych argumentów w bieżącym roku rezygnujemy z organizacji obozów letnich w formie wyjazdowej. Sytuacja jest dynamiczna, lecz mocno wierzymy, że młodzieżowe rozgrywki jesienne rozpoczną się zgodnie z planem. Na obecną chwilę cieszymy się z możliwości powrotu do zajęć z naszymi zespołami na zielonej murawie. Jesteśmy przekonani, że w piłce młodzieżowej najważniejszy jest rozwój i ciągłe podnoszenie umiejętności, co z wielką przyjemnością możemy realizować z naszymi zawodnikami. Jednym ze stałych i bardzo ważnych elementów naszych planów szkolenia są i były cyklicznie organizowane obozy. W tym roku również nie chcemy całkiem zrezygnować z tego przywileju skumulowanego okresu pracy a zarazem integracji i wypoczynku. Chcielibyśmy w zależności od rozwoju sytuacji i dopuszczonych możliwości, zorganizować dla naszych podopiecznych obozy w formie stacjonarnej. Na ten moment ciężko mówić o konkretach, będziemy pracować nad odpowiednim przygotowaniem takich obozów i w możliwie najszybszym terminie poinformujemy Państwa w tej sprawie. Pomimo takiej formy planowanych zgrupowań stacjonarnych z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury sportowej i możliwości organizacyjnych chcielibyśmy aby obozy były atrakcyjne o jak najniższych kosztach, żeby wszyscy zawodnicy mieli możliwość wzięcia w nich udziału. Życzymy całej „biało-czarnej Rodzinie” dużo zdrowia w tym trudnym czasie !

 

Mateusz Dwojak

Dyrektor Akademii Sandecj

PLAN OBOZU ROCZNIK 2004  ZAKOPANE

27.01 – 01.02.2020

27.01 ( PONIEDZIAŁEK)

8.45 : ZBIÓRKA NA STADIONIE SANDECJI

9.00 : WYJAZD DO ZAKOPANEGO

11.30 : ZAKWATEROWANIE

12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST

13.00 :OBIAD

13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA

15.00-17.00 : TRENING I

17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA

  1. 00: KOLACJA

20.00- 21.00 :  PRZEDSTAWIENIE REGULAMINU OBOZU

21.30 : TOALETA WIECZORNA

22.00-7.00 : CISZA NOCNA

28.01 ( WTOREK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA

7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY

8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA

8.30- 9.00: SNIADANIE

10.00-12.00 : TRENING  I

12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST

13.00 :OBIAD

13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA

15.00-17.00 : TRENING PIŁKARSKI  II

17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA

  1. 00: KOLACJA

21.30 : TOALETA WIECZORNA

22.00-7.00 : CISZA NOCNA

29.01 ( ŚRODA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA

7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY

8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA

8.30- 9.00: SNIADANIE

9.00-10.00 : CZAS WOLNY

10.00-12.00 : TRENING PIŁKARSKI I

12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST

13.00 :OBIAD

13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA

15-17.00 : SPARING Z SANDECJA 2003

17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA

  1. 00: KOLACJA

20.00- 21.00 : GRY I ZABAWY, INTEGRACJA

21.30 : TOALETA WIECZORNA

22.00-7.00 : CISZA NOCNA

30.01 (CZWARTEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA

7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY

8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA

8.30- 9.00: SNIADANIE

9.00-10.00 : CZAS WOLNY

10.00-12.00 : TRENING PIŁKARSKI  I

12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST

13.00 :OBIAD

13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA

15.00-17.00 : TRENING PIŁKARSKI  II

17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA

18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA

  1. 00: KOLACJA

20.00 : ZASADY ASEKURACJI W OBRONIE W SYSTEMIE 1-3-5-2

21.30 : TOALETA WIECZORNA

22.00-7.00 : CISZA NOCNA

31.01 (PIĄTEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA

7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY

8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA

8.30- 9.00: SNIADANIE

9.00-10.00 : CZAS WOLNY

10.00-12.00 : TRENING PIŁKARSKI I

12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST

13.00 :OBIAD

13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA

15.00-17.00 : SPARING Z    ???????

17.30: WYJŚCIE NA KRUPÓWKI

  1. 00: KOLACJA

20.00- 21.00 : GRY I ZABAWY

21.30 : TOALETA WIECZORNA

22.00-7.00 : CISZA NOCNA

01.02 (SOBOTA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA

7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY

8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA

8.30- 9.00: SNIADANIE

9.00: CZAS WOLNY

11.00 : WYJAZD DO NOWGO SĄCZA

13.30: PLANOWANY PRZYJAZD

OSTATECZNA KADRA NA TURNIEJ BELL SPORT W ZAKOPANEM(25-27.10).WYJAZD 9.00 STADION SANDECJA.( koszt 270 zł/os  płatne przed wyjazdem) Wyjazd: koszulka polo + dres dół, góra!!!!! ( zabieramy również: koszulke treningową żłótą, roller, ubrania termoaktywne, rzeczy na basen, rzeczy i środki higieny osobistej, dowód tożsamości)

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. BOLSĘGA MICHAŁ
  5. MICHAŁCZAK HUBERT
  6. PALACZ MICHAŁ
  7. ZIEMNIK ARKADIUSZ
  8. ŻARNOWSKI KAMIL
  9. TALAR KACPER
  10. KUBIELA DANIEL
  11. KOSZYK KONRAD
  12. KUC DOMINIK
  13. JARZĘBAK KACPER
  14. JARZĘBAK MARCIN
  15. SIKORA ANDZREJ
  16. POPIELA MATEUSZ
  17. JAWORSKI JAKUB
  18. PROSZEK MACIEJ

KADRA NA MECZ  I LIGI OKRĘGOWEJ Z GLINIKIEM GORLICE (20.10.2019 NIEDZIELA) 12.00 W GORLICACH. WYJAZD 10.00 ZE STADIONU SANDECJI.

  1. DUDA AREK
  2. ALBERT POPIELA
  3. WAŃCZYK ARTUR
  4. KANDYFER BARTOSZ
  5. ORSACZEK GRZEGORZ
  6. KOSMA ROPER
  7. OLCHAWA KRYSTIAN
  8. GUCWA PATRYK
  9. TAJSTRA PAWEŁ

 

KADRA NA MECZ II LIGI WOJEWÓDZKIEJ Z UNIĄ TARNÓW (20.10.20019  NIEDZIELA) O 10.30 W TARNOWIE . WYJAZD 8.15 Z SANDECJI.

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. MICHAŁCZAK HUBERT
  5. PALACZ MICHAŁ
  6. ZIEMNIK ARKADIUSZ
  7. ŻARNOWSKI KAMIL
  8. KUBIELA DANIEL
  9. KOSZYK KONRAD
  10. JARZĘBAK KACPER
  11. JARZĘBAK MARCIN
  12. SIKORA ANDZREJ
  13. POPIELA MATEUSZ
  14. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
  15. KUC (MECZ W ROCZNIKU 2003, BRAK GRY = WYJAZD NA MECZ Z UNIĄ)
  16. TALAR (MECZ W ROCZNIKU 2003, BRAK GRY = WYJAZD NA MECZ Z UNIĄ)
  17. BOLSĘGA (MECZ W ROCZNIKU 2003, BRAK GRY = WYJAZD NA MECZ Z UNIĄ)

KADRA NA TURNIEJ BELL SPORT W ZAKOPANEM(25-27.10) koszt 270 zł/os:

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. BOLSĘGA MICHAŁ
  5. MICHAŁCZAK HUBERT
  6. PALACZ MICHAŁ
  7. ZIEMNIK ARKADIUSZ
  8. ŻARNOWSKI KAMIL
  9. TALAR KACPER
  10. KUBIELA DANIEL
  11. KOSZYK KONRAD
  12. KUC DOMINIK
  13. JARZĘBAK KACPER
  14. JARZĘBAK MARCIN
  15. SIKORA ANDZREJ
  16. POPIELA MATEUSZ
  17. JAWORSKI JAKUB (ZAWODNIK W TRENIGU PO KONTUZJI, OSTATECZNA DECYZJE PODEJMIE FIZJO.)
  18. PROSZEK MACIEJ (ZAWODNIK W TRENIGU PO KONTUZJI, OSTATECZNA DECYZJE PODEJMIE FIZJO.)

 

KADRA NA MECZ II LIGI WOJEWÓDZKIEJ  Z LIMANOVIĄ LIMANOWA(26.10):

  1. DUDA AREK
  2. POPIELA ALBERT
  3. WAŃCZYK ARTUR
  4. KANDYFER BARTOSZ
  5. ORSACZEK GRZEGORZ
  6. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
  7. KOSMA ROPER
  8. OLCHAWA KRYSTIAN
  9. GUCWA PATRYK
  10. TAJSTRA PAWEŁ

KADRA NA MECZ  I LIGI OKRĘGOWEJ Z LKS UBIAD 15.30 STADION ZAWADA. ZBIÓRKA 14.30:

  1. DUDA AREK
  2. ALBERT POPIELA
  3. WAŃCZYK ARTUR
  4. KANDYFER BARTOSZ
  5. ORSACZEK GRZEGORZ
  6. KAMIL ŻĄNOWSKI
  7. KOSMA ROPER
  8. OLCHAWA KRYSTIAN
  9. GUCWA PATRYK
  10. TAJSTRA PAWEŁ
  11. POPIELA MATEUSZ

KADRA NA MECZ (12.10) II LIGI WOJEWÓDZKIEJ Z DRUŻYNĄ SOŁY OŚWIĘCIM W NOWYM SĄCZU. MECZ 11.00, ZBIÓRKA 8.45 – ANALIZA ORAZ ODPRAWA PRZEDMECZOWA.

  1. STUDENCKI KACPER
  2. DUDA AREK
  3. ZIEMNIK AREK
  4. BOLSĘGA MICHAŁ
  5. FALTYN DOMINIK
  6. MICHAŁCZAK HUBERT
  7. JARZĘBAK KACPER
  8. JARZĘBAK MARCIN
  9. ŻARNOWSKI KAMIL :p
  10. TALAR KACPER
  11. KOSZYK KONRAD
  12. KUBIELA DANIEL
  13. SIKORA ANDRZEJ
  14. POPIELA MATEUSZ
  15. ŻĄNOWSKI KAMIL
  16. POPIELA ALBERT
  17. KUC DOMINIK
  18. PALACZ MICHAŁ

 

 

W

 

 

 

KADRA  NA MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA W BARCICACH (03.08).

ZBIÓRAKA NA STADIONIE SANDECJI 9.15 (żółte koszulki, czarne spodenki, czarne getry)

  1. STUDENCKI KACPER
  2. OLCHAWA DOMINIK
  3. FALTYN DOMINIK
  4. MICHAŁCZAK HUBERT
  5. ZIEMNIK AREK
  6. JARZĘBAK KACPER
  7. JARZĘBAK MARCIN
  8. JAWORSKI JAKUB
  9. ŻARNOWSKI KAMIL
  10. SIKORA ANDRZEJ
  11. KUBIELA DANIEL
  12. TALAR KACPER
  13. POPIELA MATEUSZ
  14. PROSZEK MACIEJ
  15. DOMINIK KUC
  16. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
  17. KOSZYK KONRAD

SPARINGI OKRES PRZYGOTOWAWCZY

27.07 : SANDECJA – KOLEJARZ JUNIORZY(STRÓŻE)

30.07 : SANDECJA – POLONIA WARSZAWA 2005(BARCICE)

03.08 : SANDECJA -POLONIA WARSZAWA 2004(BARCICE)

08.08 : SANDECJA – WIDZEW ŁÓDZ (STRÓŻE)

09.08 – 17.08 : OBÓZ DZIERŻONIÓW

24.08 – 25.08 : ELIMINACJE DO TURNIEJU BellSport (DUNAJEC)

 

 

 

 

 

 

 

Kadra na mec

z Czarnomorcem

obowiazkowo wszyscy zawodnicy 2004

dresy saller -koszulki białe

wyjazd 8.30 stadion Sandecja

—-

z Reprezentacją woj.opolskiego2004

 

Niedziela 03.03.2019

boisko sztuczne NOWY TARG

 

wyjazd godz.7.45 -Sandecja

 

Olchawa,Studencki

Ziemnik,Sadowski,Faltyn,Popiela,Bogdanowicz

Żarnowski,Talar,Sikora,Jaworski

Wojtas,Proszek,Jarzebak M2005

Jarzebak K i M,Michałczak,Kościółek

 

dresy saller czarne.obuwie na boisko sztuczne

————————-

 

INFORMACJA

W PONIEDZIAŁEK   04.03.2019  O  GODZINIE 16.00

SPOTKANIE Z RODZICAMI ZAWODNIKÓW ROCZNIKA 2004

MIEJSCE SPOTKANIA-Budynek MKS Sandecja S.A-sala Konferencyjna ,ul.Kilińskiego 47

 

 

PLAN ORGANIZACYJNY NA DZIEŃ 23.02.2019

KADRA NA MECZ SPARRINGOWY ORAZ FINAŁY TRAMPKARZY MAŁOPOLSKA

Bogdanowicz Grzegorz

Faltyn Dominik

Jarzębak Kacper

Jarzębak Marcin

Jaworski Jakub

Kościółek Kacper

Kubiela Daniel   –  zwolniony

Michałczak Hubert

Olchawa Dominik

Popiela Mateusz  –  mecz z Cracovia ,bez uczestnictwa w finałach

Proszek Maciej – bez uczestnictwa w finalach – kontuzja po meczu z Cracovia

Sikora Andrzej

Studencki Kacper

Talar Kacper-   kontuzja
Ziemnik Arkadiusz-bez uczestnicrwa w finałach,kontuzja po meczu z Cracovia
Żarnowski  Kamil

sparring z Cracovia Kraków

wynik 0:3

23.02.2019 , godzina 9.30 boisko ul.Wielicka

wyjazd godzina 7.00 stadion Sandecja

drresy akademii,ortaliony,biała koszulka saller

Małopolskie finały w kategorii  trampkarz

23 lutego 2019 r. (sobota) trampkarze (godz. 13.00-16.30)

boisko ze sztuczną trawą pod balonem Wandy w Krakowie (ul. Bulwarowa 39)

KRAKÓW: Progres Kraków
MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Karol Wadowice
NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz
TARNÓW: Okocimski Brzesko

Plan turnieju 12.30 Odprawa techniczna

13.00 : Progres – Karol

13.35- Sandecja – Okocimski 0 – 1

      14.10  Progres – Sandecja 5 – 2

14.45 Karol – Okocimski

          15.20  Okocimski – Progres

  15.55  Karol – Sandecja 3 – 5

IV MIEJSCE W TURNIEJU

Pomimo zajęcia miejsca poza podium

zawodnikom należą się brawa za postawę w ciągu całego pracowitego i wyczerpujacego dnia.

Niestety zarówno w meczu z Cracovia jak i w turnieju MZPN zagraliśmy bez kilku zawodników ze względu na kontuzje i inne przyczyny.

———————

Regulamin Halowych Mistrzostw Małopolski Trampkarzy 2019

§1

1. Celem Halowych Mistrzostw Małopolski 2019 jest wyłonienie halowego mistrza Małopolski w kategorii trampkarzy.

2. Organizatorem mistrzostw jest Wydział Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

3. Miejsce zawodów: boisko ze sztuczną trawą pod balonem w Krakowie-Nowej Hucie, ul. Bulwarowa 39

. 4. Termin zawodów: 23 lutego 2019 r. (sobota)

§2

1. W Halowych Mistrzostw Małopolski Trampkarzy uczestniczą 4 zespoły – najlepsze z eliminacji w okręgach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i Małopolska zachodnia.

W wyniku eliminacji awans do finałów (system każdy z każdym) uzyskali: 1. KRAKÓW: Progres Kraków 2. MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Karol Wadowice 3. NOWY SĄCZ: Sandecja Nowy Sącz 4. TARNÓW: Okocimski Brzesko

2. Do rozgrywek uprawnieni są zawodnicy: ur. 1.01.2004 i młodsi

3. W zawodach mogą brać udział zawodnicy zgłoszeni i potwierdzeni do danego klubu, znajdujący się w systemie ewidencji zawodników Extranet PZPN.

4. W zawodach mogą brać udział drużyny, które uczestniczą w rozgrywkach ligowych

. 5. Zawodnik może być dopuszczony do gry tylko w jednym zespole tego samego klubu z wyjątkiem bramkarza.

Bramkarz traktowany jest tak jak w rozgrywkach o mistrzostwo Małopolskiej Ligi Juniorów i zgodnie z przepisami PZPN, ale zaleca się jego grę w dwóch zespołach tylko w uzasadnionych przypadkach (choroba, kontuzja) i za zgodą kierownictwa turnieju.

6. Przed pierwszym meczem obowiązkowo należy przedłożyć Kierownictwu Turnieju następujące dokumenty stanowiące warunek dopuszczenia do udziału w turnieju:

a. lista zgłoszeń zawierająca: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, numer zawodnika w Extranecie, datę ważności badania lekarskiego, podpis opiekuna, pieczątkę MZPN (bądź właściwego Okręgu lub Podokręgu);

lista pozostaje w dokumentacji turnieju b. karty zdrowia (w razie konfrontacji: dokument tożsamości, aktualna legitymacja szkolna, paszport)

§3

1. Drużyna na turniej finałowy składa się maksymalnie z 13 zawodników oraz dwóch opiekunów (np. trener i kierownik).

2. Zespół na boisku tworzy sześciu zawodników: pięciu w polu i bramkarz. Strój bramkarza musi się różnić od ubioru innych zawodników i sędziego

. 3. Liczba zmian podczas meczu jest nieograniczona, warunek – najpierw następuje zejście zawodnika, a następnie wejście zmiennika. a. zmiany odbywają się w trakcie przerw w grze, we własnej strefie zmian,

o zmianie nie trzeba informować sędziego b. na boisku nie może znajdować się więcej niż sześciu zawodników danej drużyny;

w przypadku złamania tego przepisu sędzia ma obowiązek wykluczyć na 2 minuty zawodnika zespołu, który dopuścił się przewinienia oraz ukarać rzutem wolnym pośrednim z miejsca, w którym znajdował się piłkarz w momencie przerwania gry

4. Czas trwania zawodów: 30 minut (bez przerwy i bez zmiany stron)

 5. W czasie gry obowiązują przepisy gry w piłkę nożną, z tym, że:

a. wprowadzenie piłki z boku (aut) następuje nogą b. bramka nie może być zdobyta, jeżeli piłka całym obwodem minie linię bramkową bezpośrednio po odbiciu się od ściany, sufitu itd.

c. przy stałych fragmentach gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą się znajdować przynajmniej 5 metrów od piłki; stały fragment należy wykonać w ciągu 4 sekund

d. rzut wolny pośredni przyznany drużynie atakującej w polu karnym przeciwnika, musi być wykonany z linii pola karnego, najbliżej miejsca przewinienia

e. po odbiciu się piłki od sufitu, oświetlenia itp., sędzia zarządzi rzut wolny pośredni przeciwko drużynie, która jako ostatnia jej dotknęła; wprowadzenie piłki nogą do gry następuje z boku (aut) na wysokości przewinienia nogą

f. za przewinienie w polu bramkowym popełnione przez drużynę broniącą – sędzia zarządzi rzut karny z odległości 9 metrów

6. Gra bramkarza: a. bramkarz gra rękami tylko we własnym polu bramkowym b. bramkarz wprowadza piłkę do gry z pola bramkowego tylko ręką

– w przypadku wprowadzenia jej nogą sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z linii pola karnego

c. bramkarz po otrzymaniu piłki od zawodnika swojej drużyny nogą (poniżej kolana) może zagrywać tylko nogą – za przekroczenie tego przepisu sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z linii pola karnego

d. bramkarz musi wprowadzić piłkę do gry w ciągu 4 sekund

7. W hali sportowej pod balonem zawodników obowiązuje obuwie halowe, obuwie tzw. zimowe („śniegówki”) lub tzw. lanki

§4

1. Zawodnik może być ukarany za przewinienie dokonane w czasie gry – wykluczeniem z gry na 2 minuty; trzecie przewinienie tego samego zawodnika traktowane jest jako czerwona kartka.

2. Za poważniejsze przewinienie zawodnik jest usuwany całkowicie z gry, a jego drużyna gra w osłabieniu przez 4 minuty

(przy poważnym przekroczeniu przepisów gry Kierownictwo Turnieju informuje Wydział Dyscypliny MZPN celem nałożenia kary dyscyplinarnej).

3. Strata bramki przez drużynę grającą w osłabieniu nie anuluje kary mniejsze (2-minutowej).

4. Otrzymanie czerwonej kartki (samoistnej) automatycznie wyklucza zawodnika z następnego meczu (decyzję o nałożeniu ewentualnej dodatkowej kary może podjąć Wydział Dyscypliny MZPN).

5. Za brutalny faul lub wybitnie niesportowe zachowanie zawodnik może być ukarany wykluczeniem do końca turnieju.

6. Minimalna ilość zawodników jednej drużyny na boisku – trzech (z bramkarzem), w przypadku kolejnych wykluczeń karę należy odłożyć do momentu, gdy będzie możliwe jest zastosowanie

7. Jeżeli w przypadku wykluczeń, kontuzji bądź innych przyczyn któraś z drużyn liczy mniej niż 3 zawodników grę należy zakończyć.

§5

1. Zespół, który nie stawi się na zawody, bądź zostanie zdekompletowany karany jest walkowerem 0:5.

2. Drużyna wymieniona na pierwszym miejscu w terminarzu rozgrywek pełni rolę gospodarza zawodów

. Każda drużyna powinna posiadać dwa komplety różniących się kolorem strojów sportowych.

3. Opiekunowie drużyn zobowiązani są do czytelnego wypełnienia sprawozdań sędziowskich.

§6

1. Drużyny grają systemem „każdy z każdym”

. 2. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za porażkę 0 punktów.

3. O kolejności w tabeli decyduje: a. ilość punktów ze wszystkich spotkań

b. w razie równej ilości punktów przy dwóch lub więcej drużynach decydują wyniki bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi drużynami (tzw. mała tabelka)

c. w razie dalszej równości punktów decyduje: – lepsza różnica bramek między tymi drużynami – większa ilość strzelonych bramek między tymi drużynami – lepsza różnica bramek ze wszystkich spotkań – większa ilość strzelonych bramek ze wszystkich spotkań – losowanie

4. Wszystkie zespoły zostaną nagrodzone pucharami.

Organizatorzy przyznają także wyróżnienia indywidualne. Dla uczestników przewidziany jest obiad.

§7

1. Opiekunowie drużyn ponoszą odpowiedzialność za zachowanie swoich zawodników w trakcie turnieju (w przypadku uszkodzenia pomieszczeń czy szatni, kluby zostaną obciążone kosztami naprawy).

2. W przypadku ujawnienia nieprawidłowości zostaną wyciągnięte sankcje dyscyplinarne w stosunku do opiekunów danych klubów.

3. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa Kierownictwo Turnieju.

4. Małopolski Związek Piłki Nożnej nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste uczestników turnieju.

5. Kluby zobowiązane są do ubezpieczenia zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków

. 6. Małopolski Związek Piłki Nożnej nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i ich następstwa zaistniałe w trakcie turnieju oraz w drodze na i z turnieju.

7. Za niewłaściwe zachowanie zawodników, opiekunów drużyn, rodziców i kibiców powodujących przerwanie meczu dana drużyna może być wykluczona z dalszych rozgrywek – decyzje podejmuje Kierownictwo Turnieju

. 8. Prawo interpretacji niniejszego Regulaminu ma Wydział Szkolenia MZPN i Wydział Gier MZPN, a w trakcie zawodów Kierownictwo Turnieju.

9. W sprawach nie ujętych niniejszym regulaminem obowiązują Przepisy gry w piłkę nożną, Przepisy w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną i Regulamin Dyscyplinarny PZPN.

 

 

 

Kadra na mecz z SMS ŁÓDŹ

mecz 20.02.2019,godz 15.30

Zakopane API

3x30min

( 0:0.0:1,0:4)

 

 

Studencki,Olchawa,Lis

Faltyn,Michalczak,Jarzebak K i M

Żarnowski,Jaworski,

Ciapała,Kubiela,Bogdanowicz,Jasiński,

Kościółek,Legutko,Proszek,Sikora

zbiórka 13.15 Sandecja stadion

obuwie na boisko sztuczne.dresy Akademii

————————

 

W ZWIĄZKU Z PROGRAMEM  CERTYFIKACJI  PZPN

WSZYSCY ADEPCI  AKADEMII MUSZA ZOSTAĆ POPRZEZ RODZICÓW ZALOGOWANI W SYSTEMIE PZPN

W ZWIAZKU Z TYM NA  E- MAILE ZAWODNIKÓW  ZOSTANIE PRZESŁANY DOKUMENT UŁATWIAJĄCY PRZEPROWADZENIE TEJ OPERACJI

ZAWODNICY ROCZNIKA 2004 ZOBOWIAZANI SA  DO OBOWIAZKOWEGO ZAPOZNANIA RODZICÓW Z PRZESŁANĄ PREZENTACJĄ LOGOWANIA

—————————

 

MECZ Z AP 21 KRAKÓW

boisko Limanowa ,godzina 12.00

wynik 0 – 0

 

podsumowanie

 

OLCHAWA STUDENCKI

SIKORA FALTYN

JAWORSKI,ŻARNOWSKI,POPIELA,

KUBIELA,KOŚCIÓŁEK,BOGDANOWICZ,

WOJTAS,JARZĘBAK MiK PROSZEK

oraz testowany

 

Jaworski, Żarnowski,Proszek – kontuzje po 1 połowie

Talar,Legutko,Michałczak,Jarzebak M – chorzy

Ziemnik – zwolniony

 

 

————————-

 

PROGRES KRAKÓW

wynik  0 – 3

 

03.02.2019 godzina 9.30

zbiórka godzina 7.15 stadion Sandecja

dresy czarne,czapki,rekawiczki,ochraniacze,woda

 

Studencki,Olchawa

Ziemnik,Faltyn,Sikora,Popiela,Michałczak( zgłosił chorobe)

Żarnowski,Jaworski,Talar,Wojtas,Proszek,

,Kościółek,Legutko,Bogdanowicz

oraz testowani

 

———————————————————————–

 

 

 

INFORMACJA

mecz sparringowy podczas obozu

25.01.2019  godzina 9.00

Podhale – Sandecja

0  –  3

Kościołek 2, Kubiela

—————————-

23.01.2019 godzina 15.00

Sandecja – Wisła Czarny Dunajec

3  –  0

gole Jarzębak K,Kubiela 2

 

 

 

 

Finały OZPN w NOWYM TARGU

19.01.2018

wyjazd stadion Sandecja, godzina 11.00

dresy Akademii,obuwie halowe,ochraniacze,legitki,woda

 

kadra

Studencki,Ziemnik,Palacz,Sikora,Jaworski,

Żarnowski,Faltyn,Wojtas,Jarzębak,

Proszek,Bogdanowicz,Kościółek

————————

 

 

Finały Okręgowe pt. Klubowe Halowe Mistrzostwa Okręgu o Puchar OZPN Nowy Sącz im. Stanisława Ogórka.

Kategoria – Trampkarz Hala Sportowa ul. Wojska Polskiego 9,

34-400 Nowy Targ ( wjazd od ulicy Stanisława Józefczaka )

Grupa A:

Sandecja N.Sacz

Glinik Gorlice

SP 11 AP Podhale

KS „Sokół” Słopnice

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBOZU ZAKOPANE

PLAN,WYPOSAŻENIE ,WYMAGANE DOKUMENTY

 

HARMONOGRAM OBOZU  ZAKOPANE, 20 – 25.01.2019

Akademia Sandecja – rocznik 2004

Cele i zadania:

1.Doskonalenie elementów techniki,taktyki

2.Doskonalenie gry w fazie ofensywnej  i defensywnej  oraz SFG

3.Doskonalenie działań  poszczególnych formacji

4.Kształowanie cech motorycznych

5.Integracja zespołu

 

 

Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

Wyjazd stadion  Sandecji

 

 

Przyjazd

zakwaterowanie

 

 

Poranny  rozruch

 

 

Poranny  rozruch  

Poranny  rozruch

 

 

Poranny  rozruch

 

 

 

Sniadanie

 

Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Organizacja wyjazdu

Porządek pakowanie sprzętu indywidualnego

 

 

Trening 2

 

 

 

bramkarze  trening 2

trener Zwoliński

 

 

Trening 4

 

 

 

 

Trening 7

 

 

 

 

Trening 8

 

 

 

 

 

Trening 9

 

Sparring

Podhale

 

 

 

 

 

 

Sprawdzenie czystości pokoi zdanie kluczy,pakowanie sprzetu

 

Wyjazd

Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad  

 

 

Sparring

sparring z rocznikiem 2003

 

Trening 3

 

 

 

Trening 5

 

 

 

Sparring

Sparring z Wisłą Czarny Dunajec

3 -0 Kubiela 2, Jarzebak K

 

Trening 9

 

 

bramkarze  trening 1

trener Zwoliński

 

 

 

 

 

 

Trening 6

 

 

Odnowa biologiczna

( basen)

 

Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja
 

zasady obozowe

plan obozu

zajęcia organizacyjne

 

 

Teoria –

zajęcia    integracyjne

 

 

 

Teoria –

zajęcia     integracyjne

 

 

Teoria

zajęcia integracyjne

 

 

Omówienie obozu

zajęcia integracyjne

 

 

22:00 – 7:00 cisza nocna
Rozruch – 5x
Trening  bramkarze -2x, trening grupa 2004 – 9x
Sparringi – 3x
Teoria -4 x
Zajęcia integracyjne – 5x

 

 

 

Sprzęt do treningu

korki bądż turfy, halówki, ochraniacze, strój treningowy biało- niebieski  Wiśniowski,koszulki czarne i zółte oraz  dodatkową koszulkę, getry ( kilka par), spodenki, dres saller, odzież termalną góra dół, ortalion klubowy ,czapkę, rękawiczki, komin

Do użytku codziennego:

– dres saller, koszulkę polo niebieską, czapkę, rękawiczki, kurtkę zimową

– rzeczy osobiste (bielizna, przyboty toaletowe), ręczniik

– klapki

– plecak klubowy

Na basen:

– ręcznik, czepek, kąpielówki, klapki

inne:

– dokument tożsamości, zeszyt, długopis/ołówek,

– batony energetycze

– książki  ( najlepiej o tematyce sportowej )

– sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność ( tablety, psp, itp.) – udostepnianie w wyznaczonych godzinach

– telefony komórkowe na własną odpowiedzialność

Jeżeli będzie ktoś posiadał ,zostaną zdeponowane u trenerów  i udostępniane w wyznaczonych godzinach

 

 

Obowiązkowe dokumenty dostarczamy na najbliższe treningi

(do czwartku 17.01.2019)

do kierownika S.Proszka – ( cała dokumentacja w koszulce foliowej )

 

Karta kwalifikacyjna ( wypełniona dokładnie, informacje wychowawcy i szczepienia może uzupełnić rodzic sam i się podpisać )

oświadczenie Rpdziców

plan obozu

zgoda Rodziców na przetwarzanie RODO

regulamin obozu

 

——————————-

 

Od kilku lat w Nowym Sączu organizowana jest zbiórka darów

dla kombatantów AK, WiN, oraz NSZ żyjących na Kresach Wschodnich

i Polaków żyjących na tych ziemiach pod nazwą „Rodacy Bohaterom”.

W tym roku w akcję włącza się również Akademia Sandecja.

 

Pomóc można poprzez dostarczenie żywności lub pieniędzy

kierownikom i trenerom zespołów naszej Akademiido dnia 11 stycznia 2019 roku.

Kolejnego dnia dary zostaną spakowane i zawiezione Polakom z Kresów Wschodnich. Liczymy na Twoją pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od kilku lat w Nowym Sączu organizowana jest zbiórka darów

dla kombatantów AK, WiN, oraz NSZ żyjących na Kresach Wschodnich

i Polaków żyjących na tych ziemiach pod nazwą „Rodacy Bohaterom”.

W tym roku w akcję włącza się również Akademia Sandecja.

 

Pomóc można poprzez dostarczenie żywności lub pieniędzy

kierownikom i trenerom zespołów naszej Akademiido dnia 11 stycznia 2019 roku.

Kolejnego dnia dary zostaną spakowane i zawiezione Polakom z Kresów Wschodnich. Liczymy na Twoją pomoc!

INFORMACJA

wtorek 08.01.2019

sparing w Szalowej

wyjazd godzina 17.15 stadion Sandecja

boisko sztuczne

każdy obowiązkowo dres czarny Saller,koszulka biała Saller

 

Kadra na mecz

Olchawa,Bogdanowicz,Studencki,Zarnowski,

Faltyn,Sikora,Jaworski,Talar,Jarzebak M i K

Proszek,Kubiela,Kościółek,Wojtas,Gucwa,Jasiński

Palacz,Michalczak

 

pozostali treningi rozpoczynają od środy

 

————————–

 

 

 

 

Każdy zawodnik 2004 realizuje

plan zajęć indywidualnych wg. otrzymanej

rozpiski treningowej

zmiana w niej dotyczy dnia

27.12.2018  z uwagi na

Turniej OZPN Nowy Sacz

trampkarze – czwartek 27.12.2018

zbiórka hala Na Rurach godzina 7.30

obuwie halowe – dresy akademii

 

Sprzet do gry  – koszulki spodenki getry dostarczy Akademia

Wyznaczeni wszyscy zawodnicy – poza  kontuzjowanymi i chorymi

Studenckim,Palaczem,Bocheńskim,Sikorą.

W przypadku nieobecności -wyjazdów rodzinnych itp prosze o pilne  info

 

Mecze turniejowe  rozgrywane bedą od godz 8.00 do 13.30

 

——————————————————————-

 

ZE WZGLĘDU NA PLANOWANY ZAKUP SPRZETU ( koszulki ,spodenki)

PROSZE O PODANIE ROZMIARÓW KIEROWNIKOWI S.PROSZKOWI – e-mail,telefon

PILNE !!!

—————————————————————–

 

INFORMACJA

W DNIU  17.12.2018 – poniedziałek

ODBĘDĄ SIĘ NA HALI  PWSZ NOWY SACZ TESTY DLA ROCZNIKA 2004

ROZPOCZĘCIE  GODZINA 18.00, ZBIÓRKA 17.45

TEST SZYBKOŚCI,MOCY,BEEP TEST

POMIARY SOMATYCZNE

 

ZAWODNICY PRZYBYWAJĄ NA SPRAWDZIANY  PRZEBRANI  JAK NA TRENING – DRESY ORAZ BIAŁA KOSZULKA I NIEBIESKIE SPODENKI ( lub czarne jak koś nie ma niebieskich),BIAŁE GETRY

RZECZY PRYWATNE ZOSTAWIAMY NA TRYBUNACH

 

OBECNOŚĆ OBOWIAZKOWA

————————-

Akademia Sandecja informuje, iż ustaliła kwotę dofinansowania dla osób
które posiadają więcej niż jedno dziecko trenujące i jadące na obóz
zimowy :

50 ZŁ DOFINANSOWANIA NA KAŻDE DZIECKO W PRZYPADKU POSIADANIA DWÓCH
ZAWODNIKÓW TRENUJĄCYCH I JADĄCYCH NA OBÓZ  AKADEMII SANDECJA

100 ZŁ DOFINANSOWANIA NA KAŻDE DZIECKO W PRZYPADKU POSIADANIA TRZECH
ZAWODNIKÓW TRENUJĄCYCH I JADĄCYCH NA OBÓZ  AKADEMII SANDECJA

Dofinansowania ze względu na złą sytuacje materialna będą rozpatrywane
indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera.

————————–

 

 

INFORMACJA

NA COROCZNY TURNIEJ OZPN NOWY SACZ

hala Na Rurach

zostanie powolanych  18 zawodnikow

ktorzy stworzą 2 druzyny 9 – osobowe

BRAMKARZ + 8 w polu gry

SYSTEM 4 +1

——————————-

 

SOBOTA  08.12.2018

kadra ma mecz z Cracovia Krakow

boisko sztuczne Wielicka

stroje czarny dres salller

Olchawa,Ziemnik,Michałczak,Sadowski

Faltyn,Zarnowski,Jarzebak Mateusz,Talar

Proszek,Filipowicz,Jarzebak Kacper,Legutko oraz zawodnicy testowani

zbiórka godzina 6.50 Sandecja

———————————–

 

 

SOBOTA 08.12.2018

STADION PWSZ DUNAJEC

zbiórka 10.00

stronę czarny dres saller

Kowalczyk Lis Krzak Ciapala Jasiński

Jarzebak Marcin,Wojtas,Gucwa,Ligęza

Kościółek,Bogdanowicz oraz zawodnicy 2005 oddelegowani przez trenera K.Biela i testowani

—————————

 

 

WTOREK 27.11.2018

sparing z SMS Warszawa- Sandecja

zbiórka 16.40 stadion Barcice

transport wlasny

Kadra

testowani zaproszeni na sparing

oraz wszyscy zawodnicy Sandecja 2004

 

zwolnieni-Palacz,Olchawa

kontuzje – Bocheński Studencki,Kubiela,Wojtas

 

 

20.11.2018

INFORMACJA O PLANOWANYM OBOZIE W OKRESIE FERII

PODANA  JEST  NA STRONIE GŁOWNEJ AKADEMII ORAZ ZAKŁADCE ROCZNIKA 2004  – OBOZY I TURNIEJE

PROSZE O UWAŻNE PRZECZYTANIE ORAZ  POZYTYWNA REAKCJĘ

——————————-

 

WTOREK  – 20.11.2018

sparing z 2003 -kadra na mecz

zbiórka 16.30 Zawada

 

Bogdanowicz,Ziemnik,Faltyn,Sikora,Michałczak

Jaworski,Żarnowski,Talar,Legutko,Proszek,

Wojtas,Olchawa,,Kosciolek,Wójcik,Jarzębak M i K

 

pozostali zawodnicy siłownia oraz ćw.funkcjonalne

godz 16.40 G5 ul.Nadbrzeżna

OBECNOŚĆ NA SPARRINGU I SIŁOWNI OBOWIAZKOWA

/nie ma zwolnień m.in na trening motoryczny/

 

 

 

INFORMACJA

W ZWIĄZKU Z INWENTARYZACJĄ SPRZĘTU SPORTOWEGO AKADEMII SANDECJA    ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SĄ DO ODDANIA KART INWENTARYZACYJNYCH  PANU KIEROWNIKOWI DO ŚRODY 21.11.2018

KONTAKT

proszekstan@gmail.com

604 638 234

 

 

 

 

 

CLJ u -15

16.11.2018  piątek  godzina 14.00

MKS Sandecja Nowy Sącz  – AP 21

zbiórka 13.00 Zawada

wynik 0 – 2

 

Kadra meczowa

Olchawa Dominik

Faltyn Dominik

Jarzębak Kacper

Jarzębak Marcin

Kosciółek Kacper

Kubiela Daniel

Krzak Jakub

Legutko Filip

Palacz Michał

Proszek Maciej

Jasiński Karol

Talar Kacper

Ciapala Krystian

Jaworski Jakub

Ziemnik Arkadiusz

Żarnowski Kamil

Bogdanowicz Grzegorz

Gucwa  Patryk

Pomimo porażki i pożegnanie się z CLJ

drużynie należą się brawa za podjęcie rywalizacji

w tej lidze.

Ile wszystkich czeka pracy moglismy zaobserwować

porównując i oceniajac poziom innych ekip

INFORMACJA

KALENDARZ AKADEMII SANDECJA

KOSZT 20 ZŁ

LISTA CHĘTNYCH DO ZAKUPU KALENDARZY  OTWARTA DO PIATKU 16.11.2018

ZGŁOSZENIA DO PANA KIERO

 

 

 

 

 

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Tomasz Szczepański

Robert Święs

Tel. 537 000 639

e-mail – roko08@onet.pl

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Stanisław Proszek

proszekstan@gmail.com

604 638 234

Plan zajęć

 

PLAN ZAJĘĆ

(31.06 – 05.06)

PONIEDZIAŁEK :

8.00Odnowa biologiczna – Basen  

WTOREK:

8.00 – trening stadion Piątkowa (czarne dresy)

ŚRODA :

17.00 – Mecz I Ligi Wojewódzkiej JM,  Sandecja – Dunajec . Zbiórka na Zawadzie o 13.45.

Każdy ma posiadać ważny dowód tożsamości!!!

CZWARTEK :

8.00 – trening stadion Piątkowa (czarne dresy)

PIĄTEK  :

8.00 – trening stadion Piątkowa (czarne dresy)

SOBOTA : 

17.00 – Mecz I Ligi Wojewódzkiej JM,  Sandecja – Okocimski . Zbiórka na Zawadzie o 12.15 .

Każdy ma posiadać ważny dowód tożsamości!!!

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

9.00: WYJAZD NA SPARING DO BARCIC ZE STADIONU SANDECJI

10.30-12.00 : SPARING Z POLONIĄ WARSZAWA W BARCICACH

12.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.30 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

WTOREK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9..00-10.30 : I TRENING

11.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: ANALIZA MECZU Z POLONIĄ WARSZAWA

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

ŚRODA

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9.00 – 13.00 : WYCIECZKA ROWEROWA

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

CZWARTEK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9.00 – 10.30 : I TRENING

12.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

16.30 : II TRENING

18.30 : PODWIECZOREK

19.00 : POWRÓT DO DOMU

PIĄTEK

8.30 – ZBIÓRKA W HOTELU SPORTOWIEC NA ZAWADZIE.

9.00 – 10.30 : I TRENING

12.00 – 13.00: CZAS WOLNY

13.00 : OBIAD

14.30 – 16.00: CZAS WOLNY

17.00: SPARING Z JUNIORAMI SOKOŁA STARY SĄCZ

19.00 : PODWIECZOREK

19.30 : POWRÓT DO DOMU

Kadra na sparing z AP Progres (24.06)

wyjazd 8.30 stadion Sandecji

 

 

PONIEDZIAŁEK Wolne

WTOREK: 12.00 – Trening motoryczny  stadion Piątkowa (koszulki żółte)

ŚRODA :10.oo –  Sparing z Okocimskim Brzesko stadion Zawada, zbiórka 8.45 (stroje granatowo – żółte)

CZWARTEK : 11.00Trening  stadion Piątkowa (koszulki żółte)

PIĄTEK  : 10.00 – Sparing wewnętrzny z rocznikiem 2005 (koszulki żółte)

SOBOTA : Wolne

 

 Miejsce treningu będzie uwarunkowane od pogody na dany tydzień.

 

 

 

——————————————————————————————————–

Plan zajęć 2004

04.03 – 09.03.2019  

poniedziałek – 04.03- spotkanie z Rodzicami – godzina 16.00,Sandecja-sala konferencyjna 

 

wtorek 05.03 – Siłownia, TF    16.40

 

środa – 06.03 – 14.45 sparing z ROW Rybnik – boisko  Tylmanowa, 

wyjazd z NS o godzinie 13.35 stadion Sandecja

 

Czwartek 07.03 – 17.35   ZAWADA

 

Piatek- 08.03 -trening motoryczny 17.00 MOSIR

 

Sobota – 09.03 – boisko sztuczne w Słopnicach k. Tymbarku,godzina 10.30 – 12.00 – Czarnomorec-Odessa 2003/4- Sandecja 2004

wyjazd godzina  8.30 stadion Sandecja

———————————————————————–——————

25.02 – 02.03.2019

poniedziałek – boisko Stróże

wyjazd 18.00 Sandecja

wtorek – 16.30 siłownia +TF

środa – Stróże wyjazd g.16.30

sparing  z Dunajcem 17.45

17.00 -17.45  bramkarze 

————————–

czwartek – Zawada  16.20 boisko 3

piątek – 17.00 sala 109 trener Merklinger

Niedziela – mecz z Reprezentacją opolskiego

wyjazd 7.45 stadion Sandecja

boisko sztuczne,zabieramy dresy czarne,ortaliony,ochraniacze,

KADRA W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI

——————————

18.02 – 23.02.2019

Poniedziałek -Stróże 18.30

wyjazd 18.00

wtorek -siłownia +TF 16.30

środa – mecz z SMS Łódź

KADRA W AKTUALNOSCI

boisko Zakopane Api 15.30

wyjazd godzina 13.15

zawodnicy do dnia 17.02.2019 info do trenera

o ewentualnej nieobecności/szkoła,korki,kontuzje itp./

 

czwartek – odnowa biologiczna 17.30

MOSiR w zakresie własnym /dojeżdżający w miejscu zamieszksania )

+ rolowanie  – zestawiczeńw ć

piątek – Sala 109 – 17.00 – motoryczny ( pozycja sportowa,lądowanie)

sobota – finały MZPN oraz mecz z Cracovią

WYJAZD GODZINA 7.00 STADION SANDECJA

PLAN ORGANIZACYJNY W AKTUALNOŚCI ROCZNIKA 2004

KADRA  – AKTUALNOŚCI

 1

plan zajęć 2004

11.02.2019 – 16.02.2019

PONIEDZIAŁEK – 17.55 WYJAZD DO STRÓŻ trening 18.30

WTOREK – FUNKCJONALNY + SIŁOWNIA 16.30

ŚRODA – 16.45 WYJAZD DO STRÓZ -trening  17.30

CZWARTEK – 16.45 WYJAZD DO STRÓŻ- trening 17.30

PIĄTEK  – 17.00 sala 109  – trener M.Merklinger

SOBOTA – sparring z 2002  godzina 9.00 boisko KS  Zabełcze zbórka godzina 8.15

DRESY AKADEMI + KOSZULKI BIAŁE 

——————————————————————————-

Plan zajęć 2004

04- 10.02.2019

poniedziałek – free 

wtorek – siłownia g5 + TF – 16.45

środa  – boisko Stróze wyjazd o 15.45

czwartek – sparring Drukarz W-Wa boisko Stróze

wyjazd o 17.30 stadion Sandecja

Zawodnicy wyznaczeni info zakladka Aktualności

– nie wyznaczeni trening z 2005 orlik Jezuici 16.00

piatek – trening motoryczny – trener M.Merlkinger – godz 17.00  sala MOSiR 109

sobota – sparring z AP21 Kraków ,boisko Limanowa

kadra Aktualnosci

mecz godzina 12.00,wyjazd 11.00 stadion Sandecja

————————————————

Plan zajęć 2004

28.01 – 03.02.2019

poniedziałek -free

wtorek – 15.45  wyjazd na sparing do Szalowej

stadion Sandecja

środa – 17.30  boisko Stróże

wyjazd 16.45

przed wyjazdem zostanie rozdany  list z informacją od Akademii

Zawodnicy obowiazkowo przekazują go Rodzicom

czwartek – sparing z Unią Warszawa

wyjazd 16.30

 niedziela – sparing z Progres Kraków

wyjazd  7.20 Sandecja stadion

————————–

OBÓZ ZAKOPANE

20.01 – 25.01.2019

plan obozu na stronie Aktualności

——————————————–

plan zajęć

treningi 14.01 – 19.01

poniedziałek  -17.00  siłownia G5 – trening funkcjonalny,silownia + teren

wtorek – 17.30 trening boisko Stróże

wyjazd z Sandecji godz 16.40

środa  – sparing boisko Barcice 

wyjazd z Sandecji 13.55

czwartek – trening Stróże wyjazd godz.16.40

piątek -wszyscy zawodnicy  16.00 – Hala Rury,obuwie halowe,koszulki białe

sobota – wyjazd na finały halowe Nowy Targ

godzina 11.00

kadra zakładka Aktualności

Niedziela – wyjazd na obóz Zakopane – g.9.00

————————

treningi  08 – 13.01.2019

wtorek – sparring   18.15 ( boisko sztuczne Szalowa)

zbiórka 17.15 Sandecja

środa – Sandecja – 18.00  teren

czwartek –  siłownia G5 –  17.30 + teren 

obuwie -halowe i na zewnatrz

piatek –  gimnastyka 17.00 – 18.00  w  DEXTER ul.Lwowska 17

sobota – free

———————————-

Okres 24.12.2018 – 07.01.2019

REALIZACJA ROZPISKI TRENINGOWEJ

(otrzymanej od trenera osobiście lub poprzez e-maila)

————————

PRZYPOMINAM O WPLATACH NA OBÓZ

SYSTEM / terminy/ RATALNYCH WPLAT NA OBÓZ ZNAJDUJE  SIE  NASTRONIE GLÓWNEJ AKADEMII

ZAWODNICY POSIADAJACU RODZENSTWO W AKADEMII  –

w przypadki 2 dzieci – zniżka 50 zł/każdy

w przypadku 3 dzieci – zniżka  100 zł/każdy

———————–

Plan zajęć 2004

poniedziałek 17.12 – testy PWSZ zbiórka 17.45

wtorek 18.12.- 16.15 G5 siłownia + hala funkcjonalny

środa 19.12 –  ZAWADA  17.00

piątek 21.12 – gimnastyka 19.00

sobota  22.12 – trening specjalny dla zawodników(  …trenerów też)

pomoc w ostatnich przygotowaniach do Swiąt

trzepanie dywanów,odukrzanie,ubieranie choinki , zakupy itp 

—————————-

 

plan zajęć 2004

11.12 – 14.12.2018

Z powodu dostępności hal oraz ich maksymalnego wykorzystania prosze o dostosowanie sie do godzin treningów.W przypadku konieczności zwolnień z ostatnich lekcji proszę o kontakt sms

Proszę padać nazwe i adres szkoły.

—————————

 

poniedziałek – free

wtorek 11.12.- 16.15 G5 siłownia + hala funkcjonalny

środa 12.12 – Zawada 17.00

czwartek – sparing  z 2003 – 16.00 Zawada

wszyscy obowiązkowo / bez zwolnień – w przypadku innych zajęć proszę powiadomić wykładowców/

piątek 14.12 – gimnastyka w tym tygodniu odwołana

Zawodnik w swoim zakresie  – indywidualnie 2 x 15′ biegu + stabilizacja 

sobota 15.12 –  z powodu wyjazdu  na konferencje trenerska  do Krakowa dzien wolny  

—————————

 

Kadry na mecze sobotnie 08.12.2018

Cracovia i Dunajcem

w zakładce Aktualności

——————————

 

Plan zajęć drużyny 2004

 

 03 – 08.12..2018 

OBÓZ W ZAKOPANEM – RODZICE POTWIERDZAJA UDZIAŁ

 u  Kierownika STANISŁAWA .PROSZKA

oraz odbieraja karty obozowe

 

 

WTOREK – SIŁOWNIA  + FUNKCJONALNY ( mała salka )16.30  G5

ŚRODA – ZAWADA  17.00 

CZWARTEK – ZAWADA  16.30 ZAWADA

PIĄTEK – GIMNASTYKA 19.00  -MOSiR 109

SOBOTA – MECZ SPARRING CRACOVIA 2004 ( CLJ U15)

wyjazd godzina 6.50

KADRA ZOSTANIE PODANA W PIATEK 07.12

———————————

 

plan zajęć  rocznik 2004

 26. – 30.11.2018

ubiór na sparringi-  dresy oraz koszulki białe

ubiór na treningi – zółte koszulki poniedziałek ,dresy w czwartek 

ZAWODNICY KTÓRZY NIE ODDALI KART INWENTARYZACYJNYCH PILNY KONTAKT Z  KIEROWNIKIEM

OBÓZ W ZAKOPANEM – RODZICE POTWIERDZAJA UDZIAŁ U KIEROWNIKA S.PROSZKA-kontakt na stronie rocznika

26.11 -poniedziałek  18,15- 19.15 – siłownia G5  + funkcjonalny

27.11 -wtorek – sparing z 2004 SMS  Warszawa – boisko Barciczanki – sztuczna trawa

zbiórka 16.40 boisko Barciczanki

dojazd własny

KADRA NA SPARRING W PONIEDZIAŁEK – AKTUALNOŚCI

———–

28.11- środa –  sparring z Dunajec Nowy Sącz godzina 18.00

boisko Barciczanki – sztuczna trawa

zbiórka 17.30 ,dojazd własny

29.11 – czwartek – free

30.11 -piątek – gimnastyka  19.00 MOSiR SALA 109 ul.Nadbrzeżna–

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo sandecji

INFORMACJA

     W ZWIĄZKU Z INWENTARYZACJĄ SPRZĘTU SPORTOWEGO AKADEMII SANDECJA    ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SĄ DO ODDANIA KART INWENTARYZACYJNYCH  PANU KIEROWNIKOWI DO ŚRODY 21.11.2018

KONTAKT 

proszekstan@gmail.com

604 638 234

Znalezione obrazy dla zapytania logo sandecji

Plan zajęć drużyny 2004

19 – 24.11.2018

obowiazkowo  dresy na trening oraz koszulki białe na sparring

 

wtorek – 16.30 Zawada wyznaczeni + testowani- sparing z 2003

Karty inwentaryzacyjne oddać  w tym dniu  Kierownikowi

zawodnicy nie wyznaczeni siłownia godzina 16.45 G5

(karty inwentaryzacyjne oddać podczas zajęć trenerowi Saratowiczowi)

KADRA NA SPARRING W PONIEDZIAŁEK – AKTUALNOŚCI

środa- Zawada 16.40

Karty inwentaryzacyjne oddać w tym dniu  Kierownikowi

 

czwartek -free

piątek – gimnastyka  19.00 MOSiR SALA 109 ul.Nadbrzeżna

sobota – info w tygodniu

 

Plan zajęć drużyny 2004

12 – 17.11.2018

wtorek – 16.45 siłownia,funkcjonalny G5

środa- Zawada 16.40

czwartek -Zawada 16.40

piatek- mecz CLJ u 15 godzina 14.00

zbiórka godzina 13.00

zawodnicy którzy wymagają  zwolnienia – sms do trenera

 

——————-

 

plan zajęć rocznik 2004

05 – 09.11.2018

poniedziałek -free

wtorek 17.00 Zawada

środa – sparing Zawada 17.00 – 18.45

czwartek 16.20 – 17.20 rozruch Zawada

piątek 12.00 mecz CLJ z WIsłą

wyjazd godzina 9.00 – kadra w Aktualności

————————–

plan zajęć

29.10 -03.11.2018 

poniedziałek – 16.30 Zawada BOISKO 3

wtorek – 16.20- 17.30 G5  siłownia+funkcjonalny 

środa – 15.40 Zawada B3 sparring z 2005 

piątek – 11.00 Zawada

sobota -mecz CLJ godzina 14.00 – kadra Aktualności

—————————————————

Plan zajęć drużyny 2004

22.10 -28.10.2018

poniedziałek – free

wtorek – 16.30 G5  siłownia+funkcjonalny

środa – 16.30 Zawada

czwartek – 16.30 – Zawada

piątek – 16.45 trening indywidualny dla zawodników z poza kadryna mecz z Motorem

oraz trening bramkarski 

sobota -wyjazd na mecz do Lublina 

godzina 6.00  stadion Sandecja – kadra Aktualności

legitki,ochraniacze,dresy,,woda

zawodnicy z poza kadry na Lublin  – free

 

CLJ u15 Motor – Sandecja pozostała część planu

treningów podana zostanie w poniedziałek

 

Treningi 2004

15 – 20.10.2018

(kadry na mecze podane zostaną w zakładce -Aktualnośći)

poniedziałek – mecz 1 LT – SANDECJA -HART – godz 16.00 stadion Zawada

zbiórka 15.25 

zawodnicy potrzebujacy zwolnieniu z lekcji informuja trenera

pozostali zawodnicy  trening 16.00

wtorek – 16.30 Zawada

środa –  mecz 1 LT z Rytrem – (info – godzina i wyjazd + kadra -Aktualności)

zawodnicy potrzebujacy zwolnieniu z lekcji informuja trenera

pozostali zawodnicy  trening 16.15 Zawada

czwartek –  16.30 – Zawada

sobota – mecz 1LT Korzenna – mecz 10.00 wyjazd  8.30 

mecz CLJ u15 -Top 54 -godzina 11.00 Zawada zbiórka 10.00

kadry na mecze w AKTUALNOŚCI

—————————————————————————

 

Plan zajęć drużyny 2004

08 – 14.10.2018

(kadry na mecze podane zostaną w zakładce -Aktualnośći)

poniedziałek – siłownia G5 , funkcjonalny 16.30-17.30

wtorek -Zawada mecz z Grodem  15.30, zbiórka 15.00 

zawodnicy potrzebujacy zwolnieniu z lekcji informuja trenera

pozostali zawodnicy  trening 16.30

środa –  Zawada  16.30

czwartek –  16.30 -17.30 rozruch przedmeczowy

piatek mecz CLJ u15 z Koroną Kielce,wyjazd  9.10

zawodnicy z poza kadry – Zawada 16.30

sobota – free

———————————–

 

Plan zajęć drużyny 2004

01 – 06.10.2018

(kadra na mecze podane zostaną w zakładce -Aktualnośći)

poniedziałek – wyznaczeni mecz z Grybovią 

zbiórka 15.20 stadion Zawada

Bocheński,Gucwa,Ciapała,Krzak,Olchawa,Lis,

Ligęza,Jasiński oraz zawodnicy 2005

wtorek -zdjęcia  stadion Sandecja 15.30  oraz  siłownia  17.00

wszyscy dresy Sandecja ,biała koszulka Wiśniowski saller

środa –  mecz 1 LT  z Przydonicą  -wyjazd 14.45

trening dla pozostałych 16.30 Zawada

kadra – Studencki,Olchawa,Ziemnik,Faltyn,Michałczak,Palacz,Kubiela,

Jarzebak M i K,Legutko,Kościółek,Sikora,Wojtas,Gucwa,Wójcik

czwartek – mecz 1 LT  z Rytrem odwołany – na prośbę przeciwnika – wycieczka szkolna

wszyscy  2004 trening Zawada 1630

sobota – mecz CLJ u 15  Resovia – Sandecja

mecz godzina 10.00 . godzina wyjazdu 6.45

.kadra w Aktualności w piatek

————————————————–

 

 

Plan zajęć drużyny 2004

/kadra na mecz w zakładce Aktualności/

24 – 30.09.2018

(kadra na mecz z AP 21 – (podana zostanie w sobote -Aktulnośći)

poniedziałek – wyznaczeni mecz z Poprad Muszyna

zbiórka 16.00 stadion Sandecja

Bocheński,Guwa,Ciapała,Kościółek,Krzak,Jarzębak M,Olchawa,Lis,Jaworski

Legutko,Ligęza,Jasiński,Wójcik,

wtorek -Zawada 16.30

środa – Zawada 16.30

czwartek – Zawada 16.30

sobota – Zawada 9.00 

niedziela – mecz CLJ u 15 -AP 21 – Sandecja

 

godzina 12.00,zbiórka 9.00 stadion Sandecja

—————————————-

 

Plan zajęć drużyny 2004

/kadra na mecz w zakładce Aktualności/

17 – 22.09.2018

poniedziałek – odnowa biologiczna

wtorek -Zawada 16.20

środa – Zawada 16.20

czwartek – 16.20 mecz z rocznikiem 2005 (2x 30)

zbiórka 16.00 Zawada

sobota – mecz CLJ u 15 – Sandecja-Wisła

godzina 11.00,zbórka 10.00 Zawada

 

———————

plan zajęć drużyny 2004

10 -16.09.2018

poniedziałek – 16.20 Zawada

wtorek – 16.30 -17.30 siłownia G5

środa – free

czwartek – 16.30 Zawada

piątek – 16.30 CJL wyznaczeni Zawada

18.00 1LT mecz z Respekt Szalowa

wyjazd 16.30 Sandecja stadion

sobota – Zawada 10.00

wyznaczeni zawodnicy-poza grającym w piątek z Respektem

niedziela – mecz CLJ u15- kadra w aktualności

———————–

 

03 – 08.IX.2018

/kadry na mecze w piątek zakładka atualności/

poniedziałek – free

rozpoczęcie roku szkolnego

 /dostarczamy do trenera plan zajęć -email/

bramkarze trening Zawada/info trener A.Sejud/

wtorek 16.30- siłownia oraz boisko G5

/obuwie hala i na tartan/

środa – 16.30 Zawada

czwartek -16.30 Zawada

piątek – 16.30 Zawada

sobota -mecze 1 LT oraz CLJ u15

 

treningi 2004

26.VIII – 01.IX

 

( kadry na mecze zakładka Aktualności)

poniedziałek – 16.30 Zawada

wtorek 16.30 siłownia G5

środa – 16.30 Zawada

czwartek – 10.00 mecz 1LT z Kolejarzem

13.00 – wyjazd na mecz do Białej Podlaskiej

kadry na mecze CLJ i 1 LT wyznaczone zostaną w środę

piątek –mecz CLJ z Top 54 godzina 11.00

Kadra z meczu 1 LT -rozruch Zawada 16.30

sobota – CLJ – odnowa biologiczna

1LT – mecz z AP Beskidzka 10.00

wyjazd godzina 8.30

———–

 

Plan zajęć 2004

poniedziałek – free

wtorek – 16.45 siłownia G5

środa – 16.30 Zawada

czwartek – 16.30 Zawada

piątek – 10.00 Zawada

sobota – mecz ligi CLJ

kadra w piątek na stronie rocznika

MECZ Z PRZYDONICA ODWOŁANY-

nowy termin poda OZPN N.S

———–

treningi rocznik 2004

poniedziałek – 16.30 Zawada – główne

wtorek – 10.00 – Zawada

środa – free

czwartek – 9.00 Zawada – główne

piątek – 9.00 Zawada

Sobota – ze względu na brak zgody Resovii

na przełożenie meczu

( wyjazdy wakacyjne zawodników Sandecji…)

zawody w CLJ u15 Sandecja – Resovia

odbęda się w niezmienionym terminie

18.08.2018 godzina 12.00

zbiórka godzina 11.00

boisko MOSiR – Nowy Sącz -Zawada

—————————————————————————————-

W ZWIAZKU ZE ZBLIZAJACYM SIE ROZPOCZĘCIEM ROZGRYWEK CLJ U15

ZAWODNICY ZOBOWIAZANI SA DO WYBORU NUMERU NA KOSZULKACH

DO SOBOTY PRZED LUB PO SPARRINGU PROSZE O INFORMACJĘ

JAKI NUMER ZOSTAŁ WYBRANY

(ZAWODNICY KONSULTUJĄ SIĘ ZE SOBA )

 

06 – 11.08.2018

poniedziałek 16.00 -17.15 Zawada

rozruch przedmeczowy

stroje biało czarne.getry czarne,ortalion

wtorek 9.00 Zawada sparing z Dunajcem

stroje żółto niebieskie,białe getry

zbiórka 8.30

środa – sparing w Zakopanem

godzina meczu 11.45 stadion ośrodek API Zakopane

wyjazd godzina 9.00 Sandecja

Wszyscy zawodnicy biało czarne stroj,ochraniacze,woda

torba saller,buty na sztuczne boisko 

 

czwartek – mecz z Koroną Kielce

Transport Akademia godz 10.00 /zbiórka Sandecja/

mecz 11.00 Barcice/sztuczne/

stroje czarne spodenki koszulki,getry czarne ochraniacze

 

piątek – free

sobota -sparing z 2003 -godzina 9.00 ZAWADA

stroje biało niebieskie,getry białe

zbiórka 8.30

 

MIEJSCA TRENINGU AKTUALIZOWANE ZOSTANĄ

PO KONSULTACJI Z MOSiR -em

———–

OBÓZ 2004

W dniach 30.07.2018 -04.08.2018

wyjazd poniedzialek  9.00 stadion Sandecja

 

—————————————–

Trening drużyna 2004

środa 25.07- Zawada 16.30

czarna koszulka ttrenimgowa ,czarne spodenki,białe getry,ortalion

ZAWODNIKOM PRZEWIDZIANYM DO PRZEJSCIA SPRZET UZUPEŁNI AKADEMIA

DO MOMENTU WYJAZDU NA OBÓZ

czwartek 26.07- g.10.00 mecz  MZPN Kraków 2003 -Tęgoborze -wyjazd 9.00 stadion Sandecja

Zawodnicy przynoszą – stroje biało niebieskie saller Wiśnowski

ochraniacze,woda 

piątek 27.07 -Sandecja 13.00 ( teren -obuwie do biegania)

sobota – sparing z 2005 Zawada 9.00

zbiórka 8.30

sprzęt biało niebieski Saller.ochraniacze.woda

getry czarne

———–

 

W ZWIAZKU Z OBOZEM W CHARSZNICY

PROSZE I DOSTARCZENIE KART OBOZOWYCH

DO SEKRETARIATU KLUBU

DOKŁADNE INFO O WYJEŹDZIE PODAM JUTRO NA TRENINGU

ORAZ NA STRONIE 2004/ wieczorem/

PODANE ZOSTANĄ TAKŻE:

-kadra obozowa

– zawodnicy objęci obozem /zgloszeni/

– wymagany sprzęt

-harmonogram -plan obozu

-regulamin obozu

———–

 

 

względu na uczestnictwo trenera 

w  szkolenia PZPN w Łodzi 

treningi w tym tygodniu rozpoczniemy

w środę 25.08.2018

Miejsce treningu określi MOSiR do wtorku

———–

 

 

 

 

 
Kadra

 

KADRA NA SEZON 2019/2020

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

1. STUDENCKI KACPER
2. OLCHAWA DOMINIK
3. ZIEMNIK AREK
4. FALTYN DOMINIK
5. MICHAŁCZAK HUBERT
6. PALACZ MICHAŁ
7. JAWORSKI JAKUB
8. ŻARNOWSKI KAMIL
9 POPIELA MATEUSZ
10. SIKORA ANDRZEJ
11. KUBIELA DANIEL
12. TALAR KACPER
13. JARZĘBAK KACPER
14. JARZĘBAK MARCIN
15. PROSZEK MACIEJ
16. KOSZYK KONRAD
17. ŻĄŁNOWSKI KAMIL
18. ROPER KOSMA
19. TAJSTRA PAWEŁ
20. BOLSĘGA MICHAŁ
21. MIKULEC TOMASZ
22. POPIELA ALBERT
23. OLCHAWA KRYSTIAN
24. WAŃCZYK ARTUR
25. BARTEK KANDYFER
26. DUDA AREK
27. DOMINIK KUC
28.
29.
30.

 

 

 

 

 

 

 

    

Badania

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

BADANIA

WAŻNE DO

1. STUDENCKI KACPER 30.08.2019 18.02.2020
2. OLCHAWA DOMINIK 28.03.2019 27.03.2020
3. ZIEMNIK AREK 04.24.2019 23.10.2019
4. FALTYN DOMINIK 05.04.2019 04.04.2020
5. MICHAŁCZAK HUBERT 04.04.2019 03.04.2020
6. PALACZ MICHAŁ 02.04.2019 01.10.2019
7. JAWORSKI JAKUB 14.03.2019 13.09.2019
8. ŻARNOWSKI KAMIL 07.03.2019 06.09.2019
9 POPIELA MATEUSZ 06.08.2019 05.02.2020
10. SIKORA ANDZRZEJ 06.04.2019 05.04.2020
11. KUBIELA DANIEL 08.03.2019 07.09.2019
12. TALAR KACPER 19.08.2019 18.08.2020
13. JARZĘBAK KACPER 23.07.2019 22.01.2020
14. JARZĘBAK MARCIN 23.07.2019 22.01.2020
15. PROSZEK MACIEJ 23.04.2019 22.10.2019
16. KOSZYK KONRAD 07.08.2019 06.08.2020
17. ŻĄŁNOWSKI KAMIL 27.03.2019 26.13.2020
18. ROPER KOSMA 03.09.2019 02.09.2020
19. TAJSTRA PAWEŁ 27.03.2019 26.03.2020
20. JĘDZRZEJEK GRZEGORZ 07.08.2019 06.02.2020
21. MIKULEC TOMASZ 05.04.2019 04.04.2020
22. POPIELA ALBERT 27.03.2019 26.03.2020
23. KIEBLESZ ADRIAN 27.03.2019 26.03.2020
24. OLCHAWA KRYSTIAN 28.03.2019 27.09.2019
25. WAŃCZYK ARTUR 27.03.2019 26.03.2020
26. BARTEK KANDYFER 21.03.2019 21.09.2019
27. ORSACZEK GRZEGORZ 05.04.2019 04.04.2020
28. GUCWA PATRYK 29.03.2019 28.03.2020
29. DUDA AREK 06.08.2019            ?
30. DOMINIK KUC 08.08.2019 07.02.2020

 

 

Osiągnięcia grupy

 

 

Rocznik 2003

3 miejsce w CLJ U 15 – runda jesienna eszonu 2017/18

 

=================================================

 

 

SANDECJIA – JAGIELLONIA   Białystok     –      0  :  1  boisko   Kraków ul.Dekerta

SANDECJA –  AP 21Kraków                     –      0  :  1   boisko Kraków ul.Dekerta

————————————————————————————–

 

15/07/2017 godzina 11.00

Sandecja 2002 – Sandecja 2003  boisko Zawada

         1    –     0

 

Sandecja 2003 –  Kadra Malopolski 2003 -boisko Maków Podhalanski

          2   –     1

Kuźma  Rutkowski 

 

Sandecja 2003 – Dunajec 2001/2   – boisko Zawada

         2  –     2

    Majerski Kamil,Legutko      

 

        05.08.2017 

Sandecja 2003 – Sandecja 2002  boisko Zawada

          2    –    3  

   Majerski Konrad 2

 

Sandecja 2003 -Jagiellonia 2004  boisko Zawada

          2   –   1

Berezowski,Dominik 

Turnieje/Rozgrywki

 

FINAŁY  HALOWYCH MISTRZOSTW  W NOWYM TARGU

sobota 19.01.2019

SANDECJA NOWY SACZ 1 MIEJSCE

 

WYNIKI

Sandecja – Glinik Gorlice    2 – 1  Sikora, Zarnowski

Sandecja – Podhale    1 – 0,  Jaworski

Sandecja – Sokół Słopnice    3 – 0   Proszek , Żarnowski 2

Sandecja  – Wioatr Ludzmierz  1 – 0  Proszek

Sandecja –  Limanowa  1 – 0   Jaworski

 

 

SPARRINGI

ROCZNIK 2004 MIEJSCE

08.01.2019

Rozwój KT

Szalowa

16.01.2019

 Gdovia

 Barcice

19.01.2019

 Finały OZPN  Nowy Targ

20.01.2019

Sandecja 2003

Zakopane

23.01.2019

Wisła Cz.Dunajec

Zakopanea

25.01.2019

 Podhale N T

31.01.2019  Unia W-wa  Stróże
03.02.2019 Progres Kraków Kraków
05.02.2019 Drukarz W-Wa Szalowa
07.02.2019 Drukarz W-wa Stróze
09.02.2019 AP21 Limanowa  12.00
16.02.2019 2002 Nowy Sacz
20.02.2019 SMS Łodz Zakopane API
23..02.2019 Cracovia Kraków
23.02 .2019 finały MZPN Kraków
27.02.2019 Dunajec Stróże
02.03.2019 OZPN OPOLE Nowy Targ  10.00
06.03.2019  ROW Rybnik Tylmanowa  16.00
09.03,2019 Cornomorec

Odessa 2003

Słopnice
12.03.2019 Cornomorec Odessa 2004 Słopnice

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA AKADEMII SANDECJA

nformujemy iż podczas zbliżających się ferii zimowych nasza Akademia będzie organizatorem obozów sportowych.

Tym razem bazą dla naszych zgrupowań będzie Ośrodek Wypoczynkowo Rekraacyjny API w Zakopanem http://zakopane-api.pl/ oraz Kompleks Sportowy Szalowa http://www.arenaszalowa.pl/

Zgodnie z terminami ferii dla województwa małopolskiego nasze obozy będą odbywały się w dwóch turnusach :

I TURNUS – 13.01.2018 – 18.01.2018 dla roczników : 2000, 2001, 2002, 2008, 2009

II TURNUS – 20.01.2018 – 25.01.2018 dla roczników : 2003,2004,2005,

Obóz dochodzeniowy w Szalowej będzie natomiast zorganizowany dla zawodników z rocznika 2007 i 2006 odpowiednio w pierwszym dla 2007 oraz drugim tygodniu ferii dla 2006. Dokładniejsze informacje co do ostatecznych kosztów będą podane w ciągu najbliższych dni.

Dla najmłodszych roczników naszej Akademii (2010,2011,2012,2013 + nabór 2014) będą  zorganizowane poprzez Trenerów prowadzących kilkudniowe  obozy stacjonarne na obiektach MOK i  MOSiR w Nowym Sączu.

Liczba miejsc zawodników dla roczników od 2006 do 2009  jest ograniczona (25 miejsc na rocznik). Na obóz w pierwszej kolejności mają obowiązek jechać oraz zagwarantowane jest miejsce dla zawodników z grupy „białej”. Do tej grupy Trenerzy poszczególnych zawodników wyznaczą zawodników z grupy „czarnej”.

 

KOSZT OBOZU DLA JEDNEGO ZAWODNIKA – 750 zł ( transport, noclegi , wyżywienie, treningi, opieka )

Płatność ta będzie rozłożona na raty :

Płatności ratalnej dokonujemy na konto swojeg rocznika wraz z opisem (OBÓZ I RATA, rocznik, imię nazwisko zawodnika)

I RATA – do 30 listopada – 250zł  – potwierdzenie udziału.

II RATA – do 30 grudnia – 250 zł

III RATA do 10 stycznia – 250 zł

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko trenujące w Akademii Sandecja, lub osób, których sytuacja materialna nie pozwala na zapłacenie całej kwoty. Wszystkie takie przypadki będą rozpatrywane indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera prowadzącego.

 

Więcej informacji nt. płatności i terminów dla obozów stacjonarnych dla najmłodszych grup Akademii Sandecja będzie przedstawione najpóźniej do końca listopada 2018.