U-8 (rocznik 2013)
Aktualności

11.01.2021

konto rocznika

Santander Bank Polska  S.A

al. JANA  PAWŁA II  17,

00-854 Warszawa

59109018380000000147380314

IMIĘ I  NAZWISKO ZAWODNIKA, ROCZNIK, OPŁACANY  MIESIĄC , NAZWISKO TRENERA PROWADZĄCEGO

 

05.01.2021

ZAJĘCIA ZINTENSYFIKOWANE

      data

Rocznik 2013

– zajecia zintensyfikowane

Poniedziałek

   11.01.2021

        9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

        11:30 – Obiad

        12.45 –  14.15  BOULDER ZONE

        14.30  ODBIÓR Z BOULDER ZONE

 

     Wtorek 

12.01.2021

  9:45 – 11:15 – Trening IV LO                                                                                             11:30 – Obiad

 12:30 – FREESTYLER ( technika, sztuczki piłkarskie)

13.30 -14.40   WARSZTATY TEATRALNE  (symulacje  gry aktorskiej ,wywiadów , spikerki)

Środa

13.01.2021

 

9:45 – 11:00 –  Trening IV LO

11:15 – Obiad

12:15 – 13:15  ZAJĘCIA MOTORYCZNE   (sprawniość ogólna z el skoczności,zwinności, koordynacji)

oraz trening IV LO 13.15 – 14.15

 

Czwartek

14.01.2021

 

9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12:30 – 14.00  JUMPMANIA

14.00     ODBIÓR Z JUMPMANII

 

   Piątek

  15.01.2021

9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12.00  – Analiza

12:30 – 14.00  Trening IV LO

 

     Sobota

   16.01.2021 – info w tygodniu

——————————————————————————————-

——————————————————————————————

 

 

 

02.01.2021

FERIE – ZAJECIA ZINTENSYFIKOWANE  w dniach 11.01.2021 – 15.01.2021

PRZEWIDYWANE   7 – 8 TRENINGÓW,ZAJECIA FITNESS,  ZAJECIA FREESTYLE ( sztuczki piłkarski WARSZTATY TEATRALNE, BOULDER ZONE,JUMPMANIA

DOKŁADNE INFO – DO WTORKU 05.01.2021

 

23.12.2020

SPĘDZONYCH W KOJĄCEJ  RODZINNEJ AURZE ,ZDROWYCH I RADOSNYCH SWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ  POMYŚLNEGO NOWEGO ROKU 2021

ŻYCZY TRENER Z RODZINĄ

 

11.12.2020

TESTY

w dniu 15.12.2020  o godzinie 16.45  odbędą się testy dla rocznika 2013 – hala Liceum nr 4

Testy obejmować będą – szybkość 5 – 10 – 30 m  oraz slalom , siła ( skok z miejsca), technika ( slalom z piłką)

Ponadto w tym samym dniu zostaną wykonane zdjęcia do KALENDARZA AKADEMII SANDECJA

Obecność obowiązkowa

—————————

22.11.2020

Sobota                        21.11.2020                           Barcice-9.50                                        dresy, koszulki białe                        ochraniacze woda

Niedziela  22.11.2020                   Nowy Sacz -hala MOSIR   zbiórka 8.30                                 stroje zółto czarne,                  ochraniacze,woda

       Niedziela   22.11.2020  Zbiórka 6.30   Sandecja stadion stroje biało- niebieskie, ochraniacze, woda,dresy, termy

Kuruc Bochenek Beerahal
Rolka Kęska Bocheński
Pawłowski Ruchała Cichy
Kęska Furtak Janusz
Ruchała Leśniak Klimczak
Furtak Wiśniewski Świderski
Wiśniewski Nieć Potoniec
Michalik Pych
Bochenek Skrzypiec
Leśniak Szczygieł
Nieć Zagórski
Ciszewski
 

 

Sparringi z szkółka Borussia
Sparringi z Zagłębie Sosnowiec
Sparringi z Górnik Zabrze
Trenerzy drużyn

Nowy Sącz -hala MOSIR -B.Cisowski

——————-

Goczałkowice  -T.Szczepański,M.Zagórski /kamera/

Kiero ekipy Anna Pych

Stażysta  – kurs UEFA C – M.Ciszewski

 

 

27.08.2020

Z uwagi na chęć odpowiedniego rozwoju dzieci i młodzieży trenującej w Akademii Sandecja przygotowaliśmy specjalną ofertę treningową, będącą kontynuacją dotychczasowych działań.
Charakter treningów jest NIEODPŁATNY i stanowi swoistą nagrodę dla zawodników wyróżniających się na przestrzeni konkretnego miesiąca.
Zawodnicy w kategoriach Junior F (Żak 2012/13)  i  Junior D (Młodzik 2010/11 )  –  3 zawodników  z rocznika  otrzymują w danym miesiącu  możliwość  dodatkowego szkolenia  w ramach  Treningu Techniki  Indywidualnej – ( 1x w tygodniu przez dany miesiąc)  .

HARMONOGRAM  WRZESIEŃ – PAŻDZIERNIK

– 07.09.2020 – godzina 17.30 -BOISKO  SANDECJA

– 14.09.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

– 21.09.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

-28.09.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

————————————————————————-

– 05.10.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

– 12.10.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

– 19.10.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

– 26.10.2020 – godzina 17.30 -BOISKO SANDECJA

———————————————————————————

05.07.2020

W związku ze zmianą kategorii szkolenia -zmieniamy skrzaty na żaka młodszego- od miesiaca lipca grupe 2013 oraz 2014 wzrastaja wymaganiwa w stosunku do zawodników- frekwencja ,zaangazowanie podczas treningu, uwazne słuchanie oraz obserwowanie pokazu ćwiczenia.Szczególna uwaga zostaje skierowana na zachowanie oraz zasady fair play i respect.Bardzo prosze o rozmowy z dziećmi -zawodnikami na te tematy aby wspólnie wychowywać w duchu sportowej rywalizacji oraz  w celu  prawidłowego funcjonowania na boisku i   poza nim.

30.06.2020

Prosze o zapoznanie sie  z zarysem  planu  zintensyfikowanych  zajęć treningowych w okresie 03-07.08.2020

dokładny plan bedzie przesłany na e-mail  kazdego Rodzica na kilka dni przed zajęciami

Do 25.07. 2020 prosze o potwierdzenie udziału oraz wpłate 350 zł do Pani Kierownik Anny Pych

 

PONIEDZIAŁEK

03.08.2020

WTOREK

04.08.2020

ŚRODA

05.08.2020

 

 

CZWARTEK 06.08.2020  

 

PIĄTEK 07.08.2020

8.45
Zbiórka
Kilińskiego 47
10.00
Zbiórka
Kilińskiego 47
10.00
Zbiórka
Kilińskiego 47
9:00
Zbiórka
Kilińskiego    47
9.00
Zbiórka
Kilińskiego     47

9.00 10.15

Trening

Estadio mini

9.45

11.15

 

Trening

Estadio  mini

 

9.45

11.15

Trening

Estadio mini

9.15

10.30

Trening

Estadio     mini

9-15

10.30

Trening

Estadio       mini

10.15 10.45

II śniadanie

10.45 Wyjazd do Stadniny Nawojowa 11.30

Przejście do   Maja             Chata Zbója

11.30 Przejście do Maja      Chata Zbója  

10:45

 

11.00

12.00

 

Przejazd

 

Ścianka wspinaczkowa

11.00

 

Obiad
11.00 13.15

 

 

 

Stadnina Nawojowa

Jazda na koniach, kucykach, zwiedzanie

mini zoo ognisko

 

12.10

   Przejazd     na obiad

 

 

11.45

 

 

 

        Przejazd        do LOK

 

 

12.00  

Obiad

 

12.00  

Obiad

 

12:20      Obiad 12.00 13.45

LOK    Strzelnica

13.00      Powrót         na stadion 13.00     Powrót       na stadion 13.00 14.30

Warsztaty  teatralne

Nowy Sącz Jagiellońska 36

 

14.00  

Pokaz ćwiczeń    samoobrony

Stadion Sandecja

13.30

 

 

14.00

Przyjazd   na Stadion

 

Aerobic – stadion Sandecja

13.30

 

 

 

               Trening Estadio mini 13:30      Sparing

 

15..00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15.00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15:00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15:00 Odbiór    dzieci     Stadion Sandecji 15:00      Odbiór         dzieci   Stadion Sandecji

21.06.2020

Wzorem poprzednic lat w okresie wakacyjnym planowane są  zintensyfikowane zajęcia treningowe

Termin -03.08 – 07.08.2020

boisko Estadio Mini – Kilińskiego 47

W planie

  • 7  treningów
  • 2  mecze sparringowe
  • obiady
  • atrakcje (w trakcie konsultacji )
  • podsumowanie zajęć – wyróznienia nagrody, mecz Rodzice – Dzieci , sparring

Szczegółowy plan bedzie przedstawiony do końca czerwca

————————————————————————–—————————————————-

11.03.2020

Szanowni Rodzice i drodzy zawodnicy Akademii Sandecja!
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dotyczącą wirusa o potocznej nazwie „koronowirus”, Akademia Sandecja w trosce o zdrowie naszych zawodników oraz ich najbliższych od dnia dzisiejszego tj. 11.03.2020 do dnia 27.03.2020 odwołuje wszystkie zajecia.Dodatkowo pragniemy poinformować, iż planowane wyjazdy na turnieje w obiektach zamkniętych również zostają zawieszone do dnia 31.03.2020.

Jeżeli pojawią się jakieś nowe wytyczne oraz informacje niezwłocznie o wszystkim Państwa poinformujemy, dlatego bardzo prosimy o baczne śledzenie naszej strony oraz profilu na FB. Oczywiście w tym wszystkim zalecamy zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku.

Ze sportowym pozdrowieniem  – Mateusz Dwojak -Dyrektor Akademii Sandecja

———————————————————————————————————————————————–

08.03.2020

W rozegranym w Dniu Kobiet  turnieju GORCE  KAMIENICA ekipa 2013  zajęła 1 oraz 3 miejsce przywożąc do Nowego Sącza  okazałe puchary .Zawodnicy poprzez swoje zaangażowanie postarali się o  miły prezent – dedykując sukces swoim Mamom.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kacper Pych

Nagrody  (medale i puchary)  cieszą,powinny napedza do dalszej pracy i mozolnego doskonalenia  swoich umiejetności.

Podziekowania dla Pana Pawła Homoncika za bezpieczna jazde, Kiero Anny oraz Rodziców za doping.

Łupem bramkowym pdzielili się – Klimczak -7,Potoniec -5, Skrzypiec -5, Cichy -4,Furtak -4, Szczygieł – 3,Bocheński -3 Pych – 1

 

Kadra turniejowa

Skrzypiec,Ptaszkowski Rolka,Bochenek,Furtak,Potoniec, Cichy – MIEJCE  TRZECIE

Bocheński,Szczygieł,Klimczak,Kuruc,Kęska, Pych- stroje zółte -MIEJSCE PIERWSZE

06.03.2020

kadry na turniej GORCE KAMIENICA w  Łącku

wyjazd niedziela 08.03.2020 godzina 7.00 stadion Sandecja, obuwie halowe, ochraniacze, getry białe i czarne

SANDECJA r 2013

Kęska,Skrzypiec,Ptaszkowski Rolka,Bochenek,Furtak,Potoniec, Cichy- stroje biale

Bocheński,Szczygieł,Klimczak,Zagórski,Janusz,Kuruc,Irzyk, Pych- stroje zółte

 

Rodziców prosze o zapoznanie dzieci z  ZASADAMI TURNIEJU -https://mukshalny.pl/halowy-turniej-pilki-noznej-gorce-cup-2020/

 

———————————————————————————————————

24.02.2020

INFO WYPROWADZANIE

Ekipa 2013 – wyznaczona  do wyprowadzania podczas  meczu Sandecji w dniu 04.04.2020

22.02.2020

Turniej CanPack Brzesko

Ekipa Sandecja 2 –  III miejsce – efektowny puchar

Ekipa Sandecja 1 –  VII miejsce

Gole – Bocheński – 8 ,Furtak -6, Klimczak -4, Zagórski -3, Janusz 3, Szczygieł,Skrzypiec,Leśniak,Ciszewski,Potoniec – po 1

Najlepsi zawodnicy w ekipach Alex Ruchała oraz Jakub Klimczak

Turniejowe zmagania dodaly wszystkim zawodnikom Sandecji kolejnych doświadczeń.Obie ekipy pokazały poziom na jaki młodych bianko-nerich obecnie stać- niestety na kilku rywali to wciąż za mało.Cieszy róznorodność strzelców z eksplozja skuteczności  Kuby ”Kempesa”, martwi pozycja bramkarza ….ale na tej pozycji oraz pozostałych szkolenie potrwa jeszcze bardzo długo.To  dopiero poczatek ich ”karier” i piłkarskie wzloty i upadki (oby jak najmniej) przed nimi.

Podziekowania dla pełniacego w tym turnieju role kierownika ekipy Marcina Bocheńskiego oraz Rodziców za doping i opiekę nad dziećmi.

SANDECJA r 2013 Kadra turniejowa

Ruchała, Irzyk, Kęska,Leśniak,Skrzypiec,Ptaszkowski,Kuruc,Potoniec,Bochenek

Ciszewski Furtak, Bocheński,Szczygieł Klimczak,Zagórski,Rolka, Janusz

—————————————————————————————–

wyjazd godzIna 7.30 stadion Sandecja

dresy Akademii,getry czarne, getry białe, ochraniacze, woda 

 

Zwolniony z turnieju

Pych – sprawy osobiste.

Cichy – choroba

 

Podział na drużyny

Ruchała, Irzyk, Kęska,Leśniak,Skrzypiec,Ptaszkowski,Kuruc,Potoniec,Bochenek – stroje  zółte

Ciszewski Furtak, Bocheński,Szczygieł Klimczak,Zagórski,Rolka, Janusz -stroje  białe

 

KOSZT TURNIEJU  50 ZŁ – płatne do pełnącego na turnieju role kierownika M.Bocheńskiego


——-

Planowane turnieje w okresie luty – marzec 2020

22.02- Turniej Brzesko

boisko  20 x 18 , czas gry 12 minut, bramki 3 x 1,55,system 3+1

pojada dwie drużyny AS r..2013

zbiórka godzina 7.30, kadra , stroje , koszty – podane zostana  na zajęciach

————————————————————————————–

08.03 – Turniej Gorce Kamienica

————————————————————————————-=

Turniej Profbud Krosno 01.02.2020

SOBOTNI TURNIEJ PROFBUD KROSNO POTWIERDZIŁ ŻE PRZED WSZYSTKIMI JEGO UCZESTNIKAMI JESZCZE MASA PRACY.ZAWODNIKOM SANDECJI NIE MOŻNA ZARZUCIĆ BRAKU CHĘCI I ZANGAZOWANIA ALE  UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE -W ZDERZENIU Z KILKOMA ZESPOŁAMI -OKAZAŁY SIĘ ZBYT MAŁE. GRUPA DO  KTÓREJ TRAFILISMY BYŁA BARDZO WYMAGAJACA ( 2 druzyny  z niej zagrały finał) . POWRÓT DO DOMU BEZ MEDALI – KTÓRE ZWYLKE WISIAŁY W POPRZEDNICH ZAWODACH NA SZYJACH BIANKO-NERICH  – BYŁ  NIEŁATWY ALE POWINIEM BYĆ IMPULSEM DO DALSZEGO DOSKONALENIA RZEMIOSŁA PIŁKARSKIEGO. BARDZO DZIEKUJĘ ZA POMOC MARCINOWI BOCHENSKIEMU  PEŁNIACEMU PODCZAS  ZAWODÓW  ROLĘ KIEROWNIKA EKIPY,  PANU KIEROWCY ZA BEZPIECZNĄ JAZDĘ ORAZ RODZICOM KTÓRZY SA Z DRUŻYNA NA DOBRE I NA ZŁE…

STAL MIELEC – SANDECJA 6 – 1- Skrzypiec

BENIAMINEK KROSNO – SANDECJA – 0-7  Klimczak 3, Ciszerwski 2,Furtak,Szczygieł,

BENIAMINEK KROSNO ii – SANDECJA 4-3  Klimczak 2, Furtak

LECH POZNAŃ  LPFA NOWA DĘBA  – SANDECJA 6 – 0 –

SANDECJA – JKS JAROSŁAW 1 – 2 – Ciszewski

SANDECJA – AP MIASTO PIASTOWE  5-3  Furtak 2, Szczygieł 2, Klimczak

———————————————————————————————————————————————————-

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM W NASZEJ EKIPIE BYŁ NIKODEM SZCZYGIEŁ – NAGRODA ORGANIZATORA

KADRA TURNIEJOWA

Bocheński Jakub, Ciszewski Bartosz, Furtak Bartłomiej, Irzyk Bartosz,Janusz Jakub,Kuuc Jan, Klimczak Jakub, Rolka Wojciech,Ruchała Alex, Skrzypiec Mikołaj, Szczygieł Niko..

————————————————————————————————————————————————————

 

wyjazd godzina 7.00 stadion  Sandecja- transport Homoncik BUS

Kadra AKADEMIA SANDECJA r.2013

Bocheński Jakub,Ciszewski Bartosz,Furtak Bartłomiej,Irzyk Bartosz,Janusz Jakub,Klimczak Jakub,Kuruc Jan,Rolka Wojciech, Ruchała Alex,Skrzypiec Mikołaj, Szczygieł Niko

sprzet -dresy saller czarne  koszulki spodenki biało-niebieskie , getry białe, ochraniacze,

buty – turfy lub lanki 

woda ,owoce, drożdżówki

koszt 80 złotych-wpisowe oraz transport  płatne u  M. Bocherńskiego (ze względu na nieobecność Pani Anny pełniącego w tym turnieju rolę Kierownika ekipy)

—-

02.01.2020

Plan oraz organizacja zajęć w okresie ferii -27.01.2020- 31.01.2020

 

Ubiór – poniedziałek – biała koszulka,spodenki getry, ochraniacze, woda

wtorek –  zółta koszulka,spodenki. gerty ochraniacze, woda

środa – biała koszulka, spodenki, getry,ochraniacze, woda

czwartek – zółta  koszulka, spodenki, getry, ochnraniacze ,woda

piatek – biała koszulka,spodenki getry, ochraniacze, woda

sobota – wyznaczeni zawodnicy na zawody –  zółta koszulka , getry ,ochraniacze,woda, dres Akademii – zbiórka godzina 7.15 stadion Sandecja

– transport Homoncik bus

– 10.00 rozpoczecie turnieju – 15.30 zakończenie turnieju

Dyżurni – do 26.01.202 zostanie podany podział ( w kazdy dzień bedzie wyznaczonych trzech dyżurnych)

 

  Pon

27.01

Wt

28.01

Śr

29.01

Czw

30.01

Pt

31.01

        Sobota                  01.02            TURNIEJ KROSNO

9.00 -10-30           hala g5    10-30 –12.00 hala g5    9.00- 10-30         hala g5          9.00- 10-30            hala g5

      9.00 -10.30         hala g5

        11.00 -12.15        Bajkoland

  12.30 – 13 obiad  Chata Zbója 11.00 –12.15   Bajkoland    transport         Ninja jump     11.00-12.00

         skarpetki                   antyposlizgowe

10.30 – 11.00   drugie sniadanie

         12.45                          Obiad                     Chata Zbója           13.00                transport  do Boulder Zone              12.45                              Obiad                      Chata Zbója            12.20                            Obiad                        Chata Zbója  11.15   –           transport do         teatru MOK
         13.20                        Przejście do „Kibice Razem”

    13.30 – 15.00 Turnieje FIFA,  ping pong,                gry planszowe piłkarzyki

     13.30- 14.30         Boulder zone           13.20                       Przejście do  „Kibice Razem”

     13.30-15.00 Turnieje FIFA, ping pong,gry planszowe piłkarzyki

    12.50  transport 

       13.00- 14.00             Kregle  ATOM              ul.Grodzka

             3 tory

       12.00                       Teatr MOK    Królowa Zima

 

Odbiór dzieci  Kibice  razem  15.00

Odbiór dzieci  Sandecja stadion 15.00

Odbiór dzieci    Kibice razem     15.00

      Odbiór dzieci      Sandecja stadion  15.00

         obiad                      Chata   Zbója                13.30
     14.15- 15.30              Kibice Razem

 

           15.30                     odbiór dzieci           Kibice Razem

 

 

14.01.2020

WINTER CUP (rocznik 2013)

11 stycznia 2020 roku odbył się kolejny halowy turniej piłki nożnej WINTER CUP, który był jednym z elementów obchodów 110-lecia MKS Sandecja. W zawodach które rozgrywane były w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. wzięło udział 12 drużyn rocznika 2013.

Wśród rywalizujących były takie zespoły jak: AP Jasło, Dunajec Nowy Sącz, Beniaminek Soccer School Rzeszów, Okocimski Brzesko, Respect Szalowa, AP Tempo Rzeszotary, APMT Rożnów, AP WIKI Sanok, Glinik Gorlice oraz gospodarz Akademia Sandecja.

Mecze trwały  równocześnie na dwóch boiskach, a prowadzili je sędziowie z ZPN Nowy Sącz. Turniej odbywał się bez klasyfikacji punktowej. Po fazie eliminacji drużyny zostały podzielone na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Było jak mówią trenerzy dużo grania, ciekawych zaciętych meczów oraz emocji. Obie ekipy naszej Akademii zaprezentowały się bardzo pozytywnie i rywalizując z rówieśnikami pokazały zaangażowanie, walkę, a także coraz większe umiejętności piłkarskie.

Każdy zawodnik biorący udział w Winter Cup został nagrodzony medalem, a najlepsi zawodnicy  w swoich teamach statuetkami; u nas byli to Mikołaj Skrzypiec oraz Jakub Cichy. Trenerzy drużyn wybrali również najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju (Kacper Pych) którzy otrzymali oprócz statuetek nagrody rzeczowe. Podobne nagrody dostał również Król Strzelców.

Winter Cup Akademii Sandecja dostarczył  wiele  emocji i wartości sportowych oraz potwierdził znakomite umiejętności  organizacyjne Rodziców w  praktycznym  przeprowadzeniu  tych zawodów.. Lista zadań które przeprowadzili jest bardzo długa – prowadzenie stoisk, oprawa muzyczna, konferansjerka, zapisywanie wyników, wyżywienie dla drużyn oraz trenerów, bufet, malowanie twarzy, a także balonowe zoo. W tym miejscu bardzo dziękujemy za pomoc.

05.01.2020

 W ZWIAZKU Z WYMOGAMI CERTYFIKACJI SZKÓŁEK PIŁKARSKICH (okreslona  ilość treningów, czas treningów dla danej kategorii wiekowej)

TRENINGI ROCZNIKA 2013 W OKRESIE ZIMOWYM

ODBYWAŁY SIĘ BEDĄ OD 12.01.2020

WTORKI – GIMNAZJUM 5/ LICEUM SPPORTOWE  GODZINA 16.30 – 17.30

CZWARTKI – HALA MOSiR ZAWADA – 

GODZINA  ZAJĘC W CZWARTEK BEDZIE PODAWANA Z KILKUDNIOWYM WYPRZEDZENIEM ( rozpoczecie pomiedzy 16.45 a 17.15)

 

 

 

————————————————————————————

RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA  życzy trener z Rodziną

————————————————————————————

INFORMACJA  20.12.2019

Przerwa świateczna-21.12.2019 – 07.01.2020

——————————————————–—————————————-

15.12.2019

Super zorganizowany turniej Mikołajki Errea Cup Sanok był okazją do zapoznania się  z drużynami z Podkarpacia oraz do dalszego  rozwoju zachowań piłkarskich. AS r.13 pokazało  zaangażowanie, walkę o piłkę kilka ciekawych  akcji – tak więc przywozimy z zawodów dużo doświadczeń i dobrych wrażeń.

Wszyscy zawodnicy  zostali udekorowani medalami.Wykonali super prace na boisku. Najlepsi w drużynach 1 i 2  – Jakub Janusz oraz Kacper Pych otrzymali nagrody indywidualne.

Podziękowania dla Pana Kierowcy za bezpieczna jazdę ,Pani Kierownik Anny za opiekę nad dziećmi,Rodzicom za kulturalny doping.

 

wyniki –  faza eliminacji

SANDECJA 1  – Orlik Przemyśl – 1 : 1 – Ciszewski

SANDECJA 1 Orzełki Brzozów  4 : 0  – Bocheński, Janusz, Ciszewski 2

SANDECJA  1  – GSP Bukowsko 0 : 3,

SANDECJA 1  –  AP Wiki Sanok – 2–  1 – Janusz 2. Ruchała , 

============================================ 

Faza Ligi Europy

SANDECJA  1 –   AP Wiki Sanok  I  0 : 2 ,

SANDECJA  1  –  Aktiv Pro – 1 : 1  Ciszewski

SANDECJA  1  –  Orlik Przemyśl  – 1 : 1 Ciszewski,

SANDECJA  1 – Orzełki Brzozów 0 : 0

 

SANDECJA 2 –

Faza eliminacji

Przełom Besko – 4 : 1 –  Leśniak 2 , Zagórski, Cichy,

Beniaminek Rzeszów –  0: 3

Wiki Sanok II – 3 : 0 –  Cichy 3

Orzełki Brzozów 14: 0 – Furtak 6, Zagórski 5, Cichy 2, samobójcza

=======================================================

Faza ligi Mistrzów

 GSP Bukowisko – 1 : 3 –  Potoniec,

 Przełom Besko –  3 : 0  – Zagórski

AP Wiki Sanok  – -2:2 –  Cichy , Zagórski

 Beniaminek Soccer Schools Rzeszów – 2 : 0 – Furtak 2

 

KADRA TURNIEJOWA

M.BOCHENEK, J.BOCHEŃSKI, J.CICHY, B.CISZEWSKI, B.FURTAK, J.JANUSZ, B.LEŚNIAK, J.POTONIEC, K.PYCH,  A.RUCHAŁA,                M. ZAGÓRSKI

 

=======================================================================================================

14.12.2019

KADRA NA  TURNIEJ ERREA SANOK – NIEDZIELA 15.12.2019

BOCHENEK, BOCHEŃSKI, CICHY,CISZEWSKI,FURTAK,JANUSZ,LEŚNIAK,POTONIEC,PYCH, RUCHAŁA, ZAGÓRSKI

wyjazd godzina 7.00 stadion Sandecja

– na zawody zabieramy  obuwie halowe, koszulka biała , spodenki niebieskie, getry białe,ochraniacze ,woda,dokument tożsamości

————————————————————————————————————————————————————–

 

04.11.2019

W rozegranym 03.11.2019 w Jaśle turnieju rocznika 2013 bardzo dobrze zaprezentowala się drużyna Sandecji.
Sprawnie przeprowadzone zawody pokazały wysoki poziom rywali co zmusiło naszych skrzatów do maksymalnego zaangażowania i walki  o każdą piłkę.
Turniej odbył się bez klasyfikacji a jego głównym założeniem była sportowa rywalizacja w duchu fair play i dobrej zabawy
Brawa  dla wszystkich zawodników. którzy nagrodzeni zostali medalami  oraz okazałym pucharem.
Cieszy że  6 zawodników podzieliło się łupem bramkowym jak również stopniowe przyswajanie  zasad i przepisów podczas  rywalizacji.(zadania bramkarzy,zadania w obronie i ataku)
Podziekowania za opiekę i animacje dla Pani Kierownik Anny oraz Rodziców za kulturalny i glośny doping.

Najlepszym zawodnikiem Sandecji w tym turnieju został wybrany Michał Zagórski. 

Kadra turnejowa – oceny ( skala 1-6)

K.Pych – 6,  B.Ciszewski – 6 ,B.Furtak – 6

J.Cichy – 6, N.Szczygieł – 6, A.Ruchala – 6

B.Leśniak – 6, J.Kuruc – 6, J.Janusz-6

M.Bochenek-6,  J.Potoniec- 6, M.Zagórski- 6


Wyniki

Sandecja - Unia Tarnów 2-2                      gole Zagórski,Furtak
Sandecja - Glinik Gorlice 2-1                    gole Zagórski,Cichy
Sandecja - Goal NS  3- 1                            gole Potoniec,Leśniak,Zagorski
Sandecja - AP Westovia Tarnow 2-1        gole Ruchala,Furtak
Sandecja - AP Sanok 1-0                           gol  Zagórski
Sandecja - AP Jasło 0-2            
Sandecja - GKS 6 Jasło  2- 0                     gole Leśniak,Bochenek
TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY ROCZNIK 2013

Tomasz Szczepański

696078400

tom7sz@op.pl

——————————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Anna Pych

514785462

annapasiut@interia.pl

——————————————————

Plan zajęć

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  – OKRES ZIMOWY 2020/2021- HALA Liceum 4                                                                                                     

Dzieci zostają przyprowadzane przez Rodziców do bocznego wejście i są przejmowane przez Kiero ekipy A. Pych  lub trenera                         –                          Po  zajeciach  odbiór dziecka nast–ępuje również  przy bocznym wejściu.W związku z COVID 19 następuje  zakaz wejścia Rodziców na hale.

 

HARMONOGRAM tydzień 25- 31.01

wtorek 26.01 godz.17.30 – sprzęt biały

piatek 29.01 godz 17.30 -sprzet żółty

————

 

18 – 23.01.2021

Wtorek 19.01 godz 16.15 —sprzęt  bialy

Piątek 22.01 godz 17.30 – sprzęt żółty

——————–

ZAJĘCIA ZINTENSYFIKOWANE  11- 15.01.2021

      data

  PLAN  DNIA

Poniedziałek

   11.01.2021

        9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12.45 –  14.15  BOULDER ZONE

14.30  ODBIÓR Z LICEUM 4

     Wtorek 

12.01.2021

  9:45 – 11:15 – Trening IV LO                                                                                             11:30 – Obiad

12:30 – FREESTYLER                                                 ( technika, sztuczki piłkarskie)

13.30 -14.40   WARSZTATY TEATRALNE  (symulacje  gry aktorskiej ,wywiadów , spikerki)

14.45 ODBIÓR LICEUM 4

Środa

13.01.2021

9:45 – 11:00 –  Trening IV LO

11:15 – Obiad

12:15 – 13:15  ZAJĘCIA MOTORYCZNE   (sprawniość ogólna z el skoczności,zwinności, koordynacji)

oraz trening IV LO 13.15 – 14.15

14.30 ODBI ÓR LICEUM 4

 

Czwartek

14.01.2021

 

9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12:30 – 14.00  JUMPMANIA

14.30     ODBIÓR Z  LICEUM 4

 

   Piątek

  15.01.2021

9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12.00  – Analiza

12:30 – 14.15  Trening IV LO

14.30 ODBIÓR Z LICEUM 4

 

     Sobota

   16.01.2021 – info w tygodniu

Ze względu na   obostrzenia oraz inne sprawy organizacyjne  zajęcia  w tym tygodniu  wyglądają  nastepująco:

WTOREK 05.01.2021 – GODZINA 16.00 – 17.15  SZKOŁA  nr 20  ( OSIEDLE GORZKÓW)

CZWARTEK – 07.01.20- GODZINA 15.15  HALA BARCICE – sparring – wyznaczeni zawodnicy

Bochenek,Kuruc ,Wiśniewski, Pawłowski,Ruchała, Rolka,Michalik, Potoniec, Leśniak,Janusz , Zagórski,

CZWARTEK – 07.01 GODZINA 17.35  hala  WSB  Centrum Rekreacji ul Zielona

Pych, Cichy, Beerahal, Swiderski, Nieć,Bochenski, Skrzypiec, Szczygieł, Ciszewski,Furtak,Klimczak, Kęska

 

SOBOTA – 09.01.2021  – GODZIN A 11.55 ZDJĘCIA STADION SANDECJA SALA KONFERENCYJNA

STROJE  BIAŁE KOSZULKI NIEBIESKIE SPODENKI ,BIAŁE GETRY, OBUWIE HALOWE – OBOWIĄZKOWO

( zdjęcia 4 najmłodszych ekip  wykonywane bedą wewnątrz budynku)

——————————————————————————————————————————

 

HARMONOGRAM  21- 26.12.2020

WTOREK – godzina  17.30  HALA LICEUM 4 , stroje białe, ochraniacze , woda

PRZERWA BOŻONARODZENIOWO –  NOWOROCZNA  DO DNIA 04.01.2021

 


HARMONOGRAM  14- 19 .12.2020

WTOREK – 15.12.2020  godzina 16.45-  TESTY  ORAZ  ZDJĘCIA  – hala Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna , stroje biało czarne , ochraniacze,woda

PIĄTEK – 18.12. 2020 – godzina  17.30 – Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna, stroje żółte, ochraniacze, woda

 

SOBOTA -HALA RYTRO – 19.12.2020 – MECZE godzina  9.00 – 11.00 -sparringi , ZBIÓRKA 9.454

Sokoliki Stary Sacz, Poprad Alplast Rytro,Gol KSZ Zabełcze, Sandecja

Szczygieł, Cichy, Beerahal, Świderski,Michalik,Klimczak,Potoniec,Ciszewski, Nieć,Furtak, Pych

stroje biało- czarne, białe getry

————————————————-

 SOBOTA – HALA RYTRO  – 19.12.2020 – MECZE godzina  11.00 – 13.00 – sparringi , ZBIÓRKA 10.45

Sokoliki Stary Sącz, Poprad Alplast Rytro, Biegoniczanka , Sandecja

Bochenek, Janusz,Bocheński, Skrzypiec,Rolka, Kuruc, Ruchała, Pawłowski, Kęska, Leśniak, Zagórski, Wiśniewski

stroje biało czarne, czarne getry


 

——————————————————————————————————————————————————–

Tydzień  07 -12 .XII.2020

Wtorek 08.12.2020 godz 17.25

Piatek  11.12.2020 godz 16.15 (+ prawodopodobnie  Mikołaj się zapowiada )

Sobota 12.12.2020  – free

NIEDZIELA – 13.12.2020 -III etap turnieju SEE CHANCE – Hala  Nadbrzeżna – godz 12.00 – 17.00 – finały  ( max 6 zawodników poinformowanych, m.in  SMS)

stroje biało – czarne, getry czarne ,dresy ochraniacze, woda

 

wyniki wkrótce

gole – Cichy -8,Szczygieł -5,Beerahal-3,Klimczak -2,Pych-7,Bocheński -3

—————————————————————————————————

 

——————————————————————————————————-

 

Tydzień 01 – 06.12.2020

Wtorek 01.12.20 godz 17.25

Piatek  04.12.2020 godz 17.25

Sobota 05.12.2020 – godz 10.00 – 12.00  HALA – sparringi z rocznikami 2012/13-( zawodnicy powołani zostaną poinformowani SMS)

Niedziela – III ETAP Turnieju See chance przełożony na 13.12.2020

—————

tydzień 23 -28.11.2020

WTOREK – 24.11.2020  godzina 17.20-  Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna , stroje białe, ochraniacze,woda

PIĄTEK – 27.11. 2020 – godzina  17.20 – Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna, stroje żółte, ochraniacze, woda

SOBOTA – 28.11.2020 –  godzina 9.15 zbiórka – boisko międzyszkolne ulica Lenartowicza- testy  ( system Ceryfikacji PZPN )

                                              – bieg 60 metrów, bieg 600 metrów  (czas biegu, technika biegu)

  OBECNOŚĆ OBOWIAZKOWA

————————————————————————————————————————————————

Tydzień 16- 21.11.2020

WTOREK – 17.11.2020  godzina 17.30-  Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna , stroje białe, ochraniacze,woda

PIĄTEK – 20.11. 2020 – godzina  17.30 – Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna, stroje żółte, ochraniacze, woda

SOBOTA -21.11.2020  – godzina 10.00 – sztucze boisko Barcice- sparringi z Team Barcice

NIEDZIELA  22 .11.2020 – Turniej Nowy Sącz- Organizator SeeChance , Turniej Akademii Borussia Dortmund ( Patronat Łukasz Piszczek)- Goczałkowice

Podział na ekipy poszczególnych zawodów  podam w piatek po treningu

Barcice – zbiórka 9.50 –  max 10 zawodników

Nowy Sacz- godzina 8.30 zbiórka Hala Nadbrzeżna- przewidzianych  6 zawodników),

Goczałkowice -Info wyjeździe,kosztach itd -podane zostanie  w tygodniu- przewidzianych  max 12 zawodników


PLAN ZAJĘĆ

WTOREK  -10.11.2020  godzina 17.30 Liceum 4 -ulica Nadbrzeżna , stroje białe, ochraniacze,woda

PIĄTEK -13.11. 2020 – godzina  17.30 – Liceum 4 – ulica Nadbrzeżna, stroje zółte, ochraniacze, woda

SOBOTA – 14.11.2020 – BEDZIE INFO W TYGODNIU

 

——————————————————————————————————————————————————

HARMONOGRAM  okres  02 – 08.11.2020

WTOREK   – 03.11.2020 – godzina 17.00 boisko nr 2 Sandecjas- dresy, termy , koszulki białe, ochraniacze, woda

PIĄTEK –  06.11. 2020 – godzina  17.00-boisko nr 2  Sandecja   dresy termy ,koszulki zółte,ochraniacze,woda

SOBOTA- sparringi  9.00 oraz 11.00

NIEDZIELA  – 08.11.2020  –  godzina 8.30  zbiórka  -Turniej  – Hala  Nadrzeżna

Bocheński, Cichy,Pych, Skrzypiec,Szczygieł, Zagórski

wyniki Sandecja – Respect – 5 :4 , Dunajec 5:3, APMT Limanowa 4:1,  Akademia Podegrodzie 3:2, Halny Kamienica 9:3, Dunajec II 5 :2

gole-  Bocheński – 5 , Cichy  – 5, Pych- 4 , Skrzypiec – 5 , Szczygieł – 8 , Zagórski- 4

stroje zółte, dresy. ochraniacze oraz  forma sportowa ( pomysł  na grę 1x 1 , gra w ofensywie i defensywie  – wsparcie kolegi z druzyny, kontrola piłki, szybkość)

Rodziców ( w ramach intelektualizacji)  proszę o  zapoznanie dzieci się z regulaminem turnieju  – zasady przepisy czas gry, wymiar boiska, rzut karny, wolny itp

————————————————————————————————————————–

 

WTOREK   – 27.10.2020 – godzina 16.30 boisko Gol Zabełcze – dresy koszulki białe, ochraniacze, woda

PIĄTEK –  30.10. 2020 – godzina  17.00-boisko nr 2  Sandecja   dresy koszulki zółte,ochraniacze,woda

SOBOTA- 31.10.2020 – godzina  9.00 – boisko Zabełcze,wyznaczeni sparringi

——————————————————————————————————————————————————————

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- godzina 17.15   Sandecja

ŚRODA   – 21.10.2020 – godzina 15.55 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -dresy koszulki białe,ochraniacze,woda

PIĄTEK –  23.10. 2020 – godzina  15.55- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -dresy koszulki zółte,ochraniacze,woda

SOBOTA – 24.10.2020  SPARRINGI  –  CRACOVIA, DUNAJEC, APMT LIMANOWA,  – godzina 9.00 BOISKO PISARZOWA ( zbiórka  8.45)

Informacje o kadrze, strojach  itd  zostanie podana w piątek

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- godzina 17.15  Sandecja

ŚRODA   – 14.10.2020 – godzina 17.00 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -dresy koszulki białe,ochraniacze,woda

PIĄTEK –  16.10. 2020 – godzina  17.00- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -dresy koszulki zółte,ochraniacze,woda

————————————————–————————————————

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- godzina 17.00 Sandecja

ŚRODA   – 07.10.2020 – godzina 16.00 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda

CZWARTEK – 08.10.2020 –  zbiórka godzina 17.00 – boisko Tłoki –  mecz z  Dunajcem  godzina 17.15- POWOŁANI  WSZYSCY  ZAWODNICY 

PIĄTEK –  09.10. 2020 – godzina  16.00- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -koszulki zółte,ochraniacze,woda

———————————————————————————————————————————————————

Zawodników prosze o   ubieranie  odzieży termoaktywnej 

—————————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- 

 

WTOREK   – 29 .09.2020 – godzina 17.05 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda

CZWARTEK  – 01.10.2020 – sparring z Dunajcem –  boisko  TŁOKI  ODWŁOŁANY Z POWODU WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH

PIĄTEK –  02.10. 2020 – godzina  17.05- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 – koszulki zółte,ochraniacze,woda

 

————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- 17.30  BOISKO SANDECJA

 

ŚRODA   – 23 .09.2020 – godzina 16.15 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda

PIĄTEK –  25.09. 2020 – godzina  16.15- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 – koszulki zółte,ochraniacze,woda

SOBOTA – 26.09.2020 – WYZNACZENI SPARRING- godzina  10.00

——————————————————————————————————————————————–

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- 17.30  BOISKO SANDECJA

ŚRODA   – 16.09.2020 – godzina 17.25 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda

PIĄTEK –  18.09. 2020 – godzina  17.25- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 – koszulki zółte,ochraniacze,woda


 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  – WYZNACZENI  – TRENING INDYWIDUALNY- 17.30  BOISKO SANDECJA

ŚRODA   – 09.09.2020 – godzina 16.15 – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda

PIĄTEK –  11.09. 2020 – godzina  16.15- boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47 – koszulki zółte,ochraniacze,woda

——————————————————————————————————————————————————–

 

Treningi  grupowe – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

wtorek  01.09.2020 -godzina 17.50 koszulki białe,ochraniacze, woda

piątek 04.09. 2020 – godzina  17.50 , koszulki zółte,ochraniacze,woda

 

PRZYPOMINAM WYZNACZONYM ZAWODNIKOM ( informacja SMS )

TRENING TECHNIKI INDYWIDUALNEJ –  01.09.2020  boisko SANDECJA godzina 17.30

————————————————————————————————–

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

poniedziałek  24.08.2020 -godzina 16.50 koszulki białe,ochraniacze, woda

piątek 28.08. 2020 – godzina  16.50 , koszulki zółte,ochraniacze,woda

—————————————————————————————————

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

środa 19.08.2020 -godzina 17:15 koszulki białe,ochraniacze

piątek 21.08. 2020 – godzina  18.15 , koszulki zółte,ochraniacze

———————————————————————————-

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

środa 12.08.2020 -godzina 16.50, koszulki białe,ochraniacze

czwartek 13.08.2020 – godzina  16.00, koszulki zółte,ochraniacze

 


treningi okres 03-07.08.2020

PONIEDZIAŁEK

03.08.2020

WTOREK

04.08.2020

ŚRODA

05.08.2020

 

 

CZWARTEK 06.08.2020  

 

PIĄTEK 07.08.2020
9.00 Zbiórka

Kilińskiego 47

10.00 Zbiórka

Kilińskiego 47

10.00 Zbiórka

Kilińskiego 47

9.15 Zbiórka

Kilińskiego 47

9.30 Zbiórka

Kilińskiego 47

9.15

10.30

 

Trening Estadio mini 10.15

11.30

Trening

Estadio mini

 

10.15

11.30

Trening

Estadio mini

9.30

10.30

Trening

Estadio mini

 

 

 

 

 

9-30

10.45

Trening

Estadio mini

10.30

10.45

 

 

II śniadanie

Przebranie w stroje prywatne

 

10.45 Przejazd do Stadniny Nawojowa 11.45 Przejście do

Maja Chata Zbója

11.45 Przejście do

Maja Chata Zbója

10:45

 

11.00

12.00

 

Przejazd 

 

Ścianka wspinaczkowa

11.00

 

Przejscie do Chaty zbója

obiad

11.00

13.15

 

 

 

 Stadnina Nawojowa

 

Konie

kucyki

ognisko

12.10 Przejazd  na obiad 11.45

 

 

Przejazd do LOK

 

 

12.15 Obiad

 

12.15 Obiad

 

12:20 Obiad

 

Przebranie wstroje prywatne\

12.00

 

13.45

LOK    Strzelnica

 

Przejazd  na stadion Sandecja

 

13.00 Powrót

na stadion

13.00 Powrót

na stadion

13.00

14.30

Przejazd

 

Warsztaty    teatralne

Nowy Sącz Jagiellońska 36

 

14.00  

Pokaz ćwiczeń

    Samoobrony

Stadion Sandecja

13.30

 

 

14.00

Przyjazd na Stadion

Przebranie w stroje Akademii

 

Aerobic – stadion Sandecja

 

13.30

 

 

 

Trening

Estadio mini

13:30 Sparing

 

15..00 Odbiór dzieci

Stadion

Sandecji

15.00 Odbiór dzieci

Stadion

Sandecji

15:00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15:00 Odbiór dzieci

Stadion

Sandecji

15:00 Odbiór dzieci Stadion

Sandecji

 

——————————————————————————————

PLAN ZAJĘĆ AKADEMIA SANDECJA – ROCZNIK 2013

w przypadku pogody koszulki białe,ochraniacze, woda

 

środa   29.07.2020  godzina 17.00

piątek  31.07.2020  godzina 17.00

 

 


 

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

/w przypadku pogody koszulki żółte – woda

 

środa   22.07.2020  godzina 18.00

piątek  24.07.2020  godzina 18.00

sobota 25.07.2020 – sparringi w godzinach dopołudniowych

godzina 8.30 – boisko   KSZ GOL Zabełcze – ekipy SANDECJA 2012, KSZ GOL 2012. SZKÓŁKA JP, SANDECJA 2013,

ZBIORKA  godz  8.15 BOISKO  KSZ GOL ZABEŁCZE

CICHY, CISZEWSKI,BOCHEŃSKI,FURTAK, ZAGÓRSKI, SKRZYPIEC, KLIMCZAK, LIAM,LEŚNIAK

stroje zółte

 

godzina 11.00 -boisko  TEam Barcice – sparring z 2012/13

ZBIÓRKA godz 10.50 BARCICE BOISKO SZTUCZNE

BOCHENEK, KURUC, ROLKA, RUCHALA,JANUSZ, KĘSKA, JASIEK (nowy zawodnik) ,PTASZKOWSKI

stroje białe

Jasiek Nowy strój dostanie jutro….

——————–

IRZYK ,SZCZYGIEŁ ,PYCH – zwolnieni

 

————————————————

HARMONOGRAM  ZAJĘĆ 

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) – boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

/w przypadku pogody koszulki białe – woda

środa 15.07.2020 godzina 17.00

piątek  17.07.2020 godzina 17.00

 

sobota  18.07.2020 – sparring z Team Barcice godzina 9.30 – boisko BARCICE stroje zółte 

Ruchała, Furtak, Ciszewski, Ptaszkowski, Kęska, Kuruc, Rolka, Bochenek, 

 

sobota 18.07.2020  – sparring z KSZ GOL oraz Szkółka JP – boisko Zabełcze GOL – 12.00 -stroje białe 

 Pych, Potoniec, Szczygieł,Zagórski,Leśniak, Skrzypiec, Ilay i Liam -testowani                                                                                              

 

————————————————————————

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Z UWAGI NA PIATKOWY (10.07.2020 ) MECZ  SENIORÓW SANDECJI PLAN ZAJĘĆ W TYM TYGODNIU PRZEDSTAWIA SIE NASTEPUJACO

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy)

środa 08.07.2020 godzina 18.10

czwartek  09.07.2020 godzina 17.10

sobota  11.09.2020 – planowany sparring godziny dopołudniowe

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

/w przypadku pogody koszulki zółte – woda

PROSZE O ZAPOZNANIE SIE Z INFORMACJAMI W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI


HARMONOGRAM ZAJĘĆ

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki białe

Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy)

środa 01.07.2020 godzina 16.00

piatek 03.07.2020 godzina 16.00

W zwiazku z wyjazdami wakacyjnymi planowane na sobote  04.07.2020 zakończenie sezonu zostaje przesuniete na inny termin.


HARMONOGRAM ZAJĘĆ

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

szkolenie  – wtorek 23.06.2020 oraz czwartek 25.06.2020

Podział  w tym tygodniu

Grupa  trening indywidualny  – godzina 17.15 -18.10–  Bocheński,Skrzypiec,Zagórski,Cichy, Klimczak, Szczygieł

Grupa trening zespołowy- godzina 16.00 -17.10 -Janusz, Bochenek, Leśniak, Potoniec,Pych, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Furtak, Ciszewski,Kęska

dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki żółte

 

——————————————————————————————–

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

szkolenie  – wtorek 16.06.2020 oraz czwartek 18.06.2020

Podział  w tym tygodniu

Grupa  trening indywidualny  – godzina 16.00 -16.45-  Bocheński, Janusz,Zagórski,Cichy, Klimczak, Szczygieł

Grupa trening zespołowy- godzinba 17.00 -18.10 -Pych, Bochenek, Leśniak, Potoniec, Skrzypiec, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Furtak, Ciszewski,Kęska

dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki żółte

 

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

szkolenie  – wtorek 09.06. 

dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki żółte

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

szkolenie  – wtorek 09.06. 

dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki białe

Podział  w tym tygodniu

Grupa 1 – godzina 16.15 – 17.20 – Bochenek, Leśniak, Janusz, Potoniec, Skrzypiec ,, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Ciszewski,Furtak,

Grupa 2 – godzina  17.30- 18.20 -Cichy, Szczygieł,  Pych, Klimczak,Zagórski,Bocheński

Seweryn Kęska – kontuzja

Grupa 2 – godzina  17.30- 18.20 -Cichy, Ciszewski, Szczygieł, Furtak, Pych, Klimczak

Seweryn Kęska – kontuzja

Grupa 2 – godzina  17.30- 18.20 -Cichy, X Szczygieł, Furtak, Pych, Klimczak

Seweryn Kęska – kontuzja

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

szkolenie  – wtorek 09.06. 

dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki białe

Podział  w tym tygodniu

Grupa 1 – godzina 16.15 – 17.20 – Bochenek, Bocheński, Leśniak, Janusz, Potoniec, Skrzypiec ,Zagórski, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka

Grupa 2 – godzina  17.30- 18.20 -Cichy, Ciszewski, Szczygieł, Furtak, Pych, Klimczak

Seweryn Kęska – kontuzja


szkolenie  – wtorek 02.06. oraz czwartek 04.06

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

dresy akademii, woda, w przypadku pogody koszulki zółte

Podział  w tym tygodniu

Grupa 1 – godzina 16.20 – 17.30 – Bochenek,Bocheński, Cichy,Ciszewski, Furtak,Janusz,Klimczak,Potoniec,Pych,Skrzypiec,Szczygieł, Zagórski,

Grupa 2 – godzina  17.45 – 18.30 -Ruchała,Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Leśniak

Seweryn Kęska – kontuzja

 

W ZWIĄZKU Z MOŻLIWOŚĆIA  ZWIĘKSZENIA ILOŚCI ZAWODNIKÓW  W GRUPIE PODCZAS  TRENINGU INFORMUJĘ ZE

W MIESIACU CZERWCU BEDA ONE WYGLADAŁY NASTEPUJACO:

TRENING DRUŻYNOWY ( 12  )ORAZ INDYWIDUALNY (6) – PODZIAŁ BĘDZIE USTALANY NA KAŻDY TYDZIEŃ

W PRZYPADKU  NIEOBECNOŚCI  OBOWIĄZKOWO INFORMACJA DO TRENERA

————————————————————–

boisko – Estadio mini – Kilińskiego 47

szkolenie  – wtorek 26.05 oraz czwartek 28.05

dresy akademii, woda, koszulki zółte

podział na trzy grupy – poniżej

Wtorek 26.05.2020

Trener. Szczepański   gr. I

16.30 – 17.15

Trener. Szczepański  gr. II

17.30– 18.15

Trener. Szczepański      gr. III

18.30- 19.15

B.Ciszewski M.Skrzypiec J.Kuruc
B.Furtak K.Pych J.Janusz
J.Cichy N.Szczygieł B.Irzyk
B.Leśniak J.Bocheński I.Ptaszkowski
J.Potoniec J.Klimczak A.Bochenek
A.Ruchała M.Zagórski W.Rolka

 

 

Czwartek 28.05.2020

Trener. Szczepański

gr. 1

16.30- 17.15

Trener. Szczepański

gr. II

17.30- 18.15

Trener. Szczepański

gr. III

18.30– 19.15

J.Kuruc B.Ciszewski M.Skrzypiec
J.Janusz B.Furtak K.Pych
B.Irzyk J. Cichy N.Szczygieł
I.Ptaszkowski B.Leśniak J.Bocheński
A.Bochenek J.Potoniec J.Klimczak
W.Rolka A.Ruchała M.Zagórski

———————————————————————–

 

 

 

wtorek – 19.05.2020 –

czwartek – 21.05.2020 –

dresy akademii,woda.

grupy 6 osobowe – trening indywidualny – podział zawodników (w tabelach  przedstawione są godziny zajęć na wtorek oraz czwartek)

 

AKADEMIA SANDECJA ROCZNIK 2013

Wtorek 19.05.2020

Trener. T.Szczepański
           gr. I
16.30
Trener. T.Szczepański
gr. II
17.30
Trener. T.Szczepański
gr. III
18.30
M.Skrzypiec B.Ciszewski J.Kuruc
K.Pych B.Furtak J.Kęska
N.Szczygieł J. Cichy B.Irzyk
J.Bocheński B.Leśniak I.Ptaszkowski
J.Klimczak J.Potoniec A.Bochenek
M.Zagórski A.Ruchała J.Janusz

 

AKADEMIA SANDECJA ROCZNIK 2013

Czwartek 21.05.2020

         Trener    T.Szczepański
gr. III
16.30
Trener T.Szczepański
 gr. I
17.30
Trener T.Szczepański
gr. II
  18.30
J.Kuruc M.Skrzypiec B.Ciszewski
J.Kęska K.Pych B.Furtak
B.Irzyk N.Szczygieł J.Cichy
I.Ptaszkowski J.Bocheński B.Leśniak
A.Bochenek J.Klimczak J.Potoniec
J.Janusz M.Zagórski A.Ruchała

 

—————————————————————

CZWARTEK 14.05.2020 – BOISKO ESTADIO MINI

        PODZIAŁ NA GRUPY  6 -cio  OSOBOWE

14.05.2020

  16.00 – 16.50
  17.00– 17.50
  18.00- 18.50
M.Bochenek B.Ciszewski J.Bocheński
J.Janusz B.Furtak J.Cichy
J.Kuruc B.Irzyk J.Klimczak
I.Ptaszkowski B.Leśniak K.Pych
W.Rolka J. Potoniec N.Szczygieł
M.Skrzypiec A.Ruchała M.Zagórski

 

—————————————————————————

stroje treningow-  BIAŁO- NIEBIESKIE

10.03.2020   wtorek G5 -16.30

12.03.2020  czwartek

PRZERWA W TRENINGACH  Z POWODU OGÓLNOPOLSKIEJ KWARANTANNY KORONAWIRUSA

————————————————————–

stroje treningow-  BIAŁO- NIEBIESKIE

03.03.2020   wtorek G5 -16.30

05.03.2020  czwartek Zawada-17.15

08.03.2020 Niedziela Turniej Halny Gorce Kamienica w Łącku

Powołani wszyscy zawodnicy poza zglaszajacymi wyjazdy rodzinne

Zbiórka 7.00 stadion Sandecja,zabieramy sprzęt biały oraz żółty,ochraniacze,obuwie halowe

W przypadku braku odpowiedniego sprzętu proszę o kontakt z Panią Kiero Anną Pych

Podział ekip przesłany zostanie SMS

———

24.02.2020 -wtorek G5 – 16.30

26.02.2020 – MOSIR Zawada – 17.15

————

18.02.2020 – G5 – godzina 16.30

20.02.2020 – MOSIR ZAWADA – godzina 17.15 -18.15

22.02.2020 –  turniej Cam-Pack Okocimski  Brzesko- dwie ekipy Akademii – wyjazd godzina 7.30 stadion Sandecja,

stroje biało niebieskie i  zółto czarne  w zależności od podziału na druzynę A i B, ochraniacze,obuwie halowe,

koszty zostana podane w tygodniu

—-

11.02.2020 – G5 – godzina 16.30

13.02.2020 – MOSIR ZAWADA – godzina 17.15 -18.15

15.02.2020 – MOSIR ZAWADA – godzina 10.00 – 11.30

Mecze wewnętrzne r.2013

—-

TURNIEJ CAM PACK BRZESKO PRZEŁOŻONY NA  22.02.2020 

 – udział  dwie drużyny Akademii Sandecja- 3+1 , bramki 3 x 1,55, 12  minut

–  turniej w godzinach 9.00 – 13.00

–  koszty  wyjazdu podane zostaną na zajęciach


 

 II tydzień ferii – 03- 08.02.2020 – wolny od zajęć treningowych

————————————————————————————————

OBÓZ STACJONARNY  27 – 31.01.2020

Zajęcia stacjonarne dobiegły końca. Oprócz typowych,codziennych  treningów piłkarskich ekipa 2013 uczestniczyła w wielu atrakcjach które doskonale wypełniły nam czas pierwszego tygodnia ferii    Boulder Zone,Bajkoland, Ninja Jump,Kregle Atom oraz spektakl Królowa Lodu w połaczeniu ze smacznymi obiadami w Chacie Zbója spowodowały ze ten okres napewno bedziemy mile wspominać.Bezpieczny transport zabezpieczył  nam Paweł Homoncik BUS a  w opiece nad dziećmi super pomagały  Panie Joanna Bochenek,Anna Pych,Ewelina Skrzypiec i Sabina Szczygieł  oraz Panowie Jan Szczygieł,Marek Ciszewski i  Tomasz Rolka.

Bardzo dziekuję za zaangażowanie i pomoc

———————————————————-

27.01 – 31.01 zajęcia stacjonarne

01.02.2020 TURNIEJ PROFBUD krosno – – wyjazd godzina 7.00 stadion Sandecja

kadra w zakładce Aktualności

sprzet biało- niebieski, getry białe, dresy Akademii,ochraniacze

woda,owoce,drożdżówki itp

 

tyczeń .2020

21 – 25.01

wtorek 16.30 – 17.30  G5- sprzet żółty saller, obuwie halowe, woda

czwartek  17.15 – 18.15 MOSIR  Zawada- sprzet biały saller , obuwie halowe,woda

dyzurni- Potoniec Jakub -” Poti”,Ptaszkowski Ignacy – „Ptasiu”, Pych Kacper – „Pychu”, Rolka Wojciech -„Rolex ”

sobota 25.01.2020 turniej rocznika 2014 – wyznaczeni do reprezentowania rocznika 2013

-Jan Kuruc,Bartosz Irzyk, Alex Ruchała,Mikołaj Bochenek,Seweryn Kęska,Ignacy Ptaszkowski

zbiórka godzina 12.00 MOSiR ulica Nadbrzeżna, sprzęt zółty saller dresy czarne saller, getry białe,ochraniacze,woda

 

14 – 17.01

ubiór – biało- niebieski sprzet saller, dresy czarne, obuwie halowe,woda

dyżurni  -M.Zagórski, N. Szczygieł, A. Ruchała,M..Skrzypiec

wtorek 14.01 –  hala G5 –  godz.16.30 – 17.30

czwartek 16.01  -hala Zawada  – godz.16.45  – 17.45

Bardzo prosze o dokładne zapoznanie sie z informacjami w planie  zajęć oraz w zakładce Aktualności

 

———‚-

styczeń 2020

wtorek – 07.01.2020 – G5 – 16.30

piatek –  10.01 .2020 – G5- 18.00

sobota  11.01.2020 hala MOSiR – Turniej Akademii Sandecja – rocznik 2013 –

Udział biorą dwie ekipy Sandecji rocznik 2013 (wszyscy zawodnicy)

——-

17 .12  – 21.12.2019

wtorek  – 16.30 G5

czwartek –  16,30 G5

piatek – 18.00 G5

———————————————-

09.12 – 15.12.2019

wtorek G5 – 16.30

czwartek – G5 – 16.30

piątek – G5 – 18.00

Niedziela – turniej Sanok – wyjazd godzina 7.00 -stadion Sandecja

kadra na turniej zakładka Aktualności

———————————————————————————–

02.12 – 07.12.2019

Wtorek – G5 16.30

Czwartek – Zawada 16.30

Piątek – G5 – 18.00  sparring

W przypadku nieobecności zawodnika na zajęciach – info do trenera.

——

25.11 -30.11.2019

Pon 17.00 boisko Zabelcze
sparing z 2012 KSZ GOL

wtorek- free

czwartek G 5 – 18.00

piątek G 5- 18.00

sobota – planowany sparring

Niedziela- free

WYBRANE WYDARZENIA W GRUDNIU 2019 i STYCZNIU 2020

03.12 – Mikołaj

15.12 – Turniej Ekoball Sanok

31.12-turniej OZPN NS -hala MOSiR

07.01 START TRENINGÓW

11.01- TURNIEJ DLA 2013 – hala MOSiR -ORGANIZATOR AKADEMIA SANDECJA I RODZICE

27.01- OBÓZ DOCHODZENIOWY

18.11 – 24.11.2019

PONIEDZIAŁEK – FREE

WTOREK – 16.30 – G5

ŚRODA – FREE

CZWARTEK  – 16.30 Zawada

PIATEK – 18.00 G5  -testy (szybkość szybkość specjalna ,skoczność, zonglerka)

SOBOTA – zdjęcia do kalendarza Akademii godzina 10.00 ( wszyscy  obowiazkowo – dresy saller)

NIEDZIELA – FREE

11 – 16.11.2019

wtorek – G5 16.30

czwartek – G5 16.30 odwołany awaria w G5

piątek – G5 – 18.00

W przypadku ewentualnej nieobecnosci konieczne info do trenera lub Pani Kiero Anny.

W najblizszym czasie beda wykonywane zdjęcia do kalendarza Akademii Sandecja – dokładna data zostanie przekazana Rodzicom

 

——-

04 – 09.11.2019

wtorek 16.30 Hala G5

czwartek 16.30 Hala Zawada

piątek – 18.00 Hala G5 – sparring

——-

28.10- 02.11.2019

wtorek 16.30  hala G5

czwartek 16.30 Hala G5

sobota – trening wyznaczeni na turniej godzina 10.00 – 11.00 Sandecja  Estadio mini

niedziela – turniej w AP JASŁO wyjazd 7.00 stadion SANDECJA

Info organizacyjne podane zostanie we wtorek,kadra w czwartek po treningu

——-

21 – 26.10.2019

wtorek 16.10 Estadio mini

czwartek 16.10 Estadio mini

sobota – planowany sparing – godz.10.00 boisko Estadio mini

przeciwnicy APTM,AMO NS

—————-

14 – 19.10.2019

UBIÓR – DRESY AKADEMII

wt – 16.10 zbiórka  Estadio mini – sparing z Dunajcem N.S godz 16.25

czw – 16.10 Estadio mini

sob – mecz AS 2013 – Rodzice

boisko Estadio mini godz 10.00

—————————–

tydzień 07 – 13.10.2019

Estadio mini ,ubiór – dresy ortaliony

wtorek 08.10 – godz.16.10

czwartek  10.10 – godz. 16.10

piatek  – 11.10 – godz.19.10  wyprowadzanie drużyn oraz mecz pokazowy

kadra wprowadzająca w zakladce Aktualności

zbiórka godzina 18.45

————————–

 

tydzień 30.09 – 05.10.2019

wtorek 16.10 Estadio mini

czwartek 16.10 – Estadio mini

—————–

tydzień 16 -21.09.2019

wtorek – 16.00 Estadio mini,stroje biało niebieskie ,dres,ortalion

 czwartek – 16.00  Estadio mini, stroje biało niebieskie, dres,ortalion

 sobota – 18.45    zbiórka – stadion MKS Sandecja Nowy Sacz

                  19.10-   WYPROWADZANIE DRUŻYN SANDECJI i WARTY POZNAŃ

                                 oraz mecz pokazowy rocznika  2013 ( płyta główna – w przerwie)

WYZNACZENI ZAWODNICY  DO WYPROWADZANIA  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA ( kadra w Aktualności)

 

 Informacje dotyczace wejścia na spotkanie Sandecja Nowy Sacz  – Warta Poznań  oraz organizacji meczu pokazowego podane zostana na najbliższych zajęciach przez trenera oraz  kierownika grupy Pania Annę Pych

——————————————————–

 

            tydzień 09 -14.09.2019

 

wtorek – 16.00 Estadio mini,stroje biało niebieskie ,dresy Akademii

czwartek – 16.00  Estadio mini, stroje biało niebieskie, dresy Akademia

sobota – 9.00 – 13.00  turniej z udziałem 8 drużyn

                                                                                                                                                                           zbiórka  8.30  stadion Sandecja

Info w zakładce Aktualnosci

                                                                                                                                                                                          ——————-

tydzień 02 -07.09 .2019

wtorek  – boisko Sandecja  Estadio mini -godzina 16.00

  czwartek – boisko Sandecja -Estadio mini godzina 16.00

                                                                                                                        ——————————————————————————————————

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

27.08 – 31.08.2019

 Harmonogram szkolenia 2013  zgodny  z planem zajęć stacjonarnych -/ akrualnosci/

sobota 31.08.2019  -estadio mini – boisko Sandecja-gry wewnętrzne godzina 9.15 zbiórka ,mecze  9.30 -11.00

podsumowanie zajęc stacjonarnych

—————————-

19 – 24.08.2019

poniedziałek 16.30- estadio mini

wtorek 16.15 – stadion PWSZ               SPARING z DUNAJCEM

czwartek 16.15 -estadio mini

———————-

 12.08 –  17.08.2019

                                                                                          Ze względu na Święto Wniebowzięcia Maryi Panny treningi w tym tygodniu

poniedziałek- 16.45  boisko estadio mini

wtorek 16.15  boisko estadio mini

sobota –  sparring

stroje biało-niebieskie ,białe getry,woda,

                                                                                                     ———————————————————————————-

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

tydzień 06 –  10.08.2019

wtorek 16.15

  czwartek 16.15

sobota -info  w tygodniu

stroje biało-niebieskie ,białe getry,dresy akademii,woda,

Estadio mini

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

tydzień 29-.07 – 03.08.2019

wtorek 16.15  i  czwartek 16.15

Estadio mini

 

DO DNIA  03.08.2019 PROSZE O DECYZJĘ RODZICA O UCZESTNICTWIE DZIECKA ( zawodnika Sandecji ) w obozie  dochodzeniowym

FORMĄ POTWIERDZENIA  UDZIALU W OBOZIE JEST  – sms  lub  e- mail do KIEROWNIK GRUPY ANNY PYCH

HARMONOGRAM JEST UMIESZCZONY W ZAKŁADCE – AKTUALNOŚCI

——————————

tydzień 22-27.07.2019

czwartek 25.07.2019 – 16.30 Sandecja – estadio mini

koszulki białe spodenki niebieskie,woda

                                                                                        sobota 27.07.2019 – 9.00 sparingi  z AP Gród  (r.2012) oraz KS Z „Gol”( 2012/13)

zbiórka 9.00 boisko Zabelcze -biało niebieski saller getry białe,ochraniacze,woda

Rodzice obowiązkowo informują trenera  w przypadku nieobecności zawodnika.

 

 

———————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –  AKADEMIA SANDECJA  – rocznik 2013

tydzień 24-30.06.2019

wtorek  25.06.2019 -17.00 Sandecja – estadio mini

czwartek 27.06.2019 – 17.00 Sandecja – estadio mini

koszulki białe spodenki niebieskie,woda

———————————————————————-

tydzień  03 – 08.06.2019

wtorek  – 04.06.2019 -godzina 17.00 – Sandecja -estadio mini

czwartek – 06.06.2019  godzina 17.00 – Sandecja estadio mini

piątek – 07.06.2019 godzina 17.00  Dzień Dziecka Akademii Sandecja

———————————————————————-

tydzień  27.05- 02.06.2019

wtorek 28.05.2019 -godzina 17.00 – Sandecja -estadio mini

czwartek 30.05.2019  godzina 16.45 – Sandecja estadio mini

Niedziela 02.06. 2019  turniej Dzień Dziecka w Krakowie

obiekty-  Centrum Rozwoju Com Com Zone Kraków – Nowa Huta, ul.Ptaszyckiego 6

zbiórka – stadion Sandecja godzina 6.45 ,wyjazd 6.50 bus Akademii

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > Badania 2013

Kadra turniejowa>Aktualności 2013

———————————————————————————

tydzień  20.05- 05.05.2019

wtorek 21.05.2019 -godzina 17.00 – Sandecja -estadio mini

czwartek 23.05.2019  godzina 17.00 – Sandecja estadio mini

——————————————————————————————–

tydzień 13.05- 18.05.2019

wtorek 14.05.2019  godzina 17.20

HALA ZAWADA

czwartek 16.05.2019  godzina 16.45

HALA ZAWADA

W przypadku poprawy pogody

Trening czwartkowy odbedzie sie na boisku Sandecja -estadio mini -Kilinskiego 47,godzina 17.00

Informacja zostanie podana poprzez SMS

—————————————————————-

tydzień   06 – 11.05.2019

wtorek  07.05.2019

-trening godzina 16.45 hala Zawada

czwartek – 09.05.2019

boisko SANDECJA -estadio mini – godzina 17.00

w przypadku opadów deszczu

trening godzina 16.45  hala Zawada.

INFO O MIEJSCU TRENINGU PRZESŁANE ZPOSTANIE SMS

————————————————————————

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –

AKADEMIA SANDECJA  – rocznik 2013

tydzień 29.04 – 04.05.2019

wtorek 30.04.2019

– trening hala Liceum 4 Sportowe

ulica Nabrzeżna

godzina 17.00

czwartek – 02.05.2019 – trening godzina 17.00

boisko Estadio Mini

————-

Harmonogram

tydzień 22 -27.04.2019

wtorek 23.04.2019 – trening godzina 17.00

Sroda -24.04.2019 – wyprowadzanie zawodników przed meczem  Sandecja -Tychy

zbiórka godzina 18.20

ORGANIZACJA

– obecność obowiazkowa

– ubór dresy Akademii

-zawodnicy wchodza za okazaniem biletu „zerowego”

– rodzice -opiekunowie – koszt biletu 5zł – do zakupu w biurze Sandecja ul.Kilinskiego 47

-wejscie od ulicy Kilinskiego – mała bramka ( naprzeciw „porodówki”)

czwartek 25.04.2019 – trening –godzina 17.00

Ubiór – dresy Akademii

woda niegazowana

zawodnicy przybywaja minimum 5 minut przed rozpoczęciem zajęć

Sobota – TURNIEJ STRÓŻE

                            

Kadra

KADRA ROCZNIKA 2013

– Beerahal Ignacy – ” Ignaś  ”

– Bochenek Mikołaj – „Majki”

– Bocheński Jakub – ” Kempes ”

– Cichy Jakub  – „Veron ”

– Ciszewski  Bartosz – „Ciszek”

– Furtak Bartłomiej – „Fura”

– Janusz Jakub – „Kubella”

– Klimczak Jakub – „Blanko”

– Kęska Seweryn -„Nadal”

– Kuruc Jan -„Dżony”

– Leśniak Bartosz -„Leśny”

– Michalik Jakub – ” Mały      ”

– Potoniec Jakub -” Poti”

– Pych Kacper – „Pychu”

– Rolka Wojciech -„Rolex ”

– Ruchała Alex – ” Bambik  ”

– Skrzypiec Mikołaj – ”  Miki  ”

– Szczygieł Nikodem  -„Niko” „Cigieł”

– Swiderski Kacper  -” Świder ”

– Wiśniewski Jan -„Wiśnia””

– Zagórski Michał – „Misiek”

– Nieć Oliwier – „Oli”

– Pawłowski Jakub –

Badania

 

      Zawodnik

     Badania

1

Cichy Jakub

       27.03.2020


2

Ciszewski Bartłomiej

       22.05.2020

3

Furtak Bartłomiej

       09.09.2020

4

Janusz Jakub

       21.08.2020

5

Lesniak Bartosz

       14.04.2020

6

Potoniec Jakub

         w trakcie

7

Ptaszkowski Ignacy

        17.06.2020

8

Pych Kacper

       26.06.2020

9

Ruchała Alex

       03.04.2020

10

Szczygieł Nikodem

        13.06.2020

11

Zagórski Michał

     w trakcie

12

Irzyk Bartosz

     04.12.2020

14

Bochenek Mikołaj

    17.03.2020

15

__

16

__

17

__

18

__

19

Kuruc Jan

______________

Rolka Wojciech

______________

Kęska Seweryn

______________

Klimczak Jakub

______________

Skrzypiec Mikołaj

    09.11.2019

____________

    15.08.2020

_____________

    11.12.2020

_____________

    05.02.2021

_____________

  w trakcie

 

___________________

 

___________________


___________________

 

___________________

 

Osiągnięcia grupy

 

 

Turnieje/Rozgrywki

turniej SEE CHANCE – III etapy

sparringi Goczałkowice Borussia Akademia – Zagłabie Sosnowiec , AKADEMIA  Borussia

Turniej Akademia APMT

sparringi Dunajec

sparringi Gol , Team , Akademia J,P

Turniej Gorce Kamienica

Turniej Profbud

 

Turniej Narodowy Dzień Sportu

14.09.2019  boisko Sandecja Estadio mini

Dwie drużyny Sandecji rocznik 2013 wzieły udział w zawodach z okazji Narodowego Dnia Sportu

Obie zaprezentowały się bardzo dobrze – licznie zebrani kibice oklaskiwali ich udane zagrania,efektowne akcje , strzały na bramkę oraz parady bramkarzy

Na wyróżnienie zasłuzyli wszyscy zawodnicy rywalizujacy  z rówiesnikami z innych  ekip.

Przy znakomitej pogodzie i sportowej atmosferze zostały rozdane – przedstawiciel MKS  Sandecja prokurent Janusza Świerad,dyrektor Akademii Sandecja Mateusz Dwojak ,koordynator AMO  Andrzej Kuźma-  medale i dyplomy  które w połączeniu z watą cukrowa , malowaniem twarzy i innymi atrakcjami  dały dzieciom dużą radość.

Podziekowania za pomoc w organizacji turnieju  należą się Wydziałowi Sportu Miasta Nowego Sacza – Tomasz Baliczek , MKS Sandecja Nowy Sacz S.A, Akademia Sandecja, MOSiR Nowy Sacz , ZPN Nowy Sacz ( sedziowie)

oraz Rodzicom z kierownik  druzyny  2013  Anną Pych na czele.

—————————————————————————————————————–

Turniej Akademii Beskidzkiej w Ropie

Drużyna Akademii Sandecja  zajęła 4 miejsce w turnieju Akademii Beskidzkiej.

Zawodnicy połączonych roczników 2012 oraz 2013 rywalizowali z kilkoma drużynami o różnym poziomie umiejętności i ….starali się na nie jak najlepiej zareagować.                                                     Dla wszystkich bianko-nerich to kolejne mecze ,kolejne doświadczenia, kolejne medale.Zawody pokazały zaangażowanie i waleczność  najmłodszych adeptów Akademii Sandecja – są więc podstawy aby optymistycznie patrzeć w przyszłość.Narazie niech trwa  dobra zabawa i poznawanie świata piłki.Gra o wynik dopiero przed nimi….

———————————————

XV Piłkarski Dzień Dziecka.

Niedziela 2 czerwca 2019, 
Obiekty Com Com Zone , Kraków Nowa Huta,Ptaszyckiego 6

Drużyna rocznika 2013 rozegrała kolejny turniej.

Tym razem w Krakowie gdzie tamtejszy MZPN zorganizował Dzień Dziecka.

Przejazd busem Akademii z Nowego Sacza do Krakowa  upłynął nam w miłej atmosferze- 

zawodnicy pokazali wspólnie z Panią Kierownik Anną ….talent wokalny serwując szeroki repertuar utworów od „disco polo” do „Jadą jada misie”   

 Natomiast już na obiektach COM COM ZONE młodzi bianko -neri stanęli (co cieszy) na wysokości zadania i w toczonych w szybkim tempie meczach zaprezentowali  licznie zgromadzonym kibicom emocjonujace widowiska.

Obie zgłoszone do zawodów ekipy Sandecji pokazały mega waleczność,dążenie do zwycięstwa i ….ciekawe cieszynki po zdobytych  golach.

Po zawodach nastapiło rozdanie medali, chwila dla mediów i w radosnym nastroju powrót do NS

Podziekowania dla Pani Kierownik Anny, Pana Sebastiana za bezpieczna jazdę i Rodziców za wzorowy doping.

Łupem bramkowym podzielili się 

Jakub ” Hałas”Cichy- 7 goli

Bartek „Fura” Furtak -2 gole

Alex” Pistolero” Ruchala- 2 gole

Jakub „Kubella” -2 gole

Ignaś „Ptasiu”Ptaszkowski – 2 gole

Pozostali zawodnicy – albo świetnie bronili –  Kacper Pych. Bartek „Ciszek”Ciszewski, Antek”Antonious” Wideł albo zaliczali znakomite asysty – Nikodem „Niko” Szczygieł, Mikołaj „Majki”Bochenek, Bartek Leśniak

KADRA TURNIEJOWA  OCENY

Bochenek 6,Cichy 6,Ciszewski 6,Furtak 6

Janusz 6,Leśniak 6,Ptaszkowski 6 

Pych 6 ,Ruchała 6,Szczygieł 6,Wideł 6

————————————————————————————————-

INFORMACJA DLA  ZAWODNIKÓW WYZNACZONYCH NA TURNIEJ

KADRA TURNIEJOWA 

Bochenek,Cichy,Ciszewski,Furtak

Janusz,Leśniak,Ptaszkowski 

Pych,Ruchała,Szczygieł,Wideł

zbiórka – stadion Sandecja godzina 6.45 wyjazd 6.50 bus Akademii 

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > badania 2013

 

    PODZIAŁ NA GRUPY-  chłopcy rocznik 2013 

GRUPA 15

1.Gwarek Wieliczka

2. Sandecja Nowy Sącz I

3. Hutnik Kraków I

4. KS Borek Kraków I

 GRUPA 16

1.Sandecja Nowy Sącz II

2. KS Clepradia Kraków I

3. Hutnik Kraków II

4. KS Borek Kraków II

 

XV Piłkarski Dzień Dziecka.

Niedziela 2 czerwca 2019,
Obiekty Com Com Zone , Kraków Nowa Huta,Ptaszyckiego 6

Drużyna rocznika 2013 rozegrała kolejny turniej.

Tym razem w Krakowie gdzie tamtejszy MZPN zorganizowałm Dzień Dziecka.

Przejazd busem Akademii z Nowego Sacza do Krakowa  upłynął nam w miłej atmosferze-

zawodnicy pokazali wspólnie z Panią Kierownik Anną ….talent wokalny serwując szeroki repertuar utworów od „disco polo” do

„Jadą jada misie”

 Natomiast już na obiektach COM COM ZONE zawodnicy stanęli (co cieszy) na wysokości zadania i w toczonych w szybkim tempie meczach

zaprezentowali  licznie zgromadzonym kibicom emocjonujace widowiska.

Obie zgłoszone do zawodów ekipy Sandecji pokazały mega waleczność,dążenie do zwycięstwa i ….ciekawe cieszynki po zdobytych  golach.

Po zawodach nastapiło rozdanie medali, chwila dla mediów i w radosnym nastroju powrót do NS

Podziekowania dla Pani Kierownik Anny, Pana Sebastiana za bezpieczna jazdę i Rodziców za wzorowy doping.

Łupem bramkowym podzielili się

Jakub ” Hałas”Cichy- 7 goli

Bartek „Fura” Furtak -2 gole

Alex” Pistolero” Ruchala- 2 gole

Jakub „Kubella” -2 gole

Jgnaś „Ptasiu”Ptaszkowski – 2 gole

Pozostali zawodnicy – albo świetnie bronili –  Kacper Pych. Bartek „Ciszek”Ciszewski, Antek”Antonious” Wideł

lub mieli znakomite asysty – Nikodem „Niko” Szczygieł, Mikołaj „Majki”Bochenek, Bartek Leśniak

KADRA TURNIEJOWA  OCENY

Bochenek 6,Cichy 6,Ciszewski 6,Furtak 6

Janusz 6,Leśniak 6,Ptaszkowski 6

Pych 6 ,Ruchała 6,Szczygieł 6,Wideł 6

————————————————————————————————–

I

INFORMACJA DLA  ZAWODNIKÓW WYZNACZONYCH NA TURNIEJ

KADRA TURNIEJOWA

Bochenek,Cichy,Ciszewski,Furtak

Janusz,Leśniak,Ptaszkowski

Pych,Ruchała,Szczygieł,Wideł

 

zbiórka – stadion Sandecja godzina 6.45 wyjazd 6.50 bus Akademii

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > badania 2013

 

 

    PODZIAŁ NA GRUPY-  chłopcy rocznik 2013

GRUPA 15

1.Gwarek Wieliczka

2. Sandecja Nowy Sącz I

3. Hutnik Kraków I

4. KS Borek Kraków I

 GRUPA 16

1.Sandecja Nowy Sącz II

2. KS Clepradia Kraków I

3. Hutnik Kraków II

4. KS Borek Kraków II

Informacje organizacyjne

1) I tura – godz. 9.00-12, zbiórka drużyn o 8.30.
2) koniecznie wypełnić i dostarczyć listę zgłoszeniową przed rozpoczęciem zawodów;
3) bazą do przebierania będzie Hala „Suche Stawy”, jednak ze względu na bardzo dużą ilość uczestników organizator proponuje aby dzieci były już przebrane.
4) drużyny zabierają ze sobą znaczniki piłkarskie (lejbiki);
5) mecze w grupach z udziałem 3 lub 4 drużyn będą toczyć się 2 x 10 minut a po zakończeniu meczów przewiduje się konkurs rzutów karnych (po 3 karne); drużyny w grupie grają systemem „każdy z każdym”, szczegółowy terminarz będzie dostępny u koordynatora lub sędziego danego boiska;
6) każda grupa rozgrywa mecze na wyznaczonym boisku, po zakończeniu rozgrywek nastąpi wręczenie medali, dyplomów i piłek dla drużyn
7) w trakcie turnieju będzie udostępniona bezpłatnie strefa FUN dla dzieci (dmuchańce, konkursy sportowe itp.)
8) od godz. 10 będzie trwał konkurs „Krakowski Messi” (żonglerka piłką + strzelanie piłką do celu), przewidziano nagrody dla najlepszych.

Trenerzy drużyn mogą wytypować i zgłosić do konkursu 2 zawodników

Z uwagi że turniej jest sporym przedsięwzięciem organizacyjnym Organizator apeluje o współpracę z koordynatorem i sędzią danego boiska.

Życzymy udanej zabawy!

Małopolski Związek Piłki Nożnej

                                                                                    REGULAMIN
Organizatorzy Turnieju: Małopolski Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Siemacha Partnerzy Turnieju: Urząd Miasta Krakowa, TAURON, AS Progres, MPEC
1. Termin turnieju: 2.06.2019 r. (niedziela) I tura godz. 9:00 – 12:00, II tura 12:30 – 16:00
2. Miejsce turnieju: kompleks boisk Com-Com Zone i boisko Hutnika, Kraków, ul. Ptaszyckiego 6
3. Zbiórka drużyn: godz. 8:30 (I tura), 12:00 (II tura)
4. Rozpoczęcie turnieju: godz. 9:00
5. W godz. 9-16 rozgrywki w grupach rozgrywkowych podzielonych wg wieku uczestniczących zawodników,                     zakończenie turnieju,po każdej turze wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych
7. Boiska o wymiarach: żaczki, żaki i skrzaty: 30×22 m
8. Bramki o wymiarach: żaczki, żaki i skrzaty: 3×1,8 m
9. Piłka dla żaków i skrzatów: siatkowa lub nr 3
10. Kategorie uczestników (6): żaki (rocznik 2010) żaki (rocznik 2011) skrzaty (rocznik 2012) skrzaty (rocznik 2013) dziewczęta, żaczki (roczniki: 2009-2010-2011)
11. Zawody odbywają w grupach w ww. 5 kategoriach wiekowych.
12. Drużyna liczy maks. 8 zawodników.
13. Na boisku w grze uczestniczy 5 zawodników, w tym bramkarz.
14. Czas gry: 2×10 min (przy 3-4 drużynach w grupie) lub 1×15 min (przy 5 drużynach w grupie); każda drużyna                    rozgrywa 3-4 mecze wg terminarza;po każdym meczu nastąpi seria rzutów karnych (3).
15. Zmiany zawodników w czasie gry przy linii bocznej
16. Przy rzucie wolnym odległość zawodnika od piłki – 3 m.
17. Przepis o spalonym nie obowiązuje.
18. Rzut z autu wykonuje się nogą.
19. Rzut od bramki wykonuje się nogą lub ręką.
20. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do posiadania kart zdrowia i legitymacji szkolnej, za co odpowiedzialni są opiekunowie i trenerzy.
21. Informacje nt. turnieju będą umieszczane na stronie internetowej: www.mzpnkrakow.pl
22. MZPN przysługuje prawo do użycia fotograficznego oraz audio-wizualnego materiału dotyczącego zawodnikó
      oraz przedstawicieli klubów w strojach klubowych jak też i nazw klubów, emblematów dla celów promocyjnych.
      Małopolski Związek Piłki Nożnej jest upoważniony do sporządzenia fotograficznych i audio-wizualnych materiałów, które mogą być udostępniane mediom, sponsorom i partnerom, celem publikacji.
23. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu, jak również dokonania zmian w regulaminie, przysługuje Organizatorowi. Małopolski Związek Piłki Nożnej
———————————————————————————————-

 

 

 

07.05.2019

REJESTRACJA ZAWODNIKA W SYSTEMIE PZPN

Nasza Akadamia jest już przygotowana na Certyfikację przez PZPN!

 

Dlatego też zamieszczamy Państwu instrukcję jak zarejestrować Wasze dzieci do systemu.

 

Prosimy wpisać akademiasandecja.pl

>STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOŚCI-> ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

 

znajdziecie instrukcję jak  krok po kroku  przebiega ten proces

 

Do rejestracji zobowiązane są wszystkie dzieci z roczników od 2006 do 2014.

 

 

06.05.2019

INFORMACJA

 

PROSZE O SPRAWDZANIE STRONY ROCZNIKA 2013

W BIEŻĄCYM TYGODNIU

W PRZYPADKU  OPADÓW DESZCZU PODANA ZOSTANIE  INFORMACJA O MIEJSCU  SZKOLENIA

 

——————————————————————————-

TURNIEJ w Stróżach

27.04.2019

w godzinach 10.30 – 13.30

Ekipa 2013 – rozpoczęła na sztucznym boisku w Strózach etap rywalizacji w turniejach

Mają  one na celu -oprócz radosnej zabawy -spokojne przystosowywanie sie do zasad,reguł gry (fair play,rzut rożny,rzut wolny,aut ,itd),w tej kategorii wiekowej oraz zapoznaniem się poprzez rywalizaję z  poziomem przeciwnika.Wszyscy biorący udział  w tym turnieju zasłuzyli na brawa za zaangażownie,waleczność i dynamikę na boisku ( oraz czasami poza…)

Pomimo lekkiego deszczyku- nikt nie narzekal – bramkarze i obrońcy super bronili dostępu do bamki, napastnicy strzelili kilkanaście goli, na szyi pojawiły się się pierwsze medale, po meczach smakował smaczny obiad -tak  więc te zawody bedziemy wspominać bardzo mile

 

OCENY – skala 1- 6

 

Sandecja 2013/14

Ocena

Furtak Bartek

6

Pych Kacper

6

Cichy Jakub

6

Wideł Antoni

6

Matusik Mateusz

6

Ruchała Alex

6

Janusz Jakub

 6

 

———————————————————————————————-

 

27.04.2019

stroje-dresy Akademii

oraz koszulki,spodenki biało-czarne saller

woda niegazowana

 

zbiórka-10.00-stadion Kolejarza Stróże

boisko o sztucznej nawierzchni

 

/w przypadku opadów deszczu turniej odbędzie się  na hali  -zabieramy odpowiednie obuwie /

 

KADRA NA TURNIEJ

 

Furtak,Cichy,Pych,Wideł

 

Matusik,Ruchała,Janusz

 

 

 

Rozpiska turniejowa zostanie

umIeszczona na stronie w przeddzień

zawodów

————————-

 

WYPROWADZANIE

ŚRODA  24.04.2019

Zbiórka  18.20 bramka mała /od Porodowki/

WSZYSCY ZAWODNICY DRESY AKADEMII

 

PO WYPROWADZENIU DRUŻYN

WSZYSTKIE DZIECI I RODZICE UDAJĄ SIĘ

NA SEKTOR RODZINNY

———————-

 

 

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

SMACZNEGO JAJECZKA

MOKREGO DYNGUSA

– życzy  trener

———————-

 

INFORMACJA

PODZIAŁ ZAWODNIKÓW NA GRUPY TRENINGOWE

 

ROCZNIK 2013 – trener Tomasz Szczepański

zajęcia odbywają sie we

WTORKI- godzina  17.00

CZWARTKI – godzina 17.00

zawodnicy przybywają na zajęcia minimum 5 minut przed ich rozpoczęciem

 

ZE WZGLĘDU MA M.IN WARUNKI ATMOSFERYCZNE

MOŻE DOCHODZIC DO  ZMIAN W HARMONOGRAMIE

PROSZĘ SPRAWDZAĆ  ZAKŁADKĘ PLAN ZAJĘĆ

—————————————————————————————————————-

 

GRUPA NABOROWA – trener Bartłomiej Cisowski

treningi środa, piątek 17:30

– Bożek Ernest

-Głód Kacper

– Irzyk Bartosz

– Jeż Bartłomiej

– Krzemień Jan

– Kucia Karol

– Kuruc Jan

– Rolka Wojciech

– Wierny Igor

 

ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE MOŻE DOCHODZIĆ DO ZMIAN W HARMONOGRAMIE. PROSZĘ O SPRAWDZANIE ZAKŁADKI PLAN ZAJĘĆ

 

 

Łojek Stanisław i Amelia Wańczyk dołączają do rocznika 2012 ( kontakt z trenerem Robertem Bulzakiem).

Dzieci, które pojawiły się na treningach w ostatnim czasie zapraszamy na zajęcia grupy naborowej !!!

 

 

————————————————————————————————–

PRZYPOMINAM O BADANIACH LEKARSKICH

PIERWSZE BADANIE LEKARZ PEDIATRA

MAX.NA 3 MIESIĄCE

NASTĘPNIE BADANIA U LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ

 

————————

 

 

INFORMACJA

Turniej Akademii Beskidzkiej w ROPIE -sobota  22.06.2019

ROCZNIK 2012 i młodsi

system 4+1

czas gry -12 min

w godzinach  9.00-  – 13.00

następnie cześć artystyczna – koncerty ,konkursy zabawy

DOJAZD NA TURNIEJ W SWOIM ZAKRESIE – boisko Ropa

DRESY AKADEMII,KOSZULKA BIAŁA SPODENKI NIEBIESKIE ,GETRY BIAŁE

WYZNACZENI NA ZAWODY Z ROCZNIKA 2013 :

JAKUB POTONIEC,JAKUB,CICHY , BARTŁOMIEJ fURTAK, NIKODEM SZCZYGIEŁ 

 

PLANOWANE WYDARZENIA

02.06.2019

TURNIEJ MZPN KRAKÓW – kategoria skrzaty

COM COM ZONE Kraków Nowa Huta,ul,.Ptaszyckiego 6

system gry 4+1

Zgłoszone dwie drużyny Akademii (info o kadrze na turnieje,godzinie wyjazdu oraz  inne sprawy organizacyjne wkrótce)

——————————————————————————————————————

 

07.06.2019

DZIEŃ DZIECKA W  AKADEMII SANDECJA   ( w fazie organizacji ,info wkrótce)

———————————————

TURNIEJ w Stróżach 27.04.2019  w godzinach 10.30 – 13.30

Ekipa 2013 – rozpoczęła na sztucznym boisku w Strózach etap rywalizacji w turniejach         Mają  one na celu -oprócz radosnej zabawy -spokojne przystosowywanie sie do zasad,reguł gry (fair play,rzut rożny,rzut wolny,aut ,itd),w tej kategorii wiekowej oraz zapoznaniem się poprzez rywalizaję z  poziomem przeciwnika.Wszyscy biorący udział  w tym turnieju zasłuzyli na brawa za zaangażownie,waleczność i dynamikę na boisku ( oraz czasami poza…)

Pomimo lekkiego deszczyku- nikt nie narzekal – co pokazuje charakter ekipy.Bramkarze i obrońcy super bronili dostępu do bamki,napastnicy strzelili kilkanaście goli, na szyi pojawiły się się pierwsze medale a po wyczerpujacych meczach turniejowych smakował  obiad – tak więcogólnie zawody bedziemy wspominać bardzo mile.

 

OCENY – skala 1- 6

 

Sandecja 2013/14

Ocena

Furtak Bartek

6

Pych Kacper

6

Cichy Jakub

6

Wideł Antoni

6

Matusik Mateusz

6

Ruchała Alex

6

Janusz Jakub

 6