U-9 (rocznik 2012)
Aktualności

 

BRAK AKTUALNOŚCI

TRENERZY PROWADZĄCY

 

TRENER PROWADZĄCY

Robert Święs

Tel. 537 000 639

e-mail: roko08@onet.pl

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Konrad Białogłowicz

Tel. 600 957 952

e-mail: konradbialoglowicz@gmail.com

Plan zajęć

PLAN TRENINGOWY 

(09.08- 14.08)

 

PONIEDZIAŁEK

17.00 – sparing z Orły Warszawa w Barcicach ( wyjazd o 16.20 z parkingu basenu MOSiR). Stroje pasiaki. 

WTOREK

16:00 – Trening – stadion Przetakówka (stroje żółte)

CZWARTEK

16:00 – Trening – stadion Przetakówka ( stroje białe)

Kadra

 

  1. Adamek Alan
  2. Kruczek Kacper
  3. Białogłowicz Szymon
  4. Gadzina Nikodem
  5. Jasiński Krzysztof
  6. Krzemień Franciszek
  7. Mochnacki Zakir
  8. Nowak Jakub
  9. Pawłowski Patryk
  10. Wójcik Szymon
  11.  Jurek Adam
  12. Bublewicz Oliwier
  13. Gramsz Borys
  14. Jamrozowicz Michał
  15. Pękala Marcel
  16.  Matusik Dawid
  17. Studziński Jan
  18. Aleksander Hubert

 

 

 

 

 

 

Badania

 

Badania lekarskie dzieci z rocznika 2012 proszę dostarczać do trenera Roberta Bulzaka.

 

Lp. Imię i nazwisko zawodnika Data ważności
1. Gramsz Borys 22.06.2021
2. Kruczek Kacper 19.08.2021
3. Matusik Dawid 19.08.2021
4. Pawłowski Patryk 01.10.2021
5. Jasiński Krzysztof 03.06.2020
6. Studziński Jan
7. Mochnacki Zakir
8. Białogłowicz Szymon 18.09.2020
9. Nowak Jakub 22.07.2021
10. Bublewicz Oliwer 14.09.2021
11. Adamek Alan 09.09.2020
12. Gadzina Nikodem 12.07.2021
13. Wójcik Szymon 05.10.2021
14. Jamrozowicz Michał 08.01.2021
15. Urlik Nikodem 30.07.2021
16. Krzemień Franciszek 06.09.2021
17. Pękala Marcel 15.07.2021
18. Aleksander Huber

 

 

Osiągnięcia grupy

 

DATA NAZWA TURNIEJU MIEJSCOWOŚĆ OSIĄGNIĘCIE
03.01.2021 Turniej o Puchar Wójta Gminy Łukowica Łukowica III miejsce
03.01.2021 Turniej o Puchar Wójta Gminy Łukowica Łukowica I miejsce
28.11.2020 Beskidzka Cup 2020 Brunary I miejsce
02.03.2019 Gorce Cup 2019 Łącko II miejsce
02.03.2019 Gorce Cup 2019 Łącko III miejsce
31.08.2019 Gorce Cup 2019 Kamienica I miejsce
31.08.2019 Gorce Cup 2019 Kamienica III miejsce
22.09.2019 API CUP 2019 Zakopane IV miejsce

 

 

Turnieje/Rozgrywki


Powołanie i udział w turnieju/meczu nie stanowi gwarancji dla żadnego zawodnika, że wystąpi w meczu. Każdemu przysługuje możliwość rezygnacji z udziału po wcześniejszym poinformowaniu trenera.