U-17 (rocznik 2003)
Aktualności
Kadra na mecz MLJM z DunajcemSIEROTA KROK KOŁODZIEJ WIEWIÓRA SZKRED NOWAK SŁABY KUŹMA OLEKSY ZYGMUNT STAWIARSKI WĄCHAŁA KWIT ZIELEŃ PALACZ LEŚNIAK STUDENCKIZbiórka wtorek godz 9.00 Piątkowa


PLAN OBOZU ROCZNIK 2003 W DZIERŻONIOWIE W DNIACH 09.08 – 17.08.2019

09.08 (PIĄTEK)

5.40: ZBIÓRKA PRZY STADIONIE SANDECJI NOWY SĄCZ
6.00: WYJAZD NA OBÓZ DO DZIERŻONIOWA
11.00-12.00: PRZYJAZD NA MIEJSCSE
12.00-12.30: ZAKWATEROWANIE
12.30 – 13.00 HIGIENA OSOBISTA
13.00 – OBIAD
14.00-15.00 : ODPRAWA TECHNICZNA , REGULAMIN OBOZU
15.00- 16.30 TRENING PIŁKARSKI
17.30-19.00 :HIGIENA OSOBISTA, ODPOCZYNEK, REGENERACJA
19.00: KOLACJA
20.00 – 21.30 : CZAS WOLNY
21.30 – 22.00: TOALETA WIECZORNA
22.00-07.00: CISZA NOCNA

10.08 (SOBOTA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBISTA
13.00 :OBIAD
13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
15.00-20.30 :WYJAZD NA MECZ PKO EKSTRAKLASA ZAGŁĘBIE – ARKA
21. 00: KOLACJA
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

11.08 (NIEDZIELA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBISTA
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : WYKŁAD- NOWE PRZEPISY GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

12.08 ( PONIEDZIAŁEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : SPARING Z GÓRNIKIEM WAŁBRZYCH
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBIST
13.00 :OBIAD
13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
15.30: ODPRAWA PRZED MECZOWA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : GRY I ZABAWY
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

13.08 ( WTOREK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBISTA
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : ANALIZA MECZU SPARINGOWEGO Z GÓRNIKIEM WAŁBRZYCH
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

14.08 ( ŚRODA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBISTA
13.00 :OBIAD
13.00-15.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
15.00: ODPRAWA PRZEDMECZOWA
16.00-17.30 : SPARING Z ORŁEM ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : SIATKÓWKA -MINITURNIEJ
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

15.08 (CZWARTEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-12.00 :WYCIECZKA PIESZA
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : TRENING PIŁKARSKI
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : ANALIZA MECZU Z ORŁEM
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

16.08 (PIĄTEK)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
10.30-12.00 : TRENING PIŁKARSKI
12.30-13.00 :HIGIENA OSOBISTA
13.00 :OBIAD
13.00-16.00 : CZAS WOLNY, REGENERACJA
16.00-17.30 : GRA WEWNĘTRZNA Z ROCZNIKIEM 2004
17.30-18.00 : HIGIENA OSOBISTA
18.00: 19.00: BASEN, ODNOWA BIOLOGICZNA
19. 00: KOLACJA
20.00- 21.00 : GRY I ZABAWY
21.30 : TOALETA WIECZORNA
22.00-7.00 : CISZA NOCNA

17.08 (SOBOTA)

7.00-7.30 : POBUDKA, TOALETA PORANNA
7.30-8.00 : ROZRUCH PORANNY
8.00-8.30 : HIGIENA OSOBISTA
8.30- 9.00: SNIADANIE
9.00-10.00 : CZAS WOLNY
9.30.00-11.00 :TRENING PIŁKARSKI
12.00 : POWRÓT Z OBOZU DO NOWEGO SĄCZA
17.00 : PLANOWANY PRZYJAZD DO NOWEGO SĄCZA

Kadra na  turniej w Tymbarku wyjazd 7.15

NALEPA WIEWIÓRA  SŁABY ŚWIERAD CHMIELOWSKI SOBCZYK WZOREK KWIT SZKRED LEŚNIAK BIERYT SCHNEIDER ZIELEŃ WŁODARCZYK

———————————————————————————————————–

OBÓZ LETNI W DZIERŻONIOWIE 10.08 – 17.08

Koszty i płatności

Całkowity koszt zgrupowania wynosi 890 zł/os (w tym 7 noclegów, 7 cykli żywieniowych, transport, opieka kadry trenerskiej, ubezpieczenie, opieka medyczna, atrakcje). Płatność zostaje rozłożona na 3 raty płatne w nieprzekraczalnych terminach:

I rata   – 30.05  kwota 200 zł

II rata  – 30.06 kwota 400 zł

III rata – 30.07 kwota 290 zł *

*(III rata dotyczy roczników 2008 i 2009, roczniki 2007 – 2004 zgodnie z tabelą finansowania Akademii mają dofinansowanie obozu w wysokości 50 zł więc wpłacają 240 zł, zawodnicy z rocznika 2003 mają dofinansowanie obozu w wysokości 100 zł więc wpłacają 190 zł, natomiast zawodnicy z roczników 2002 – 2001 dofinansowanie zostanie ustalone w porozumieniu Akademii z  IV Liceum Sportowym i kwota zostania podana w późniejszym czasie)

W wyjątkowych sytuacjach związanych z trudną sytuacją materialną można ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie z Akademii na podstawie złożonego wniosku przez rodzica, trenera lub kierownika wraz z uzasadnieniem i załączonymi dokumentami.

Rodzice, których dwoje lub więcej dzieci trenuje w Akademii otrzymują zniżkę na każde dziecko biorące udział w obozach w kwocie 50 zł.

Dofinansowania i zniżki mogą się łączyć !!!

Warunkiem  otrzymania dofinansowania, zniżek są uregulowane opłaty członkowskie !!!

 

 

———————————————————————————————————–

Nabór do klasy sportowej

Serdecznie zapraszamy do  IV Liceum  Ogólnokształcącego Sportowego im. Św. Kingi w Nowym Sączu i przypominamy, że warunkiem dostania się do naszej szkoły jest zaliczenie testów sprawnościowych, które odbędą się w budynku Szkoły  w dniu:

– piłka nożna chłopcy – 21 maja 2019r. godz. 16.00

Rejestracja elektroniczna kandydatów na rok szkolny 2019/2020 trwa od 24 kwietnia do 16 maja.

 

———————————————————————————————————-

C

———————————————————————————————————-

Zawodnicy na trening pokazowy

KROK WIEWIÓRA KUŹMA OLEKSY kOŁODZIEJ NOWAK SZKRED ZYGMUNT WZOREK WŁODARCZYK białe koszulki niebieskie spodenki białe getry ortalion

W przypadku nieobecności proszę o pilne info

———————————————————————————————————–

Kadra na mecz z TAP Tarnow

SIEROTA NALEPA KROK WIEWIÓRA  SŁABY ŚWIERAD CHMIELOWSKI SOBCZYK  ZYGMUNT  WZOREK  NOWAK KWIT ZIELEŃ SZKRED LEŚNIAK

———————————————————————————————————–

PILNE!!! Proszę o dostarczenie aktualnych badań lekarskich

————————————————————————————-

Kadra na mecz z Czernomorec Odessa

SIEROTA KROK KOŁODZIEJ WIEWIÓRA SZKRED NOWAK KUŹMA OLEKSY SŁABY WŁODARCZYK ŚWIERAD SOBCZYK ZYGMUNT DOMINIK WZOREK KWIT

PILNE  !

W najbliższy poniedziałek 04.03 o godz 17.30 odbędzie się spotkanie dyr. Akademii i trenera z rodzicami. Miejsce spotkania – budynek MKS Sandecja sala konferencyjna  ul Kilińskiego 47.

———————————————————————————————————–

OBÓZ

Zbiórka w niedzielę o godzinie 9:00 pod Sandecją, wyjazd o godzinie 9:30. Powrót w piątek ok. godziny 14:00.
Na wyjazd ubieramy niebieskie polo i dres saller, wszystkie rzeczy pakujemy do torby klubowej i plecaka.
Jeżeli ktoś nie ma wymienionych rzeczy z klubu, bardzo proszę zabrać swoje o zbliżonej kolorystyce.

 

Zabieramy:

 

1. Do treningu
– komplety strojów treningowych (koszulka, spodenki, getry): biały (Wiśniowski), czarny (Saller)
– dres treningowy (dowolny, najlepiej o cimenej kolorystyce)
– obuwie piłkarskie (na naturalną nawierzchnię + na halę + turfy /kto ma/), ochraniacze, bidon,
– odzież termalną
– kurtka ortalionowa (saller), czapka, rękawiczki
– mata do ćwiczeń
– roller – wałek do masażu
2. Do codziennego użytku

– dres,,Saller”

– rzeczy osobiste (bielizna, szczoteczka do zębów, pasta, ręcznik, żel pod prysznic itp)

– klapki

3. Basen (możliwe wyjście

– kąpielówki
– dodatkowy ręcznik

 

 

 

4. Inne

 

– dokumenty tożsamości (legitymacja lub dowód osobisty)

 

—————————————————————————————————-

PILNE! Proszę o dostarczenie wszystkich dokumentów potrzebnych na obóz do wtorku..

—————————————————————————————————

KADRA NA TURNIEJ OZPN

SIEROTA KROK  WIEWIÓRA  ŚWIERAD LEŚNIAK  SŁABY WŁODARCZYK BIERYT

—————————————————————————————————

INFORMACJA

Turniej OZPN Nowy Sacz

juniorzy młodsi – piątek 28.12.2018

zbiórka hala Na Rurach godzina 7.30

obuwie halowe – dresy akademii

Sprzet do gry  – sprzęt dostarczony przez Akademię oraz każdy zawodnik białe i czarne koszulki, niebieskie i czarne spodenki, białe i czarne getry,

Wyznaczeni wszyscy zawodnicy – podział na zespoły przed rozpoczęciem turnieju

Pilne info w przypadku nieobecności na turnieju

 

Mecze turniejowe  rozgrywane bedą od godz 8.00 do 13.30

 

 

PILNE

Proszę o dostarczenie kart obozowych do kierownika obowiązkowo w tym tygodniu.

———————————————————————————————————-

WAŻNE

Akademia Sandecja informuje, iż ustaliła kwotę dofinansowania dla osób
które posiadają więcej niż jedno dziecko trenujące i jadące na obóz
zimowy :

50 ZŁ DOFINANSOWANIA NA KAŻDE DZIECKO W PRZYPADKU POSIADANIA DWÓCH
ZAWODNIKÓW TRENUJĄCYCH I JADĄCYCH NA OBÓZ  AKADEMII SANDECJA

100 ZŁ DOFINANSOWANIA NA KAŻDE DZIECKO W PRZYPADKU POSIADANIA TRZECH
ZAWODNIKÓW TRENUJĄCYCH I JADĄCYCH NA OBÓZ  AKADEMII SANDECJA

Dofinansowania ze względu na złą sytuacje materialna będą rozpatrywane
indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera.

———————————————————————————————————-

OBÓZ

Informujemy, iż podczas zbliżających się ferii zimowych nasza Akademia będzie organizatorem obozów sportowych.

Tym razem bazą dla naszych zgrupowań będzie Ośrodek Wypoczynkowo Rekraacyjny API w Zakopanem http://zakopane-api.pl/

TERMIN OBOZU 20.01.2018 – 25.01.2018

KOSZT OBOZU DLA JEDNEGO ZAWODNIKA – 750 zł ( transport, noclegi , wyżywienie, treningi, opieka )

Płatność ta będzie rozłożona na raty :

Płatności ratalnej dokonujemy na konto swojeg rocznika wraz z opisem (OBÓZ I RATA, rocznik, imię nazwisko zawodnika)

I RATA – do 30 listopada – 250zł  – potwierdzenie udziału.

II RATA – do 30 grudnia – 250 zł

III RATA do 10 stycznia – 250 zł

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko trenujące w Akademii Sandecja, lub osób, których sytuacja materialna nie pozwala na zapłacenie całej kwoty. Wszystkie takie przypadki będą rozpatrywane indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera prowadzącego.

 

KADRA  na mecz z Pcimianką

SIEROTA NALEPA WIEWIORA OLEKSY  SWIERAD KUŹMA SZKRED KOŁODZIEJ  SŁABY KROK BIERYT WZOREK SOBCZYK  WŁODARCZYK RUTKOWSKI  NOWAK LEŚNIAK KWIT

———————————————————————————–

W ZWIAZKU ZE ZMIANAMI TRENERSKIMI W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH AKADEMII  NASTĘPUJE CZAS ROZSTAŃ

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM 2003  CLJ I ORAZ EKIPIE 1 LIGI OZPN  ZA GODNE ZEPREZENTOWANIE KLUBU

DZIĘKUJĘ TRENEROM P.SARATOWICZOWI  I A.SEJUDOWI ZA POMOC W TRENINGACH,PANIOM MARZENIE,TATIANIE I GOSI  KTÓRE PRZYGOTOWYWAŁY SPRZĘT

PANU W,CHEŁMECKIEMU I JEGO EKIPIE  ZA PRZYGOTOWANIE BOISK

KIEROWNIKOM 2003 A SZCZEGÓLNIE A,WZORKOWI ZA  PROFESJONALIZM  I DYSPOZYCYJNOŚĆ ORAZ PANU PAWŁOWI HOMONCIKOWI ZA BEZPIECZNE TRANSPORTY NA MECZE.

KOLEJNY SEZON PRZED WAMI – ROZWIJAJCIE SIĘ I PODNOŚCIE UMIEJĘTNOŚCI

 

Tomasz SzczepańskI

 

Kadra na mecz z Podhalem

SIEROTA NALEPA KROK WIEWIÓRA  SŁABY ŚWIERAD CHMIELOWSKI SOBCZYK WZOREK KWIT SZKRED LEŚNIAK BIERYT SCHNEIDER

 

———————————————————————————————————–

Nabór do klasy sportowej

Serdecznie zapraszamy do  IV Liceum  Ogólnokształcącego Sportowego im. Św. Kingi w Nowym Sączu i przypominamy, że warunkiem dostania się do naszej szkoły jest zaliczenie testów sprawnościowych, które odbędą się w budynku Szkoły  w dniu:

– piłka nożna chłopcy – 21 maja 2019r. godz. 16.00

Rejestracja elektroniczna kandydatów na rok szkolny 2019/2020 trwa od 24 kwietnia do 16 maja.

 

———————————————————————————————————-

C

———————————————————————————————————-

Zawodnicy na trening pokazowy

KROK WIEWIÓRA KUŹMA OLEKSY kOŁODZIEJ NOWAK SZKRED ZYGMUNT WZOREK WŁODARCZYK białe koszulki niebieskie spodenki białe getry ortalion

W przypadku nieobecności proszę o pilne info

———————————————————————————————————–

Kadra na mecz z TAP Tarnow

SIEROTA NALEPA KROK WIEWIÓRA  SŁABY ŚWIERAD CHMIELOWSKI SOBCZYK  ZYGMUNT  WZOREK  NOWAK KWIT ZIELEŃ SZKRED LEŚNIAK

———————————————————————————————————–

PILNE!!! Proszę o dostarczenie aktualnych badań lekarskich

————————————————————————————-

Kadra na mecz z Czernomorec Odessa

SIEROTA KROK KOŁODZIEJ WIEWIÓRA SZKRED NOWAK KUŹMA OLEKSY SŁABY WŁODARCZYK ŚWIERAD SOBCZYK ZYGMUNT DOMINIK WZOREK KWIT

PILNE  !

W najbliższy poniedziałek 04.03 o godz 17.30 odbędzie się spotkanie dyr. Akademii i trenera z rodzicami. Miejsce spotkania – budynek MKS Sandecja sala konferencyjna  ul Kilińskiego 47. 

———————————————————————————————————–

OBÓZ

Zbiórka w niedzielę o godzinie 9:00 pod Sandecją, wyjazd o godzinie 9:30. Powrót w piątek ok. godziny 14:00.
Na wyjazd ubieramy niebieskie polo i dres saller, wszystkie rzeczy pakujemy do torby klubowej i plecaka.
Jeżeli ktoś nie ma wymienionych rzeczy z klubu, bardzo proszę zabrać swoje o zbliżonej kolorystyce.

 

Zabieramy:

 

1. Do treningu
– komplety strojów treningowych (koszulka, spodenki, getry): biały (Wiśniowski), czarny (Saller)
– dres treningowy (dowolny, najlepiej o cimenej kolorystyce)
– obuwie piłkarskie (na naturalną nawierzchnię + na halę + turfy /kto ma/), ochraniacze, bidon,
– odzież termalną
– kurtka ortalionowa (saller), czapka, rękawiczki
– mata do ćwiczeń
– roller – wałek do masażu
2. Do codziennego użytku

– dres,,Saller”

– rzeczy osobiste (bielizna, szczoteczka do zębów, pasta, ręcznik, żel pod prysznic itp)

– klapki

3. Basen (możliwe wyjście

– kąpielówki
– dodatkowy ręcznik

 

 

 

4. Inne

 

– dokumenty tożsamości (legitymacja lub dowód osobisty)

—————————————————————————————————-

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY

Jacek Ruchała

Tel. 504 276 186

e-mail – j.ruchala@vp.pl

e-mail – jacek.ruchala@sandecja.pl

Kierownik drużyny

Zbigniew Wiewióra

tel 660 467 663

zbigniew-w74@wp.pl

——————————————

Plan zajęć
  1. TRENINGI

30.09 poniedziałek 9.50 basen odnowa biologiczna

01.10 wtorek  rajd klasowy

02.10 środa 8.00 Piątkowa białe

03.10 czwartek 8.00 Sandecja czarne

04.10 piątek Piątkowa białe

05.10 sobota 12.45 zbiórka na mecz MLJM z Garbarnią

————————————————————————————————————–

PLAN OBOZU 20.01.2019 – 25.01.2019

 

20.01.2019

9.00 – zbiórka  STADION MKS Sandecja Nowy Sącz

9.30 – wyjazd do Zakopanego

11.30 – planowany przyjazd na miejsce obozu

11.30-12.30 – zakwaterowanie

12.30 – 13.00 – obiad

13.00 – 14.00  – odpoczynek po obiedzie

14.00 – 15.00 – omówienie regulaminu panujące go podczas obozu oraz przepisów korzystania z   obiektów

15.00 – 17.00- sparing

17.00 – 18.00 – higiena osobista

18.00- 18.30 – kolacja

18.30 – 19.30 – odprawa taktyczna

19.30 – 21.00 – gry i zabawy integracyjne

22.00 – 7.00 cisza nocna

 

21.01.2019

7.00 – 7.30 – toaleta poranna

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – obiad

13.00 – 16.00 – odpoczynek , regeneracja

16.00 – 17.30 – trening piłkarski

17.30 – 18.00 – higiena osobista

18.00- 18.30 –  kolacja

18.30 – 19.30 – analiza taktyczna treningu

19.30 – 21.00 – turniej play station

22.00- 7.00 – cisza nocna

 

22.01.2019

7.00 – 7.30 – toaleta poranna

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – obiad

13.00 – 16.00 – odpoczynek , regeneracja

16.00 – 17.30 – sparing

17.30 – 18.00 – higiena osobista

18.00- 18.30 – kolacja

18.30 – 19.30 – analiza taktyczna treningu

19.30 – 21.00 – Gry i zabawy integracyjne ( tenis stołowy, bilard)

22.00- 7.00 – Cisza nocna

 

23.01.2019

7.00 – 7.30 – toaleta poranna

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – obiad

13.00 – 15.00 – odpoczynek , regeneracja

15.00 – 16.30 – trening piłkarski

16.30 – 17.00 – higiena osobista

17.00- 19.00 – pobyt na basenie COS Zakopane

19.00- 19.30 – kolacja

19.30 – 20.00 – odprawa taktyczna

20.00 – 21.00 – gry i zabawy integracyjne (karty, tenis stoło wy, bilard)

21.00- 8.00 – cisza nocna

24.01.2019

7.00 – 7.30 – higiena osobista

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – obiad

13.00 – 16.00 – odpoczynek , regeneracja

16.00 – 18.00 – sparing

18.00 – 19.00 – higiena osobista

19.00 – 19.30 – Kolacja

19.30 – 21.00 – Trening mentalny

22.00- 7.00 – cisza nocna

25.01.2019

7.00 – 7.30 – higiena osobista

7.30 – 8.00 – śniadanie

9.00 – 10.30 – trening piłkarski

11.00 – 11.30 – oficjalne zakończenie i podsumowanie obozu

11.30 – wyjazd do Nowego Sącza

14.00 – planowany przyjazd na Stadion MKS Sandecja  Nowy Sącz

 

——————————————————————————————————————-

TRENINGI

14.01 poniedzialek 10.00 Zawada

15.01 wtorek 16.45 Stróże wyjazd Sandecja

16.01 środa  19.00 gimnastyka hala MOSIR sala 109 ( białe koszulki)

17.01 czwartek 7.30 turniej OZPN hala na Rurach ( kadra w aktualnościach )

Zawodnicy  nie grający w turnieju trening indywidualny

10’ rozgrzewka (krok odstawno-dostawny, przeplatanka, skipping A, krążenia ramion,
30 pajacyków, 30 pompek, 30 przysiadów, 30 brzuszków – 2 serie)
Sprinty:
– 15 metrów 2x (przerwa pomiędzy sprintami: 10 sekund)
– 50 metrów 2x (przerwa pomiędzy sprintami: 20 sekund)
– 75 metrów 2x (przerwa pomiędzy sprintami: 30 sekund)
– 100 metrów 2x (przerwa pomiędzy sprintami: 45 sekund)
– 75 metrów 2x (przerwa pomiędzy sprintami: 30 sekund)
– 50 metrów 2x (przerwa pomiędzy sprintami: 25 sekund)

5’ rozciąganie statyczne – indywidualnie

20.01 niedziela godz 9.00 wyjazd na zgrupowanie do Zakopanego

 

 

 

—————————————————————————–

Treningi  2003

W zwiazku z remontem boiska Zawada- główne  w tym tygodniu spotykamy sie w czwartek o 16.00 Piątkowa – test mecz 2003 vs 2004 .Informuję ze decyzją Akademii Sandecja nastapi zmiana trenerów m.in. w rocznikach  2003 i 2004.Sparring jest wiec forma zapoznania się z aktualnym poziomem drużyn.Zawodnicy ( poza tymi którzy informowali mnie o wyjazdach wakacyjnych) obowiazkowo przybywaja na mecz.

koszuki białe,spodenki niebieskie,getry białe

 

Przerwa w treningach obejmie okres   23.06 – 23.07 2018

 

————————————————-

Treningi  11 – 16.06. 2018

poniedziałek – 16.30 Zawada

wtorek- 16.30 Zawada

piątek –  16.30 Zawada- odwołany ( uroczystości pogrzebowe w których uczestniczy trener)

sobota -ze względu na turniej 2004 – aktualny jest sparring wewnętrzny 2003 – Zawada 10.00

———–

Treningi  04 – 09.06. 2018

poniedziałek 17.00 Zawada 

wtorek- 16.30 Zawada

środa – 16.30 Zawada

czwartek-16.30 Zawada

piątek –  free

sobota – mecz CLJ z Koroną – zbiórka 11.00 Zawada stadion

———–

Treningi 28.05 – 02.06. 2018

poniedziałek 17.00 Zawada 

wtorek- 16.30 Zawada

środa – mecz z Popradem Muszyna – zbiórka 16.20 Zawada- kadra  aktualności

czwartek- – 16.30 Zawada

piątek – wyjazd na CLJ z Motorem godz.9.30- kadra aktualności

sobota – mecz 1 liga – Poprad Rytro godz 12.00

                 – zbiórka 11.40 stadion Sandecja

———–

Treningi 21 – 26.05. 2018

poniedziałek 17.00 Zawada – mecz z Hartem – zbiórka 16.20 Zawada- kadra aktualności

wtorek-G5 16.40-siłownia z trenerem przygotowania motorycznego – Dawidem Musiałem

środa – 16.45  mecz z rocznikiem 2004 zbiórka 16.20 Zawada 

czwartek – 16.40 Zawada

piątek – dzień bez zajęć

sobota – 14.30 mecz CLJ z AP 21

                 – zbiórka 11.40 stadion Sandecja

————————————————————————-

Treningi 14 – 19.05. 2018

poniedziałek 17.00 Zawada

wtorek -G5 16.45

środa – 17.00 Zawada

czwartek – 16.45 -17.45 Zawada

piątek – dzień bez zajęć

sobota – 12.00 mecz CLJ z SMS Jarosław

                 – zbiórka 11.00 stadion Sandecja

 

               1 liga OZPN 12.00 mecz z Grybovia

                 wyjazd 10.40 stadion Sandecja     

Treningi 05 – 12.05.2018

poniedziałek – 16.30 Zawada

wtorek – 16.45 -G5

środa – dzień bez zajęć

czwartek – 16.30 Zawada

piatek -mecz CLJ u15 z Wisłą Kraków godz.17.00

            – zbiórka  godz.16.00 stadion Sandecja

sobota -Zawada 10.00

Treningi  30.04 – 05.05.2018

poniedziałek – 15.30 Zawada.wyjazd 15.15 stadion Sandecja

wtorek –  wolne

środa-mecz CLJ u15 -Karpaty Krosno wyjazd godz 9.20 oraz 1 liga Stróze wyjazd godz.12.10

czwartek – odnowa biologiczna

piątek – 9.00 Zawada

sobota -mecz CLJ u15 z Top Biała Podlaska godz.12.00

            – zbiórka  godz.11.00 stadion Sandecja

 

Treningi  09.04 -14.04.2018

poniedziałek – 1 liga trampkarzy mecz z Korzenna – kadra aktualności, pozostali trening Zawada 16.45

wtorek – 16.30 siłownia G5 –  obie grupy rocznika 2003 

środa – 16.30 ZAWADA

czwartek- 16.30 ZAWADA

piątek – WOLNE

sobota – 1 LIGA TRAMPKARZY – mecz z Dunajcem  – godzina 10.00

              CLJ u15 mecz z Motorem Lublin – godzina 12.00 

———–

 

Treningi  03.04 – 07.04.2018

wtorek – 12.00 mecz z Karpatami Krosno  zbiorka 11.00 stadion Sandecja

środa 17.00 basen/sms/,pozostali Zawada 16.30

czwartek- 16.30 Zawada

piątek – 16.30 – wyznaczeni /sms/ Zawada  

sobota – 11.00 mecz z AP 21 Kraków

 

 

26- 29.03.2018

poniedziałek 26.03  Zawada 16.40

wtorek  27.03-grupa 1-siłownia G5 16.15 ,grupa 2 gimastyka 20.00 Fight house

środa 28.03 -Zawada 16.40

czwartek 29.03 – mecz z SMS Jarosław godz 12.00,wyjazd 8.30 Sandecja stadion

 

———————–

 Treningi 12 – 18.03.2018

Zawodnicy proszeni o dostarczenie badań do trenera lub kierowników

Bramkarze trening Zawada – zajęcia prowadzi  trener Sejud

                            – czwartek 15.45

                            – piątek  15.45

 

poniedziałek – 16.10  wyjazd na boisko Barcice 

wtorek – 16.30 – siłownia gr 2, 20.00 gimnastyka gr.1

środa – 16.10  wyjazd na boisko Barcice

czwartek – 16.10 wyjazd ,16,30 – 17.45  boisko Zawada  (dowóz  Akademia)

piątek – 16.10 wyjazd ,16.30 – 17.30  -boisko Zawada (dowóz Akademia) 

sobota CLJ u15  obiad przed wyjazdem – godzina 13.15

                            wyjazd  na mecz z Top 54 – godzina 14.00 stadion Sandecja

                            kadra zakadka Aktualności

Niedziela – godzina 12.00 mecz CLJ u15 – Top 54 Biała Podlaska -Sandecja Nowy Sącz

                                           ————————-

                                                                    

KADRA NA MECZ  SANDECJA NOWY SĄCZ 2003  vs  SANDECJA NOWY SACZ 2004

SOBOTA 03.03.2018 – WYJAZD 11.50 – STADION SANDECJA 

MECZ GODZINA 12.45 sztuczne boIsko LKS BARCICZANKA

DRESY,ORTALIONY ,CZAPKI ,REKAWICZKI, „TERMY”

 

Salamon Dawid

Zygmunt Szymon

Wójtowicz Dawid

Krok Bartosz

Słowik Sebastian

Sierota Kacper – zwolniony

Włodarczyk Łukasz

Kołodziej Kacper

Słaby Hubert

testowany 1

Świerad Adrian

Szkred Eryk

Wiewióra Dawid

testowany 2

Kuźma Jan

Basiaga Filip

Majerski  Kamil

Oleksy Wojciech

Legutko Mateusz

Sobczyk Dominik

testowany 3

Dominik Wojciech

POZOSTALI ZAWODNICY POZA KADRĄ ZE WZGLĘDU NA ZWLNIENIA ( wyjazdy rodzinne),BRAK TRENINGÓW,KONTUZJE,CHOROBY

 

                                                                         

                                              Treningi 26.02 – 03.03.2018

Ze względu na niższe niż zazwyczaj temperatury harmonogram zajęć dostosowany 

do możliwości technicznych ( hale ,boiska itp)

 

               poniedziałek – 16.00 – MOSiR Hala

       wtorek – 16.30 – siłownia gr 2, 20.00 gimnastyka gr.1

          środa -dzień wolny

            czwartek – Fight house 17.00 cała grupa 2003

bramkarze – wg ustaleń z trenerem A.Sejudem

             piątek – siłownia G5 16.30

          sobota- sparing z 2004 –  Barcice 12.45

wyjazd 11.50 Sandecja

———————-

 

                    Treningi 19.02 – 24.02.2018

                  środa – 11.30 – boisko Barcice – wyjazd  11.00 ze stadionu Sandecji

                czwartek – 11.30 boisko Barcice – wyjazd  11.00 ze stadionu  Sandecji

                 sobota -sparrimg  Stara Lubovna – godz 6.50 wyjazd ze stadionu Sandecja

mecz 8.30 

kadra na mecz  – zakładka AKTUALNOŚCI

 

 

 

                                                                   Obóz rocznik 2003

                                                                 12 – 17 luty 2018           

                     

                                       Trenerzy realizujacy obóz – T.Szczepański, P,Saratowicz ,A.Sejud

                                                             fitnes –  hala MOSiR – 1 piętro

                                                        wyżywienie – „Maja”- ul.Nadbrzeżna

                                       koszt obozu 150zł- płatne do 15.02.2018  na konto rocznika

                                                      z opisem „opłata obóz rocznika 2003”

 

                  ROZPOCZĘCIE OBOZU 12.02.2018  g 10.00  – SNIADANIE –  Restauracja Maja ul.Nadbrzeżna

        KIEROWNIKÓW PROSZE O DOSTARCZENIE NAPOJÓW ( OSHEE) DO SZATNI SANDECJA

                                        (przed wyjazdem  poniedziałkowym na sparringi 10.40)

 

                                                    UBIÓR ZAWODNIKÓW  DO ZAJĘĆ

                                       –  hala – biało niebieski sprzęt „Wiśniowski”getry białe

                                       –  boisko ,teren – dres,ortalion,czapka,rękawiczki,termy 

                           – dyżurni-  5 zawodników codziennie w kolejności alfabetycznej –  lista w Aktualności

 

                                                             – 

 

 

Zajęcia

 

    Wyżywienie

 

 

Poniedziałek

12.02.2018

2 mecze kontrolne reprezentacje

MZPN Kraków 2003 i 2004

boisko Tylmanowa

12.00 i 13.30

wyjazd 10.40 Sandecja 

Śniadanie

10.00

Obiad

15.30

 

   bramkarski

      16.30

    ZAWADA

Wtorek

13.02.2018

9.00 siłownia G5 + teren

13.30 – 15.00 boisko Barcice

– mecz kontrolny z 2002

wyjazd 12.40

16.00-17.00 basen

11.30

obiad

Środa

14.02.2018

9.00 hala MOSiR

13.30- 15.00 boisko Barcice

wyjazd 12.40

11.30

obiad

bramkarski

 17.00

ZAWADA

Czwartek

15.02.2018

9.00 Hala MOSiR

10.30 fitnes 

boisko 14.00 Barcice

 wyjazd  13.20

16.00 – 17.00 basen

12.00

obiad

 

 

Piątek

16.02.2018

 9.00 hala MOSiR 

 13.30 teren

11.30 

obiad

bramkarski

 13.00 

ZAWADA

 

 

Sobota

17.02.2018

Sparing Kolejarz 8.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   

       

TRENERZY- SZCZEPAŃSKI,SARATOWICZ SEJUD

 

—————————————————————————————————————————

                                       Kadra na mecz Karpatami – Aktualności

————————————————————————————————————

 

                                                     treningi Sandecja rocznik 2003

                                                            05 – 10.02.2018                            

                                   Treningi bramkarze / trener A.Sejud/-  boisko ZAWADA 

                        poniedziałek  16.15 – Wójtowicz,Sierota,pozostali trening z grupa 2003

                                    czwartek 16.15  –  Majcher Nalepa,Sierota,Wójtowicz

       

 

                                           

05- poniedziałek

——————-

06 – wtorek

                       —————-

07 – środa

   trening

                        —————-

 siłownia gimnastyka

——————-

 trening + 

gra wewnętrzna

 wyjazd  z Sandecji 16.20

                                              ——————————–

16.15  Gimazjum 5  grupa2

20.00 F[ght house grupa 1    ——————————

wyjazd z Sandecji 16.10

Barcice 17.00

                                  ————————–

                                  ———————–

Barcice 16.45

09 -piatek

sparring 2003

 

——————-

trening  MOSiR  16.00

Karpaty Krosno  godz 16.00

      KADRA wstepna      ZAKŁADKA AKTUALNOŚCI

————————————–

zawodnicy z poza kadry na Karpaty Krosno 

 wyjazd 13.40 

sobota 

        bez zajęć

 

PLAN ZAJĘĆ –  KADRY NA MECZE 02.02.-03.02.2018 ( PIATEK I SOBOTA )

BRAMKARZE – PRZYDZIAŁ  DO POSZCZEGÓLNYCH SPARRINGÓW PO MECZU Z TATRANEM

    ZAWODNICY NIE WYZNACZENI NA MECZ PIATKOWY TRENING HALA MOSIR 16.00

 

 

2 luty  -piątek

sparring 2003 

Tatran Preszov

  KADRA

wyjazd 7.10

sprzęt Saller

dresy czarne

koszulki białe

spodenki niebieskie

torby,termy

ortaliony

czapki

woda

——–

Wójtowicz Dawid

Salamon Dawid

Wzorek Maciej

Krok Bartosz

Sierota Kacper

Kołodziej Kacper

Słaby Hubert

Rutkowski Kacper

Świerad Adrian

Szkred Eryk

Wiewióra Dawid

Kuźma Jan

Oleksy Wojciech

Włodarczyk Łukasz

oraz 

zawodnicy testowani

   3 luty – sobota

    Sparring 2003 

   Progres Kraków

           KADRA

      wyjazd 6.30

sprzęt Saller

dresy czarne

koszulki białe

spodenki niebieskie

torby,termy

ortaliony

czapki

woda

 

———————

Wójtowicz Dawid

Nalepa Michał

Słowik Sebastian

Majca Michał

Kuruc Jan nb

Olszewski Max nb

Wójs Tymon

         Legutko Mateusz

Basiaga Filip

Włodarczyk Łukasz

Kościółek Norbert

Wzorek Maciej

Rutkowski Kacper

Zieleń Łukasz

             Krok Bartosz

 

  3 luty sobota

  Sparring 2003

    Unia Tarnów

  KADRA 

  wyjazd 8.10

sprzęt Saller

dresy czarne

koszulki białe

spodenki niebieskie

torby,termy

ortaliony

czapki

woda

——————–

Majcher Miłosz

Salamon Dawid

Sierota Kacper

Kołodziej Kacper

Świerad Adrian

Szkred Eryk  zw

Wiewióra Dawid

Kuźma Jan

Oleksy Wojciech

Szymon Zygmunt

Talar Kacper  2004 

Palacz Michał 2004

Wójcik Hubert 2004

Słaby Hubert

Kwit Konrad

                                                             

 

 

                                                          

KADRA NA MECZ Z RESOVIA  2003 – ŚRODA  31.01.2018 godzina 11.00 boisko Stróże

wyjazd na mecz godzina  9.20 stadion Sandecja

Zawodnicy Akademii otrzymają zwolnienia z lekcji ( usprawiedliwienie)

 

DRESY, ,CZAPKI ,REKAWICZKI, „TERMY,ORTALIONY

Wójtowicz Dawid

Salamon Dawid

Zygmunt Szymon

Krok Bartosz

Kwit Konrad

Sierota Kacper

Kołodziej Kacper

Słaby Hubert

Rutkowski Kacper

Świerad Adrian

Szkred Eryk

Wiewióra Dawid

Słowik Sebastian

Kuźma Jan

Legutko Mateusz

Dominik Wojciech

Basiaga Filip

Oleksy Wojciech

 

ZAWODNICY NIE WYZNACZENI – w tym choroby,kontuzje,zawody narciarskie itd.

— trening  boisko Barcice ,wyjazd z Sandecji 16.10

 

 

treningi Sandecja rocznik 2003

                                                            29.01 – 03.02.2018

                                                  W związku z kilkoma sparringami

             Zawodnicy wyznaczeni  do kadr na poszczególne mecze otrzymają zwolnienia.

      Godziny wyjazdów na mecze spparingowe zostaną podane w poniedziałek wieczorem

                                 Bramkarzy prosze o kontakt z trenerem A,Sejudem

                                           

29 – poniedziałek

——————-

30 – wtorek

                       —————-

31 – środa

   trening

                       ——————

 siłownia + gimnastyka

——————-

 sparring

 

 trening

 wyjazd  z Sandecji 16.50

                                              ——————————–

16.30  Gimazjum 5  grupa 1 20.00  F[ght house -grupa 2

 ——————————–

 Resovia

wyjazd stadion 9.40

wyjazd z Sandecji 16.10

Barcice 17.30

                                  ————————–

                                  ———————–

Stróże  g.11.00

Barcice 16.45

2 -piątek

sparring 2003

Tatran Preszov

wyjazd 7.00

Preszov 10,00

3 – sobota

sparring 2003

Progres

UniaTarnów

Progres 9.00

Tarnów 10.00

 

 

Trening piatek 26.01.2018 -g.16.00

hala MOSIR

———-

KADRA NA MECZ Z POLONIĄ  2003 – wtorek 17.00 KSB Boisko,wyjazd 16.10 stadion Sandecja

DRESY,ORTALIONY ,CZAPKI ,REKAWICZKI,”TERMY”

Wójtowicz Dawid

Salamon Dawid

Zygmunt Szymon

Krok Bartosz

Kwit Konrad

Włodarczyk Łukasz

Kołodziej Kacper

Słaby Hubert

Wzorek Maciej

Świerad Adrian

Szkred Eryk

Wiewióra Dawid

Sobczyk Dominik

Kuźma Jan

Legutko Mateusz

Dominik Wojciech

Basiaga Filip

ZAWODNICY NIE WYZNACZENI – W tym po chorobach itp- gimnastyka Fight House 20.00

 

                              

TRENINGI  ROCZNIKA 2003 -22.01 – 26.01. 2018

UBIÓR ZAWODNIKÓW NA  ZAJĘCIA TRENINGOWE  

– SIŁOWNIA – koszulka biała, spodenki niebieskie,getry białe lub czarne 

– GIMNASTYKA – koszulka biała ,spodenki niebieskie,skarpety białe krótkie

– BOISKO lub TEREN  -dres saller Wiśniowski,ortalion Saller,buty turfy lub lanki 

w przypadku footingu ( obuwie do biegania,turfy)

 

Poniedziałek 22.01 boisko Barcice 18.00

wyjazd z Sandecji – 17.30

TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

 

Wtorek 23.01  godzina 16.10 wyjazd na sparring z Polonią Warszawa 2003

zawodnicy z poza kadry gimnastyka godz 20 Fight House 

 

Środa 24.01- zbiórka i wyjazd na trening 16.10

boisko sztuczne KSB / Barcice/ 16.45

TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

 

Czwartek – 18.01 – boisko SANDECJA 16.40 TEREN 

Piątek  -siłownia   G5 + Hala MOSIR

Sobota -info w tygodniu

———————————————————————————————–

 

KADRA NA MECZ Z SANDECJĄ 2001( trzecie miejsce w Małopolsce junior młodszy)

DRESY ORTALIONY ,CZAPKI ,REKAWICZKI,”TERMY”

Wójtowicz Dawid

Oleksy Wojciech

Rutkowski Kacper

Salamon Dawid

Dominik Wojciech

Zygmunt Szymon

Krok Bartosz

Kwit Konrad

Włodarczyk Łukasz

Kołodziej Kacper

Słaby Hubert

Wzorek Maciej

Świerad Adrian

Sierota Kacper

Szkred Eryk

Wiewióra Dawid

Sobczyk Dominik

Kuźma Jan

Legutko Mateusz

 

ZAWODNICY NIE WYZNACZENI TRENING 10.00 ZAWADA/ trener SARATOWICZ/

 

————————————————————————————————————————

20.01.2018 – GODZINA WYJAZDU 7.40 – TRANSPORT AKADEMIA SANDECJA

MECZ 9.00 BOISKO STTRÓŻE

MECZ Z SANDECJA 200

——————————————————————————————————————————–

 

TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 15.01 – 20.01. 2018

W ZWIAZKU Z NISKĄ FREKWENCJĄ KILKU ZAWODNIKÓW ROCZNIKA 2003  W ROKU 2017 

INFORMUJĘ ŻE OD STYCZNIA 2018 ULEGAJĄ  W AKADEMII SANDECJA ZASADY 

POSTĘPOWANIA DOTYCZĄCE  PRZYPADKÓW NOTORYCZNEJ NIEOBECNOŚCI.

 

ZMIANA GRUP NA ZAJĘCIACH WTORKOWYCH

GIMNASTYKA GRUPA 1 ,SIŁOWNIA GRUPA 2

 

UBIÓR ZAWODNIKÓW NA  ZAJĘCIA TRENINGOWE  

– SIŁOWNIA – koszulka biała, spodenki niebieskie,getry białe lub czarne 

– GIMNASTYKA – koszulka biała ,spodenki niebieskie,skarpety białe krótkie

– BOISKO lub TEREN  -dres saller Wiśniowski,ortalion Saller,buty turfy lub lanki 

w przypadku footingu ( obuwie do biegania,turfy)

 

Poniedziałek 15.01 boisko Barcice 16.45

wyjazd z Sandecji – 16.10

TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

PRZEBIERAMY SIĘ NA SANDECJI,,PRYWATNE UBRANIA DO TORBY SALLER

SZATNIA SANDECJI PO POWROCIE Z TRENINGU NIE BEDZIE JUZ OTWIERANA

 

Wtorek 16.01  godzina 16.30 ( footing) GRUPA2  -siłownia G5  + teren ( footing)  odpowiedni ubiór

godz 20 gimnastyka Fight House – GRUPA 1

 

Środa 17.01- zbiórka i wyjazd na trening 16.10

boisko sztuczne KSB / Barcice/ 16.45

TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

PRZEBIERAMY SIĘ NA SANDECJI,,PRYWATNE UBRANIA DO TORBY SALLER

SZATNIA SANDECJI PO POWROCIE Z TRENINGU NIE BEDZIE JUZ OTWIERANA

 

Czwartek – 18.01 – boisko SANDECJA 16.40 TEREN

 

Subota – 20.12 -sparring  Sandecja 2001  -zbiórka i wyjazd  Sandecja – godzina 7.30

                         Kadra na mecz w aktualnościach  podana zostanie w piątek

                         ZAWODNICY NIE  WYZNACZENI NA MECZ – TRENING ZAWADA 10.00 

                         

                         ZAWODNICY WYZNACZENI  – DRESY,ORTALIONY

                         boisko  Stróże mecz godzina 9.00

                        TRANSPORT  – AKADEMIA SANDECJA

         SZATNIA SANDECJI PO POWROCIE Z SPARRINGU  BEDZIE  OTWIERANA 

                          

PLANOWANY MECZ Z GLINIKIEM A NASTĘPNIE Z UNIĄ TARNÓW NIE DOSZEDŁ DO SKUTKU Z POWODU CHOROBY ZAWODNIKÓW TYCH DRUŻYN.

 

KADRA  NA MECZ SPARRINGOWY  Z 2002  SOBOTA  13.01.2018  boisko KSB Barcice

WYJAZD GODZINA  8.10 TRANSPORT AKADEMIA /TAM I Z POWROTEM/

MECZ GODZINA 9.00

 

Salamon Dawid -zwolniony

Sierota Kacper

Kołodziej Kacper

Kuźma Jan

Legutko Mateusz

Sobczyk Dominik

Szkred Eryk

Oleksy Wojciech

Wiewióra Dawid

Wójtowicz Dawid

Zygmunt Szymon

Rutkowski Kacper -zwolniony

Świerad Adrian

Włodarczyk Łukasz

Dominik Wojciech

Krok Bartosz

Zieleń Łukasz

Basiaga Filip

 

 

 

KADRA  NA MECZ SPARRINGOWY  Z 2002  PIĄTEK 12.01.2018 

WYJAZD GODZINA  16.00 TRANSPORT AKADEMIA /TAM I Z POWROTEM/

 

Basiaga Filip

Rutkowski Kacper

Damasiewicz Jakub

Dominik Wojciech

Schneider Bartłomiej

Krok Bartosz

Kwit Konrad

Włodarczyk Łukasz

Słowik Sebastian

Słaby Hubert

Wzorek Maciej

Świerad Adrian

Sierota Kacper

Szkred Eryk

Nalepa Michał

 

 

 

TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 08.01 – 13.01. 2018

W ZWIAZKU Z NISKĄ FREKWENCJĄ KILKU ZAWODNIKÓW ROCZNIKA 2003  W ROKU 2017 

INFORMUJĘ ŻE OD STYCZNIA 2018 ULEGAJĄ  W AKADEMII SANDECJA ZASADY 

POSTĘPOWANIA DOTYCZĄCE  PRZYPADKÓW NOTORYCZNEJ NIEOBECNOŚCI.

 

ZMIANA GRUP NA ZAJĘCIACH WTORKOWYCH

GIMNASTYKA GRUPA 2  ,SIŁOWNIA GRUPA 1

 

UBIÓR ZAWODNIKÓW NA  ZAJĘCIA TRENINGOWE  

– SIŁOWNIA – koszulka biała, spodenki niebieskie,getry białe lub czarne 

– GIMNASTYKA – koszulka biała ,spodenki niebieskie,skarpety białe krótkie

– BOISKO lub TEREN  -dres saller Wiśniowski,ortalion Saller,buty turfy lub lanki 

w przypadku footingu ( obuwie do biegania,turfy)

 

Wtorek 09.01  godzina 16.30 ( footing) GRUPA1  -siłownia G5  + teren ( footing)  odpowiedni ubiór

godz 20 gimnastyka Fight House – GRUPA 2

 

Środa 10.01- zbiórka i wyjazd na trening 16.10

boisko sztuczne KSB / Barcice/ 16.45

TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

PRZEBIERAMY SIĘ NA SANDECJI,,PRYWATNE UBRANIA DO TORBY SALLER

SZATNIA SANDECJI PO POWROCIE Z TRENINGU NIE BEDZIE JUZ OTWIERANA

 

Czwartek – 11.01 – boisko ZAWADA 16.30 boisko nr 3 (oświetlone)

 

Piątek 12.12 – sparring z  2002 – zbórka i wyjazd  Sandecja -godzina 16.00

                        Kadra na mecz w aktualnościach bedzie podana w czwartek

                       PRZEBRANI DO MECZU – DRESY ORTALIONY

                       boisko KSB /Barcice/ mecz godzina 16.45 

                      TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

SZATNIA SANDECJI PO POWROCIE ZE SPARINGU NIE BEDZIE JUZ OTWIERANA

                        

Subota – 13.12 -sparring  z 2002 – zbiórka i wyjazd  Sandecja – godzina 8.15

                         Kadra na mecz w aktualnościach bedzie podana w czwartek

                         PRZEBRANI DO MECZU – DRESY ORTALIONY

                         boisko KSB /Barcice/ mecz godzina 9.00

                        TRANSPORT TAM I Z POWROTEM – AKADEMIA SANDECJA

         SZATNIA SANDECJI PO POWROCIE Z TRENINGU  BEDZIE  OTWIERANA           

 

                         

 

——————————————————————————————————————————–

OZPN NOWY SACZ MISTRZOSTWA HALOWE

SANDECJA 2003

czwartek 28.12.2017 zbiórka godzina 7.30

EKIPA 1

      3 MIEJSCE

   EKIPA 2

ćwierćfinał

   EKIPA 3

ćwierćfinał

Kacper Sierota

Eryk Szkred

Kacper Kołodziej

Jan Kuzma

Wojciech Oleksy

Szymon Zygmunt

Konrad Majerski

Dawid Salamon

Dawid Wiewióra

 

Wójtowicz Dawid

Krok Bartosz

Legutko Mateusz

Wzorek Maciej

Dominik Wojciech

Sobczyk Dominik

Świerad Adrian

Kwit Konrad

 

 

Majcher Miłosz

Olszewski Max

Schneider Bartłomiej

Majca Michał

Damasiewicz Jakub

Kuruc Jan

Wójs Tymon

Słowik Sebastian

Święs Patryk

Kościółek Norbert

Nalepa Michał

Basiaga Filip

Włodarczyk Łukasz

 

 Turniejem halowym zakończyliśmy

 rundę jesienną 2017 roku

 

 

 

 

 

 

INFORMUJĘ ŻE DO ROZGRYWEK HALOWYCH OZPN NOWY SĄCZ ZOSTAŁY ZGŁOSZONE  3 DRUŻYNY ( każda 9 osób)

PODZIAŁ  PODAM W CZWARTEK 21.12.2017

kryteria – umiejętności,frekewencja,zachowanie na zajęciach i szkole

—————————————————————————————————

W ZWIĄZKU Z BARDZO NISKĄ FREKWENCJĄ KILKU ZAWODNIKÓW 

ZOSTAŁA DO NICH ORAZ RODZICÓW  WYSŁANA INFORMACJA  O DALSZYM SZKOLENIU  W AKADEMII SANDECJI

—————————————————————————————————-

OD NOWEGO ROKU NASTĄPI ZMIANA W REGULAMINIE ODNOSZĄCA SIĘ DO FREKWENCJI ZAWODNIKA

—————————————————————————————————-

 

TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 18.12- 20.12.2017

W PONIEDZIAŁEK  18.12..2017 wszyscy  2003 OBOWIAZKOWO 18.00 Sandecja stadion

ubrani w dresy,czapki ,obuwie do  footingu  -zajęcia teren

W PONIEDZIAŁEK NASTĄPI UZUPEŁNIENIE SPRZETU  ( ortaliony ,koszulki).

 

Wtorek 19.12  godzina 16.30 -siłownia G5 – GRUPA 2

godz 20 gimnastyka Fight House – GRUPA 1

 

Środa 20.12- boisko sztuczne KSB 17.00,wyjazd 16.20

PRZEBIERAMY SIĘ NA SANDECJI

 

PIĄTEK -15.12.2017 – WYZNACZENI / informacja sms/ SPARRING Z 2002

   ZAWODNICY NIE WYZNACZENI TRENING SOBOTA 16.12.2017 ZAWADA 10.00

———————-

CZWARTEK –  14.12.2017  – godzina 19.30 TESTY FMS – salka 109 MOSiR

grupa 1 oraz zawodnicy z grupy 2 którzy nie wykonywali sprawdzianu

POZOSTALI DZIEŃ WOLNY

———————————————

TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 11.12- 16.12.2017

ZMIANA GRUP NA ZAJĘCIACH WTORKOWYCH

GIMNASTYKA GRUPA 2

SIŁOWNIA GRUPA 1

 

Poniedziałek -11.12. boisko KSB 17.00 – wyjazd z Sandecji godzina 16.20-zawodnicy poinformowani SMS

Pozostali basen ( głownie zawodnicy grajacy mecz sobotni z Dinamo) MOSIR 16.30

 

 

 

Wtorek 12.12  godzina 16.30 -siłownia G5 – GRUPA1

godz 20 gimnastyka Fight House – GRUPA 2

 

Środa 13.12- boisko sztuczne KSB 17.00

PRZEBIERAMY SIĘ NA SANDECJI 

wyjazd na boisko 16.20 Sandecja stadion 

 

Czwartek – 14.12 godzina 19.30 – TESTY FMS – GRUPA 1

                          –  oraz zawodnicy z  GRUPY  2  którzy jeszcze nie wykonali sprawdzianu

                              salka 109 MOSiR

                  testy przeprowadzi trener przygotowania motorycznego Dawid Musiał 

 

Piątek 15 .12 – wyjazd godzina 16.25 Sandecja

            boisko KSB – 17.00 –  sparring z best 2002 –          

            wyznaczeni zawodnicy  zostana poinformowani sms

                            przebieramy się na Sandecji

Subota – 16.12 – trening Zawada  10,00

 

 

                                      KADRY NA MECZE

                                          sobota  09.12.2017  

 

     SANDECJA – DINAMO LWÓW

                3     –      1

 Jan Kuźma 2, Michał Majca

       SANDECJA – KARPATY LWÓW

        Mecz godzina 13.00 w Wieliczce

   odwołany z powodu zdrowotnej niedyspozycji kilku zawodników Sandecji

 

 Zawodnicy zdrowi rozegraja mecz z Dinamo Lwów

 

1

Kołodziej Kacper

Chronowski Marcin – zgłoszona niedyspozycja 

2

Rutkowski Kacper

Damasiewicz Jakub-zgłoszona niedyspozycja

3

Salamon Dawid

Kościółek Norbert-zgłoszona niedyspozycja

4

Sierota Kacper br

Majca Michał

5

Krok Bartosz

Basiaga Filip

6

Kuźma Jan

Majcher Miłosz br -zgoszona niedyspozycja

7

Zygmunt Szymon

Nalepa Michał br – nieobecny na zbiórce kadry na mecz z Dinamo

8

Oleksy Wojciech

Olszewski Maks – nieobecny na zbiórce kadry na mecz z Dinamo

9

Basiaga Filip

Schneider Bartłomiej

10

Świerad Adrian

Włodarczyk Łukasz-zgłoszona niedyspozycja

11

Legutko Mateusz

Święs Patryk – nieobecny na zbiórce kadry na mecz Dinamo

12

WójsTymon

Wójs Tymon

13

Szkred Eryk

Kwit Konrad- zgłoszona niedyspozycja

14

Słaby Hubert

Zieleń Łukasz

15

16

17

Wójtowicz Dawid br

Schneider Bartłomiej

Zieleń Łukasz

Dominik Wojciech – zgłoszona noedyspozycja

Majerski Konrad- zwolniony

Słowik Sebastian -chory

Kuruc Jan- zwolniony

Wzorek Maciej- kontuzja

 

 

 

 

 

TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 04.12- 09.12.2017

PONIEDZIAŁEK  -ZMIANA GRUP NA ZAJĘCIACH

GIMNASTYKA GRUPA1

SIŁOWNIA GRUPA 2

ZE WZGLĘDU NA AURĘ -INFORMACJA  O PONIEDZIAŁKOWYM (04.12) TRENINGU NA BOISKU KSB

PRZESŁANA ZOSTANIE  ZAWODNIKOM  SMS – em 

W PRZYPADKU NIEODSNIEŻONEGO BOISKA –  zajęcia BASEN 

 godz 16.30 MOSiR basen

Wtorek 05.12

godzina 16.30 -siłownia G5

godzina 18.00  -TESTY FMS –  DLA GRUPY 2 -salka nr 109 hala MOSiR Nadbrzeżna

godz 20 gimnastyka Fight House – GRUPA 1

Środa 06.12- boisko sztuczne KSB 17.00

PRRZEBIERAMY SIĘ NA SANDECJI 

wyjazd na boisko 16.20 Sandecja stadion 

 SPARRING Z 2002

 

Czwartek – 07.12 –  godzina 17.00 Sandecja  – teren GRUPA 2

godzina 17.00 – TESTY FMS – GRUPA 1 – salka 109 MOSiR

 

Piątek 08.12 – 16.00 Hala MOSiR 

 

Sobota  09.12

mecze sparringowe

kadra na mecz z Karpatami Lwów  – wyjazd godzina 10.35

mecz godzina 13.00 Arena Wieliczka

 

kadra na mecz z  DUSSH DINAMO LWÓW  – wyjazd godzina 13.35

mecz godzina 16.00 Arena Wieliczka

KADRY PODAM W P[IATEK 

 

 

                                                                        

 TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 27.11 – 02.12.2017

W TYM TYGODNIU ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI AKROBATYKI

Nastapi podział zawodników na  2 grupy z których  jedna uczestniczyła bedzie

we wtorki w zajęciach w siłowni G5 a druga akrobatyki w Fight House- ul.Szwedzka

Grupy co tydzień będą zmieniały zajęcia.

Podział grup w zakładce „kadra zespołu”

 

Poniedziałek 27.11 godz 16.00 MOSiR basen

Wtorek 28.11

godzina 16.30 -siłownia G5

godz 20 gimnastyka Fight House

Środa 29.11- boisko sztuczne KSB 16.50

wyjazd na boisko 16.25 Sandecja stadion 

Czwartek 30.11- odnowa biologiczna ,rolowanie – indywidualnie

Piatek 01.12 – 16.00 Hala MOSiR 

Sobota  02.12 – wyjazd do Rzeszowa – sparring z 2003 RESOVIA  mecz godzina 13.00

zbiórka 9.30 ,wyjazd  godzina 9.45

kadra na mecz 17 zawodników 

 

   

TRENINGI

ROCZNIKA 2003 – 20 – 25.11.2017

                           PONIEDZIAŁEK  20.11.2017 – godzina 16.30   basen MOSIR                                                                                   

                                                                                               WTOREK – 14.11.2017 

                                                                                           siłownia G5 godzina 16.30                                              

                                                                      ŚRODA  22.11.2017 – zdjęcia Akademia godzina 17.00

                                                          Hala Na rurach.Dresy Akademii + biało-niebieska Wiśniowski (ASW)

                                                                             CZWARTEK 23.11.2017  -sparring z 2002 ODWOLANY

                                                                                    / stan boiska nr 2 – nie do wykorzystania/

                                                                                     TRENING ZAWADA 16.00  boisko 3     

                                                                                                PIĄTEK 24.11.2017  

                                                                    hala MOSiR 16.00 całość 2003 – ODWOŁANY GALA BOKSU 

                                                                        przeniesiony na 19.45 Hala Liceum ul.Żeromskiego

                                                                                 SOBOTA 25.11.2017  – sparring Unia Tarnów 

                                                                                wyjazd 8.15 Sandecja stadion wszyscy 2003

                                                                                stroje biało niebieskie ASW,dresy czarne  AS

                                                                                        

 

 

                               

 

                                                                        TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 13- 18.XI.2017

                                                           PONIEDZIAŁEK  13.11.2017 – godzina 16.30   basen MOSIR                                                                                   

                                                                                      WTOREK – 14.11.2017 

                                            Sparring z Tatran Presov 2003,mecz 13.00 zbiórka 12.15 PWSZ ul.Kościuszki 

                                                              zawodnicy z poza kadry  siłownia G5 – godzina 16.00  + hala                                                

                                                                          ŚRODA  15.11.2017 –   dzień wolny                 

                                                                      CZWARTEK 16.11.2017 – 16.00 Zawada

                                                                          PIĄTEK 17.11.2017  –  hala MOSiR 16.00 całość 2003

                                                                            SOBOTA 18.11.2017

                                               godzina 12.00 mecz z Top 54 Biała Podlaska ,zbiórka 11.00 boisko ZAWADA

 

 

                                                                        TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 06 – 11.XI.2017

                                                           PONIEDZIAŁEK  06.11.2017 – godzina 16.00   basen MOSIR                                                                                   

                                                                                      WTOREK – 07.11.2017 

                                                                          siłownia G5 – godzina 16.00  + hala                                                

                                                                          ŚRODA  08.11.2017 – orlik  Jezuici  17.00                   

                                        CZWARTEK 09.11.2017- rozruch CLJ -Zawada ( nr 3 oświetlona część) g.16.00

                                                     PIĄTEK  10.11.2017  mecz CLJ U 15 – Motor -Sandecja godzina 13.00

                                                                   wyjazd do Lublina godzina 6.00- stadion Sandecja

Zawodnicy z poza kadry- trening hala  MOSiR Nadbrzeżna  godz.16.00

 

 

                                                                                                   

                                                       

                                                                TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 30.10- – 05.11.2017

                                           PONIEDZIAŁEK  30.10.2017 – godzina 16.00  ZAWADA   boisko 3 za halą                                                                                    

                                                                                  WTOREK – 31.10.2017 

                                                                                siłownia G5 – godzina 16.45                                                  

                                                                      ŚRODA  01.11.2017 – Swięto Zmarłych                       

                                                                   CZWARTEK -godzina 15.45 Zawada – boisko 3 

                                                                       PIĄTEK – godzina 15.30  Zawada – boisko 3

                                                                         SOBOTA –  godzina 9.00  Zawada -boisko 3

                                                                 Wszyscy  zawodnicyobowiazkowo dresy Akademii.Przed zajęciami będą wykonywane zdjęcia

                                                                               NIEDZIELA – 05.11.2017 

                                                                           CLJ -SANDECJA- KORONA

                                                                    mecz godzina 12.00 ,zbiórka 11.00 Zawada

 

 

                                                                                          

                                                       

                                                                TRENINGI  ROCZNIKA 2003 – 23 – 29.10.2017

                                                         PONIEDZIAŁEK  23.10.2017 – godzina 16.30  ZAWADA     

                                                                           

                                                                                  WTOREK – 24.10.2017 

                                                                              BRAMKARZE – Zawada 15.45

                                  CLJ- g.16.00-ZAWADA –zawodnicy z meczu z Motorem+Sobczyk,Włodarczyk,Majerski Kamil i Konrad,Kwit

                                                   1 liga OZPN –  siłownia GIMNAZJUM 5 – g.16.30 – obuwie na hale       

                                                                         

                                                                                ŚRODA – 25.10.2017

                                                                 CLJ – Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz

                                             mecz godzina 12.00 ,zbiórka i wyjazd  godzina  7.40 stadion Sandecja 

                                                                            

                                                   CZWARTEK – 26.10.2017  -godzina 16.00 ZAWADA

                                                   PIĄTEK – 27.10.2017 –  godzina  16.00  ZAWADA

                                       SOBOTA –  28.10.2017  – godzina  9.00  ZAWADA rozruch CLJ

                                                          zawodnicy z meczu ze Stala Mielec + Kwit

                                                                         NIEDZIELA – 29.10.2017 

                                                                      CLJ – KSZO – SANDECJA

                                                    mecz godzina 12.00 ,zbiórka i wyjazd godzina 7.40

 

 

 

                                                           TRENINGI  ROCZNIKA 2003  – 16 – 21.10.2017

                                 

                                                                           PONIEDZIAŁEK  16.10.2017 – godzina 15.30  

                                                               15.00  BOISKO PWSZ – zbiórka na mecz z DUNAJCEM

                                                      KADRA – zawodnicy z meczu z BIEGONICZANKĄ + Chronowski

                                                                                       pozostali  dzień wolny

                                                                     WTOREK – 17.10.2017,godzina 16.00 – ZAWADA 

                                                                                        ŚRODA – 18.10.2017

                                                                                    CLJ – rozruch 15.45 – 16.30 –  ZAWADA 

                                                                      1 liga OZPN  -godzina 16.00  – ZAWADA   – boisko nr1  

                                                                 MECZ Z KORZENNĄ-1 LIGA OZPN ,zbiórka 15.20

                                                                                           kadra w Aktualnościach

                                                                         CZWARTEK – 19.10.2017 – godzina 16.00  

                                                                            MECZ Z MOTOREM LUBLIN – CLJ 

                                                                                 zbiórka 15.10 stadion ZAWADA 

                                                                  PIĄTEK 20.10.2017 –  godzina  16.00  ZAWADA

                                                                               SOBOTA -INFO W TYGODNIU

 

 

 

                                                                                          

                                                       

                                                           TRENINGI  ROCZNIKA 2003  – 09 – 14.10.2017

                                  KIEROWNICY EKIP PROSZE O PRZEKAZANIE SOBIE BADAŃ ZAWODNIKÓW NA MECZ PONIEDZIAŁKOWY

 

                                                                                    PONIEDZIAŁEK  09.10.2017  

                                                               15.45 BOISKO BIEGONICE – zbiórka na mecz z Biegoniczanka

              KADRA – zawodnicy z meczu z Glinikiem + Sobczyk,Rutkowski,Wzorek,Dominik,Kwit,Legutko

 

                                                                      Majcher,Chronowski  –  trening  z CLJ Zawada 16.30

                                                     16.30 boisko Zawada – zawodnicy z poza kadry na mecz z Biegoniczanką

 

                                                                                   WTOREK – 10.10.2017 

                                                        16.00  siłownia + BOISKO g5  – odpowiednie obuwie i ubiór

                                                       ŚRODA  – 11.10.2017 GODZINA 16.00  ZAWADA – sparring z 2002

                                                                          CZWARTEK – 12.10.2017 – 16.00  ZAWADA 

                                                                             PIĄTEK 13.10.2017  –  wyznaczeni

                                                                                  SOBOTA  14.10.2017 

                                                                           zbiórka i wyjazd na mecz 8.00

                                                        CLJ U-15 mecz z SMS Jarosław – boisko Pełkinie

                                           1 LIGA -mecz z Dunajcem

                                  przełozony na 16.10.2017 godz 15.30

                                            zbiórka g.15.00 PWSZ stadion Dunajca –

                               kadra zostanie podana na stronie Akademii i powiadomiona SMS.

 

 

                                                        TRENINGI  ROCZNIKA 2003  – 03 – 07.10.2017

                          Ze względu na prośbę trenera Wisły mecz z tą drużyna przełożony zostaje na czwartek

 

                                                        PONIEDZIAŁEK  02.10.2017 DZIEN WOLNY 

                                                                  WTOREK – 03.10.2017 

                                   ROZRUCH ZESPOŁU CLJ U15  PRZED MECZEM Z WISŁĄ KRAKÓW- 16.00 ZAWADA

                                        MECZ Z KOLEJARZEM STRÓZE  GODZINA 16.30-  zbiórka 15.45 ZAWADA 

                           kadra na mecz z Kolejarzem – zawodnicy  grający  mecz z Grodem + Włodarczyk

                                                   pozostali  zawodnicy godzina 16.00 SIŁOWNIA – G5 

                                                       ŚRODA  – 04.10.2017 GODZINA 16.00  ZAWADA

                                                             CZWARTEK – 05.10.2017  – 16.00  ZAWADA

                                                 MECZ CLJ U15 Z WISŁĄ GODZINA 16.00 zbiórka 15.00 

                                                                   PIĄTEK 06.10.2017  16.00  ZAWADA

                                                                          SOBOTA  07.10.2017 

                                                  trening CLJ – wyznaczeni  – 10.00 ZAWADA

                                       1 LIGA MECZ Z GLINIKIEM  g.12.00 , zbiórka g.11.00 ZAWADA

                                                   

 

 

 

                            TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  -25.09 – 01.10.2017

                                      Bramkarze – kontakt z trenerem A.Sejudem

       Zawodnicy 1 ligi OZPN którzy  tymczasowo pożyczyli dresy proszeni sa o ich odbiór przed meczem w Rytrze

                      Kierownika  ekipy 1L OZPN  – Bartosza Wójsa  – prosze o obecnośc przed wyjazdem do Rytra

           DATA    GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek 25.09    15.25  zbiórka i wyjazd na mecz do Rytra

Wzorek,Kwit,Basiaga,Słowik,Legutko,Słaby,Święs,Majca   Wójs,Włodarczyk,Schneider,Dominik,Sobczyk Nalepa,Majcher,Kuruc,Szkred,Majerski Kamil

            pozostali zawodnicy 2003

              – trening 16.00 Zawada

Berezowski,Olszewski,Chronowski

braki treningowe  – zajęcia  na boisku Zawada

Damasiewicz -zwolniony

wtorek    26.09     siłownia  GIMNAZJUM 5   ul.Nadbrzeżna 

                       godzina  16.00

 Berezowski,Wzorek,Kwit,Basiaga,Słowik,Legutko  Majca,Wójs,Włodarczyk,Olszewski,Schneider    Damasiewicz,Dominik,Nalepa,Majcher, Świerad,KurucSierota,Chronowski,Święs,Sobczyk, Oleksy,Szkred,Wiewióra,Krok,Zygmunt,Kołodziej          Majerski Kamil,Słaby,Rutkowski,Salamon

 

 

             saller

 Wójtowicz – kontuzja 

 kadra MZPN    Kuźma,Sierota, Majerski KN

 

        

środa                27.09             bez zajęć

    

          
czwartek           28.09

 

              16  Zawada

 

saller            
piatek 29.09               16   Zawada

 

sobota               30.09      ZMIANA GOSPODARZA MECZU

SANDECJA -GRÓD PODEGRODZIE 

30.09.2017 GODZINA 15.30

zbiórka Stadion Zawada  14.45

————————————

WYJAZD NA MECZ DO BIAŁEJ PODLASKIEJ 

GODZINA 14.30  STADION SANDECJA

( zawodnicy odpowiednio  przygotowani do wyjazdu – dresy ,przybory toaletowe itd)

 saller Akademia  

 

 

    

 

 

 

 Niedziela   01.10.2017  MECZ  CLJ U15 

TOP 54 BIAŁA PODLASKA -SANDECJA

godzina 12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              

                            TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  -18.09 – 23.09.2017

                                      Bramkarze – kontakt z trenerem A.Sejudem

       Zawodnicy 1 ligi OZPN którzy  tymczasowo pożyczyli dresy proszeni sa o ich odbiór (dresy u trenera) 

           DATA    GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek 18.09         16.00 Zawada
wtorek    19.09

   siłownia  GIMNAZJUM 5   ul.Nadbrzeżna  

                    godzina 16.00

Berezowski,Wzorek,Kwit,Basiaga,Słowik,Legutko  Majca,Wójs,Włodarczyk,Olszewski,Schneider    Damasiewicz,Dominik,Nalepa,Majcher,  Świerad,Kuruc

 

                   godzina 17.15

Sierota,Chronowski,Święs,Sobczyk Oleksy,Szkred,Wiewióra,Krok,       Kuźma,Zygmunt,Kołodziej  Majerski Konrad,Majerski Kamil,Rutkowski,Salamon,Słaby

 

           saller

 

     Wójtowicz – kontuzja

środa                20.09               16 Zawada

    

          
czwartek           21.09

 

              16  Zawada

 

            saller
piatek 22.09               16   Zawada

 

sobota               23.09     MECZ Z KOLEJARZEM ODWOŁANY

NOWY TERMIN 03/10/2017 godz 16.30

————————————

MECZ Z MOTOREM  LUBLIN  ODWOŁANY

TERMIN MECZU BEDZIE WKRÓTCE PODANY

 

 

 

 

    saller Akademia

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  -11.09 – 16.09.2017

      

           DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek 11.09 16 Zawada wyznaczeni

    Sierota, Oleksy,Szkred,Wiewióra,Krok,            Kuźma,Zygmunt,Dominik,Kołodziej       Majerski Konrad,Majerski Kamil, Rutkowski,Salamon,Kwit,Legutko,Sobczyk

wtorek    12.09 15.30  

Kuźma Wzorek Legutko,Oleksy,Nalepa,Sierota,Majcher

trening indywidualny 

16.00  Zawada

    wszyscy 2003   (zawodnicy wyznaczenii do indywidualnego również)

 

           saller
środa                13.09 dzień wolnyy

    

          
czwartek           14.09

 

16  Zawada

wszyscy 2003

            saller
piatek 15.09 16  Zawada

wszyscy 2003

sobota               16.09      7.40

zbiórka  na mecz  CLJ U-15

                  Korona – Sandecja   

       Stadion WSOS Kielce,Prosta 57

      saller Akademia

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              

                    TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  -05.09 – 09.09.2017

       W związku z rozpoczynajacym się rokiem szkolnym zawodnicy do jutra 04/09/2017  proszeni sa o przesłanie

      na emaila trenera – tom7sz@op.pl –  nastepujacych  informacji :

     Nazwisko i imię  -szkoła ,klasa, wychowawca nr tel,podział godzin( wstępny)

     Plan zajęć podany zostanie w poniedziałek 04.09.2017 wieczorem

 

           DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek 04.09       dzień wolny
wtorek    05.09 16  Zawada

 

saller
środa                06.09 16   Zawada  saller
czwartek           07.09

 

16.  Zawada  saller
piatek 08.09 16.  Zawada
sobota               09.09 9.00

mecz 1 liga trampkarzy

Hart Tegoborze – Sandecja

wyjazd godzina 8.10

kadra w piatek

————————-

16.00

mecz CLJ U 15

Sandecja – KSZO Ostrowiec

zbiórka godzina 15.00

boisko MOSiR Zawada

kadra w piatek

   

  saller Akademia

 

 

 

 niedziela 10.09 turniej  Barciczanka 

zbiórka 10.45  Barcice stadion – sztuczna trawa

W turnieju zagraja zawodnicy 

którzy maja zaległości treningowe oraz  małą ilośc rozegranych minut w ligach

kadra na mecze  w piatek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              

                    TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  – 28.08.2017 – .02.09..2017

      

           DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek 28.08       dzień wolny
wtorek    29.08

9.00

trening  wyznaczeni

Sierota,Nalepa, Oleksy,Szkred,Wiewióra,Krok, Kuźma,Zygmunt,Majerski KN Majerski KM , Rutkowski,Salamon

—————————————————-

  14.00

                      mecz 1liga OZPN                        

Muszyna -Sandecja N.Sacz 

wyjazd 12.00 ze  stadionu Sandecja 

Wójtowicz,Kołodziej,Kwit,Legutko,Wójs  Sobczyk,Słaby,Wodarczyk,Wzorek  Schneider,Kuruc,Święs,Berezowski,Basiaga, Damasiewicz,Słowik,Chronowski,Dominik

 

 saller

 

 

 

 

 

    Poza  kadrą meczową

 Majca,Bartkowiak,Olszewski  Majcher,Kukla – brak  treningów

 Świerad – kontuzja

 Kościółek – chory

środa                30.08   9.00 Zawada

bramkarze indywidualny 16.00 Zawada

 saller
czwartek           31.08

 

  9.00 Zawada  

bramkarze indywidualny 16.00 Zawada

 saller
 piatek 01.09

 12.00

mecz CLJ U 15

Sandecja N.Sacz- Stal Mielec

              zbiórka 11.00 MOSiR ZAWADA              – ul.Sportowa  12

Sierota, Wójtowicz

Oleksy,Szkred,Wiewióra,Krok, Zygmunt,    Majerski KN Majerski KM   Kuźma,Rutkowski,Salamon,Dominik,  Legutko,Włodarczyk,Słaby,Kołodziej

      saller Akademia
sobota               02.09

   11.30

          mecz 1liga OZPN                

Sandecja N.Sacz – Grybovia

ZAWADA MOSiR – ul.Sportowa 12

zbiórka 10.30

Wójtowicz,Majcher,Kwit,Sobczyk,Wzorek  Schneider,Kuruc,Święs,Berezowski,Basiaga, Damasiewicz,Słowik,Chronowski,Wójs,Majca,   Nalepa 

oraz zawodnicy którzy w CLJ U- 15 zagraja ponizej 15 minut

   

      saller Akademia

 

Poza  kadrą meczową

Bartkowiak,Olszewski Kukla – brak  treningów

 Świerad – kontuzja

 Kościółek,Schneider- chorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  – 22.08.2017 – 26.08.2017

                                                     DECYZJĄ MKS SANDECJA SA.

                      mecz z SMS Jarosław odbędzie się na boisku ZAWADA ul.Sportowa 12  

           DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

wtorek    22.08         16.15 ZAWADA

               od 16.00                    bramkarze trener A.Sejud

 saller
środa                23.08         9.00    ZAWADA  saller
czwartek           24.08

 

       16.00   ZAWADA

    bramkarze godz 15.45

 saller
 piatek 25.08

  9.00 ZAWADA

    rozruch

Sierota,Oleksy, Wiewióra Krok,Rutkowski,Salamon Kuźma,Zygmunt,Majerski Kamil i Konrad,Kołodziej

————————————-

   10.00 -sparring z 2002

     wszyscy zawodnicy 2003 poza wyznaczonymi na rozruch

 

 saller
sobota               26.08

      17.00  ZAWADA

              CLJ U 15 

   Sandecja – SMS Jarosław

            zbiórka  16.00

   

  saller Akademia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\

 

 

        18.06.2017 godzina 11.00  – boisko Bronowianka

    CLT U15

WISŁA KRAKÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ

zbiórka  godzina 8.00 stadion Sandecja 

wszyscy koszulki,spodenki  saller biało czarne wyjazdowe

piłki ,legitymacje lub dowody ,badania dostarczone do Kierowników

SIEROTA,KWIT,LEGUTKO,KOŁODZIEJ,WÓJTOWICZ,SŁABY,WŁODARCZYK

SZKRED,KROK,KUŹMA,MAJERSKI KAMIL,MAJERSKI KONRAD,SALAMON ZYGMUNT,RUTKOWSKI,OLEKSY,WIEWIÓRA

 

 

 

  TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  – 14.08.2017 – 19.08.2017

Wszystkich zawodników  którzy jeszcze  nie oddali  deklaracji gry amatora prosze o jej dostarczenie do jutra 

       We środę wszyscy posiadający dresy Akademia Sandecja przynosza je obowiązkowo na trening ( g.16.15)

 

             DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek    14.08         16.30 ZAWADA  saller
środa                16.08         16.15  ZAWADA

     wszyscy posiadajacy przynosza dresy Akademii

 saller
czwartek           17.08

 

         9.00  ZAWADA  saller
 piatek 18.08             MECZ CLT 

     WISŁA – SANDECJA

     godzina 11.00 boisko                 Bronowianka

    wyjazd na mecz   g.8.00            stadion Sandecja

  kadra  meczowa  w piątek

 sprzet Akademia
sobota               19.08                 9.00

           rozruch CLT  zawodnicy grajacy z Wisłą

 

    10.00 zbiórka na  mecz 

           2003 vs 2004 

       boisko ZAWADA

   

      saller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowóz  Rodzice

      zbiórka 8.15

SOBOTA

12

9.00 mecz 

wszyscy 2003

SPRZĘT WŁASNY

Zawada

Sparring z 1 drużyną 2002

     

     Boisko główne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       

 

PIĄTEK

 11

 

 

 

 

Dowóz   zawodników na Zawadę  Rodzice

            Mecz  9.30           

    Mecz 10.15   

 

Mecz Unia Tarnów

Dwie drużyny

Boisko główne Zawada

 

WSZYSCY ZAWODNICY ZBIÓRKA  8.45 

12..00  całość 2003

Obiad

Stołówką MOSiR Zawada

Sportowa 12

PODSUMOWANIE OBOZU   – 12.30- 13.00

                  Cała grupa- basen –  godz 13.30  MOSiR –

    dowóz na basen realizuje  Akademia                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————-

kadra na mecz z Jagiellonia oraz AP 21 – trener Tomasz Szczepański

wyjazd 10.00 Sandecja 

Sierota,Wójtowicz,Oleksy,Majerski Kamil,Majerski Konrad,Szkred,Krok,

Kuźma,Wzorek,Legutko,Socha,Rutkowski,Zygmunt,Dominik,Salamon,Kołodziej,Śliwa

gramy na sztucznej nawierzchni 

 

kadra na trx oraz trening nr 2 Zawada – trener Piotr Saratowicz

rozpoczecie zajęc 11.15 Nexfit

Basiaga,Chronowski,Damasiewicz,Kukla,Kwit,Majcher,Nalepa,

Schneider,Słaby,Sobczyk,Swierad,Swięs,Włodarczyk,Wójs,

 

Wiewióra ,Słowik- zwolnieni

Majca – prosze o info do trenera

,Berezowski,Bartkowiak- nie realizuja obozu z powodu choroby

 

 

 

ZAWODNIKÓW I RODZICÓW PROSZE  O ZAPOZNANIE SIĘ Z PLANEM ZAJĘĆ ORAZ POTWIERDZANIE UDZIAŁU W OBOZIE – DO TRENERA – tom7sz@op.pl  lub SMS.

 

 

Plan obozu rocznika 2003

 

trenerzy prowadzacy zajęcia:

Tomasz Szczepański

Piotr Saratowicz 

Artur Sejud – trener bramkarzy

oraz stażyści Akademii

TRX -instruktor Pan Maxymilian – NEXFIT – ( BASEN CHEŁMIEC ul.Marcinkowicka)

 

         Sierpień   2017

Godzina

Zajęcia

Miejsce

 

WTOREK 

08

 

 

Dowóz   zawodników  na TRX  Rodzice

Grupa 1     wyjazd Kraków  zbiórka 10.00 stadion Sandecja     Mecz z Jagiellonia i AP21    Godz 13.00 -13.45– 14.30        Kraków ul. Dekerta 
Grupa 2                                godz 11.15– 12.15   TRX

TRX

NEXFIT

ul. Marcinkowicka

basen Chełmiec

Transport z zajęć  TRX  12.30 z  basenu  Chełmiec

– realizuje Akademia SANDECJA

12.45

Obiad

Stołówka MOSiR Zawada

13.15 – 14.00

Zajęcia teoretyczne

                       14.00    Grupa nr 2  boisko Zawada         Boisko główne

Po zajęciach na boisku Zawada odbiór przez Rodziców

 

 

 

ŚRODA

09

 

 

Dowóz   zawodników na Zawadę  Rodzice

12.00   – 13.30

Zawada

Boisko główne

Toaleta  – higiena osobista

13.45

Obiad

Stołówka MOSiR Zawada

14.30 – 15.30

Zajęcia teoretyczne

 

15.15 – bramkarski

trener A.Sejud

16.00

Mecz Orły Warszawa

Boisko główne

3x 30 minut 

Po zajęciach na boisku Zawada odbiór przez Rodziców

 

 

CZWARTEK 

10

                               Dowóz  zawodników na Zawadę Rodzice

9.30 – 11.00

Zawada

Boisko główne

Toaleta  – higiena osobista

12.00

Obiad

Stołówką MOSiR Zawada

Sportowa12

12.30 – 13.30

.

Zajęcia teoretyczne

14.00

Trening 2

Boisko główne

15.00  bramkarze

Trener A.Sejud

Po zajęciach na boisku Zawada odbiór przez Rodziców

                                                                           

 

PIĄTEK

 11

 

 

 

 

Dowóz   zawodników na Zawadę  Rodzice

            Mecz  9.30              wyznaczeni grupa 1

Mecz 11.00    wyznaczeni  grupa 2

 

Mecz Unia Tarnów

Dwie drużyny

Boisko główne Zawada

 

12..30  całość 2003

Obiad

Stołówką MOSiR Zawada

Sportowa 12

                  Cała grupa- basen –  godz 13.30  MOSiR –

    dowóz na basen realizuje  Akademia SANDECJA – godz 13.15

SOBOTA

12

9.00

Wyznaczen   i zawodnicy

Zawada

Sparring z 1 drużyną 2002

          Boisko główne

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  – 31.07- 06.08.2017

Wszystkich zawodników proszę o przyniesienie na trening danych:

Nazwisko i imię i,data urodzenia,pesel,adres zamieszkania,email,telefon Rodzicówi i własny

 

Obóz dochodzeniowy z powodu aury przełozony na termin- od 07.08.2017 – 12.07.2017

Plan obozu w niedzielę  06.08.2017 

 

 

             DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek    31.07 sparring z 2001/2002 Dunajec   sprzet biało czarny Saller                   dostarczy Akademia

       oraz biało – czarne saller posiadane przez  zawodników  

wtorek              01.08   9.00  Zawada  saller 
środa                02.08   9.00  Zawada

sparring wewnętrzny

 saller
czwartek           03.08

 

  9.00  Zawada  saller
 piatek 04.08 Zawada 9.00 WSZYSCY ZAWODNICY 2003  saller
sobota               05.08    boisko Zawada – godz  9.00                            mecz z 2002                    kadra w Aktualnościach

————————————————-

  boisko Zawada – pensjonat              Pana Eugeniusza Aleksandra 

mecz z Jagiellonia 2004  kadra w Aktualnościach

      sprzet dostarczy                        Akademia

 

———————————

    sprzet Saller Wisniowski                    posiadany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  24.07 – 29.07.2017

 

 W tym tygodniu oprócz sparringu poniedziałkowego planowane są testy  w formie gry wewnętrznej.

Wyznaczeni zostaną zawodnicy którzy podjęli treningi w  Akademii Sandecja  oraz zaproszeni   z klubów współpracujacych. 

Nastąpi podział  na dwie drużyny.Zawodom przygladać się bedą opócz trenera  2003 koordynatorzy i  trenerzy Akademii Sandecja .

Data spotkania zostanie ustalona do wtorku ze względu na obozy i powroty z wakacyjnych  wyjazdów tak aby zawodnicy którzy sa w kręgu zainteresowania

 mogli zaprezentować swoje umiejętności.

W związku z tym prosze o sprawdzanie strony i reagowanie na zmiany w planie zajęć.

  

                                                                                                                 

             DATA       GODZINA / MIEJSCE

        

poniedziałek    24.07

    ZBIÓRKA  7.30  Sandecja             wyjazd do Makowa  

sparring z kadrą MZPN 2003

mecz godzina  11.00

sparring z kadra MZPN 2004

mecz godzina 12.30

kadry w aktualnościach 

    sprzet dostarczy                     Akademia
wtorek              25.07   16.30  Zawada  saller W 
środa                26.07   16.30  Zawada   saller W
czwartek           27.07

 

     mecz  16.00  Zawada

           zbiórka 15.10

     mecz test pod kątem                wyboru do CLT

SIEROTA, KUKLA, DOMINIK,SŁABY, KWIT,LEGUTKO,KUŹMA,PIETRZAK MAJERSKI,RUTKOWSKI,OLEKSY SOBCZYK,ŚWIERAD,

WÓJTOWICZ – info o zdrowiu do trenera

Zawodnicy nie wyznaczeni na mecz dzień wolny .W piatek mają testy  boisko Gimnazjum 5

– godz. 9.45

 sprzet dostarczy AS
 piatek 28.07

     Zawodnicy grajacy w sparrigu            dzień wolny , pozostali testy               Gimnazjum 5                  ul. Nadbrzeżna 9.45

sobota               29.07   9.00 Zawada   saller W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENINGI ROCZNIKA 2003 – tydzień  17.07 – 22.07.2017

W zwiazku z  jutrzejszymi  17/07/2017 decyzjami MOSiR-u odnośnie godzin treningów i  baz dla poszczególnych grup  

  oraz spotkań trenera dotyczących 

szeroko rozumianych spraw organizacyjno – transferowo ( m.in  przejścia zawodników)  oraz  sprzętowych ( jednakowy ubiór,piłki)

poniedziałek jest dniem wolnym od treningu

     

             MIEJSCE / GODZINA

     UBIÓR

        każdy piłka

 poniedziałek   

17.07

      dzień wolny  
 wtorek             

18.07

  16.30  Zawada  saller W 
środa               

19.07

  16.30  Zawada  saller W

       czwartek          

20.07

  16.30  Zawada  saller W
         
 sobota               22.07

11.00  boisko Zawada   sparring z 2002

zbiórka 10.00

 

      ………

Kadra

KADRA ROCZNIKA 2003

 

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

1 BARAN MICHAŁ
2 BAZIAK SZYMON
3 BUCHMAN PATRYK
4 CHLIPAŁA JAN
5 HAJDUK KACPER
6 JASIŃSKI ADRIAN
7 JUREK MARCIN
8 KIEŁBASA DAWID
9 KRĘŻEL JAKUB
10 LOREK DAWID
11 LOREK PAWEŁ
12 MACIEJOWSKI KAROL
13 MARCINKOWSKI PATRYK
14 MICZOŁEK KAROL
15 OBIEDZIŃSKI KAMIL
16 OLCHAWA MICHAŁ
17 ORLOF PATRYK
18 PRAŻMO TOMASZ
19 ROMAŃCZYK PATRYK
20 RYBA DAWID
21 RZEPKA PATRYK
22 SANDERA OLIWIER
23 SKOCZEŃ JAKUB
24 SŁABY HUBERT
25 SŁAWECKI MATEUSZ
26 ZIEMNIK ŁUKASZ
27 BOGDANOWICZ kRZYSZTOF
28 CIASTOŃ RAFAŁ
29 KARPIEL JAKUB

 

Badania

brak informacji

Osiągnięcia grupy

 

 

Rocznik 2003

3 miejsce w CLJ U 15 – runda jesienna eszonu 2017/18

 

=================================================

 

 

SANDECJIA – JAGIELLONIA   Białystok     –      0  :  1  boisko   Kraków ul.Dekerta

SANDECJA –  AP 21Kraków                     –      0  :  1   boisko Kraków ul.Dekerta

————————————————————————————–

 

15/07/2017 godzina 11.00

Sandecja 2002 – Sandecja 2003  boisko Zawada

         1    –     0

 

Sandecja 2003 –  Kadra Malopolski 2003 -boisko Maków Podhalanski

          2   –     1

Kuźma  Rutkowski 

 

Sandecja 2003 – Dunajec 2001/2   – boisko Zawada

         2  –     2

    Majerski Kamil,Legutko      

 

        05.08.2017 

Sandecja 2003 – Sandecja 2002  boisko Zawada

          2    –    3  

   Majerski Konrad 2

 

Sandecja 2003 -Jagiellonia 2004  boisko Zawada

          2   –   1

Berezowski,Dominik 

Turnieje/Rozgrywki

brak informacji