U-8 na Turnieju Bellsport w Zakopanem

Zawodnicy Sandecja Nowy Sącz rocznik 2013 na przełomie kwietnia i maja uczestniczyli w bardzo silnie obsadzonych i sprawnie  zorganizowanych zawodach w Zakopanem.  Uczestniczyło w nich 36 drużyn z całej Polski była więc okazja do znakomitego porównania umiejętności, funkcjonowania na boisku oraz poza nim (zachowanie się na zawodach i w ośrodku w którym spaliśmy). Zderzenie z kilkoma ekipami było bolesne ale i my kilkukrotnie pokazaliśmy rozwijający się potencjał drużyny wygrywając mecze. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 18 miejsce co pokazuje ile pracy przed wszystkimi. Podczas turnieju uczestniczyliśmy w wycieczce na Gubałówkę oraz w testach – orientacji przestrzennej oraz szybkości które to sprawdziany wypadły bardzom pozytywnie.

Podziękowania należą się szczególnie kadrze opiekuńczej, które otoczyły dzieci super opieką  i potwierdziły że określenie „Matka Polka” cały czas jest aktualne !!!

Skład drużyny

Hubert Łukasik, Kacper Pych ,Jakub Cichy, Jakub Klimczak, Nikodem Szczygieł, Jakub Michalik Jakub Bocheński, Ignacy Berrahal, Jakub Janusz, Oliwier Nieć, Jan Wiśniewski, Bartosz Ciszewski.

Wszyscy zasłużyli na brawa za godne reprezentowanie Sandecji dodaje trener Tomasz Szczepański.

Wyniki:

U-8 Akademia Sandecja – AP WIKI Sanok – 0 : 0

U-8 Akademia Sandecja – Escola Barcelona – 0 : 5

U-8 Akademia Sandecja – AP Beniaminek Krosno  – 0 : 0

U-8 Akademia Sandecja – Top Biała Podlaska – 3 : 0 

U-8 Akademia Sandecja – Be a Star – 2 : 1

U-8 Akademia Sandecja – Górnik Zabrze – 1 : 4 

U-8 Akademia Sandecja – Kotwica Kołobrzeg – 0 : 4

U-8 Akademia Sandecja – Radomiak Radom  0 : 4

U-8 Akademia Sandecja – GKS Jastrzebie 0 : 3