U-10 (rocznik 2010)
Aktualności

                                             Obozy zimowe 2020

 

Przedstawiamy plan zgrupowań naszej Akademii na nadchodzące ferie zimowe 2020. Prosimy o zapoznanie się z nim.

Miejsca i koszty obozów
Roczniki 2001 i 2002 – obóz dochodzeniowy na obiektach w Nowym Sączu/Barcicach (koszt do ustalenia),
Roczniki 2003 – 2010 – ośrodek wypoczynkowy API Zakopane (koszt 710 zł/osoba),
Rocznik 2011 – ośrodek „Relaks” w Rytrze (koszt 420 zł/osoba),
Roczniki 2012 – 2014 – obóz dochodzeniowy w Nowym Sączu (koszt ok. 300 zł/osoba).

Terminy obozów
Roczniki 2001 i 2002 – do ustalenia,
Roczniki 2003, 2004, 2008 i 2010 – od 27.01.2019 do 01.02.2020,
Roczniki 2005, 2006, 2007 i 2009 – od 01.02.2020 do 06.02.2020,
Rocznik 2011 – od 03.02.2020 do 07.02.2020
Roczniki 2012 – 2014 – do ustalenia.

Dofinansowania
Roczniki 2001 – 2004 – kwoty zostaną podane w późniejszym terminie przez trenerów,
Roczniki 2005 – 2008 – 50 zł/osoba (podana kwota obozu jest pomniejszona o 50 zł),
Jeżeli do Akademii uczęszcza 2 zawodników z jednej rodziny lub więcej i biorą wszyscy udział w obozie dodatkowa zniżka 50 zł/osoba (zniżki te łączą się ze zniżkami obowiązującymi w roczniku).

Terminy płatności
I RATA – 250 zł do 13.12.2019 roku (wszyscy zawodnicy),
II RATA – 250 zł do 13.01.2020 roku*,
III RATA – reszta kwoty do 23.01.2020 roku.
*nie dotyczy roczników 2011, 2012, 2013, 2014.

Obóz jest istotnym elementem planu szkolenia i powinni wziąć w nim udział wszyscy podopieczni Akademii Sandecja! Prosimy o dostosowanie się do podanych informacji i terminowe wpłaty!

 

 

Data .20. 10.  Niedziela. EKSTRA LIGA TALENTÓW ( FINAŁY)- CHEŁMEK  Zbiórka i wyjazd  w Niedziele o godz 6.15  z  Sandecji. Rozpoczęcie turnieju o godz 9.00, zakończenie   turnieju  godz . 12.30. Powrót około godz 15.00

Kadra:  Lorek Kryspin, Mrozowski Szymon, Olchawa Maciej, Oleksy Dawid, Groń Jakub, Jaworski Jan, Szarata Dawid, Obrzut Karol, Pomietło Jakub, Klimczak Kamil, Ociepka Krzysztof

Sprzęt. Ubieramy biało- niebieski sprzęt saller , białe getry, czarny dres Saller , zabieramy buty do gry korki i turfy,ciepła odzież, czapka, rękawiczki,  ochraniacze, ortalion,  woda, prowiant własny (kanapki, baton energetyczny), dokument tożsamości.

Koszty. Transport rodzice.700 zł. do podziału na jadących zawodników. Wpisowe Akademia.

W razie nieobecności  bardzo proszę o info sms najpóźniej do środy wieczorem.

 

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

 

 

Data 05,-06-  10 Sobota- Niedziela ,ELIMINACJE TURNIEJU SOKOLIK 2020 Zbiórka  w sobotę o godz 8.00 na boisku Sandecji. Rozpoczęcie turnieju o godz 8.40, zakończenie pierwszego dnia  turnieju około godz . 17.00.

Kadra:  Lorek Kryspin, Mrozowski Szymon, Olchawa Maciej, Oleksy Dawid, Groń Jakub, Jaworski Jan, Szarata Dawid, Obrzut Karol, Pomietło Jakub, Klimczak Kamil, Ociepka Krzysztof

Sprzęt. Ubieramy biało- niebieski sprzęt saller , białe getry, czarny dres Saller , zabieramy buty do gry korki i turfy,ciepła odzież, czapka, rękawiczki,  ochraniacze, ortalion,  woda, prowiant własny (kanapki, baton energetyczny)

POWOŁANIE I UDZIAŁ W TURNIEJU LUB MECZU NIE STANOWI GWARANCJI DLA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŻE WYSTĄPI W MECZU. KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z UDZIAŁU PO WCZEŚNIEJSZYM POINFORMOWANIU TRENERA.

Trenerzy prowadzący

TRENER PROWADZĄCY

Adam Ciastoń

Tel. 607 843 743

e-mail – adameo9@interia.pl

e-mail – adam.ciaston@sandecja.pl

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Justyna Pomietło

Tel. 696 455 365

e-mail – j.pomietlo@op.pl

——————————————

Plan zajęć

                             

                                                                              Harmonogram treningów (18.11 – 24.11)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

17.30 – 19,00 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki ochraniacze ,woda)

CZWARTEK: Liga Respect w Szalowej

16.20 – Zbiórka i wyjazd z  Sandecji – Transport busem. Koszt 250 zł  do podziału na jadących zawodników Ubieramy czarne dresy sallera, sprzęt do gry z klubu, woda, ochraniacze,ortalion, ciepła odzież, lekki prowiant). Kadra- wszyscy zawodnicy grupy białej.

Pierwsze spotkanie godz . 17.30. zakończenie rozgrywek godz . 20.20.

W razie nieobecności  bardzo proszę o info sms-em do trenera najpóźniej do wtorku wieczorem.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu ,turnieju lub sparingu, bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

16,00-17.20- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, buty halówki, ochraniacze, woda)

ŚRODA. Hala MOSiR ul. Na Rurach

16.00-17.30-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki, ochraniacze ,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

 

                                                                              Harmonogram treningów (11.11 – 17.11)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK:  Święto- wolne

 

CZWARTEK: Orlik Jezuici

 16.00 -17.30- (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry, ochraniacze, ortalion, ciepła odzież,  czapka, rękawiczki, woda)

SOBOTA:

Godz. 16.20- zbiórka na Sandecji  do obsługi spotkania  Sandecja – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Sprzęt.  Czarne dresy saller, ortaliony,ciepła odzież, ( kurtka,czapka,rękawiczki). Kadra. Wszyscy zawodnicy grupy białej.

W razie nieobecności  bardzo proszę o informacje sms-em najpóźniej do czwartku wieczorem.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu ,turnieju lub sparingu, bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Święto- wolne

 

ŚRODA. Hala MOSiR ul. Na Rurach

16.00-17.30-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki, ochraniacze ,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

 

 

                                                                            Harmonogram treningów (04.11 – 10.11)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

17.30 – 19,00 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki ochraniacze ,woda)

CZWARTEK: Liga Respect w Szalowej

17.00 – Zbiórka i wyjazd z  Sandecji – Transport busem. Koszt 250 zł  do podziału na jadących zawodników Ubieramy czarne dresy sallera, sprzęt do gry z klubu, woda, ochraniacze, ciepła odzież, lekki prowiant). Kadra- wszyscy zawodnicy grupy białej.

Pierwsze spotkanie godz . 18.05. zakończenie rozgrywek godz . 20.50.

W razie nieobecności  bardzo proszę o info sms-em do trenera najpóźniej do wtorku wieczorem.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu ,turnieju lub sparingu, bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

16,00-17.20- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, buty halówki, ochraniacze, woda)

ŚRODA. Hala MOSiR ul. Na Rurach

16.00-17.30-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki, ochraniacze ,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

 

                                                                   Harmonogram treningów (28.10 – 03.11)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

17.30 – 19,00 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki ochraniacze ,woda)

CZWARTEK: Boisko w Tęgoborzy

17.10 – 18.40-  Sparing z Bart- GOL- zbiórka godz 16.50 na orliku w Tęgoborzy. (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry, ochraniacze, ortalion, ciepła odzież,  czapka, rękawiczki, woda)

 

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu ,turnieju lub sparingu, bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Hala MOSiR ul. Nadbrzeżna

16,00-17.20- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, buty halówki, ochraniacze, woda)

ŚRODA. Hala MOSiR ul. Na Rurach

16.00-17.30-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, buty halówki, ochraniacze ,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

 

                                                                  Harmonogram treningów (21.10 – 27.10)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.00 – 18,00 –  (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry , ochraniacze ortalion,woda)

 

CZWARTEK: Liga Respect w Szalowej

16.20 – Zbiórka i wyjazd z  Sandecji – Transport busem. Koszt 250 zł  do podziału na jadących zawodników Ubieramy czarne dresy sallera, sprzęt do gry biało -niebieski saller, woda, ochraniacze, ciepła odzież, lekki prowiant). Kadra- wszyscy zawodnicy grupy białej.

Pierwsze spotkanie godz . 17.30. zakończenie rozgrywek godz . 19.45

W razie nieobecności  bardzo proszę o info sms-em do trenera najpóźniej do wtorku wieczorem.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,00-17.00- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.15-18.15-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

                             

 

                                                                           Harmonogram treningów (14.10 – 20.10)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.00 – 18,30 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ochraniacze ortalion,woda)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka

16.00 – 17.30-  (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

NIEDZIELA. Chełmek

EKSTRALIGA TALENTÓW- ( Info w aktualnościach)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,00-17.15- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

CZWARTEK. Boisko Przetakówka.

17.15-18.30-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

 

 

   

Harmonogram treningów (7.10 – 13.10)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.20 – 18,20 –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ochraniacze ortalion,woda)

Mateusz Frączek,  Konrad Groń – Zawodnicy w kadrze na mecz 1 ligi orlika, zbiórka 15:30 na Przetakówce (sprzęt żółto czarny)

CZWARTEK: Liga Respect w Szalowej

17:00 – Zbiórka pod stadionem Sandecji – Transport własny, Ubieramy czarne dresy sallera, sprzęt do gry z klubu, woda, ochraniacze, ciepła odzież, lekki prowiant). Kadra- wszyscy zawodnicy grupy białej

Pierwsze spotkanie godz 18.05, zakończenie rozgrywek godz 20.20.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,00-17.15- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.30-18.45-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

                                                                           Harmonogram treningów (30.09 – 06.10)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.20 – 18,50 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ochraniacze ortalion,woda)-

CZWARTEK: Boisko w Tęgoborzy

17.10 – 18.40-  Sparing z Bart- GOL- zbiórka godz 16.50 na orliku w Tęgoborzy. (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

SOBOTA- NIEDZIELA- Boisko Sandecja

ELIMINACJE TURNIEJU  SOKOLIKA- ( info w aktualnościach)

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko w Rytrze

16.30-17.30 -1 Liga Orlika Poprad Rytro –  Sandecja Zbiórka godz. 16.00 na  boisku w Rytrze. Kadra. Jakub Nawrocki, Kacper Janczak, Sebastian Hudzicki, Łukasz Pazgan+ zawodnicy rocznika 2009. Sprzęt do gry żółto-czarny, czarne getry,ortalion,ochraniacze,woda, buty lanki,dokument tożsamości.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,00-17.15- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)- Jakub Nawrocki, Kacper Janczak, Sebastian Hudzicki, Łukasz Pazgan- zawodnicy wyznaczeni na mecz w lidze orlika ( info powyżej)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.30-18.45-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)-sparing

 

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

                                                                                 Harmonogram treningów (23.09 – 29.09)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.40 – 19,00 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ochraniacze ortalion,woda)-Kamil Klimczak,Mateusz Frączek, Krzysztof Ociepka- zawodnicy  wyznaczeni do kadry na mecz  ligi orlika. ( info poniżej)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka

17.15 – 18.45-  (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

PIĄTEK: godz. 16.50- zbiórka na Sandecji  do asysty przed meczem  Sandecja – Chrobry  Głogów. Sprzęt do wyprowadzania biało-niebieski saller, białe getry, czarne dresy saller. Kadra. Ociepka Krzysztof, Pomietło Jakub, Groń Konrad, Oleksy Dawid, Obrzut Karol, Bogaczyk Jakub, Nawrocki Jakub, Pazgan Łukasz, Trojan Oskar, Iwański Dawid, Szczechura Maksymilian.

W razie nieobecności bardzo proszę o informacje najpóźniej do środy wieczorem.

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko Przetakówka

16.30-17.30 -1 Liga Orlika Sandecja- Biegoniczanka. Zbiórka godz. 16.00 na Przetakówce. Kadra. Kamil Klimczak, Mateusz Fraczek, Krzysztof Ociepka, Jakub Nawrocki, Kacper Janczak+ zawodnicy rocznika 2009. Sprzęt do gry żółto-czarny, czarne getry,ortalion,ochraniacze,woda, buty lanki,dokument tożsamości.

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,15-17.30- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)- Jakub Nawrocki, Kacper Janczak- zawodnicy wyznaczeni na mecz w lidze orlika ( info powyżej)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.45-19.00-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)-sparing

INFORMACJE O NIEOBECNOŚCI  W TRENINGACH LUB MECZACH ZAWODNIKÓW GRUPY CZARNEJ, BARDZO PROSZĘ ZGŁASZAĆ DO TRENERA ANDRZEJA GRABCZYKA.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

                                                           

                                                                    Harmonogram treningów (16.09 – 22.09)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.40 – 19,00 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ochraniacze ortalion,woda)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka

17.30 – 19.00-  (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

SOBOTA. Chełmek

EKSTRALIGA TALENTÓW- ( Info w aktualnościach)

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,15-17.30- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.45-19.00-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

 

                                                                       Harmonogram treningów (09.09 – 15.09)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.45 – 19,15 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ochraniacze ortalion,woda)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka

17.30 – 19.00-  (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

 

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,15-17.45- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ochraniacze, ortalion,woda)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.45-19.00-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry,ochraniacze ortalion,woda)

18.50- Zebranie z rodzicami  grupy czarnej, dotyczące podziału i funkcjonowania  po nowym podziale.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

—————–

Szanowni Rodzice.

Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ), zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili –

Żaki 2012 – Robert Bulzak, Żaki 2011 – Bartosz Kozak, Orliki 2010 – Adam Ciastoń, Orliki 2009 – Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne prowadzone pod okiem dwóch Trenerów.

Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam Ciastoń.

Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe.

Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik.

Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii.

Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze.

 

                                                                       Harmonogram treningów (02.08 – 08.09)

 

GRUPA BIAŁA

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.45 – 19,15 – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry ortalion,woda)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka-

17.45 – 19.15-  (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ortalion,woda)

SOBOTA. Boisko w Barcicach

17.00-18.00-  LIGA OKRĘGOWA ORLIKA- ( info w aktualnościach). UWAGA ZMIANY W KADRZE MECZOWEJ !!!!

GRUPA CZARNA

 

PONIEDZIAŁEK. Boisko Przetakówka

16,15-17.30- (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ortalion,woda)

ŚRODA. Boisko Przetakówka.

17.45-19.00-(sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry ortalion,woda)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

                                                       

 

                                                                       Harmonogram treningów (26.08 – 01.09)

 

 

WTOREK: Boisko  Przetakówka

16.30 – 18.00 -grupa biała – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry ortalion,woda)

18.05-19.15- grupa czarna- (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry ortalion,woda)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka-

16.45 – 18.00- grupa. czarna – (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ortalion,woda)

18.o5-  19.35  – grupa biała-  (sprzęt treningowy żółto-czarny czarne getry, ortalion, woda)

 

 PIĄTEK.  Boisko w Barcicach –ZMIANA GODZINY!!!!

16.30-18.00- grupa biała- sparing z Barca Academy. ( sprzęt treningowy biało-niebieski ,białe getry,ortalion,woda). Zbiórka o godz.16.15 na boisku w Barcicach, dojazd własny.

                             

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

   

 

                                                                       Harmonogram treningów (19.08 – 25.08)

 

 

PONIEDZIAŁEK: Boisko  Przetakówka

17.00 – 18.30 -grupa biała – (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry ortalion,woda)

18.30-19.45- grupa czarna- (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry ortalion,woda)

CZWARTEK: Boisko Przetakówka-

16.45 – 18.00- grupa. czarna – (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ortalion,woda)

18.oo-  19.30  – grupa biała-  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ortalion, woda)

 

 SOBOTA – NIEDZIELA:: Turniej  ,, KAJET MASTERS CUP” w Limanowej

–    Info w aktualnościach.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

 

                                                          Harmonogram treningów (12.08 – 18.08)

 

 

ŚRODA: Boisko  Przetakówka

16.30 – 17.45 -grupa czarna – (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry ortalion,woda)

18.00-19.30- grupa biała- (sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry ortalion,woda)

PIĄTEK: Boisko Przetakówka- ZMIANY W PLANIE !!!

17.00 – 18.20 – grupa. biała – sparing-z BTS REKORD- ( zbiórka godz. 16.45- sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry, ortaliony,woda)

18.40- zbiórka na Sandecji do asysty przed meczem Sandecja-GKS Tychy. Sprzęt do wyprowadzania biało-niebieski saller, białe getry. Kadra. Lorek Kryspin, Mrozowski Szymon, Oleksy Dawid, Olchawa Maciej, Pomietło Jakub, Obrzut Karol , Sroka Franciszek., Szarata Dawid,   Groń Jakub, Ociepka Krzysztof, Frączek Mateusz.

18.30-19.45 – grupa czarna-(sprzęt treningowy biało -niebieski, białe getry, ortaliony,woda)

NIEDZIELA:: Turniej  ,,ORLEN BENIAMINEK KROSNO CUP”

–    Info w aktualnościach.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

Plan Zajęć 5.08 – 11.08.2019

Poniedziałek (5.08) – Boisko Przetakówka (stroje białe)

17:30 – Sparing z rocznikiem 2011 (obie grupy)

Środa (7.08) – Niedziela (11.08) – Obóz letni (inf. Aktualności)

W aktualnościach plan obozu letniego, oraz  dokumenty do pobrania i wypełnienia przez rodziców których dzieci uczestniczą w zgrupowaniu.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

 

 

Lipiec – przerwa wakacyjna 

 

 

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

Harmonogram treningów (20.05 – 26.05)

 

 

WTOREK: Boisko  Przetakówka

16.45-18.15-grupa biała  –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry ortalion)

18.20-19.35 – grupa czarna ( sprzęt treningowy biało- niebieski , białe getry ortaliony)

Środa- planowane sparingi- info w poniedziałek wieczorem

Czwartek: Boisko Przetakówka

17.00-18.15- grupa czarna

18.20-19.50-  grupa biała –  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry,ortalion)

 

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

Harmonogram treningów (13.05 – 19.05)

 

 

WTOREK: Boisko  Przetakówka

16.45-18.15-grupa biała – Sparing z Sandecją 2011; –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry ortalion)

18.30-19.45 – grupa czarna ( sprzęt treningowy biało- niebieski saller, białe getry ortaliony)

Czwartek: Boisko Dunajca –  16.30- 18.00 grupa czarna -sparing Dunajec- Sandecja ( sprzęt treningowy żółto czarny, czarne getry, ortaliony)

18.30-20.00 – Boisko Przetakówka –  grupa biała –  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry, ortaliony)

NIEDZIELA:: Małopolska Liga Talentów- Kraków –    Info w aktualnościach.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

Harmonogram treningów (06.05 – 12.05)

 

 

WTOREK: Boisko  Przetakówka

16.45-18.15-grupa biała 18.20-19.40 grupa czarna; –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

 

PIĄTEK: Boisko Przetakówka

16.45-18.00- grupa czarna;

18.05-19.35 –  grupa biała –  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

 

LETNIE ZGRUPOWANIE PIŁKARSKIE –  Info w aktualnościach.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

Harmonogram treningów (29.04 – 05.05)

Poniedziałek: Orlik  w Podegrodziu

16..45-18.15- grupa czarna+ Jakub Bogaczyk sparing z Akademią Futbol Podegrodzie  info w aktualnosciach.

Wtorek: Boisko Przetakówka

16.30-18.00-grupa biała;- sparing z Sandecją  rocznik 2011 (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ortaliony)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

Harmonogram treningów (22.04 – 28.04)

 

 

ŚRODA: Boisko  Przetakówka

16.15-17.45-grupa biała i czarna  –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Boisko Przetakówka

16.30-17.45- grupa czarna;

17.45-19.00 –  grupa biała –  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

SOBOTA-NIEDZIELA:: Turniej POGOŃ CUP 2019- Kraków-Skotniki -info w aktualnościach

UWAGA  ZMIANA !!!!

Niedziela: godz. 17.00- Asysta- wyprowadzanie w meczu Sandecja – Puszca Niepołomice- info w aktualnościach

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

                                                            Harmonogram treningów (15.04 – 21.04)

Poniedziałek: Orlik  w Podegrodziu

17.15-18.45- sparing z Akademią Futbol Podegrodzie  info w aktualnosciach.

Wtorek: Boisko Przetakówka

16.15-17.45-grupa biała; 18.00.-19.15- grupa czarna (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry, ortaliony)

 

 

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

Harmonogram treningów (08.04 – 14.04)

 

 

WTOREK: Boisko  Przetakówka

16.15-17.30-grupa biała 18.00-19.15 grupa czarna; –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Boisko Przetakówka

16.30-17.45- grupa czarna;

17.45-19.00 –  grupa biała –  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

SOBOTA-NIEDZIELA:: Turniej TLC CUP  w Gorlicach

UWAGA ZMIANY DOTYCZĄCE TURNIEJU !!!!!!-     Info w aktualnościach.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

Harmonogram treningów (01.04 – 07.04)

 

 

ŚRODA: Boisko  Przetakówka

17.45-19.15-grupa biała i czarna; –  (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Boisko Przetakówka

16.30-17.45- grupa czarna;

17.45-19.00 –  grupa biała –  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

Piątek:: Boisko  w Wielogłowach

17.30-19.00-  Sparing z AP Wielogłowy ( sprzęt treningowy biało- niebieskio, białe getry). Kadra w aktualnościach.

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

 

Harmonogram treningów (25.03 – 31.03)

 

UWAGA ZMIANY W PLANIE TYGODNIA !!!!!!

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa czarna; 18.00-19.00- grupa biała (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.30- grupa biała;

17.30-19.00-   grupa czarna + Konrad Groń, Adam Ormanty, Fabian Krawczyk- Sparing z Zawadą  (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

Piątek:: Hala Gim nr 5

17.30-19.00- grupa biała i czarna ( sprzęt treningowy biało- niebieskio, białe getry

Sobota: Asysta- wyprowadzanie w meczu Sandecja – Warta Poznań.- WYPROWADZANIE ODWOŁANE !!!!!!!

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

Harmonogram treningów (18.03 – 24.03)

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa biała; 18.00-19.00- grupa czarna (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.00- grupa czarna; 17.00-18.00- grupa biała (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Nieobecności na treningu bardzo proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej do trenera, natomiast nieobecność na turnieju lub sparingu do trenera i Pani kierownik

 

                                                            Harmonogram treningów (11.03 – 17.03)

Poniedziałek: Szalowa Sport Arena

18.00-19.30- sparing z Akademią Respect Szalowa  info w aktualnosciach.

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa czarna; 18.00-19.00- grupa biała (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.00- grupa biała; 17.00-18.00- grupa czarna (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

 

 

Harmonogram treningów (04.03 – 10.03)

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa biała; 18.00-19.00- grupa czarna (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.00- grupa czarna; 17.00-18.00- grupa biała (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

Piątek: Gimnastyka – Dexters Team ul. Lwowska 17 godz.17.00 (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Piątek. Budynek klubowy MKS Sandecja ul. Kilińskiego 47 ( sala konferencyjna )

19.00- Zebranie rodziców z dyrektorem Akademii Sandecja

Niedziela: Liga halowa w Łukowicy, info w aktualnościach

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

 

 

Harmonogram treningów (25.02 – 03.03)

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa czarna; 18.00-19.00- grupa biała (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Środa: Hala Gimnazjum nr 5

18.00-19.00 – sparing z rocznikiem 2011, grupa czarna+ Mateusz Frączek, Adam Ormanty, Miłosz Wojciechowski ( sprzęt treningowy żółto-czarny, czarne getry)

Czwartek: Szalowa Sport Arena

16.30-18.00- sparing z Akademią Respect Szalowa  info w aktualnosciach.

Piątek: Gimnastyka – Dexters Team ul. Lwowska 17 godz.17.00 (sprzęt treningowy żółto-czarny,czarne getry)

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

 

Harmonogram treningów (18.02 – 24.02)

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa biała; 18.00-19.00- grupa czarna (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.00- grupa czarna; 17.00-18.00- grupa biała (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

Piątek: Gimnastyka – Dexters Team ul. Lwowska 17 godz.17.00 (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Niedziela: Liga halowa w Łukowicy, info w aktualnościach

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

 

Harmonogram treningów (11.02 -17.02)

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-19.00-grupa biała i grupa czarna; sparing z GOL Łososina Dolna (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Spotkanie rodziców z trenerem i dyrektorem Akademii Sandecja – ( planowana godz. spotkania między 17.30-18.00 )

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.00- grupa biała; 17.00-18.00- grupa czarna (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

Sobota: Turniej Stara Lubovna Cup 2019 info w aktualnościach

 

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

Harmonogram treningów (04.02 – 10.02)

Wtorek: Hala Gimnazjum nr 5

17.00-18.00-grupa biała; 18.00-19.00- grupa czarna (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Czwartek: Hala MOSiR w Zawadzie

16.00-17.00- grupa czarna; 17.00-18.00- grupa biała (sprzęt treningowy żółto -czarny, czarne getry)

Piątek: Gimnastyka – Dexters Team ul. Lwowska 17 godz.17.00 (sprzęt treningowy biało-niebieski, białe getry)

Niedziela: Liga halowa w Łukowicy, info w aktualnościach

Zbiórka zawodników 15 min przed każdym treningiem.

 

 

 

 

 

 

Proszę o zglaszanie nieobecności zawodnika na treningu smsem.

Kadra

Celem podziału na grupy jest podwyższenie jakości szkolenia w roczniku. Mniejsze grupy treningowe spowodują wzrost indywidualizacji a co za tym idzie optymalne warunki do rozwoju zawodników.

Podział nie jest stały, przewidziane są rotacje uzależnione od postępów zawodnika.

GRUPA BIAŁA

1. Frączek Mateusz

2. Groń Konrad

3. Klimczak Kamil

4. Ociepka Krzysztof

5. Lorek Kryspin

6. Mrozowski Szymon

7. Obrzut Karol

8. Olchawa Maciej

9. Oleksy Dawid

10. Groń Jakub

11. Pomietło Jakub

12. Jaworski Jan

13. Szarata Dawid

14.

 

 

GRUPA CZARNA

1. Groń Jan

2. Hudzicki Sebastian

3. Iwański Dawid

4. Janczak Kacper

5. Bogaczyk Jakub

6. Nawrocki Jakub

7. Szczechura Maksymilian

8. Pazgan Łukasz

9. Skowron Kacper

10. Trojan Oskar

 

Badania
Lp. Nazwisko i Imię Data ważności
1. Frączek Mateusz
2. Groń Jan
3. Groń Konrad
4. Hudzicki Sebastian
5. Iwański Dawid
6. Janczak Kacper
7. Groń Jakub
8. Jaworski Jan
9. Lorek Kryspin
10. Mrozowski Szymon
11. Nawrocki Jakub
12.  Obrzut Karol
13. Olchawa Maciej
14. Oleksy Dawid
15. Bogaczyk Jakub
16. Pazgan Łukasz
17. Pomietło Jakub
18. Skowron Kacper
19. Trojan Oskar
20. Kamil Klimczak
21. Szczechura Maksymilian
22. Ociepka Krzysztof
23.  Szarata Dawid
24
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.

 

Osiągnięcia grupy
Data Nazwa turnieju Miejscowość Osiągnięcie grupy
30.09.2017 Wielogłowy Cup Wielogłowy    III Miejsce
17.06.2017 Gorczańska Cup Łukowica    III Miejsce
26.03.2017 Halny Cup Kamiennica-Łącko    III Miejsce
04.03.2017 Winter Kajet Cup Mordarka
25.02.2017 Limanowa
Turnieje/Rozgrywki

AKTUALNY  PLAN TURNIEJÓW KWIECIEŃ- CZERWIEC 2019

13-14 04 ( Sobota- Niedziela )- Gorlice ,,TLC CUP”

27-28.04 ( Sobota – Niedziela )- Kraków- Skotniki-,,POGOŃ CUP”

19.05 ( Niedziela )- Kraków- ,,MAŁOPOLSKA LIGA TALENTÓW”

31.05-02.06 ( Piątek- Niedziela ) Zakopane API-  ,,TERMY GORĄCY POTOK CUP U9″

15.06 ( Sobota )- Kraków- ,,MAŁOPOLSKA LIGA TALENTÓW”

 

PLAN TURNIEJÓW

16.08 (Czwartek ok.9:00) – Grybów (grupa A i B)

21.08 (Wtorek) – Nowy Sącz

1.09 (Sobota) – Kamienica (grupa A i B)

15.09 (Sobota) – Jabłonka turniej o Puchar Jesieni

13.10-14.10 (Sobota, Niedziela) – Stary Sącz – Eliminacje do „Gorący Potok Cup”

10.11-11.11 (Sobota, Niedziela) – Kraków – Turniej o Puchar Smoka Wawelskiego (grupa biała)

12.11 (Poniedziałek) – Stróże MINI-GRY (Grupa czarna)

1.12-2.12 (Sobota, Niedziela) – Szalowa – Respect Cup (grupa biała)

2019

12.01 (Sobota) – Brunary – Beskidzka Cup

3.02 (Niedziela) – Katowice GieKsa Cup 2019

10.02 (Niedziela) – Łukowica – Liga Halowa (gr. Czarna)

16.02 ( Sobota )- Stara Lubovna Cup 2019 ( Słowacja )

24.02 (Niedziela) – Łukowica – Liga Halowa (gr. Czarna)

10.03 (Niedziela) – Łukowica – Liga Halowa (gr. Czarna

 

 

 

 

z  – potwierdzone

 

KADRA NA TURNIEJ KATOWICE (3.02)

1. Jaworski Jan

2. Lorek Kryspin

3. Mrozowski Szymon

4. Oleksy Dawid

5. Olchawa Maciej

6. Krawczyk Fabian

7. Groń Konrad

8. Ormanty Adam

9. Pomietło Jakub

10. Mateusz Frączek

Lista Rezerewowa:

1. Franciszek Sroka

Zawodnicy powołani proszę potwierdzić obecność najpóźniej do wtorkowego treningu, w miejsce osób które nie potwierdzą zostaną wpisani zawodnicy z listy rezerwowej. Koszt turnieju to ok. 80 zł. Proszę wziąć ze sobą odzież termiczną (Turniej pod balonem)