Zabezpieczone: U-8 (rocznik 2013)
Aktualności

Turniej AP Goal

Data: 20.02.2022  Miejsce: MOSiR Nadbrzeżna Kadra: 1. Łukasik Hubert, 2. Ciszewski Bartłomiej, 3.Pawłowski Jakub, 4. Potoniec Jakub, 5. Furtak Bartłomiej, 6. Wiśniewski Jan, 7. Leśniak Bartosz, 8. Zagórski Michał, 9. Kuruc Jan Koszt: 40 zł/ os ( wpisowe ) Zbiórka: 8.00 MOSiR Zabieramy: dres, kurtka, woda, sprzęt do gry klubowy, ochraniacze, halówki  

Sparing w Limanowej

Data: 19.02.2022  Miejsce: baza APMT Limanowa Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Świderski Kacper,3. Michalik Jakub, 4. Cichy Jakub, 5. Klimczak Jakub, 6. Szczygieł Nikodem, 7.Bocheński Jakub, 8.Berrahal Ignacy, 9. Kęska Seweryn, 10. Kiełbasa Norbert, 11.Skrzypiec Mikołaj Koszt: 30 zł/ os Zbiórka: 8.30 Sandecja ( 9,30 - 11.00 sparing ) Zabieramy: dres, termy, herbatę, czarny sprzęt do gry, korki, ochraniacze, rękawiczki, czapkę, komin,  jedziemy w kurtkach hummel

Sokoliki CUP

Data: 12.02.2022 Miejsce: Stary Sącz hala Kadra: 1. Lukasik Hubert, 2. Furtak Bartłomiej, 3. Potoniec Jakub, 4. Leśniak Bartosz, 5. Wiśniewski Jan, 6. Olchawa Dawid, 7. Pawłowski Jakub, 8. Zagórski Michał, 9. Bochenek Mikołaj Koszt:  30zl/os (wpisowe) Zbiórka:8.40 Stary Sącz Liceum Ogólnokształcące ul. Partyzantów 15 Zabieramy: dres, halówki, ochraniacze, wode, sprzet do gry klubowy.

W razie nieobecności z ważnego powodu proszę o informacje!

  Turniej w Jarosławiu ( 5+1) PLAKAT TURNIEJOWY (klik) Data: 16.01.2022 Miejsce: Jarołsaw hala MOSiR ( hala) Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Bocheński Jakub, 6. Klimczak Jakub,  7. Cichy Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Szczygieł Nikodem, 10. Kęska Seweryn Koszt: 130zł/os ( transport,wpisowe,obiad) Zbiórka: 6.oo MOSIR Zabieramy: halówki, ochraniacze, picie, 2 sniadanie, plecak, sprzęt klubowy, jedziemy w dresach i kurtkach

Sparingi Krosno ( Beniaminek, Cracovia)

Data: 09.01.202

Miejsce: Krosno pod balonem

Kadra:1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Kiełbasa Norbert, 6. Klimczak Jakub,  7. Cichy Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Szczygieł Nikodem, 10. Zagórski Michał, 11. Skrzypiec Mikołaj,

zbiórka: 10.00 MOSIR, planowany powrót ok 16.00

Koszt: 45zl/os

Zabieramy: korki, ochraniacze, picie, 2 sniadanie, czarny sprzęt, jedziemy w dresach i kurtkach

W razie nieobecności z ważnego powodu proszę o pilną informację !

Turniej w Muszynie ( 4+1)

Data: 17.12.2021 Miejsce: Muszyna ( hala ) Kadra: 1.Łukasik Hubert, 2. Skrzypiec Mikołaj, 3. Zagórski Michał, 4. Leśniak Bartosz, 5. Furtak Bartłomiej, 6.Olchawa Dawid, 7. Wiśniewski Jan, 8.Kuruc Jan, 9. Potoniec Jakub, 10. Bochenek Mikołaj BR Koszt: 40zł/ os Zbiórka: ok 15.00(czekam na informacje) Zabieramy: sprzęt do gry z klubu, jedziemy w czarnym sprzęcie, dres hummel, plecak, kurtka, halówki, ochraniacze, ciepła herbata, podwieczorek,

W razie nieobecności z ważnego powodu proszę o pilną informację !

 

Turniej w Krakowie ( 4+1 )

Data: 11-12.12.2021 Miejsce: Kraków ( hala Hutnika ) Kadra: 1.Łukasik Hubert, 2. Skrzypiec Mikołaj, 3. Zagórski Michał, 4. Leśniak Bartosz, 5. Furtak Bartłomiej, 6.Ciszewski Bartosz, 7. Wiśniewski Jan, 8.Kuruc Jan, 9. Potoniec Jakub, 10. Bochenek Mikołaj BR Jeżeli ktoś wypadnie z którejś z drużyn: 11. Olchawa Dawid, 12. Kuruc Jan Koszt: 150zł/ os ( wpisowe + bus ) Zbiórka: sobota rano ( podam jak będę miał informacje), Niedziela zależna od soboty Zabieramy: sprzęt do gry z klubu, jedziemy w czarnym sprzęcie, dres hummel, plecak, kurtka, halówki, ochraniacze, ciepła herbata, 2 śniadanie,  

Cutline CUP ( 4+1)

Data: 11-12.12.2021 Miejsce: Szalowa balon Kadra: 1.Pych Kacper, 2. Nieć Oliwier, 3. Michalik Jakub, 4.Klimczak Jakub, 5. Berrahal Ignacy, 6. Świderski Kacper 7. Bocheński Jakub, 8. Kiełbasa Norbert, 9. Cichy Jakub, 10. Pawłowski Jakub BR Koszt: 120zł ( wpisowe + transport ) Zbiórka: sobota 7.00 MOSIR, niedziela zależna od soboty Zabieramy: sprzęt do gry z klubu, jedziemy w czarnym sprzęcie, dres hummel, plecak, kurtka, korki, ochraniacze, ciepła herbata, 2 śniadanie, termo góra dół, czapka, komin

Barbórka CUP ( 6+1)

Data: 04.12 - 05.12.2021 Miejsce: Zabrze ( sztuczne boisko przykryte halą ) Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Kiełbasa Norbert, 6. Klimczak Jakub,  7. Bocheński Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Szczygieł Nikodem, 10. Ciszewski Bartosz, Koszt: 320zł/os ( transport, zakwaterowanie z wyżywieniem, wpisowe ) Zbiórka: sobota rano ( dokładna informacja jak będę miał rozpiskę ) Zabieramy: jedziemy w dresach Humela, zabieramy czarny strój, żółty, przybory toaletowe, termy, plecaki, prowiant na drogę, getry, korki, ochraniacze, rzeczy do przebrania, Stroje meczowe będą z klubu

W razie nieobecności z ważnego powodu proszę o pilną informację !

 

Cutline CUP w Szalowej

gramy 4+1

Grupa A terminarz,     Grupa B- terminarz

Data: 6-7.11.2021 Miejsce: Szalowa balon Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Cichy Jakub, 6. Klimczak Jakub,  7. Bocheński Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Szczygieł Nikodem
  1. Łukasik Hubert, 2. Skrzypiec Mikołaj, 3. Zagórski Michał, 4. Leśniak Bartosz, 5. Kiełbasa Norbert, 6.Ciszewski Bartosz, 7. Wiśniewski Jan, 8.Keska Seweryn, 9. Potoniec Jakub,
Koszt: 100zł / os ( wpisowe, bus sobota i niedziela ) Zbiórka: Sobota 7.15 hala MOSiR, Niedziela: zależna od soboty Zabieramy: plecaki, strój żółty,  jedziemy w dresach, ortalion,  termy, prowiant, korki, ochraniacze, ciepłą herbatę, 2 śniadanie,  

API CUP Zakopane

Data: 22-24.10.2021 Miejsce: Zakopane Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Cichy Jakub, 6. Klimczak Jakub,  7. Bocheński Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Skrzypiec Mikołaj, 10. Pawłowski Jakub, 11. Szczygieł Nikodem, 12. Zagórski Michał, 13. Leśniak Bartosz, 14. Kiełbasa Norbert, 15.Łukasik Hubert, 16.Ciszewski Bartosz, 17. Bochenek Mikołaj, 18. Furtak Bartłomiej, 19. Potoniec Jakub, Zagramy na 2 drużyny Koszt: 350zł/ os ( pobyt z pełnym wyżywieniem + bus ) Zbiórka: Piątek 9.15 Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna Zabieramy: plecaki, strój żółty, strój biały, jedziemy w dresach, ortalion, przybory toaletowe, getry, termy, prowiant na drogę, rzeczy na przebranie, korki, ochraniacze, rzeczy osobiste

Proszę o pilną informację jeżeli ktoś nie da rady z ważnego powodu  jechać !

 

Steel Cup - eliminacje   Harmonogram gier - klik

Data: 9-10.10.202 Miejsce: Barcice Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Cichy Jakub, 6. Klimczak Jakub,  7. Bocheński Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Skrzypiec Mikołaj, 10. Kęska Seweryn, 11. Szczygieł Nikodem, 12. Zagórski Michał Zbiórka: Sobota: 12.20 Barcice,  Niedziela: zależna od soboty Koszt: 50zł/ os ( wpisowe, w tym picie i drożdżówki ) Zabieramy: plecaki, strój żółty, strój biały, jedziemy w dresach, ortalion, przybory toaletowe, getry, termy, prowiant na drogę, rzeczy na przebranie, korki, ochraniacze  

Proszę o pilną informację jeżeli ktoś nie da rady z ważnego powodu  jechać !

 

PROturnieje link klik

Data: 24 - 26.09.2021 Miejsce: Licheń Stary Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Cichy Jakub, 6. Klimczak Jakub,  7. Bocheński Jakub, 8. Berrahal Ignacy, 9. Ciszewski Bartosz, 10. Kęska Seweryn,    gramy 7x7 Zbiórka: piątek ok 9.00 Koszt: ok 450zł/os ( transport, noclegi, wyżywienie, wpisowe ) zakwaterowanie przy boiskach Hotel 4* link Zabieramy: plecaki, strój żółty, strój biały, jedziemy w dresach, ortalion, przybory toaletowe, getry, termy, prowiant na drogę, rzeczy na przebranie, korki, ochraniacze

Cutline CUP - terminarz ( klik )

Data: 18 i 19 .09.2021 Miejsce: Szalowa ( na zewnątrz nie pod balonem ) Kadra: 1. Łukasik Hubert, 2. Ciszewski Bartosz, 3. Skrzypiec Mikołaj, 4. Zagórski Michał, 5. Kęska Seweryn, 6. Kiełbasa Norbert, 7. Leśniak Bartosz, 8.Potoniec Jakub, 9. Pawłowski Jakub Zbiórka: Sobota 7.15 MOSiR Nadbrzeżna , Niedziela: zależna od wyników sobotnich Koszt: 90zł/ os Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę , 2 śniadanie, przyjeżdżamy w białych strojach, gramy w żółtych,

Proszę o pilną informację jeżeli ktoś nie da rady z ważnego powodu  jechać !

   

Ekstraliga Talentów - Terminarz ( klik )

Data: 18.09.2021 Miejsce: Chełmek Kadra: 1. Pych Kacper, 2. Michalik Jakub, 3. Świderski Kacper, 4. Nieć Oliwier, 5. Cichy Jakub, 6. Klimczak Jakub, 7. Szczygieł Nikodem, 8. Bocheński Jakub, 9. Berrahal Ignacy Zbiórka: 8.30 Hala MOSiR, powrót ok 17 Koszt: 120zł / os ( transport, wpisowe ) Zabieramy: wodę, 2 śniadanie, korki, ochraniacze, jedziemy w białych strojach i dresach, żółte zabieramy do grania,

Proszę o pilną informację jeżeli ktoś nie da rady z ważnego powodu  jechać !

 

Dunajec CUP

Data: 13.08.2021 Zbiórka: 14.10, Boisko PWSZ sztuczne - koniec ok 19.00 Kadra: Sandecja I ( stroje żółte): 1. Berrahal Ignacy, 2. Cichy Jakub, 3. Ciszewski Bartosz, 4. Klimczak Jakub, 5. Michalik Jakub, 6. Szczygieł Nikodem, 7. Świderski Kacper, 8. Pych Kacper, 9.Nieć Oliwier, 10. Zagórski Michał Sandecja II ( stroje białe ): 1. Bochenek Mikołaj, 2. Furtak Bartłomiej,  3. Kęska Seweryn, 4. Kuruc Jan , 5. Kiełbasa Norbert, 6. Leśniak Bartosz, 7. Łukasik Hubert, 8. Rolka Wojciech, 9. Ruchała Alex, 10. Wiśniewski Jan, 11. Olchawa Dawid Nieobecni ( wyjazdy itp): Bocheński Jakub, Skrzypiec Mikołaj, Pawłowski Jakub, Potoniec Jakub Koszt: 30zł/ osoba ( wpisowe w tym wyżywienie ) Zabieramy: korki, ochraniacze, wodę, w razie nie pogody ortalion lub dres,

W przypadku nieobecności kogoś z wymienionych proszę o pilną informację

 

Sparingi w Barcicach (  Sandecja, Dunajec, Białe Orły Warszawa, Team Barcice )

Data: 07.08.2021 Zbiórka: 8.15 Barcice Kadra: 1. Bochenek Mikołaj, 2. Furtak Bartłomiej,  3. Kęska Seweryn, 4. Kuruc Jan , 5. Kiełbasa Norbert, 6. Leśniak Bartosz, 7. Łukasik Hubert,  8. Pawłowski Jakub, 9. Potoniec Jakub, 10. Rolka Wojciech, 11. Ruchała Alex, 12. Wiśniewski Jan, 13. Olchawa Dawid Zabieramy: żółty sprzęt do grani, korki, ochraniacze, wodę,  

Sparingi w Zabełczu ( Sandecja, Dunajec, Zabełcze )

Data: 07.08.2021 Zbiórka: 10.30 Zabełcze Kadra: 1. Berrahal Ignacy, 2. Bocheński Jakub, 3. Cichy Jakub, 4. Ciszewski Bartosz, 5. Klimczak Jakub, 6. Michalik Jakub, 7. Szczygieł Nikodem, 8. Skrzypiec Mikołaj, 9. Świderski Kacper, 10. Pych Kacper, 11.Nieć Oliwier, 12. Zagórski Michał Zabieramy: żółty sprzęt do grani, korki, ochraniacze, wodę,

Wyjazd do Szalowej na trójmecz ( Respect Szalowa, SMS Przemyśl )

Data: 22.07.2021 Miejsce: Szalowa balon Kadra: Wszyscy Zbiórka: 16.00 Sandecja, wyjazd busem Koszt: ok 15-20zł zależności od ilości dzieci Zabieramy: Żółty sprzęt treningowy, wodę do picia, ochraniacze, korki, dobry humor :)     Sobota  - 26.06.2021 turniej -  Turniej Polska Fundacja Sportu i Kultury   -  Kamienica Skład drużyny Sandecja rocznik 2013 Cichy,Nieć,Pych,Szczygieł,Klimczak,Michalik,Potoniec,Bocheński, Zagórski, Skrzypiec wyniki meczów: Sandecja – Luban Maniowy  3- 1 , Szczygieł 2x, Nieć Sandecja – Harnaś Tymbark  6- 0 , Nieć 3x ,Cichy 2 x, Szczygieł Sandecja – Górnik Zabrze  0 -1 Sandecja – AP Wilga Kraków 2-2 , Nieć, Cichy Sandecja – AP Gorce Kamienica  9-0 ,Michalik3, Potoniec, Klimczak,Cichy2x, Bocheński, Zagórski Sandecja – Okocimski 5 – 2 , Cichy, Bocheński, Nieć Szczygieł , Potoniec Ostatecznie drużyna zajęła III miejsce w turnieju za które otrzymała okazały puchar Każdemu  zawodnikowi wręczono dyplom oraz medal. Dziękuję za pomoc w opiece nad ekipa Pani Kiero Annie Pych  i Rodzicom za doping. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Niedziela - 27.06.2021 turniej APMT - stadion LKS Płomień Limanowa Kadra turniejowa Kiełbasa,Kęska, Leśniak, Ruchała, Furtak, Berrahal, Kuruc, Rolka, Łukasik,Świderski Turniej bez klasyfikacji, grano na boiskach w systemie 4+1 oraz na mniejszym boisku 3x3 na cztery bramki . Zawody bardzo sprawnie  przeprowadzone z dużym  zaangażowaniem wszystkich zawodników, Kilka bardzo ładnych akcji zakończonych golami. Na liste strzelców wpisali się wszyscy zawodnicy Sandecji. Drużyna została udekorowana dyplomami oraz medalami. Dziekuje za pomoc organizacyjną Panu Tomaszowi Rolce oraz Rodzicom za doping. -----------------------------------------------------------------  J&j Skotniki- Sport Center kadra Łukasik, Pych,Cichy, Berrahal,Klimczak,Bocheński,Szczygieł,,Skrzypiec,Ciszewski,Nieć, Potoniec, Michalik Turniej - 12/13.06.2021-  JJ  Skotniki Sport Center -organizator Pogoń Kraków - koszt 280  złotych PLAN sobota 12.06.2021 - transport bus AKADEMII SANDECJA godzina 9.00 wyjazd z NS do Krakowa Skotniki - obiad, mecze turniejowe, kolacja ,nocleg  Szkolne Schronisko Młodzieżowe ul. Grochowa 21, Kraków ( przewidziana odnowa biologiczna w JJ sport center- po meczach) Niedziela - 13.06.2021 -  śniadanie Schronisko, mecze fazy finałowej albo po śniadaniu albo po obiedzie (w  JJ Skotniki) ,wyjazd bus AKADEMII z Krakowa Skotniki do NS ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 03.05.2021 Turniej Bellsport Zakopane 30.04 – 02.05.2021 Zawodnicy Sandecja Nowy Sącz rocznik 2013 na przełomie kwietnia i maja uczestniczyli w bardzo silnie obsadzonych i sprawnie  zorganizowanych zawodach w Zakopanem  Uczestniczyło w nich 36 drużyn z całej Polski była więc okazja do znakomitego porównania umiejętności, funkcjonowania na boisku oraz poza nim (zachowanie się na zawodach i w ośrodku w którym spaliśmy). Zderzenie z kilkoma ekipami było bolesne ale i my kilkukrotnie pokazaliśmy rozwijający się potencjał drużyny wygrywając mecze. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 18 miejsce co pokazuje ile pracy przed wszystkimi. Podczas turnieju uczestniczyliśmy w wycieczce na Gubałówkę oraz w testach – orientacji przestrzennej oraz szybkości które to sprawdziany wypadły bardzo pozytywnie. Podziękowania należą się także kadrze opiekuńczej – Pani Kierownik Annie Pych oraz Sabinie Szczygieł które otoczyły dzieci super opieką  i potwierdziły że określenie „Matka Polka” cały czas  jest aktualne Skład drużyny Hubert Łukasik, Kacper Pych ,Jakub Cichy, Jakub Klimczak, Nikodem Szczygieł, Jakub Michalik Jakub Bocheński, Ignacy Berrahal, Jakub Janusz, Oliwier Nieć, Jan Wiśniewski, Bartosz Ciszewski Wszyscy zasłużyli na brawa za godne reprezentowanie Sandecji Wyniki Pierwszy dzień turnieju – w grupie zajmujemy 3 miejsce AP WIKI Sanok – 0 : 0 Escola Barcelona – 0 : 5 AP Beniaminek Krosno  - 0 : 0 Top Biała Podlaska – 3 : 0  Cichy, Klimczak 2   Drugi dzień turnieju Be a Star – 2 : 1  Bocheński, Klimczak Górnik Zabrze – 1 : 4  Szczygieł   Trzeci dzień turnieju Kotwica Kołobrzeg – 0 : 4 Radomiak Radom  0 : 4 GKS Jastrzebie 0 : 3 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 26.04.2021 W związku z  informacjami od Rodziców że  kilku zawodników  z różnych powodów nie będzie mogło uczestniczyć w Turnieju kadra na wyjazd  na turniej Zakopane Bellsport przedstawia się następująco: Cichy,Klimczak,Bocheński,Michalik,Szczygieł,Pych,Berrahal, Nieć,Ciszewski,Łukasik,Janusz, Wiśniewski Wszystkich informacje na temat wyjazdu : co zabieramy, gdzie śpimy, koszty udziela  Kiero ekipy Pani Anna Pych   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 22.04.2021 Podział na tydzień 19-24.04.2021

BIANKO

            NERI
BOCHENEK MIKOŁAJ

IGNACY BERRAHAL

BARTOSZ LEŚNIAK

JAKUB BOCHEŃSKI

JAN WIŚNIEWSKI

CICHY JAKUB

 BARTŁOMIEJ FURTAK

JAKUB KLIMCZAK

 JAN KURUC

JAKUB MICHALIK

 SEWERYN KĘSKA

NIKODEM   SZCZYGIEŁ

 JAKUB PAWŁOWSKI

JAKUB  POTONIEC

 WOJCIECH  ROLKA

MICHAŁ ZAGÓRSKI

 ALEX  RUCHAŁA

MIKOŁAJ SKRZYPIEC

 ŁUKASIK HUBERT

KACPER  PYCH

CISZEWSKI BARTOSZ

OLIWIER NIEĆ

  kontuzje, choroby,zwolnienia KACPER ŚWIDERSKI  
info dnia 20.04.2021 TURNIEJ BELL SPORT  ZAKOPANE  30.04- 02.05.2021 wpisowe 500 zł   PIATEK  wyjazd na mecze turniejowe , transporty własny lub bus akademia ( koszt będzie podany) ,kolacja, nocleg SOBOTA - mecze turniejowe , śniadanie, obiad ,kolacja nocleg NIEDZIELA - mecze turniejowe śniadnie ,obiad ,wyjazd z Turnieju bus akademia ( koszt będzie podany)

koszt 300 zł przy 12 zawodnikach , trener i Kiero gratis

  ORGANIZATOR TURNIEJU INFORMUJE O MOŻLIWOŚCI NOCLEGU ZAWODNIKÓW ORAZ OPIEKUNÓW ( trenerzy, kierownicy) W PLACÓWCE "API"    ( baza turnieju ) NA PODSTAWIE ZAŚWIADCZENIA O UCZESTNICTWIE W RYWALIZACJI SPORTOWEJ WYDANEGO PRZEZ MZPN KRAKÓW ( Fundacja Akademia Sandecja taki dokument posiada) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 20.03.2021 Turniej Rytro Cup 2021 Bardzo dobrze zorganizowane zawody w Rytrze potrakowane zostały  jako ciągłe  doskonalenie rzemiosła piłkarskiego i ogrywanie zawodników przed kolejnymi turniejami . Wszyscy mali Saczersi jak zwykle bardzo się starali za co zostali nagrodzeni okazałym pucharem za pierwsze miejsce   oraz medalami.Trenerzy mieli przyjemność oglądania kilkudziesięciu  bramek , wielu parad bramkarzy, dużej ilości akcji indywidualnych i zespołowych  Najlepszym zawodnikiem ekipy Sandecji został  Jakub"Kempes"Bocheński wyniki Sandecja - Poprad All plast Rytro  5 - 1  gole Berrahal 2 ,Bocheński, Potoniec Sandecja - Poprad Muszyna  2 ;0 gole Klimczak, Cichy Sandecja - AP Biegoniczanka  6:0 , gole Berrahal, Cichy, Klimczak3, Bocheński Sandecja - Goal AP - 6:0 , gole  Klimczak, Świderski 2,Potoniec, Bocheński Sandecja - KS  AP Ogniwo - 6:0 , gole Cichy, Klimczak2, Berrahal , Pych 2 Sandecja - Poprad Rytro - 9:0 , gole Berrahal,Cichy,Klimczak3,Swiderski 2,Cichy, Potoniec   kadra turniejowa- Berrahal, Bocheński, Cichy, Klimczak, Łukasik,Potoniec, Pych, Świderski trener - T.Szczepanski kiero ekipy - Anna Pych ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 14.03.2021 Turniej Bruk Bet Kids Cup rozgrywany bez klasyfikacji w obszernej hali W Dąbowie Tarnowskiej przyniósł wiele emocji piłkarskich. Kolejny raz rywalizowaliśmy  z rówieśnikami i w kilku konfrontacjach odnieśliśmy zwycięstwa  które zawsze cieszą oraz kilka porażek - których przyczyny będziemy omawiać aby w przyszłości ich unikać . Zawodnikiem który najbardziej zaskoczył w tym turnieju był Seweryn Kęska , kilku innych też zagrało bardzo poprawnie - Niko strzelił  kilka goli po akcjach indywidualnych , Pychu - obroniony rzut karny, Kubella i Poti grali  bardzo walecznie  nieustępliwie i skutecznie. Ogólnie wszyscy zasłużyli na pochwały . A pozytywy i negatywy dokładnie omówimy sobie w szatni ...  jest kilka tematów. .. wyniki Sandecja - AP Chrzanów  - 0 - 1 Sandecja - APMT Limanowa   - 2- 1 -  gole  Janusz ,Szczygieł Sandecja - Korona  Kielce  -  3 - 6 - gole Kęska , Potoniec ,Szczygieł Sandecja - Elita Champions Brzesko - 6 - 3 - gole Klimczak Szczygieł, Janusz, Potoniec 2, Ciszewski Sandecja - Okocimski Brzesko  -  1- 3  gole Klimczak Sandecja- Bruk Bet -  4 - 6 - gole Janusz, Szczygieł 2 , Cichy --------------------------------------------------------------------------------------------------     12.03.2021 KADRA na Bruk bet Kids Cup Cichy,Ciszewski, Szczygiel, Skrzypiec,Klimczak, Nieć,Potoniec,Pych,Keska,Michalik wyjazd  14.03.2021 godzina 7.00 Stroje biało-czarne, dresy,ochraniacze,woda,obuwie halowe -------------------------- 08.03.2021 Turniej Gorce Kamienica, hala w Łacku W Niedzielę 07.03.2021 - odbyl  sie kolejny turniej z udziałem ekipy  FAS  r.2013.Zawody przeprowadzono w formule bez klasyfikacji i punktów. Jak zwykle jednak nie zabrakło emocji,goli oraz parad bramkarzy. Zawodnicy rywalizując  z rówieśnikami w dalszym ciągu doskonalili umiejętności i piłkarskie obycie Organizatorzy postarali sie o sprawne przeprowadzenie zawodów  oraz nagradzając zawodników ( i trenerów) medalami sprawili  wszystkim dużo radości. wyniki Sandecja-Dunajec 3-3-Potoniec 2,Michalik, Sandecja-Gorce Kamienica 2-2 Cisowski,Potoniec Sandecja -Piwniczna 5-0 -Cichy,Zagórski,Skrzypiec, Klimczak Sandecja-Dunajec- 1-3 - Bocheński, Sandecja->Harnaś - 4- 2 -Potoniec, Kęska, Potoniec, Michalik, Halny Kamienica II -Sandecja 0 - 8 - Klimczak 2,Cichy, Skrzypiec,Bocheński, Szczygieł 2, Kuruc Sandecja- Chruslice-3-1 - Ciszewski, Ruchała, Potoniec Sandecja- Helena - 2-0 -Skrzypiec, Klimczak Sokoliki Stary Sacz-Sandecja  1-6 -Kęska, Michalik 3, Potoniec, Ruchała Futbol Podegrodzie -Sandecja 2-4- Szczygieł, Klimczak, Zagórski,Bocheński Sandecja I - Sandecja II-  2- 4 , Potoniec 2 , Kuruc, Pych, Cichy, Zagórski   trener- Tomasz Szczepański, Kiero Ekipy - Anna Pych -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 24.02.2021 NAJBLIŻSZE TURNIEJE 07.03.2021 - TURNIEJ GORCE KAMIENICA - wszyscy zawodnicy 14.03.2021 - TURNIEJ TERMALIKA BRUK BET- 10 zawodników 21.03.2021 -  sparring CRACOVIA w Krakowie ul.Wielicka ................ 30.04  - 02.05.2021 - MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BELL SPORT  ZAKOPANE - 12 zawodników 30.04. 2021  Piątek - śniadanie, obiad, kolacja 01.05. 2021   Sobota- śniadanie, obiad, kolacja 02.05. 2021  Niedziela- śniadanie, obiad ................ ................. .................  
  21.02.2021 EKSTRALIGA TALENTÓW "Po naukę" Zawodnicy rocznika 2013 uczestniczyli w  turnieju w Sosnowcu. Był to bardzo pożyteczny sprawdzian umiejętności i kolejna okazja do piłkarskiego obycia.   Lech Poznań  Biali - Sandecja - 1- 5   Szczygieł 2, Berrahal, Świderski,Klimczak Team Gliwice - Sandecja    7-4      Szczygieł 4 Rozwój Katowice - Sandecja   3 - 0 Zagłebie Sosnowiec - Sandecja  7- 4  Zagórski, Nieć , Szczygieł ,Berrahal Lech Poznań niebiescy - Sandecja - 3- 0 Okocimski Brzesko - Sandecja  5-3 , Ciszewski, Świderski, Berrahal Wicher Kobyłka - Sandecja  6- 3 , Świderski 3       --------------------------------------------------------------------------------------------- 19.02.2021 EKSTRALIGA TALENTÓW - ROCZNIK 2013  -TERMIN: 21.02.2021Rozgrywki odbędą się w Hali Kresowa w Sosnowcu, pod adresem:  Kresowa 1, Sosnowiec (boisko ze sztuczną trawą) INFORMACJE  Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, gramy bez publiczności na obiekcie nie może przebywać nikt poza zawodnikami i trenerami .Zgodnie z rozporządzeniami Ministra Zdrowia przypominamy, że podczas pandemii na terenie obiektów sportowych obowiązuje: - obowiązkowa dezynfekcja rąk - wchodząc i opuszczając obiekt - obowiązek zakrywania ust i nosa podczas poruszania się na terenie obiektu Dodatkowo każdy z uczestników jest zobowiązany podpisać oświadczenie o braku objawów choroby COVID-19. Oświadczenie  (kierownik grupy Anna Pych  przekaze do podpisu)  wpisowe 400 zł ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ SYSTEM GRY: 4+1 ROZMIARY BRAMEK: 5m x 2m WYMIARY BOISKA: 44m x 22m Grupa A - zagra w godzinach 8:30 do 11:00 Grupa B - zagra w godzinach 11:30 do 14:00                                                                                                                                                                                                                                                            Grupa C - zagra w godzinach 14:20 do 16:50 Trenerzy drużyn, które rozpoczynają swoje mecze w drugiej i trzeciej sesji gier wchodza  z drużyną pod balon 20 minut przed swoim pierwszym meczem.   PRZEPISY - auty wykonujemy poprzez podanie z linii do wysokości kolan lub wprowadzenie, zawodnik wprowadzający nie może bezpośrednio po wprowadzeniu zdobyć bramki, nawet jeśli piłka dotknie zawodnika  z  drużyny przeciwnej - bramkarz będący w posiadaniu piłki po aucie bramkowym, wprowadza piłkę do gry dowolnie, poza wykopem z ręki za połowę boiska. - bramkarz po położeniu piłki na boisku rozpoczyna grę, może zagrać ją za połowę boiska, przeciwnik może odebrać mu piłkę i zdobyć bramkę.   GRUPA A GODZINY 8:30 do 11:00 PIAST GLIWICE MFK Havířov ARKONIA SZCZECIN VARSOVIA GKS KATOWICE GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ KS ZAKOPANE POWIAT OLKUSKI Każda drużyna rozegra 7 meczów x 17 minut z 3 minutową przerwą między meczami.   GRUPA B GODZINY 11:30 do 14:00 GÓRNIK ZABRZE URSUS WARSZAWA REKORD BIELSKO-BIAŁA BE A STAR WILCZKI WARSZAWA AKADEMIA REISSA JAROCIN STAR STARACHOWICE BENIAMINEK RADOM UKS AP21 CHRZANÓW Każda drużyna rozegra 7 meczów x 17 minut z 3 minutową przerwą między meczami. GRUPA C GODZINY 14:20 do 16:50 FC Baník Ostrava LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA SANDECJA NOWY SĄCZ ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC MOTOR LUBLIN ROZWÓJ KATOWICE OKOCIMSKI BRZESKO WICHER KOBYŁKA Każda drużyna rozegra 7 meczów x 17 minut z 3 minutową przerwą między meczami.   ROZGRYWKI  BEZ PROWADZONEJ KLASYFIKACJI PUNKTOWEJ Podczas ceremonii zakończenia gier przyznajemy wyróżnienia za ofensywną grę dla 3 drużyn każdej grupy, które zdobędą największą ilość bramek. Przyznajemy również 3 wyróżnienia indywidualne dla 3 najlepszych zawodników bez podziału na bramkarza, strzelca i MVP.   International Ekstraliga Talentów Maciej Mróz tel. 513 010 334 email: ekstraligatalentow@gmail.com   REGULAMIN    EKSTRALIGA TALENTÓW  ROCZNIK 2013    OGÓLNE INFORMACJE: -w lidze udział wezmą 24 drużyny z rocznika 2013 i młodsi -  boiska o wymiarach 44m x 22m, bramki: 5m x 2m -każda drużyna rozegra 7 meczów, łącznie 119 minuty -czas gry 1 x 17 minut -podczas gry drużyna liczy 4 zawodników w polu + bramkarz -skład drużyny może liczyć maksymalnie 10 zawodników -drużyny będą podzielone na 3 grupy. W grupach rozgrywki odbywają się na zasadach każdy z każdym. -o wyróżnieniach końcowych decydują w kolejności: ilość zdobytych bramek, ilość straconych bramek, ilość zdobytych punktów, wyniki bezpośrednich spotkań, trzy rzuty karne pomocnicze.   SĘDZIOWANIE i PRZEPISY: -obsadę sędziowską zapewnia organizator -obowiązują ogólne przepisy gry w piłkę nożną PZPN za wyjątkiem przepisu o spalonym -auty wykonujemy poprzez wprowadzenie lub podanie z linii boiska do wysokości kolan. Zawodnik który wprowadzi piłkę nie może bezpośrednio po wprowadzeniu zdobyć bramki, nawet jeśli piłka dotknie zawodnika z drużyny przeciwnej. -bramkarz będący w posiadaniu piłki po aucie bramkowym, wprowadza piłkę do gry dowolnie, poza wykopem piłki z ręki za połowę boiska. -bramkarz po położeniu piłki na boisku rozpoczyna grę, może zagrać ją za połowę boiska, przeciwnik może odebrać mu piłkę i zdobyć bramkę. -gramy piłką rozmiar 4 waga 350g -zmiany zawodników dokonywane są w systemie hokejowym -zawodnicy mogą być wykluczeni z gry za nieprawidłowe zachowanie lub zagranie niezgodne z przepisami na czas od 2 do 5 minut. W wyjątkowych sytuacjach na cały mecz (czerwona kartka) -zobowiązuje się opiekunów drużyn do podania listy uczestników przed zawodami  
12.02.202 Najbliższe wydarzenia  turniejowo - sparringowe KROSNO - sobota  13.02.2021 ,godzina wyjazdu  6.30, mecze -8.30-10.30, koszt 30 z kadra  zostanie wyznaczona po dzisiejszym treningu ( 12.02.2021) SOSNOWIEC -Niedziela 21.2021, turniej miedzynarodowy  , godzina wyjazdu 10.30, mecze - 14.00 - 16.30 - koszt 100 zł kadra zostanie wyznaczona po treningu ( 19.02.2021)   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------       ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 10.02.2021 W niedziele 7.02.21 rocznik 2013 Akademii Sandecja rozegrał turniej halowy piłki nożnej  im. A. Barwińskiego w Tarnowie.                                                                                                                                                 Każda drużyna rozegrała 7 meczy po 14 minut. Spotkania naszej drużyny były bardzo emocjonujące i przyniosły wiele goli.Zawody okazały się bardzo pożyteczne  dla naszych  zawodników, którzy mieli okazję zmierzyć się ze swoimi  rówieśnikami nabierając dalszych doświadczeń oraz porównując umiejętności.Te w kilku meczach okazały się zbyt małe, zwłaszcza w elemencie przyjęcia i kontroli piłki, wykorzystaniu  sytuacji 1x1 ( drybling), Zawodnikom należą się brawa za godne reprezentowanie barw Sandecji bowiem nie można odmówić dzieciom  zaangażowania – należy jednak pamiętać że jest to cecha która  musi charakteryzować każda drużynę…   Sandecja – UKS SMS Stal Mielec 2-2      bramki: Cichy, Ciszewski Sandecja – AP Igloopol Dębica     0-1 Sandecja – AP Okocimski Brzesko  1-3      bramka: Cichy Sandecja – MKS Tarnovia Tarnów  0-1 Sandecja – AP Cracovia Kraków   6-0        bramki: Bocheński 2, Ciszewski, Szczygieł, Klimczak, Świderski. Sandecja – SP KS Metal Tarnów   2-1         bramki: Berrahal, Świderski Sandecja – AP English Footbal 0-2 Najlepszym graczem naszej drużyny został: Jakub Cichy                          Tabela:
  1. AP Okocimski Brzesko
  2. MKS Tarnovia Tarnów
  3. UKS SMS Stal Mielec
  4. AP Igloopol Dębica
  5. AP English Football
  6. Sandecja N.Sącz
  7. AP Cracovia Kraków
  8. Metal Tarów
Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Klimczak, Nikodem Szczygieł, Ignacy Barrahal, Bartosz Ciszewski, Jakub Cichy, Jakub Bocheński, Jakub Potoniec, Kacper Świderski, Jakub Michalik, Mikołaj Skrzypiec. Trener: Tomasz Szczepański ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 11.01.2021 konto rocznika Santander Bank Polska  S.A al. JANA  PAWŁA II  17, 00-854 Warszawa 59109018380000000147380314 IMIĘ I  NAZWISKO ZAWODNIKA, ROCZNIK, OPŁACANY  MIESIĄC , NAZWISKO TRENERA PROWADZĄCEGO   05.01.2021 ZAJĘCIA ZINTENSYFIKOWANE
      data

Rocznik 2013

- zajecia zintensyfikowane

Poniedziałek    11.01.2021

        9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

        11:30 – Obiad

        12.45 -  14.15  BOULDER ZONE

        14.30  ODBIÓR Z BOULDER ZONE

 
     Wtorek  12.01.2021

  9:45 – 11:15 – Trening IV LO                                                                                             11:30 – Obiad

 12:30 – FREESTYLER ( technika, sztuczki piłkarskie)

13.30 -14.40   WARSZTATY TEATRALNE  (symulacje  gry aktorskiej ,wywiadów , spikerki)

Środa

13.01.2021

 

9:45 – 11:00 –  Trening IV LO

11:15 – Obiad

12:15 – 13:15  ZAJĘCIA MOTORYCZNE   (sprawniość ogólna z el skoczności,zwinności, koordynacji)

oraz trening IV LO 13.15 - 14.15

  Czwartek 14.01.2021  

9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12:30 – 14.00  JUMPMANIA

14.00     ODBIÓR Z JUMPMANII

     Piątek   15.01.2021

9:45 – 11:15 –  Trening IV LO

11:30 – Obiad

12.00  - Analiza

12:30 – 14.00  Trening IV LO

       Sobota    16.01.2021 - info w tygodniu ------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------       02.01.2021 FERIE - ZAJECIA ZINTENSYFIKOWANE  w dniach 11.01.2021 - 15.01.2021 PRZEWIDYWANE   7 - 8 TRENINGÓW,ZAJECIA FITNESS,  ZAJECIA FREESTYLE ( sztuczki piłkarski WARSZTATY TEATRALNE, BOULDER ZONE,JUMPMANIA DOKŁADNE INFO - DO WTORKU 05.01.2021
                            
TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY ROCZNIK 2013

Michał Jawczak

600 964 330

jawa9@interia.pl

------------------------------------------------------

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Anna Pych

514785462

annapasiut@interia.pl

------------------------------------------------------

Plan zajęć

Sezon 2021/2022

Plan Tygodnia 14.02 - 20.02

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking, stroje białe Środa: 16.30 - 17.45 gr biała, stroje żółte 17.45-19.00 gr czarna, stroje żółte Piątek: 17.15.00-18.45 Sztuczne boisko Stróże, wszyscy czarne stroje 16.30 bus Sandecja. Sobota: Sparing w Limanowej ( kadra i info ok środy ) Niedziela: Turniej AP Goal na MOSiR ( kadra i info ok środy)

Plan Tygodnia 06.02 - 13.02

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking, stroje białe Środa: 16.30 - 17.45 gr czarna, stroje żółte 17.45-19.00 gr biała, stroje żółte Piątek: 16.00-17.30 Sztuczne boisko Stróże, wszyscy czarne stroje  15.15 bus Sandecja Sobota: Sokoliki CUP ( aktualności ) Pozostali 14.45 zbiórka Orlik w Chełmcu Sparing czarne stroje.

Plan Tygodnia 31.01 - 06.02

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking, stroje białe Środa: 16.30 - 17.45 gr czarna, stroje żółte 17.45-19.00 gr biała, stroje żółte Piątek: 16.00-17.30 Sztuczne boisko Stróże, wszyscy czarne stroje ( prawdopodobnie sparingi) 15.15 bus Sandecja.  

Plan Tygodnia 10.01 - 16.01

Poniedziałek: 17.00 Treking, wszyscy, białe stroje Środa: 16.30 - 17.45 gr biała, 17.45 - 19.00 gr. czarna, stroje żółte Piątek: 16.30 - 18.00 Wszyscy, Barcice, stroje czarne, bus 15.40 SANDECJA Niedziela: Turniej w Jarosławiu ( aktualności ) 17.01 - 21.01 Obóz dochodzeniowy Nowy Sącz  

Plan Tygodnia 03.01 - 09.01

Poniedziałek: 17.00 Treking, wszyscy Środa: 16.30 - 17.45 gr biała, 17.45 - 19.00 gr. czarna, stroje czarne Piątek: 16.30 - 18.00 Wszyscy, Barcice, stroje białe, bus 15.40 SANDECJA Niedziela: Wyjazd na sparingi do Krosna ( Beniaminek Krosno, Cracovia ) - aktualności

Przerwa Świąteczna od 27.12.2021 - 02.01.2022

Plan Tygodnia 13.12 - 19.12

Poniedziałek: 17.00 - 18.00 Treking Środa: 16.30 - 17.45 gr biała, stroje białe, 17.45 - 19.00 gr czarna, stroje białe 4 LO Czwartek: 16.00 wyjazd MOSIR Liga Szalowa, stroje czarne Piątek: Turniej w Muszynie ( aktualności )  

Plan Tygodnia 06.12 - 12.12

Poniedziałek: 17.00 - 18.00 Treking, białe stroje Wtorek: 17.45 - 19.00 IV LO, Mikołajki, czarne stroje Środa: 17.00 - 18.00 IV LO, gr biała, żółte stroje, 18.00- 19.00 IV LO, gr czarna, żółte stroje Sobota - Niedziela: 2 ekipy -  Turniej w Szalowej Cutline CUP,  Turniej w Krakowie na Hutniku ( bez noclegu z dojazdami )

Plan Tygodnia 29.11 - 05.12.2021

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking, Dunajcowa, Stroje białe

Środa: 16.30-17.45 gr czarna, 4 LO stroje zolte. 17.45-19.00 gr biała, stroje zolte

Czwartek: 16.00 wyjazd MOSIR , liga Szalowa, stroje czarne

Sobota-niedziela: Barbórka Cup, turniej w Zabrzu. Dokładne info popołudniu ( 12os)

Plan tygodnia 22.11 - 28.11.2021

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking, Dunajcowa białe stroje

Środa: 16.15-17.30 gr biała, IV LO, żółte stroje

17.40 MOSIR gr czarna wyjazd na sparing do Krynicy na hali. 25zl/os na busa Jeżeli już ktoś wie, że by nie jechał proszę o pilną informacje. Piątek: 16.30-18.00 Barcice, wszyscy, stroje białe, 15.45 bus MOSIR

Plan tygodnia 15.11 - 21.11.2021

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking Hala Dunajcowa 60, stroje białe Środa: 16.30-17.45 gr biała, stroje zolte 17.45-19.00 gr czarna, stroje zolte, 4LO Czwartek: Liga Szalowa, 16.00 MOSIR białe stroje Piątek: 16.30 - 18.00 Barcice, żółte stroje, 15.45 bus MOSIR

Plan tygodnia 08.11 - 14.11.2021

Poniedziałek: 17.00-18.00 Treking Hala Dunajcowa, stroje białe( dokładny adres podam )

Środa:  16.30-17.45 gr biała, stroje zolte 17.45-19.00 gr czarna, stroje zolte, 4LO Piątek:  14.30-16.00 stroje żółte, Sandecja Kilińskiego

Plan Treningów 01.11 - 07.11.2021

Środa: 16.00 - 17.15 gr czarna, białe stroje, hala 4 LO ul. Nadbrzeżna 17.15 - 18.30 gr biała, białe stroje, hala 4 LO ul. Nadbrzeżna Czwartek: Szalowa wszyscy, żółte stroje, zbiórka 15.55 MOSiR Nadbrzeżna Sobota-Niedziela: Turniej Cutline CUP w Szalowej ( aktualności )  

Plan treningów 25.10– 31.10.2021

Poniedziałek: wolne po turnieju Środa: 16.15 - 17.30 gr biała, stroje żółte 18.00 - 19.30 gr czarna sparing w Krynicy ( potwierdzenie wiadomością ) Czwartek: Liga Szalowa, 16.10 zbiórka MOSiR, powrót ok 20.30

Plan treningów 18.10– 24.10.2021

  Poniedziałek: 16.30 – 18.00 Wszyscy, żółte stroje Środa: 16.00– 17.15 gr biała, białe stroje, 17.00– 18.15 gr czarna, białe stroje Piątek - Niedziela: API CUP ( aktualności )

Plan treningów 11.10– 17.10.2021

Poniedziałek: 17.00 – 1830 Wszyscy, białe stroje Środa: 16.00– 17.15 gr czarna, stroje żółte 17.15– 18.30 gr biała, stroje żółte Czwartek: 16.00 – 17.15 gr czarna, stroje białe 17.15 – 18.30 gr biała, stroje białe Sobota: Sparingi Wszyscy 8.45 Orlik Podegrodzie

Plan treningów 04.10– 10.10.2021

Poniedziałek: 17.15 – 18.45 Wszyscy, białe stroje   Środa: 16.15– 17.30 gr biała, stroje żółte 17.30– 18.45 gr czarna, stroje żółte   Piątek: 16.15 – 17.30 gr biała, stroje białe 17.30 – 18.45 gr czarna, stroje białe   Sobota-Niedziela: eliminacje Steel Cup w Barcicach ( aktualności  )

Plan treningów 27.09– 03.10.2021

Poniedziałek: 17.15 – 18.45 Wszyscy, białe stroje ( osoby po turnieju wolne )   Środa: 16.15– 17.30 gr czarna, stroje żółte 17.30– 18.45 gr biała, stroje żółte   Czwartek: 16.15 – 17.30 gr czarna, stroje białe 17.30 – 18.45 gr biała, stroje białe

Plan treningów 20.09– 26.09

Poniedziałek: 17.15 – 18.45 Wszyscy, białe stroje   Środa: 16.15– 17.30 gr biała, stroje żółte 17.30– 18.45 gr czarna, stroje żółte   Czwartek: 16.15 – 17.30 gr biała, stroje białe 17.30 – 18.45 gr czarna, stroje białe   Piątek - Niedziela: Turniej Proturnieje w Licheniu ( aktualnści )

Plan treningów 13.09– 19.09

Poniedziałek: 17.30 – 19.00 Wszyscy, białe stroje   Środa: 16.15– 17.30 gr czarna, stroje żółte 17.30– 18.45 gr biała, stroje żółte   Czwartek: 16.15 – 17.30 gr czarna, stroje biale 17.30 – 18.45 gr biała, stroje białe Sobota-Niedziela: turniej w Szalowej Cutline Cup ( aktualności ) Sobota: turniej w Chełmku Ekstraliga Talentów (aktualności )  

Plan treningów 06.09 - 12.09

Poniedziałek: 17.45 - 19.15 Wszyscy Przetakówka, żółte stroje Czwartek: 16.00 - 17.15 gr Czarna białe stroje, Przetakówka 17.15 - 18.30 gr biała, białe stroje , Przetakówka Sobota: więcej info w tygodniu ( sparing )

Plan treningów 30.08 - 05.09

Poniedziałek: 16.00 - 17.15 Wszyscy, stroje żółte   Środa: 16.00 - 17.15 gr biała, stroje białe 17.15 - 18.30 gr czarna, stroje białe   Czwartek: 16.00 - 17.15 gr biała, stroje białe 17.15 - 18.30 gr czarna, stroje białe

Plan treningów 23.08 - 29.08

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00 Obóz dochodzeniowy  

Plan treningów 16.08 - 22.08

Poniedziałek: 16.00 – 17.15 , Przetakówka, Grupa biała, żółte stroje, 17.15 – 18.30, Przetakówka, Grupa Czarna, żólte stroje,   Środa: 16.00 – 17.15 , Przetakówka, WSZYSCY, białe stroje Czwartek: Sparingi z Beniaminkiem Radom, Przetakówka ( aktualności )  

Plan treningów 09.08 - 15.08

Poniedziałek: 16.00 – 17.15 , Przetakówka, Grupa biała, żółte stroje, 17.15 – 18.30, Przetakówka, Grupa Czarna, żółte stroje,   Środa: 16.00 – 17.15 , Przetakówka, WSZYSCY, żółte stroje,   Piątek: Turniej Dunajec CUP ( aktualności )  

Plan treningów 02.08 - 08.08

Poniedziałek: 16.00 – 17.15 , Przetakówka, Grupa biała, żółte stroje, 17.15 – 18.30, Przetakówka, Grupa Czarna, żółte stroje,   Środa: 16.00 – 17.15 , Przetakówka, Grupa biała, żółte stroje, 17.15 – 18.30, Przetakówka, Grupa Czarna, żółte stroje,   Piątek: 16.00 – 17.15 , Wszyscy, białe stroje   Sobota: 8.15 - 10.00 Barcice ( aktualności) 10.30 - 13.00 Zabełcze ( aktualności )

Plan treningów 26.07 - 01.08

Poniedziałek: 17.00 - 18.15 WSZYSCY, Przetakówka, białe stroje - po treningu spotkanie z rodzicami proszę o obecność Środa: 16.00 - 17.15 , Przetakówka, Grupa biała, żółte stroje, 17.15 - 18.30, Przetakówka, Grupa Czarna, żółte stroje,   Czwartek: 16.00 - 17.15 , Grupa biała, białe stroje 17.15 - 18.30, Grupa Czarna, białe stroje

Plan treningów 19.07 - 25.07

Środa: 16.30 - 17.45 Wszyscy, Przetakówka białe stroje Czwartek: Sparing z Polonią Przemyśl (aktualności)   WRAZ Z ROZPOCZĘCIEM  ZAJĘĆ OKRESIE WIOSENNO-LETNIM NASTĘPUJE PODZIAŁ NA DWIE GRUPY TRENINGOWE SKŁAD OSOBOWY GRUP BEDZIE  ZMIENIANY NA PODSTAWIE OBSERWACJI  ZACHOWAŃ W FUNKCJONOWANIU NA ZAJĘCIA   HARMONOGRAM NA OKRES 21.06 - 27.06.2021 wtorek  22.06- godzina 16.00- Sandecja -Cichy,Szczygieł, Zagórski, Pych, Skrzypiec, Nieć,Bocheński,Potoniec ,Łukasik,Michalik,Kiełbasa, Kęska - godzina  17.15 - Sandecja - Bochenek ,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Kuruc,Rolka,Wiśniewski,Leśniak,Berrahal,Świderski środa  23.06 - wyznaczeni piątek - 25.06 - zakończenie sezonu - godzina 16.00 boisko Przetakówka sobota  - 26.06.2021 turniej - PZPN Kamienica- kadra- Cichy,Nieć,Pych,Szczygieł, Klimczak,Michalik,Potoniec, Bocheński, Zagórski, Skrzypiec stroje  biało czarne , białe getry, ochraniacze, torby,woda ( dresy w przypadku niskich temperatur) ,legitki koszt - 30 zł/os, wyjazd  godzina 8.30,turniej w godzinach  10.00- 14.30 Niedziela - 27.06.2021 turniej APMT - stadion LKS Płomień Limanowa - ul. Michała Dutka 12, 34 - 600 Limanowa Kiełbasa,Kęska, Leśniak, Ruchała, Furtak, Berrahal, Kuruc, Rolka, Łukasik,Świderski stroje  biało czarne , białe getry, ochraniacze, torby,woda ( dresy w przypadku niskich temperatur),legitki koszt 60 zł/os, wyjazd godzina 8.00,turniej w godzinach 9.00 - 13.00   Wiśniewski, Ciszewski, Bochenek, Pawłowski- zwolnieni z powodu wyjazdów wakacyjnych ------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM NA OKRES 14.06 - 20.06.2021 Świderski - zwolniony z zajęć wtorek  15.06- godzina 16.00- Sandecja - wszyscy stroje biało czarne czwartek - 16.06  -godzina 17.35 -Sandecja - wyznaczeni stroje dowolne piątek- 18.06.2021 - godz 16.00 - stroje żółte - Cichy,Szczygieł,Zagórski, Pych ( br),Klimczak,Nieć,Skrzypiec,Ciszewski, Michalik, Bocheński, Potoniec, Berrahal - godz  17.15 - stroje żółte - Łukasik (br),Bochenek (br),Furtak,Pawłowski, Ruchała,Kuruc,Rolka,Wiśniewski,Leśniak, Kęska ------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM NA OKRES 07.06 - 13.06.2021 Świderski - zwolniony z zajęć wtorek -  Sandecja - wszyscy godzina 16.00 środa    - Sandecja info- wyznaczeni - godzina 17.30 Łukasik, Pych,Cichy, Berrahal,Klimczak,Bocheński,Szczygieł,Zagórski,Skrzypiec,Kęska, Ciszewski,Nieć, Potoniec,Skrzypiec, Ruchała, Michalik piatek   - Sandecja - godz 16.00 - stroje żółte - Cichy, Szczygieł,Zagórski, Pych, Klimczak, Nieć,Skrzypiec,Łukasik, Ciszewski, Michalik, Bocheński - godz  17.15 - stroje żółte - Berrahal,Bochenek,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Kuruc,Rolka,Wiśniewski,Leśniak,Potoniec, Kęska sobota/ Niedziela  - turniej POZIOM TOP - JJ Skotniki- sport Center Pogoń Kraków - 10 zawodników - 8 + 2 bramkarze ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ HARMONOGRAM NA OKRES 31.05 - 05.06.2021 Świderski - zwolniony z powodu kontuzji wtorek -  Sandecja - wszyscy 16.00 środa -info- wyznaczeni - 19.00 piatek - Sandecja - godz 16.00 - stroje zółte  -Cichy, Szczygieł,Zagórski, Pych,Klimczak, Leśniak, Nieć, Michalik, Potoniec, Kęska, Berrahal - godz  17.15 - stroje żółte - Bochenek,Furtak,Pawłowski, Ruchała, Ciszewski,Kuruc,Rolka,Wiśniewski, Skrzypiec, Łukasik Bocheński, Michalik  - zwolnieni wyjazd rodzinny / choroba   sobota 05.06.2021 -stroje biało - czarne godzina 11.35 - Bochenek,Pawłowski, Kuruc,Rolka,Furtak,Ruchała, Łukasik ( gra w bramce),Wiśniewski, Kęska,Leśniak, Ciszewski  godzina  12.45 - Skrzypiec,Zagórski, Szczygieł,Cichy,Pych,Nieć, Berrahal, Potoniec, Łukasik ( gra w polu),Ciszewski Bocheński, Michalik, Klimczak  - zwolnieni - wyjazd rodzinny / choroba ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM NA OKRES 24.05 - 29.05.2021 wtorek -  Sandecja - godz 16.00 - stroje białe   Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała, Nieć, Kuruc,Rolka,Leśniak,Ciszewski,Skrzypiec - godz  17.15 - stroje białe - Łukasik, Pych,Cichy,Berrahal,Kęska,Klimczak,Bocheński,Szczygieł,Zagórski,Potoniec ,Michalik - Swiderski - kontuzja środa -info- wyznaczeni - piatek   -Sandecja - godz 16.00 - stroje zółte  -Bochenek,Klimczak,Furtak,Pawłowski, Ruchała, Potoniec, Kęska, Berrahal, Ciszewski, Nieć - godz  17.15 - stroje żółte - Łukasik,Cichy,Szczygieł,Zagórski,Skrzypiec,Kuruc,Rolka,Leśniak,Wiśniewski, Pych Bocheński, Michalik  - zwolnieni sobota 05.06.2021 -stroje biało - czarne godzina 11.35 - Bochenek,Pawłowski, Kuruc,Rolka,Furtak,Ruchała, Łukasik ( gra w bramce),Wiśniewski, Kęska,Leśniak, Ciszewski godzina  12.45 - Skrzypiec,Zagórski, Szczygieł,Cichy,Pych, Nieć, Berrahal,Potoniec, Łukasik ( gra w polu),Ciszewski   HARMONOGRAM NA OKRES 17.05 - 22.05.2021 - Swiderski - kontuzja zwolniony wtorek -  Sandecja - godz 16.00 - stroje białe -Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Ciszewski, Michalik, Nieć, Potoniec, Kuruc,Rolka, - godz  17.15 - stroje białe - Łukasik, Pych,Cichy, Berrahal, Leśniak,Klimczak,Bocheński,Szczygieł,Zagórski,Skrzypiec,Kęska   środa -info- wyznaczeni piatek -Sandecja - godz 16.00 - stroje białe -Bochenek,Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała, Potoniec,Kuruc,Rolka, Kęska,Leśniak, Berrahal - godz  17.15 - stroje białe - Łukasik,Ciszewski,Pych,Cichy,Klimczak,Bocheński,Szczygieł,Zagórski,Skrzypiec,Nieć,Michalik,   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   HARMONOGRAM  NA OKRES  10 - 16.05.2021 wtorek -godzina 16.00 - stroje zółte  -dresy - Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Rolka, Kuruc,Leśniak,Kęska,Berrahal - godzina 17.15 - stroje zółte - dresy - Pych,Cichy,Klimczak,Bocheński,Michalik,Szczygieł,Ciszewski, Zagórski,Nieć,Potoniec, Skrzypiec,Łukasik Środa godzina 19.00 - bedzie info o kadrze treningowej Piatek   godzina  16.00 -stroje białe -dresy - Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Rolka, Kuruc,Leśniak,Kęska - godzina 17.15 - stroje białe- dresy - Pych,Cichy,Klimczak,Bocheński,Michalik,Szczygieł,Ciszewski, Zagórski,Nieć,Potoniec,Skrzypiec,Łukasik, Berrahal Sobota - bedzie info w tygodniu -przewidywane  godziny dopołudniowe - zostanie podana kadra treningowa ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------         HARMONOGRAM  NA OKRES  04 - 09.05.2021   WTOREK  -godzina 16.00 - stroje zółte  -dresy - Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Rolka, Kuruc Ciszewski,Łukasik,Leśniak, Skrzypiec - godzina 17.15 - stroje zółte - dresy - Pych,Cichy,Klimczak,Bocheński,Michalik,Szczygieł, Berrahal, Zagórski,Nieć, Potoniec, Kęska SRODA - godzina 16.00  bedzie info   PIĄTEK -  dwa sparringi z Dunajcem  Nowy Sacz   -  gry 5+1, bramki  5x2, czas gry  4 x 15 minut ( przerwy na wodę  ok 2 minuty) - mecz   godz 16.00 -zbiórka  15.45 - stroje zółte  -dresy - Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Rolka, Kuruc, Ciszewski,Łukasik,Leśniak, Skrzypiec - mecz godz 17.15 - zbiórka  17.00  stroje zółte - dresy - Pych,Cichy,Klimczak,Bocheński,Michalik,Szczygieł, Berrahal, Zagórski,Nieć, Potoniec, Kęska -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM  NA OKRES  26.04.2021 - 02.05.2021 PONIEDZIAŁEK- info w godzinach popołudniowych WTOREK  -godzina 16.00 - stroje zółte -dresy - Bochenek, Wiśniewski,Furtak,Pawłowski, Ruchała,Potoniec,Kęska, Rolka, Kuruc Ciszewski,Łukasik - godzina 17.15 - stroje zółte  - dresy - Pych,Cichy , Klimczak,Bocheński,, Skrzypiec,Michalik,Szczygieł, Berrahal, Zagórski,Nieć, Leśniak, PIĄTEK -  zawodnicy nie wyjeżdzający na turniej do Zakopanego -SPARRING Z ROCZNIKIEM 2014 godzina 16.45 - stroje białe PIĄTEK - wyjazd  na TURNIEJ  BELLSPORT ZAKOPANE - adres  Pardałowka 9 ,w dniach - 30.04 - 02.05 .2021 ( piatek, sobota, niedziela) - dwa komplety  sprzętu - biały i zółty, getry białe i czarne, ochraniacze, torby woda, dresy, przybory toaletowe - boisko 48 x 30, bramki 5x2, 18 minut gry, 5+1, bramkarz przy rozpoczeciu gra  ręka lub nogą tylko do połowy boiska, obuwie lanki lub turfy - mecze - piatek -Beniaminek Krosno 14.00, Sokoliki St. Sacz -16.00, Barcelona Academy-18.00, Top Biała Podlaska 19.00 - sobota -  Be a star Wilczki - 8.00 , następnie  mecze w sobotę i Niedzielę w zależności od zajętego  miejsca - kadra na Zakopane zostanie podana  w poniedziałek 26.04.2021 - koszt przy 12 zawodnikach 300 zł ,transport  wlasny lub bus  Akademia Sandecja ( kwota zostanie podzielona na wyjeżdżających), trener i Kiero grupy gratis ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM  NA OKRES  19- 25.04.21   WTOREK  20.04.2021 - godzina 16.30  - 18.00 -  wszyscy zawodnicy   ŚRODA  21.04.2021 - wyznaczeni - 16.15 - 17.30 - stroje zółte wyznaczeni Berrahal, Bocheński, Cichy,Klimczak,Leśniak,Michalik, Potoniec , Pych, Skrzypiec, Szczygieł , Zagórski, Nieć, Kęska, Ciszewski   PIĄTEK - 23.04.2021   GRUPA   BIANCO  - godzina 16.00 , GRUPA   NERO - 17.20 - obie grupy  stroje białe PODZIAŁ  W ZAKŁADCE  AKTUALNOŚCI --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  - OKRES ZIMOWY 2020/2021- HALA Liceum 4                                                       

Dzieci zostają przyprowadzane przez Rodziców do bocznego wejście i są przejmowane przez Kiero ekipy A. Pych  lub trenera.

Po  zajeciach  odbiór dziecka następuje również  przy bocznym wejściu.

W związku z COVID 19 następuje  zakaz wejścia Rodziców na hale

HARMONOGRAM  NA OKRES  DO 09.04.2021
  • zawodnikom m zostały nakreslone zadania do wykonania w okresie lockdownu ( w trym Swiat Wielkaniocnych)
  • animal moves
  • technika - slalomy , ball mastery,zonglerka
  • sprawnościowe tory zadaniowe
  • stabilkizacja rolowanie
ZACHECAM DO WYSYŁANIA FILMIKÓW Z  WYKONYWANYMI  ZADANIAMI- tom7sz@op.pl   HARMONOGRAM TYDZIEŃ 22 -28.03.2021 wtorek 23.03 - godzina 16.15 stroje żółte piątek 26.03 - godzina 17.30 stroje biale sobota-sparring --------------------------------------------------------------------------     HARMONOGRAM TYDZIEŃ 15 -21.03.2021 wtorek 16.03 - godzina 16.15 stroje żółte piątek 19.03 - godzina 17.30 stroje biale sobota-sparring NIEDZIELA 21.03 Cracovia  godziny 8- 12 ( odwołany  sytuacja COVID) --------------------- Harmonogram  08  - 14.03.2021 wtorek  - 09.03.2021 - 16.15 stroje biało czwratek  - 11.03.2021  17.15 stroje zółte - hala szkoły nr 21 uliga Rokitniańczyków , osiedle Gorzków sobota - bedze informacja Niedziela - 14.03.2021  turniej  BRUK BET TERMALIKA  Kids Cup Turniej w hali Dabrowa Tarnowska ulica Sportowa 4 4+1 , 15 min gry, 7-8 meczów, max 10 zawodników,nagrody wyżywienie, procedury Covid
  HARMONOGRAM TYDZIEŃ  01 - 07.03.2021 wtorek  - 02.03.2021 - 16.15 stroje biało piątek  - 05.03.2021  17.30 stroje zółte Niedziela - 07.03.2021  turniej GORCE cup - hala   Łącko  - mecze w godzinach 8 - 13  Wyjazd w zakresie wlasnym - Rodzice dowożą dzieci do hali w  Łącku , wpisowe od dwóch drużyn 600 zł   ------------------------------------------------------------------------------ HARMONOGRAM  TYDZIEŃ 22- 28.02.2021 wtorek-23.02.2021- godz. 16.15 sprzet bialy   piatek- 26.02.2021 - godz. 15.45 - wyznaczeni PWSZ - sparring z DUNAJCEM ( boisko  sztuczne - DRESY) Pych,Cichy, Szczygieł,Kęska, Berrahal, Świderski,Klimczak,Bocheński,Nieć, Michalik,Skrzypiec piatek - 26.02.2021  - godzina 17.30 - sparring  hala L4 - sprzet żółty Bochenek,, Ciszewski, Lesniak, Kuruc, Rolka, Ruchała, Wiśniewski, Pawłowski,Zagórski poza kadrami - Potoniec, Furtak -kontuzje, choroby   sobota - 27.02.2021 - bedzie info ---------------------------------------------------------   HARMONOGRAM TYDZIEŃ 15-21.02 wtorek-16.02.2021- godz. 16.15 sprzet bialy piatek- 19.02.2021 - godz 17.30 sprzet żółty Niedziela 21.02.2021 -  godzina 10.30 wyjazd na turniej DO SOSNOWCA - EXTRALIGA TALENTÓW                                            -  mecze w godzinach  14.20 - 16.50-   - kadra meczowa 10 osób - wyznaczona po trenigu piątkowym                                       - stroje - koszulki  białe i  zółte, getry białe i czarne, spodenki czarne, dresy, woda,obuwie na sztuczną trawę ( gramy pod balonem)                                        - koszt w7jazdu 120 zł ( transport, wpisowe,wyżywienie)   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Harmonogram- 08 - 14.02.2021 WTOREK  09.02.2021 - 16.15  stroje białe PIĄTEK  - 12.02.2021 -  17.30 stroje zółte SOBOTA -  info wkrótce ------------------------------------------------------------------------------------------ HARMONOGRAM  - TYDZIEŃ  - 01.02.2021  - 07.02.2021 wtorek     02.02.2021  - godzina  16.15 - sprzęt  biały piatek      05.02.2021  - godzina  17.30 - sprzęt zółty Niedziela        07.02.2021  -  wyjazd 7.30 na turniej  Tarnovia - stroje zółto- czarne getry białe, dresy , ochraniacze , woda info o turnieju poniżej  KADRA NA TURNIEJ 1.  Berrahal Ignacy 2. Bocheński Jakub 3. Cichy Jakub 4. Ciszewski Bartosz 5. Klimczak Jakub 6. Leśniak Bartosz 7. Michalik Jakub 8. Potoniec Jakub 9. Skrzypiec Mikołaj 10.Szczygieł Nikodem 11. Świderski Kacper ZASADY  XV  HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ im. Antoniego Barwińskiego
  • Organizatorem turnieju jest SP MKS TARNOVIA TARNÓW.
  • Niedzielę 07.02.2021 r.
  • Miejsce rozegrania turnieju; Hala Sportowa- Wojnicz, ul. Rolnicza 4.
  • Zbiórka  drużyn 8.30
  • W Turnieju bierze udział 8 drużyn.
  • Czas gry jednego spotkania wynosi 14 minut bez przerwy.
  • Maksymalna ilość zawodników w drużynie - 10 *
  • Zespoły występują na parkiecie w 5-cio osobowych składach bramkarz plus 4 zawodników.
  • Zmiany zawodników hokejowe, dokonywane są w strefie przebywania trenera i rezerwowych.
  • Na parkiecie nie może przebywać więcej niż 4 zawodników i bramkarz.
  • O zajętym miejscu decyduje kolejno: większa liczba zdobytych punktów, bezpośrednie spotkanie, różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek, w przypadku więcej niż 2 drużyn z taką samą ilością punktów decyduje tzw. mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami - zasady jw.
  • Podczas trwania turnieju obowiązują przepisy gry w piłkę nożną w dostosowaniu do hali sportowej.
  • Obowiązuje obuwie halowe.
  • Boisko o wymiarach  36m x 18 m.
  • Bramki o wymiarach   3m x  2 m.
  • Mecze rozgrywane są piłką o rozmiarze; 4.
  • Bramkarz może grać rękami tylko w polu karnym do piłki ręcznej.
  • Bramkarz wprowadza piłkę do gry nogą lub ręką w sposób dowolny, jednak musi ona mieć kontakt z podłożem jeszcze przed linią środkową, w innym przypadku drużyna przeciwna wykonuje rzut wolny pośredni z połowy boiska.
  • Chwyt piłki przez bramkarza po zagraniu od swojego zawodnika-rzut wolny pośredni.
  • Rzuty karne wykonuje się z linii rzutów karnych do piłki ręcznej.
  • Rzut z autu i rzut rożny w przypadku wyjścia piłki poza linie boczne wykonuje się przez podanie piłki nogą. Bramka bezpośrednio z autu nie zostaje zaliczona.
  • Obowiązują kary 1-2 minutowe zgodnie z interpretacją sędziego (niesportowe zachowanie, niebezpieczna gra). Na miejsce zawodnika wykluczonego nie może wejść inny zawodnik.
  • W przypadku uderzenia piłki o sufit-rzut wolny pośredni z miejsca kontaktu piłki z sufitem, przyznany drużynie przeciwnej.
  • Odległość przeciwnika przy rzutach wolnych - 5 metrów.
  • Zakaz gry wślizgiem w bezpośrednim kontakcie, nie dotyczy bramkarza we własnym polu karnym.
  • Nagrody - medale , statuetki
  • Wyżywienie - dwie pizze na drużynę , bufet
  • Wpisowe 300 zł
  • Turniej bez udziału rodziców i kibiców !!!! Dopuszcza się 2 osoby funkcyjne; drugi trener i kierownik drużyny.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM tydzień 25- 31.01 wtorek 26.01 godz.17.30 - sprzęt biały piatek 29.01 godz 17.30 -sprzet żółty sobota - 30.01.2021 - wyznaczeni - sparring ------------   18 - 23.01.2021 Wtorek 19.01 godz 16.15 ---sprzęt  bialy Piątek 22.01 godz 17.30 - sprzęt żółty -------------------- ZAJĘCIA ZINTENSYFIKOWANE  11- 15.01.2021
      data

  PLAN  DNIA

Poniedziałek    11.01.2021         9:45 – 11:15 –  Trening IV LO 11:30 – Obiad 12.45 -  14.15  BOULDER ZONE 14.30  ODBIÓR Z LICEUM 4
     Wtorek  12.01.2021   9:45 – 11:15 – Trening IV LO                                                                                             11:30 – Obiad 12:30 – FREESTYLER                                                 ( technika, sztuczki piłkarskie) 13.30 -14.40   WARSZTATY TEATRALNE  (symulacje  gry aktorskiej ,wywiadów , spikerki) 14.45 ODBIÓR LICEUM 4
Środa 13.01.2021 9:45 – 11:00 –  Trening IV LO 11:15 – Obiad 12:15 – 13:15  ZAJĘCIA MOTORYCZNE   (sprawniość ogólna z el skoczności,zwinności, koordynacji) oraz trening IV LO 13.15 - 14.15 14.30 ODBI ÓR LICEUM 4
  Czwartek 14.01.2021   9:45 – 11:15 –  Trening IV LO 11:30 – Obiad 12:30 – 14.00  JUMPMANIA 14.30     ODBIÓR Z  LICEUM 4
     Piątek   15.01.2021 9:45 – 11:15 –  Trening IV LO 11:30 – Obiad 12.00  - Analiza 12:30 – 14.15  Trening IV LO 14.30 ODBIÓR Z LICEUM 4
       Sobota    16.01.2021 - info w tygodniu Ze względu na   obostrzenia oraz inne sprawy organizacyjne  zajęcia  w tym tygodniu  wyglądają  nastepująco: WTOREK 05.01.2021 - GODZINA 16.00 - 17.15  SZKOŁA  nr 20  ( OSIEDLE GORZKÓW) CZWARTEK - 07.01.20- GODZINA 15.15  HALA BARCICE - sparring - wyznaczeni zawodnicy Bochenek,Kuruc ,Wiśniewski, Pawłowski,Ruchała, Rolka,Michalik, Potoniec, Leśniak,Janusz , Zagórski, CZWARTEK - 07.01 GODZINA 17.35  hala  WSB  Centrum Rekreacji ul Zielona Pych, Cichy, Beerahal, Swiderski, Nieć,Bochenski, Skrzypiec, Szczygieł, Ciszewski,Furtak,Klimczak, Kęska   SOBOTA - 09.01.2021  - GODZIN A 11.55 ZDJĘCIA STADION SANDECJA SALA KONFERENCYJNA STROJE  BIAŁE KOSZULKI NIEBIESKIE SPODENKI ,BIAŁE GETRY, OBUWIE HALOWE - OBOWIĄZKOWO ( zdjęcia 4 najmłodszych ekip  wykonywane bedą wewnątrz budynku) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

HARMONOGRAM  21- 26.12.2020

WTOREK - godzina  17.30  HALA LICEUM 4 , stroje białe, ochraniacze , woda

PRZERWA BOŻONARODZENIOWO -  NOWOROCZNA  DO DNIA 04.01.2021

 
HARMONOGRAM  14- 19 .12.2020 WTOREK - 15.12.2020  godzina 16.45-  TESTY  ORAZ  ZDJĘCIA  - hala Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna , stroje biało czarne , ochraniacze,woda PIĄTEK - 18.12. 2020 - godzina  17.30 - Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna, stroje żółte, ochraniacze, woda  

SOBOTA -HALA RYTRO - 19.12.2020 - MECZE godzina  9.00 - 11.00 -sparringi , ZBIÓRKA 9.454

Sokoliki Stary Sacz, Poprad Alplast Rytro,Gol KSZ Zabełcze, Sandecja

Szczygieł, Cichy, Beerahal, Świderski,Michalik,Klimczak,Potoniec,Ciszewski, Nieć,Furtak, Pych

stroje biało- czarne, białe getry -------------------------------------------------

 SOBOTA - HALA RYTRO  - 19.12.2020 - MECZE godzina  11.00 - 13.00 - sparringi , ZBIÓRKA 10.45

Sokoliki Stary Sącz, Poprad Alplast Rytro, Biegoniczanka , Sandecja Bochenek, Janusz,Bocheński, Skrzypiec,Rolka, Kuruc, Ruchała, Pawłowski, Kęska, Leśniak, Zagórski, Wiśniewski stroje biało czarne, czarne getry
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tydzień  07 -12 .XII.2020

Wtorek 08.12.2020 godz 17.25 Piatek  11.12.2020 godz 16.15 (+ prawodopodobnie  Mikołaj się zapowiada ) Sobota 12.12.2020  - free NIEDZIELA - 13.12.2020 -III etap turnieju SEE CHANCE - Hala  Nadbrzeżna - godz 12.00 - 17.00 - finały  ( max 6 zawodników poinformowanych, m.in  SMS) stroje biało - czarne, getry czarne ,dresy ochraniacze, woda   wyniki wkrótce gole - Cichy -8,Szczygieł -5,Beerahal-3,Klimczak -2,Pych-7,Bocheński -3 ---------------------------------------------------------------------------------------------------  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tydzień 01 - 06.12.2020 Wtorek 01.12.20 godz 17.25 Piatek  04.12.2020 godz 17.25 Sobota 05.12.2020 - godz 10.00 - 12.00  HALA - sparringi z rocznikami 2012/13-( zawodnicy powołani zostaną poinformowani SMS)

Niedziela - III ETAP Turnieju See chance przełożony na 13.12.2020

--------------- tydzień 23 -28.11.2020 WTOREK - 24.11.2020  godzina 17.20-  Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna , stroje białe, ochraniacze,woda PIĄTEK - 27.11. 2020 - godzina  17.20 - Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna, stroje żółte, ochraniacze, woda SOBOTA - 28.11.2020 -  godzina 9.15 zbiórka - boisko międzyszkolne ulica Lenartowicza- testy  ( system Ceryfikacji PZPN )                                               - bieg 60 metrów, bieg 600 metrów  (czas biegu, technika biegu)   OBECNOŚĆ OBOWIAZKOWA ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Tydzień 16- 21.11.2020 WTOREK - 17.11.2020  godzina 17.30-  Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna , stroje białe, ochraniacze,woda PIĄTEK - 20.11. 2020 - godzina  17.30 - Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna, stroje żółte, ochraniacze, woda SOBOTA -21.11.2020  - godzina 10.00 - sztucze boisko Barcice- sparringi z Team Barcice NIEDZIELA  22 .11.2020 - Turniej Nowy Sącz- Organizator SeeChance , Turniej Akademii Borussia Dortmund ( Patronat Łukasz Piszczek)- Goczałkowice

Podział na ekipy poszczególnych zawodów  podam w piatek po treningu

Barcice - zbiórka 9.50 -  max 10 zawodników Nowy Sacz- godzina 8.30 zbiórka Hala Nadbrzeżna- przewidzianych  6 zawodników), Goczałkowice -Info wyjeździe,kosztach itd -podane zostanie  w tygodniu- przewidzianych  max 12 zawodników
PLAN ZAJĘĆ WTOREK  -10.11.2020  godzina 17.30 Liceum 4 -ulica Nadbrzeżna , stroje białe, ochraniacze,woda PIĄTEK -13.11. 2020 - godzina  17.30 - Liceum 4 - ulica Nadbrzeżna, stroje zółte, ochraniacze, woda SOBOTA - 14.11.2020 - BEDZIE INFO W TYGODNIU   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM  okres  02 - 08.11.2020

WTOREK   - 03.11.2020 - godzina 17.00 boisko nr 2 Sandecjas- dresy, termy , koszulki białe, ochraniacze, woda PIĄTEK -  06.11. 2020 - godzina  17.00-boisko nr 2  Sandecja   dresy termy ,koszulki zółte,ochraniacze,woda

SOBOTA- sparringi  9.00 oraz 11.00

NIEDZIELA  - 08.11.2020  -  godzina 8.30  zbiórka  -Turniej  - Hala  Nadrzeżna

Bocheński, Cichy,Pych, Skrzypiec,Szczygieł, Zagórski

wyniki Sandecja - Respect - 5 :4 , Dunajec 5:3, APMT Limanowa 4:1,  Akademia Podegrodzie 3:2, Halny Kamienica 9:3, Dunajec II 5 :2

gole-  Bocheński - 5 , Cichy  - 5, Pych- 4 , Skrzypiec - 5 , Szczygieł - 8 , Zagórski- 4

stroje zółte, dresy. ochraniacze oraz  forma sportowa ( pomysł  na grę 1x 1 , gra w ofensywie i defensywie  - wsparcie kolegi z druzyny, kontrola piłki, szybkość)

Rodziców ( w ramach intelektualizacji)  proszę o  zapoznanie dzieci się z regulaminem turnieju  - zasady przepisy czas gry, wymiar boiska, rzut karny, wolny itp

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   WTOREK   - 27.10.2020 - godzina 16.30 boisko Gol Zabełcze - dresy koszulki białe, ochraniacze, woda PIĄTEK -  30.10. 2020 - godzina  17.00-boisko nr 2  Sandecja   dresy koszulki zółte,ochraniacze,woda

SOBOTA- 31.10.2020 - godzina  9.00 - boisko Zabełcze,wyznaczeni sparringi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY- godzina 17.15   Sandecja ŚRODA   - 21.10.2020 - godzina 15.55 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -dresy koszulki białe,ochraniacze,woda PIĄTEK -  23.10. 2020 - godzina  15.55- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -dresy koszulki zółte,ochraniacze,woda SOBOTA - 24.10.2020  SPARRINGI  -  CRACOVIA, DUNAJEC, APMT LIMANOWA,  - godzina 9.00 BOISKO PISARZOWA ( zbiórka  8.45) Informacje o kadrze, strojach  itd  zostanie podana w piątek ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY- godzina 17.15  Sandecja ŚRODA   - 14.10.2020 - godzina 17.00 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -dresy koszulki białe,ochraniacze,woda PIĄTEK -  16.10. 2020 - godzina  17.00- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -dresy koszulki zółte,ochraniacze,woda -------------------------------------------------------------------------------------------------- PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY- godzina 17.00 Sandecja ŚRODA   - 07.10.2020 - godzina 16.00 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda CZWARTEK - 08.10.2020 -  zbiórka godzina 17.00 - boisko Tłoki -  mecz z  Dunajcem  godzina 17.15- POWOŁANI  WSZYSCY  ZAWODNICY  PIĄTEK -  09.10. 2020 - godzina  16.00- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -koszulki zółte,ochraniacze,woda ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawodników prosze o   ubieranie  odzieży termoaktywnej 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY-    WTOREK   - 29 .09.2020 - godzina 17.05 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda CZWARTEK  - 01.10.2020 - sparring z Dunajcem -  boisko  TŁOKI  ODWŁOŁANY Z POWODU WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH PIĄTEK -  02.10. 2020 - godzina  17.05- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 - koszulki zółte,ochraniacze,woda  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY- 17.30  BOISKO SANDECJA   ŚRODA   - 23 .09.2020 - godzina 16.15 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda PIĄTEK -  25.09. 2020 - godzina  16.15- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 - koszulki zółte,ochraniacze,woda SOBOTA - 26.09.2020 - WYZNACZENI SPARRING- godzina  10.00

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY- 17.30  BOISKO SANDECJA ŚRODA   - 16.09.2020 - godzina 17.25 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda PIĄTEK -  18.09. 2020 - godzina  17.25- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 - koszulki zółte,ochraniacze,woda
  HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013 PONIEDZIAŁEK  - WYZNACZENI  - TRENING INDYWIDUALNY- 17.30  BOISKO SANDECJA ŚRODA   - 09.09.2020 - godzina 16.15 - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 -koszulki białe,ochraniacze,woda PIĄTEK -  11.09. 2020 - godzina  16.15- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 - koszulki zółte,ochraniacze,woda --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Treningi  grupowe - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 wtorek  01.09.2020 -godzina 17.50 koszulki białe,ochraniacze, woda piątek 04.09. 2020 - godzina  17.50 , koszulki zółte,ochraniacze,woda   PRZYPOMINAM WYZNACZONYM ZAWODNIKOM ( informacja SMS ) TRENING TECHNIKI INDYWIDUALNEJ -  01.09.2020  boisko SANDECJA godzina 17.30 -------------------------------------------------------------------------------------------------- Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 poniedziałek  24.08.2020 -godzina 16.50 koszulki białe,ochraniacze, woda piątek 28.08. 2020 - godzina  16.50 , koszulki zółte,ochraniacze,woda --------------------------------------------------------------------------------------------------- Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 środa 19.08.2020 -godzina 17:15 koszulki białe,ochraniacze piątek 21.08. 2020 - godzina  18.15 , koszulki zółte,ochraniacze ---------------------------------------------------------------------------------- Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 środa 12.08.2020 -godzina 16.50, koszulki białe,ochraniacze czwartek 13.08.2020 - godzina  16.00, koszulki zółte,ochraniacze  
treningi okres 03-07.08.2020
PONIEDZIAŁEK 03.08.2020 WTOREK 04.08.2020 ŚRODA 05.08.2020     CZWARTEK 06.08.2020     PIĄTEK 07.08.2020
9.00 Zbiórka Kilińskiego 47 10.00 Zbiórka Kilińskiego 47 10.00 Zbiórka Kilińskiego 47 9.15 Zbiórka Kilińskiego 47 9.30 Zbiórka Kilińskiego 47
9.15 10.30   Trening Estadio mini 10.15 11.30 Trening Estadio mini   10.15 11.30 Trening Estadio mini 9.30 10.30 Trening Estadio mini           9-30 10.45 Trening Estadio mini
10.30 10.45     II śniadanie Przebranie w stroje prywatne  
10.45 Przejazd do Stadniny Nawojowa 11.45 Przejście do Maja Chata Zbója 11.45 Przejście do Maja Chata Zbója 10:45   11.00 12.00   Przejazd    Ścianka wspinaczkowa 11.00   Przejscie do Chaty zbója obiad
11.00 13.15        Stadnina Nawojowa   Konie kucyki ognisko
12.10 Przejazd  na obiad 11.45     Przejazd do LOK    
12.15 Obiad   12.15 Obiad   12:20 Obiad   Przebranie wstroje prywatne\ 12.00   13.45 LOK    Strzelnica   Przejazd  na stadion Sandecja  
13.00 Powrót na stadion 13.00 Powrót na stadion 13.00 14.30 Przejazd   Warsztaty    teatralne Nowy Sącz Jagiellońska 36   14.00   Pokaz ćwiczeń     Samoobrony Stadion Sandecja
13.30     14.00 Przyjazd na Stadion Przebranie w stroje Akademii   Aerobic – stadion Sandecja   13.30       Trening Estadio mini 13:30 Sparing  
15..00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15.00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15:00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15:00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji 15:00 Odbiór dzieci Stadion Sandecji
  ------------------------------------------------------------------------------------------ PLAN ZAJĘĆ AKADEMIA SANDECJA - ROCZNIK 2013 w przypadku pogody koszulki białe,ochraniacze, woda   środa   29.07.2020  godzina 17.00 piątek  31.07.2020  godzina 17.00    
  Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 /w przypadku pogody koszulki żółte - woda   środa   22.07.2020  godzina 18.00 piątek  24.07.2020  godzina 18.00 sobota 25.07.2020 - sparringi w godzinach dopołudniowych godzina 8.30 - boisko   KSZ GOL Zabełcze - ekipy SANDECJA 2012, KSZ GOL 2012. SZKÓŁKA JP, SANDECJA 2013, ZBIORKA  godz  8.15 BOISKO  KSZ GOL ZABEŁCZE CICHY, CISZEWSKI,BOCHEŃSKI,FURTAK, ZAGÓRSKI, SKRZYPIEC, KLIMCZAK, LIAM,LEŚNIAK stroje zółte   godzina 11.00 -boisko  TEam Barcice - sparring z 2012/13 ZBIÓRKA godz 10.50 BARCICE BOISKO SZTUCZNE

BOCHENEK, KURUC, ROLKA, RUCHALA,JANUSZ, KĘSKA, JASIEK (nowy zawodnik) ,PTASZKOWSKI

stroje białe Jasiek Nowy strój dostanie jutro.... -------------------- IRZYK ,SZCZYGIEŁ ,PYCH - zwolnieni   ------------------------------------------------ HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) - boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 /w przypadku pogody koszulki białe - woda środa 15.07.2020 godzina 17.00 piątek  17.07.2020 godzina 17.00   sobota  18.07.2020 - sparring z Team Barcice godzina 9.30 - boisko BARCICE stroje zółte  Ruchała, Furtak, Ciszewski, Ptaszkowski, Kęska, Kuruc, Rolka, Bochenek,    sobota 18.07.2020  - sparring z KSZ GOL oraz Szkółka JP - boisko Zabełcze GOL - 12.00 -stroje białe   Pych, Potoniec, Szczygieł,Zagórski,Leśniak, Skrzypiec, Ilay i Liam -testowani                                                                                                 ------------------------------------------------------------------------ HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z UWAGI NA PIATKOWY (10.07.2020 ) MECZ  SENIORÓW SANDECJI PLAN ZAJĘĆ W TYM TYGODNIU PRZEDSTAWIA SIE NASTEPUJACO Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) środa 08.07.2020 godzina 18.10 czwartek  09.07.2020 godzina 17.10 sobota  11.09.2020 - planowany sparring godziny dopołudniowe boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 /w przypadku pogody koszulki zółte - woda PROSZE O ZAPOZNANIE SIE Z INFORMACJAMI W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI
HARMONOGRAM ZAJĘĆ boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki białe Treningi  grupowe (wszyscy zawodnicy) środa 01.07.2020 godzina 16.00 piatek 03.07.2020 godzina 16.00 W zwiazku z wyjazdami wakacyjnymi planowane na sobote  04.07.2020 zakończenie sezonu zostaje przesuniete na inny termin.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 szkolenie  - wtorek 23.06.2020 oraz czwartek 25.06.2020 Podział  w tym tygodniu Grupa  trening indywidualny  - godzina 17.15 -18.10-  Bocheński,Skrzypiec,Zagórski,Cichy, Klimczak, Szczygieł Grupa trening zespołowy- godzina 16.00 -17.10 -Janusz, Bochenek, Leśniak, Potoniec,Pych, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Furtak, Ciszewski,Kęska dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki żółte   -------------------------------------------------------------------------------------------- HARMONOGRAM ZAJĘĆ boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 szkolenie  - wtorek 16.06.2020 oraz czwartek 18.06.2020 Podział  w tym tygodniu Grupa  trening indywidualny  - godzina 16.00 -16.45-  Bocheński, Janusz,Zagórski,Cichy, Klimczak, Szczygieł Grupa trening zespołowy- godzinba 17.00 -18.10 -Pych, Bochenek, Leśniak, Potoniec, Skrzypiec, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Furtak, Ciszewski,Kęska dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki żółte  

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 szkolenie  - wtorek 09.06.  dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki żółte -

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ  AKADEMIA SANDECJA r.2013

boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 szkolenie  - wtorek 09.06.  dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki białe Podział  w tym tygodniu Grupa 1 - godzina 16.15 - 17.20 - Bochenek, Leśniak, Janusz, Potoniec, Skrzypiec ,, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Ciszewski,Furtak, Grupa 2 - godzina  17.30- 18.20 -Cichy, Szczygieł,  Pych, Klimczak,Zagórski,Bocheński Seweryn Kęska - kontuzja Grupa 2 - godzina  17.30- 18.20 -Cichy, Ciszewski, Szczygieł, Furtak, Pych, Klimczak Seweryn Kęska - kontuzja Grupa 2 - godzina  17.30- 18.20 -Cichy, X Szczygieł, Furtak, Pych, Klimczak Seweryn Kęska - kontuzja boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 szkolenie  - wtorek 09.06.  dresy Akademii, woda /w przypadku pogody koszulki białe Podział  w tym tygodniu Grupa 1 - godzina 16.15 - 17.20 - Bochenek, Bocheński, Leśniak, Janusz, Potoniec, Skrzypiec ,Zagórski, Ruchała, Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka Grupa 2 - godzina  17.30- 18.20 -Cichy, Ciszewski, Szczygieł, Furtak, Pych, Klimczak Seweryn Kęska - kontuzja
szkolenie  - wtorek 02.06. oraz czwartek 04.06 boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 dresy akademii, woda, w przypadku pogody koszulki zółte Podział  w tym tygodniu Grupa 1 - godzina 16.20 - 17.30 - Bochenek,Bocheński, Cichy,Ciszewski, Furtak,Janusz,Klimczak,Potoniec,Pych,Skrzypiec,Szczygieł, Zagórski, Grupa 2 - godzina  17.45 - 18.30 -Ruchała,Kuruc, Irzyk, Ptaszkowski,Rolka,Leśniak Seweryn Kęska - kontuzja   W ZWIĄZKU Z MOŻLIWOŚĆIA  ZWIĘKSZENIA ILOŚCI ZAWODNIKÓW  W GRUPIE PODCZAS  TRENINGU INFORMUJĘ ZE W MIESIACU CZERWCU BEDA ONE WYGLADAŁY NASTEPUJACO: TRENING DRUŻYNOWY ( 12  )ORAZ INDYWIDUALNY (6) - PODZIAŁ BĘDZIE USTALANY NA KAŻDY TYDZIEŃ W PRZYPADKU  NIEOBECNOŚCI  OBOWIĄZKOWO INFORMACJA DO TRENERA -------------------------------------------------------------- boisko - Estadio mini - Kilińskiego 47 szkolenie  - wtorek 26.05 oraz czwartek 28.05 dresy akademii, woda, koszulki zółte podział na trzy grupy - poniżej

Wtorek 26.05.2020

Trener. Szczepański   gr. I

16.30 – 17.15

Trener. Szczepański  gr. II 17.30– 18.15

Trener. Szczepański      gr. III

18.30- 19.15
B.Ciszewski M.Skrzypiec J.Kuruc
B.Furtak K.Pych J.Janusz
J.Cichy N.Szczygieł B.Irzyk
B.Leśniak J.Bocheński I.Ptaszkowski
J.Potoniec J.Klimczak A.Bochenek
A.Ruchała M.Zagórski W.Rolka
   

Czwartek 28.05.2020

Trener. Szczepański

gr. 1

16.30- 17.15

Trener. Szczepański gr. II 17.30- 18.15

Trener. Szczepański

gr. III

18.30– 19.15

J.Kuruc B.Ciszewski M.Skrzypiec
J.Janusz B.Furtak K.Pych
B.Irzyk J. Cichy N.Szczygieł
I.Ptaszkowski B.Leśniak J.Bocheński
A.Bochenek J.Potoniec J.Klimczak
W.Rolka A.Ruchała M.Zagórski
-----------------------------------------------------------------------       wtorek - 19.05.2020 - czwartek - 21.05.2020 - dresy akademii,woda. grupy 6 osobowe - trening indywidualny - podział zawodników (w tabelach  przedstawione są godziny zajęć na wtorek oraz czwartek)  

AKADEMIA SANDECJA ROCZNIK 2013

Wtorek 19.05.2020

Trener. T.Szczepański
           gr. I
16.30
Trener. T.Szczepański
gr. II
17.30
Trener. T.Szczepański
gr. III
18.30
M.Skrzypiec B.Ciszewski J.Kuruc
K.Pych B.Furtak J.Kęska
N.Szczygieł J. Cichy B.Irzyk
J.Bocheński B.Leśniak I.Ptaszkowski
J.Klimczak J.Potoniec A.Bochenek
M.Zagórski A.Ruchała J.Janusz
 

AKADEMIA SANDECJA ROCZNIK 2013

Czwartek 21.05.2020

         Trener    T.Szczepański
gr. III
16.30
Trener T.Szczepański
 gr. I
17.30
Trener T.Szczepański
gr. II
  18.30
J.Kuruc M.Skrzypiec B.Ciszewski
J.Kęska K.Pych B.Furtak
B.Irzyk N.Szczygieł J.Cichy
I.Ptaszkowski J.Bocheński B.Leśniak
A.Bochenek J.Klimczak J.Potoniec
J.Janusz M.Zagórski A.Ruchała
  --------------------------------------------------------------- CZWARTEK 14.05.2020 - BOISKO ESTADIO MINI
        PODZIAŁ NA GRUPY  6 -cio  OSOBOWE
14.05.2020
  16.00 – 16.50
  17.00– 17.50
  18.00- 18.50
M.Bochenek B.Ciszewski J.Bocheński
J.Janusz B.Furtak J.Cichy
J.Kuruc B.Irzyk J.Klimczak
I.Ptaszkowski B.Leśniak K.Pych
W.Rolka J. Potoniec N.Szczygieł
M.Skrzypiec A.Ruchała M.Zagórski
  --------------------------------------------------------------------------- stroje treningow-  BIAŁO- NIEBIESKIE 10.03.2020   wtorek G5 -16.30 12.03.2020  czwartek PRZERWA W TRENINGACH  Z POWODU OGÓLNOPOLSKIEJ KWARANTANNY KORONAWIRUSA -------------------------------------------------------------- stroje treningow-  BIAŁO- NIEBIESKIE 03.03.2020   wtorek G5 -16.30 05.03.2020  czwartek Zawada-17.15 08.03.2020 Niedziela Turniej Halny Gorce Kamienica w Łącku Powołani wszyscy zawodnicy poza zglaszajacymi wyjazdy rodzinne Zbiórka 7.00 stadion Sandecja,zabieramy sprzęt biały oraz żółty,ochraniacze,obuwie halowe W przypadku braku odpowiedniego sprzętu proszę o kontakt z Panią Kiero Anną Pych Podział ekip przesłany zostanie SMS --------- 24.02.2020 -wtorek G5 - 16.30 26.02.2020 - MOSIR Zawada - 17.15 ------------ 18.02.2020 - G5 - godzina 16.30 20.02.2020 - MOSIR ZAWADA - godzina 17.15 -18.15 22.02.2020 -  turniej Cam-Pack Okocimski  Brzesko- dwie ekipy Akademii - wyjazd godzina 7.30 stadion Sandecja, stroje biało niebieskie i  zółto czarne  w zależności od podziału na druzynę A i B, ochraniacze,obuwie halowe, koszty zostana podane w tygodniu ---- 11.02.2020 - G5 - godzina 16.30 13.02.2020 - MOSIR ZAWADA - godzina 17.15 -18.15 15.02.2020 - MOSIR ZAWADA - godzina 10.00 - 11.30 Mecze wewnętrzne r.2013 ----

TURNIEJ CAM PACK BRZESKO PRZEŁOŻONY NA  22.02.2020 

 - udział  dwie drużyny Akademii Sandecja- 3+1 , bramki 3 x 1,55, 12  minut

-  turniej w godzinach 9.00 - 13.00

-  koszty  wyjazdu podane zostaną na zajęciach


 

 II tydzień ferii - 03- 08.02.2020 - wolny od zajęć treningowych

------------------------------------------------------------------------------------------------ OBÓZ STACJONARNY  27 - 31.01.2020

Zajęcia stacjonarne dobiegły końca. Oprócz typowych,codziennych  treningów piłkarskich ekipa 2013 uczestniczyła w wielu atrakcjach które doskonale wypełniły nam czas pierwszego tygodnia ferii    Boulder Zone,Bajkoland, Ninja Jump,Kregle Atom oraz spektakl Królowa Lodu w połaczeniu ze smacznymi obiadami w Chacie Zbója spowodowały ze ten okres napewno bedziemy mile wspominać.Bezpieczny transport zabezpieczył  nam Paweł Homoncik BUS a  w opiece nad dziećmi super pomagały  Panie Joanna Bochenek,Anna Pych,Ewelina Skrzypiec i Sabina Szczygieł  oraz Panowie Jan Szczygieł,Marek Ciszewski i  Tomasz Rolka.

Bardzo dziekuję za zaangażowanie i pomoc

---------------------------------------------------------- 27.01 - 31.01 zajęcia stacjonarne 01.02.2020 TURNIEJ PROFBUD krosno - - wyjazd godzina 7.00 stadion Sandecja kadra w zakładce Aktualności sprzet biało- niebieski, getry białe, dresy Akademii,ochraniacze woda,owoce,drożdżówki itp   tyczeń .2020 21 - 25.01 wtorek 16.30 - 17.30  G5- sprzet żółty saller, obuwie halowe, woda czwartek  17.15 - 18.15 MOSIR  Zawada- sprzet biały saller , obuwie halowe,woda dyzurni- Potoniec Jakub -" Poti",Ptaszkowski Ignacy - "Ptasiu", Pych Kacper - "Pychu", Rolka Wojciech -"Rolex " sobota 25.01.2020 turniej rocznika 2014 - wyznaczeni do reprezentowania rocznika 2013 -Jan Kuruc,Bartosz Irzyk, Alex Ruchała,Mikołaj Bochenek,Seweryn Kęska,Ignacy Ptaszkowski zbiórka godzina 12.00 MOSiR ulica Nadbrzeżna, sprzęt zółty saller dresy czarne saller, getry białe,ochraniacze,woda   14 - 17.01 ubiór - biało- niebieski sprzet saller, dresy czarne, obuwie halowe,woda dyżurni  -M.Zagórski, N. Szczygieł, A. Ruchała,M..Skrzypiec wtorek 14.01 -  hala G5 -  godz.16.30 - 17.30 czwartek 16.01  -hala Zawada  - godz.16.45  - 17.45

Bardzo prosze o dokładne zapoznanie sie z informacjami w planie  zajęć oraz w zakładce Aktualności

  ---------'-

styczeń 2020

wtorek - 07.01.2020 - G5 - 16.30 piatek -  10.01 .2020 - G5- 18.00 sobota  11.01.2020 hala MOSiR - Turniej Akademii Sandecja - rocznik 2013 - Udział biorą dwie ekipy Sandecji rocznik 2013 (wszyscy zawodnicy) ------- 17 .12  - 21.12.2019 wtorek  - 16.30 G5 czwartek -  16,30 G5 piatek - 18.00 G5 ---------------------------------------------- 09.12 - 15.12.2019 wtorek G5 - 16.30 czwartek - G5 - 16.30 piątek - G5 - 18.00 Niedziela - turniej Sanok - wyjazd godzina 7.00 -stadion Sandecja kadra na turniej zakładka Aktualności ----------------------------------------------------------------------------------- 02.12 - 07.12.2019 Wtorek - G5 16.30 Czwartek - Zawada 16.30 Piątek - G5 - 18.00  sparring W przypadku nieobecności zawodnika na zajęciach - info do trenera. ------ 25.11 -30.11.2019 Pon 17.00 boisko Zabelcze sparing z 2012 KSZ GOL wtorek- free czwartek G 5 - 18.00 piątek G 5- 18.00 sobota - planowany sparring Niedziela- free --- WYBRANE WYDARZENIA W GRUDNIU 2019 i STYCZNIU 2020 03.12 - Mikołaj 15.12 - Turniej Ekoball Sanok 31.12-turniej OZPN NS -hala MOSiR 07.01 START TRENINGÓW 11.01- TURNIEJ DLA 2013 - hala MOSiR -ORGANIZATOR AKADEMIA SANDECJA I RODZICE 27.01- OBÓZ DOCHODZENIOWY --- 18.11 - 24.11.2019 PONIEDZIAŁEK - FREE WTOREK - 16.30 - G5 ŚRODA - FREE CZWARTEK  - 16.30 Zawada PIATEK - 18.00 G5  -testy (szybkość szybkość specjalna ,skoczność, zonglerka) SOBOTA - zdjęcia do kalendarza Akademii godzina 10.00 ( wszyscy  obowiazkowo - dresy saller) NIEDZIELA - FREE --- 11 - 16.11.2019 wtorek - G5 16.30 czwartek - G5 16.30 odwołany awaria w G5 piątek - G5 - 18.00 W przypadku ewentualnej nieobecnosci konieczne info do trenera lub Pani Kiero Anny. W najblizszym czasie beda wykonywane zdjęcia do kalendarza Akademii Sandecja - dokładna data zostanie przekazana Rodzicom   ------- 04 - 09.11.2019 wtorek 16.30 Hala G5 czwartek 16.30 Hala Zawada piątek - 18.00 Hala G5 - sparring ------- 28.10- 02.11.2019 wtorek 16.30  hala G5 czwartek 16.30 Hala G5 sobota - trening wyznaczeni na turniej godzina 10.00 - 11.00 Sandecja  Estadio mini niedziela - turniej w AP JASŁO wyjazd 7.00 stadion SANDECJA Info organizacyjne podane zostanie we wtorek,kadra w czwartek po treningu ------- 21 - 26.10.2019 wtorek 16.10 Estadio mini czwartek 16.10 Estadio mini sobota - planowany sparing - godz.10.00 boisko Estadio mini przeciwnicy APTM,AMO NS ---------------- 14 - 19.10.2019 UBIÓR - DRESY AKADEMII wt - 16.10 zbiórka  Estadio mini - sparing z Dunajcem N.S godz 16.25 czw - 16.10 Estadio mini sob - mecz AS 2013 - Rodzice boisko Estadio mini godz 10.00 ----------------------------- tydzień 07 - 13.10.2019 Estadio mini ,ubiór - dresy ortaliony wtorek 08.10 - godz.16.10 czwartek  10.10 - godz. 16.10 piatek  - 11.10 - godz.19.10  wyprowadzanie drużyn oraz mecz pokazowy kadra wprowadzająca w zakladce Aktualności zbiórka godzina 18.45 --------------------------   tydzień 30.09 - 05.10.2019 wtorek 16.10 Estadio mini czwartek 16.10 - Estadio mini -----------------

tydzień 16 -21.09.2019

wtorek - 16.00 Estadio mini,stroje biało niebieskie ,dres,ortalion

 czwartek - 16.00  Estadio mini, stroje biało niebieskie, dres,ortalion

 sobota - 18.45    zbiórka - stadion MKS Sandecja Nowy Sacz

                  19.10-   WYPROWADZANIE DRUŻYN SANDECJI i WARTY POZNAŃ                                  oraz mecz pokazowy rocznika  2013 ( płyta główna - w przerwie) WYZNACZENI ZAWODNICY  DO WYPROWADZANIA  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA ( kadra w Aktualności)  

 Informacje dotyczace wejścia na spotkanie Sandecja Nowy Sacz  - Warta Poznań  oraz organizacji meczu pokazowego podane zostana na najbliższych zajęciach przez trenera oraz  kierownika grupy Pania Annę Pych

--------------------------------------------------------  

            tydzień 09 -14.09.2019

 

wtorek - 16.00 Estadio mini,stroje biało niebieskie ,dresy Akademii

czwartek - 16.00  Estadio mini, stroje biało niebieskie, dresy Akademia

sobota - 9.00 - 13.00  turniej z udziałem 8 drużyn

                                                                                                                                                                           zbiórka  8.30  stadion Sandecja

Info w zakładce Aktualnosci

                                                                                                                                                                                          -------------------

tydzień 02 -07.09 .2019

wtorek  - boisko Sandecja  Estadio mini -godzina 16.00

  czwartek - boisko Sandecja -Estadio mini godzina 16.00

                                                                                                                        ------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  -   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

27.08 - 31.08.2019

 Harmonogram szkolenia 2013  zgodny  z planem zajęć stacjonarnych -/ akrualnosci/ sobota 31.08.2019  -estadio mini - boisko Sandecja-gry wewnętrzne godzina 9.15 zbiórka ,mecze  9.30 -11.00 podsumowanie zajęc stacjonarnych ---------------------------- 19 - 24.08.2019 poniedziałek 16.30- estadio mini wtorek 16.15 - stadion PWSZ               SPARING z DUNAJCEM czwartek 16.15 -estadio mini ----------------------

 12.08 -  17.08.2019

                                                                                          Ze względu na Święto Wniebowzięcia Maryi Panny treningi w tym tygodniu

poniedziałek- 16.45  boisko estadio mini

wtorek 16.15  boisko estadio mini

sobota -  sparring

stroje biało-niebieskie ,białe getry,woda,

                                                                                                     ----------------------------------------------------------------------------------  

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  -   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

tydzień 06 -  10.08.2019

wtorek 16.15

  czwartek 16.15

sobota -info  w tygodniu

stroje biało-niebieskie ,białe getry,dresy akademii,woda,

Estadio mini

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ  -   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

tydzień 29-.07 - 03.08.2019

wtorek 16.15  i  czwartek 16.15

Estadio mini

  DO DNIA  03.08.2019 PROSZE O DECYZJĘ RODZICA O UCZESTNICTWIE DZIECKA ( zawodnika Sandecji ) w obozie  dochodzeniowym FORMĄ POTWIERDZENIA  UDZIALU W OBOZIE JEST  - sms  lub  e- mail do KIEROWNIK GRUPY ANNY PYCH HARMONOGRAM JEST UMIESZCZONY W ZAKŁADCE - AKTUALNOŚCI ------------------------------

tydzień 22-27.07.2019

czwartek 25.07.2019 - 16.30 Sandecja - estadio mini

koszulki białe spodenki niebieskie,woda

                                                                                        sobota 27.07.2019 - 9.00 sparingi  z AP Gród  (r.2012) oraz KS Z "Gol"( 2012/13)

zbiórka 9.00 boisko Zabelcze -biało niebieski saller getry białe,ochraniacze,woda

Rodzice obowiązkowo informują trenera  w przypadku nieobecności zawodnika.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  -  AKADEMIA SANDECJA  - rocznik 2013

tydzień 24-30.06.2019

wtorek  25.06.2019 -17.00 Sandecja - estadio mini

czwartek 27.06.2019 - 17.00 Sandecja - estadio mini

koszulki białe spodenki niebieskie,woda

----------------------------------------------------------------------

tydzień  03 - 08.06.2019

wtorek  - 04.06.2019 -godzina 17.00 - Sandecja -estadio mini

czwartek - 06.06.2019  godzina 17.00 - Sandecja estadio mini

piątek - 07.06.2019 godzina 17.00  Dzień Dziecka Akademii Sandecja

----------------------------------------------------------------------

tydzień  27.05- 02.06.2019

wtorek 28.05.2019 -godzina 17.00 - Sandecja -estadio mini

czwartek 30.05.2019  godzina 16.45 - Sandecja estadio mini

Niedziela 02.06. 2019  turniej Dzień Dziecka w Krakowie

obiekty-  Centrum Rozwoju Com Com Zone Kraków - Nowa Huta, ul.Ptaszyckiego 6

zbiórka - stadion Sandecja godzina 6.45 ,wyjazd 6.50 bus Akademii

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > Badania 2013

Kadra turniejowa>Aktualności 2013

---------------------------------------------------------------------------------

tydzień  20.05- 05.05.2019

wtorek 21.05.2019 -godzina 17.00 - Sandecja -estadio mini

czwartek 23.05.2019  godzina 17.00 - Sandecja estadio mini

--------------------------------------------------------------------------------------------

tydzień 13.05- 18.05.2019

wtorek 14.05.2019  godzina 17.20

HALA ZAWADA

czwartek 16.05.2019  godzina 16.45

HALA ZAWADA

W przypadku poprawy pogody

Trening czwartkowy odbedzie sie na boisku Sandecja -estadio mini -Kilinskiego 47,godzina 17.00

Informacja zostanie podana poprzez SMS

----------------------------------------------------------------

tydzień   06 - 11.05.2019

wtorek  07.05.2019

-trening godzina 16.45 hala Zawada

czwartek - 09.05.2019

boisko SANDECJA -estadio mini - godzina 17.00

w przypadku opadów deszczu

trening godzina 16.45  hala Zawada.

INFO O MIEJSCU TRENINGU PRZESŁANE ZPOSTANIE SMS

------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  -

AKADEMIA SANDECJA  - rocznik 2013

tydzień 29.04 - 04.05.2019

wtorek 30.04.2019

- trening hala Liceum 4 Sportowe

ulica Nabrzeżna

godzina 17.00

czwartek - 02.05.2019 - trening godzina 17.00

boisko Estadio Mini

-------------

Harmonogram

tydzień 22 -27.04.2019

wtorek 23.04.2019 - trening godzina 17.00

Sroda -24.04.2019 - wyprowadzanie zawodników przed meczem  Sandecja -Tychy

zbiórka godzina 18.20

ORGANIZACJA

- obecność obowiazkowa

- ubór dresy Akademii

-zawodnicy wchodza za okazaniem biletu "zerowego"

- rodzice -opiekunowie - koszt biletu 5zł - do zakupu w biurze Sandecja ul.Kilinskiego 47

-wejscie od ulicy Kilinskiego - mała bramka ( naprzeciw "porodówki")

czwartek 25.04.2019 - trening --godzina 17.00

Ubiór - dresy Akademii

woda niegazowana

zawodnicy przybywaja minimum 5 minut przed rozpoczęciem zajęć

Sobota - TURNIEJ STRÓŻE

                            

Kadra
  Grupa Biała                                                                   Grupa Czarna
  1. Berrahal Ignacy                                                                     1. Bochenek Mikołaj
  2. Bocheński Jakub                                                                   2. Furtak Bartłomiej
  3. Cichy Jakub                                                                            3. Kęska Seweryn
  4. Ciszewski Bartosz                                                                  4. Kuruc Jan
  5. Klimczak Jakub                                                                     5. Kiełbasa Norbert
  6. Michalik Jakub                                                                      6. Leśniak Bartosz
  7. Szczygieł Nikodem                                                                7. Łukasik Hubert
  8. Skrzypiec Mikołaj                                                                 8. Pawłowski Jakub
  9. Świderski Kacper                                                                  9. Potoniec Jakub
  10. Pych Kacper                                                                          10. Rolka Wojciech
  11. Nieć Oliwier                                                                           11. Ruchała Alex
  12. Zagórski Michał                                                                     12. Wiśniewski Jan
  13.                                                                                                   13.Olchawa Dawid
  KADRA ROCZNIKA 2013 - Berrahal Ignacy - " Ignaś  " - Bochenek Mikołaj - "Majki" - Bocheński Jakub - " Kempes " - Cichy Jakub  - "Veron " - Ciszewski  Bartosz - "Ciszek" - Furtak Bartłomiej - "Fura" - Janusz Jakub - "Kubella" - Klimczak Jakub - "Blanko" - Kęska Seweryn -"        " - Kuruc Jan -"Dżony" - Leśniak Bartosz -"Leśny"4 - Łukasik Hubert - "          " - Michalik Jakub - " Długi"   " - Potoniec Jakub -" Poti" - Pych Kacper - "Pychu" - Rolka Wojciech -"Rolex " - Ruchała Alex - " Bambik  " - Skrzypiec Mikołaj - "  Miki  " - Szczygieł Nikodem  -"Niko" "Cigieł" - Swiderski Kacper  -" Świder " - Wiśniewski Jan -"Wiśnia" - Zagórski Michał - "Misiek" - Nieć Oliwier - "Oli" - Pawłowski Jakub - - Norbert Kiełbasa - "Kiełbi"
Badania

Orzeczenia lekarskie których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowuje ważność 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii. Mając na uwadze, różne schorzenia które dotykają m.in sportowców (cukrzyca, wady serca i choroby kardiologiczne wady wzroku, astma oskrzelową, padaczka, zaburzenia neurologiczne wady narządu ruchu, endokrynologiczne i wiele innych), w celu ograniczenia ryzyka wystąpienia problemów zdrowotnych, wynikających z podjęcia aktywności sportowej po okresie wymuszonej przerwy, mającej związek z pandemią, konsultant krajowy w dziedzinie medycyny sportowej zaleca,aby sportowcy( w tym dzieci ) w miarę możliwości wykonali badania w najkrótszym możliwym czasie, przed upływem wskazanego terminu.

  Sandecja rocznik 2013
Zawodnik Badania
Berrahal Ignacy
Bochenek Mikołaj 17.03.2020
Bocheński Jakub
Cichy Jakub 5.04.2022
Ciszewski Bartłomiej 22.05.2020
Furtak Bartłomiej 09.09.2020
Janusz Jakub 21.08.2020
Kęska Seweryn Kiełbasa Norbert 25.08.2022 23.06.2022
Klimczak Jakub 05.02.2021
Kuruc Jan 09.11.2019
Leśniak Bartosz 14.04.2020
Michalik Jakub
Nieć Oliwier Olchawa Dawid 21.10.2021 15.09.2022
Pawłowski Jakub 21.07.2020
Potoniec Jakub
Pych Kacper 26.06.2020
Rolka Wojciech 01.03.2022
Ruchała Alex 03.04.2020
Skrzypiec Mikołaj 5.02.2022
Szczygieł Nikodem 13.06.2020
Świderski Kacper
Wiśniewski Jan 8.02.2022
Zagórski Michał
Osiągnięcia grupy
Drużyna rocznika 2013 uczestniczyła w kilkunastu turniejach w których ze względu na kategorie nie była prowadzona klasyfikacja. W zawodach w których takie zestawienie było prowadzone zajmowała miejsca które odpowiadało dotychczasowym umiejętnościom.  
Turnieje/Rozgrywki

Najbliższe turnieje już ZAPLANOWANE październik i listopad

  • 9/10 padziernika Steel Cup Barcice
  • 22-24 października API CUP
  • 23 października turniej Dunajec CUP na Dunajcu
  • 28.10, 04.11, 18.11, 02.12, 16.12 Liga Respect w Szalowej - wszyscy
  • 6/7 lisopada Szalowa CUP 2 ekipy
  NAJBLIŻSZE WYDARZENIA  - TURNIEJE  - okres czerwiec 2021 12/13 .06.2021  - JJ SKOTNIKI CENTER - POGOŃ KRAKÓW CUP - w Krakowie /Skotniki 26.06.2021 - organizator  Polska Fundacja Sportu i Kultury - TURNIEJ SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA - w Kamienicy 27.06.2021 -  organizator APMT  -w  Limanowa 30.06.2021 - organizator MZPN ZPN Nowy Sącz - w Barcicach  
ODBYTE ZAWODY I SPARRINGI turniej Bellsport Zakopane sparringi Akademia Piłkarska w Podegrodziu ( r.2012) turniej Ekstraliga Talentów Sosnowiec turniej Tarnovia turniej - AP KS Rytro, Team Barcice, Akademia Piłkarska APMT turniej SEE CHANCE - III etapy sparringi Goczałkowice Borussia Akademia - Zagłabie Sosnowiec , AKADEMIA  Borussia Turniej Akademia APMT , Cracovia, Dunajec, sparringi Dunajec sparringi Gol , Team , Akademia "Tez możesz" Turniej Gorce Kamienica Turniej Profbud Turniej Narodowy Dzień Sportu 14.09.2019  boisko Sandecja Estadio mini Dwie drużyny Sandecji rocznik 2013 wzieły udział w zawodach z okazji Narodowego Dnia Sportu Obie zaprezentowały się bardzo dobrze - licznie zebrani kibice oklaskiwali ich udane zagrania,efektowne akcje , strzały na bramkę oraz parady bramkarzy Na wyróżnienie zasłuzyli wszyscy zawodnicy rywalizujacy  z rówiesnikami z innych  ekip. Przy znakomitej pogodzie i sportowej atmosferze zostały rozdane - przedstawiciel MKS  Sandecja prokurent Janusza Świerad,dyrektor Akademii Sandecja Mateusz Dwojak ,koordynator AMO  Andrzej Kuźma-  medale i dyplomy  które w połączeniu z watą cukrowa , malowaniem twarzy i innymi atrakcjami  dały dzieciom dużą radość. Podziekowania za pomoc w organizacji turnieju  należą się Wydziałowi Sportu Miasta Nowego Sacza - Tomasz Baliczek , MKS Sandecja Nowy Sacz S.A, Akademia Sandecja, MOSiR Nowy Sacz , ZPN Nowy Sacz ( sedziowie) oraz Rodzicom z kierownik  druzyny  2013  Anną Pych na czele. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Turniej Akademii Beskidzkiej w Ropie Drużyna Akademii Sandecja  zajęła 4 miejsce w turnieju Akademii Beskidzkiej. Zawodnicy połączonych roczników 2012 oraz 2013 rywalizowali z kilkoma drużynami o różnym poziomie umiejętności i ....starali się na nie jak najlepiej zareagować.                                                     Dla wszystkich bianko-nerich to kolejne mecze ,kolejne doświadczenia, kolejne medale.Zawody pokazały zaangażowanie i waleczność  najmłodszych adeptów Akademii Sandecja - są więc podstawy aby optymistycznie patrzeć w przyszłość.Narazie niech trwa  dobra zabawa i poznawanie świata piłki.Gra o wynik dopiero przed nimi.... --------------------------------------------- XV Piłkarski Dzień Dziecka.

Niedziela 2 czerwca 2019,  Obiekty Com Com Zone , Kraków Nowa Huta,Ptaszyckiego 6

Drużyna rocznika 2013 rozegrała kolejny turniej.

Tym razem w Krakowie gdzie tamtejszy MZPN zorganizował Dzień Dziecka.

Przejazd busem Akademii z Nowego Sacza do Krakowa  upłynął nam w miłej atmosferze- 

zawodnicy pokazali wspólnie z Panią Kierownik Anną ....talent wokalny serwując szeroki repertuar utworów od "disco polo" do "Jadą jada misie"   

 Natomiast już na obiektach COM COM ZONE młodzi bianko -neri stanęli (co cieszy) na wysokości zadania i w toczonych w szybkim tempie meczach zaprezentowali  licznie zgromadzonym kibicom emocjonujace widowiska.

Obie zgłoszone do zawodów ekipy Sandecji pokazały mega waleczność,dążenie do zwycięstwa i ....ciekawe cieszynki po zdobytych  golach.

Po zawodach nastapiło rozdanie medali, chwila dla mediów i w radosnym nastroju powrót do NS

Podziekowania dla Pani Kierownik Anny, Pana Sebastiana za bezpieczna jazdę i Rodziców za wzorowy doping.

Łupem bramkowym podzielili się 

Jakub " Hałas"Cichy- 7 goli

Bartek "Fura" Furtak -2 gole

Alex" Pistolero" Ruchala- 2 gole

Jakub "Kubella" -2 gole

Ignaś "Ptasiu"Ptaszkowski - 2 gole

Pozostali zawodnicy - albo świetnie bronili -  Kacper Pych. Bartek "Ciszek"Ciszewski, Antek"Antonious" Wideł albo zaliczali znakomite asysty - Nikodem "Niko" Szczygieł, Mikołaj "Majki"Bochenek, Bartek Leśniak

KADRA TURNIEJOWA  OCENY Bochenek 6,Cichy 6,Ciszewski 6,Furtak 6 Janusz 6,Leśniak 6,Ptaszkowski 6  Pych 6 ,Ruchała 6,Szczygieł 6,Wideł 6

-------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJA DLA  ZAWODNIKÓW WYZNACZONYCH NA TURNIEJ KADRA TURNIEJOWA  Bochenek,Cichy,Ciszewski,Furtak Janusz,Leśniak,Ptaszkowski  Pych,Ruchała,Szczygieł,Wideł zbiórka - stadion Sandecja godzina 6.45 wyjazd 6.50 bus Akademii  info o turnieju  > Aktualności 2013 stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe. Sprawdzamy badania > badania 2013

 

    PODZIAŁ NA GRUPY-  chłopcy rocznik 2013 

GRUPA 15

1.Gwarek Wieliczka

2. Sandecja Nowy Sącz I

3. Hutnik Kraków I

4. KS Borek Kraków I

 GRUPA 16

1.Sandecja Nowy Sącz II

2. KS Clepradia Kraków I

3. Hutnik Kraków II

4. KS Borek Kraków II

  XV Piłkarski Dzień Dziecka.

Niedziela 2 czerwca 2019, Obiekty Com Com Zone , Kraków Nowa Huta,Ptaszyckiego 6

Drużyna rocznika 2013 rozegrała kolejny turniej.

Tym razem w Krakowie gdzie tamtejszy MZPN zorganizowałm Dzień Dziecka.

Przejazd busem Akademii z Nowego Sacza do Krakowa  upłynął nam w miłej atmosferze-

zawodnicy pokazali wspólnie z Panią Kierownik Anną ....talent wokalny serwując szeroki repertuar utworów od "disco polo" do

"Jadą jada misie"

 Natomiast już na obiektach COM COM ZONE zawodnicy stanęli (co cieszy) na wysokości zadania i w toczonych w szybkim tempie meczach

zaprezentowali  licznie zgromadzonym kibicom emocjonujace widowiska.

Obie zgłoszone do zawodów ekipy Sandecji pokazały mega waleczność,dążenie do zwycięstwa i ....ciekawe cieszynki po zdobytych  golach.

Po zawodach nastapiło rozdanie medali, chwila dla mediów i w radosnym nastroju powrót do NS

Podziekowania dla Pani Kierownik Anny, Pana Sebastiana za bezpieczna jazdę i Rodziców za wzorowy doping.

Łupem bramkowym podzielili się

Jakub Cichy- 7 goli

Bartek "Fura" Furtak -2 gole

Alex" Pistolero" Ruchala- 2 gole

Jakub "Kubella" -2 gole

Jgnaś "Ptasiu"Ptaszkowski - 2 gole

Pozostali zawodnicy - albo świetnie bronili -  Kacper Pych. Bartek "Ciszek"Ciszewski, Antek"Antonious" Wideł

lub mieli znakomite asysty - Nikodem "Niko" Szczygieł, Mikołaj "Majki"Bochenek, Bartek Leśniak

KADRA TURNIEJOWA  OCENY Bochenek 6,Cichy 6,Ciszewski 6,Furtak 6 Janusz 6,Leśniak 6,Ptaszkowski 6 Pych 6 ,Ruchała 6,Szczygieł 6,Wideł 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------

I INFORMACJA DLA  ZAWODNIKÓW WYZNACZONYCH NA TURNIEJ KADRA TURNIEJOWA Bochenek,Cichy,Ciszewski,Furtak Janusz,Leśniak,Ptaszkowski Pych,Ruchała,Szczygieł,Wideł   zbiórka - stadion Sandecja godzina 6.45 wyjazd 6.50 bus Akademii info o turnieju  > Aktualności 2013 stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe. Sprawdzamy badania > badania 2013    

    PODZIAŁ NA GRUPY-  chłopcy rocznik 2013

GRUPA 15

1.Gwarek Wieliczka

2. Sandecja Nowy Sącz I

3. Hutnik Kraków I

4. KS Borek Kraków I

 GRUPA 16

1.Sandecja Nowy Sącz II

2. KS Clepradia Kraków I

3. Hutnik Kraków II

4. KS Borek Kraków II

Informacje organizacyjne

1) I tura - godz. 9.00-12, zbiórka drużyn o 8.30. 2) koniecznie wypełnić i dostarczyć listę zgłoszeniową przed rozpoczęciem zawodów; 3) bazą do przebierania będzie Hala "Suche Stawy", jednak ze względu na bardzo dużą ilość uczestników organizator proponuje aby dzieci były już przebrane. 4) drużyny zabierają ze sobą znaczniki piłkarskie (lejbiki); 5) mecze w grupach z udziałem 3 lub 4 drużyn będą toczyć się 2 x 10 minut a po zakończeniu meczów przewiduje się konkurs rzutów karnych (po 3 karne); drużyny w grupie grają systemem "każdy z każdym", szczegółowy terminarz będzie dostępny u koordynatora lub sędziego danego boiska; 6) każda grupa rozgrywa mecze na wyznaczonym boisku, po zakończeniu rozgrywek nastąpi wręczenie medali, dyplomów i piłek dla drużyn 7) w trakcie turnieju będzie udostępniona bezpłatnie strefa FUN dla dzieci (dmuchańce, konkursy sportowe itp.) 8) od godz. 10 będzie trwał konkurs "Krakowski Messi" (żonglerka piłką + strzelanie piłką do celu), przewidziano nagrody dla najlepszych.

Trenerzy drużyn mogą wytypować i zgłosić do konkursu 2 zawodników

Z uwagi że turniej jest sporym przedsięwzięciem organizacyjnym Organizator apeluje o współpracę z koordynatorem i sędzią danego boiska.

Życzymy udanej zabawy!

Małopolski Związek Piłki Nożnej
                                                                                    REGULAMIN
Organizatorzy Turnieju: Małopolski Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Siemacha Partnerzy Turnieju: Urząd Miasta Krakowa, TAURON, AS Progres, MPEC
1. Termin turnieju: 2.06.2019 r. (niedziela) I tura godz. 9:00 - 12:00, II tura 12:30 - 16:00
2. Miejsce turnieju: kompleks boisk Com-Com Zone i boisko Hutnika, Kraków, ul. Ptaszyckiego 6
3. Zbiórka drużyn: godz. 8:30 (I tura), 12:00 (II tura)
4. Rozpoczęcie turnieju: godz. 9:00
5. W godz. 9-16 rozgrywki w grupach rozgrywkowych podzielonych wg wieku uczestniczących zawodników,                     zakończenie turnieju,po każdej turze wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych
7. Boiska o wymiarach: żaczki, żaki i skrzaty: 30x22 m
8. Bramki o wymiarach: żaczki, żaki i skrzaty: 3x1,8 m
9. Piłka dla żaków i skrzatów: siatkowa lub nr 3
10. Kategorie uczestników (6): żaki (rocznik 2010) żaki (rocznik 2011) skrzaty (rocznik 2012) skrzaty (rocznik 2013) dziewczęta, żaczki (roczniki: 2009-2010-2011)
11. Zawody odbywają w grupach w ww. 5 kategoriach wiekowych.
12. Drużyna liczy maks. 8 zawodników.
13. Na boisku w grze uczestniczy 5 zawodników, w tym bramkarz.
14. Czas gry: 2x10 min (przy 3-4 drużynach w grupie) lub 1x15 min (przy 5 drużynach w grupie); każda drużyna                    rozgrywa 3-4 mecze wg terminarza;po każdym meczu nastąpi seria rzutów karnych (3).
15. Zmiany zawodników w czasie gry przy linii bocznej
16. Przy rzucie wolnym odległość zawodnika od piłki - 3 m.
17. Przepis o spalonym nie obowiązuje.
18. Rzut z autu wykonuje się nogą.
19. Rzut od bramki wykonuje się nogą lub ręką.
20. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do posiadania kart zdrowia i legitymacji szkolnej, za co odpowiedzialni są opiekunowie i trenerzy.
21. Informacje nt. turnieju będą umieszczane na stronie internetowej: www.mzpnkrakow.pl
22. MZPN przysługuje prawo do użycia fotograficznego oraz audio-wizualnego materiału dotyczącego zawodnikó
      oraz przedstawicieli klubów w strojach klubowych jak też i nazw klubów, emblematów dla celów promocyjnych.
      Małopolski Związek Piłki Nożnej jest upoważniony do sporządzenia fotograficznych i audio-wizualnych materiałów, które mogą być udostępniane mediom, sponsorom i partnerom, celem publikacji.
23. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu, jak również dokonania zmian w regulaminie, przysługuje Organizatorowi. Małopolski Związek Piłki Nożnej
----------------------------------------------------------------------------------------------
      07.05.2019 REJESTRACJA ZAWODNIKA W SYSTEMIE PZPN Nasza Akadamia jest już przygotowana na Certyfikację przez PZPN!   Dlatego też zamieszczamy Państwu instrukcję jak zarejestrować Wasze dzieci do systemu.   Prosimy wpisać akademiasandecja.pl >STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOŚCI-> ARCHIWUM AKTUALNOŚCI   znajdziecie instrukcję jak  krok po kroku  przebiega ten proces   Do rejestracji zobowiązane są wszystkie dzieci z roczników od 2006 do 2014.     06.05.2019 INFORMACJA   PROSZE O SPRAWDZANIE STRONY ROCZNIKA 2013 W BIEŻĄCYM TYGODNIU W PRZYPADKU  OPADÓW DESZCZU PODANA ZOSTANIE  INFORMACJA O MIEJSCU  SZKOLENIA   ------------------------------------------------------------------------------- TURNIEJ w Stróżach 27.04.2019 w godzinach 10.30 - 13.30 Ekipa 2013 - rozpoczęła na sztucznym boisku w Strózach etap rywalizacji w turniejach Mają  one na celu -oprócz radosnej zabawy -spokojne przystosowywanie sie do zasad,reguł gry (fair play,rzut rożny,rzut wolny,aut ,itd),w tej kategorii wiekowej oraz zapoznaniem się poprzez rywalizaję z  poziomem przeciwnika.Wszyscy biorący udział  w tym turnieju zasłuzyli na brawa za zaangażownie,waleczność i dynamikę na boisku ( oraz czasami poza...) Pomimo lekkiego deszczyku- nikt nie narzekal - bramkarze i obrońcy super bronili dostępu do bamki, napastnicy strzelili kilkanaście goli, na szyi pojawiły się się pierwsze medale, po meczach smakował smaczny obiad -tak  więc te zawody bedziemy wspominać bardzo mile   OCENY - skala 1- 6
 

Sandecja 2013/14

Ocena

Furtak Bartek

6

Pych Kacper

6

Cichy Jakub

6

Wideł Antoni

6

Matusik Mateusz

6

Ruchała Alex

6

Janusz Jakub

 6

  ----------------------------------------------------------------------------------------------   27.04.2019 stroje-dresy Akademii oraz koszulki,spodenki biało-czarne saller woda niegazowana   zbiórka-10.00-stadion Kolejarza Stróże boisko o sztucznej nawierzchni   /w przypadku opadów deszczu turniej odbędzie się  na hali  -zabieramy odpowiednie obuwie /   KADRA NA TURNIEJ   Furtak,Cichy,Pych,Wideł   Matusik,Ruchała,Janusz       Rozpiska turniejowa zostanie umIeszczona na stronie w przeddzień zawodów -------------------------   WYPROWADZANIE ŚRODA  24.04.2019 Zbiórka  18.20 bramka mała /od Porodowki/ WSZYSCY ZAWODNICY DRESY AKADEMII   PO WYPROWADZENIU DRUŻYN WSZYSTKIE DZIECI I RODZICE UDAJĄ SIĘ NA SEKTOR RODZINNY ----------------------     RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO JAJECZKA MOKREGO DYNGUSA - życzy  trener ----------------------   INFORMACJA PODZIAŁ ZAWODNIKÓW NA GRUPY TRENINGOWE   ROCZNIK 2013 - trener Tomasz Szczepański zajęcia odbywają sie we WTORKI- godzina  17.00 CZWARTKI - godzina 17.00 zawodnicy przybywają na zajęcia minimum 5 minut przed ich rozpoczęciem   ZE WZGLĘDU MA M.IN WARUNKI ATMOSFERYCZNE MOŻE DOCHODZIC DO  ZMIAN W HARMONOGRAMIE PROSZĘ SPRAWDZAĆ  ZAKŁADKĘ PLAN ZAJĘĆ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------   GRUPA NABOROWA - trener Bartłomiej Cisowski treningi środa, piątek 17:30 - Bożek Ernest -Głód Kacper - Irzyk Bartosz - Jeż Bartłomiej - Krzemień Jan - Kucia Karol - Kuruc Jan - Rolka Wojciech - Wierny Igor   ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE MOŻE DOCHODZIĆ DO ZMIAN W HARMONOGRAMIE. PROSZĘ O SPRAWDZANIE ZAKŁADKI PLAN ZAJĘĆ     Łojek Stanisław i Amelia Wańczyk dołączają do rocznika 2012 ( kontakt z trenerem Robertem Bulzakiem). Dzieci, które pojawiły się na treningach w ostatnim czasie zapraszamy na zajęcia grupy naborowej !!!     -------------------------------------------------------------------------------------------------- PRZYPOMINAM O BADANIACH LEKARSKICH PIERWSZE BADANIE LEKARZ PEDIATRA MAX.NA 3 MIESIĄCE NASTĘPNIE BADANIA U LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ   ------------------------  

 

INFORMACJA Turniej Akademii Beskidzkiej w ROPIE -sobota  22.06.2019 ROCZNIK 2012 i młodsi system 4+1 czas gry -12 min w godzinach  9.00-  - 13.00 następnie cześć artystyczna - koncerty ,konkursy zabawy DOJAZD NA TURNIEJ W SWOIM ZAKRESIE - boisko Ropa DRESY AKADEMII,KOSZULKA BIAŁA SPODENKI NIEBIESKIE ,GETRY BIAŁE WYZNACZENI NA ZAWODY Z ROCZNIKA 2013 : JAKUB POTONIEC,JAKUB,CICHY , BARTŁOMIEJ fURTAK, NIKODEM SZCZYGIEŁ    PLANOWANE WYDARZENIA 02.06.2019 TURNIEJ MZPN KRAKÓW - kategoria skrzaty COM COM ZONE Kraków Nowa Huta,ul,.Ptaszyckiego 6 system gry 4+1 Zgłoszone dwie drużyny Akademii (info o kadrze na turnieje,godzinie wyjazdu oraz  inne sprawy organizacyjne wkrótce) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   07.06.2019 DZIEŃ DZIECKA W  AKADEMII SANDECJA   ( w fazie organizacji ,info wkrótce) --------------------------------------------- TURNIEJ w Stróżach 27.04.2019  w godzinach 10.30 - 13.30 Ekipa 2013 - rozpoczęła na sztucznym boisku w Strózach etap rywalizacji w turniejach         Mają  one na celu -oprócz radosnej zabawy -spokojne przystosowywanie sie do zasad,reguł gry (fair play,rzut rożny,rzut wolny,aut ,itd),w tej kategorii wiekowej oraz zapoznaniem się poprzez rywalizaję z  poziomem przeciwnika.Wszyscy biorący udział  w tym turnieju zasłuzyli na brawa za zaangażownie,waleczność i dynamikę na boisku ( oraz czasami poza...) Pomimo lekkiego deszczyku- nikt nie narzekal - co pokazuje charakter ekipy.Bramkarze i obrońcy super bronili dostępu do bamki,napastnicy strzelili kilkanaście goli, na szyi pojawiły się się pierwsze medale a po wyczerpujacych meczach turniejowych smakował  obiad - tak więcogólnie zawody bedziemy wspominać bardzo mile.   OCENY - skala 1- 6
 

Sandecja 2013/14

Ocena

Furtak Bartek

6

Pych Kacper

6

Cichy Jakub

6

Wideł Antoni

6

Matusik Mateusz

6

Ruchała Alex

6

Janusz Jakub

 6