U-9 (rocznik 2012)
Aktualności

 

BRAK AKTUALNOŚCI

TRENERZY PROWADZĄCY

 

TRENER PROWADZĄCY

Robert Bulzak

Tel. 537 785 332

e-mail: robertbulzakallegro@gmail.com

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Konrad Białogłowicz

Tel. 600 957 952

e-mail: konradbialoglowicz@gmail.com

Plan zajęć

PLAN TRENINGOWY 25.01. – 31.01.2020

 

Poniedziałek / 25.01.2021 / Hala SP nr 20 / 17:30 – 18:45 / stroje biało-niebieskie

Wtorek / 26.01.2021 / Hala SP nr 21 / 17:30 – 18:45 / stroje żółto-czarne

Czwartek / 28.01.2021 / Hala SP nr 21 / 16:00 – 17:15 / stroje biało-niebieskie

Sobota / 30.01.2021 / Sparing – Niepołomice / stroje pasy

 

Kadra

 

  1. Adamek Alan
  2. Kruczek Kacper
  3. Białogłowicz Szymon
  4. Gadzina Nikodem
  5. Jasiński Krzysztof
  6. Krzemień Franciszek
  7. Mochnacki Zakir
  8. Nowak Jakub
  9. Pawłowski Patryk
  10. Wójcik Szymon
  11.  Urlik Nikodem
  12. Bublewicz Oliwier
  13. Gramsz Borys
  14. Jamrozowicz Michał
  15. Pękala Marcel
  16.  Matusik Dawid

 

 

 

 

 

 

Badania

 

Badania lekarskie dzieci z rocznika 2012 proszę dostarczać do trenera Roberta Bulzaka.

 

Lp. Imię i nazwisko zawodnika Data ważności
1. Gramsz Borys 22.06.2021
2. Kruczek Kacper 19.08.2021
3. Matusik Dawid 19.08.2021
4. Pawłowski Patryk 01.10.2021
5. Jasiński Krzysztof 03.06.2020
6. Owca Krzysztof 14.05.2020
7. Nesterak Mikołaj 27.03.2020
8. Białogłowicz Szymon 18.09.2020
9. Strzelec Borys 08.05.2020
10. Nowak Jakub 22.07.2021
11. Bublewicz Oliwer 14.09.2021
12. Adamek Alan 09.09.2020
13. Gadzina Nikodem 12.07.2021
14. Wójcik Szymon 05.10.2021
15. Jamrozowicz Michał 08.01.2021
16. Urlik Nikodem 30.07.2021
17. Krzemień Franciszek 06.09.2021
18. Pękala Marcel 15.07.2021
19. Tokarz Patryk 02.10.2020

 

 

Osiągnięcia grupy

 

DATA NAZWA TURNIEJU MIEJSCOWOŚĆ OSIĄGNIĘCIE
02.03.2019 Gorce Cup 2019 Łącko II miejsce
02.03.2019 Gorce Cup 2019 Łącko III miejsce
31.08.2019 Gorce Cup 2019 Kamienica I miejsce
31.08.2019 Gorce Cup 2019 Kamienica III miejsce
22.09.2019 API CUP 2019 Zakopane IV miejsce

 

 

Turnieje/Rozgrywki


Powołanie i udział w turnieju/meczu nie stanowi gwarancji dla żadnego zawodnika, że wystąpi w meczu. Każdemu przysługuje możliwość rezygnacji z udziału po wcześniejszym poinformowaniu trenera.

 

30 stycznia – sparing – Niepołomice

14 luty – turniej Biecz

28 luty – Ekstraliga Talentów – Sosnowiec

6 marca – „Granie bez spiny”

14 marca – „Granie bez spiny”