U-9 na Rybnik Cup

W miniony weekend 22-23 maja drużyna U-9 (rocznik 2012) udała się na Śląsk, gdzie reprezentowała naszą akademię podczas RKP ROW Rybnik Cup.

Kadra wystawiona przez trenera Roberta Bulzaka prezentowała się następująco: Jakub Nowak, Szymon Białogłowicz, Michał Jamrozowicz, Krzysztof Jasiński, Alan Adamek, Franciszek Krzemień, Borys Gramsz, Marcel Pękala oraz Nikodem Gadzina.

Zawody na obiektach Rybnickiego MOSiR-u rozgrywane były systemem 6+1 i podzielone były na dwa dni. W pierwszy dzień zespoły podzielone były na trzy grupy w których rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Następnego dnia swoje mecze rozgrywały wyłonione w sobotę grupy tj. złota i srebrna, w których również każdy mierzył się z każdym. Zwieńczeniem rywalizacji był mecz o konkretne miejsce w końcowej klasyfikacji.

W turnieju udział brało łącznie 23 drużyny z całej polski oraz jedna z Czech. Do Rybnika przyjechały m.in. FK Příbram, Polonia Warszawa, GKS Tychy, GKS Katowice, GKS Jastrzębie, Beniaminek Krosno, Górnik Zabrze, Arkonia Szczecin i wiele wiele innych.

Klubowi ROW Rybnik, gospodarzom turnieju oraz organizatorowi Pro-Turnieje dziękujemy za zaproszenie a wszystkim drużynom z którymi mogliśmy się mierzyć za sportową rywalizację.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych zawodników za godne reprezentowanie Fundacji Akademia Sandecja oraz walkę w każdym meczu do ostatniej minuty.

Galerię z turnieju można zobaczyć na profilu facebookowym pro-turnieje pod adresem: https://www.facebook.com/pg/pro.turnieje/photos/